دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

امین

سلام آقاي ناصري عزيز

از زحمات بيدريغ و خالصانه شما در جهت اموزش زبان انگليسي كمال تشكر را دارم

راستش من نه كلاسي تا الان رفتم و نه به طور جدي زبان خوندم ولي بعد از اتفاقاتي كه برام افتاد اين نياز وحس يادگيري زبان در من به شدت شكل گرفت كه اتفاقات رو به تفصيل براتون ميگم

اول اينكه اگه مكالمه زبانم خوب بود الان شغل راحت و رسمي داشتم چون توي مصاحبه بعد از قبولي تو آزمون كتبي به خاطر ضعف در زبان رد شدم (البته فك كنم دليلش قطعا اين نبوده ونفرات از پيش تعيين شده بودن!!! ولي در هر صورت خودم فهميدم كه زبانم اصلا براي مكالمه خوب نيست .البته اين اتفاق يعني مصاحبه كاري چند بار ديگه تو شركت هاي خصوصي هم برام اتفاق افتاد كه ديگه من رو براي يادگيري مصمم كرد)

اتفاق بعدي كه شايد به نظر شما مهم نباشه و شايد اصلا اشتباه باشه همچينكاري اين بود كه : با پرواز مشهد ؛ به تهران ميرفتم كه يه خانم و آقايي كه پزشك بودن با پسر بچه كوچيكشون كنارم نشستن .آقاهه ايراني بود و خانمه از قيافش معلوم بود ايراني نيست . آقاهه با پسربچه خودش كه فك كنم حدود 3-4 سالش بود فارسي حرف ميزد و خانمه هم باهاش انگليسي .البته اقاهه خودش انگليسي بلد بود و خانمه هم فارسي مي تونست حرف بزنه ولي مثل اينكه اينجوري قرار گذاشته بودن كه صحبت كنن. حالا جالب اينجاست كه پسره با باباش فارسي حرف ميزد و با مادرش انگليسي .من خيلي تحت تاثير قرار گرفتم و تصميم گرفتم كه حتما هم خودم ياد بگيرم و راه يادگيري رو براي فرزندانم آسون كنم .

در هر صورت يادگيري زبان نيازي اساسي شده تو جامعه ما و حتما بايستي يادگرفتش

ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد تا اين راه رو طي كنم

از صرف وقت براي خوندن اين مطالب و زحماتتون براي تهيه اثر كمال تشكر رو دارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام

خیلی ممنونم از پیغامی که دادین و داستان جالبی که تعریف کردین. اجازه بدین ابتدا از داستانی که گفتیم شروع کنم. اتفاقا این روشی که اون خانم و آقا پیش گرفتن یکی از بهترین روشها برای آموزش زبان انگلیسی و در کل، آموزش زبان دوم به کودکان هست. یعنی مثلا پدر کلا با بچه انگلیسی صحبت بکنه، و مادر کلا فارسی، یا بالعکس. که ما این روش رو توی نوشته ی آیا به کودکان زبان انگلیسی بیاموزیم بهش اشاره کردم. بنابراین شما هم اگه زبان انگلیسی یاد بگیرین، قطعا میتونین این روش رو روی فرزندانتون پیاده سازی بفرمایین (از همون دوران شیرخوارگی)

اما در رابطه با مشکلی که فرمودین که مشکل مکالمه باشه، اپلیکیشن و راهکارهایی که دادیم مشکل شما رو حتما حل میکنه.
برای اینکه تکرار مکررات نشه پیشنهاد میکنم که راهکاری که در کامنت قبلی توضیح داده شده رو مطالعه بفرمایین.
با تشکر

امین

سلام خدمت استاد بزرگوارم اقای ناصری عزیز

از راهنمایی و وقتی که برای بنده گذاشتید ممنونم

ان شالله با راهنمایی های بعدی و استفاده از نرم افزار از صحبت کردن به زبان انگلیسی لذت خواهم برد .

فقط یه سوال برام پیش اومده که برای تقویت دایره لغات شما میگید طوطی وار حفظ نکنیم .خب این یعنی به سراغ 504 یا کتاب های مشابه اون نریم ؟ اخه من قبلا چند تا از درس های اول 504 رو خوندم چند ماه پیش ولی الان 70 درصدش رو یادم نمیاد ! فرایند حفظ لغات بایستی چه طوری باشه ؟ چون من تصمیم جدی یادگرفتن زبان رو حدود 1 ماه پیش گرفتم وبه صورت خود خوان دارم ادامه میدم، قبلا هم اصلا کلاس زبان نرفتم الان از پیشرفتم کم و بیش رضایت دارم مخصوصا تو شنیدار .

وقتی متنی رو می خونم و بعضی کلمات رو یاد ندارم و بعد ها هم اون ها رو دوباره می بینم اقدام به حفظ اون ها می کنم ولی بعد از یه مدت اگه دوباره به اون لغت برخوردم باز یادم نمیاد.البته این به خاطر تکرار نکردن هم هست ولی شما راه بهتری رو واسه حل این مشکل میشناسید ؟

راستی می تونم سوالاتی که برام تو زبان پیش میاد رو ازتون بپرسم ؟ ( مثل معادل انگلیس یه جمله و اصطلاح و …).

سوال مهم بعدی دررابطه با زمان جمله و کاربرد صحیح شکل افعال در جمله است . جزوه یا روشی که صرفا این رو که من البته فکر می کنم مهمترین چیز تو گرامر واسه مکالمه است یاد بده ؟ در کل باید این مشکل چه طور برطرف بشه ؟

بازم ممنونم از توجه شما استاد عزیز.شرمنده طومار نوشتم براتون ! ببخشید زیاد شد ولی خب سواله دیگه ول کن نیست !!!

کم پیدا میشن ادمایی که دانششون رو رایگان در اختیار افرادی که وقت و پول کسب اون رو ندارن میزارن .ان شالله هر چی دوس داری به دست بیاری

با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خواهش میکنم. هدف بنده هم دقیقا کمک کردن به شما در همین موضوع هست.
و اما در رابطه با مسائلی که مطرح فرمودین.

1- نحوه ی یادگیری لغات: این موضوع رو به طور مفصل توی این پست توضیح دادم. به طور خلاصه عرض کنم که یادگیری لغات انگلیسی با استفاده از کتابهای مثل 504 و … اصلا مناسب نیست. شما بایستی لغات رو در قالب خودشون یاد بگیرین. مثلا در قالب داستانی، که این قالب و داستان باعث میشه لغت در ذهنتون موندگار بشه.
حالا علاوه بر این موضوع، در نرم افزار اندرویدی زبانشناس شما لغت هایی که بلد نیستین رو نشانه گذاری میفرمایین که همه جا تو چشمتون باشن. این کار باعث میشه علاوه بر اینکه لغت رو در قالب یاد میگیرین، تمرکزتون خود بخود روی لغاتی که کمتر بلدین بیشتر میشه (این یعنی افزایش سریعتر دایره ی لغات)

2- سوالات زبان: من به شخصه آدمی هستم که دوست دارم یاد بدم که چطور یاد بگیرید. یعنی روش صحیح و ابزار رو در اختیارتون گذاشتم و حالا بقیه ی داستان بیشتر به عزم و اراده ی خودتون بر میگرده. در ثانی، مکانهای زیادی توی اینترنت هست که همچین سوالاتی پرسیده بشه که احتمالا خود ما هم بعد از مدتی برای این کار فرومی درست میکنیم که خود زبانجو ها به همدیگه کمک کنن. و ثالثا هم با توجه به حجم خیلی زیادی از زبانجوها که مشکلات برنامه ریزی مثل شما دارن و بنده بیشتر دغدغه ام حل کردن این مشکلات هست، واقعا دیگه وقت کافی پیدا نمیکنم که در این زمینه هم به زبان جو هایی مثل شما کمکی کنم. بنابراین خواهشمندم در این مورد بنده رو معذور بدارین :)

3- گرامر و افعال: در رابطه با مشکلات گرامری، شما همینطور که از نرم افزار استفاده میکنین و تکنیک هایی که گفتیم رو پیاده سازی میکنین، خود به خود گرامر دستتون میاد. از طرف دیگه، پکیج های داستان واقعی و انگلیسی قدرت، درسنامه هایی مختص گرامر دارن که این مشکلو براتون برطرف میکنه. بنابراین در صورت استفاده از نرم افزار، به منبع خاص در این زمینه نیاز ندارین.

باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم :)

فاطمه

سلام جناب ناصری و وقت شما بخیر
مرسی بخاطر نرم افزار و اطلاعات مفیدی که ارائه کردید
در حقیقت من زبانم خوبه دوازده سال کلاس زبان رفتم و وقتی به کنکور رسیدم مجبور شدم در سطح ادونس زبان رو رها کنم
الان با توجه به اینکه مدرک ارشدم رو هم گرفتم و بشدت به دنبال کار میگردم و از اونجایی که در این مدت مکالمه ام ضعیف شده به این نرم افزار برخوردم و دانلود کردم
ممنون میشم از راهنماییهاتون در اختیار بنده هم بگذارید تامن مکالمه ام رو بتونم تقویت کنم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
این نرم افزار دقیقا مکالمه ی زبان انگلیسی شما رو تقویت میکنه.
با درسهای داستان های واقعی و انگلیسی قدرت شروع کنین، و به صورت زیر پیش برین
1- پیاده سازی تکنیک سایه روی درسنامه های اصلی
2- پیاده سازی استراتژی 6 و 7 از نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه، روی درسنامه های اصلی پکیج داستان های واقعی، و درسهای داستان کوتاه پکیج انگلیسی قدرت
3- درسهای مکالمه ی فعالانه و گرامر ها و شتاب دهنده های پکیج داستان های واقعی هم به صورت سوال و جواب برای تقویت مکالمه هست که حتما باید خونده بشه.

آرش

سلام ؛ جناب ناصری ☺
من همیشه دوست داشتم که در زبان موفق بشم شاید از ۵ سالگی منو کلاس های مختلف ثبت نام کردن تا دوره دبیرستان که به کلاسهای گانون رفتم همزمان که تا ترم ۶ رفتم و ول کردم همش حفظیات با روشهای بسیار خشک و خسته کننده
البته به خودم همیشه میگفتم که من چرا نمیتونم زبان یاد بگیرم و چرا بقیه از من بهترن
اگه راستشو بخواین دیگه کلاس نرفتم و یه جورایی هربار که میخواستم شروع کنم برنامه ریزی میکردم که مثلا هفته ی بعد یا ماه بعد فلان کتاب رو خودم شروع کنم و طبیعتا فقط در حرف بود و آینده ی مثبت ؛ اما از عمل خبری نبود
من فوق لیسانس اقتصاد هستم‌ و جسته و گریخته مطالب اقتصادی به زبان انگلیسی به سختی میخونم ولی زود خسته میشم چون لغات زیادی رو نمیدونم و مراجعه به دیکشنری به دفعات زیاد خستم میکنه
چند وقت اخیر واقعا نیاز به مکالمه و داشتن مدارک زبان رو حس میکنم
هم برای کار چه در تجارت و یا استخدام در شرکت خصوصی و همچنین شرکت در امتحان تافل برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ولی واقعا نمیدونم باید چیکار کنم خیلی گنگم‌
و زیادم در فکر زمان نیستم که زود بخواد این اتفاق بیفته ؛ مهم اینه که به صورت پایدار اتفاق بیفته ؛ امیدوارم که مطالب فوق در این زمینه ( مکالمه در سطح عالی و آمادگی در امتحان تافل و قبولی با نمره ی خوب ) کمکم‌ کنه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
این کارها رو انجام بدین حتما موفق میشین.
در ضمن اتفاقا در نرم افزار زبانشناس یه پکیج به اسم مکالمات تجاری هست که ممکنه خیلی به کار شما بیاد. حتما این پکیج رو هم در دستور کارتون قرار بدین :)

معصومه

سلام
من یادگیری زبان برام داره تبدیل میشه به یه رویا از این بابت ناراحتم. مخصوصا الان که بچه دار شدم و نمیتونم برم کلاس و یا اینکه یه برنامه دقیق رو پیاده کنم . میخواستم از 504 واژه شروع کنم چند بار قصد کردم ولی آدم رو جذب نمیکنه و جعبه لایتنرم رفته رفته سخت تر و کسل کننده از میشه….
دنبال یه راه جذاب بودم و تو اینترنت سرچ میکردم که به زبانشناس برخوردم واز حالت رایگان استفاده کردم و خیلی من رو به ذوق آورد چون تعداد لغاتی که میدونستم خیلی بیشتر از ندونسته هام بود و اینکه یه انیمیشن زبان اصلی رو میتونستم متوجه بشم من رو شاد کرد
به آدم اعتماد به نفس میده به باعث میشه نه تنها لغت یاد بگیری اطلاعات عمومیت ام افزایش پیدا میکنه و این عالیه!!!

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی خوشحال شدم که از نرم افزار خوشتون اومده. اما تازه این اولش هست و یخورده با امکانات اپلیکیشن کار کنین بیشتر هم خوشتون میاد.
بنده توی این پست توضیحاتی دادم که چرا جعبه لایتنر خالی به درد نمیخوره. برای همین ما نرم افزار زبانشناس رو طوری طراحی کردیم که با نشانه گذاری و هایلایت لغتها، خیلی کارامدتر لغات انگلیسی رو یاد بگیرین.
دقیقا نمیدونم سطح شما در چه وضعی هست اما با توجه به اینکه فرمودین انیمیشن ها رو خوب میفهمین، خوندن پکیج داستان های واقعی رو بتون پیشنهاد میکنم. این پکیج شما رو از رفتن به کلاس زبان انگلیسی بی نیاز میکنه.
تازه پیشنهاد خیلی جالبتری هم براتون دارم. شما اگه مایل باشین میتونین با تکنیک هایی که اینجا گفتم، به بچه تون هم زبان انگلیسی یاد بدین و یه بچه ی باهوش دو زبانه داشته باشین :)
باز اگه در این موارد بیشتر سوال داشتین بفرمایین که توضیح بدم
ممنون

محمد

با سلام

از آشنایی با این سایت بسیار امیدوار شدم که بتوانم مکالمه زبانم رو تقویت کنم. در حال حاضر بدلیل اینکه محیط کارم عوض شده و در کار جدید نیاز مبرم به استفاده از مکالمه به زبان انگلیسی دارم به فکر آموزش زبان افتادم

قبل از این هم به علت مشغله زیاد و عدم دسترسی به اینترنت در محیط کار عملا آموزش زبان رو کنار گذاشته بودم. بیشتر دنبال این هستم که هر چه سریعتر listening رو تقویت کنم چون به شدت ضعف دارم و هم راستا با اون speaking هم تمرین کنم.

اگر راه حلی برای زودتر به نتیجه رسیدن من دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

بسیار متشکرم

مهدی

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
ممنون از اینکه دوست دارید تجربیاتتون رو در اختیار دیگران بگذارید و قطعا این کار خیلی خیلی ارزش داره
من لینک سایت شما رو بصورت اتفاقی تو لینکدین دیدم و واردش شدم. من از اون دسته آدمهایی هستم که چندین بار در دوره های مختلف سراغ زبان رفتم و بعد یه مدت ول کردم ولی همیشه حسرت کامل کردن زبان رو داشتم و دارم. اپلیکیش رو تازه نصب کردم ولی با توجه به یه بررسی کلی که کردم و با توجه به توضیحاتی که شما تو ایمیلتون دادید ظاهرا هدف این نرم افزار بیشتر آموزش مهارتهای لازم برای قبولی در آزمونهایی مثل تافله نه تسلط به مکالمه. درسته؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیر اتفاقا هدف اصلی بهبود مهارتهای مکالمه هست. موفقیت در آزمونهایی مثل تافل و آیلتس از ساید افکتهای کار با این اپلیکیشن به حساب میاد.

Sara

سلام و ممنون از سایت خوبتون.
بعد از کلی هزینه و گذاستن وقت برای زبان در ایران هنوز نمیدونستم چطور باید یاد بگیرم تا اینکه اتفاقی شما رو پیدا کردم.
یک سوال و یک درخواست دارم؛
اول اینکه میشه دو زبان رو همزمان با هم شروع کرد ؟!من سوعد هستم و اول باید سوعدی رو کامل یاد بگیرم کنارش انگلیسی ولی چون فرصت کم دارم میتونم هر دو رو با هم شروع کنم ؟!
دوم درخواستم اینه که من برنامه درسی احتیاج دارم برای زبان که طبق اون برنامه پیش برم و مدت زمان اتمام زبان رو پایین بیارم. با توجه به اینکه خانه دار هستم و مادر دو فرزند با این وجود به درسم احتیاج دارم.
ممنون میشم کمکم کنید

Ali

سلام. من برنامه شما رو نصب کردم و اکانت بینهایت هم خریدم. اگه من بخوام گوشیم رو عوض کنم چطور باید اکانت بینهایتم رو تو گوشی جدید فعال کنم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
کار ساده ای هست.
اگه عجله ای ندارین تا چند روز دیگه یک راهنما در این رابطه مینویسم که هم شما و هم دیگر افرادی که این سوال رو دارن استفاده کنین.
ممنون

Ali

سلام. درباره عوض کردن گوشی مشکلی نیست و چند ماه دیگه میخوام اینکارو بکنم. فقط یه سوال داشتم من پکیج داستان های واقعی رو شروع کردم و در اولین داستان 13 درصد کلمات رو نمیدونستم ولی داستان رو کامل متوجه شدم. به نظرتون این بسته برام مناسبه یا از داستان های ساده تر شروع کنم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بله با توجه به مطلبی که فرمودین پکیج مناسبیه براتون.
با همین پکیج ادامه بدین و کم کم برای اینکه کسل کننده نشه، پکیج انگلیسی قدرت رو هم تو برنامتون بیارین. :)

Ali

سلام دوباره. من در داستان های این پکیج به قسمت های مکالمه فعالانه زمان ها و شتاب دهنده ها برخوردم و نمیدانم این ها رو چطور باید بخوانم؟ باید سوالات اون رو خودم جواب بدم یا فقط باید سوالات و جواب ها رو بخونم و بگذارم صدا جوابش رو بدهد؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بایستی سوالها رو خودتون جواب بدین و حدفتون این باشه که اولا هر بار سریعتر جواب بدین، ثانیا در موارد پیشرفته، از خودتون هم چیزهایی اضافه کنین. در ضمن سوال ها رو هم میتونین با تکنیک سایه با گوینده تکرار کنین.

Ali

سلام. من الان این سوال ها رو خیلی زود میتونم جواب بدم و راه افتادم ولی یه مشکلی هست. بعضی اوقات من جواب میدم جمله جواب من با جواب متن یکم فرق داره ولی مفهوم رو مثل جواب متن میرسونم و بعضی اوقات هم کمی بیشتر از متن جواب میدم. بنظرتون خوبه یا دقیقا باید عین متن باشه جوابم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

اتفاقا هر چقدر خودتون خلاق باشید و چیز جدید بگین بهتره (حتی اگر هم اشتباه باشه!). بنابراین از نظر بنده کارتون عالیه. آفرین :)

امیر

با سلام و درود و تشکر به خاطر این اپلیکیشن واقعا کاربردی
نیازمند یک سری راهنمایی و مشاوره بودم
من دایره لغاتم خوبه ولی لغات تخصصی و لغات کم کاربرد زبان رو نمیدونم
لیسنینگم هم در حدی هست که فیلم ها رو ۳۰ درصد متوجه میشم [جملات طولانی رو نمیفهمم]چون تا بخوام پردازش کنم به جمله بعدی رسیده
و واقعا نیازمند بالا بردن هر ۴ مهارت زبان و انشاالله مدرک تافل یا ایلتس هستم
تو خونه پادکست گوش میدم ولی زود نا امید میشم
تاکید میکنم مشکلم زود نا امید شدنه فکر هم میکنم چون تا به حال از هیچ الگویی استفاده نکردم یا با اصول یاد نگرفتم این اتفاق می افته
و در اخر میخواستم بدونم اپلیکیشن شما چه طور به من کمک میکنه در روز چه مقدار زمان بزارم روی اپلیکیشن که مفید باشه و [متنوع] که خسته کننده نباشه
ممنونم که درد دل من رو تحمل کردید
منتظر راهنمایی شما هستم
با تشکر فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ممنونم از پیغامتون
در رابطه با مشکلاتی که فرمودین و کمکی که اپلیکیشن ما میکنه:

1- لغات: با نشانه گذاری و هایلایت لغات کم کاربرد، و در کل لغاتی که توی اپلیکیشن ما نمیدونین، تمرکزتون روی این لغات بیشتر میشه و اونها رو زودتر و بهتر یاد میگیرین.

2- لیسنینگ: مشکل لیسنینگ شما با پیاده سازی تکنیک سایه روی منابع زبانشناس (و در کل هر منبع دیگه ای که دوست داشتین) حل میشه.

3- مکالمه: برای تقویت مکالمه هم مثل لیسنینگ، پیاده سازی استراتژی های 6 و 7 از نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه رو پیشنهاد میکنم.

در رابطه با پادکست ها نمیدونم چطور گوش میدین. اولا بایستی چیزهایی انتخاب کنین که متناسب با سطحتون و علاقتون باشه. ثانیا تکنیک هایی مثل تکنیکهای فوق که بنده گفتم رو روشون پیاده سازی بفرمایین تا گوش دادن به اونها مفید واقع بشه.

و در نهایت جهت جلوگیری از خسته کننده بودن اپلیکیشن پیشنهاد میکنم که پکیج های متنوعی انتخاب بفرمایین. از بهترین پکیج ها میشه به داستان های واقعی، داستان کوتاه، مگا داستان، و انگلیسی قدرت اشاره کرد. پیشنهادم اینه حتما صبح بعد از خواب نیم ساعت تمرین بفرمایین. در زمانهای مرده تون تمرین بفرمایین (وقتی توی اتوبوس، مترو، تاکسی و … هستین و از این قبیل). اگر اهل ورزش هستین، در هنگام ورزش کردن و دویدن خیلی توصیه میکنم که از نرم افزار استفاده بفرمایین (به صورت گوش دادن محض). و در کل با استفاده از قسمت آمار سعی بفرمایین که روند یادگیریتون پایدار بمونه، نه اینکه مثلا یه روز دو ساعت بخونین و روز بعدی ده دقیقه.

امیدوارم این پاسخ ها کافی بوده باشه ولی باز اگه سوالی بود خوشحال میشم بدونم.

نیما

سلام آقای ناصری . خسته نباشید میگم به شما .
من دارم برای آیلتس آماده میشم و نرم افزار شما را هم خریدم و بسیار پسندیدم 2 تا سوال اما از شما داشتم :
1- نحوه استفاده دقیق از نرم افزار را ممنون میشم توضیح بدید
2- آیا به این داستان ها اضافه خواهد شد؟

با تشکر فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از اینکه پیغام دادین.
نرم افزار نحوه ی استفاده ی strict نداره و تا حد خیلی خوبی هر زبان آموز میتونه مطابق با نیاز خودش پیش بره. اما توصیه هایی در این رابطه میکنیم:
1- انتخاب پکیج مناسب (به طور معمول به زبان آموزها توصیه میکنم با داستان های واقعی شروع کنن)
2- پیاده سازی تکنیک سایه جهت تقویت لیسنینگ و استراتژی های 6 و 7 از نوشته ی پنج استراتژی جهت تقویت مکالمه
3- استفاده از خصوصیت نشانه گذاری و هایلایت لغات برای افزایش سریعتر و بهتر دایره ی لغات (و تمرین لغات در جعبه لایتنر تعاملی)
4- بررسی قسمت آمار برنامه برای حفظ نمودن یک برنامه ی پایدار

در رابطه با سوال دومتون، بعضی از پکیج ها آپدیت میشن (مثل مگا داستان) و در کل هر آن احتمال داره پکیج های جدیدتری هم اضافه بکنیم.

مهشید

با سلام آقای حسین ناصری گرامی
من از نرم افزار زبان شناس خیلی خوشم اومد.
من کارشناس ارشد کارگردانی تئاتر دارم.سه سال کلاسِ زبان کیش رو رفتم.و کلاس های آیلتس رو هم گذروندم. اما به دلایل شخصی، مدتی از زبان انگلیسی دور افتادم. و قصد دارم دوباره همه چیز برام دوره بشه.
و در ضمن احساس میکنم احتیاج دارم روی تلفظ ام بیشتر کار کنم.
من از یادگیری زبان از داستان خیلی لذت می برم.
نرم افزار شما به نظرم عالی هست.
نقطه ضعف هایِ من؛
تلفظ ِ کاملا صحیح
اسپل کردن و املای لغات
نقاطِ قوت من؛
لیسنینگ خوب
درک متن خوب
گرامر خوب
هدف من؛
1-توانایی صحبت کردن با لهجه ی خوب.
2-شرکت در کلاس های تور لیدری
3-گرفتن مدرک زبان تافل یا آیلتس

یک دنیا تشکر از توجه شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ممنونم از حسن توجه شما.
با توجه به نقطه ضعفی که دارین و اهدافتون، این نرم افزار میتونه کمک خوبی باشه.
استفاده از تکنیک سایه لهجه و تلفظتون رو فوق العاده میکنه، و استراتژی های 6 و 7 از نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه هم باعث میشه مکالمتون قوی بشه و تور لیدر موفقی بشین :)
نمیدونم با چی شروع کردین ولی پیشنهادم داستان های واقعی هست.
امیدوارم موفق باشین :)

دلارام

سلام؛ باتشکرازبرنامه ی خییییلیییی محشرتون، من توسایت خیلی دنبال داستانهای کوتاه همراه باوویس میگشتم که خوشبختانه بابرنامتون آشناشدم که کاش زودتر این اتفاق میفتاد:)))
من داوطلب کنکورزبان 95هستم که چیزی به تشریف آوردنش نمونده، خیلی توتستای سخت گرامروکلوز واصطلاحات مکالمه آزمون قلم چی گیردارم،
که امیدوارم کنکورراحت ترباشه:/
به هرحال از40تا60درصداختصاصی قلم چی رو جواب میدم ولی کاش یه برنامه ای میبود براکنکورزبان باروش های ساده گرامررو حلاجی میکرد…بگذریم
مشکل اصلی من اسپیکینگ واکسنت هست
اولاکه لهجه ندارم ودوم اینکه توحرف زدن خیلی گیرمیکنم، تاحالام کلاس نرفتم
خودم استعدادوعلاقشو داشتم
میخواستم بدونم به نظرشما تواین فرصتی که وقت دارم برم دانشگاه،،، توکلاس زبان هایی که تقریبا3یا4سال طول میکشن شرکت کنم یا اینکه نمیارزه و تودانشگاه مشکلم خودبه خودبرطرف میشه؟
ممنون ازتوجه وخون گرمیتون:)))

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
متشکرم از پیغامی که دادین و از آشناییتون هم خوشحالم.
من خودم آدم کنکوری نبودم و نیستم (هیچوقت از کنکور و استرسش خوشم نیومد) اما کنکوری ها رو دوست دارم و امیدوارم توی کنکورتون موفق باشین :)
اما سوالاتی که در رابطه با زبان انگلیسی فرمودین نمیخوام اغراق کنم ولی با توجه به وقتی که دارین این اپلیکیشنی که بنده و همکارانم طراحی کردیم اکثر نیازهاتون رو براورده میکنه.
علی الخصوص مشکل لهجه و اسپیکینگ که فرمودین مشکل اصلیتون هست، دقیقا این اپلیکیشن برای حل این مشکل طراحی شده و اگه شما استراتژی هایی که برای بهبود لیسنینگ و مکالمه توی وبسایت گفتیم رو روی پکیج ها و داستان های اپلیکیشن پیاده سازی بفرمایین، قطعا لیسنینگ و اسپیکینگتون پیشرفت خوبی میکنه.
بنابراین پیشنهاد میکنم که هزینه و وقتتون رو صرف کلاسهای آموزشی نفرمایین که خیلی ها اصلا راضی نیستن. اگه حجم ایمیل ها و پیغامهایی که به من در رابطه با نارضایتی از رفتن به کلاسها زده میشه رو بدونین چقده اصلا به این موضوع حتی فکر هم نمیکردین :))
به هرحال امیدوارم که هم تو کنکور و هم تو یادگیری زبان انگلیسی موفق باشین و در این راه اگه کمکی از دست من بر میومد حتما با من در میون بذارین.
ارادتمند شما
حسین

صادق

سلام حسین جان.
راستش من زیاد فرصت ندارم برم سر کلاس. کلاس می رفتم. ولی استاد بزرگوار بجای دادن انگیزه همش مسخره می کرد و چرندیات خودشو میگفت. منم فقط همون مقداری که کلاس می رفتم می تونستم یاد بگیرم. چون دیگه توی خونه فرصت نمی کردم زبان بخونم. این شد که رفتم سراغ نرم افزار های روی گوموبایل. خیلی نرم افزار نصب کردم. باورت نمیشه. بهت بگم بالای 300 نرم افزار مختلف نصب کردم. ولی نتیجه ای که می خواستم نگرفتم.

فقط می دونم که یه روشی باید باشه که حالت تفریح داشته باشه برام، که آخر شب، موقع استراحت، بجای اینکه تمرکزم بره روی یادگرفتن و حفظ کردن، تمرکزم باشه روی تفریح، بازی، فیلم یا…. که هم استراحت کرده باشم هم چیزی یاد گرفته باشم.

سرم اونقدر شلوغ شد که دیگه آخر شب ها هم فرصت نمی کردم. از طرفی حتما می خوام آیلتس یا تافل و جی آر ای رو بگیرم، و حتما نمره بالا هم میخوام.

خواستم برم کلاس خصوصی، ولی خوب، چند ماه دور بودم از زبان، بهتر دیدم حداقل تابستون یه چیزایی رو خودم تمرین کنم و حداقل دایره لغاتمو بیشتر کنم، تا بعد تابستون برم کلاس.

این شد که گفتم خوب بهتره سرچ کنم ببینم توی اینترنت چه چیزایی در این باره گفته شده. بعد با سایت شما آشنا شدم. و این شد که الان در خدمتتونم.

کار خیلی خوب و قشنگی کردی و نرم افزار خوبیه. تقریبا دنبال همچین چیزی بودم.
فقط انتقادی که دارم اینه که قیمتو خیلی بالا گفتی. یکم نرم تر کن قیمتو.

ممنون از زحماتت

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظر صمیمانه ای که دادی و داستان زبانتو به بنده گفتی. این اپ نظر خیلی ها رو تونسته جلب کنه و توی کافه بازار اندروید از پنج ستاره به طور میانگین امتیاز 4.7 رو گرفتیم. تازه این هم به خاطر تعدادی نظر یک ستاره بود که اون اوایل به دلیل کیفیت پایین اپ کاربرا به ما دادن. وگرنه الان اکثر قریب به اتفاق راضی هستن.
به دلیل اینکه خیلی از پکیج های ما داستانی هستن و جذاب هستن، شاید براتون سرگرم کننده هم باشه که این خودش باعث میشه بهتر هم یاد بگیرین.
در رابطه با قیمت اما با شما هم عقیده نیستم. متاسفانه قیمت آموزش توی ایران به شدت پایین در نظر گرفته شده و برای همین اکثر چیزهایی که خریداری میشه بیکیفیت هستن. بنده معتقد هستم که اگر محصولی با کیفیت باشه بایستی قیمت بالایی هم داشته باشه. اصلا محصولات باکیفیت نمیتونن قیمت پایین از آب در بیان مگر اینکه از طرق دیگه حمایت مالی صورت بگیره که این مورد برای ما هنوز محقق نشده.
بنده البته یکی از حامیان جدی آموزش رایگان هستم. و اگر دقت فرموده باشین تمامی منابع داخل اپلیکیشن و خدماتی که در سایت ارائه میشه رایگان هست. اما آموزش رایگان نیازمند حمایت های مردمی و بشردوستانه هست که متاسفانه توی ایران جا نیفتاده. بنده برای این موضوع قسمت حمایت از ما رو توی سایت راه اندازی کردم که ببینم آیا استقبال میشه یا نه. اما اگه به شما بگم که چقدر تا الان حمایت شده شاید خندتون بگیره!
متاسفانه مردم برای لوازم آرایشی، لباس، مواد خوراکی غیر مفید (پفک چیپس و …) و کلی چیزهای نامفید دیگه حاضرن پولهای کلانی خرج کنن اما برای بحث آموزش پولی باقی نمیمونه.
خلاصه اینکه برای ادامه ی فعالیتهامون مجبور هستیم که این قیمت رو برای امکانات اپلیکیشن در نظر بگیریم که واقعا اگر حسابشو بکنین ناچیز هست (به اندازه ی قیمت یک پیتزای متوسط در تهران!) یعنی شما زحماتی که برای مدیریت سایت و کدنویسی اپلیکیشن رو هم که در نظر نگیرین، بعضی از پکیج های داخل اپلیکیشن رو ما به قیمت های خیلی بالایی (بالای یک میلیون) خریدیم و رایگان در اختیار همه گذاشتیم. بنابراین فکر میکنم که قیمت تعیین شده چیزی بیشتر از منصفانه هست.
به هر حال باز هم ممنونم از نظری که دادین و باز هم اگه برای پیشبرد اهدافتون سوالی، مشاوره ای میخواستین در خدمت شما هستیم
ارادتمند شما
حسین ناصری

صادق

خواهش میکنم.
ممنون از زحمات شما. آره از این لحاظ هم کاملا حق دارین. من خودم برنامه نویسم. دردتونو کامل درک میکنم. هیچ گونه حمایتی وجود نداره. نه از طرف دولت نه از طرف مردم.

به امید روزی که دانش در کشورمون تخصصی بشه.
موفق و پیروز باشی حسین جان.

سالار

سلام خسته نباشید
من بدلیل علاقه ای ک ب زبان دارم میخوام اونرو در حدی ک بتونم صحبت کنم یاد بگیرم همچنین دوستانم رو ک می دیدم با وجود کلاس های متفاوت و کتاب ها و آموزش های دیگر نتونستن اون طور ک باید یاد بگیرند تصمیم گرفتم از طریق اینترنت پی گیر بشم و با این نرم افزار آشنا شدم هنوز کار نکردم ک بخوام در موردش قضاوت کنم اما مطمئنم با وجود زحمت هایی ک کشیدید میتونم ب عنوان اولین روش یادگیری روش حساب باز کنم.به امید موفقیت های بیشتر

محسن

جناب ناصری عزیز سلام

از اونجایی که بیس زبان من ضعیف هستش میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که با کدوم دوره شروع کنم؟؟؟
من خودم با توجه به قانون ده درصد از دوره اولیه یعنی از داستانهای بچه گانه شروع کردم و چون یکم ساده تر هستن بعد از چهار پنج بار خوندن هر درس میرم درس بعد ولی روزای بعد بازم قبلیارو تا ده بار کار میکنم ولی هر روز یه درس جدید رو هم شروع میکنم تا به دوره های بعد برسم و اونجا بیشتر فوکوس کنم
نظر حضرتعالی چی هستش و ممنون میشم راهنماییم بفرمایین؟
سپاسگزارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم که پیغام دادین و خوشحال شدم از آشناییتون
اگه سطح ابتدایی رو خوب متوجه میشین و براتون تا حدودی ساده هست پیشنهاد میکنم حتما پکیج داستان های واقعی رو هم تو برنامتون قرار بدین چون پکیج بسیار حرفه ای و کاربردی هست حتما خوشتون میاد.
ارادتمند شما
حسین

شبنم

سلام آقاي ناصري
من شبنم هستم برنامه شمارو تو سايت وقتي داشتم ميگشتم تا يه راهي پيدا كنم تا بتونم بالاخره اين زبان رو ياد بگيرم و البته دنبال يه روش بودم براي ياد گرفتن كلا زبان دوم وسوم!!براي همين سايتارو خيلي زيزو كردم كه يهو با برنامه شما و هفت استراتژي آشنا شدم.
زبان براي من خيلي مهمه بايد در عرض ٦ ماه بتونم حرف بزنم كه البته اين كار حس ميكردم وحشتناكه و من هرگز نميتونم انجام بدم ، بعد در ضمن من از اين روش براي فرانسه دارم كمك ميگيرم !
مي خواستم يه چيزي بگم حتي اگه اين روش به درد زبان منم نخوره بازم ميگم سايتتون عالييييييي وبيست چون من تو شرايط روحي بدي بودم داغون من ٨ ماه كانادا زندگي ميكنم و به خاطر زبانم خيلي دپرس شدم و حسابي ريختم بهم ولي جالبه وقتي سايت شمارو خوندم انگار يه بمب هسته اي تو وجودم منفجر شد احساس كردم زياني كه انقدر فكر ميكردم از من دوره و من نميتونم باهاش ارتباط برقرار كنم با روش شما دوسش دارم من نزديك ٣ هفته هيچ انگيزه اي نداشتم درس بخونم ولي با سايت شما دوباره شروع كردم بخوندن!! البته تصميم دارم با روش شما فرانسه رو كه تموم كردم كمتر از ٦ ماه انگليسي شروع كنم مطمينم ميشه !!!
خيلي خوشحال شدم وقتي ايميل پر از انرژي تونو ديدم ممنون از اين همه انرژي كه داديد!!
موفق و پاينده باشيد !!

بهروز

با درود ،
من یه چهارده پانزده ماهی هست که جسته و گریخته و یه دو سه ماه هم کمی جدی تر دنبال یادگیری زبان هستم چندین کتاب و برنامه هم گرفتم بد نبوده ولی خوب هم نبوده ، در زمینه حفظ لغت به نظرم برنامه زاتروید که توی بازار هست بهترین تاثیر رو روی من داشت تا دستکم چندین لغت رو بلد بشم ولی در زمینه مکالمه موفقیتی نداشتم ، الان هم نمیدونم سطح زبان من چیه و باید از کدوم سطح شما شروع کنم ، نمیدونم قسمت سطح سنجی داره یا نه؟

بهروز

با سپاس
الان درس اول دوره داستان های کودکان شما رو خوندم دیدم فکر کنم برام.مناسب هست باید بگم نرم افزار خوبی دارید ولی دو تا پیشنهاد مهم دارم نخست اینکه به نظرتون انیمیشن با زیرنویس انگلیسی باشه بهتر نیست؟

دوم اینکه کاش مثل برخی برنامه.های زبان در همین بازار این امکان وجود داشت که بدون نیاز به انلاین بودن وقتی روی یک واژه در متن میزدیم خود به خود همونجامعنی اون واژه نمایش داده میشد. به نظرم روی برنامه بازم کار کنید خیلی خوب میشه مثلن یک قسمت آزمون چهار گزینه ای هم بزارید و خیلی کارهای دیگه که ب نامه رو به شدت جذاب تر میکنه. با سپاس منتظر پاسخ در مورد پیشنهادم هستم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
برنامه تعیین سطح نداره ولی تمامی پکیج ها سطح بندی شده. یعنی شما یک پکیج رو انتخاب بفرمایین اگه آسون بود سطح بالاتری انتخاب کنین و اگه سخت بود سطح پایین تر رو انتخاب کنین.

در رابطه با زیرنویس حق با شما است انشالا در ورژن های بعدی قرار میدیم. اما دیکشنری آفلاین در برنامه وجود داره. شما وقتی وارد قسمت دیکشنری میشین، گوشه ی بالا سمت راست آیکونی هست که نوشته دیکشنری آفلاین. اونجا دیکشنری آفلاین مورد نظر رو انتخاب میفرمایین و از اون به بعد میتونین استفاده بفرمایین.

در کل خودمون هم واقفیم که برنامه جای کار داره و به تمامی پیشنهادات کاربرانمون سعی میکنیم که جامه ی عمل بپوشونیم.

حسام

سلام خسته نباشی برادر

اولا باید ازته قلبم ازشما تشکر کنم چون روح بزرگی داری که بخاطر اینکه بقیه اشخاص انگلیسی رو یاد بگیرن خودتون رو بزحمت می اندازید و بهشون کمک میکنید

واما در مورد برنامه
برنامه قشنگ وجالبیه داستاناش جالبن فقط چیزی که هست اینکه اگه لطف کنی ترجمه خط بخط یا پاراگراف به پاراگراف هر داستان رو بزاری خیلی خوب میشه
چون خدایش خیلی کمک میکنن لغات جدید یاد میگیریم، تمرینی برای قواعد انگلیسی میشن ،نشون میدن وسعت دامنه معنی یک کلمه تا چه حد میتونه باشه و،حتی ترجمه جملاتی که از نظر کتابی معنی نمیدن ولی در ترجمه فارسی روان معنی دارندمثل(thats why:که از نظرترجمه کتابی این چرا ولی از فارسی روان میشه به همین خاطر ،به همین دلیل ،واس همین )وزیاد از این کتابها بزار

نظر دوم
یادگیری زبان انگلیسی ،بدون تسلط کامل بر واژگان واصطلاحات امکان پذیر نیست
اگر بتونی کتابهایی را که شامل مطالب زیر باشند به برنامه اضاف کنی خیلی خوب میشه:
١)غنی از واژگان ولغات جدید:***:لغات جدید زیادی داشته باشن

٢)حالات مختلف یک کلمه به همراه معنی جداگانه:***:اینکه یک کلمه در حالت فاعلی ،مفعولی ،فعل،قید،صفت و تمام پیشوندها وپسوندهایی که این کلمه میگیره به همراه معنی جداگانه

٣)تمام مشتقات این کلمه:***:اینکه تمام مشتقات این کلمه کدامند

چون اینجوری هم کلمه در ذهن برای همیشه ثبت میشه وتسلط بر کلمه افزایش پیدا میکنه وکلمات بصورت دسته بندی در ذهن جای میگیرند

نظر سومی
خیلی از کلمات درزبان فارسی هستند ریشه انگلیسی دارن ولی چون از انها درزبان فارسی با همان تلفظ انگلیسی در همه جاازانها استفاده میکنیم این کلمات فارسی شدند
مثل کلمه کولر این کلمه انگلیسی است به معنی سرد کننده ولی چون زیاد از این کلمه در زبان فارسی استفاده کردیم فارسی شد وحتی افرادی که به انگلیسی وارد نیستند معنی این کلمه رو میدونن چون در زبان فارسی از اون استفاده میشه یا کلماتی مثل ،آرشیو، آمپول، اوکی ،کابینت ،کامپیوتر ،موس ،کیبورد،گازوییل و…….
همین قضیه رو دارن
حالا اگه ممکنه برنامه رو به فیلم ها وسریالها سخنرانیها که در بین کلام و جملات فارسی از کلمات انگلیسی استفاده میشه یا یسری کتاب که در بین هر یکی دو سطرش یکی دو تا کلمه انگلیسی باشه مجهز کنید خیلی خوب میشه چون هم کلمات هی تکرار میشن ودیگه فراموش نمیشن وتیکه کلام میشن و هم کشف معنی کلمات جدید برای استفاده کننده آسان میشه وحتی اگه معنی اون کلمه کشف نکنیم از دیکشنری که پیداش کنیم این تو ذهن میمونه چرا چون اگر کلمه در یک سطر یا یک پاراگراف فارسی بیاد یک رنگ فارسی به خودش میگیره

مثلا به دو جمله توجه کنید:
I am fat so i have to lose my weight

من چاق هستم ،بنابر این مجبورم weightخودم را کم کنم

در هر دو جمله کلمه weightمعنی وزن میدهد ولی در جمله دوم رنگ وقالب فارسی به خودگرفت پس هم حدس زدنش آسانتر هس و هم در ذهن میمونه

نظر سوم یه نظرشخصی منه شایدهم اشتباه میکنم

از اطاله کلام ازشما معذرت میخوام

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام آقا حسام.
خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید و نظر مفصلی که دادین. قطعا با وجود افرادی مثل شما، این اپلیکیشن همیشه پویا خواهد ماند. ما سعیمون بر اینه که نظرات کاربرانمون رو تا جایی که امکان داره پیاده سازی کنیم.
در رابطه با قرار دادن هر داستان به صورت خط به خط تو فکرش هستیم که این کار رو انجام بدیم. اما به دلیل اینکه در حال طراحی اپلیکیشن آی او اس هستیم، فعلا نمیتونیم این کار رو انجام بدیم. کاربران آی او اس زیادی هستن که الان از استفاده از این برنامه محروم هستن و دوست داریم سریعتر برنامه ای هم برای این افراد بدیم.
نظر دومتون در رابطه با تمرکز بیشتر روی کتابهای لغت بود. شاید ما بعدا یه بخشی رو به صورت اختصاصی برای این موضوع بذاریم. اما هدف ما حتی الامکان این هست که روی لغت به تنهایی تاکید نباشه و ما میخواین کاربر کل مهارتهاشو همزمان بالا ببره. اگه تمرکز رو روی لغت زیاد کنیم، کاربرا ممکنه از دیگر مهارت ها عقب بیفتن.
درباره ی نظر سومتون ایده ی خاصی ندارم حقیقتا. بایستی بیشتر روش فکر کنم. و اگرم بخوایم منابعی هم برای این کار بذاریم، گذاشتنش مقداری سخته و با شکل فعلی اپ سازگار نیست.
باز هم از ارسال پیشنهاداتتون استقبال میکنم و امیدوارم بتونیم با انجام پیشنهادات شما این اپلیکیشن رو به یک اپلیکیشن جامع و کاربردی تبدیل کنیم :)

شبنم

سلام دوست عزیز
من جزء دسته افرادی هستم که شاید دایره لغاتم بد نباشه ولی خوب نیستو نمیتونم صحبت کنم.قبلا کلاس خصوصی زبان رفتم خوب بود ولی نتونستم ادامه بدم و دوست دارم زبان و خوب یاد بگیرم و فکر میکنم این ارزوی هر کسی هستش که شب بخوابه و صبح بتونه انگلیسی حرف بزنه :). در حال حاضر چون دو تا از خواهرهام سالهاست در آمریکا زندگی میکنند و یکی از شوهر خواهرهام امریکایی هستش بنابراین تصمیم گرفتم که زبان خودم و تقویت کنم که هم بتونم با ایشون ارتباط برقرار کنم (و هم کوچولوی نازشون و ) و هم این که خدا رو چه دیدی شاید من هم رفتنی شدم حداقل چیز فکر کنم زبان باشه چون خواهرم با تجربه ای که داشته این و گفته و چون من مجرد هستم برای رفتن به ان کشور باید به فکر درآمدزایی خودم هم باشم. از آشنایی با سایت خوبتون خیلی خوشحال شدم و امیدوارم تاثیرات مثبتی برای هم باشیم .
باسپاس از شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام شبنم خانم
خوشحال شدم از آشنایی با شما
لطفا بیشتر توضیح میدین که زبانتون در چه سطحی هست؟
برای شروع کار هم به نظرم اول از همه به پکیج داستان های واقعی یه نگاهی بندازین احتمالا براتون مناسب باشه و پکیج واقعا عالی هست.
برای یادگیری مکالمه پیشنهاد میکنم تکنیک سایه، و استراتژی های شماره ی 6 و 7 از نوشته ی پنج استراتژی تقویت مکالمه رو مطالعه بفرمایین چون استراتژی های مختلفی توضیح دادیم که میتونه برای مکالمتون مناسب باشه.
با این روش ها و این پکیج و استفاده مناسب از امکانات اپلیکیشن حتما زبانتون تقویت میشه.
باز اگه سوال بیشتری داشتین بفرمایین که با جزئیات بیشتری توضیح بدم.
ممنون

محسن

من سالها بود رنج میبردم از روش های غلط یادگیری زبان و با اینکه تو اکثر زمینه ها موفق بودم ضعف در زبان همیشه اذیتم میکرد

ولی به لطف شما و روشتون دارم روز به روز بهتر میشم و علاقمند تر

این خیلی مهمه که خسته و اذیت نمیشه آدم و روش جذاب و پر بازده ای هست

خیلی خیلی ممنونم از زحماتی که میکشین

و مطمئنم اجرش محفوظه و دعای خیر خیلیا همراهتونه من جمله خود من

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به اینکه فرمودین در کل در خیلی از زمینه ها آدم موفقی بودین بنده نتیجه میگیرم که آدم با پشتکاری هستین. بنابراین انشالا میتونین با این جدیت و پشتکارتون و استفاده از مطالب این نرم افزار، زبان انگلیسیتون رو بهبود بدین.
فقط توصیه ای که دارم این هست که از پکیج داستان های واقعی شروع بفرمایین تا سرعت پیشرفتتون بالاتر باشه
ممنون

صادق

با سلام و عرض ادب
خیلی تشکر میکنم از نرم افزار عالی و خوبتون
به نظر من این نرم افزار یه گام بلند به سوی موفقیت و یادگیری زبان انگلیسی هست
پیشنهادی که من از برنامه شما دارم این هستش که به نظر من دیکشنری این نرم افزار میتونست به شکل دیگه ای طراحی بشه
به طوری که با لمس یک لغت بلافاصه معنی اون در باکس پایین صفحه به نمایش در بیاد و در این صورت میشه به راحتی اون رو به جعبه لایتنر اضافه کرد بدون اینکه تایپی برای معنی لغت صورت بگیره.
این پیشنهاد بنده بود کما اینکه نرم افزار به قدری جامع و دوست داشتنی هست که میشه از اون گزینه دیکشنری چشم پوشی کرد
در هر صورت به نظر من اگر اون قسمت تغییر پیدا کنه بهتر و راحت تر میشه به معنی لغات دسترسی پیدا کرد و بدون تایپ دستی معنی لغت اون رو به لایتنر اضافه کرد….
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نظر شما بسیار متین هست اما کارکرد جعبه ابزار توضیح فقط معنی نیست و ما خواستیم زبان آموز، هر توضیح دلبخواهی که دوست داشت رو بنویسه. البته شاید بد نباشه که یه دکمه به عنوان دریافت معنی از دیکشنری بذاریم که مستقیما معنی رو توی اون جعبه بنویسه.
در هر حال خیلی ممنونم از نظر لطفتون.

عباس

دوست گرامی آقای حسین ناصری عزیز
سلام .
ممنونم از حسن توجه شما به کاربران سایتتون . البته بنده عضو سایت شما نشدم ولی مطالب سایت شما رو بارها مطالعه کردم و تصمیم گرفتم نرم افزار شما رو روی گوشیم نصب کنم و از محتویاتش با خبر بشم.
حقیقتا بنده برای آزمون دکتری برق دادم آماده میشم . وقت زیادی هم ندارم که برای زبان صرف کنم . اما زبان یکی از نیازهای اساسی من در موفقیت در این آزمون و در رشته و شغلم هست. بنابراین می خوام که بصورت پایه ای از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینم . و تا الان چندبار کلاس رفتم ولی بدلیل عدم جذابیت آنها رو کنار گذاشتم و یا این که وقت کافی نداشتم . حالا دارم روشهای مختلفی رو امتحان میکنم شاید بصورت self study بتونم نتیجه بهتری بگیرم ولی باز هم موفق نیستم چون دائما دنبال متد جدید و راحت هستم تا زودتر به این مهم دست پیدا کنم.
کتابهای امریکن انگلیش فایل … هدوی … فورکرنرز رو دانلود کردم ولی هنوز به روش هیچ کدوم اعتماد ندارم . راستش اگه ناراحت نمیشین به روش شما هم اعتمادی ندارم .. چون نمیدونم که چی بخونم یا چه کار کنم . نرم افزارتون رو دانلود کردم و داستان اول رو گوش دادم راستش بیش از 10 تا 20 لغت بود که معنی شو نمی دونستم یه کم از خودم ناامید شدم که انقدر وضعیت زبانم افتزاحه.. متد شما اساسا بر مطالعه داستان های کوتاه و یادگیری لغت و گوش کردن به آنها بنیانگذاری شده البته آکادمیک نیست ولی بنظر در نوع خودش مفیده … همه ما ایرانیا به متدهای آکادمیک بیشتر عادت کردیم .. باید روش بیشتر کار کنم … البته اگه باهاش بتونم ارتباط برقرار کنم …. از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم….

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خوب شما تا الان با متد های به اصطلاح آکادمیک پیش رفتین و بقول خودتون نتیجه نگرفتین مطمئن هستم که اگه به این روشی که بنده میگم پیش برین موفق میشین :)
نمیدونم از کدوم داستان شروع کردین اما پیشنهادم اینه با داستان های واقعی شروع بفرمایین. چون درسنامه هایی برای تقویت مکالمه و گرامر هم داره.
اعمال استراتژی های تقویت مکالمه روی این داستان ها به سرعت تاثیرات خودشو روی زبان شما میذاره
به امید موفقیت روز افزون شما

عباس

سلام .ممنونم از پاسخگویی شما. بنده از سطح اول داستانهای بچگانه بسته اول شاهزاده هملت شروع کردم البته زبان تخصصی بد نیست و ترجمه هم خوبه ولی بقیه مهارت هام جالب نیست .. میخوام بدونم که چطوری باید هر درس رو مطالعه کرد ؟ یعنی اینکه باید تکرار کرد تا ملکه ذهن بشه یا نه ؟
باز هم ممنوم . موفق باشید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
این بسته با توجه به توضیحاتی که دادین برای شما ساده است و جنبه ی آموزشی کمتری داره. بسته ی داستان های واقعی، یا انگلیسی قدرت متناسب با سطح شما بایستی باشه و از لحاظ آموزشی غنی تر هستن.
لطفا این بسته ها رو مطالعه بفرمایین.
برای تقویت مهارت های زبان انگلیسیتون علی الخصوص مکالمه، تکنیک های سایه و استراتژی های 6 و 7 نوشته ی پنج استراتژی رو روی این درسها پیاده کنین.
پیشنهادم اینه هر هفته یک درس رو پیش برین تا مطالب به خوبی جا بیفته.

لیلا

خسته نباشید جناب ناصری !منم به نوبه خودم ازتون تشکر میکنم بابت راه اندازی این نرم افزار و امیدوارم بتونم بخوبی از این فرصت استفاده کنم و بهره لازم رو ببرم .
من طی چند سال گذشته بنا به دلایلی نتونستم زبان رو آموزش ببینم !و از طرفی فرصت رفتن به آموزشگاه رو ندارم .از طریق سرچ در گوگل با سایت شما آشنا شدم و این برنامه رو روی گوشیم نصب کردم …
اگه واستون مقدوره لطف کنید و یه توضیح مختصر راجع به برنامه برای من بگید ممنون میشم …☺

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نرم افزار جزئیات زیادی داره که شاید یک دفعه بتون بگم بیشتر سردرگم بشین. ولی اگه مثلا جای خاصی سوال براتون پیش اومده بفرمایین که بیشتر توضیح بدم. :)
نمیدونم سطحتون در چه حدی هست ولی اگه نزدیک به متوسطه به نظرم پکیج داستان های واقعی رو شروع بفرمایین، در حین خوندن پکیج ها رفته رفته با امکانات اپلیکیشن بیشتر آشنا میشین.
داخل خود اپلیکیشن هم خورد خورد بعضی از امکانات اون توضیح داده میشه و به صورت ایمیل براتون میاد.
برای استفاده از تمامی امکانات هم میتونین پکیج بینهایت رو بخرین.

رباب

سلام. خسته نباشید, خیلی ممنون از ایمیل شما.
من دانشجوی دکتری, دانشگاه تهران هستم. برای دوره فرصت مطالعاتی شش ماهه کشور استرالیا پذیرش گرفتم. ولی خیلی از بابت زبان استرس دارم. در وهله اول باید یه نمره تولیمو یا msrt برای وزارت علوم ارایه کنم. برای اون ازمونها منابع رو گرفتم و میخونم و میگن چندان مشکل نیست, ولی برای صحبت کردن اعتماد به نفس و تمرینم کافی نیست. از طرفی کارای تزم هم زیاده و فرصت کلاس رفتنم ندارم. واقعا نگران هستم که اونجا به مشکل بربخورم.اتفاقی تو سرچ گوگل به نرم افزار شما برخوردم. امیدوارم که بتونم ازپسش بربیام. اگه نظری دارین که بهم کمک میکنه ممنون میشم ازتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نرم افزار ما مختص مکالمه هست و اگه مطالبی که تو ایمیل های بعدی براتون ارسال میشه رو پیاده سازی کنین، به راحتی میتونین مکالمتون رو بهبود بدین.
اما فعلا به نظرم یه نگاهی به پست کاهش دلهره و اضطراب بندازین تا این نگرانیتون تا حدی کاهش پیدا کنه.
از طرف دیگه استراتژی های گفتگو و مکالمه رو مطالعه بفرمایین، وقتی که استرالیا رفتین برای داشتن مکالمه ی خوب به دردتون میخوره.
و در نهایت پیشنهاد میکنم که این پنج استراتژی رو که برای تقویت مکالمه نوشتیم، روی دروس پکیج داستان های واقعی اعمال بفرمایین حتما انگلیسیتون قوی میشه.
باز اگه سوالی داشتین در خدمتیم.

اکبری

سلام
اول اینکه تشکر میکنم از شما و همکارانتون که وقت میزارین برای پیشرفت دیگران و این خیلی با ارزشه
من و شوهرم قصد داریم توی مدت دو الی سه ماه بتونیم مکالمه انگلیسیمون رو قوی کنیم,چون یه سفر کاری در پیش داریم و خیلی واسمون مهمه که اونجا بتونیم از پس مکالمه بربیایم ولی نمیدونیم باید چجوری شروع کنیم و چه روشی رو پیش بگیریم,جفتمون دایره لغتمون بد نیست ولی هر دو استرس مکالمه تو جمع رو داریم,وبلد نیستیم از کلمات توی مکالممون استفاده کنیم,شما میتونید کمکمون کنید؟
من نرم افزار شمارو نصب کردم وقسمت داستانهای کودکانه رو دانلود کردم,اول اینکه دانلود صوتش مشکل داره و هر چی دانلود میکنه دوباره صفر میشه و پخش نمیکنه,ودیگه اینکه اصلا نمیتونم از توی نرم افزارتون سرویس هارو ببینم و پولی پرداخت کنم,ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی واسمون مهمه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نگران نباشین مشکل شما رو هر چه سریعتر رفع میکنیم.
اما در رابطه با سوالاتی که فرمودین
برای اینکه توی دو ماه بتونین به حد قابل قبولی از مکالمه برسین پیشنهاد خوبی برای شما و همسرتون دارم. اینکه شما دو نفر هستین و همزمان میخواین یاد بگیرین فرصت خیلی خوبی هست که بتونین در این زمینه با متدهایی که بنده در اختیار شما قرار میدم به همدیگه کمک بکنین و سریع خودتون رو بالا بکشین.
پیشنهاد بنده برای شروع کار پکیج داستان های واقعی هست. داستان های این پکیج رو فعلا میتونین داخل سایت از طریق لینک زیر مشاهده بفرمایین تا یخورده دستتون بیاد:
داستان بلند
این پکیج ویژگی های خیلی خوبی داره که خوندنشو کاملا برای شما مناسب میکنه. اولا داستان های جذابی داره، ثانیا برای گرامر و مکالمه درسنامه های مناسبی داره که به صورت سوال و جوابی هستن و این درسنامه ها رو شما و همسرتون میتونین به صورت دو نفره پیاده سازی کنین (البته در صورت امکان)
روش کار به این صورت هست که ابتدا درسنامه ی اصلی رو که در سه سرعت آهسته، نرمال و سریع ارائه شده چندین بار میخونین تا یاد بگیرین، لغات جدید رو هایلایت میکنین و تکنیک سایه رو هم روشون پیاده سازی میفرمایین تا کاملا به درس تسلط پیدا کنین.
در ادامه ی هر درس بعد از فایل صوتی داستان با سرعت سریع، درسنامه های مکالمه و گرامر قرار داده شده. این درسنامه ها رو اگه یک بار گوش بدین دستتون میاد روالش چطوری هست. عینا این درسنامه ها که به صورت سوال و جواب هست رو میتونین دو نفره پیاده سازی کنین. یعنی یکبار شما سوالها رو میپرسین و همسرتون جواب میدن، یکبار هم برعکس همسرتون سوال میپرسه و شما جواب میدین. فایل PDF تمامی داستان ها تو سایت هست و برای راحتی کار میتونین پرینت بگیرین.
این کار رو که انجام بدین رفته رفته درس ملکه ذهنتون میشه و نوبت به ضربه ی نهایی به درس هست و اون هم پیاده سازی استراتژی های 4 و 5 از نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه هست.
استراتژی 4 یعنی بلند صحبت کردن اینطوری هست که با کمک محدود از متن داستان، داستان رو خودتون برای همسرتون بخونین (البته تکی هم میشه این کار رو کرد) توجه بفرمایین که خیلی کم باید از متن داستان کمک بگیرین.
استراتژی 5 هم بازگویی داستان هست که یکبار برداشت خودتون رو از داستان رو از زبان خودتون برای همسرتون میخونین و بالعکس.
با توجه به اینکه سه ماه وقت دارین به طور فشرده هر هفته یک داستان رو به همین روش پیاده سازی بفرمایین تا همه ی دوازده داستان رو خونده باشین.
باز اگه سوالی بود در خدمتیم.

اکبری

سلام
اوکی ممنون از شما و همکاراتون
فقط یه سوال داشتم,اون قسمتای دیگه که اسمش مکالمه فعالانه و گرامر و شتابدهنده ی تسلط هست رو باید کی بخونیم؟بعد از تسلط کامل به درس یا همزمان؟واینکه اول درسو تک نفره بخونیمو گوش بدیم؟کی دو نفره کار کنیم؟
ببخشید که زیاد وقتتون رو میگیرم

حسین ناصری
حسین ناصری

ابتدا میتونین به صورت تکی کل هر درس رو مطالعه بفرمایین.
بعد که مسلط شدین ، این درسنامه های گرامر، شتابدهنده، و مکالمه اکثرا شامل سوال جواب هست که مثلا یکبار شما میتونین سوال رو از همسرتون بپرسین ایشون جواب بده، یکبار هم برعکس.
با این کار مکالمتون قوی میشه چون انگار دارین با هم صحبت میکنین.

بهنام

با عرض سلام وخسته نباشيد وتشكر بابت سايت بسيار خوبتون
من چند وقتي هست كه به انگلستان مهاجرت كردم و اصلا زبان بلد نيستم همين باعث شده كه اصلا از خونه بيرون نرم هر وقت هم ميرم با ترس ميرم خيلي خجالت ميكشم كه با يه خارجي روبه رو شم در ضمن كالج ثبت نام كردم ولي هنوز كلاس ها شروع نشده راستش تصميم گرفتم به روش شما زبان بخونم خواستم كمكم كنيد به نظر شما من الان بايد از مگا داستانها شروع كنم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اینکه میگین اصلا زبان بلد نیستین مقداری نگران کنندست. یعنی صفر صفر هستین یا مثلا زیر متوسط هستین و مکالمتون ضعیفه؟
در کل اگه مکالمتون ضعیف باشه پیشنهادم اینه با دروس داستان های واقعی و انگلیسی قدرت شروع بفرمایین

سارا

با سلام خدمت جناب ناصری عزیز
از پشتیبانی فوق العاده شما بسیار سپاسگزارم.
جا داره بهتون بگم خدا قوت.
جناب ناصری بنده قصد دارم در آزمون آیلتس شرکت کنم
و سطح زبانم هم زیر متوسط هست.

اما بنا بر دلایلی امکان استفاده ار کلاس های زبان رو ندارم.و مجبورم به صورت خودخوان مطالعه کنم. بنابراین هر وقت که تصمیم به مطالعه زبان میگیرم ، با کمی جستجو در اینترنت با خیل عظیمی از منابع مواجه میشم که نه تنها بهم کمک نمیکنن بلکه منو گیج تر وسردرگم تر هم میکنند.بنابراین این بار تصمیم گرفتم که بی خیال همه ی این منابع شوم و با همون کتاب هایی که دارم شروع کنم به مطالعه تا کمی روی روال بیافتم و به اصطلاح موتورم گرم بشه.
برای همین شروع کردم به مطالعه ی فلش کارت های پانصدو چهار واژه وکتاب grammar in use
از کتاب grammar in use خوشم میاد.تنها کتاب گرامری هست که از خوندنش خسته نمیشم.

اما الان که مطلب شما رو در رابطه با ناکارامدی فلش کارتها و گرامر خوندم دوباره دلسرد شدم
حس کردم دارم کار بیخودی میکنم و مطالعه ام به درد نمیخوره
از جاهای زیادی میشنوم که فلش کارت 504 واژه خوبه
یا گوش دادن به اخبار وآهنگ برای تقویت مهارت شنیداری خوبه(میگن حتی اگه چیزی ازش نفهمیم باز مفیده )

از دو روز پیش هم که کاملا اتفاقی نرم افزار شمارو دیدم ونصب کردم خیلی بیشتر به مطالعه علاقه مند شدم.نرم افزارتون بسیار جذاب و سرگرم کننده است.یه ویژگی بسیار برتری که داره اینه که اصلا خسته کننده نیست.بیشتر از اینکه بهت حس مطالعه درسی رو بده برات حکم تفریح و سرگرمی رو داره.
حقیقتا که خیلی بهش امیدوارم.
آقای ناصری من به غیر از استفاده از نرم افزار زبانشناس از چه منابع دیگه ای استفاده کنم تا پیشرفت بهتر و بیشتری داشته باشم؟
از طرفی این چیزایی رو که الان دارم مطالعه میکنم رو هم رد کردید واز طرف دیگه هم

منطقی به نظر نمیاد که فقط اکتفا کنم به نرم افزار زبان شناس.

ببخشید از اینکه زیاد حرف زدم و طولانی شد.
مرسی از تلاش و زحمات تون.
موفق باشید.
خدانگهدار.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم که با بنده ارتباط برقرار کردین و مشکلتون رو عنوان کردین.
ابتدا بایستی حرف شما رو تایید کنم که در بحث زبان انگلیسی و البته خیلی چیزهای دیگه ما مشکل کمبود امکانات و منابع نداریم. بلکه مشکل ازدیاد امکانات و منابع داریم که این خودش با وجود خوبی هایی که داره اما خیلی از زبان آموزانی مثل شما رو سردرگم میکنه.
من یادمه موقعی که کنکور میدادم انتشارات گاج تازه اومده بود و شعارش این بود که ‘به جای اینکه چندین کتاب بخوانید، کتابهای گاج را چندین بار بخوانید’. که انصافا شعار پر محتوایی هست. برای زبان انگلیسی البته تعدد منابع بد نیست، اما اگه تعدد منابع باعث سردرگمی و عدم تمرکز بشه تاثیر منفی داره.
در رابطه با گرامر و لغت هم بنده مخالف یادگیری گرامر و مثلا لغات 504 نیستم اما شیوه ی یادگیری به نظرم جای تامل داره. به عنوان مثال آیا ما گرامر فارسی رو با خوندن کتاب یاد گرفتیم؟
بنده معتقدم که لغت بایستی در متن دیده بشه و یاد گرفته بشه. یعنی مثلا لغتی رو در یک داستان ببینیم و مفهومشو یاد بگیریم. اینطوری هستش که لغت واقعا در ذهن ما نقش میبنده. نه اینکه به زور اونها رو حفظ کنیم. از طرف دیگه هم گرامر بایستی با دیدن الگوها یاد گرفته بشه. مثلا درس های پکیج داستان واقعی زبانشناس شامل درسنامه های گرامری هست که مثلا یک درسنامه کلا به حال ساده اختصاص داره. یعنی داستانی که در درس اصلی به اون پرداخته شده، این بار از دیدگاه حال ساده گفته میشه و کلی سوال و جواب پرسیده میشه که کم کم گرامر تو ذهنتون نقش ببنده و حکاکی بشه.
گوش دادن به آهنگ و اخبار هم ه فرمودین خوبه البته اگه واقعا چیزی ازش بفهمیم! اگه چیزی نفهمیم که مثل نویز میمونه و به هیچ دردی نمیخوره. البته این جور منابع بایستی در مواقع تفریح و استراحت گوش داده بشه به عنوان یه ابزار تفننی. و نبایستی به عنوان منبع اصلی انتخاب بشه.
خلاصه اینکه بایستی یک مقداری روش ها رو با دید علمی تری بهش نگاه کنیم و هر حرفی رو به همین راحتی قبول نکنیم.
به نظر بنده شما اگه وقت زیادی برای آزمون آیلتس دارین در کنار خوندن نرم افزار زبانشناس (پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت رو به شما پیشنهاد میکنم) کتاب داستان انگلیسی بخونین و به صورت تفننی فیلم و سریال نگاه کنین و روشی که برای فیلم گفتم رو حتی الامکان روی فیلم ها پیاده سازی کنین.
وقتی که مثلا دو سه ماه تا آزمون فاصله داشتین، منابع مختص آزمون آیلتس رو هم به برنامه ی قبلیتون اضافه بفرمایین و مثلا ماه اول یک سوم به منابع آیلتس اختصاص بدین بقیش طبق برنامه ی قبلی؛ ماه آخر به نصف نصف برسونین.
باز اگه سوالی داشتین در جزئیات بفرمایین که بیشتر راهنمایی کنم.
ممنون

مریم

با سلام
من مهندس مکانیک یک شرکت هستم تازه فارغ التحصیل شدم اما زبانم در حدی که باید باشه نیست.اخیرا هم نیاز زیادی به یادگیری زبان پیدا کردم وباید در مدت کم بتونم زبانم را تقویت کنم مخصوصا مکالمه.در مدت تحصیلم در دانشگاه استادم گفته بود که با گوش کردن به مکالمه های زبان اصلی میشه راحتر زبان را یادگرفت منم به دنبال نرم افزاری بودم که روش راحتی برای یادگیری داشته باشه و بتونم بر روی مبایلم همراهم داشته باشم که با نرم افزار زبانشناس آشنا شدم.امیدوارم نتیجه مطلوبی برای منم داشته باشه.
ممنونم از زحمات شما واقعا این نرم افزارکمک موثری برای یادگیری زبان است

m

با سلام و احترام
بنده هم کلاس زبان در سالهای دور زیاد رفتم ولی هیچوقت نتیجه دلخواه نگرفتم .من لیسنینگم و درک مطلبم در حد متوسط هستش اما مکالمه ام ضعیفه و با توجه به کارم نیاز دارم مکالمه قوی راشته باشم برنامه ریزی کردم طی یکسال آینده خودمو قوی کنم امیدوارم بشه.ممنون از برنامه اتون با این اپلیکیشن میخوام از صفر شروع کنم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به سابقتون از صفر شروع نکنین
بلکه از پکیج تخصصی داستان های واقعی شروع کنین که بسیار عالی هست و تقریبا همه راضین
رفته رفته پکیج انگلیسی قدرت رو هم به برنامتون اضافه کنین
ممنون

نوید

سلام،
نرم افزار خیلی عالی
فقط فک کنم بازم مثل بقیه روش ها زمانبر باشه در مورد لغت هم بگم که درسته لغت همراه متن بهتر و طولانی تر تو یاد میمونه
من وقتی تو فیلم های زبان اصلی اروم حرف میزنن متوجه میشم ولی موقعی که تند حرف زدن چیزی متوجه نمیشیم
روشتون عالی کاربر همیشه از وضعیت پیشرفت خود مطلع
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
یادگیری زبان انگلیسی در کل فرایندی زمانبره. و نباید انتظار داشت که توی دو سه ماه زبان یاد بگیرین. اما سوال مهمتر اینه که چه روشی کاربردی تر و سریعتره که ما سعی کردیم همچین روشی رو در نرم افزارمون ارائه بدیم.
در رابطه با مشکلی که فرمودین، پکیج داستان های واقعی درسنامه ها دارای سه سرعت آرام، نرمال، و تند هستن که اگه خودتون رو با متد هایی که گفتیم به سطح تند برسونین، رفته رفته مکالمه ی فیلم ها رو هم میتونین متوجه بشین.

نوید

درسته من نرم افزار های زیادی امتحان کردم نرم‌افزار شما عالی و پر محتوا هست

فهیمه

سلام و خسته نباشید میگم بهتون آقای ناصری
من ۲۸ سالمه و از کلاسای زبان و بسته های آموزشی خودخوان و غیره و غیره چیزی عایدم نشد ،الانم دانشجوی ترم ششم مترجمی هستم و بدلیل مسایلی که دارم از حضور سرکلاسای درس محرومم و فقط امتحان پایان ترممو میدم و این یعنی اینکه بازم چیز خاصی بر دانش من در این زمینه اضافه نکرده .
من کلا علاقه ی زیادی به آموزش زبانهای خارجی دارم و علاقه دارم اونارو تدریس کنم و بی شک یکی از دلایلی که دوباره دارم در رشته مترجمی مقطع کارشناسی درس میخونم علاقه م هست ، من تجربه ی تدریس در آموزشگاها و مدارس راهنمایی و دبیرستان غیر انتفاعی رو دارم ، ولی دایره لغات زیاد خوبی ندارم و سطح مکالمه م هم زیاد خوب نیست ، کلا لنگ میزنم، ولی خیلی خوب میتونم آموزش بدم و دانش آموزمو روشن کنم ،من قصد دارم تا سال آینده به امید خدا آموزشگاه زبان تاسیس کنم و میخوام تا اون موقع به سطح خیلی خوبی از انگلیسی رسیده باشم و حرف تازه ای برای گفتن در آموزش اون داشته باشم.
امیدوارم این اپلیکیشن بتونه کمکم کنه.

آرشیو نظرات دیگر: