دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

روزبه

جناب ناصری عزیز
بنده ادیبی هستم سومین روزه که دارم از نرم افزار استفاده میکنم واقعا نرم افزاره عالی ای هستش.واقعا دارم ازش واز داستان های زیباش لذت می برم.ضمن اینکه دایره لغاتم داره زیاد میشه و مهارت شنیداری و گفتاریم رو هم دارم تقویت میکنم.
با توجه به اینکه من فقط از داستان هاش استفاده می کنم و آمار هاش به کارم نمیاد و داستانها هم رایگانه ، این نرم افزار رایگان برای من کفایت میکنه.ولی جهت تقدیر و تشکر و حمایت از سازنده خیلی خیلی دوست داشتم که نرم افزار رو بخرم و همه امکاناتش برام فعال باشه به صورت بی نهایت.ولی متاسفانه مبلغش خیلی خیلی بالاست. و مبلغ نزدیک 30 هزار تومان برای یک نرم افزار موبایل در ایران خیلی مرسوم نیست.
اگه ممکنه قیمتش رو کم کنید.یا حداقل کد های تخفیف رو بدهید تا نرم افزار کمتر از 20 تومان بشه تا ماهم بتونیم خریداریش کنیم.درغیر اینصورت هم که عرض کردم همین امکاناتش برای من کافی هستش.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
فعلا امکان ارائه ی کد تخفیف نداریم چون کافه بازار این امکان رو به ما نمیده. اگر خیلی مایل به حمایت از ما هستین میتونین از صفحه ی حمایت از ما اقدام کنین.
در ضمن درسته قیمت اپ تا حدودی نسبت به بقیه گرون هست. ولی کیفیت هم به مراتب بالاتر و پشتیبانی ما به مراتب بیشتر هست. حمایت از ما باعث میشه روز به روز این اپلیکیشن بهتر هم بشه که خرید شما در حقیقت یه نوع کمک به این کاری هست که ما انجام میدیم. ما اعتقاد داریم منابع رایگان بایستی در اختیار همه باشه.

روزبه

جناب ناصری عزیز
من واقعا از نرم افزارتون لذت بردم و به همین دلیل دیشب نرم افزار رو به صورت کامل و نامحدود خریدم.با اینکه قیمتش بالا بود ولی واقعا راضی هستم از خریدم.فقط یه پیشنهاد داشتم اگه ممکنه کل کلماتی که نمیدونی و میدونی رو بشه یه جا مشاهده کرد واقعا عالی میشه خصوصا کلماتی که نمیدونی رو.
امیدوارم پیشتیبانیتون همینجور قوی ادامه داشته باشه و آپدیت های جدید ارائه بدین.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنون
پیشنهاد خیلی خوبی دادین.
حتما قرار میدیم. البته الان در حال توسعه ios هستیم بنابراین ممکنه یخورده طول بکشه
ممنون

یلدا

سلام.خسته نباشید بابت تهیه و توزیع این نرم افزار.
من از نرم افزار شما خوشم اومد, به نظرم خوندن زبان برام جذاب شده. فقط فعلا به یه راهنمایی از جانب شما نیاز دارم.در حال حاضر مشغول خوندن داستان های بچه گانه هستم. می خواستم بدونم بعد از اتمام این دوره چه دوره ای رو شروع کنم بهتره! نمی خوام راهو اشتباه برم و دوباره نا امید بشم… بعدم گزینه ی فیلم توی منوی نرم افزار من نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید.
با امید قبولی طاعات.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
خیلی ممنونم. طاعات و عبادات شما هم قبول باشه.
بعد از پکیج داستان های کودکانه، میتونین داستان های واقعی رو شروع کنین. البته نمیدونم الان سطحتون در چه حدی هست. شاید همین الان هم به موازات بتونین هر دوی این پکیجو پیش برین.
لطفا یه نگاهی به این پکیج بندازین و به بنده اطلاع بدین.
ممنون

یلدا

با سلام مجدد.
در داستان های بچه گانه از یک درصد تا شش درصد اشکال داشتم! سطح ام رو خدمتتون عرض کردم ک بهتر بتونید راهنماییم کنید.
فقط من داستان ها رو ک می خوندم متوجه چند اصطلاح شدم, چون کلاس زبان قبلا میرفتم, می دونستم معنی و کاربردشونو..برای اصطلاحات در نرم افزار کاری صورت گرفته؟ چطوری سر از اصطلاحات دربیاریم؟ ببخشید البته این گزینه ی فیلم رو هم من نفهمیدم چیه!
ممنون و التماس دعا استاد.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
از اونجایی که نهایتا شش درصد اشکال داشتین، پس میتونین همزمان داستان های واقعی هم پیش برین.
در باره ی اصطلاحات هنوز کاری نکردیم ولی حتما یه قسمتی اضافه میکنیم.
قسمت فیلم ها هم به دلیل تغییر ماهیتش فعلا برداشته شده و در آینده ای نزدیک دوباره قرار داده میشه.

احمدی

سلام
من از طریق یکی از دوستانم با این اپ اشنا شدم
دانشجوی ارشد هستم و از سال اول کارشناسیم راه های مختلفی رو برا یادگیری زبان امتحان کردم:کلاس ک بعد از ۳-۴ترم شدیدا خسته و متنفر از زبان شدم, اموزش زبان نصرت و کلی اموزش های دیگه از این قبیل که باز وسطش خسته میشدم یا حوصله سر بر بودن یا فک میکردم تاثیر ندارن بعد از اون کتاب های داستان و سخنرانی های مختلف رو همه رو یا میخریدم یا دانلود میکردم ولی هیچ وقت بیشتر از چن موردشو نخوندم راستش فکر میکردم نحوه درست خوندن زبان رو بلد نیستم البته یه مدت فیلم با زیرنویس انگلیسی میدیدم خوب بود ولی خیلی سخت و زمانبر ک لذت فیلم دیدن رو هم میگرفت.
نتیجه همه این ها این بود که من روش مفید زبان خوندن رو بلد نیستم. امیدوارم که با این اپ بتونم یاد بگیرم.
با سپاس فراوان

Ali

سلام. یه سوال درباره لغات در نرم افزارتون داشتم. به نظرتون اشکال نداره اگه مثلا تو یکی از داستان های پکیج true stories لغاتی که نمیدونم رو هایلایت کنم و پس از مدتی که دیدم کاملا همه لغات رو متوجه میشم اون لغات رو سفید کنم یا این که حتما باید اون لغات رو به جعبه لایتنر اضافه کنم و بزارم جعبه لایتنر اونو سفید کنه؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نه مشکلی نیست

نسیم

سلام طاعاتتون قبول
در رابطه با مطالب وبسایت و نحوه ی خوندن نرم افزار سوال دارم:
1- در تکنیک آموزش برای فیلم که باید فیلم رو تقسیم بندی کنم برای اعمال استراتژی. باید دقیقا اون پارت حداقل و حداکثر چند دقیقه باشه؟
و هم چنین برای متون و داستان ها که باید استراتژی رو پیاده کنیم اونا هم دقیقا باید کل متن رو درگیر کنیم یا باید تقسیم بندی کنیم متن رو
راستش من میخام از سطح مبتدی و متوسطه و پیشرفته هر کدام یه داستان انتخاب کنم و به موازات هم پیش برم و در کنارش از فایلای آقای هوگ استفاده کنم. به نظرتون شدنیه.یعنی میخام اول هفته (هم فیلم و هم 3 تا داستان هم فایل هوگ) رو با هم شروع کنم تا اخر هفته.
که زودتر به نتیجه برسم؟
به نظرتون خوبه؟
2- چون باید تولیمو و ایلتس بدم اخر سال برای همین از سطح پیشرفته هم یه داستان شروع کنم بهتره. راستی میشه راهنمایی هم کنید واقعا برای ایلیس و تولیمو از الان چه روندی رو پیش بگیرم تا اخر سال. کلی سایت بالا و پایین کردم فقط فهمیدم تولیمو راحت تره. البته اولویتم تولیمو هست برای دکتری. ولی حالا ایلتسم بفرمایید ممنون میشم. که ایا منبعی بخرم، آیا کلاس برم.
3-راستی میخام تو کنکور دکتری هم زبانمو بالا بزنم برای اونم راهنمایی بفرمایید. خیلی ممنونم
در شب قدر از خدا میخام بهترین ها براتون رقم بخوره
با تشکر بدرود

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ارادتمندم. طاعات و عبادات شما هم مقبول درگاه حق
در رابطه با سوالاتی که فرمودین

1- در رابطه با فیلم بستگی داره که چقدر اطلاعات توی اون بخش از فیلم منتقل میشه. مثلا فیلم هر یکشنبه ی کذایی رو نگاه کنین، توی این فیلم، همین پنج دقیقه میتونه کافی باشه. ولی یه فیلم دیگه ممکنه اطلاعاتی که در 20 دقیقه هم رد و بدل میشه، به دلیل صحنه های زیاد، در حد همین هم نباشه. بنابراین شما باید یه بخش رو طوری انتخاب کنین که یجورایی یه مطلب مهم توش ارائه بشه و به نتیجه برسه. مثلا توی همین فیلم، این سخنرانیه شروع میشه و تموم میشه و بنابراین این تیکه ای که انتخاب شده کاملا انسجام داره.

در رابطه با داستان ها هم بستگی داره. مثلا داستان های اپلیکیشن زبانشناس بعضی ها هستن در حد یک صفحه هستن، اینها رو میشه کل متن رو درگیر کرد. بعضی ها هستن که خیلی درازن، مثل مگا داستان ها و داستان های واقعی؛ اونها به فراخور متن میشه تقسیم بندی کرد. سعی کنین هر قسمت منسجم باشه.

در رابطه با برنامه ی هفتگی که فرمودین، روی فیلم کمتر وقت بذارین، روی سطح مبتدی کمتر وقت بذارین یا اصلا حذفش کنین. روی سطح متوسط (داستان های واقعی) و سطح پیشرفته، و پکیج انگلیسی قدرت (آقای هوگ داخل برنامه زبانشناس) بیشتر وقت بذارین.

2- در رابطه با آزمونها من توصیه همیشگبمو میکنم. فرض بفرمایید به یادگیری از طریق روش فوق (همین از طریق داستان ها و استراتژی هایی که گفتیم) ‘یادگیری عمیق بگیم. و به یادگیری از طریق منابع و کتابهای تکست آزمونهای فوق، یادگیری امتحانی بگیم
توی این مدت زمانی که دارین، مثلا فرض بفرمایین 8 ماه وقت دارین برنامه ای مشابه برنامه ی زیر رو پیش برین:
5 ماه اول : 75 درصد یادگیری عمیق و 25 درصد یادگیری امتحانی
3 ماه آخر : 60 درصد یادگیری عمیق 40 درصد یادگیری امتحانی
اینطوری هم انگلیسیتون قوی میشه، هم به امتحانتون میرسین. در رابطه با منابعش زیاد نظر خاصی ندارم. منابع مختص امتحان خیلی زیاده و هرکسی متناسب با سلیقه ی خودش بایستی کتابهای مورد نیازو بخره. توجه بفرمایین که این منابع هم کار شاقی رو برای شما انجام نمیدن فقط خوندنشون برای اینه که ساختار امتحان دستتون بیاد و سر جلسه امتحان بدونین که زمانبندیتون چطوری هست.

3- برای آزمون کنکور هم نظرم مشابه نظر فوقه. و در کل پیشنهادم اینه انگلیسی رو واقعا برای یادگیری انگلیسی بخونین، نه برای موفقیت در امتحان. چون اگه واقعا انگلیسی بلد باشین، تو امتحان موفق هستین، ولی اگه توی امتحان موفق باشین، دلیلی نیست که واقعا انگلیسی رو یاد گرفتین :)

نسیم

سلام ممنون از پاسخگوییتون
یه سوال این پنج تا استراتژی مکالمه رو اگر متنمون طولانی باشه و بخش بندی کنیم در حد یه پاراگراف باشه میشه همه چند مرحله شو روی متن در ی روز انجام داد و روز بعد بریم سراغ پاراگراف بعدی؟ یا حتما باید بین هر استراتژی چند روز فاصله بیفته؟
و سوال دوم اینکه طبق فایلی که از فیلم هر یکشنبه کذایی گذاشتین توضیحاتش رو اقای هوگ میگن. و فک کنم مجموعه ایشون از این فایلا داره. حالا سوالم اینه من وقتی فیلمم رو انتخاب کردم، حالا هفنه ای یه فیلم یا شاید ماهی به فیلم، بهتره اون قسمتیشو انتخاب کنم که طبق گفته شما پر بار تره. اونوخت میتونم برم سر فیلم دیگه ای؟ منظورم اینه کل فیلم که ملاک نیس درسته؟ حالا اگه فیلم دم دستم نبود میشه فقط از فایل فیلم هوگ استفاده کنم ؟
راستی همه این استراتژی ها کمک میکنه یجوری ما اون دیالوگا و متنا رو حفظ شیم درسته؟

سپاس از وقتی که برای خوندن و پاسخ به دغدغه هامون میذارید.
وقت بخیر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام

1- اشکالی نداره تو یک روز بتونین همه ی مراحل رو برین. ولی مرحله ی پنج رو دقت بفرمایین بازگویی با از حفظ گفتن فرق میکنه. وقتی شما تو یه روز انجام بدین، بازگوییتون ممکنه به خود متن نزدیک باشه ولی اگه چند روز فاصله باشه، بهتر میتونین از زبان خودتون بگین.

2- بله میتونین بخش های پربار فیلم رو فقط نگاه بفرمایین. در کل به فیلم به عنوان یه منبع تفریحی نگاه کنین بیشتر چون کاربرد فیلم به هر حال آموزشی نیست. ولی با روشی که گفتم میشه تا حد خوبی آموزشیش کرد.

3- دیالوگها رو همونطور که گفتم حفظ نکنین بلکه سعی کنین در نهایت یادشون بگیرین و از زبان خودتون بگین.

Ali

سلام. من سطحم متوسط هست و الان ده روز هست که با نرم افزارتون کار میکنم. شاید باورتون نشه ولی من با خوندن دو تا درس از پکیج داستان های واقعی و یک درس از پکیج انگلیسی قدرت الان صحبتم خیلی خیلی روون شده و میتونم بدون فکر کردن تمام زمان ها(به جز حال کامل که توش مشکل اساسی دارم)و خیلی از کلمات رو بفهمم و به کار ببرم و واقعا ازتون ممنونم به خاطر این نرم افزار. فقط یه سوال دارم من با همین روند پیش برم میتونم تا آخر تابستون سال بعد به انگلیسی مسلط بشم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظری که دادین
بله چرا که نه، اگه استمرار داشته باشین توی روند یادگیریتون، حتما تا سال آینده مسلط میشین :)

آرش

سلام.لهجه نرم افزار زبانشناس چیه؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. اکثرا لهجه آمریکایی هست معدود از پکیج ها بریتیش داره.

علی

سلام.
من علی هستم. از آشنایی با شما ، وب‌سایت و برنامه تون بسیار خوشوقتم.
لیسانس فناوری اطلاعات هستم و شغلم web developer هست.
به اقتضای رشته و حوزه ای که توی اون کار می کنم بسیار بسیار نیازمند و علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستم.از دبیرستان به بعد دیگه وقت کلاس رفتن نداشتم سایت ها و برنامه های زبان رو هم امتحان کردم اما نتیجه ای نگرفتم.اخرین شکستم هم برمیگرده به کنکور ارشد همین سال ۹۵ که MBA شرکت کردم اما بازم از زبان شکست خوردم و اگه حتی ۲۰ درصد زبان بالاتر میزدم سراسری تهران قبول میشدم اما الان شانسی ندارم.
تصمیم گرفتم به هر نحوی شده زبانم رو ارتقا بدم و تافل بگیرم.خیلی شانسی برنامه ی شما رو دیدم. امیدوارم استفاده ازش موفقیت امیز باشه.
برنامه خوبی دارید و از سیستم ایمیل تون معلومه فرد خوش فکر و پر تلاشی هستین.
خدا قوت.

علی

یه سوال اینه که نحوه ی خوندن هر کدوم از داستان ها چطوری بهتره باشه؟درس اول رو فقط گوش کنم یا همزمان با گوش کردن متن رو هم بخونم؟و اینکه چند تا سرعت و زمان داره به چه ترتیبیه؟هر درس رو باید چند بار گوش کرد؟
درضمن من هنگام گوش کردن و یا خوندن ذهنم نا خودآگاه میره لغت به لغت فارسی ترجمه میکنه و مدام درگیر اینم که ذهنم ترجمه ی لغت به لغت نکنه…..برای این مشکل نظری دارین؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. نحوه ی خوندن توی نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه توضیح دادم.
مشکلی که فرمودین هم با اعمال تکنیک سایه روی درسها، رفته رفته حل میشه.

آیدا

سلام. خیلی خوشحالم از آشنایی با شما و نرم افزارتون!
من خیلی به یادگیری زبان علاقه دارم و در این زمینه هم استعداد دارم میتونم پیشرفت کنم. من در زمینه ی املا و و ریدینگ قویتر هستم تا لیسنینگ البته فیلم های زبان اصلی که زیاد نگاه میکنم سعی میکنم لیسنینگم قوی کنم که کمی بهتر شده . و میخواستم اگر ممکنه شما یک راهکار برای لیسنینگ بمن پیشنهاد کنید.
ممنون از توجه شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
مرسی :)
خوب اپلیکیشن ما مهمترین نقطه ی قوتش تقویت لیسنینگ هست
تکنیک سایه رو روی درسنامه های آهسته، نرمال، و سریع پکیج داستان های واقعی اعمال بکنین مشکلتون به راحتی حل میشه.

بهزاد

با سلام و تشکر فراون بابت تمامی راهنمایی های درون سایت و نرم افزار واز همه مهمتر بابت پیگیری برای اهمیت به یادگیری اشخاص
تشکر ما فقط در حد کلامه اما ازخدا موفقیته روزانه وبهترین هارو میخوام ان شاالله همیشه موفق باشید
دلیل من برا انتخاب نرم افزار زبانشناس:
1-نداشتن زمان کافی وبرنامه ریزی شده برا رفتن به صورت مدام در یک تایم خاص به کلاس
2-هزینه مالی
3-استفاده از ترفندهای نو کار امد برای اموزش مفید

دارابی

سلام استاد گرامی

با تشکر از تلاش شما برای پیشرفت سطح کیفی آموزش زبان در وطن عزیزمان ، عرض کنم بنده 46 ساله هستم و مدت بسیار زیادی است که بطور پراکنده سعی در یادگیری مکالمه انگلیسی و به دلایل شغلی نوشتن دارم که متاسفانه تا کنون خیلی هم موفق نبوده ام و به تازگی سعی کردم از نرم افزار شما استفاده کنم . سطح من در شنیداری به میزانی است که تا حدودی کلیت داستانهای واقعی نرم افزار را متوجه می شوم و معمولا با دو سه مرتبه شنیدن تا 70 الی 80 درصد متن برایم قابل درک است لیکن در صحبت کردن خیلی توفیقی ندارم و لغات و عباراتی را می دانم و تعدادشان نیز قابل توجه است را کمترموقع حرف زدن بیاد می آورم و از خیلی جملات محدودی می توانم استفاده کنم و به طور کلی خیلی مکالمه موفقی ندارم در ضمن این امکان را دارم که روزانه با طرفهای خارجی صحبت کنم ولی به دلیل ضعف در صحبت ترجیح می دهم با نوشتن که این نیز طی قالبهای کلیشه ی است که برگرفته از ایمیلهای دریافتی طی چندین سال است مطالبم را دست و پا شکسته انتقال دهم . در ضمن به طور غیر کاربردی مقدار زیادی از مطالب گرامری را نیز می دانم و با خواندن متون انگلیسی عمومی تا حدود زیادی بدون استفاده از دیکشنری متوجه مطالب می شوم به بقولی در زبان انگلیسی اقیانوسی به عمق 5 سانت هستم . لطفا راهنمایی بفرمائید که با این نرم افزار امیدی هست که این نقایص را مرتفع کنم یا شما روش دیگری را پیشنهاد می دهید .

منتظر راهنمایی مشفقانه جنابعالی هستم.

با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
نرم افزار ما اکثر این نقایص رو برطرف میکنه. اطلاعات تکمیلی براتون ایمیل شد.

نسیم

سلام مجدد
خوشحالم که با سایتتون آشنا شدم
.من مقطع فوق لیسانس الهیات هستم و میخوام زبانمو تقویت کنم برای ایلتس و تولیمو.
2 تا سوال دارم:
1- الان که 2 تیر 95 هست . من میخوام استارت بزن و تا پایان سال هم برای آیلس و تولیمو آماده شم هم مکالمه کنم به راحتی.
سطح زبانم نه متوسطه نه مبتذی. ولی میخام پایه ام هم قوی شه
از کجا شروع کنم و روزی چند ساعت کار کنم؟
2- آیا میتونم هم زمان از اپلیکشن انگلیسی اسپانیای و فرانسه استفاده کنم؟
و میخواستم بدونم اگه 9 ماه کار کنم مسلط میشم آیا؟
ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اینکه از کجا شروع کنین بستگی به سطح فعلیتون داره. ولی ما توصیمون اینه برای شروع از پکیج داستان واقعی، یا انگلیسی قدرت شروع کنین.
در ضمن دو تا زبان رو میتونین با هم پیش برن فقط دو نکته هست:
1- زبان فرانسه پشتیبانیمون به اندازه ی زبان انگلیسی فعلا قوی نیست، و پکیج ها فعلا پکیج هایی معمولی هستن (نه اختصاصی)
2- ممکنه وقت کم بیارین و به هدفتون نرسین چون نه ماه برای تسلط یه مقداری لب مرزیه و بایستی تلاش بالایی داشته باشین.

نسیم

سلام ممنون از پاسخگوییتون
راستش من دیروز و امروز کلا مشغول خوندن مطالب سایتتون بودم خدا قوت بهتون
اما چند تا سوال
1- یکی اینکه ما در کا ر روند یادگیری مون باید دو تا مساله رو بدونیم؟؟؟؟ اولیش پنج استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی و دومیش: تکنیک سایه(گزینشی- کامل- تعاملی)
که در حقیقت همین تکینک سایه جزو استراتژی دوم تقویت مکالمه است درسته اینایی که گفتم؟؟؟یا روش دیگه ای هم هست؟
برای فیلم هم که توضیح فرمودین قبلا.
2- و سوال دومم اینه که. وقتی نرم افزار رو نصب کردیم ماهیت برنامه هاش اینه که تکست متن+ فایل صوتی آن موجوده . بنابراین دقیقا از کجا باید شروع کنیم؟ منظورم اینه اول چند روز متن رو با فایل صوتی گوش بدیم تا اشنا بشیم و تو این مدت لغاتشو در بیاریم و بعد از آن بریم سراغ استراتژی؟؟؟؟؟؟؟
3- و سوال سوم اگر هر فایل دیگه ای داشته باشیم ولو داستان ولو اخبار ولو…. همین روند بالا رو میتونیم اعمال کنیم؟ یا برای داستان ها فرق میکنه ؟ چون برای پکیج داستان واقعی که روش خودشو توضیح دادین. ولی منظورم سایر داستاناس چه کتابی چه فایلی.
ممنون میشم پاسخ فرمایید.
من واقعا به سایت شما و متد شما اعتماد کردم
سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از لطفتون
و اما جواب سوالات شما:

1- بخش اعظمی از مساله رو درست فهمیدین. دو نکته ی دیگه هم اما هست و اون اینکه لغت ها رو در قالب خودشوت یاد بگیرین، نه اینکه طوطی وار حفظ بشه، دوم اینکه گرامر رو در قالب سوال و جواب یاد بگیرین نه اینکه این رو هم حفظ کنین.

2- اینکه در ابتدا چقدر روی هر درس وقت بذارین بستگی به سطحتون داره. مثلا یه درس ممکنه تعداد لغت جدیدش زیاد باشه، تا بیاین همه رو یاد بگیرین ممکنه ابتدا بایستی مثلا پنج دور بخونین. ولی یه درس ممکنه اونقدری ساده باشه که همون دور اول فهمیده باشینش. حتی خود استراتژی ها هم مثلا یکی که قوی هست میتونه مستقیم بپره تکنیک سایه. بنابراین متناسب با سطحتون انعطافپذیره

3- این روندی که من گفتم روندی کلی هست که تقریبا روی مواردی که گفتین میتونه پیاده سازی بشه

شقایق

سلام جناب آقای ناصری
خیلی ممنونم از اپلیکیشن شما.
من دوست دارم تا آخر امسال بتونم آیلتس با نمره خیلی خوب بگیرم. راستش فوق لیسنانس مهندسی هستم اما پس از گذر همه این سالها هنوز در تمام مهارتهای چهارگانه زبان مشکل اساسی دارم. با اینکه لغت زیاد میدونم ام هم درک جملات هم صحبت کردن و نوشتن برایم بسیار دشوار است. در اینترنت جستجو میکردم که به سایت شما رسیدم. من این نرم افزار رو دانلود کردم . ممنون میشم بهم بگین چطور شروع کنم! آیا غیر از موبایل این نرم افزار روی کامپیوتر نیست که من ساعات آزاد کاری بتونم ازش استفاده کنم؟!!
ممنون از راهنمایی و لطفتون
شاد باشید

میثم

با سلام خدمت اقای ناصری عزیز

راستش من مهندس 34 ساله برق فولاد و استاد دانشگاه هستم و سر و کارم با مقالات لاتین و کاتالوگ و بروشور و نقشه لاتین زیاد است

و از طرفی مادرزادی مشکل ناشنوایی دارم و طیف فرکانسی صدا را بطوریکنواخت خوب نمتوانم بفهمم و بهمین دلیل از بچگی از کلاس زبان فراری بودم

الانم هرچی از زبان بلدهستم با خوداموزی و پشتکار و بیخوابی یادگرفتم و دوستان بمن میگن دیکشنری متحرک و سرکار و در دانشگاه از نظر املایی و ترجمه اصلا مشکلی ندارم فقط لیسنیگ و اسپیکینگ الان مشکل دارم و حتی چندتا کلاس اموزش زبان بزرگسالان ثبتنام کردم ولی برای تعیین سطح که رفتم بدلیل مشکل گوش و عدم اشنایی با تلفظات دقیق در مصاحبه حضوری نمرم کم میشد

و خلاصه همه گفتن سطح المنتاری هستید و وقتی کتابهای این سطوح را دیدم خندم گرفت و فهمیدم که وقت تلف کردن است و فهمیدم که کلاس رفتن پول هدر دادن است

و هدف من مثل بلبل حرف زدن و تسلط در حد تافل و ایلتس است و مطمینم که میتونم و فقط کمی راهنمایی و مشاوره نیاز دارم

و اگر شما بتوانید کمکم کنید و راهم بندازید تا یکسال اینده بتوانم به این هدفم برسم هزینش بروی چشم

دعای خیر مداوم بچه سید پشت سر خود و پدر ومادرتان را دارید

من اگر شده از خوابم و خوراکم و تفریخاتم میزینم فقط بمن بگویید چکارکنم؟؟

باتشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ببخشید ابتدا به بنده میفرمایین که دقیقا مشکل شنوایی شما چطور هست؟ الان یعنی با استفاده از هدفون درسهای صوتی میتونین گوش بدین یا خیر؟ و چطوری متوجه میشین؟
ابتدا بایستی این مورد رو دقیقتر بدونم تا ببینم روشهای ما میتونه با شما کمک کنه یا خیر
ممنون

میثم

با سلام اقای ناصری

من فایل مرگ و زندگی باسرعت کم را گوش دادم

داستانش جالب و عبرت اموز بود

اما متاسفانه شدت صوت انقدر زیاد نیست که بقول معروف تمام کمال اصوات و لحن تو مغزم حک بشه

شرمنده

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بسیار عالی
پس شما احتمالا بتونین با نرم افزارهایی برای افزایش صدای گوشی مثل این صدای گوشیتونو بیشتر کنین و از نرم افزار ما استفاده بفرمایین.
همین پکیج داستان واقعی که انتخاب فرمودین برای شما بسیار عالی هست و اکثر مشکلات شما رو برطرف میکنه. مخصوصا مشکل مکالمه.
لطفا استراتژی های تقویت مکالمه رو روی این پکیج اعمال بفرمایین
ارادتمند شما
حسین

عماد

سلام،وقت بخیر
اول از هرچیز ممنون بابت برنامه ی خیلی خوبتون،ولی 2 تا انتقاد داشتم.
یکی اینکه کاش میشد ظاهر برنامه بهتر بشه.الان واقعا خیلی ضعیفه از نظر طراحی.
و دوم اینکه فکر نمیکنین 30 هزار تومن بیش از حد زیاد باشه؟
برنامه اندرویدی آموزش زبان کاسکو ظاهر و امکاناتش فوق العادست ولی هزینه فعال سازی تمام امکاناتش 10 هزار تومنه.
یا مثلا برنامه پک اموزش زبان انگلیسی رو توی بازار ببینین،هم ظاهرش خیلی بهتره هم امکاناتش بیشتره و هم از نظر داستان های صوتی هم چیزی کمتر از برنامه شما نداره ولی هزینه فعال سازی تمام امکاناتش 7 تومنه.
(تعداد دانلودشون رو هم ببینین)

البته بازم ممنون برای برنامه خیلی خوبتون ولی 30 هزار تومن واقعا براش منطقی نیست!

موفق باشین :)

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام عماد جان
وقت شما به خیر باشه
خیلی ممنون از انتقادهایی که مطرح فرمودین
توضیحاتی رو ارائه میدم که امیدوارم قانع کننده باشه
در رابطه با مساله ی اول قبول داریم که ظاهر برنامه کاربر پسند نیست و اون هم به خاطر محدودیت های مالی هست که فعلا داریم و نمیتونیم طراح استخدام کنیم. اما خودمون سعی کردیم که ظاهر برنامه تا جای ممکن یکدست باشه. اما حرف شما درسته و در ادامه ما حتما طراح استخدام میکنیم که ظاهر برنامه رو درست کنیم.
اما در رابطه با سوال دوم یک مقداری کم لطفی هست که اپلیکیشن ما رو با کاسکو و پک آموزشی مقایسه بفرمایین.
به عنوان مثال اپلیکیشن کاسکو درسته که از رابط کاربری بسیار خوبی برخورداره. اما آیا واقعا این تعداد از مطالبی که قرار دادن (برای هر سطح به طور میانگین 10 درس کوتاه) اصلا پاسخگوی نیاز کاربران هست؟ ما به فکر برنامه ای بودیم که کاربر برای ماه ها و حتی سالها بتونه استفاده کنه. اما مطالب اپلیکیشن کاسکو حتی کفاف یک ماه رو هم نمیکنه. البته باز هم میگم رابط کاربری بسیار عالی هست و ما یکی از اهدافمون اینه که همچین رابط کاربری داشته باشیم.
پک آموزش زبان انگلیسی هم امکاناتش بسیار کم هست. مثلا ترجمه فارسی که نیست برای درسها، حتی من دیدم که داخل درس نمیشه لغت ها رو برای دریافت معنی انتخاب کرد و مشکلات دیگه

اپلیکیشن ما اولا منابع خیلی زیادی داره. ما برخی از این منابع رو به صورت اورجینال و با قیمت گزافی از صاحب اثر خریدیم و شما حتی برای دانلود هم نمیتونین پیداشون کنین مثل پکیج های داستان واقعی ، انگلیسی مهارت، مگا داستان، مکالمات تجاری و …. هر کدوم از این پکیج ها رو به صورت خام بخواین بخرین باید بیش از یک ملیون بپردازین. با این وجود ما برخلاف پک آموزش زبان انگلیسی و کاسکو که تنها اجازه ی استفاده از تعداد محدودی از درسها رو میدن، همه ی پکیج ها، حتی اونهایی که با قیمت بالا خریداری شده رو بدون هیچ محدودیتی به کاربرانمون به صورت رایگان ارائه میدیم.

ثانیا اپلیکیشن ما چند قسمت بسیار مهم داره که در برنامه های مشابه وجود نداره
1- هایلایت لغات : این موضوع بسیار مهم هست و در حقیقت سرعت افزایش دایره ی لغات شما بسیار زیاد میشه (چون همیشه روی لغاتی تمرکز دارین که بلد نیستین)
2- جعبه لایتنر تعاملی : این جعبه لایتنر که در تعامل با متن داستان ها هست، باعث میشه اولا لغات مرور بشه، ثانیا با تغییراتی که در هایلایت لغات در متن میدیم، باز هم تمرکزتون بیشتر روی لغاتی بمونه که بلد نیستین
3- قسمت آمار برنامه: با داشتن آمار استفاده از برنامه، بیشتر ترغیب میشین که بخونین و از نحوه ی پیشرفتتون اطلاع پیدا میکنین
4- پشتیبانی: ما از کاربرانمون به صورت 24/7 پشتیبانی میکنیم و سوالات و مشکلاتشون رو حل میکنیم که فکر کنم این مورد در بین تمامی اپلیکیشن های موجود بینظیره.

و همچنین در ادامه ما قابلیت های خیلی بهتری به اپلیکیشن اضافه میکنیم و در این مورد همیشه نرم افزار ما رو به جلو خواهد بود. انجام دادن همه ی این کارها نیازمند منابع مالی هست. کما اینکه اگر ما پول بیشتری میگرفتیم، شاید تا همین الان هم میتونستیم برای درست کردن ظاهر برنامه اقدام کنیم ولی هدفمون بر این بوده که فعلا کاربرها در اولویت باشن.

امیدوارم که تونسته باشم تا حدودی شما رو در این زمینه قانع کرده باشم.
باز هرگونه پیشنهاد، انتقاد و یا سوالی که به ذهنتون رسید، در خدمت شما هستم
به امید روزهای بهتر :)

شهرام

سلام دوست عزیز..

شهرام هستم که به تازگی نرم افزار شما رو دانلود کردم.. البته هنوز به طور کامل با این نرم افزار آشنا نشدم و شروع به کار نکردم..
من هم به شدت علاقمند به یادگیری زبان هستم.. کلاس هم رفتم، چندین بار. متاسفانه در مکالمه بسیار بسیار ضعیف هستم. دایره لغاتم شاید خیلی وسیع نباشد، اما از همانها هم نمی توانم درست استفاده کنم.
معمولا وقتی که کلمه ای رو به صورت نوشته شده، ببینم، معنی اش رو زودتر حدس می زنم تا وقتی که تلفظ میشه و من می شنوم..
من برنامه نویس کامپیوترهستم و معمولا مقالات مرتبط با رشته خودم رو تا حد خوبی، متوجه می شوم. اما در مورد سایر مقالات و مطالب که به زبان اصلی هستند، اینقدر راحت نیستم..
خیلی از کلمات بودند که در دوره ای یاد گرفتم، اما بعد از مدتی کاملا فراموش می کنم و دوباره باید از دیکشنری استفاده کنم..
البته ناگفته نماند که به دلیل مشغله کاری زیاد، درحال حاضر وقت زیادی برای اختصاص دادن به زبان و مخصوصا کلاس ندارم، به همین دلیل به استفاده از نرم افزار متمایل شدم، تا اینکه این نرم افزار را در جست و جوهای اینترنتی پیدا کردم..

امیدوارم که راهگشا باشد..

آزاده

جناب آقاي ناصري
با سلام و روزبخير
دو تا سوال داشتم سوال اولم راجع به شتاب دهنده هاي تسلط هست كه به الف، ب و ج تقسيم شده اند چه تفاوتي با هم دارند؟ سوال دومم راجع به فيلم ‘وقتي هري سالي را ديد’ هست آيا شما خودتون زحمت مي كشيديد و قسمت دومش را به ايميل ميفرستيد يا اينكه ما بايد خودمون پيدا كنيم؟ يه مورد ديگر هم ميخواستم بگم من تو سپتامبر 2017 بايد يه كنگره بين المللي شركت كنم و سخنراني خواهم داشت به نظرتون تا اون موقع توانايي speaking هم بالا ميره با توجه به اينكه من از 14 خرداد كه برنامه شما را نصب كردم تونستم فقط يك درس ‘ مرگ يا زندگي’ و فيلم’ هري سالي را ديد’ را تموم كنم. البته ديشب تكنيك بازگويي داستان را از زبان خودم انجام دادم ولي براي فيلم خيلي موفق نبودم. خودم مي دونم كه كند پيش مي رم.
خيلي سايتتون عالي هست. كاشكي زودتر راه اندازي مي شد كه تا ما اينقدر بيراهه نمي رفتيم.
با سپاس از زحمات دلسوزانه تان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
روز شما هم به خیر باشه.
درس های شتابدهنده در پکیج داستان های واقعی به سه بخش تقسیم شده و هر کدوم چند پاراگراف از داستان اصلی رو پوشش میده. از لحاظ ماهیتی فرق چندانی با هم ندارن.
اون کلیپ فیلمی هم که ملاحظه فرمودین فقط همون قسمت انجام شده و قسمت دومی نداره. البته بایستی کلیپ های فیلم دیگه ای هم مثل همون براتون فرستاده شده باشه. لطفا ایمیلتون رو مخصوصا پوشه ی اسپم رو چک بفرمایین اگه ایمیل فیلم دیگه ای دریافت نکردین. در کل پیشنهاد میکنم که ایمیل مجموعه ی زبانشناس رو white label بفرمایین که هیچ ایمیلی رو از دست ندین.
نمیدونم اگه سال 2017 درست فرمودین یعنی یک سال و نیم دیگه، تا اون موقع که به احتمال خیلی زیادی میرسین . این تکنیک بازگویی داستان که فرمودین روی درس اول انجام دادین خیلی عالی هست. به همین روند ادامه بدین قطعا در مدت زمان کمتری موقث میشین

حسینی

سلام و ممنون بابت برنامه خوبتون

من یه مدتی از برنامه استفاده نکردم یادم رفته که آیا باید طبق روشی که در درس اول بسته قدرت توضیح داده شده عمل کنم یعنی حدودا یک هفته باید روزی سه بار روی هر درس تمرکز کنم؟ و اینکه میخواستم بدونم چقدر طول میکشه دوره های تخصصی رو تموم کنم ؟ و با تموم کردن دوره ها به چه سطح از تسلط بر روی لغات انگلیسی می رسم یعنی آیا این برنامه تمام لغات کتاب های معروفی مثل ۵۰۴ واژه و ۱۱۰۰ لغت ضروری تافل و.. رو شامل میشه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید. با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خوشحال شدم برگشتین
خیر اون روشهایی که تو پکیج مورد نظر توضیح میده برای وقتی هست که از اون پکیج ها به طور جداگانه استفاده میکنین.
اما توی نرم افزار زبانشناس ما برای تمامی درسها روش منطقی و ثابتی در نظر گرفتیم که در لینک زیر توضیح داده شده
مکالمه
تموم کردن دوره ها خوب بستگی به سطح فعلیتون و میزان استفاده داره و من همینطوری نمیتونم جواب دقیقی بدم. اما هر دوره برای گذاشتن اثر خودش به نظرم دست کم بایستی سه ماه کار بشه.
در ضمن توی دوره هایی که قرار دادیم ، مخصوصا دوره های تخصصی، تاکید خوبی روی افزایش دایره ی لغات هست. اما اینکه تمامی لغت های مورد نظرتون توش باشه دقیق حساب نکردیم و شاید بعدا یه آماری از این لغتها گرفتیم که ببینیم بیشتر توی کدوم درسها هستن
ممنون

علی

سلام اقای ناصری
من تازه شروع کردم این نرم افزار رو استفاده کنم.منتظر تاثیر اون در یکی دو روز نیستم.
من مشکل عمده ام اینه که نمیتونم خیلی افعال و لغات به انگلیسی چیه گفته میشن.
من دوچرخه سواری میکنم و از اقصی نقاط دنیا برام مهمان خارجی میاد و باهاشون صحبت میکنم و اکثر جواب سوال من که آیا زبان انگلیسم در چه حدی بود رو قابل قبول جواب میدن. ولی من میدونم که شاید 1%زبان رو یاد گرفتم از پاییز پارسال تا الان هر هفته 3 جلسه رو رفتم کلاس اونم حد اکثر 4 نفرهستیم تو کلاس.
فقط کاش این اپلکیشن شما اتوماتیک برای کلمات و جملات معنی رو مینوشت به فارسی .یعنی هر جمله و یا کلمه ای که به نمیدانم و لایتنر اضافه میشه معنیشو هم اتوماتیک اضافه میکرد.
در کل خوبه و همکلاسیهام استقبال کردند و استادم تائید کرد این روش رو.
در صورت امکان افزودن تلفظ و امتحان تلفظ جملات به اپلکیشن باعث افزایش مهارت صحبت کردن زبان آموز میشه.
در آینده مد نظرتون باشه خوبه.
در پایان از پیگیری های منظم شما سپاسگذارم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
صبح شما بخیر دوست گرامی
خوشحال شدم داستانت رو گفتی
اینکه با مهمون های خارجی در ارتباطی فرصت بسیار مغتنمی هست برای شما
در کنارش امیدوارم این اپلیکیشن هم کمکتون کنه
پیشنهاداتی که گفتی مد نظر خودمون هم هست و حتما در آینده توی اپلیکیشن قرار میدیم. اما فعلا تمرکزمون بیشتر روی اپلیکیشن آی او اس برای کاربران اپل هست که اونها هم بتونن از اپلیکیشن زبانشناس بهره ببرن. انصافا الان آی او اس در اولویته چون هیچ نسخه ای براش ندادیم. ولی حتما نظرات شما رو هم در نظر میگیریم برای هر چه بهتر شدن قابلیت های اپلیکیشن
ارادتمند شما
حسین

رحیم

با سلام و وقت بخیر دوست عزیز و گرامی.
من از دیروز از این نرم افزار استفاده میکنم.خیلی خیلی زبانم ضعیف هست در واقع باید بگم الان لیسانس برقم.ولی باور کن حتی یک متن خیلی ساده را هم نمیتونم ترجمه کنم.چند مورد از دیروز به مشکل بر میخورم.یکی اینکه سرعت صوت آن کمی زیاده در حدی که متوجه تلفظ کلمه نمیشم.اگر بشه کمی سرعت فایل صوتی قابل تنظیم باشه خیلی بهتر میشد.بقیه موارد هم در روزهای بعد برای جنابعالی ارسال میکنم….
از صمیم قلب از زحمات شما بینهایت تشکر میکنم.

بهاره

سلام
خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که به صورت رایگان رو سایتتون قرار میدید.
من دوره ی کارشناسی رو تموم کردم به پیشنهاد یکی از اساتید تصمیم گرفتم قبل از ارشد روی زبان انگلیسی کار کنم و مدرک تافل با نمره خیلی خوبی رو بگیرم. علاقه شدیدی به زبان انگلیسی دارم دوست دارم یک روزی بتونم به این زبان تسلط کامل داشته باشم. در حال حاضر زبانم در حد متوسط هست. قسمتی که ضعف زیادی دارم listening و writing هست. انگلیسی رو خوب میتونم صحبت کنم یا یه متن انگلیسی رو بخونم و درکش کنم و به سوالاش پاسخ بدم. اما وقتی یه فیلم نگاه میکنم یا آهنگ گوش میدم نمیتونم بعضی جملاتو تشخیص بدم. از نظر نوشتن هم کلا انشا نویسی فارسیم خوب نیست چه برسه انگلیسی. اگه یه متن فارسی جلوم باشه میتونم به انگلیسی برش گردونم اما از خودم نمینونم چیزی بنویسم. از یه طرف من اصلا علاقه ای به یادگیری زبان از روی کتاب ندارم چون نمیتونم تا آخر تمومشون کنم و وسطاش خسته میشم داشتم
تو سایت گوگل داشتم دنبال راه چاره میگشتم که مطلبی رو از سایت شما پیدا کردم که زبان رو باید با خواندن داستان و فیلم و … یاد گرفت. تکنیک سایه رو هم قبلا باهاش آشنا بودم از چند سال پیش برای یادگیری زبان ایتالیایی امتحان کرده بودم و خیلی خوب جواب داده بود. تصمیم گرفتم نرم افزارتونو دانلود کنم و تو تابستون امسال تمرین کنم. امیدوارم که برام نتیجه بخش باشه. 🌹🌹🌹

Ali

سلام. من شش شب هست که با نرم افزارتون کار میکنم ولی فقط تا درس چهارم برام آموزش اومد وبعد دیگه نیومد. آیا درس ها تموم شده؟

حسین ناصری
حسین ناصری

مطالب ایمیلی؟ بله فعلا همین ها رو آماده کردیم. در آینده باز هم میفرستیم.

محمد رضا

با سلام
من محمد رضا هستم ، از اصفهان. شغل بنده برنامه نویسی هست و یک سال و نیم به علت مواجه شدن با درخواست های مصاحبه کاری متعدد از خارج از کشور تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی کردم و به سرعت دست به کار شدم.
اما در حال حاضر در انجام یک گفتگوی ساده بسیار کند و پر اشتباه هستم و در حین مکالمه با کمبود لغت مواجه می شوم. این در حالیست که بنده متون زبان اصلی کامپیوتر را به راحتی متوجه می شوم.
من متون تخصصی مربوط به شغلم را مطالعه میکنم و و پادکست های زیادی گوش کرده ام. اما هر کدام به تنهایی معایب خود را داشت .
در هنگام خواندن متن برای درک سریع مطلب از دانستن معنی برخی لغات صرف نظر میکردم و با دایره لغات موجود معنی جملات را متوجه میشدم. بنابراین به دایره لغات بنده هیچ چیزی اضافه نمی شد. اگر هم کندی در درک مطالب را تحمل میکردم و معنی هر لغت را دردیکشنری پیدا میکردم معنی لغت تنها در حافظه کوتاه مدت من منتقل میشد و اگر تا دو روز دیگر با آن مواجه نمی شدم کاملا از ذهن من پاک می شد.
در شنیدن پادکست ها هم دقیقا همین مشکل وجود داشت، صرف نظر کردن از دانستن لغت هایی که نمی دانستم ، و فرار بودن در صورت یافتن معنی آن هنگام شنیدن پادکست.
مدت ها به دنبال نرم افزاری میگشتم که قابلیت های زیر را داشته باشد:
1- متون سطح بندی شده و کاربردی.
2- همراه داشتن ترجمه متون .
3- همراه داشتن فایل صوتی متون.
4- مکانیزمی برای اگاهی از لغاتی که میدانم و لغاتی که باید بدانم.
5- مکانیزمی برای تثبیت لغاتی که نمی دانم در حافظه بلند مدت.
در نهایت هرکدام از نیازمندی ها را با ابزار های پراکنده و سیستم کاغذی شروع کردم. کمی زمانبر بود اما نسبت به روش های قبل موثر تر بود.
زمانی که امکانات نرم افزار شما را دیدم واقعا کار شما را تحسین کردم که چقدر خوب و دقیق ایده تون را پیاده سازی کردید.
بنده ضمن تشکر از ایده و برنامه عالیتون در صورت امکان از شما یک راهنمایی می خواستم.
من دو هدف دارم
1- بهبود مکالمه برای رفع نیاز مصاحبه های شغلی.
2- کسب نمره هفت Per-skill در آزمون IELTS.
به نظرشما کدام یک برای شروع الویت بیشتری دارد. و چه مسیر راهی را پیشنهاد می کنید؟
باز هم از کار خوبی که انجام دادید از صمیم قلب تشکر می کنم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظر لطفی که به بنده داشتین.
با توجه به قابلیتهایی که بر شمردین، نرم افزار اندرویدی زبانشناس تقریبا تمامی قابلیت ها رو داره و در این زمینه کاملا میتونه نیاز های شما رو براورده کنه.
اما سوالی که فرمودین، هر دوی اهداف خودتون رو با هم میتونین پیش ببرین. نرم افزار ما میتونه به طور تدریجی مهارت های زبان انگلیسی شما رو تقویت کنه که این باعث میشه نمره ی خوبی توی آیلتس بگیرین.
برای مکالمه پیشنهاد بنده اعمال تکنیک ۴ و ۵ از نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه، روی دروس داستان های واقعی هست.
در ضمن همین دروس، بعلاوه ی پکیج انگلیسی قدرت، شامل درسنامه هایی برای تقویت مکالمه هستن که خوندن اونها مکالمه ی شما رو به طور ناخودآگاه تقویت میکنه.

سمیرا

برای اینکه بتونم آزمون تافل یا آیلتس بگیرم، کافیه با همین نرم افزار پیش برم؟چون خیلی بهم کمک کرده خیلی تونستم دامنه لغاتمو زیاد کنم،ولی نمیتونم صحبت کنم یکم از اینکه صحبت کنم میترسم از اینکه اشتباه باشه….

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
پیشنهادی که میتونم برای تافل بدم اینه که تا یکی دوماه قبل آزمونتون اکثر وقتتون رو با نرم افزار ما سپری بکنین و درسهای نرم افزار رو بخونین، اما یکی دوماه به امتحان، از منابع تافل یا آیلتس هم استفاده بکنین که با خود امتحان آشنایی کامل پیدا کنین. دادن امتحانات آزمایشی در همون موسسه ای که آزمون میدین هم خیلی عالیه که دقیقا با شرایط اونجا آشنا بشین.
در رابطه با ترس و دلهره ای که دارین، این ترس یه چیز کاذب هست. اتفاقا شما بایستی اشتباه داشته باشین و از اشتباهاتتون هم نترسین و براتون عادی باشه. چون آدم از اشتباهاتش هست که یاد میگیره.
حتما در رابطه با دلهره این پست رو هم مطالعه بفرمایین تا متوجه بشین که دلهره تون الکی هست.
در ضمن برای صحبت کردن علاوه بر تکنیک سایه، تکنیک های شش و هفت از نوشته ی پنج استراتژی برای یادگیری مکالمه هم رفته رفته بایستی توی برنامتون بیاد و روی داستان ها اعمال بشه.

حمید

سلام حسین عزیز
من هجده سالمه و عاشق خوندن هستم کتابهای زیادیو خوندم.
ولی همیشه یه خلل در زندگی داشتم من حدودا به عربی مسلط هستم اما انگلیسیو همیشه ازش میترسیدم بعد یه مدت فهمیدم کسی که انگلیسیو ندونه و دنبال مطالب به روز باشه مثل اینکه بخوات بدون چشم بره و دره ی گرند کانیون رو ببینه.
مسلما نمیشه کاملا از زیبایی های دانش بدون انگلیسی لذت برد.
من خودم از سطح ابتدایی شروع کردم و دارم کم کم پیشرفت میکنم .
امروز اولین روزی هست که از برنامه استفاده کردم به نظرم برنامه ی مفید و کاربردی ای باشه ولی خیلی برام عجیب بود که رایگانه.
فک کنم یه مشکل داشته باشه برنامه و اون اینه که وارد سخن گفتن نمیشه البته خوب میدونم اول باید فرد خوب بشنوه بعد بخوات صحبت کنه ولی از نظر من برا تکمیل این برنامه حتما باید این نکته یعنی صحبت کردن هم در نظر داشت.
خیلی خیلی ممنونم .
خدانگهدار

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بله حمید جان درست حدس زدین. خوشبختانه یا متاسفانه الان زبان علم زبان انگلیسی هست و واقعا پیشرفت های علمی منوط به دونستن زبان انگلیسی هست. و چه خوب گفتین که اگه زبان انگلیسی بلد نباشیم نمیشه از دانش لذت برد.
در رابطه با برنامه، تمامی منابع رایگانه ولی استفاده از امکانات اپلیکیشن بعد مدتی با هزینه ی اندکی ادامه پیدا میکنه.
در رابطه با مکالمه هم درسته به طور مستقیم اپلیکیشن ما امکاناتشو نداره، اما به طور غیر مستقیم و با استفاده از روش هایی که در آینده به شما ایمیل میشه، میتونین مکالمه تون رو تقویت بفرمایین.
در ضمن دروس داستان های واقعی و انگلیسی قدرت شامل درسنامه هایی برای مکالمه به صورت سوال و جواب هستن که اگه شما به سوالات جواب بدین، مکالمتون قوی میشه
ممنون

سمیرا

سلام مرسی از نرم افزار خیلی خوبتون،

من متاسفانه تو کنکورایی که میدم مجبورم زبانمو سفید بذارم،متاسفانه خیلی به ضررم تموم شده،چون من هم هرچقد زبان خوندم تمام چیزهایی که خوندمو فراموش کردم و این روش اشتباه باعث نفرتم از خوندن زبان شده و باعث شد مدتها خوندن زبان رو کنار بذارم ولی از موقعی که نرم افزار شمارو تهیه کردم علاقم به خوندن زبان چند برابر شده
بازهم ممنون از اینکه وقت گذاشتین برای ساخت این نرم افزار،و خوشحالم که افرادی مثه شما هنوز هستن موفق و پیروز باشید

فریبا

سلام خسته نباشید.
ممنونم از برنامه ی اندرویدی آموزش زبان خیلی خیلی خوبتون.خودم همیشه به دیگران معرفیش میکنم. امیدوارم موفق تر باشید.
فقط یه انتقاد دارم. دیکشنری برنامتون اصلا خوب نیست با اینکه چندتا دیکشنری داره ولی هیچکدوم مناسب نیست. تلفظ آفلاین نداره تازه وقتی به نت هم وصل هستیم باز هم بیشتر کلمات یافت نمیکنه البته خیلی از وقتها دلیلش تغییراتی که به کلمات داده شده مثلا فعلی که ing داره خوب طبیعیه دیکشنریه آنلاین نتونه تلفظش کنه. برای همین مدام مجبوریم برای تلفظ و ترجمه بیرون بیام یا از گوگل استفاده کنیم یا یه دیکشنری دیگه.
من خودم از دیکشنری تحلیلگران استفاده میکنم و فکر میکنم خیلی عالیه تلفظ انگلیسی و آمریکایی داره,ترجمه فارسی و انگلیسی به انگلیسی لانگمن داره. تمام معنی های لغت با مثال توش قرار گرفته.خودم ازش واقعا راضی هستم. اگر نتونید بهبودش ببخشید باز هم به نظرم برنامتو بهترین روش یادگیری زبان هست.
موفق باشید

پویا

درود و سلام بی کران

من خیلی خرسندم که با دوستان خوبی مثل شما دوست شدم و از نرم افزار عالی شما هم دارم استفاده می کنم

از ایمیل های دلگرم کننده و حاوی مطالب مفید سپاس گذارم

چند نکته در خصوص نرم افزارکه خوبه اصلاح شود:

  1. وقتی متنی و گوش می کنم اگر وسط کار مجبور بشم از نرم افزار بیرون بیام خوبه که دوباره وارد می شوم از همون جایی که بیرون اومدم ادامه داده بشه

  2. برای جعبه لایتنر این قابلیت اضافه بشه در یه ساعتی که در نرم افزار قابل تنظیم باشه برام الارم به صدا در بیاد که هر روز جعبه لایتنر و چک کنم

  3. یه مشکل بزرگ دارم، من با دو چرخه شرکت می روم و داستان را با هندزفری گوش می دم ناگهان کسی به من زنگ می زنه بعد از قطع تماس اگه نرم افزار اتوماتیک خواندن داستان ادامه بده خیلی عالیه

4.این امکان و اضافه کنید یک داستان دوباره از اول تکرار بشه و نیازی نباشه با دست این کار و کرد شاید من در حال رانندگی می خواهم این داستان و 4 بار گوش بدم

فعلا تا اینجا کافیه

مهندس جان ببینم چه می کنی

انشاالله قسمت بشه شما عزیزان از نزدیک زیارت کنم

سپاس

علی پاداش

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی خیلی ممنونم از نظر صمیمانه ای که دادی و از پیشنهادات کاربردی شما
ما لان در حال بیرون دادن اپلیکیشن آی او اس هستیم چون خیلی از کاربران آی او اس تقاضا دادن که این اپلیکیشن نسخه ی آی او اس هم براش نوشته بشه و ما هم خیلی دیر اقدام کردیم برای این کار. بنابراین ممکنه این پیشنهادات عالی شما کمی طول بکشه. ولی حتما توی برناممون میداریم :)
واقعا ممنون

رویا

با سلام و احترام
من با سرچ در اینترنت توانستم با نرم افزار شما آشنا شوم و چون فرصت کافی برای رفتن به کلاس و آموزشگاه ندارم امیدوارم بتوانم نتیجه خوبی از این نرم افزار بگیرم.
من متاسفانه با داشتن مدرک بالای تحصیلی توانایی زیادی در زبان ندارم و حتی میتوانم بگویم در حد صفر چون خیلی از لغات رو فراموش کردم و نمی توانم از آنها استفاده کنم. همچنین listening من خیلی ضعیفه و به خاطر پیدا کردن کار مناسب واقعا نیاز به تسلط به زبان دارم و به خاطر نداشتن مدرک زبان خیلی از موقعیتهای تحصیلی خوب را در خارج از کشور از دست داده ام. در حال حاضر هم برای موفقیت و بدست آوردن شغل مناسب در ایران و هم به دلیل پیدا کردن موقعیتهای مناسب در خارج از کشور نیاز دارم در مدت حداکثر 6 ماه به زبان مسلط شوم. امیدوارم بتوانم از راهنمایی شما بزرگوار بهره مند گردم.
از توجه شما بسیار سپاسگذارم.

وحید

سلام جناب ناصری.
ممنون از راهنمایی هاتون.من 2 روزه که نرم افزارو نصب کردم و فقط به صورت اجمالی نگاهی به اون انداختم و یک داستان کوتاه خوندم.درکل نرم افزار خوبی بنظر میاد اما یک مشکلی که داره اینه مثلا در یک جمله کلمهcloseیه معنی میده و up یه معنی اما وقتی این دو باهم میان(close up)یه معنی دیگه میده و این لغتو نمیشه زرد رنگ کرد و یا ترجمشو در اورد و یا تلفظشو توی نرم افزار گوش کرد.اگر این مشکل مرتفع بشه فکر میکنم به فراگیرانی امثال من کمک بزرگی بشه.
ممنون از شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ممنونم
بله این مشکل وجود داره و کم کم رفعش میکنیم :)

آرشیو نظرات دیگر: