درباره‌ی زبانشناس

چرا زبانشناس؟

اگر به این صفحه وارد شده اید احتمالا به این دلیل است که شما از روشهای قدیمی آموزش زبان انگلیسی خسته شده اید. به شما تبریک میگوییم. زبانشناس دقیقا همان چیزی است که بدنبال آن هستید. زبانشناس روش های نوینی که بر پایه ی تحقیقات علمی هستند را به شما ارائه می دهد. با استفاده از این روش ها در کمتر از ۶ ماه میتوانید به آرزوی دیرینه ی خود که فصاحت در گفتگوی انگلیسی است برسید. ما این روش ها را بصورت تضمینی به شما ارائه می دهیم.

ایراد سیستم سنتی آموزش زبان

بزرگترین ایرادی که به سیستم سنتی آموزش زبان وارد است این است که به غایت کم بازده است. به عنوان مثال زمان بسیار زیادی در کلاسهای آموزشی هدر می رود. ما زمان زیادی را برای حضور غیاب تلف می کنیم. ما زمان زیادی را صرف توضیحات خسته کننده و سوالات گرامری پیچیده میکنیم. ما زمان زیادی را در صحبت ها و پچ پچ های درون کلاسی تلف میکنیم. بعضی وقتها اینگونه بنظر می رسد که آخرین چیزی که دانش آموزان و معلم ها بدان توجه دارند در حقیقت آموزش زبان انگلیسی است! از طرف دیگر کلی وقت و انرژی و هزینه تلف میشود که اساتید و دانش آموزان خود را با گذر از ترافیک به کلاسها برسانند. همه ی اینها برای برگذاری یک ساعت کلاس کاملا کسل کننده و ملال آور است که در اکثر مواقع روحیه ی دانش آموزان را برای یادگیری زبان انگلیسی تضعیف می کند.

مزیت های سیستم های نوین آموزش زبان

برعکس اما روشهایی توسعه یافته است که برپایه تحقیقات علمی معتبر استوار است. بر پایه ی این تحقیقات ثابت شده است که این روشها چندین برابر سیستم سنتی بازده دارد. این روش ها نتنها سیستم طبیعی یادگیری زبان را در نظر میگیرند بلکه با وارد کردن عوامل روانشناختی، فضای مثبتی را برای دانش آموز فراهم میکنند. اگر تنها از لحاظ زمانی بررسی نماییم، یک ساعت یادگیری با استفاده از این روش ها برابر خواهد بود با چهار ساعت یادگیری در کلاس های زبان سنتی (البته بدون در نظر گرفتن زمان رفت و آمد). نیز از لحاظ هزینه ای این روش ها بسیار مقرون به صرفه تر از آموزشگاه های آموزش زبان است. این روش ها در هر زمان و مکانی قابل استفاده هستند. بنابراین با استفاده از این روش ها شما می توانید حتی زمان های هدررفت خود را نیز تبدیل به یک کلاس آموزش زبان بکنید (مثلا وقتی در ترافیک هستید). یا میتوانید به طور همزمان دو کار مفید انجام دهید. مثلا در خلال ورزش صبحگاهی نیز می توانید همزمان به یادگیری زبان نیز بپردازید. در آینده توضیح میدهیم که حتی این روش توصیه نیز می گردد زیرا هنگامی که ورزش میکنید انرژیتان بالاست.

انتخاب درست روش های نوین آموزشی

با یک انتخاب درست، روش های ملال آور سنتی را کنار گذاشته و با روش های نوین انگلیسی را تجربه کنید.

بدین منظور ما زبانشناس را براه انداختیم تا کاربران ایرانی را به سمت استفاده از این روش های جدید هدایت نماییم. زبانشناس رابط بین کاربران ایرانی با محصولات منحصر بفرد آموزش زبان انگلیسی مانند Effortless English و Deep English می باشد. ما با همکاری با شرکت های معتبر آموزش زبان و اساتید برتر این حوزه بهترین محصولات را برای شما با قیمتی کمتر فراهم می نماییم. با زبانشناس شما همیشه بروز خواهید بود.

 

پاسخ دهید

نکات مهم:

1- اگر کامنت گذاشتید و گزینه ی ارسال را زدید، کامنت شما همان لحظه نمایش داده نمیشود بلکه در انتظار تایید ما قرار میگیرد

2- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با علامت * علامتگذاری شده اند