دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

نوید

سلام، من مدیریت خوندم و الان هرجا برای کار میرم یکی از شرایطش تسلط کامل بر زبان انگلیسی هست و چون من با اینکه از مدرسه تا دانشگاه کلی زبان انگلیسی خوندم با این حال خیلی ضعیف هستم، به همین خاطر چند سال که دنبال آموزش و یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هستم تا حالا چندین نرم‌افزار و کتاب مطالعه کردم اما خسته کننده بودن بعد یه مدت احساس میکردم پیشرفت ندارم حالا میخام نرم افزار شما رو امتحان کنم امیدوارم به کمک شما بتونم تسلط پیدا کنم

باتشکر فراوان از زحمات شما.

vasespoty

سلام جناب ناصری،
ممنون بابت این نرم افزار.من دیروز دانلودش کردم یه داستان رو خوندم و خیلی کیف کردم.فک کنم بالاخره این روش جواب بده واسه من چون منم چند ساله هی درگیرم با این زبان.امیدوارم بتونم جواب بگیرم ازش.
در کل پیغام دادم که یه خسته نباشید بگم بهتون ،از توجه تون خیلی خوشم اومد.موفق باشین

شاهین

سلام خسته نباشی
من لیسانس عمران هستم زبان انگلیسی رو در حد متوسط میدونم اونم به لطف لغت و تا حدی گرامر ولی اصلا توان مکالمه ندارم خلاصه اینکه رو کاغذ دست و پا شکسته انگلیسی رو بلدم یکی از ادمایی هستم که میخوام انگلیسی رو تا حد عالی پیش برم مثلا راحت اخبار و فیلم متوجه بشم اما! واقعا نمیدونم باید چطوری و از کجا شروع کنم این همه منابع و سایت هست( البته وطنی) ولی نمیدونم باید از کدوم استفاده کنم با سایت شما هم تو همین وبگردی اشنا شدم و نرم افزار رو نصب کردم… امیدوارم این اپلیکیشن منو کمک کنه

صالحی

با سلام خدمت شما اقای ناصری
امروز به صورت اتفاقی با سایت شما اشنا شدم و برنامه شمارو نصب کردم
متاسفانه من چندین ساله که درگیر یادگیری زبان هستم ولی متاسفانه پشتکارم کمه و دلیلش هم خستگی نسبت به یادگیری لغات جدید و نسبت به زبان دل زدگی پیدا میکنم و برام سخت میشه . با همه این اوصاف خیلی خیلی دوست دارم یک روز بتونم عالی زبان حرف بزنم . کلاس های زیادی رفتم و دارم میرم ولی پیشرفت کمی حاصل میشه
لیسانس مدیریت دارم و حسابداری کار میکنم
درضمن در دانشگاه نمره زبانم 20 بوده ولی در صحبت کردن صفر
امیدوارم بتونید کمکم کنید

فریبا

سلام خیلی اتفاقی با شما آشنا شدم ،خوشحال میشم که بتونم استفاده بهینه ای از نرم افزارتون داشته باشم.
من متاسفانه لغت بلدم ولی موقع حرف زدن نمیدونم چی رو کجا بزارم و اعتماد به نفسم خیلی پایینه، همش میترسم اشتباه کنم.
حوصله دیدن سریال های طولانی مدت رو هم ندارم.راستی دو هفته است که کلاس زبان هم میرم برای اولین بار در طول زندگیم، به خاطر اینکه محیط بهم انگیزه بیشتری بده.
و به پیشنهاد نامزدم شروع کردم که اکثر اقوامشون در خارج از کشور زندگی میکنن میخام دست کم تا پنج ماه دیگه خیلی خوب بتونم صحبت کنم.

tj

با سلام و آرزوی موفقیت
من به همراه دخترانم که 12 و 9 ساله هستند شروع به آموزش زبان کردیم من با اینکه تحصیلات دانشگاهی دارم ولیکن در حد مبتدی زبان می دانم به همین خاطر می خواهیم از داستانهای کودکانه سایت شما آموزش را شروع کنیم البته دخترانم 6 ماهه که کلاس زبان میروند لغات خیلی کمی می دانند شاید به 100 تا نرسد.هر دو شاکی هستند و دوست ندارند و به اجبار من به کلاس می روند امیدوارم که این روش بتواند آنها را علاقه مند کند و اگر موردی را برای شروع کار ما لازم می دانید ممنونم می شوم که بفرمائید.انشاء الله پیروز و سرافراز باشید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
فرستادن بچه ها به کلاس های آموزشی به نظرم اصلا جالب نیست و اینجا توضیحاتی در این رابطه دادم : آیا به کودکان زبان انگلیسی یاد بدهیم
برای اینکه به کودکانتون زبان یاد بدین بهتره همونطور که خودتون یاد میگیرین با اونها هم رفته رفته صحبت کنین هم خودتون پیشرفت میفرمایین و هم اونها کم کم زبان یاد میگیرن.
بنابراین با استفاده از اپلیکیشن ما زبان رو یاد بگیرین، کم کم پکیج داستان های واقعی رو هم تو دستور کارتون قرار بدین و رفته رفته با بچه هاتون در هنگام برقراری ارتباط، انگلیسی صحبت کنین.

