داستان کوتاه انگلیسی پسربچه و کلم

داستان کوتاه انگلیسی پسربچه و کلم

این داستان کوتاه انگلیسی در رابطه با پسربچه‌ای است که از سبزی بدش می‌آمد. اما به‌طور اتفاقی با یک کلم آشنا می‌شود و می‌فهمد که چقدر کلم می‌تواند برای سلامتی مفید باشد.

سطح داستان: متوسط

نوع داستان: کودکانه – تربیتی

لهجه: آمریکایی

این داستان‌ها برای کودکان بسیار مناسب است. بنابراین اگر می‌خواهید کودک شما زبان انگلیسی یاد بگیرد؛ سعی کنید قبل از خواب برای او این داستان‌های انگلیسی را بخوانید. البته این داستان‌های انگلیسی برای بزرگ‌سالان نیز مناسب است.

نوشته‌ی مرتبط: آیا به کودکان زبان انگلیسی بیاموزیم ؟

داستان‌های کوتاه انگلیسی خیلی می‌تواند به تقویت زبان انگلیسی شما کمک کند. فقط بایستی دقت کنید که آن‌ها را به روشی که در نوشته‌ی زیر، بخش “روش خواندن داستان‌های کوتاه انگلیسی”، آمده است از آن‌ها بهره‌مند شوید:

داستان کوتاه انگلیسی و نقش آن در یادگیری بهتر زبان

به‌عنوان‌مثال با اعمال تکنیک سایه روی این داستان‌های انگلیسی، مکالمه‌ی زبان انگلیسی شما بسیار تقویت می‌شود.

نوشته‌ی مرتبط: تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

برای دیدن متن انگلیسی این داستان کوتاه، ===> اینجا <=== را کلیک کنید.

کلم

داستان کوتاه پسربچه ای که از کلم متنفر بود.

نکته‌ی مهم: ترجمه داستان کوتاه در بعضی قسمت‌ها کلمه به کلمه نیست.

فایل صوتی داستان کوتاه پسربچه و کلم:

برای دانلود فایل صوتی روی لینک دانلود زیر کلیک راست کنید و گزینه‌ی Save as یا Save Link as را انتخاب نمایید.

دانلود فایل صوتی

ترجمه‌ی فارسی داستان کوتاه انگلیسی پسربچه و کلم

روزی روزگاری پسربچه‌ای بود که علیرغم اینکه خیلی خوب و مطیع بود، از خوردن کلم متنفر بود. هر وقت مجبور می‌شد که آن را بخورد، بسیار می‌نالید و عصبانی می‌شد. یک روز مادرش تصمیم گرفت که او را به مغازه بفرستد که ... یک کلم بخرد!! طبیعی بود که پسربچه از این رویداد غیرمنتظره، بیزار بود.

در مغازه، پسربچه با بی‌میلی، یک کلم خرید. اما این کلم از آن کلم‌های قدیمی نبود. بلکه به‌طور اتفاقی کلمی بود که از بچه‌ها متنفر بود. پس از یک بحث‌وجدل شدید، کلم و بچه، در سکوت، به سمت خانه رفتند. درحالی‌که عصبانیت خود را به‌سختی مخفی نگه داشته بودند. در راه خانه، وقتی پسربچه در حال عبور از رودخانه بود، پایش لغزید و هر دو به داخل رودخانه افتادند و جریان رودخانه آن‌ها را به زیر آب کشید. با تلاش زیاد، موفق شدند که به سطح آب بیایند، و به یک تخته چوب چنگ بزنند، تا شناور باقی بمانند.

آن‌ها، درحالی‌که سرگردان و شناور بودند روی تخته چوب، مجبور شدند که زمان زیادی را با یکدیگر بگذرانند. وقتی‌که خیلی خیلی کسل شدند، درنهایت کارشان به صحبت کردن با یکدیگر رسید. آن‌ها همدیگر را بیشتر شناختند و با یکدیگر دوست شدند. آن‌ها بازی‌های زیاد عجیب غریبی با هم کردند؛ مثل ماهی بدون چوب، جا مخفی کوچک و پادشاه کوهستان‌ها.

با گپ و گفتی که پسربچه با کلم داشت، اهمیت سبزی‌هایی مثل کلم را، به‌ویژه در سن و سال نوجوانی خودش فهمید. و فهمید که چقدر بدگویی نسبت به سبزی اشتباه است. کلم هم، به‌نوبه‌ی خود، فهمید که بعضی مواقع طعمش برای بچه‌ها بسیار نچسب و عجیب غریب بود. بنابراین آن‌ها با یکدیگر توافق کردند که وقتی به خانه رسیدند، بچه رفتار بسیار محترمانه‌ای با کلم داشته باشد، و کلم نیز نهایت تلاش خودش را بکند که مزه‌ی اسپاگتی بدهد!

توافق آن‌ها کمتر از یک موفقیت بزرگ نبود. مادر بچه خیلی تعجب کرده بود که بچه چقدر مشتاقانه کلم را می‌خورد. و پسربچه نیز داخل شکمش بهترین مکان مخفی را برای کلم پیدا کرده بود، درحالی‌که فریاد می‌زد، به‌به! عجب اسپاگتی خوشمزه‌ای!

پایان داستان

کلمات، عبارات و اصطلاحات مهم داستان کوتاه انگلیسی پسربچه و کلم

نکته: این عبارات در متن انگلیسی به‌صورت بزرگنمایی شده نمایش داده‌شده است.

بهترین راه یادگیری لغات و اصطلاحات انگلیسی این است که آن‌ها را حفظ نکنید بلکه یاد بگیرید. بنابراین پیشنهاد می‌کنم که این مطالب جدید را با توجه به نکته‌هایی که در رابطه با یادگیری در وب‌سایتمان آمده است، یاد بگیرید.

نوشته‌های مرتبط: چگونه لغات انگلیسی را یاد بگیریم ، نقش فراموشی در یادگیری لغات انگلیسی

Obedient: مطیع، فرمان‌بردار

Complain: نالیدن، شکایت کردن

Disgusted: بیزار

Turn of events: رویداد غیرمنتظره

Reluctantly: با بی‌میلی

Purchase: خریداری کردن

Happen to be: coincidentally: اتفاقی

I happened to be there: من به‌طور اتفاقی آنجا بودم

Set off: آغاز سفر کردن

Rapids: رودخانه‌ی تند، تند آب

Current: جریان آب

To manage to do something: موفق شدن به انجام کاری

Grab onto: چنگ زدن

Afloat: شناور

Bizarre: عجیب غریب

Bad-mouthing: بدگویی کردن

For his pat: به‌نوبه‌ی خود

Flavor: طعم

To do your best: نهایت تلاشت را کردن

امیدوارم که از این داستان کوتاه انگلیسی زیبا لذت برده باشید. برای دیدن دیگر داستان‌های ارائه‌شده در تارنگار زبانشناس به دسته‌ی داستان کوتاه انگلیسی مراجعه کنید.

اگر دیدگاهی در رابطه با این داستان و به‌طورکلی بخش داستان‌های کوتاه انگلیسی تارنگار زبانشناس دارید از قسمت نظرات ما را در جریان بگذارید.

داستان های مرتبط:

آیا سطح این داستان انگلیسی برای شما پایین بود؟ پیشنهاد میکنم که داستان‌های واقعی برای سطح پیشرفته را بخوانید:

================

نکته‌ی مهم:

وبسایت زبانشناس هر هفته برای مشترکین ویژه‌ی خود یک مگا داستان انگلیسی می‌فرستد. مگا داستان‌ها، داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است. برای اینکه این داستان ها را دریافت کنید، در فرم زیر ثبت نام نمایید.

================

نوشته شده در: داستان تگ‌ها: , , , , , , , , , .

پاسخ دهید

نکات مهم:

1- اگر کامنت گذاشتید و گزینه ی ارسال را زدید، کامنت شما همان لحظه نمایش داده نمیشود بلکه در انتظار تایید ما قرار میگیرد

2- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با علامت * علامتگذاری شده اند