جزئیات مقاله

زبانشناس برای اساتید و موسسات زبان

دریافت جدیدترین مطالب سایت

به خبرنامه «زبانشناس» بپیوندید و از آخرین تخفیف ها، مقالات و آموزش های تخصصی با خبر شوید:

دانلود مجموعه Effortless English
چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم
چگونه در مهارت مکالمه انگلیسی پیشرفت کنیم

زبانشناس برای اساتید و موسسات زبان

توضیح مختصر:

اگر استاد زبان انگلیسی هستید و میخواهید مطالبی که به دانشجویان خود یاد میدهید را در قالب اپلیکیشنی همانند زبانشناس ارائه کنید؛ یا اگر موسسه زبان بزرگی هستید و میخواهید اپلیکیشنی مانند زبانشناس را برای دانشجویانتان با محتوای اختصاصی خود داشته باشید، زبانشناس برای شما طرح‌های جالبی دارد.

مزایای استفاده از بستر زبانشناس چیست؟

۱- حذف کارهای تکراری از سیکل کاری و تمرکز بر تولید محتوا

اساتید و موسسات زبان معمولا به صورت فیزیکی با مشتری و دانشجویان خود در ارتباط هستند. این موضوع به این معنی است که از لحظه ای که این ارتباط شروع می‌شود یکسری کارهای تکراری به ترتیب انجام میگیرد که کاملا وقت گیر است و فرصت تولید محتوای جدید را از ایشان میگیرد. به عنوان مثال در جلسه اول همیشه مقدمه ای بر دوره گفته می‌شود. در جلسه ی بعدی درس اول و به همین ترتیب. که اینها برای هر دانشجوی جدید یا دوره‌ی جدید دوباره تکرار می‌گردد. شما می‌توانید این کارهای تکراری و جلسات مختلف را ضبط کرده و در اپلیکیشن قرار دهید و به دانشجوها بگویید که در هر زمان چه محتوایی را بخوانند. با این کار شما فرصت بیشتری پیدا میکنید که روی تولید محتوای بهتر و بیشتر برای کلاس‌های خود وقت بگذارید.

۲- ارتباط با مخاطبان بیشتر در سراسر ایران

در ارتباط فیزیکی معمولا شما محدود به محل زندگی خود هستید. اما زبانشناس محدود به هیچ نقطه ای نیست و روزانه صدها نفر از سرتاسر ایران از وبسایت و تالار زبانشناس دیدن می‌کنند. این موضوع می‌تواند باعث شود که شما خودتان را به مخاطبان بیشتری برسانید و مشتری های بیشتری جذب کنید. به عنوان مثال شما میتوانید به عنوان تمرین از دانشجوی خود بخواهید که انشایی در رابطه با موضوع خاصی بنویسد و آن را در تالار زبانشناس قرار بدهد. و شما ذیل آن انشا توصیه های خود را برای بهتر شدن متن آن به ایشان بگویید. این کار باعث می‌شود که دیگران فعالیت شما را ببینند و ترغیب شوند که با شما کلاس بردارند. شما می‌توانید با دانشجویان برتر خود مصاحبه داشته باشید و آن را در تالار منتشر کنید. نمونه ای از مصاحبه با افراد موفق در این لینک قابل مشاهده است که نشان می‌دهد چقدر می‌تواند بازخورد مناسبی داشته باشد. همچنین می‌توانید مطالب جدید در تالار قرار بدهید و در دیگر بحث ها مشارکت کنید تا ارتباط عمیقتری با افراد تالار زبانشناس ایجاد کنید. اگر هوشمندانه عمل کنید کاربران بیشتری را جذب می‌کنید.

۳- اختصاصی کردن مطالب موجود در اپلیکیشن زبانشناس

ما میتوانیم علاوه بر مطالب خودتان، به صورت اختصاصی از اپلیکیشن های زبانشناس مطلب در اپلیکیشن اختصاصی شما قرار دهیم. مثلا می‌توانیم کتاب خاصی از اپلیکیشن زیبوک را در اپلیکیشن اختصاصی شما قرار دهیم که شما به عنوان تمرین از دانشجوی خود بخواهید این کتاب را بخواند و خلاصه‌ای از آن را ارائه دهد.

۴- ایجاد صفحه مختص به شما در وبسایت زبانشناس

ما صفحه ای مختص شما در وبسایت زبانشناس ایجاد میکنیم که شامل معرفی شما و کارهایتان و خدماتی که می‌توانید ارائه کنید می‌شود. شما میتوانید با معرفی این صفحه به کاربران احتمالی خود، آنها را بیشتر ترغیب نمایید که کلاص خصوصی با شما بردارند.

با توجه به موارد فوق کاملا مشخص است که همکاری ما با شما در این زمینه کاملا برد برد است و باعث می‌شود که خدمات مطلوبتری به کاربران ارائه دهیم.

طرح های زبانشناس

 استادموسسهسازمان
حجم محتوا۱۰ گیگ۳۰ گیگ۶۰ گیگ
نام تجاریزبانشناسزبانشناسسازمان شما
آپدیت‌ نرم‌افزارهمیشگیهمیشگیهمیشگی
پشتیبانی نرم‌افزارهمیشگیهمیشگیهمیشگی
درصد سود فروش۳۰۶۰۸۰

توضیحات عناوین

حجم محتوا به حجم خالص مطالب صوتی و تصویری شما گفته می‌شود.

نام تجاری در طرح “استاد” و “موسسه” همین نام زبانشناس است. یعنی افرادی که از اپلیکیشن استفاده میکنند لوگوی زبانشناس را می‌بینند و به تالار زبانشناس وصل می‌گردند و در کل تنها فرقی که اپلیکیشن آنها با زبانشناس دارد این است که محتوای اختصاصی شما را می‌بینند. اما در طرح “سازمان” همه چیز برای سازمان شما اختصاصی می‌گردد. از لوگوی اپلیکیشن تا تالار زبانشناس و دیگر موارد مورد نیاز.

آپدیت‌ نرم‌افزار به این معنی است که هرگاه ما آپدیتی برای اپلیکیشن زبانشناس ایجاد کردیم، یک نسخه از آن برای شما و کاربرانتان ارسال می‌گردد.

پشتیبانی نرم‌افزار به صورت هفت روز هفته است و هر مشکل نرم افزاری بوجود بیاید آن را در اسرع وقت حل می‌کنیم.

سود فروش امکانات اپلیکیشن به کاربران در طرح “استاد” ۳۰ درصد، در طرح “موسسه” ۶۰ درصد و در طرح “سازمان” ۸۰ درصد سود فروش اپلیکیشن به شما تعلق می‌گیرد. بدین‌صورت که فرض کنید شما طرح “استاد” را انتخاب میکنید و تعدادی دانشجو دارید. دانشجویان شما در صورتی می‌توانند از محتوای اختصاصی شما استفاده کنند که داخل اپلیکیشن مانند دیگر کاربران عادی اشتراک یکساله به مبلغ ۵۰ هزار تومان تهیه نمایند. پس از دریافت هزینه ۳۰ درصد آن متعلق به شماست.

نکته: این هزینه صرفا برای استفاده از اپلیکیشن است و ربطی به قرارداد شخصی شما با دانشجویانتان ندارد. یعنی برفرض شما با فردی قرارداد یک میلیون تومانی برای ۲۰ جلسه دارید. این را خودتان مستقیما از شخص دریافت می‌کنید و زبانشناس دخل و تصرفی در این موضوع ندارد.

هزینه‌‌های سفارش طرح استاد:

۱- هزینه‌ی عقد قرارداد ۲ میلیون تومان است که نیمی از آن در آغاز قرارداد و نیم دیگر پس از ارائه و تست اپلیکیشن با محتوای اختصاصی شما دریافت می‌گردد.

۲- هزینه‌ی ماهیانه نگه‌داری و پردازش محتوای شما ۱۵۰ هزار تومان است. اگر محتوای شما بیشتر از ۱۰ گیگابایت باشد، به ازای هر ۱۰ گیگ اضافه، ۱۰۰ هزار تومان به مبلغ ماهیانه افزوده می‌شود.

نکته: توجه بفرمایید که اگر شما به صورت میانگین ماهیانه ده دانشجوی جدید داشته باشید، با توجه به سود فروشی که به شما تعلق میگیرد، هزینه‌ی ماهیانه‌ی پرداختی شما صفر می‌گردد و دیگر نگرانی از این بابت ندارید. یعنی تنها با داشتن ماهیانه ده دانشجو شما به صورت رایگان از بستر زبانشناس استفاده میکنید و هیچ هزینه‌ی جانبی به غیر از هزینه‌ی عقد قرارداد اولیه از شما دریافت نمی‌گردد.

تخفیف به مدت محدود

برای مدت محدود (پایان آبان‌ماه ۹۷) هزینه ی عقد قرارداد جدید در طرح استاد با ۵۰ درصد تخفیف ارائه میگردد.

هزینه‌‌های سفارش طرح موسسه:

۱- هزینه‌ی عقد قرارداد ۵ میلیون تومان است که نیمی از آن در آغاز قرارداد و نیم دیگر پس از ارائه و تست اپلیکیشن با محتوای اختصاصی شما دریافت می‌گردد.

۲- هزینه‌ی ماهیانه نگه‌داری و پردازش محتوای شما ۱ میلیون تومان است. اگر محتوای شما بیشتر از ۳۰ گیگابایت باشد، به ازای هر ۱۰ گیگ اضافه، ۱۵۰ هزار تومان به مبلغ ماهیانه افزوده می‌شود.

نکته: توجه بفرمایید که اگر شما به صورت میانگین ماهیانه ۳۰ دانشجوی جدید داشته باشید، با توجه به سود فروشی که به شما تعلق میگیرد، هزینه‌ی ماهیانه‌ی پرداختی شما صفر می‌گردد و دیگر نگرانی از این بابت ندارید. یعنی تنها با داشتن ماهیانه ۳۰ دانشجو شما به صورت رایگان از بستر زبانشناس استفاده میکنید و هیچ هزینه‌ی جانبی به غیر از هزینه‌ی عقد قرارداد اولیه از شما دریافت نمی‌گردد.

هزینه‌های سفارش طرح سازمانی:

۱- هزینه‌ی عقد قرارداد ۱۵ میلیون تومان است که نیمی از آن در آغاز قرارداد و نیم دیگر پس از ارائه و تست اپلیکیشن با محتوای اختصاصی شما دریافت می‌گردد.

۲- هزینه‌ی ماهیانه نگه‌داری و پردازش محتوای شما ۶ میلیون تومان است. اگر محتوای شما بیشتر از ۶۰ گیگابایت باشد، به ازای هر ۱۰ گیگ اضافه، ۲۰۰ هزار تومان به مبلغ ماهیانه افزوده می‌شود.

نکته: در طرح سازمانی ۸۰ درصد سود حاصل از فروش اپلیکیشن در اختیار سازمان قرار می‌گیرد.

پرسش‌های متداول

۱- هزینه‌ی عقد قرارداد زیاد نیست؟

واقعا اینطور نیست. ما تقریبا ۵ سال است که روی بستر زبانشناس کار میکنیم و فراز و نشیب‌های بسیاری را طی کردیم تا اینکه بتوانیم اپلیکیشنی با کمترین نقص و بازخورد مناسب برای کاربران تهیه کنیم. بنابراین ارزش معنوی این اپلیکیشن برای خود ما بسیار بیشتر از اینها است. از طرفی آماده کردن محتوای شما و پردازش آن و تنظیم چیدمان آن در اپلیکیشنی که مختص شما باشد برای تیم زبانشناس کاری زمانبر است. در این میان ما به شما یاد میدهیم که چطور خودتان مطالب جدید را به اپلیکیشن خود اضافه کنید که این آموزش هم زمان زیادی می‌طلبد. همه‌ی اینها باعث می‌شود که ما مجبور باشیم این هزینه‌ی اولیه را از شما بگیریم که علاوه بر پوشش زمان‌های فوق، مطمئن شویم که شما در زمینه‌ی همکاری کاملا جدی و آماده هستید.

۲- آیا هزینه‌ی ماهیانه‌ی اشتراک ثابت است؟

هزینه‌ی اشتراک ماهیانه ارتباط مستقیمی با هزینه‌ی تجهیزاتی دارد که به کار می رود. از آنجایی که این تجهیزات نیز مستقیما با دلار بازار آزاد تهیه می‌شوند، اگر تغییر چشمگیری در قیمت آن صورت بگیرد ما نیز ناچاریم که این هزینه را متناسب با آن افزایش دهیم. البته میتوان این هزینه را با بالا بردن هزینه‌ای که از کاربران اپلیکیشن گرفته می‌شود جبران کرد.

۳- هزینه‌ی خرید اپلیکیشن برای کاربر چطور محاسبه می‌شود؟

این هزینه به صورت توافقی با شما تعیین می‌گردد.

۴- امکان بالارفتن سهم من از درصد فروش اپلیکیشن هست؟

در حالت عادی خیر. ولی اگر برنامه‌ی خاصی دارید و شیوه های تبلیغاتی خاصی دارید که باعث بالارفتن چشمگیر فروش می‌گردد در این زمینه با شما توافق میکنیم.

۵- ممکن است برای مدتی کارم را متوقف کنم. در این شرایط وضعیت قرارداد چگونه می‌شود؟

با پرداخت ۲۰ درصد هزینه‌ی نگهداری ماهیانه، قرارداد شما تمدید میگردد. این هزینه برای ذخیره‌ی اطلاعات شما صورت می‌گیرد. درصورتی که خودتان مسوولیت نگهداری اطلاعات خود را قبول میکنید نیازی به پرداخت این هزینه نیست اما پس از یکسال توقف خدمات، قرارداد شما اتمام می‌پذیرد.

دانلود اپلیکیشن «زبانشناس»

زبان انگلیسی را می‌توانید به بهترین شکل و با امکانات عالی در اپلیکیشن «زبانشناس» یاد بگیرید

دانلود اپلیکیشن «زبانشناس»