نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس – نسخه آلفا

به روز رسانی:

نسخه ی اصلی این نرم افزار منتشر شده و برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه ی مقابل مراجعه کنید: آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی زبانشناس برای اندروید

بدینوسیله نسخه ی آلفای نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس تقدیم می گردد. این نرم افزار برای افرادی ساخته شده است که همیشه تلفن همراه خود را به همراه دارند. با این نرم افزار تلفن همراه خود را به یک کلاس مهیج آموزش زبان انگلیسی تبدیل میکنید. شما میتوانید در هر زمانی حتی در هین پیاده روی، پخت و پز غذا، ورزش، رفتن سر کار و … از این نرم افزار استفاده کنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است. فقط کافی است که هدفون گوشیتان را در گوش خود قرار داده و به مطالب نرم افزار گوش دهید. اگر مطالب کمی سخت به نظر می رسید اصلا نگران نباشید. تمامی درسها دارای متن می باشد. یعنی شما همزمان هم میتوانید گوش دهید و بخوانید. در ضمن اگر لغتی را بلد نبودید میتوانید با کلیک بر روی آن معنی آن لغت را یادداشت نموده و همه جا آن معنی برای شما نشان داده می شود. این نرم افزار آموزش انگلیسی، در مرحله آلفای خود بسر میبرد. بنابراین خوشحال میشویم که پیشنهاد های شما را برای بهبود آن بشنویم. درضمن اگر به مشکلی نیز برخوردید آن را با ما در میان بگذارید و ما سریع پاسخگو خواهیم بود. برای دانلود این نرم افزار به صفحه‌ی آموزش زبان انگلیسی زبانشناس در کافه بازار اندروید بروید.

پکیج های فعلی که در نرم افزار قرار داده شده است همگی توسط بهترین استاد زبان انگلیسی دنیا آقای A. J. Hoge تهیه شده است. ما تلاشمان را خواهیم نمود که در اسرع وقت پکیج های درسی دیگر را نیز به این نرم افزار اضافه کنیم. در این رابطه اگر پیشنهادی دارید نیز ارائه بفرمایید.

در ادامه به توضیح مختصر این پکیج ها می پردازیم:

Power English Courses

این پکیج آموزشی بسیار بسیار برای شروع کار با این نرم افزار توصیه میگردد. سطح زبان این پکیج در حد متوسط است. اما نگران نباشید، اگر سطح زبان شما پایین تر است کافیست که در هین گوش دادن به هر درس، متن آن درس را نیز مشاهده نمایید. هر درس این پکیج شامل موارد زیر است:

1- درس اصلی (Main Audio Lessons): در این درس آقای هوگ با شما در رابطه با یک موضوع جالب -مرتبط با زبان انگلیسی یا غیر مرتبط به آن- صحبت میکند.

2- درس لغت (Vocabulary Lessons): در این درس شما اطلاعات اضافه ای در رابطه با لغات مهم درس اصلی خواهید آموخت.

3- قصه های کوتاه (Mini Story Lessons): این درس یکی از نقاط قوت سیستم آموزشی آقای هوگ می باشد. با استفاده از قصه های کوتاه شما گرامر انگلیسی را بصورت ناخوداگاه یاد میگیرید. این قصه ها بسیار جذاب هستند و شما از گوش دادن به آنها سیر نخواهید شد.

4- قصه های دیدگاه (Point of View Stories): در این درس شما یک قصه کوتاه را از چند دیدگاه متفاوت (گذشته حال آینده و …) خواهید شنید. با شنیدن این درس شما بطور ناخوداگاه گرامر انگلیسی را فرا میگیرید.

Audio Book Course

این پکیج شامل موارد زیر است:

1- کتاب “انگلیسی شیوا: انگلیسی را مانند یک بومی یاد بگیرید” (Effortless English: Learn To Speak English Like A Native)

2- کتاب صوتی همین کتاب با صدای شیوای آقای هوگ

در این کتاب شما با مهمترین مشکلاتی که آموزندگان زبان انگلیسی با آن مواجه هستند آشنا خواهید شد. همچنین شما نکات مهمی را برای موفقیت در زبان انگلیسی خواهید آموخت.

The VIP Program

این پکیج آموزشی برای سطح پیشرفته زبان انگلیسی بسیار مناسب است. با وجود اینکه هدف اصلی این پکیج آموزشی، زبان انگلیسی است، اما اغلب درسها در رابطه با موضوعات مرتبط با موفقیت و مهارتهای زندگی است. در این پکیج قصه های کوتاه و قصه های دیدگاه که جزو محبوب ترین درسها از دید دانش آموزان هست، همچنان ارائه می شود.

این نرم افزار بصورت مجانی به مدت یک ماه در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد. در آینده نزدیک نسخه کامل آن در بازار قرار خواهد گرفت بنابراین منتظر خبرهای بعدی در رابطه با این نرم افزار بمانید. آموزش انگلیسی تابحال اینقدر در دسترس نبوده است. با به اشتراک گذاشتن این مطلب دوستان خود را نیز بهره مند سازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *