نرم‌افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس نسخه‌ی ۲٫۳٫۰

اطلاعیه انتشار نسخه‌ی جدید نرم‌افزار زبانشناس

به اطلاع دوستان عزیز می‌رسانم که نسخه‌ی جدید نرم‌افزار زبانشناس در کافه بازار اندروید منتشر شد (لینک دانلود). یکی از قابلیت‌هایی که خیلی وقت بود می‌خواستیم آن را برای نرم‌افزار بگذاریم، قابلیت ادامه یافتن نرم‌افزار هنگامی‌که صفحه‌ی دستگاه را خاموش می‌کنیم، یا دکمه‌ی خانه را می‌زنیم و به کارهای دیگر می‌پردازیم، بود. خیلی‌ها دوست دارند که بعضی وقت‌ها درحالی‌که کارهای دیگر انجام می‌دهند به زبان انگلیسی نیز گوش بدهند. مثلاً در هنگام پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری. یا درست کردن غذا و …. در این شرایط نمی‌شود که به صفحه‌ی دستگاه ندرویدی نگاه کرد و متن درس را مشاهده کرد. بلکه فقط می‌توان به درس گوش داد. این موضوع بسیار خوب است و برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب است. با این کار به‌اصطلاح زمانه‌ای مرده‌ی خود را می‌توانیم زنده کنیم.

نوشته‌ی مرتبط: گوش دادن منفعلانه (passive listening) خوب است یا بد؟

خلاصه این موضوعی بود که مدت‌ها می‌خواستیم آن را در نرم‌افزار قرار دهیم اما نشد. اما بالاخره با توجه به حجم بالای تقاضاها این ویژگی را در نرم‌افزار زبانشناس نسخه ۲٫۳٫۰ قرار دادیم که امیدواریم مورد رضایت کاربران و زبان آموزان باشد.

زین پس هنگام گوش دادن به درس‌های نرم‌افزار زبانشناس می‌توانید صفحه‌ی دستگاه را خاموش کرده یا دکمه‌ی خانه را بزنید و کارهای دیگرتان را انجام دهید درحالی‌که به درس‌های نرم‌افزار زبانشناس گوش می‌دهید.

نیز اگر از هدفون استفاده می‌کنید می‌توانید با دکمه‌های هدفون مطالب درس را متوقف نموده و دوباره پخش‌کنید.

همچنین در نوار کرکره‌ای اندروید (صفحه‌ای که وقتی دستتان را از بالای نوار وضعیت به سمت پایین می‌کشید ظاهر می‌شود) دکمه‌هایی برای کنترل درس در حال پخش وجود دارد. یعنی در خارج از نرم‌افزار زبانشناس، می‌توانید درس در حال پخش را متوقف نموده و دوباره پخش نمایید.

نرم افزار زبانشناس

کنترل پخش درس های نرم افزار زبانشناس در نوار کرکره ای اندروید.

نسخه‌های قبلی نرم‌افزار زبانشناس:

نسخه‌ی ۲٫۲٫۳

نسخه‌ی ۲٫۲٫۰

نسخه‌ی ۲٫۰٫۰

نوشته شده در نرم افزار زبانشناس.

پاسخ دهید

نکات مهم:

1- اگر کامنت گذاشتید و گزینه ی ارسال را زدید، کامنت شما همان لحظه نمایش داده نمیشود بلکه در انتظار تایید ما قرار میگیرد

2- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با علامت * علامتگذاری شده اند