علی

سلام
فکر کنم بهتر باشه ی چند جمله از تاریخچه یادگیریم در زبان انگلیسی بگم.
من درست زمانی که همه افراد در مدرسه آموختن زبان انگلیسی را برای اولین بار تجربه می کنند ,کلاس زبان رفتم,سه سال پیوسته رفتم.خوب بود هم در صحبت کردن و هم گرامر.تا اینکه در دوره متوسطه به دلیل اینکه همراهی زبان و درس برام سخت بود,آموختن زبان را رها کردم,البته الان پشیمانم.چون در چند قدمی تافل بودم.البته بعدش با بنیه ای در زبان داشتم در درس زبان چه مدرسه چه کنکور چه دانشگاه,مشکلی نداشتم.حتی در مقطع ارشد برای تزم بیش از صد مقاله را ترجمه کردم فقط با کمک یک دیکشنری اندرویدی.
اما حالا می بینم که دوست دارم مدرکی معتبر مثل تافل را داشته باشم, به راحتی صحبت کنم و فیلمی را بدون زیر نویس ببینم.
چند روز پیش تو اینترنت سرچی کردم و به این نرم افزار برخورد کردم.بخش داستانهای واقعی را انتخاب کردم و الان اولین داستان را تمام کردم.
من در حین کار چند لغت را که بلد نبودم در دیکشنری متصل به نرم افزار یاد گرفتم و در ضمن لغات مرتبط با آنها را نیز یادادشت کردم .
حال از شما دو سوال دارم یکی اینکه یادگیری لغات مرتبط با لغات داخل داستانها روش مطلوبی است؟
و دیگر اینکه برای دستیابی به اهدافم که در بالا ذکر کردم, چه راهنمایی و پیشنهادی دارید؟
در آخر از تلاشتان برای تولید این نرم افزار, تشکر می کنم.
با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما و تمام کسانی که شما را در این امر مهم یاری میکنند.
با احترام

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به تاریخچه ای که فرمودین پیشینه ای قوی دارین که فکر میکنم در مدت زمان کوتاهی خودتون رو به سطح مطلوبتون برسونین.
در رابطه با سوال اولی که فرمودین بنده خوندن لغات مرتبط رو پیشنهاد نمیکنم چون خوندن لغات بایستی در متن خودشون صورت بگیره و این نرم افزار روند خاصی رو برای یادگیری لغات دنبال میکنه که لغات مرتبط توی این روند جایگاه خاصی نداره. پیشنهاد میکنم به همون لغات متن و استفاده از جعبه لایتنر تعاملی بسنده بفرمایین.
در رابطه با سوال دومتون هم پیشنهاد میکنم که اولا علاوه بر داستان های واقعی، پکیج مگا داستان و انگلیسی قدرت رو هم در دستور کارتون قرار بدین. ثانیا استراتژی های تقویت مکالمه رو روی این داستان ها، تا جایی که امکان داره، پیاده سازی بفرمایین. مخصوصا اگه بتونین برای هر داستان یکی دو بار استراتژی آخر یعنی بازگویی داستان رو پیاده سازی کنین، مکالمتون به شدت بهبود پیدا میکنه.
ممنونم از شما

کیافر

سلام.
من امروز تازه شروع به خواندن داستانهایی واقعی نرم افزار زبانشناس کردم.ولی نمیدونم که هر داستان را باید چند بار گوش کنم یا بخوانم و اینکه آیا باید همیشه خواندن و گوش کردن توام باشه یا جدا جدا هم باید آنها را انجام بدهم تا نتیجه بهتری حاصل بشود.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ما داستان های واقعی رو به همراه ترجمشون و نحوه ی خوندنشون تو وبسایت قرار دادیم.
مثلا میتونین داستان زندگی یا مرگ رو مطالعه بفرمایین تا دستتون بیاد چطور بخونین.
در کل پیشنهاد میکنم حداقل یه هفته رو هر داستان وقت بذارین و استراتژی های تقویت مکالمه رو تا جایی که میتونین رو این داستان ها پیاده سازی کنین.

محسنی

سلام
محسنی هستم مهندس مکانیک با 16 سال سابقه مسئولیت تعمیرات تعداد چهار کارخانه شرکت نفت هستم از زمان راهنمایی یعنی سال 65 علاقه شدیدی به زبان انگلیسی داشته ودارم اما هیچ کلاسی نرفتم وفقط کتاب داستان ومکالمه خوانده ویا گوش می دهم مخصوصا در محیط کارم با زبان زیاد سر کار دارم وبه قولی می تونم گلیمم واز اب بکشم بیرون .جناب اقای ناصری یکی مزایای روش شما اینه نرم افزار روی موبایل نصب شده وبرای من شاغل که وقت سر خواروندن ندارم عالیه
درضمن تلفظ معنی وخود درس از یک طرف وسطوح طبقه بندی شده باعث علاقه این حقیر به این نرم افزار شده است
گفتنی است این حقیر به طور اتفاقی از طریق یکی از دوستان با این نرم افزار اشنا شدم
از زحمات شما برادر خوب ممنونم خدا خیرت دهد

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظر لطفتون
بله با توجه به موقعیت و شغلتون انتخاب کاملا درستی انجام دادین و در این راه هر خدمتی از دست بنده بر بیاد برای شما اینجام میدم. هر سوالی داشتین بفرمایین.
پیشنهادی هم که دارم خوندن پکیج های داستان واقعی، داستان کوتاه، مگا داستان، و انگلیسی قدرت هستش.

الهه

سلام
از اینکه نرم افزار زبانشناس. رابه اشتراک گذاشته اید کمال تشکردارم من دانشجوی ارشد گرافیک هستم که همیشه مشکل یاد گیری زبان داشتم زیرا در دانشگاه برای رشته های هنر. زبان تخصصی زیاد مهم نیست به همین دلیل همیشه در پی یادگیری آن در کلاس های متفرقه بودم که البته نتیجه نداشت
در حال حاضر مشغول به مطالعه برای آزمون ایلتس هستم و فقط6ماه فرصت دارم تا نمره7 را بگیرم در غیر این صورت بورس دانشگاهم را از دست خواهم دا د یکی از بزرگترین مشکلات من در یادگیری لغت و فراموشی آن است که از طریق گوگل با سایت شما اشنا شدم و نرم افزار را دانلود کردم
لطف می کنید که در یادگیری زبان اینجانب را راهنمایی فرمایید
سپاس فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
از آشنایی با شما بسیار خوشوقتم.
اتفاقا یکی از مهمترین کاربردهای نرم افزار ما برای بحث افزایش دایره ی لغات هست. شما هنگام خوندن درسها، لغات جدید و لغاتی که بلد نیستین رو هایلایت می کنین که باعث میشه همیشه تمرکزتون روی این لغات بیشتر باشه. از طرف دیگه، استفاده از جعبه ی لایتنر تعاملی زبانشناس هم باعث میشه که این لغات رو مرور بفرمایین و اپلیکیشن ما هم میفهمه چه لغتهایی رو بیشتر بلدید، و چه لغتهایی رو کمتر بلدید و تغییراتی در متن درسها میده که تمرکزتون همیشه روی لغاتی باشه که کمتر بلدین. این فرایند باعث میشه به سرعت دایره ی لغاتتون افزایش پیدا بکنه و کمتر لغتها از یادتون برن.
از طرف دیگه، اگه پکیج هایی که در اپلیکیشن قرار دادیم رو با استفاده از روشهایی که توی وبسایت گفتیم، مثل تکنیک سایه، بخونین، مکالمتون هم به سرعت تقویت میشه و گرامرتون هم بهبود پیدا میکنه.
پیشنهادم اینه از پکیج داستان های واقعی شروع بفرمایین و کم کم که پیشرفت کردین، پکیج انگلیسی قدرت و مگا داستان ها رو هم به کارتون اضافه کنین.
باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم.

سیوا

با سلام و تشکر از شما
آرزوی من اینه که در مکالمه زبان پیشرفت کنم ولی متاسفانه در مکالمه بسیار ضعیف هستم در صورتی که در ترجمه و درک مطالب پیشرفت خوبی داشتم. با نرم افزار شما بصورت تصادفی آشنا شدم. امیدوارم بتونم با این نرم افزار پیشرفت خوبی توی مکالمه داشته باشم.
ارادتمند

رضا

با سلام
من به تازگی اپلیکیشن زبانشناس را نصب کردم.
1- من قصد گرفتن تافل در سریعترین زمان را دارم.
2- امکان حضور در کلاس را بدلیل مشغله های کردی ندارم.
3- در شهرستان هستم.
با این شرایط برای رسیدن به هدفم چه باید بکنم?
و سوال دیگر اینکه این آیا اپلیکیشن نیاز به پشتیبانی از طرف شما دارد، ، بطور مشخص آیا باید هزینه و برنامه خاصی برای استفاده از آن داشته باشم?
ممنون میشم اگه به سوالاتم پاسخ بدید.و هرگونه راهنمایی ضروری دیگر را بمن بکنید.

با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی خوشوقتم از آشنایی با شما
با توجه به شرایطی که دارین انتخاب خیلی مناسبی کردین.
اپلیکیشنی که طراحی کردیم نیاز به پشتیبانی خاصی نداره. چون سعی کردیم که تا اونجایی که ممکنه در مورد نحوه ی خوندن درسها توی سایت توضیحات لازم رو بدیم. مثلا پیشنهاد میکنم تکنیک سایه، و استراتژی تقویت مکالمه رو مطالعه بفرمایین چون استراتژی های مختلفی توضیح دادیم که میتونه برای مکالمتون مناسب باشه.
با توجه به هدفتون که گرفتن تافل هست پیشنهاد میکنم که با پکیج ‘داستان های واقعی’ شروع کنین و پس از مدتی که روش کار دستتون اومد، پکیج ‘مگا داستان’ و ‘انگلیسی قدرت’ رو هم در دستور کارتون قرار بدین.
برای استفاده از منابعی که داخل اپلیکیشن قرار داده شده نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست اما برای استفاده از امکانات تخصصی مثل هایلایت لغات، جعبه لایتنر تعاملی و … که میتونه توی سریعتر کردن یادگیریتون تاثیرات خیلی زیادی بذاره بایستی بسته ی ماهیانه (8000 تومان در ماه) یا بسته ی بینهایت (یکبار پرداخت 30 هزار تومان) رو تهیه بفرمایین
ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

البته در رابطه با پشتیبانی لازم به ذکره که ما همیشه متعهد به پاسخ دادن به سوالات زبان آموزها هستیم و اگر سوالی براتون پیش بیاد و یا نیاز به مشاوره داشته باشین، تا جای ممکن کمکتون میکنیم.

رضا

با تشکر فراوان…..فقط این نکته را خدمتتون عرض کنم که بنده متاسفانه دارای پایه قوی در زبان نیستم واحساس میکنم در بحث لغات مشکل جدی دارم.

حسین ناصری
حسین ناصری

اتفاقا اپلیکیشن زبانشناس یکی از نقاط قوتش سیستم افزایش سریع دایره ی لغات هست. بنابراین از این بابت مشکلی نخواهین داشت.
فقط کافیه که همت بکنین و یادگیری زبان رو از همین امروز شروع بکنین.

سمیرا

سلام آقای ناصری من سمیرا هستم
من تو دوره نوجوانی زبان انگلیسی رو یاد گرفتم و به دلیل علاقه ای که داشتم مستمر با دیدن فیلم و برنامه های تلویزیونی ازش استفاده کردم.علت اصلی نصب برنامه شما اینه که همسرم سالهاست می خواد زبانش رو تقویت کنه بویژه تو بخش مکالمه اما وقت کلاس رفتن نداره و حوصله پیگیری هم نداره که خودش تنهایی مطالعه کنه.در حال حاضر به خاطر کارش بیشتراز قبل به یادگیری مکالمه نیاز داره و از من خواست طبق یه برنامه بهش کمک کنم منم جستجو کردم و به نرم افزار شمارسیدم که امیدوارم توی رسیدن به هدفمون بهمون کمک کنه

مرمر

سلام
من کار با این نرم افزار رو با پشتکار و علاقه زیادی شروع کردم
مسلط هستم روی درسهایی که خوندم اما انقدر شیرین هستند هرکدام رو ۱۰ بار گوش دادم !
چندروزه که از نصب برنامه روی گوشیم میگذره اما لغات زیادی رو یاد گرفتم و همینطور تلفظ و احساس صحیح در رابطه با کلمات!
خیلی جالب و عالیه
ممنون

نسترن

سلام اقای ناصری خسته نباشید .
من الان برنامه رو نصب کردم و تازه دارم کار باهاش رو یاد میگیرم . من در ترکیه زندگی میکنم و تا چند ماه آینده به کانادا میرم . خیلی استرس دارم و نگرانم و اصلا نمیدونم چطوری باید زبان یاد بگیرم لطفا اگه متدی دارید به من بگید ممنون میشم .

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما زبانتون در چه سطحی هست؟
به نظرم اول از همه به پکیج داستان های واقعی یه نگاهی بندازین احتمالا براتون مناسب باشه و پکیج واقعا عالی هست.
برای یادگیری مکالمه پیشنهاد میکنم تکنیک سایه، و استراتژی تقویت مکالمه رو مطالعه بفرمایین چون استراتژی های مختلفی توضیح دادیم که میتونه برای مکالمتون مناسب باشه.
با این روش ها و این پکیج و استفاده مناسب از امکانات اپلیکیشن حتما زبانتون تقویت میشه.

نسترن

من تقریبا 60 درس از نصرت خوندم . گرامر هم تا حد نسبتا خوبی میدونم ولی بیشتر مشکل شنیداری دارم مثلا وقتی هم فیلم میبینم تا زیرنویس انگلیسی نداشته باشه زیاد متوجه کلمات نمیشم .

حسین ناصری
حسین ناصری

پس دقیقا با همین توضیحاتی که دادم مشکلاتتون حل میشه
البته با این اوصاف میتونین پکیج ‘داستان واقعی’ و ‘انگلیسی قدرت’ رو با هم پیش برین قطعا مشکلتون حل میشه

علی

سلام.تشکر از شما.
من کلا نمیخوام کلاس زبان برم .روزی سه چهارساعتم وقت میتونم بذارم.شیش ماهه میخوام یاد بگیرم.استارتش خورده نشده مگر اینکه شما کمکم کنید.با روش شما ان شاا….پیش برم.هدفم مکالمه و تافل و حتی بعدا ایلتس هستش.در درجه اول مکالمه.سردرگم هستم خلاصه مگر اینکه با روش شما فرجی بشه.تعدد منابع بسیار بده. لطفا کمک کنید بندرو.تا افتخار پدرمادرمون بشیم. منتظر پاسختون هستم. ارادتمند شما. راستی روش گوش کردن داستانهارو بگین لطفا.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه شما سطحتون از مرحله ابتدایی رد شده و میتونین گلیم خودتون رو از آب بکشین بیرون پیشنهادم به شما خوندن پکیج داستان های واقعی هست که هم میتونه مکالمتونو قوی کنه و هم گرامرتون به طور ناخودآگاه بهبود پیدا میکنه.
پیشنهادم اینه حتما تکنیک سایه رو روی این داستان ها اعمال کنین تا نتایج خیلی خوبی بگیرین
ممنون

مهدي فخارمنش

سلام
من در دوران راهنمايي حدود 7 يا 8 ترم زيان رفتم و داشتم ديگه راحت صحبت مي كردم در حدود نياز هاي اوليه
بعد از اون تا الان كه حدود 40 سالمه ديگه دنبالش نرفتم البته لغات ياد مي گرفتم و علاقه داشتم در زمان ها خاصي پيگيري كنم
جزوه دانلود كردم يك دوره زبان نصرت رو گوش كردم و تكرار كردم و لي چون هم صحبت زبان نداشتم به مرور انگيزه كم ميشد و من اينو هر روز يا هر هفته پيگيري مي كردم كه زبان رو كنار نذارم برنامه نويسي كار مي كردم براي خودم ديكشنري همراه با فلش كارت نوشتم به سبك خودم و در وبلاگم گذاشتم تا ديگران هم استفاده كنند و الان هم نصرت دوباره از اول دارم گوش ميدم لغت مي خونم هر روز شده گوش ميدم يا اگه وقت ندارم يكي دو تا لغت مرور مي كنم
اما گاهي انگيزه ام كم ميشه و به خودم ميگم براي چي بخونم و گاهي چون علاقه دارم ميرم بيشتر دنبالش البته من دبير رياضي هستم و اوقات فراغت رو توي سررسيدم يادداشت كردم كه هر روز زبان رو مرور كنم
اگه راه حلي انگيزه اي چيزي كه به كار من بياد به ذهنتون مي رسه به من توضيح بديد.
با تشكر
منتظر پيام شما هستم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما به دلیل اینکه فقط به طور محض گوش دادین و تکرار کردین، انرژیتون کم میشه و انگیزتون رو از دست میدین.
به نظرم روش آقای ای جی هوگ که ما تو بسته ی انگلیسی قدرت قرار دادیم میتونه انرژی و انگیزه ی یادگیری رو به شما برگردونه. البته داستان های پکیج داستان واقعی هم بسیار قشنگ هست و باعث میشه درسهارو کنجکاو بشین که همه رو بخونین.
برای اینکه از حالت تکراری گوش کردن و تکرار کردن مطالب در بیاین به پیشنهاد میکنم تکنیک سایه، و استراتژی تقویت مکالمه رو مطالعه بفرمایین چون استراتژی های مختلفی توضیح دادیم که میتونه برای مکالمتون مناسب باشه.
باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم
ممنون

مروارید

سلام و عرض ادب خدمت شما.اولا بسیار خوشحال که در ایران کسانی وجود دارند که برای آموزش و فن آوری تلاش میکنند و بی توجه به نیاز دیگران زندگی نمیکنند. اگثر مردم ما یاد گرفتند حاضر و آماده از تکنولوژی و دانش کشورهای دیگه استفاده کنند و کسی نیست که از وقت ونیروی خودش در جهت نو آوری استفاده کند.من هنوز از نرم افزار شما استفاده نکردم و مطمئنم که برای خیلیها میتونه مفید باشه. من بدنبال یک روش سریع برای یادگیری زبان بودم که برای تنبلی مثل من انگیزه هم بده.بهر حال بعد از استفاده میتونم نتیجه رو به شما بگم. فقط در حال حاضر تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که تست و کوییز هم در این نرم افزار گنجانده بشه میتونه بیشتر به یادگیری کمک کنه. با تشکر و به امید موفقیت بیشتر…. ..

سینا

سلام خسته نباشید
خیلی ممنون هستم ازینکه وقت گرانبهاتون رو صرف آموزش زبان به امثال من میکنید 🙂
من متاسفانه دوره یک هستم و زبانم بسیار ضعیفه
کلمات تقریبا متوسطی رو بلدم اما گرامر نه
چندروزیه دارم گرامرهای خوبی که در سایت می گذارید رو می خونم خیلی به زبان ساده توضیح دادید و در حال حاضر تا درس نوزدهم رو عالی یاد گرفتم
تازه متوجه برنامه ی که ارائه دادید شدم و دانلودش کردم و می خواستم که بی نهایت خریداری کنم
فقط یه سوالی داشتم اینکه آیا این برنامه بجز یادگیری لغت کمک ریدینگ و لیسنیگ و یادگیری گرامر هم میکند یا خیر؟
و اینکه مطالب داخل برنامه چقدر هست دوره یادگیریش اینکه نوشته اید بی نهایت یعنی مدام در حال افزایش مطالب هستید؟
و یچیز دیگه خیلی برام جالب بود که بدون کلاس رفتن مسلط شدید به زبان
من فوق دیپلم نقاشی دارم و قصد دارم لیسانس زبان بگیرم اما فقط علاقه دارم و از لحاظ سواد زبان ۰ هستم
بنظرتون با شرایطی که گفتم این برنامه میتونه به من کمک کنه؟
منی که در دوره ابتدایی زبان هستم و خیلی علاقه و پشتکار دارم فقط با این برنامه و دیدن فیلمهای انگلیسی و سریالهایی از قبیل فرنز و خواندن گرامرهایی که زحمتش رو کشیدید میتونم پیشرفتی داشته باشم یا خیر؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
دقیقا این برنامه به ریدینگ و لیسنینگ شما کمک میکنه. یادگیری گرامر از طریق سوال و جواب هایی که در پکیج های ‘داستان واقعی’، ‘انگلیسی قدرت’، و ‘مگاداستانها’ هست صورت میگیره. ساده ترین پکیج بین این پکیج هایی که گفتم داستان های واقعی هست که نمیدونم با توجه به سطح شما شاید یخورده براتون سخت باشه.
مطالب داخل برنامه بسیار زیاد هست و شما بایستی از سطح مورد نظر خودتون پکیج مناسبی انتخاب کنین و با اون پیش برین و هر وقت احساس کردین که پیشرفت کردین به سطوح بالاتر برین. در ضمن بعضی پکیج ها مدام افزایش پیدا میکنن و هر از چند گاهی هم پکیج جدید اضافه میکنیم.
شما با علاقه و پشتکار و استفاده ی صحیح از این برنامه قطعا پیشرفت میکنین. افراد زیادی بودن که از سطح نزدیک به صفر شروع کردن و بعد چند ماه به سطوح متوسط رسیدن.

علی

با سلام و ارادت
ممنون از برنامه فوق العاده تون . تازه شروع به کار کردن با برنامه تون کردم ولی به نظرم بسیار مفید و کاربردی هستش. واسه reading و listening و writting مشکل کمتری دارم ولی واسه speaking خیلی مشکل دارم. البته الان در سطح PI1 و در مجتمع فنی تهران در حال آموزش هستم. و نمره هام همه در سطح A بوده و خیلی علاقه به زبان انگلیسی دارم . فقط دنبال راهی هستم که سرعت یادگیری زبانم سریع تر بشه. لطفاً راهنمایی بفرمایید.

علی
سن:32

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
برای speaking پیشنهادم اینه نوشته ی 5 استراتژی برای تقویت مکالمه رو بخونین.

میلاد

سلام ، مرسی از نرم افزار فوق العادتون.. من سطح زبانم بین مبتدی و متوسط هست ، سایتتون رو مطالعه کردم که روش های مختلفی از جمله فیلم ، برای یاد گیری زبان وجود داشت . چجوری می تونم همه ی این روش هارو ( فیلم+نرم افزار + ….. ) باهم پیش ببرم ؟
اگه بشه یک برنامه بدین که بتونم طی یک برنامه ی جامع و کامل زبان رو یاد بگیرم ممنون می شم ..

تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
چون شما هنوز به متوسط نرسیدی، فیلم برای شما خیلی زوده. برای همین به نظر من با داستان های سطح متوسط نرم افزار پیش برو و تمرکزتو روی اونها بذار تا سریعتر پیشرفت کنی.

علی گلکار پروین

سلام
از شماوتیم همکارتان برای راه اندازی این سایت بسیار سپاسگزارم..
امیدوارم در تمامی مراحل زندگی وکارتان موفق باشید

قاسم

با درود فراوان و سپاس بابت برنامه خیلی خوب و کارآمد شما
پیشنهاد من این است که همانند لغات جدید که با تفاوت رنگ مشخص و در لایتنر یادآوری میشود، نکات گرامری که در متون هست را نیز به گونه ای مشخص نمایید که ضمن فراگیری و یادآوری نکات به امر آموزش کمک شایانی شده باشد.
همیشه برای پیشرفت مورد وجود دارد فقط کافی است بخواهیم که بهترین باشیم.
بازهم سپاسگزارم.

hale

سلام
من برنامه رو در تاریخ 29 اردیبهشت بروز رسانی کردم ولی بعد از بروز رسانی بیشتر درس ها به رنگ بنفش کمرنگ دیده میشه و هیچ فایلی توش وجود نداره
برای رفع این مشکل چیکار باید کنم؟
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه فایلی حذف شده باشه احیانا فقط بایستی فایل تکست حذف شده باشه و فایل صوتی سر جاش باشه. لطفا چک بفرمایین که آیا وقتی وارد درسی میشین که قبلا دانلودش کردین، دوباره فایل صوتی رو دانلود میکنه یا خیر.
به ما اطلاع بدین.
ممنون

سجاد

سلام آقای ناصری
روز بخیر آقای ناصری، ی سوال داشتم این اپلیکیشن زبانشناس واسه زبان آلمانی برنامه خاصی نداره؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
چرا برای زبان آلمانی هم اپلیکیشن داریم. امکاناتش دقیقا مثل همین انگلیسیه ولی مثل انگلیسی درسهای اختصاصی نداره. البته اگه خودتون درس خاصی در نظر دارین به ما بگین شاید تونستیم اضافه کنیم.
زبانشناس آلمانی

باقر

سلام
خوبین شما؟
محمد باقر هستم و32 سالمه و زبان رو برای روخونی و ترجمه مطالعه می کردم و تلفظ و مکالمه خوبی ندارم.البته کتاب ترجمه کردم و برنامه نویسی می کنم مطالب انگلیسی می خونم اما نقاط ضعف هایی هستن هنوز.حالا از چه درسی شروع کنم؟ چه زمانی در روز و چند دقیقه کار کنم؟
راستی توصیه می کنم برنامه تون رو روی سیستم عامل های دیگه هم توسعه بدی بخصوص ویندوز و در cloud داده های کاربر رو ذخیره کنی.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به توضیحاتی که ادین به نظرم با سه تا پکیج میتونین کار رو شروع کنین: داستان های واقعی، انگلیسی قدرت، و مگا داستانها.
زمانی که اختصاص میدین بستگی به خودتون داره. ولی صبح زود دقیقا وقتی که از خواب بیدار میشین، و شب قبل خواب میتونین زبان انگلیسی بخونین که به یه عادت براتون تبدیل بشه.
درضمن حتما استراتژی های تقویت مکالمه رو هم روی درسها پیاده سازی کنین تا بهترین نتیجه رو بگیرین.
از پیشنهاداتی هم که دادین متشکرم :)

نجمه

با سلام .وقت بخیر.یه سوال دارم من هفته قبل زبان شناس رو دانلود کردم و فعلا با داستانهای Emma شروع کردم.نحوه هايلات کلمات رو هم بلد شدم.و.چند بار به بطور صوتی گوش دادم.الان از این داستان باید چطور استفاده‌کنم?آخه من هنوز تو درک مطلب ضعیفم و از کجا بدونم معنی اون املا رو درست درک کردم?! و نمیدونم اینا چطوری به زبان کمک میکنه.به عبارتی،داستان Emma میخواد چی رو منتقل کنه و من باید چه چیزی از این Emma یادبگیرم.الان مثلا درس 1 رو تموم کردم الان که تموم شده با خودم میگم خب چی شد?و من چی ازش گرفتم?اصلا از کجا معلوم من اينا رو درست فهمیده باشم?!!

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما با پکیج خامی شروع کردین. اگه میخواین دقیقا بدونین که چی یاد میگیرین، بهتره با پکیج داستان های واقعی شروع کنین. خوبی پکیج داستان های واقعی اینه که اولا برای هر درس، درسنامه های مختلفی داره که دقیقا میدونین چی یاد میگیرین. مثلا برای گرامر زمان آینده ، گذشته، و … درسنامه داره. ثانیا خود درس، با سه سرعت آهسته، نرمال، و سریع خونده میشه که این کار به شما کمک میکنه از سرعت آهسته شروع کنین و بهتر درس رو بفهمین. ثالثا تا چند روز دیگه ترجمه ی تمامی درسها گذاشته میشه که دیگه مطمعن باشین درس رو درست فهمیدین. به عنوان مثال ترجمه ی درس اول رو در لینک زیر فعلا تو سایت گذاشتیم که کم کم به اپلیکیشن اضافه میشه :
زندگی یا مرگ

درضمن حتی پکیج خامی مثل داستان های EMMA اگه تکنیک سایه و استراتژی های تقویت مکالمه رو به خوبی روش پیاده سازی کنین، قطعا زبان انگلیسی رو رفته رفته یاد میگیرین. به عنوان مثال خانوم خود بنده از چیزی نزدیک به صفر با شاگردان EMMA شروع کرد و الان سطحش خیلی خوب شده (بعد 4 ماه) . البته 4 ماه پیش پکیج داستان های واقعی به اپلیکیشن اضافه نشده بود، که اگه از اون موقع این پکیج رو میخوند الان خیلی بیشتر پیشرفت کرده بود.

باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم

sam

سلام
از وب سایت بینظیر و کارآمدی که دارید بسیار ممنونم، میخواستم بدونم آیا این آپلیکیشن برای آیفون هم موجود هست؟
سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم. امیدواریم برای آیفون بتونیم تا یکی دو ماه دیگه یه نسخه ی اولیه بدیم.

سالار

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت گروه محترم زبانشناس
می خواستم بدونم که آیا در نسخه های ماهانه و بی نهایت اپلیکیشن زبانشناس، دوره هایی مضاف بر دوره های رایگان وجود دارد؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیر تمام دوره ها فعلا برای تمامی افراد رایگان است (به دلیل اینکه ما دوست داریم همه از آموزش رایگان بهره مند بشوند)
اما فقط افراد ویژه میتوانند از امکانات برنامه مثل هایلایت لغات، جعبه لایتنر تعاملی، آمار، پشتیبانگیری و … استفاده نمایند.

سلیمانی

با سلام و خسته نباشید
یه سوالی از خدمتتون داشتم اینکه برای شروع کار با نرم افزار از قصه های شاگردان شروع کنیم و ترتیب و شکل خوندنمون مثل داستانهای کوتاه که اول کلی بخونیم و بعد مرحله مرحله پیش بریم هست یا خیر؟
و اینکه دوره ها رو به ترتیب جلو بریم و بعد سراغ فیلما بریم یا در کنار دوره ها،فیلم ها رو هم استفاده کنیم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
قصه های شاگردان پکیج خوبی هست. اما نه به اندازه ی بعضی از پکیج های پیشرفته ی دیگمون. پیشنهاد میکنم متناسب با سطحتون از پکیج های زیر استفاده کنین :

سطح ابتدایی: داستان‌های کودکانه

سطح متوسط: داستان‌های واقعی، و انگلیسی قدرت

سطح پیشرفته: مگا داستان‌ها، انگلیسی مهارت، و داستان‌های کوتاه

سطح فوق پیشرفته: مکالمات تجاری

اگه با قصه های شاگردان مشکلی از بابت فهم داستان ندارین، پکیج داستان های واقعی برای شما بسیار مناسب هست.

در ضمن برای روش خوندن هم سعی بفرمایین که تا زمانی که بتونین تکنیک سایه رو پیاده سازی بکنین، داستان رو بخونین.

ستاره

با سلام و عرض ادب
من چند تا اپلیکیشن زبان مثل speak english و conversation دانلود کردم و وقتی دنبال برنامه بهتری برای زبان بودم زبانشناس رو دیدم. من هم برای زبان المانی و هم انگلیسی رو دانلود کردم. ضعف من در زبان انگلیسی speaking هستش. دایره لغاتم بد نیست و سال گذشته سه ترم کلاس زبان رفتم و ازمون ورودی که دادم تو سطح intermediate قبول شدم و دیگ تا upper ادامه ندادم چون واقعا کلاسها کسل کننده بود. الان برای ایتلس میخوام برنامه بریزم و نمره 6.5 هم برام کافیه. ولی اولا speking هم ضعیفه ثانیا نمیدونم در یه سال چطور پیش برم که به این نمره برسم. در قسمتی خوندم که شما خودتون مطالعه کردید و نمره بالایی گرفتید و متد هاتون رو به دیگران هم اموزش دادید
امیدوارم که منم بتونم از این متد ها استفاده کنم.
با تشکر

آرشیو نظرات دیگر: