روش‌های نصب

برای نصب نرم‌افزار «زبانشناس» ابتدا مطمئن شوید که با گوشی یا تبلت اندرویدی به این صفحه وارد شده‌اید. اگر سیستم اندروید ندارید، نرم افزار «زبانشناس» را نمی‌توانید نصب کنید و به شما پیشنهاد میکنم دوره‌های خود سایت را خرید کنید.

اگر گوشی اندروید دارید نرم‌افزار زبانشناس از دو روش زیر قابل دریافت است. با هر کدام راحت‌تر هستید اقدام کنید:

۱- از فروشگاه گوگل:

نصب نرم‌افزار «زبانشناس» از گوگل‌پلی

اگر فروشگاه گوگل به هر طریقی باز نشد از روش دوم استفاده کنید.

۲- نصب مستقیم:

دانلود نرم‌افزار «زبانشناس»

راهنمای تصویری نصب «زبانشناس» از روش مستقیم

به طور کلی برای نصب برنامه‌های اندرویدی شما نیاز به فایل نصب آن‌ها خواهید داشت که با پسوند apk شناخته می‌شوند. نصب «زبانشناس» نیز مانند برنامه‌های دیگر صورت می‌گیرد و برای دسترسی به این فایل باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

برای دریافت نرم افزار «زبانشناس» بهتر است با دستگاه اندرویدی‌تان به این صفحه مراجعه بفرمایید چرا که کارتان راحت‌تر خواهد بود. اگر با رایانهٔ شخصی‌تان این فایل را دانلود کنید مجبور به انتقال آن با کابل یا هر روش دیگری به دستگاه خواهید بود. با کلیک بر روی دکمهٔ دریافت «زبانشناس» ممکن است پیغام هشداری مبنی بر امکان خرابکاری برنامه مشاهده کنید که لازم است با کلیک روی دکمهٔ OK آن را نادیده بگیرید.

بعد از اتمام دانلود روی دستگاه اندرویدی، اعلانی (Notification) مربوط به اتمام دانلود مشاهده خواهید کرد. برای نصب «زبانشناس» قسمت اعلان‌های اندروید را با کشیدن انگشت خود از بالای صفحه نمایش به پایین باز کنید و روی اعلان مربوطه کلیک کنید. اگر این اعلان را انکار کردید یا اصلاً دریافت نکردید سراغ برنامهٔ دانلودز (Downloads) بروید و از لیست دانلود‌شده‌های این برنامه، «زبانشناس» را انتخاب کنید.

باز کردن فایل دانلودی - روش یک

باز کردن فایل دانلودی - روش دو

با کلیک بر روی فایل دانلودی، نصب برنامه «زبانشناس» آغاز میشود. ممکن است اخطاری مبنی بر خطرناک بودن این کار دریافت کنید که بایستی اجازه‌ی این کار را بدهید. در رابطه با برنامه‌ی «زبانشناس» جای هیچ نگرانی نیست. چرا که «زبانشناس» دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به ثبت رسیده است.

کار نصب برنامه با پرسشی مبنی بر اینکه برنامهٔ «زبانشناس» با گرفتن دسترسی‌های زیر در دستگاه شما نصب خواهد شد شروع می‌شود. روی دکمهٔ نصب (Install) کلیک کنید تا «زبانشناس» نصب شود. بعد از انجام این کار شما می‌توانید «زبانشناس» را در لیست تمام برنامه‌های خود ببینید. در برخی از دستگاه‌ها ممکن است در هنگام نصب سؤال دیگری مبنی بر بررسی برنامه‌ها توسط گوگل پرسیده شود که برای امنیت بیشتر می‌توانید به این سؤال پاسخ مثبت دهید. البته این نکته را به خاطر داشته باشید که این کار به اتصال اینترنت نیاز دارد و هر از چند گاهی برنامه‌های شما توسط گوگل در رابطه با مسائل امنیتی بررسی خواهند شد.