راهنمای استفاده از نرم افزار زبانشناس

راهنمای کامل شروع یادگیری زبان انگلیسی با نرم‌افزار زبانشناس

بسیار خرسندیم که در به‌روزرسانی اخیر نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس، نسخه‌ی ۲٫۰٫۰ (لینک دانلود از کافه بازار اندروید)، به حداقل ویژگی‌هایی که برای این نرم‌افزار انتظار داشتیم، رسیدیم. البته هنوز این نرم‌افزار کاستی‌های زیادی دارد که باوجود تلاش شبانه‌روزی‌مان امیدواریم در کمترین زمان، این کاستی‌ها برطرف شود. اما در این نسخه ویژگی‌هایی قرار دادیم که کاملاً این نرم‌افزار را برای شروع جدی یادگیری زبان انگلیسی آماده و مهیا می‌سازد. راهنمای کامل شروع یادگیری زبان انگلیسی با نرم‌افزار زبانشناس طوری تهیه‌شده است که با خواندن آن کاملاً با این نرم‌افزار و قابلیت‌های آن آشنا می‌شوید.

در ادامه راهنمای قدم‌به‌قدم استفاده از زبانشناس، برای شما تهیه‌شده است. برای بار اول، با استفاده از این راهنما نرم‌افزار را اجرا کنید که به تمامی مواردی که در این نرم‌افزار برای شما قرار داده‌ایم، آگاه شوید.

صفحه اصلی زبانشناس

هنگامی‌که نرم‌افزار زبانشناس را اجرا می‌کنید پس از بارگذاری اولیه، به صفحه‌ی اصلی منتقل می‌شوید. در صفحه اصلی به موارد زیر دسترسی دارید:

دوره‌ها

دوره‌ها، شامل تمامی درس‌های اصلی نرم‌افزار برای یادگیری زبان انگلیسی است.

فیلم‌ها

فیلم‌ها شامل تعدادی فیلم آموزشی است که اطلاعات شما را نسبت به یادگیری زبان انگلیسی بالاتر می‌برد.

آمار و نحوه‌ی استفاده

این دو گزینه در نسخه‌های بعدی نرم‌افزار اضافه می‌شود.

فهرست انتخاب

گوشه بالا سمت راست یک علامت سه خطی می‌بینید که با انتخاب آن، فهرست انتخاب باز می‌شود. در این فهرست، موارد زیر دیده می‌شود:

تغییر زبان

تغییر زبان نرم‌افزار زبانشناس به انگلیسی یا فارسی.

تغییر پوسته

تغییر پوسته‌ی نرم‌افزار زبانشناس به آبی یا قرمز.

سرویس‌ها

سرویس‌های ماهیانه ارائه‌شده در نرم‌افزار زبانشناس و خرید آن

به ما پنج ستاره دهید

در اینجا می‌توانید نظر خود را درباره‌ی نرم‌افزار زبانشناس بگویید. این نظر، در کافه بازار برای اطلاع دیگران نمایش داده شود.

ارتباط با ما

ارتباط مستقیم از طریق رایانامه، با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار زبانشناس. هر مشکلی داشتید می‌توانید از اینجا با ما در میان بگذارید در کمترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود.

درباره‌ی زبانشناس

اطلاعاتی در رابطه با نسخه‌ی زبانشناس، تارنگار زبانشناس، رایانامه، و شبکه‌های اجتماعی که ما در آن فعالیت داریم، در صفحه‌ی درباره زبانشناس موجود است.

زبانشناس

صفحه اصلی نرم افزار زبانشناس

صفحه‌ی دوره‌ها

در صفحه‌ی اصلی با انتخاب گزینه‌ی دوره‌ها وارد قسمت دوره‌های آموزشی نرم‌افزار زبانشناس می‌شوید. در این قسمت اطلاعات دوره‌های آموزشی قابل‌مشاهده است.

تعداد لغت جدید دوره

کنار عنوان هر دوره، در گوشه‌ی بالا سمت چپ، عددی را مشاهده می‌کنید که در هرلحظه نشان می‌دهد که در آن دوره، چه تعداد لغت جدید وجود دارد. با شروع به خواندن دوره‌ها و دیدن لغت‌های جدید، این عدد کم و کمتر می‌شود تا به صفر برسد.

***نکته‌ی مهم***

ما چاره‌ای نداریم جز اینکه برای اولین بار فرض کنیم که تمامی لغات درس‌ها برای شما جدید است. اما هنگامی‌که شروع به خواندن درس‌ها می‌کنید این قابلیت وجود دارد که به‌سرعت، تمام لغت‌هایی که میدانید را انتخاب کنید و ماهیت آن را تغییر دهید (از جدید به میدانم). بنابراین پس از خواندن چند درس و انجام این کار، عددی که برای تعداد لغات جدید می‌بینید به واقعیت حال حاضر شما نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.

درصد تعداد لغت جدید:

در گوشه‌ی پایین سمت چپ عنوان هر دوره، عددی را به درصد مشاهده می‌کنید. این عدد نشان می‌دهد که به‌طور میانگین، چند درصد از لغات درون درس‌های دوره را نمی‌دانید. طبیعتاً اگر به‌تازگی خواندن درس‌ها را شروع کرده‌اید این عدد برای تمامی دوره‌ها نزدیک به صد در صد خواهد بود. اما رفته‌رفته این عدد کاهش می‌یابد.

سطح دوره آموزشی

زیر ستون سطح، عددی بین یک تا شش قرار دارد، که نشان می‌دهد سطح دوره آموزشی برای چه گروهی مناسب است. یک به معنای ساده‌ترین سطح، و شش به معنای پیشرفته‌ترین سطح است.

مدت‌زمان خالص آموزشی دوره

زیر عنوان هر دوره، مدت‌زمان خالص درس‌ها قرار داده شده است.

دوره‌های عمومی

این دوره‌ها که علامت ستاره مقابل آن‌ها نیست به مطالب عمومی می‌پردازد و شما زبان انگلیسی را با خواندن و شنیدن مطالب عمومی یاد می‌گیرید. استفاده از این دوره‌ها برای عموم آزاد است.

دوره‌های تخصصی

این دوره‌ها که با علامت ستاره مشخص شده‌اند، کاملاً اختصاصی برای آموزش زبان انگلیسی ساخته‌شده است. سرعت یادگیری زبان انگلیسی، با استفاده از این دوره‌ها طبیعتاً کمی بیشتر از استفاده از دوره‌های عمومی است. برای استفاده از این دوره‌ها بایستی اشتراک ماهیانه‌ی تخصصی داشته باشید. البته درس اول هر دوره برای امتحان کردن، به‌صورت رایگان قرار داده شده است.

دوره های زبانشناس

صفحه ی دوره های آموزشی نرم افزار زبانشناس

صفحه‌ی بخش‌ها

با انتخاب هر دوره در صفحه دوره‌ها به صفحه بخش‌ها هدایت می‌شوید. در صفحه‌ی بخش‌ها موارد زیر مشاهده می‌شود.

تعداد لغات جدید بخش

در گوشه‌ی بالا سمت چپ عنوان هر بخش، عددی را مشاهده می‌کنید که در هرلحظه نشان می‌دهد که در آن بخش، چه تعداد لغت جدید وجود دارد. با شروع به خواندن درس‌ها و دیدن لغت‌های جدید، این عدد کم و کمتر می‌شود تا به صفر برسد.

درصد تعداد لغت جدید:

در گوشه‌ی پایین سمت چپ عنوان هر بخش آموزشی، عددی را به درصد مشاهده می‌کنید. این عدد نشان می‌دهد که به‌طور میانگین، چند درصد از لغات درون درس‌های بخش را نمی‌دانید. طبیعتاً اگر به‌تازگی خواندن درس‌ها را شروع کرده‌اید این عدد برای تمامی دوره‌ها نزدیک به صد در صد خواهد بود. اما رفته‌رفته این عدد کاهش می‌یابد.

تعداد درس‌ها

زیر ستون درس، عددی مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد چه تعداد درس در هر بخش گنجانده شده است.

مدت‌زمان خالص آموزشی بخش

زیر عنوان هر بخش مدت‌زمان خالص درس‌ها قرار داده شده است.

بخشهای نرم افزار زبانشناس

صفحه ی بخش ها - نرم افزار زبانشناس

صفحه‌ی درس‌ها

با انتخاب هر بخش در صفحه‌ی بخش‌ها به صفحه‌ی درس‌ها منتقل می‌شوید. در این صفحه موارد زیر مشاهده می‌شود:

تعداد لغت جدید درس

در گوشه‌ی بالا سمت چپ عنوان هر درس، عددی را مشاهده می‌کنید که در هرلحظه نشان می‌دهد که در آن درس، چه تعداد لغت جدید وجود دارد. با شروع به خواندن درس‌ها و دیدن لغت‌های جدید، این عدد کم و کمتر می‌شود تا به صفر برسد.

درصد تعداد لغت جدید

در گوشه‌ی پایین سمت چپ عنوان هر درس، عددی را به درصد مشاهده می‌کنید. این عدد نشان می‌دهد که به‌طور میانگین، چند درصد از لغات درون درس را نمی‌دانید. طبیعتاً اگر به‌تازگی خواندن درس‌ها را شروع کرده‌اید این عدد برای تمامی درس‌ها نزدیک به صد در صد خواهد بود. اما رفته‌رفته این عدد کاهش می‌یابد.

تعداد دفعات شنیدن

عددی است زیر ستون "+شنیدن" که نشان می‌دهد چند بار به آن درس گوش‌داده‌اید.

مدت‌زمان خالص درس

زیر عنوان هر درس، مدت‌زمان خالص آن قرار داده شده است.

گزینه‌ی دانلود درس

هر درسی را که برای اولین بار انتخاب می‌کنید بایستی از اینترنت دانلود شود و در نرم‌افزار بارگذاری شود. بنابراین با زدن گزینه‌ی دانلود بایستی چند لحظه صبر نمایید که این فرایند صورت پذیرد. در طول مدت دانلود می‌توانید به قسمت‌های دیگر نرم‌افزار رفته و یا درس‌های دیگر را مشاهده نمایید.

گزینه‌ی شروع و حذف

پس از دانلود درس، دو گزینه‌ی جدید اضافه می‌شود. شروع و حذف. گزینه‌ی شروع برای شروع درس آموزشی است. گزینه‌ی حذف نیز برای حذف فایل آموزشی درصورتی‌که دیگر به آن احتیاج ندارید، قرار داده شده است. توجه بفرمایید که با حذف هر درس، تنها فایل صوتی و متن آن حذف می‌شود و دیگر اطلاعات آن از جمله تعداد لغت‌های جدید و ... برای شما محفوظ می‌ماند.

درسهای آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

صفحه ی درس های آموزشی نرم افزار زبانشناس

صفحه‌ی درس

در نهایت پس از انتخاب یک درس از صفحه درس‌ها، به درس موردنظر منتقل می‌شوید.

اصل داستان در حقیقت در این صفحه است! در این صفحه با فشردن دکمه‌ی play درس برای شما خوانده می‌شود و دقیقاً همان چیزی که می‌شنوید نیز به‌صورت نوشتاری به شما نشان داده می‌شود. لغات درون متن هر درس به‌طورکلی به سه روش مختلف زیر نمایش داده می‌شود.

لغات آبی‌رنگ: لغات جدید با رنگ آبی هایلایت شده‌اند.

لغات زردرنگ: لغاتی هستند که شما آن‌ها را به‌عنوان لغاتی که معنی آن را نمی‌دانید انتخاب کرده‌اید.

لغات سفیدرنگ: لغاتی که معنی و مفهوم آن را به‌طور کامل می‌دانید.

نحوه‌ی کار با لغات و تغییر رنگ آن‌ها

اگر برای اولین بار است که وارد این نرم‌افزار شده‌اید همان‌طور که در بالا آمد ما فرض کرده‌ایم که همه‌ی لغت‌ها برای شما جدید است بنابراین همه‌ی لغت‌ها با هایلایت آبی برای شما نمایش داده شده‌اند. اما اگر از نسخه قبلی به جدید آپدیت کرده‌اید و اگر در نسخه قبلی تعدادی از لغت‌ها را هایلایت کرده بودید، آن لغت‌ها برای شما محفوظ مانده است و در اینجا نیز زرد نمایش داده می‌شود. اما بقیه لغات برای شما نیز به‌صورت هایلایت آبی نمایش داده می‌شود (تصویر زیر).

درس زبانشناس

نمای اولیه اولین درسی که وارد آن می شوید. سمت چپ برای کسانی که برای بار اول این نرم افزار را از نسخه ی دو استفاده کرده اند. سمت راست برای کسانی که از نسخه ی یک کار را با این نرم افزار شروع کرده اند. روی هر لغت که کلیک بکنید جعبه ابزاری که در شکل سمت چپ دیده می شود باز می شود.

با کلیک روی هر لغت، جعبه‌ابزاری باز می‌شود که می‌توانید از آن برای نشانه‌گذاری لغات استفاده کنید:

توضیحات لغت: پس از باز شدن این جعبه‌ابزار می‌توانید توضیحاتی را در قسمت مربوطه برای هر لغت بنویسید که هر جای دیگری این لغت را مشاهده کردید توضیحات آن نیز نمایش داده شود.

تغییر ماهیت لغت: همان‌طور که در بالا آمد، لغت‌ها به سه حالت کلی نمایش داده می‌شوند. آبی (لغات جدید)، زرد (لغاتی که نمی‌دانید)، و سفید (لغاتی که میدانید). تغییر ماهیت لغات به چهار روش زیر می‌تواند با جعبه‌ابزار انجام شود:

 • از آبی به زرد: یعنی لغت جدیدی که معنی آن را نمی‌دانید.
 • از آبی به سفید: یعنی لغت جدیدی که معنی آن را میدانید.
 • از زرد به سفید: لغتی که قبلاً نمی‌دانستید و بالاخره آن را یاد گرفته‌اید.
 • از سفید به زرد: لغتی که به هر دلیل آن را سفید کرده بودید ولی متوجه شدید که آن را نمی‌دانید.

طبیعی است که وقتی لغتی از حالت آبی‌رنگ به حالتی دیگر تغییر ماهیت دهد، آبی کردن دوباره آن لغت میسر نیست (چون طبق تعریف آن لغت دیگر جدید نیست).

***نکته‌ی مهم***

در انتهای متن هر درس کلیدی قرار داده‌شده که با آن می‌توانید تمامی لغات آبی باقی‌مانده را از به حالت سفید انتقال دهید. این دکمه را برای راحتی شما قراردادیم که لازم نباشد دانه به دانه لغت‌های آبی را به سفید تغییر دهید. البته بایستی دقت داشته باشید که این دکمه، پس‌ازاینکه تمامی لغت‌هایی که نمی‌دانید را به رنگ زرد درآوردید، استفاده شود.

درس های آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

پس از اینکه یک درس را تا آخر خواندید و تمام لغاتی که نمی دانستید را زرد کردید طبیعتا بقیه ی لغات را می دانید. بنابراین با استفاده از دکمه ی آبی که در آخر هر درس قرار داده شده (شکل سمت چپ) میتوانید بقیه لغات را از حالت آبی به حالت سفید برگردانید (شکل سمت راست).

در انتها وقتی‌که درس را خواندید و فرایند فوق را برای آن پیاده‌سازی کردید. هنگامی‌که به صفحات درس‌ها، بخش‌ها، و دوره‌ها بروید تمامی آمارهای نشان داده شده با توجه به کارهایی که کرده‌اید برای شما بروز رسانی می‌شود.

بروز رسانی آمار در پایان خواندن یک درس. در شکل سمت چپ مشخص است که چون دیگر اکثر لغات درس مورد نظر را میدانید هم تعداد لغات جدید و هم درصد لغات به شدت کاهش یافته است. برای اینکه این لغات برای درس های دیگر نیز محسوب می شود، آمار درسهای دیگر نیز تغییر کرده است. این کار برای صفحه بخش ها و صفحه دوره ها نیز به همین ترتیب انجام شده است.

بروز رسانی آمار در پایان خواندن یک درس. در شکل سمت چپ مشخص است که چون دیگر اکثر لغات درس مورد نظر را میدانید هم تعداد لغات جدید و هم درصد لغات به شدت کاهش یافته است. برای اینکه این لغات برای درس های دیگر نیز محسوب می شود، آمار درسهای دیگر نیز تغییر کرده است. این کار برای صفحه بخش ها و صفحه دوره ها نیز به همین ترتیب انجام شده است.

در پایان اگر این راهنمای جامع برخی از سوالات شما را هنوز پاسخ نداده است، از بخش نظرات میتوانید سوال خود را مطرح نمایید. اگر هم پیشنهادی دارید نیز می توانید دیدگاه خود را همینجا بیان کنید.

نحوه‌ی ساخت اکانت کافه بازار

ابتدا با ورود به صفحه‌ی زیر، کافه بازار خود را به جدیدترین نسخه، به‌روزرسانی کنید.

https://cafebazaar.ir/install/?l=fa

پس از به‌روزرسانی کافه بازار، طی مراحل زیر، اکانت خود را بسازید.

۱-  پس از باز کردن برنامه بازار در قسمت سمت راست بالای صفحه، آیکن حساب کاربری را انتخاب کنید (شکل ۱).
۲-  صفحه‌ای با پیام «شماره تلفن یا ایمیلتان را وارد کنید» به شما نشان داده می‌شود. آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه خود را در قسمت مربوط وارد و گزینهٔ ادامه را انتخاب کنید (شکل ۲).
۳-  کد تایید به ایمیل یا شماره تلفن وارد شده ارسال خواهد شد (شکل ۳).
۴-  کد دریافتی را در قسمت مربوط به کد تایید وارد کنید (شکل ۴).

پس از طی مراحل فوق، می‌توانید اپلیکیشن زبانشناس را ارتقا دهید (لینک راهنمای ارتقای اپلیکیشن زبانشناس).

مرحله 4 : ورود کد تایید ارسالی

مرحله ۴ : ورود کد تایید ارسالی

مرحله 3 : خواندن اس ام اس ارسالی از طرف کافه بازار

مرحله ۳ : خواندن اس ام اس ارسالی از طرف کافه بازار

مرحله 2: ورود شماره موبایل

مرحله ۲: ورود شماره موبایل

1- مرحله 1: کلیک روی شکلک آدم بالا سمت راست

۱- مرحله ۱: کلیک روی شکلک آدم بالا سمت راست

چگونه نرم افزار زبانشناس را ارتقا بدهم؟

ابتدا مطمئن بشوید که اکانت کافه بازار دارید (راهنمای ساخت اکانت کافه بازار).

سپس طبق تصوایر زیر

۱-از صفحه ی اصلی برنامه، روی منوی برنامه کلیک بفرمایید.

۲- از گزینه های موجود، بخش سرویس ها را انتخاب کنید.

۳- در این بخش یکی از پکیج های ماهیانه یا بینهایت را انتخاب بفرمایید. در پکیج بینهایت تنها یک بار پول پرداخت مینمایید. اما پکیج ماهیانه هر بار بایستی تمدید بفرمایید.

۴- روی دکمه ی خرید کلیک بفرمایید.

۵- در این صفحه، گزینه ی پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید. (پرداخت از طریق دیگر روش ها در این راهنما، قسمت نصب برنامه فروشی، توضیح داده شده است)

۶- اطلاعات لازم را پر کنید و گزینه ی پرداخت را بزنید. اگر نمیدانید این اطلاعات چیست و یا اولین بار است که برای پرداخت اینترنتی اقدام میکنید، لطفا این راهنما را بخوانید.

پر کردن موارد لازم و پرداخت

۴- پر کردن موارد لازم و پرداخت

انتخاب روش پرداخت اینترنتی

۳- انتخاب روش پرداخت اینترنتی

انتخاب پکیج ماهانه یا بینهایت

۲- انتخاب پکیج ماهانه یا بینهایت

انتخاب گزینه ی سرویس ها

۱- انتخاب گزینه ی سرویس ها

چگونه دوره های آموزشی اضافه کنم؟

طبق تصاویر زیر

۱-از صفحه ی اصلی برنامه، روی قسمت دوره‌ها کلیک بفرمایید (تصویر ۱).

۲- در صفحه‌ی بعدی روی علامت +اضافه کردن دوره کلیک بفرمایید (تصویر ۲).

۳- در این صفحه لیست تمامی دوره ها مشاهده می شود. شما میتوانید مطابق تصویر چهارم گزینه ی سطح را انتخاب بفرمایید و سطح مورد نظرتان را انتخاب کنید. اما اگر میخواهید تمامی دوره ها را مشاهده بفرمایید، نیازی به انتخاب سطح خاصی نیست (تصویر ۳).

۴- روی دوره ی مورد نظر خود کلیک بفرمایید تا اطلاعات تکمیلی آن را مشاهده کنید (تصویر ۵).

۵- با کلیک بر روی اضافه کردن دوره، دوره ی مورد نظر به پکیج های شما در صفحه دوره ها اضافه می شود (تصویر ۶)

نکته ی مهم: برای اضافه کردن دوره ها، بایستی به اینترنت متصل باشید.

3- صفحه ی دوره های جدید

۳- صفحه ی دوره های جدید

2- کلیک بر روی اضافه کردن دوره

۲- کلیک بر روی اضافه کردن دوره

1- کلیک بر روی دوره ها

۱- کلیک بر روی دوره ها

6- بازگشت به صفحه ی دوره ها و مشاهده ی دوره های انتخاب شده

۶- بازگشت به صفحه ی دوره ها و مشاهده ی دوره های انتخاب شده

5- اطلاعات تکمیلی دوره ی انتخابی

۵- اطلاعات تکمیلی دوره ی انتخابی

4- (اختیاری) فیلتر سطوح

۴- (اختیاری) فیلتر سطوح

منوی صفحه ی اول من کجاست؟

طبق تصاویر بالا، در صفحه ی اول برنامه، گوشه ی بالا سمت راست یک آیکون سه خطی وجود دارد که با کلیک روی آن منوی برنامه ظاهر می شود. اما در بعضی گوشی ها این علامت وجود ندارد. دلیل آن این است که خود گوشی دکمه ای روی صفحه ی خود برای ظاهر شدن منو دارد که متناسب با گوشی تان شبیه یکی از تصاویر زیر است. با انتخاب این دکمه، منوی صفحه ی اول برنامه برای شما باز می شود.

menu-3

menu-2

menu-1

menu-6

menu-5

menu-4

نرم‌افزار را ارتقا دادم ولی هنوز اعمال نشده است. مشکل از کجاست؟

این مشکل معمولاً به عدم ارتباط نرم‌افزار کافه بازار با نرم‌افزار زبانشناس برمی‌گردد. برای رفع این مشکل، به ترتیب اقدامات زیر را انجام دهید:

۰- اطمینان از خرید نرم افزار

ابتدا مطمئن شوید که نرم افزار را خریده اید. برای این کار طبق تصاویر زیر وارد اپلیکیشن کافه بازار خود شده و در قسمت تراکنش ها، از انجام تراکنش ارتقای اپلیکیشن زبانشناس اطمینان حاصل فرمایید.

مرحله 3: چک کردن خرید زبانشناس در قسمت تراکنش ها

مرحله ۳: چک کردن خرید زبانشناس در قسمت تراکنش ها

مرحله 2: انتخاب قسمت خرید شده ها

مرحله ۲: انتخاب قسمت خرید شده ها

مرحله ی 1: ورود به قسمت برنامه های من

مرحله ی ۱: ورود به قسمت برنامه های من

اگر تراکنش مرتبط با نرم افزار زبانشناس، در تراکنش های فوق وجود نداشت دو حالت وجود دارد. ۱- نرم افزار زبانشناس را با اکانت کافه بازار دیگری خریداری کرده اید، ۲- پرداخت موفقیت آمیز نبوده است.

در هر دو حالت بایستی با پشتیبانی کافه بازار تماس بگیرید چون کاری از طرف ما ساخته نیست.

اما اگر تراکنش خرید محصول زبانشناس در تراکنش های فوق موجود بود؛ مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

۱- ریستارت گوشی

یک‌بار گوشی خود را ریستارت بکنید و ببینید که آیا مشکل برطرف می‌شود یا خیر.

۲- خروج و ورود مجدد به حساب کافه بازار

طبق تصاویر زیر ابتدا وارد صفحه‌ی اول نرم‌افزار بازار خود بشوید و آیکون حساب کاربری را انتخاب کنید (شکل ۱).

در صفحه‌ی جدیدی که باز می‌شود، اطلاعات حساب کاربری شما قرار دارد (ایمیل، تلفن، یا هردو). این اطلاعات را به خاطر بسپارید چون بعداً برای ورود مجدد به کافه بازار فقط بایستی با همین‌ها وارد شوید. سپس گزینه‌ی خروج از حساب را انتخاب نموده و در ادامه گزینه‌ی بله را انتخاب نمایید. (شکل ۲).

برای ورود مجدد به حساب کافه بازار، مطابق شکل ۱، آیکون حساب کاربری را انتخاب کنید. در صفحه‌ای که باز می‌شود، بایستی اطلاعات حساب کاربری خود را (که در مرحله‌ی بالا یادداشت کرده‌اید) وارد نمایید. بنده مطابق شکل ایمیل وارد نموده‌ام. بعد از ورود ایمیل یا شماره‌ی تلفن خود، گزینه‌ی ادامه را فشار دهید (شکل ۳)

نکته‌ی ۱: اگر ایمیل شما از حساب gmail باشد، در مرحله‌ی بعد از شما می‌پرسد که "آیا می‌خواهید با حساب گوگل وارد شوید؟". اینجا گزینه‌ی خیر را انتخاب نمایید.

نکته‌ی ۲: پس از وارد نمودن ایمیل یا شماره‌ی تلفن، اگر ایمیل خود را وارد کرده‌اید، کد تأییدی به ایمیل شما ارسال می‌شود؛ اگر تلفن خود را وارد کرده‌اید، کد تأیید به تلفن شما پیامک می‌شود. در هر دو صورت کد تأیید را یادداشت بفرمایید. تا در مرحله‌ی بعدی استفاده بشود.

درنهایت کد تأیید خود را مطابق شکل ۴ وارد کنید و گزینه‌ی ادامه را انتخاب نمایید.

شکل 4: ورود به حساب با کد تایید

شکل ۴: ورود به حساب با کد تایید

شکل 3: وارد نمودن اطلاعات حساب

شکل ۳: وارد نمودن اطلاعات حساب

شکل 2: خروج از حساب

شکل ۲: خروج از حساب

شکل 1: انتخاب آیکون حساب کاربری

شکل ۱: انتخاب آیکون حساب کاربری

پس از انجام این مراحل دوباره وارد نرم‌افزار زبانشناس بشود و ببینید که آیا مشکل برطرف شده است یا خیر.

اگر هنوز هم مشکل برطرف نشد، مرحله‌ی پایانی زیر را انجام بدهید.

۳- حذف و نصب مجدد کافه بازار

ابتدا نرم‌افزار کافه بازار را از گوشی خود حذف نمایید.

سپس با ورود به آدرس زیر، آن را مجدد دریافت و نصب کنید:

https://cafebazaar.ir/install/?l=fa

پس از نصب کافه بازار، مطابق مرحله‌ی قبلی مجدداً وارد حساب کاربری کافه بازار خود بشوید.

حال دوباره چک کنید که آیا مشکل شما با ارتقای نرم‌افزار ما برطرف شده است یا خیر. در صورت وجود مشکل، از طریق منوی ارتباط با ما در داخل نرم‌افزار زبانشناس، یک پیغام به همراه لاگ برای ما ارسال نمایید تا مسئله را بررسی کنیم.

نوشته شده در شروع یادگیری, نرم افزار زبانشناس.

پاسخ دهید

نکات مهم:

1- اگر کامنت گذاشتید و گزینه ی ارسال را زدید، کامنت شما همان لحظه نمایش داده نمیشود بلکه در انتظار تایید ما قرار میگیرد

2- نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز با علامت * علامتگذاری شده اند

176 دیدگاه

 1. مورد دیگه ای که امروز بهش بر خوردم متوقف نشدن scroll off به هنگام استفاده از هد فون و هندز فریه به طوری که در صورت توقف درس از طریق اونا scrool off همچنان در حال کار کردنه در حالیکه که صدای درس متوقف شده.
  قابل ذکره که این مشکل به هنگام عدم استفاده از هندفری و لمس دکمه پخش و توقف بر روی صفحه گوشی دیده نمیشه

 2. بله مشکل بکاپ گیری حل شد ممنون
  در مورد آمار نرم افزارتون چند نکته قابل ذکره
  ۱-برای مثال تعداد لغت های در حال یادگیری با وجود اینکه هیچ لغتی رو هایلایت نکردم در هر بار مراجعه مجدد عدد مشخصی رو نشون نمیده .
  ۲- تعداد کل لغت های یاد گرفته شده با وضعیت خودم مطابقت نداره و بصورت ۱k نمایش داده میشه در صورتی که بنده بالای ۲۰۰۰ لغت رو سفید کردم

 3. با سلام
  بکاپ گیری از برنامه مشکل داره و خطا میده و همچنین آمار برنامه در هر بار مراجعه چیزای مختلفی نشونو میده
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

  • سلام
   با تشکر از پیغام شما و با عرض پوزش نسبت به مشکلی که پیش اومده.
   لطفا یکبار دیگه بکاپ بگیرین و اگر خطا داد یک پیغام درون برنامه ای به همراه لاگ بفرستین.
   در ضمن اگر در رابطه با آمار و اینکه چه چیزی غلط از آب در میاد بیشتر توضیح بدین که پیگیری کنم.
   ممنونم

 4. با سلام و خسته نباشید
  اگه امکان نمایش زمان در نرم افزار پلیر تون باشه خیلی عالی میشه بعضی موقع ها برای مدیریت مطالعه یه متن خیلی لازمه
  با تشکر

 5. سلام برنامه خاصیه!
  ویژگی های منحصر به فردی داره اما یه خورده گرونه. به فکر بچه های سطح پایین هم باشین مرسی

  • سلام دوست عزیز
   ما الان فکر و ذکرمون روی بالا بردن هر چه بیشتر قابلیت های اپلیکیشنه و نمیتونیم روی تغییر پلن فروشمون متمرکز بشیم
   انشالا حتما از بعد از عید روی این موضوع هم کار میکنیم تا طرح های مختلف با قیمت های مناسبی بدیم.
   ممنون از نظر لطفتون :)

 6. سلام. بعد نصب، اولین درسی که خوندم، یه دفعه گفت شما ۵۰لغت خوندید باید ارتقا بدید، ارتقا میخوام بدم، میگه قبلا فعال شده. راهنمایی کنید

  • سلام وقتی پیغام ارتقا میاد اوکی رو بزنین وارد صفحه ی ارتقا بشین.
   در صفحه ای که میاد اولین چیزی که میبینید همین پکیج معمولیه. برای اینکه پکیج ویژه و اختصاصی رو ببینین بایستی با لمس صفحه به سمت چپ، پکیج های ویژه و اختصاصی رو ببینین و در صورتی که خوشتون اومد بخرین.
   ممنون

 7. سلام
  من میخوام قسمت های دیکشنری و هایلایت رو فعال کنم،اما نمیخوام در بازار حساب پولی باز کنم،چون استفاده خاصی ازش نمیکنم که بخوام حداقل ۲۰هزار تومن به اون واریز کنم
  راه دیگه ای برای فعالسازی نیست؟ اگه پرداخت اینترنتی باشه عالیه

  • سلام
   براي اينكه پول اضافه اي پرداخت نكنين ميتونين از طريق مرورگرتون به آدرس زير برين و وارد اكانت كافه بازارتون بشين و سه بار اعتبار پنج هزار تومني بخرين
   https://cafebazaar.ir/pay/buycredit/?l=fa
   باز اگه سوالي بود در خدمتيم

  • سلام
   متشکرم
   نرم افزارتون خیلی عالیه،من تازه میخوام شروع کنم،اهدافی که دارم هم شامل چند موضوع میشه. مهمترینش اقدام برای پذیرش دکترا از دانشگاههای امریکاست و اگر احیانا در این زمینه موفق نشدم،موفقیت در مصاحبه دکترای روانشناسی دانشگاه تهرانه. تا اتمام کارشناسی ارشدم یک سال فرصت دارم.
   سطح زبانم خیلی مبتدی نیست اما خودم رو درحد متوسط هم نمیدونم چون مکالمه،لیسنیگ و اسپیکینگم ضعیفه.میخواستم لطف کنید و راهنماییم کنید که ترتیب درسهای نرم افزار که باید یادبگیرم به چه صورتیه ؟ و اینکه با خواندن کامل دروس نرم افزار و یادگیری لغات زبان تخصصی رشته خودم،میتونم در یه کشور انگلیسی زبان از عهده مطالعه و کارهای خودم بربیام ؟
   ممنونم

   • سلام مجدد
    ابتدا دروس انگلیسی قدرت یا مهارت رو یه نگاهی بیندازین، اگر مناسب بود از اونها شروع کنین. اگر هم که نه، از دروس شاگردان Emma شروع کنین که سطحش پایینتره.
    اگر نرم افزار رو بگیرین توضیحاتی در قالب ایمیل در داخل برنامه براتون ارسال میشه که با خوندن اون توضیحات و پیاده سازی اون در نرم افزار، کاملا برای این موضوعاتی که فرمودین آماده میشین.
    در آپدیت بعدی قابلیت لایتنر رو هم برای یادگیری بهتر لغات اضافه میکنیم که خیلی کمکتون میکنه.

   • خوب الان که تحریما رو برداشتن
    من و دوستم که ایشون سایتتون رو معرفی کردن آلمانیم میخوایم این مبلغ رو پرداخت کنیم
    نمیتونین اپ تون رو تو گوگل پلی هم بزارین ؟ لطفا ما خیلی بهش احتیاج داریم پکیجی که تو سایت اقای ای جی هست واسمون از لحاظ مالی مناسب نیست اینطوری ماهیانه خیلی خوبه

    میشه یه لطفا یه راهی چاره ی راهنمایی چیزی بکنین که چطوری میتونیم به جز این متدبخریمش ؟ ممنون میشم

 8. سلام
  میشه لطفا یه توضیح راجب بسته ی اختصاصی تون بدین ؟
  من میخوام این نرم افزارتونو کلا بخرم تا به همه دروس دسترسی داشته باشم دیگه دوست ندارم ویدیوی یا هرچیز دیگه ی باشه که نشه بازش کرد
  چکار کنم ؟
  ممنون میشم راجب قیمتش هم یه سری اطلاعات بدین
  خیلی ممنون و ببخشید که همش مزاحمتون میشم

  • سلام
   خواهش میکنم اختیار دارین
   برای خرید کامل نرم افزار بایستی بسته ی اختصاصی رو بخرین. با خرید این بسته به همه چیز دسترسی دارین. حتی چیزهایی که در آینده ی نزدیک میخوایم قرار بدیم.
   برای دیدن قیمت ها تو صفحه ی اصلی برنامه منو رو انتخاب کنین بعد گزینه ی سرویس ها رو بزنین. اطلاعات قیمت تمامی سرویس ها اونجا نوشته شده.
   باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم.

   • خیلی ممنون

    ولی من یه چیزی رو اینجا متوجه نشدم
    تو نرم افزار نوشته هست ماهیانه فلان قیمت
    چرا ماهیانه ست ؟ باید تا چند ماه اون مبلغ رو پرداخت کنیم ؟ نمیتونیم همه رو یه مرتبه پرداخت کنیم تموم شه ؟

    بازم خیلی ممنون

    • بله ماهیانست. ولی داریم تصمیم میگیریم که احتمالا متد فروشمون رو عوض کنیم.
     شما میتونین فعلا برای این ماهو بخرین و شروع کنین تا ببینیم در نهایت چی پیش میاد.

 9. سلام و وقت بخیر

  یه سوال داشتم

  آقای ای جی تو یکی از ویدیو هاشون گفتن که باید گوش بدین تا زبانتون بهتر بشه و …
  سوالم اینجاست که چیا رو گوش بدیم که زبانمون بهتر بشه
  مثلا موزیک یا کتاب گویا یا حتما باید ” صدایی ” باشه که واسش تمرین وجود داشته باشه مثلا یه چیزی رو اول باید گوش بدی بعد باید سوالات مربوط رو پاسخ بدی
  دقیقا چیا رو گوش بدیم تا زبانمون خوب بشه ؟
  میشه مثلا موزیکای انگلیسی رو هم گوش داد و نتیجه خوبی گرفت ؟ مثلا اهنگای ادل و سلنا گومز و …

  ممنون
  و بابت سایت و نرم اقزار خیییلی خوبتون هم بی نهایت سپاس گذارم

  • سلام
   در نوشته ی چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم گفنه بودیم که وقتی زبان آموز زبان یاد میگیره که در لابلای مطالبی که قبلا بلد بوده مقداری مطلب جدید وجود داشته باشه.
   این موضوع رو معمولا بدین صورت میگن که ۹۵ درصد مطالب قدیمی و پنج درصد مطلب جدید. مثلا وقتی یه متنی رو میخونین، ۹۵ درصد لغاتشو بلد باشین و ۵ درصدش جدید باشه. اونوقته که با خوندن اون مطلب، اون پنج درصد لغت جدید به بهترین شکل یادگیری میشه. بنابراین وقتی آقای هوگ میگن با شنیدن زبان یاد بگیرین، یعنی با شنیدن هر چیزی که بیش از ۹۰ درصدشو از قبل بلد هستین.
   اینکه یه مطلبی که گوش میدین داخلش سوال و جواب باشه (از همون درسهای داستان کوتاه که آقای هوگ دارن) یه حسن محسوب میشه. اما شرط لازم نیست. چون ما در نوشته هایی مثل تکنیک سایه و یا هقت استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی گفتیم که چطور میشه حتی با مطلب خام هم مکالمه یاد گرفت.
   در مورد موسیقی انگلیسی اگر جنبه ی گفتاریش بیشتر از جنبه ی موسیقیاییش باشه خوبه ولی مثلا آهنگایی مثل راک به درد نمیخوره

 10. سلام، روزتون بخیر.. ببخشید در مورد بسته انگلیسی قدرت خواستم بدونم که باید متن اصلی و کلمات (قسمت اول و دوم) رو یک الی دو مرتبه گوش کنم و قسمت سوم (داستان) رو هر روز به مدت یک هفته گوش کنم؟ یعنی فقط داستان رو یک هفته یا بیشتر باید بخونم؟

  • خیر
   به طور کلی قسمت اول و سوم رو بایستی تا جایی بخونین که بتونین تکنیک سایه رو روش پیاده سازی کنین.
   قسمت دوم رو هم تا جایی بخونین که ازش خسته نشین.

 11. با سلام وتشکر
  من چطور میتونم نرم افزار خریداری کنم که به همه دروس دسترسی داشته باشم؟ . نرم افزار رو از بازار دانلود کردم
  در مورد نحوه استفاده هم اگر توضیح بدهید ممنون می شوم

  • سلام
   اگر نرم افزار رو از کافه بازار دانلود کردین به راحتی میتونین از صفحه اصلی فهرست انتخاب رو کلیک کنین و در اونجا روی گزینه ی سرویس ها کلیک کنین. اگر میخواهید همه ی چیزها براتون آزاد بشه بسته ی اختصاصی رو بخرین.
   نحوه ی استفاده هم بسیار راحته. در همین پست توضیح دادیم تا حدودی
   ولی اگر باز وقتی از اپ استفاده کردین سوال بیشتری داشتین همینجا بفرمایین تا پاسخ بدیم.

 12. سلام مرسی از سرعت جوابتون من دقیقا دارم از این ویژگیهایی که گذاشتید کمال استفاده رو میکنم خیلی برام جالبه چون دقیقا تعداد کلماتی رو که یاد میگری متوجه میشی و این هایلاتها کمک بسیار بزرگی به یادگیری میکنند من بهتر از این برنامه ندیدم تبریک وافرین به شما با خلاقیتتان ۳ مورد بود که خواستم بهتون بگم که شاید کمکی ویژه به ارتقا نرم افزار کند
  ۱ بعضی کلمات که باید باهم هایلایت شوند جدا از هم هستند مثل of course
  ۲ خوب بود بضی از کلمات رو با حرف اضافشون هایلات میکردید که ناخوداگاه در ذهن بشینه
  ۳ دیکشنری تون ناکارامد هستش
  ولی با وجود اینها نامبر وان هستش مطمنا روز به روز به یوزر های این برنامه افزوده میشه بازم تشکر

  • سلام
   بسیار متشکرم از پیشنهاداتی که دادین.
   موارد یک و دو با وجود اینکه ساده به نظر میرسند اما از لحاظ نرم افزاری و کد نویسی پیچیده است. اما داریم روش کار میکنیم.
   مورد سه هم دیکشنری گوگل هست دیگه بعید میدونم از گوگل بالاتر داشته باشیم (البته تو دیکشنری های آنلاین) حالا سعی میکنیم امکانی رو فراهم کنیم که کاربر بتونه از بین چنتا دیکشنری آنلاین انتخاب کنه.
   دیکشنری آفلاین اگر میشد از همه چیز بهتره اما اگر این موردو قرار میدادیم حجم اپلیکیشن بالای سیصد چهارصد مگ میشد که اصلا خوب نیست.

 13. سلام من بسته بطور کامل خریدم و با انگلیسی قدرت شروع کردم الان درس ۲ هستم بسیار عالی هستش بدون خستگی دارم متد ajرو پیش میرم می خواستم بدونم ۱ کسی این متد رو تست کرده ونتیجه اون چی بوده
  ۲ انگلیسی قدرت تقریبا ۶ ماه طول میکشه با روش خود موسسش پس از این مرحل ۶ ماه ما به چه چیز میرسیم اگر لطف کنید یک چشم انداز بدید ممنون میشم

  • سلام
   درسهای آقای ای جی خیلی خوب هستند اما یادتون باشه حتما از ویژگی هایی که تو نرم افزار گذاشته شده به نحو خوبی استفاده کنین. ویژگی هایلایت برای یادگیری بسیار مهم هست. در آپدیت بعدی هم درس های ویژه بیشتر میذاریم هم خصوصیات رو بیشتر میکنیم.
   در رابطه با چشم انداز بستگی به سطح فعلیتون داره اما به طور متوسط بچه ها به تافل بالاتر از نود میرسن.

 14. باسلام
  ممنون از نرم افزار خوبتون.. خواستم بدونم برای یادگیری جدی باید به ترتیبی که در نرم افزار قرار داده شده استفاده کنم؟ مثلا اول کتاب گویا تا آخرین درسش و بعد بسته انگلیسی قدرت و.. به همین ترتیب؟

  • سلام
   خیر ترتیب زیاد مهم نیست. در کنار اسم هر پکیج آموزشی، سطح اون از یک (بسیار ساده) تا شش (بسیار سخت) قرار داده شده. بنابراین شما بایستی متناسب با سطحی که در اون قرار دارین مطالب رو بخونین.
   پیشنهاد میکنم اگر سطحتون متوسط هست با دروس انگلیسی قدرت که بسیار جذاب هستند شروع کنین.

 15. بعضی قسمتهای دروس هست که ساختارش مشکله و نمیشه درکش کرد.اگر یک انجمن مخصوص با حضور خودتان برای رفع چنین ایراداتی ایجاد میکردید خیلی خوب میشد

  • سلام.
   فعلا تعداد افراد به حدی نرسیده که انجمن تشکیل بشه. فعلا هر سوالی داشتید میتونید در همین کامنتها قرار بدید که تا حد امکان جواب بدیم.

 16. با درود فراگان و تشکر از شما بابت تهیه این‌نرم‌افزار بسیار عالی و کاریردی
  یک سئوال در مورد خرید سرویسها داشتم .اینکه آیا برای یکبار پرداخت هزینه فقط یکماه فرصت استفاده داریم؟ و باید هرماه سرویس شارژ شود ؟

  • سلام
   بله همینطور است سرویس پرداختی به صورت ماهیانه است. بنابراین تنها زمانی اقدام به خرید نمایید که میخواهید به مدت یک ماه یا بیشتر به طور جدی از این نرم افزار استفاده کنید.
   ممنون

 17. درود فراوان به شما بابت تهیه این نرم‌افزار . به نطر من که یکی لز کامل ترین و کاربردی ترین نرم افزارهایی است که در این زمینه دیدم .
  خواستم بپرسم که این مبالغ باید هر ماه پرداخت شود ؟ یعنی با یکبار پرداخت فقط امکان استفاده یکماه را داریم؟

  • سلام
   بله مبالغ ماهیانه است. سیاست ما فعلا این است که افراد تنها در صورت نیاز جدی اقدام به خرید نمایند.

 18. سلام. من قادر به خرید بسته های برنامه ی شما نیستم. بر روی لینک های شما کلیک میکنم ولی پیام میاد که شما باید از بسته های اقتصادی استفاده کنید . ولی اینکه این بسته ها کجاست و اینکه چطور باید مبلغ رو پرداخت کنیم هیچ توضیحی وجود نداره.

  • با سلام
   در آينده ي نزديك حتما يك راهنما براي خريد در سايت قرار ميدهيم اما فعلا براي حل شدن مشكل جنابعالي
   ابتدا بفرماييد كه آيا اكانت كافه بازار اندرويد داريد يا خير ؟
   اگر اكانت كافه بازار اندرويد داشته باشيد خريد محصولات ما راحت است
   همانطور كه در شكلي كه به اين ايميل ارسال كردم در صفحه ي اصلي نرم افزار گوشه ي بالا سمت راست يك علامت سه خطي وجود دارد كه با كليك روي آن فهرست انتخاب باز ميشود
   در فهرست انتخاب گزينه سرويسها را انتخاب نماييد
   در صفحه اي كه باز مي شود اطلاعات خريد سرويس ها موجود است
   در اين صفحه براي ديدن سرويس هاي مختلف بايستي با لمس صفحه آن را به سمت چپ بكشيد كه ديگر سرويس ها را ببينيد
   اگر باز سوالي بود در خدمتيم

   • من بسته ی ویژه رو خرید کردم و تیک سبز هم روی بسته خورد ولی باز هم وقتی روی درس ها کلیک میکنم پیام میاد که شما باید بسته ی ویژه را خریداری کنید. چند بار هم برنامه را بسته و باز کرده ام ولی همچنان همان پیام قبلی تکرار شده

    • سلام
     مشكل شما بررسي شد
     مشكل از اين بوده كه پيغامي كه ما نوشتيم اشتباه بوده است
     يعني بايستي مينوشتيم كه بسته ي اختصاصي را خريداري كنيد
     با عرض معذرت از اين اشتباهي كه به وجود آمده ، اما خريد شما محفوظ است
     شما الان بسته ي ويژه را خريداري كرديد براي اينكه اكانت خود را به اختصاصي ارتقا دهيد بايستي “ويژه به تخصصي” را نيز خريداري كنيد كه سرويس شما به طور كامل ارتقا يابد
     با اين كار به تمامي ويژگي هاي برنامه از جمله درسهاي اختصاصي دسترسي خواهيد داشت
     حتي درسهايي كه در ادامه نيز به اين برنامه اضافه ميشود براي شما باز خواهد ماند
     باز هم بابت اين مشكل به وجود آمده از شما عذرخواهي ميكنم

    • یعنی من الان باید یک هفت هزار تومان جدا هم پرداخت کنم. یعنی مسقیم میتونستم بسته ی ویژه به تخصصی رو خریداری کنم یا خرید بسته ها مرحله به مرحله س و اگر مرحله به مرحله س من با بسته ی ویژه ای که خریدم چه امکاناتی رو در اختیار گرفتم . چون هیچ چیزی جز منابع free بعد از خرید آزاد نشد . اگر اینطور است به نظر من بسته ی ویژه دقیقا معلوم نیست که برای چی قرار داده شده.

     • ببينيد ما سه نوع بسته براي خريد در نرم افزارمون قرار داديم
      ١- بسته ي ويژه
      با اين بسته خصوصيات آماري مثل هايلايت ها و درصد لغاتي كه ميدونيد درصد لغات جديد و … باز ميشه
      يعني اگر اين بسته رو نميخريديد تنها مجاز بوديد كه تا سي لغت رو به دايره ي لغات زرد خود اضافه كنيد.
      اين ويژگي براي يادگيري لغات بسيار مهمه كه با اون ميتونيد در درسهاي رايگن استفاده كنيد
      البته
      در ورژن هاي بعدي كه بزودي ارسال ميشه ويژگي هاي مهم ديگري نيز اضافه ميشه كه با همين خريدتون به اونها هم دسترسي داريد بنابراين هر بار كه ما ويژگي جديدي به نرم افزار اضافه ميكنيم ديگر نيازي به خريد مجدد نيست
      به عنوان مثال تا ساعاتي بعد ما ويژگي ترجمه ي لغات را نيز به اين بسته اصافه ميكنيم كه در بسته ي رايگان دسترسي به آن وجود ندارد
      ٢- بسته ي تخصصي
      در اين بسته علاوه بر دسترسي داشتن به ويژگي هاي فوق، درسهاي تخصصي هم باز ميشوند.
      در ورژن قبلي لازم بود كه درسهاي تخصصي دانه به دانه جدا خريده شوند كه هزينه ي آن بالا ميرفت
      اما در اينجا ما اين امكان را فراهم كرديم كه هر درس تخصصي كه ميذاريم تمامي آن با خريد همين بسته براي كاربر باز شود
      ٣- بسته ي ويژه به تخصصي
      اين بسته را براي كساني گذاشتيم كه بسته ي ويژه را قبلا خريداري كردند ( مانند شما) ولي تصميم گرفته اند كه درسهاي تخصصي را هم نيز داشته باشند.
      با خريد اين بسته ديگر هزينه اضافه اي پرداخت نميشود زيرا اگر اين بسته را نميگذاشتيم و كاربري بسته ي ويژه را خريده بود ، براي ارتقا به تخصصي بايستي كل ١٥ هزار تومان آن را دو باره پرداخت ميكرد. ولي با اضافه كردن اين بسته اين مشكل نيز برطرف شده است و كاربر تنها تفاوت قيمت ويژه و تخصصي را پرداخت ميكند

 19. با سلام و احترام
  من مبلغ سرویس تخصصی ۱۵۰۰۰ تومانی را از طریق شارژ حساب کاربری خودم در کافه بازار پرداخت کردم اما همچنان در نرم افزار شما امکان دسترسی به دروس را ندارم
  اگر امکان داره منو راهنمایی کنید

 20. با سلام و عرض خسته نباشید
  میخاستم بدونم آیا در این نرم افزار گرامر تا سطح تافل و برای آزمون های توی این سطح آموزش داده میشه ؟

 21. با سلام و عرض تشکر فراوان به خاطر چنین نرم افزار کاربردی.
  یک سوال برای من پیش امده ایا با اپدیت کردن نرم افزار قسمت های دانلود شده از بین خواهد رفت؟

  • بله.
   بدلیل اینکه ویژگی های زیادی روی نرم افزار نصب شده بود مخصوصا در قالب متن درسها لازم شد که تمامی درسها از اول بارگذاری شوند. بنابراین تمامی فایل ها در بدو ورود پاک خواهد شد. اما اگر اطلاعات خاصی داشتید از جمله اینکه لغتی را زرد کردید آن اطلاعات از بین نمی رود.