یادگیری زبان انگلیسی

تاجر و ماهیگیر
تاجر و ماهیگیر

این داستان در رابطه با تاجری است که ماهیگیری می‌بیند و میخواهد به او توصیه‌های تجاری بکند. اما از قضا توصیه هایی که وی دارد بعد از بیست سال تازه به وضعیت فعلی ماهیگیر ختم می‌شود.

پسری که در دستان بابانوئل جان داد
پسری که در دستان بابانوئل جان داد

این هفته داستانی غم انگیز درباره آخرین آرزوی پسری ۵ ساله قبل از مرگ برایتان نقل می کنیم. ببینید چطور بابانوئلی حرفه ای به آخرین لحظات عمر او اندکی شادی بخشید.

۱۲۰۰ عکس در روز
۱۲۰۰ عکس در روز

آیا می‌توانید تصور کنید کسی تمام لحظات روز، هر هفته، هر ماه و هر سال را ثبت نماید؟ این دقیقا همان کاری است که مردی در اسپانیا ۶ سال اخیر عمرش را به انجام آن گذرانده است.

تشخیص بیماری با بینی الکترونیکی
تشخیص بیماری با بینی الکترونیکی

آیا می دانید همه ما رایحه ای منحصر به فرد به نام رایحه‌ی نگاره (odorprint) داریم؟ این هفته داستانی از فناوری جدیدی برایتان آورده‌ایم که می‌تواند از طریق بوئیدن، بیماری را تشخیص دهد.

کندترین رکورد ماراتن
کندترین رکورد ماراتن

وقتی از ماراتن های المپیک سخن به میان می‌آید، بیشتر ورزشکاران رویای مدال طلا و حتی شکستن رکورد جهانی را در سر می‌پرورانند. با وجود این، این هفته نگاهی به ماجرای عجیب مردی می‌اندازیم که به جای کسب رکورد سریعترین زمان ماراتن جهان، رکورد جهانی کندترین زمان ماراتن را از آن خود کرد.

قانون‌شکن‌ها
قانون‌شکن‌ها

در جامعه به طور ناخودآگاه یاد گرفته‌ایم که تا جایی که امکان دارد شبیه به دیگران باشیم. اما در طول زندگی کسانی را می‌بینیم که سعی می‌کنند خلاف جهت آب شنا کنند.

چرا ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد
چرا ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد

آمریکا یک ستاره تلویزیونی میلیاردر را که هیچ تجربه‌ی سیاسی به عنوان رئيس جمهور ندارد، انتخاب کرد. اکثر مردم، از جمله خود ما فکر می‌کردیم دونالد ترامپ شانس برنده شدن ندارد، اما داشت. چطور چنین چیزی اتفاق افتاد؟

اخبار جعلی
اخبار جعلی

این هفته به دنیای سودآورِ اخبار جعلی نگاهی خواهیم داشت. برخی از افراد می‌گویند اخبار جعلی به حدی از کنترل خارج شده‌اند که شاید توانسته باشند بر انتخابات گذشته ایالات متحده اثر گذاشته باشند.

پول بر شاخه درخت سبز نمی شود
پول بر شاخه درخت سبز نمی شود

در این درس در رابطه با پول، شکل و شمایل گذشته و حال آن، بخت آزمایی ها و اینکه پول چه تاثیری میتواند بر خوشحالی انسان‌ها داشته باشد، صحبت می‌شود.

عشق جنگجوی محیط زیست
عشق جنگجوی محیط زیست

در این هفته نگاهی داریم به داستان واقعی شوکه کننده در مورد یک طرفدار محیط زیست و همسرش که 7 سال با او رابطه داشت. بعدا مشخص شد که همسرش فردی نبود که او فکر می کرد.


آرشیو صفحات:

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20