دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

سارا

آقای ناصری عزیز سلام و خسته نباشید؛
من سطح مهارت زبان انگلیسی در حد متوسط دارم و هدفم ارتقا این مهارت بود و گرفتن مدرک آیلتس. خب طبق معمول جستجوی زیادی برای انتخاب یک روش مناسب برای این هدف انجام دادم، و کاملا اتفاقی وارد سایت شما شدم. بنا به نظر شخصی خودم که چند وقتی هست که به این باور رسیده ام که با مطالعه متن و شنیدن و سپس صحبت میتوان به نتایج خوبی رسید. چون زبان مادری را هم همین گونه انسان می آموزد. و به ندرت به یک بچه ۷ یا ۸ ساله گفته میشود فاعل چیست و فعل کجای جمله می آید!!! بلکه با در معرض جملات مختلف قرار دادن کودک مهارت نوشتاری و گرامری را می آموزد در حالی که صحبت کردن را پیش از این با شنیدن و تکرار تا حدودی آموخته است. این میشود یادگیری زبان مادری پس اگر از این الگو بهره ببریم میتوانیم زبان دیگری را هم بیاموزیم.
خوشبختانه شما پیش از اینکه بنده بخواهم به دردسر بیفتم برای گردآوری منابع مناسب، شما این کار را کرده اید. البته من تازه با شما و روشتان آشنا شده ام امیدوارم همانی باشد که میخواهم.
صمیمانه از تلاشتان تشکر میکنم.
موفق باشید و سربلند

مهرداد

سلام آقای ناصری

خیلی خوشحال هستم با برنامه و البته قبل اون با سایت و مطالب مفید شما آشنا شدم.
من دانشجوی ارشد میکروبیولوژی مولکولی دانشگاه وین هستم چند ماهی هست کورس دانشگاهمو شروع کردم که زبان انگلیسی هست.
قبل از اقدام به گرفتن پذیرش من حدودا هفت ماهه ایلتس 6 گرفتم حدودا یکسال و نیم قبل. اما به دلیل گذر زمان و عدم استفاده از آموخته هام و البته صادقانه تنبلی، دایره لغاتم که خیلی زیاد هم نبود و لسینیگم به شدت افت کرد. تو این مدت دوباره شروع کردم خوندن و گوش کردن تا اینکه تو لینکد این به یکی از مطالب شما برخورد کردم و برام خیلی جذاب بود و کم کم بعد خوندن مطالب جدیدتر با اپلیکیشن شما آشنا شدم و سطح سه رو شروع کردم و به شدت از سیستم و سبکش لذت بردم و برای استفاده کامل لایسنس اونو به صورت نا محدود خریدم. الان هم به دوستانم پیشنهاد میکنم برنامه خوب شما رو. امیدوارم روز به روز به امکانات و سطوحش اضافه کنید و پایدار و مستمر باشید.
خیلی دوست دارم با شما در ارتباط باشم و راهنمایی بگیرم. میخوام با کمک شما در هر چهار مهارت اصلی خوندن گوش کردن و صحبت کردن و نوشتن بهتر و بهتر بشم.

امیدوارم خودم رو خوب معرفی کرده باشم

ممنونم

محمد

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما آقای ناصری عزیز
در ابتدا بهتون تبریک می گم که چنین برنامه کاربردی و نغزی رو سامان دادید، جای خالیش کاملا احساس می شد و من آینده روشنی رو برای زبانشناس تصور می کنم. بنده مطالب مفید شما رو با دقت می خونم و بسیار بهره می برم. بر خودم لازم می دونم که بابت وقتی که صرف می کنید ازتون تشکر کنم.
مطالبی که تا اینجا فرستادید رو با دقت خوندم و کاملا موافقم و سعی می کنم تا خوب به کار ببندمشون. به نظر من همه این امکاناتی که در زبانشناس فراهم شده کمک میکنه تا از فضای کاملا انتزاعی ( Abstract ) نظام آموزشی ایران، وارد فضای ملموس (concrete ) نرم افزار بشیم و در واقع نوعی شبیه سازی ساختاری یادگیری کودکانست. تنها چیزی که لازمه از زبانشناس نتیجه بگیریم اینه که به قول شما زنجیره رو قطع نکنیم و این یک تصمیم گیری قاطعانه و عزم راسخ می خواد که در افراد کمی سراغ دارم.
در پیام های قبلی که به صورت ایمیل دادین از تجربیات ما پرسیدین، تجربیات من هم تاییدی در کلام شماست و چیز جدیدی ندارم و اگر ظریفه ای به ذهنم رسید حتما با شما در میون می ذارم. فقط یک چیز جالب اینه که پیش از آشنایی با زبانشناس من خودم شبیه این کارو راه انداخته بودم و متن بدون ترجمه رو با فایل صوتی گوش می دادم و لغات دشوارو هایلایت میکردم. یکی از دلایلی که زبانشناس رو انتخاب کردم همین شباهتش به ذهن من بود و فکر میکردم برای من جواب میده.
بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم و منتظر مشاوره های کاربردی می شینم و لذت می برم.
بدرود

amor

سلام جناب ناصری و خسته نباشین
بنده هم مانند همه زبان آموزان دیگه به دنبال بهترین روش آموزشی بودم که با سایت جنابعالی آشنا شدم و با توجه به تحقیقات و تجربه هایی که در طول سال ها کسب کردین واقعا متقاعد شدم این سبک رو انتخاب کنم و انشاالله بتونه نقطه عطفی تو زندگیم بشه و دوباره بتونم به چیزی که بهش علاقه دارم نزدیک و نزدیک تر بشم و یه شروع دوباره و مهمتر از آن رسیدن به نتیجه دلخواه که سالهاست آرزوشو دارم.
ممنون میشم در این راه منو راهنمایی بفرمایید, مخصوصا در مورد نحوه استفاده از نرم افزار. سطح زبانم هم شاید نزدیک به متوسط باشه ولی ترجیح دادم که از همون سطح مبتدی شروع کنم که یه یادآوری بشه برام بعد از دو سال و اندی. در مورد استفاده از دروس مثلا روزی یا هفته ای چقدر باید مطالعه داشته باشیم و هر درس رو چند بار مطالعه یا مرور کنیم تا برسیم به درسهای بعد و نهایتا دوره ها و سطوح بعدی؟
همچنین یه سوال دیگه اینکه میشه دو زبان مختلف به صورت همزمان یاد گرفت؟ مثلا انگلیسی با اسپانیایی که خوشبختانه شما نرم افزار اون رو هم ارایه دادین, البته زبان اسپانیایی من بر خلاف انگلیسی در حد همون سلام و خدافظی و احوالپرسیه ولی به این زبان بسیار علاقه مندم,حتی شاید بیشتر از انگلیسی!
ممنون میشم از پاسخ و راهنمایی های راهگشای شما, با تشکر…

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه میفرمایین سطح زبانتون نزدیک به متوسط هست، پیشنهاد میکنم به جای داستان های کودکانه، از داستان واقعی استفاده بفرمایین. چون این پکیج لغاتش کمی سخت تر از داستان کودکانه است. ولی با توجه به اینکه درسنامه هایی مختص مکالمه و گرامر داره، سرعت پیشرفتتونو بیش از پیش بالا میبره. حداقل دو تا شو با هم پیش ببرین.
این که ماکسیمم روزی چقدر مطالعه داشته باشین بستگی به خودتون داره. ولی مینیمم یک ساعت رو داشته باشین که یادگیریتون موثر باشه. علاوه بر این، میتونین از زمانهای مرده، مثل وقتی که در حال پیاده روی، یا سوار بر تاکسی و اتوبوس هستین هم استفاده بفرمایین (حداقلش اینه که به درسها گوش بدین)
میزان مطالعه از درسها هم باید طوری باشه که به حد بازگویی داستان برسین. البته اگه اولش سخت بود، فقط تا تکنیک سایه پیش برین اما کم کم به این حد بایستی برسین که مکالمتون تقویت بشه.
در رابطه با دو زبان، بله میشه دو زبان رو با هم یاد گرفت و همونطور که خودتون هم فرمودین، ما برای زبان اسپانیایی هم اپلیکیشن قرار دادیم؛ ولی توجه بفرمایین که خدمات و کیفیت اپلیکیشن اسپانیایی خیلی کمتر از انگلیسیه فعلا

صادق

جناب آقای ناصری

درود

بنده صادق هستم و از دوران کودکی به فراگیری زبان های انگلیسی و ایتالیایی علاقه شدیدی داشتم. و همیشه تو کلاس های انگلیسی دوران تحصیل بهترین بودم. در دوران دبیرستان رفتن به کلاس زبان را شروع کردم و به انستیتوهای مختلفی از جمله معرفت، زبان سرا رفتم و چند ترمی هم ادامه دادم تا زمان ازدواج که متاسفانه بخاطر عدم زمان کافی و سایر مشکلات ارتباطم با آموزش زبان قطع شد.
با توجه به علاقه ای که به آموزش زبان دارم در حال جستجوی اپلیکیشنی بودم که بتوانم از طریق موبایل به فراگیری زبان بپردازم که با سایت جنابعالی آشنا شدم …
در پایان ضمن تشکر از راهنمایی های ارزنده ای که در سایت وزین و ایمیل تان مطرح نمودید وظیفه دانستم توضیح مختصری درخصوص حقیر خدمتتون ارائه کنم.

با تشکر فراوان

احسان

سلام و عرض ادب
ارادتمندم
من در حال حاصر دانشجوی دکتری دانشگاه تهرانم و برنامه ام اینه که توی یکی دو سال آینده برای تحصیلات تکمیلی و ادامه مسیر علمی به خارج از کشور برم. خب طبیعیه که اولین چیزی که در این باره لازمه اینه که زبانم خوب باشه. ولی الان اصلا از وضعیت زبانم راضی نیستم.
تصمیم گرفتم برم کلاس زبان ولی با یه سرچ اینترنتی با نرم افزار شما آشنا شدم و تصمیم گرفتم از این روش جای کلاس استفاده کنم
آقای ناصری میخوام که کمکم کنید و اگر واقعا این روش میتونه زبان منو به سطح لازم برای زندگی و تحصیل در خارج از کشور برسونه بهم اطمینان بدید.
من میخوام بهتون اعتماد کنم. می بینید که زندگی من و آینده ام به این قضیه گره خورده اگر واقعا واقعا زبانم عالی میشه همین راهو برم. چون من رفتن به کلاس رو بخاطر این برنامه کنسل کردم.
یه سوالم داشتم. فکر میکنید چقدر طول میکشه با این نرم افزار پیشرفت قابل توجه ای کنم؟
تشکر ویژه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام آقا احسان
خیلی ممنونم از پیغامی که دادین.
قاطعانه به شما میگم که اگه مطابق با تکنیک هایی که من توی وبسایت مطرح کردم پیش برین، انگیزه ی بالایی هم داشته باشین، راندمان بسیار بالاتری از کلاس دارین. به شما پیشنهاد میکنم برای شروع پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت رو با هم پیش برین.
در رابطه با زمان به خیلی پارامترها بستگی داره. سطح فعلی، و میزان زمانی که میخواین بذارین. من خودم دوره ای که نیاز به مدرک زبان داشتم برای اپلی، 3 ماه بکوب (از صیح تا شب) با 40 الی 50 درصد پتانسیل فعلی اپلیکیشن زبان خوندم و نمره ی مطلوب رو گرفتم.

احسان

سلام مجدد
بازم باید ازتون تشکر کنم.
هنوز شروع نکردم ولی یه سوال پیش اومد برام. در مورد دوره هایی که باید خریداری بشه.در حال حاضر میشه دوره ها رو از اینترنت دانلود کرد. میخواستم بدونم آیا بسته های تخصصی غیر از این بسته هاست؟ یعنی همون بسته هایی که باید خریداری بشه غیر از بسته هاییه که دانلود میکنیم؟ و اگر اینطوره چه زمانی باید اونا رو بخریم؟
بازم ازتون تشکر میکنم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام

تمامی بسته های تخصصی و غیر تخصصی نرم افزار فعلا به صورت رایگان در اختیار عموم هست و میتونین استفاده بفرمایین.

زهرا

آقای ناصری
سلام.
بهتون خسته نباشید میگم و براتون آرزوی موفقیت بیش از پیش دارم.
راستش مشکلات من درمورد زبان یکم پیچیده ست…من سه الی چهار سال وقتمو توی آموزشگاه های زبان سپری کردم اما حتی از گفتن کلمه ی سلام به انگلیسی ابا داشتم! خیییییلی با خودم کلنجار رفتم اما به هیچ طریقی مشکل حل نشد.
تا اینکه با یک استاد فوق العاده توانمند آشنا شدم. با مهارت ها و روش های خاص خودش بمن کمک کرد که بتونم حرف بزنم و من اونقدر پیش رفتم که بهترین شاگرد کلاسش شدم…
و حالا حدودا سه سال از این آشنایی میگذره…متاسفانه استاد دیگه سخت گیری ها و فعالیتهای قبل رو نداره و من هم خیلی خیلی افت کردم…دایره لغاتم افتضاحه و حوصله ی گرامر خوندن ندارم…لیسنینگ خیلی وقته کار نکردم و اسپیکینگم پیشرفت چشمگیری نداشته…
خلاصه که خیلی دلسرد شدم؛خصوصا اینکه امسال پیش دانشگاهی هستم و برای آینده م کلی برنامه دارم.
من نیاز به یه آموزش بدون زحمت دارم! شاید خنده دار باشه، ولی من اینطوری زبان یاد گرفتم! بدون زحمت! فقط با توجه به استادم و بهمین نحو بهترین نتیجه هارو گرفتم.
از همه ی این ها گذشته، من جسارت کافی برای ارائه ی توانایی هام ندارم… که بدترین عذابه واقعاً.
مشکل بعدی هم اینه که من بداهه گویی بلد نیستم. برای اینکه بتونم راحت صحبت کنم، لازمه بداهه گو باشم؛ اما این مهارت رو ندارم و سخت دنبال یاد گرفتنشم.
هرچند تاکنون کسی قادر بر حل مسائل من نبوده، امیدم به خداست که شاید این توانایی رو در وجود شما قرار داده باشه.
با این که خیلی مجمل عرض کردم، طولانی شد،پوزش.
با احترام.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
متشکرم.
خوب دقیقا یکی از مشکلات کلاسهای آموزشی زبان اینه که باب میل نمیمونه. استادی ممکنه یک ترم خوب باشه، ترم دیگه افتضاح باشه که دقیقا شما گرفتار این موضوع شدین.
در رابطه با مشکلاتی که داشتین، نرم افزار زبانشناس خیلی میتونه کمکتون کنه که من به طور خلاصه میگم:

دایره ی لغات: با استفاده از ویژگی نشانه گذاری و هایلایت لغات، دایره ی لغات انگلیسیتون به شدت افزایش پیدا میکنه.
لیسنینگ: با اعمال تکنیک سایه روی پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت، به سرعت لیسنینگتون قوی میشه.
اسپیکینگ: اعمال تکنیک های گفته شده در نوشته ی پنج استراتژی برای تقویت مکالمه.
گرامر: خوندن درسنامه های گرامر پکیج داستان واقعی، و درسنامه های داستان کوتاه پکیج انگلیسی قدرت باعث میشه ناخودآگاه گرامر یاد بگیرین.

البته آموزش هیچوقت بدون زحمت نیست و مخصوصا آموزش زبان انگلیسی نیاز به تلاش و صبوری داره، آما اگه فرایند آموزش به صورت منطقی و علمی پیش بره، در نهایت میتونین بدون زحمت انگلیسی صحبت کنین :)

خدیجه

سلام
خیلی خوشحالم که میبینم تو کشور ماهم داره یه پیشرفتایی صورت میگیره
این کار شما خیلی خوبه
آدم حس میکنه یک معلم زبان تو گوشیش داره
Well done
امیدوارم موفق باشین

ابوالحسنی

سلام اقاي ناصري روزتون بخير من خيلي دوست دارم زبانم قوي بشه چون من مهندس نفت هستم و زبان خيلي مهمه تو رشته ما اما هم فرصت كلاس رفتن رو ندارم و قبلا هم كه كلاس مي رفتم هيچ تاثيري نداشت حتي بسته اول g5 رو هم خوندم اما واقعا فايده اي نداشت و خيلي وقت گير بود و بي نتيجه خواستم بپرسم با اين نرم افزار چند ماهه و با خوندن چند ساعت در روز ميشه به يه نتيجه خوب رسيد؟ و هزينه اون از سطح مقدماتي تا فوق پيشرفته چند ميشه ؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بستگی داره سطح فعلیتون چقد باشه ولی مساله ی اصلی و مهمتر اینه که روشی که ما به شما میگیم خیلی سریعتر و کاربردی تر از روش های دیگه هست. بنابراین زمانی که با این روش قرار میدین به مراتب کمتر از روشهای دیگه هست و اگر واقعا نیاز به یادگیری زبان دارین، نرم افزار ما یکی از بهترین انتخاب های شما میتونه باشه.
هزینه ی نرم افزار به صورت یکبار پرداخت 30 هزار تومان در نظر گرفته شده.

ساجده

سلام
من اوایل کلاس زبان خصوصی میرفتم ولی چون تنها بودم اونجور ک باید یاد نگرفتم بعد ب پیشنهاد معلمم رفتم آموزشگاه ،تو کلاس آموزشگاه هم همینطور معلم یا ما انگلیسی صحبت نمیکرد گذشت و گذشت تا ک الان متوجه شدم چقدر حیف شد ک هیچی یاد نگرفتم و مکالمه بلدنیستم الان کتاب interchange 2 رو تموم کردم و رسیدم ب شماره ی 3 ک چون دانش اموز کم بود دیگ تشکیل نشد و الان میخوام اموزشگامو تغییر بدم ،چون ازمون تعیین سطح میگیرن میخوام اماده باشم ک کلاسای سطح پایین نیفتم..تصمیم گرفتم زبانمو جدی بخونم و یکی از معلم های زبانم هم قراره چندتا نرم افزار و….معرفی کنه بهم ،توسایت داشتم میگشتم ک سایت شمارو دیدم و نرم فزارو دانلود کردم .
باسپاس

کیمیا

با سلام به آقا حسین و وقت بخیر به شما
بخشید از حضورتون می خواستم بپرسم که میشه در زمینه قواعد و فن ترجمه کمکم کنید حداقل یه چیزای کلی در مورد ترجمه بگید خیلی بهم کمک کردید، من دانشجو ارشد هستم در حال نوشتن پایان نامه موضوعی هم که کار می کنم همه منابعش انگلیسیه مطالب شما رو خواندم و خیلی هم کاربردی بود ممنون از شما، اما چون در حال حاضر زمانم خیلی محدوده و فعلا هدفم ترجمه مقالات برای پایان نامه است نتوانستم به هدفم برسم تو رو خدا کمک کنید من ترجمه ام خوب نیست یعنی اصول ترجمه رو بلد نیستم در چینش و ساختاربندی جمله اشکال دارم مثلا در یک پاراگراف نمی دونم تا کجا باید ترجمه کنم ومکث کنم و جمله بعدی رو بگم تو رو خدا کمک کنید حداقل اصول اولیش را بگوید کارم راه بیفته ممنون میشوم، منابعم و مقالات انگلیسی ام آنقدر زیاد هستن که نمی تونم بدم بیرون ترجمه کنن مشکل هزینه دارم و تا حد زیادی هم به ترجمه گوگل متوسل شدم که با آن هم به هدفم نمی رسم، با اینکه اصلا’ فرصت نداشتم اما الان چند روز است که مطالب سایت شما را می خوانم ولی ارزش خیلی زیادی داشت اما مشکل من فعلا فقط ترجمه هاست که خیلی غمگینم کرده اند.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
متاسفانه اصول خاصی از ترجمه بلد نیستم. بنده به صورت عملی زبان رو یاد گرفتم و اون چیزی هم که اینجا ترویج داده میشه یادگیری زبان به صورت عملی هست. اما از اصول و قواعد، آن هم در قسمتی مثل ترجمه، متاسفانه چیز خاصی نمیدونم جز اینکه برای ترجمه بایستی از قبل مطالب و کتابهای زیادی به انگلیسی خونده باشین که بتونین به درستی ترجمه کنین.
ببخشید که اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم.

کیمیا

با سلام وعرض ادب مجدد
ممنون از پاسخ شما جناب ناصری عزیز
ببخشید منظور من از اصول و قواعد، موارد کلی از ترجمه مانند درک مطلب و ریدینگ بود که بتواند عملا در حال حاضر راهگشای کار من باشد، بنابراین دنبال اصول خاصی نبودم و خواستم از تجربه عملی شما بهره مند شوم.

حسین ناصری
حسین ناصری

بسیار عالی
اگر مشکل درک مطلب دارید بایستی همونطور که گفتم از خوندن داستان بهره مند بشین که توی این مورد نرم افزار زبانشناس منبع غنی از داستان ها رو داره که بسیار میتونه برای شما مفید باشه. در ضمن از ویژگی های این نرم افزار این هست که دایره ی لغات شما رو به سرعت افزایش میده که بتونین متون مختلف رو راحت تر بفهمین.
برای شروع هم پکیج داستان های واقعی رو پیشنهاد میکنم.

فاضله

با سلام و عرض ادب

جناب آقای ناصری در ابتدا به خاطر تولید این نرم افزار تشکر می کنم.
حدود دو سالی است تصمیم به امتحان IELTS دارم وکلاس های موسسه معروفی در این زمینه را شرکت کردم و تا سطح IELTS PRE2 پیش رفتم البته به علت مشغله بسیار زیاد کاری در این دو سال نتوانستم بر محتوای دروس مسلط شوم.وکلاس را در همین سطح رها کردم به امید اینکه به جای صرف وقت در کلاس و استرس ناشی از آن خودم در فرصت باقیمانده در منزل مطالعه می کنم ,این روند را در طی یکسال انجام دادم و تعیین سطح مجدد در همان آموزشگاه نشان داد که سطح زبانم تغییر محسوسی نداشته و در سطح Pre intermidiate باقی مانده است, ظاهرا لغات وگرامر بیشتری بلد بودم اما در کاربردشان مشکل داشتم (و البته دارم) که باورش بعد از آن همه تلاش بسیار برایم زجر آور بود.
از آنجا که به تمرین و تکرار هدفمند در یادگیری معتقدم برای مطالعه از جعبه لایتنر معروف استفاده می کردم, اما نتیجه مطلوب حاصل نشد!(انسان ناامیدی نیستم و پرتلاش هستم اما در این زمینه به خودم گفتم احتمالا شما اصلا به درد یادگیری زبان نمی خوری و بهتر هست که این فرصت رو در اختیار یادگیری مهارت دیگری بگذاری )می دانستم که جایی از کار ایراد دارد و با آشنایی با سایت شما تا حدی با ایرادات کارم آشنا شده ام.بنابراین خواستم که این راه باقیمانده را امتحان کنم و البته علاقه مندی بسیارم در ادامه تحصیل دکترا دریکی دانشگاه های معتبر اروپا نیز نیروی محرکه ای برای ادامه یادگیری من در زبان است . به نظر شما با این سطح از زبان و به کمک نرم افزار, آیا امکان رسیدن به سطح ۶:۳۰ در آیلتس ظرف شش ماه آینده وجود دارد؟چند ساعت مطالعه مورد نیاز است؟ ترجیحم این هست که به اپلای های امسال برسم.ضمنا برای زودتر رسیدن به هدفم استعفای شغلی دادم.
با سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بنده معتقدم که انسان از پس کارهای زیادی بر میاد. بنده خودم همین شرایط رو داشتم و در کمتر از 6 ماه تونستم نمره ی مطلوب رو کسب کنم. بنابراین شما هم میتونید.
کاری که بنده انجام دادم این بود که دقیقا من هم از کارم بیرون آمدم و خودم رو غرق در زبان انگلیسی کردم. یعنی از صبح تا شب زبان میخوندم. البته اونموقع من نه به همچین نرم افزاری دسترسی داشتم نه به این تعداد پکیجی که تو زبانشناس هست. اونموقع بنده فقط پکیج انگلیسی قدرت رو اون هم به صورت خام خوندم. الان پیشنهادم به شما این هست که پکیج انگلیسی قدرت و داستان گویا رو با هم پیش ببرین که هردو بسیار پکیج خوبی هستن. استفاده از امکانات نرم افزار و تکنیک هایی که بنده توی وبسایت بشون اشاره کردم شما رو خیلی میتونه جلو ببره.
برنامه ای که به شما پیشنهاد میکنم این هست که از الان تا 4 ماه دیگه به صورت 75(منابع اپلیکیشن):25(منابع اختصاصی آیلتس) پیش برین و دو ماه قبل امتحان هم به 60(منابع اپلیکیشن):40(منابع اختصاصی آیلتس) برسونین.
امیدوار هستم که این روش برای شما کارساز باشه.

محمد

سلام ممنونم واقعا…خیلی عالیه ک تونستم یه نرم افزار متناسب باخودم پیدا کنم. خودم 3ساله تو دوره ی متوسط میخونم ولی هیچی یاد نگرفتم (البته یکم تنبلم)
میخواستم همین دیروز برم آموزشگاه ثبت نام کنم ولی چون وقت کافی نداشتم نرفتم خوشبختانه امروز با یه سرچ ساده تونستم سایتتونو ببینم و این نرم افزارو دانلو کنم…وواقعا خیلی متشکرم
ولی مشکل اینجاست که چجوری میتونم این ترفندارو که تو نرم افزار هست و یادبگیرم وباچه تمرینی؟
و بنظرتون اگه تمام تلاشمو ب کاربگیرم تو چه مدت میتونم تافلمو بگیرم؟
تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. سوالتون در باره ی گرفتن تافل بستگی به خیلی چیزها داره و به این صورت کلی نمیتونم جواب بدم. بهتره مثلا این مقاله رو بخونین.
در رابطه با نحوه ی استفاده از اپلیکیشن هم به شما ایمیل زده میشه.

مصطفی

عرض سلام و وقت بخیر خدمت حسین اقای عزیز.
اول از همه بابت مطالب بسیار خوبی که بر روی سایت قرار دادید و به شخصه برای من امیدواری و انگیزه ی مضاعف جهت یادگیری زبان ایجاد کردید سپاس گزارم…در ثانی به شما به خاطر توانمندی تان در راه اندازی یک کسب و کار موفق تبریک میگم…خدمت شما عرض شود که من مصطفی و 29 ساله هستم…از سال ها پیش دوست داشتم یادگیری زبان را شروع کنم اما هر بار بنا به دلایلی عقب می افتاد تا این که پارسال به مدت شش ماه(ضمن مطالعه شخصی) کلاس های اینترمدیت امریکن انگلیش را به پایان رساندم و به نظر خودم به دلیل علاقه ی وافر،پیشرفت خوبی داشتم.اما پس از ان متوجه شدم که متد اموزشگاه ها،نیاز من را به یادگیری موثر و سریع براورده نمیسازد. من شرکت بازرگانی دارم و برای توسعه ی کارم به زبان نیاز مبرم دارم. ضمن این که علاقه ی زیاد من به انگلیسی و همچنین ایده ال گرا بودن من سبب شده که هدفی فراتر از توانایی مکالمه را در سرم بپرورانم و در طول سالیان به حدی برسم که تمامی فیلم ها و اخبار ها را نیز کاملا درک کنم. من برای حمایت از تلاش شما و همچنین اعتقاد به روش شما،میخواهم طرح بینهایت شما را خریداری کنم. فقط میخوام بدونم که نسخه ای که من روی گوشیم از توی بازار نصب کردم اخرین نسخه است یا خیر؟چون مشکلی در سرویس بینهایت شما ایجاد نشه…سپاس مجدد

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنون از نظر لطفتون و اعتمادتون نسبت به بنده
در رابطه با سوالی که فرمودین، وقتی شما نسخه ی بینهایت رو بخرین، هر آپدیتی هم که صورت بگیره خرید شما محفوظه و با آپدیت از بین نمیره.
باز هم ممنونم از حمایت شما
ارادتمند
حسین

سعید

جناب آقای ناصری با سلام و احترام

سعید هستم، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه پلی تکنیک تهران.

بنده نیز به مانند شما انرژی زیادی رو صرف یادگیری زبان نموده و تا کنون اون نتیجه ای که باید میگرفتم رو بهش نرسیدم.

بنده با توجه به معتبر بودن مدرک دانشگاهیم و همینطور علاقه زیاد به کارهای علمی- تحقیقاتی، یک مورد موقعیت کاری وتحصیلی در کشور آلمان برام پیش اومد ولی به دلیل ضعیف بودن سطح زبان موفقیت به کسب آن نشدم و فکر کنم این گونه موقعیت ها به سختی برای یک نفر دوباره تکرار شه. این مدت هم خیلی از مراجع رو امتحان کردم تا اینکه دیشب با سایت شما آشنا شدم. با خوندن مطالب سایتتون، علاقمند به امتحان روش پیشنهادی شما شدم.

امیدوارم بتونم از تجربیات و راهنمایی شما استفاده کنم.

با تشکر

ارادتمند شما- سعید

امید

سلام خدمت شما دوست عزیز اسم من امید هست
من به خاطر این زبان میخوام یاد بگیرم که الان دوره ای شده که همه سایتها کارها و غیره زبان انگلیسی بلد نباشی تو دردسر میفتی بعد بخاطر اینکه من دارم لیسانس مهندسی برق میگیرم اما زبان انگلیسیم خییلی افتضاح هست بعد عقد کردم خانوم زبان انگلیسی بلده خییلیم دوست داره من یاد بگیرم به خاطر همین به خاطر اینده خودم و به خاطر دل خانوم زبان انگلیسی رو یادم بگیرم مررسی از نرم افزارتون براتون ارزو موفقیت میکنم هر مسیر زندگیتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام امید عزیز
امیدوارم که همیشه خودت و خانومت موفق و پیروز باشی در زندگی
همونطور که خودتون فرمودین زبان انگلیسی جزو نیازهای اساسی زندگی روزمره، علی الخصوص برای قشر مهندس جامعه که بنده هم عضو کوچکی از این قشر هستم، شده.
اپلیکیشن ما خیلی به شما میتونه کمک بکنه، علی الخصوص در بحث مکالمه و گرامر که راهنمایی های لازم جهت یادگیری بهتر، طی روزهای آینده براتون فرستاده میشه.
من رو همیشه در کنار خودتون بدونین و اگر به مشکلی برخوردین بنده رو در جریان بذارین.
ارادتمند
حسین

زهرا

سلام.
من از بچگی با یادگیری زبان انگلیسی مشکل داشتم و راستش اصلا از درس زبان میترسیدم. اصلا نمیدونستم چطور باید زبان بخونم. با حفظ معنی لغات و دیکته کلمات و یه ذره هوش، خلاصه هر طوری بود امتحانات زبان مدرسه و بعد سه واحد در دانشگاه و نهایتا امتحان MCHE رو نمره آوردم و پاس کردم. الان دکترای فیزیک دارم. حالا دیگه احتیاج مبرم دارم به اینکه بتونم انگلیسی حرف بزنم. کاری که هرگز تمرینش نکردم و بلد نیستم. خیلی زودتر از اینا باید یه فکری برای یادگیری زبان میکردم اما نشده دیگه.
البته در خوندن کتاب و مقاله و متون انگلیسی مشکلی ندارم. نوشتن مقاله رو هم از پسش برمیام. اما وای به روزی که یکی از یه جایی از ممالک خارجه بیاد و من بخوام باهاش ارتباط برقرار کنم. کلا تعطیلم..حتی یه سلام و احوالپرسی ساده هم نمیتونم انجام بدم. اعتماد به نفسم در این زمینه صفره.
خلاصه به فکر افتادم که روشی پیدا کنم برای تقویت speaking و البته listening که این دومی هم خیلی مهمه. در صحبت با افراد بیشتر از اینکه نمیدونم چی بگم..میترسم نفهمم اونا چی میگن.
حدود یک سالی هست که دنبال راه میگردم. یه مدت یه معلم خصوصی داشتم. یه مدت کارتونای زبان اصلی با زیرنویس میدیدم. بعد سریال و فیلم. یه مدتی هم یه برنامه رو دنبال میکردم که قرار بود ما رو در شش ماه زباندان کنه..پیشرفت داشتم اما خیلی خیلی کند. و همچنان اعتماد به نفس زبانی ندارم.
امروز دنبال معنی یک کلمه میگشتم که سایت شما رو دیدم و اون پنج استراتژی رو خوندم. با توجه به سعی و خطاهای خودم در این یک سال به نظرم اومد روش خوبیه. علاقمند شدم که برنامه شما رو هم امتحان کنم و امیدوارم اینجا پایان سردرگمی ها باشه.
با تشکر از وقت و حوصله تون

زهرا

امروز از درس اول سطح 3 (کتاب گویا) شروع کردم.
مشکلی که دارم اینه که یک لغت رو بارها باهاش روبرو میشم و معنیشو از دیکشنری استخراج میکنم اما باز دفعه بعد که همون لغت رو میبینم یادم نمیاد ترجمه ش چی بوده. نمیدونم از ضعف حافظه منه یا بقیه هم همین مشکل رو دارند. اگر راهی برای رفع این مشکل دارید ممنون میشم به منم بگید.

بازم بخاطر زحمتی که میکشید ازتون تشکر میکنم

با احترام

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
اولا به شما پیشنهاد میکنم به جای کتاب گویا دروس داستان های واقعی رو بخونین که برای شما مناسبتره
در این دروس داستان چندین و چند بار توسط سوالات مختلف که از شما پرسیده میشه، حلاجی میشه و شما لغت ها رو بهتر حفظ میکنین.
در ثانی اگر شما از ویژگی هایلایت استفاده بفرمایین و همچنین تکنیک سایه رو روی درسها اعمال کنین، این مشکل شما رفته رفته حل میشه
نگران نباشین.

نازنین

سلام اقای ناصری
ممنون ازین نرم افزار خوبی که ارائه دادین. مشکل من واقعا اساسیه و تنها راهی که تونست کمکی به من بکنه این نرم افزار بود . من توی مکالمه زبان خیلی مشکل دارم خودم فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان هستم و با نمرات خوبی همه درسارو پاس کردم ولی نوبت به مکالمه که میشه خیلی کم میارم خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی وقتی نتیجه نمیگیرم ناامید میشم دنبال یه راه ساده تر و راحت تر و کوتاهتر هستم . برنامه شما خیلی خوبه ولی برای من کافی نیست نیاز به یک برنامه ریزی اساسی دارم که متاسفانه راهشو بلد نیستم .

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی ممنون از نظر لطفتون.
ببخشید آیا شما نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه رو خوندین؟ و تکنیک هایی که اونجا گفته شده رو پیاده سازی کردین؟ این تکنیک ها میتونه برنامه ی خیلی خوبی برای شما باشه که مکالمه ی شما تقویت بشه.

صادق

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست بزرگوار
من واقعا خوشحالم که نرم افزار شمارو نصب کردم
احساس میکنم خیلی میتونه تو مکالمه کمکم کنه
هدف من از یادگیری زبان بیشتر مکالمه هستش که دوستانم پیشنهاد کردند انگلیسی رو در قالب کتاب داستان صوتی یاد بگیرم
این شد که با نرم افزار شما آشنا شدم
بسیار سپاسگذارم

فرناز

سلام
من دوستم این نرم افزارو نصب کرده بود و بهم پیشنهاد داد که نصبش کنم. من مشکلم رو speakinge نمیتونم کلماتو کنار هم قرار بدم و سریع یه جمله بگم موقع نوشتن متن این مشکلو کمتر دارم ولی موقع صحبت کردن خیلی سخته برام.یه سوال دیگه اینکه این داستانا که تو نرم افزاره چه جوری باید بخونیم یعنی روش درستش چه جوریه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
روششو براتون ایمیل میکنم

آرزو

با عرض سلام خدمت آقای حسین ناصری
در ابتدا بسیار تشکر میکنم از اینکه این سایت و نرم افزار رو راه اندازی کردین و مهمتر از اون تجربیات گرانبهاتون رو در اختیار ما میگذارین
بنده آرزو هستم دانشجوی ترم 2 هوشبری
به علت اینکه اکثر کتاب های علوم پزشکی انگلیسی هست و اگرم ترجمه شده باشه ب قوت نسخه اصلی اون نیست تصمیم ب فرا گیری زبان گرفتم
همین امروز خوشبختانه با سایت و اپلیکیشن شما آشنا شدم و می خواستم بدونم برای من بسنده کردن ب نرم افزار زبان شناس و فیلم های اون کافیه ؟؟
اگر نه شما چ منابع دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام آرزو خانم
خیلی ممنونم که پیغام دادین.
در رابطه با سوالتون این اپلیکیشن برای شروع کار کافیه و منابع خیلی زیادی داره که اگه بتونین تمومشون کنین خیلی پیش رفتین. وقتی که دایره ی لغاتتون به اندازه ی کافی توی این نرم افزار رشد کرد پیشنهادم اینه مقالات و کتابهای تکست رشتتون رو هم رفته رفته مطالعه بفرمایین

احمد

آقای ناصری برای پیدا کردن معنی کلمات که همزمان با گوش دادن معنی شان را بدونم چکار باید بکنم.؟گفتید که داستانهای واقعی رو مطالعه بکنم، مطالعه کردم سطحشون خوبه برام.ممنون میشم راهنمایی ام بکنید.

حسین ناصری
حسین ناصری

دو تا کار باید بکنین که کم کم لغات تو ذهنتون هک بشه

1- تمامی لغاتی که بلد نیستین رو هایلایت زرد بفرمایین توی اپلیکیشن زبانشناس و هر بار به اونها میرسین سریع یه مروری بفرمایین

2- تکنیک سایه رو روی این داستان ها پیاده سازی بکنین که رفته رفته ذهنتون به فهم آنی مطالب انگلیسی عادت کنه.

Ali

سلام. یه سوال داشتم: میگم اشکال نداره که مثلا در مکالمه فعالانه پکیج داستان های واقعی برای دیدن داستان و سوالات اون(البته نه جواب ها) از متن استفاده کنیم؟ یا اینکه باید حتما فقط و فقط گوش کنیم و جواب بدیم؟ چون من یک مشکل بزرگ دارم اونم اینه که موقعی که داستان رو گوینده میگه من نمیتونم همون موقع اون رو به خاطر بسپرم که در جواب به سوالات ازش استفاده کنم برای همین مجبور میشم از متن استفاده کنم. برای این راه حلی دارید؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اولش اشکالی نداره.
شما بایستی تکنیک سایه رو بیشتر پیاده سازی بفرمایین. با تکنیک سایه کم کم صحبت هایی که گفته میشه خود به خود در آن واحد توی ذهنتون متوجه میشین.

یوسف

با عرض سلام و خسته نباشید
من تشکر میکنم از شما دوست عزیز که این چنین فضایی عالی جهت پیشبرد اهداف آموزشی دارین و همچنین لطفی که دارین و جواب دوستان را به صورت کامل و ساده ارائه میکنید .
بنده به تازگی فارغ التحصیل شدم و حدود یک سال هست که در یک شرکت بزرگ مشغول به کتر هستم که تمام مکاتبات اداری به زبان انگلیسی هست و بنده به تازگی مسئول کاری شدم که برای اشراف کامل نیاز به تسلت کامل به زبان دارم ولی متاسفانه به علت ضعف در سيستم آموزش و سهل انگاری خودم در زمان تحصیل پایه زبان من خیلی ضعیف هست به صورتی که در بعضی از مواقع در تلفظ بعضی لغات دچار مشکل میشم ، میخواستم بدونم که سیستم شما برای شخصی مثل من کار برد دارد یا خیر بایستی از طریق شرکت در کلاس های آموزشی نسبت به آموزش زبان اقدام کنم. در ضمن من فکر میکنم یکی دیگه از ضعف های من در خصوص گرامر باشه .
یک نکته دیگه اینکه من الویتم صحبت کردن نیست.
باز هم از شما کمال تشکر رو دارم

مریم

سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
اول یک تشکر بکنم بابت نرم افزار عالیتون واقعا اگر مستمر به کار گرفته بشه خیلی موثره متاسفانه من بعد از یک هفته تازه امروز تونستم باهاش کمی کار کنم خیلی خوب و اصولی هست ممنون.
راستش من احساس میکنم برای اینکه گرامرو بلد بگیرم باید یه راهی رو جدای از یادگیری لغاتم پیش بگیرم یعنی دارم توی تمرین کردنم بین این دوتا تمایز قائل میشم نمیدونم این کارم درسته یا نه باید چیکار کنم!؟
ممنون از لطفتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما با این اپلیکیشن به دو دلیل گرامر رو میتونین با لغت پیش برین

1- استفاده از تکنیک های سایه و استراتژی های تقویت مکالمه که در پستهام بهش اشاره کردم باعث میشه رفته رفته گرامر تو ذهنتون به صورت ناخودآگاه قرار بگیره.

2- پکیج هایی مثل داستان واقعی، انگلیسی قدرت و مگا داستان دقیقا درسنامه هایی برای گرامر دارن که در کنار لغت گرامرتون هم خوب میشه.

بنابراین نیازی نیست که جداگونه پیش برین.

پروانه

سلام دوست عزیز
خیلی سپاسگزام که به ما راهنمایی میکنی که چگونه زبان را بیاموزیم. من برای یادگیری زبان سی دی های متفاوتی گرفته بودم وانواع روشها را رفتم اما برای آیلتس هنوز هیچ کاری نکردم و قصدم مهاجرت است به کانادا که آیلتس میخواهد ، بنابراین عزم جدی کردم به امید خدا زبان را به یک جایی برسانم .
پس پیشهناد شما این است که اول پنج استراتژی را مطالعه کنم و داستان بخوانم البته زبان انگلیسی کمی بلدم اما واقعا در گفتار و شنیدن اشکال دارم و نرم افزار زبانشناس به درد من میخوره.
البته فکر میکنم فقط برای سیستم اندروید داره برای کامپیوتر یا لب تاب باید از کجا دانلود کنم .
باسپاس فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظر لطفتون نسبت به بنده.
دقیقا اگه پنج استراتژی رو روی داستانها (داستان های واقعی و مگا داستانها) اعمال بفرمایین، مکالمه ی شما رفته رفته به حد خوبی میرسه. البته در کنار این داستان ها میتونین پکیج انگلیسی قدرت رو هم بخونین.
نرم افزار هم فعلا برای اندروید هست و برای کامپیوتر و لبتاب هنوز نرم افزاری ندادیم.

مجید

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
برادر ارجمند جناب آقای ناصری
احتراما بنده داستان یادگیری زبان جناب عالی را خواندم و چون فرموده اید که بهتر است بنده نیز داستان خودم را بگویم تا بتوانم از راهنمایی های شما بهتر استفاده کنم؛ لذا امیدوارم با ارسال این پاسخ به شما، زمان زیادی از وقت شما گرفته نشود.

استاد گرامی!
بنده از اول راهنمایی تا دوم دبیرستان در محله جنوب تهران به موسسه جاهد؛ زیرمجموعه موسسه شکوه رفتم. سپس دو سال به دلیل مساپل شخصی و نیز کنکور، نتوانستم ادامه دهم. در ادامه پس از قبولی در دانشگاه، دوباره به همراه دوستم نزدیک به یک سال و نیم به همان موسسه رفتم و اگر دو ترم دیگر ادامه می دادم، در اولین کلاس دوره های پیشرفته؛ شامل آیتلس یا تافل می توانستم حاضر شوم که باز بدلیل کار کردن و نیز توأمان درس خواندن در زمان دانشکده، باز موسسه را رها کردم. اکنون نزدیک به دوازده سال است که در رشته مهندسی و تعمیر و نگهداری هواپیما در مقطع لیسانس فارغ التحصیل شده و حدودا نزدیک به چهارده سال است که موسسه زبان را رها کرده ام که ماحصل آن این است که بسیاری از دانسته ها و محفوظات بنده از خاطرم رفته و اعتماد به نفس چندانی در این زمینه جهت ارتباط با اطرافیان و خارجی های مرتبط با محل کار از طریق مکالمه رودررو و یا رد و بدل نمودن ایمیل ندارم.
با توجه به اهمیت زبان در رشته و شغل بنده (که تمامی منابع و کتب این رشته به زبان انگلیسی می باشد)، اهمیت یادگیری و درک مطلب متون و کتب و نوشته ها و مکالمه با افراد خارجی به صورت رودررو و یا از طریق ایمیل برای بنده دوچندان و یا به عبارت بهتر، صد چندان شده است.

استاد عزیز!
بنده متأهل و دارای دو فرزند دوقلوی یازده ماهه می باشم. از زمانی که بنده از محل کار به منزل مراجعه می کنم، تقریبا تمام وقتم اختصاص به خانواده و کودکانم می یابد. شرایط بنده و خانواده مان نیز طوری است که کمتر کسی امکان کمک به همسرم جهت نگهداری کودکان را داراست. لذا بنده از ساعت حدودا شش بعدازظهر که به منزل می رسم، تا ساعات پایانی شب (یعنی تا دوازده یا یک نیمه شب)، مشغول کودکان و کمک به همسرم می باشم. صبح ها نیز نزدیک شش و ربع باید از منزل بیرون بروم تا رأس ساعت هفت و سی دقیقه در محل کار حاضر و کارت بزنم.

استاد بزرگوار!
داستان خودم را کوتاه می کنم و دیگر بیش از این وقت گران بهای شما را نمی گیرم.
با توجه به درگیری بنده با منابع و متون انگلیسی مرتبط با کار و نیز ضرورت یادگیری مکالمه به صورت رودررو و یا از طریق ایمیل با خارجی ها و نظر به اینکه لازمه پیشرفت در این شغل، حداقل داشتن مهارت در زبان انگلیسی می باشد، لذا خواهشمند است که بنده را راهنمایی بفرمایید تا بتوانم بر این مسأله، در کنار سایر مشغولیات خویش نیز فایق آیم.

با تشکر از وقت گذاری و تلاش جناب عالی در جهت کمک به دوستان در راستای ارتقای سطح فراگیری و تبحر در مقوله زبان انگلیسی.
التماس دعا.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. به دلیل اختصاصی بودن وضعیت شما، به شما ایمیل میزنم.

مجید

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
استاد عزیز!
احتراما گوشی بنده اندرویدی نمی باشد.
اما اگر گوشی یا تب لت اندرویدی برای این نوع یادگیری واجب و ضروری می باشد، بنده حاضرم با کمی صرف هزینه، آن را خریداری نمایم. چون انگیزه بنده جهت یادگیری زبان انگلیسی، آن هم به طور اساسی و کاملا کاربردی بسیار زیاد می باشد.

فقط استاد بزرگوار!
در برنامه ای که برای بنده در نظر می گیرید، لطفا مشغله بنده در محل کار و خانواده و کودکان دوقلویم را مد نظر قرار دهید. اما صادقانه بگویم، با تمام این مشغله ها، بسیار برای یادگیری مصر می باشم
با تشکر.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام جناب مرادی

وقت بخیر.

خدمت شما عرض کنم که بنده اعتقاد زیادی به روش خودم دارم. و تقریبا 94 درصد از افرادی که از روش بنده استفاده کردن و جدی بودن توی کار، از این نرم افزار راضی هستن.

نرم افزار بنده برای شمایی که مشغول کار هستید و صاحب فرزند هم هستید اتفاقا خیلی مناسب هست. چون شما وقت کلاس رفتن طبیعتا ندارید و بایستی از زمانهای خالی خودتون، علی الخصوص زمانهای مرده استفاده بفرمایید. نرم افزار ما دقیقا برای همچین شرایطی مناسب هست. به عنوان مثال از جمله زمانهایی که از این نرم افزار میتونید استفاده بفرمایید، موقعی که داخل تاکسی هستید و سر کار می روید یا برمیگردید، مواقعی که برای خرید بیرون می روید و … میتونید از نرم افزار استفاده بفرمایید و زمانهای مرده ی خودتون رو زنده کنید. البته بایستی یک زمان اختصاصی در حد روزی حداقل نیم ساعت الی یک ساعت نیز به نرم افزار اختصاص بدید که تاثیرات کار با اون زودتر خودش رو نشون بده

با این وجود ممکنه شما از نرم افزار ما خوشتون نیاد. خود نرم افزار هزینش بسیار ناچیز هست اما هزینه ی گوشی ممکن هست دست کم 300 - 400 هزار برایتان حداقل بیفتد که نمیخواهم الکی این هزینه برایتان ایجاد بشود. بنابراین برخی از منابعی که داخل نرم افزار قرار داده شده رو پیشنهاد میکنم بخونید و ببینید که آیا از این منابع خوشتون میاد یا خیر (البته نرم افزار امکانات دیگری هم داره اما به هر حال منابع خودش نصف قضیه محسوب میشه که اگه از منابع خوشتون نیاد، نرم افزار کاربرد چندانی نمیتونه برای شما داشته باشه)

سطح متوسط : داستان ماموریت پرش از مرز زمین

سطح ساده : داستان چوپان دروغگو

سطح پیشرفته: داستان زندگی یا مرگ

این داستان ها در سه سطح برای شما قرار دادم که هر سه سطح رو مطالعه بفرمایید. اینها نمونه ای از منابعی هستند که در نرم افزار زبانشناس قرار داده شده است.

مجید

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
برادر ارجمند جناب آقای ناصری
احتراما ضمن تشکر از فرصتی که برای ایمیل های بنده می گذارید و وقت گرانبهای خود را با ایمیل های هدفمند صرف ایجاد انگیزه در بنده می نمایید، به عرض می رساند که چون بنده در منزل رایانه ندارم، لذا نتوانستم سریعتر ایمیل هایم را بررسی و به شما پاسخ دهم.

استاد بزرگوار!
بنده هر سه داستان ساده، متوسط و پیشرفته را خواندم و لذت بردم. هر چند که در بسیاری از معانی و لغات با مشکلات فراوانی مواجه شدم، اما کلیات داستان ها را با خواندن متن انگلیسی متوجه شدم (البته متن های فارسی نیز موجود بودند). ناگفته نماند که بنده فقط خواندم و به دلیل حضور در محل کار نتوانستم گوش کنم.

اکنون اعلام می کنم که بنده بسیار علاقمندم که تحت راهنمایی های شما استاد گرامی، بتوانم در راستای ارتقای زبان انگلیسی خود به صورت عملی قدم بردارم.
در مرحله اول لطفا بفرمایید که بنده یک گوشی که مجهز به نرم افزار اندرویدی است، بخرم بهتر است یا اینکه همین گوشی خودم را داشته باشم و یک تبلت اندرویدی بگیرم تا علاوه بر کاربرد زبان آموزی، از مزایای احتمالی دیگر آن نیز استفاده کنم؟

استاد عزیز!
همانطوریکه شما فرموده اید، بیشترین زمان مرده بنده در مترو و تاکسی و کمی هم در بین برخی از کارهای محوله در محل کارم می باشد. لذا در راستای راهنمایی های راهگشای تان، بفرمایید که چگونه می توانم از حداقل زمان خود، حداکثر استفاده را ببرم تا بتوانم موفقتر بوده و نیز بتوانم به یکی از مثالهای آتی شما برای سایر دوستان در زمینه ارائه راهنمایی و ایجاد انگیزه مبدل شوم؟

استاد محترم!
خواهشمندم در راهنمایی های خود، بنده را مانند کودکی فرض بفرمایید که می خواهد راه رفتن (تاتی کردن) را بیاموزد. چون واقع مطلب هم همین است. بنده شاید در دوران استفاده از زبان فارسی، خداوند به بنده مرحمت فرموده تا نزدیک به سی و چند سال از این زبان استفاده کنم. ولی در مورد زبان انگلیسی، در ابتدای راه بوده و مانند یک کودک می باشم. لذا لطفا در راهنمایی های معلمانه و مشوقانه خود، به جزئیات ریز عملی و کاربردی که خود با آنها مواجه شده و تجربه آنها را دارید نیز اشاره بفرمایید. چه بسا همین نکات ریز و ناچیز از منظر جناب عالی، برای بنده بسیار راهگشا و کاربردی باشند.

با تشکر.
التماس دعا.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی خوشحال شدم که از شیوه ی آموزشی به صورت داستان خوشتون اومد. با توجه به این موضوع، نرم افزار زبانشناس کاملا مناسب شما است.
در رابطه با سوالی که فرمودین درباره ی گوشی یا تبلت. توصیه من گوشی هست. چون در تاکسی ، مترو، و … راحت تر میتونه مورد استفاده قرار بگیره. تبلت رو به راحتی نمیشه دست گرفت و نگاه کرد اما گوشی راحت تر توی دست قرار میگیره. از طرف دیگه ما فعلا قیافه ی نرم افزار رو در حد و اندازه ی گوشی درست کردیم و با وجود اینکه توی تبلت هم مشکلی وجود نداره و نرم افزار اجرا میشه، اما ممکنه شکل نرم افزار یکخورده بدریخت باشه.
سوالای دیگرتون به صورت خصوصی پاسخ داده شد.

مجید

سلام علیکم؛ وقت بخیر.
جناب آقای ناصری ارجمند
احتراما از وقتی که برای خواندن ایمیل مطول بنده و نیز بابت ارسال پاسخ مفصل خویش گذاردید، سپاسگزارم.

استاد عزیز!
ادبیات و سبکی که برای پاسخ به کار برده اید، بسیار کاربردی و عملی است. همچنین در نوع راهنمایی جناب عالی، کاملا حس راهنمایی انساندوستانه، دلسوزانه، مشفقانه و معلمانه احساس می شود.

استاد گرامی!
إن شاءالله در اولین فرصت اقدام به تهیه یک گوشی با نسخه اندرویدی بالاتر از 4 نموده و سپس با کمک شما، نرم افزار زبانشناس را نصب و تلاش و کوشش خود را در راه فراگیری زبان آغاز خواهم نمود.

باز هم از ایجاد انگیزه و ترغیب مؤثرتان تشکر می نمایم.
التماس دعا.

کشکولی نیا

سلام آقای ناصری.. تبریک میگم بهتون برای طراحی چنین نرم افزار خوب و کاربردی.. دیشب برای آشنا شدن با محیط کمی با نرم افزار کار کردم و یکی دو داستان از مقدماتی را خواندم و از تکنیک سایه استفاده کردم.. عالی بود.. و فکر می کنم این نرم افزار بتونه به من کمک کنه.. البته پشتکار و مداومت در کار مهمه که امیدوارم داشته باشم و بتونم این مشکل بزرگم را حل کنم..
من به خاطر شغلم سالی چند بار به جشنواره ای خارج از کشور می روم و متاسفانه به خاطر ضعف در لیسنینگ و اسپیکینگ نمی توانم با دیگر شرکت کنندگان در جشنواره ارتباط برقرار کنم و یا در مصاحبه ها باید از یک مترجم کمک بگیرم.. سالهاست که در کلاس های مختلف شرکت می کنم و احساس می کنم حتی یک قدم هم به جلو نمی روم.. البته بیشتر تقصیر خودم است که سماجت لازم را ندارم و زود دلسرد می شوم.. اواخر مرداد برای شرکت در یک جشنواره به برزیل می روم و دوست دارم بتوانم با خیال راحت با دیگران صحبت کنم پس اینبار تصمیم گرفته ام خودم را در زبان غرق کنم.. امیدوارم با کمک نرم افزار شما موفق شوم.. ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما به دلیل اینکه به مکالمه نیاز دارین، پیشنهادم این هست که پکیج داستان واقعی رو یک نگاهی بندازین و به بنده بگین که آیا سطحش مناسب شما هست یا خیر؟
این پکیج برای مکالمه فوق العاده است.

کشکولی نیا

سلام آقای ناصری
دیروز فرصت کردم و پکیج داستان واقعی را دیدم به نظر میرسه که مناسب باشه و از امروز شروع می کنم و روی این بخش را کار میکنم.. ممنون از راهنماییتون

محمد رضا

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده نرم افزار خوب شما را یک هفته ای است که خریداری کرده ام و از امکانات خوب نرم افزارتان استفاده می کنم.
طی این یک هفته نکاتی به نظرم امد که به نظرم در صورت اضافه شدن به برنامه زبان شناس میتواند کارایی برنامه را افزایش دهد.

1- در تمامی متون کلمات ترکیبی با یک معنی واحد وجود دارد (مانند figure out )که در حال حاضر امکان انتخاب این کلمات در قالب یک لغت وجود ندارد . در صورتی که کاربر امکان انتخاب چند کلمه کنار هم را برای Highlight کردن یا انتقال به جعبه لایتنر را داشته باشد این امکان نیز فراهم خواهد شد.

2- درصورت انتخاب یک لغت ونمایش کادرزیرین برنامه( که برای Highlight کردن یا انتقال به جعبه لایتنر استفاده می شود) و سپس انتخاب یک لغت دیگر کادر زیرین بجای تغییر کلمه انتخاب شده کادر زیرین را مخفی می کند ، در حالی که انتظار می رود بجای Hide کردن کادر زیرین تنها کلمه مورد نظر تغییر کند تا کاربر مجبور به انتخاب مجدد کلمه نشود.

با تشکر

نگار

سلام

من نگار هستم،
۱۸ سالمه.امسال سال اولیه که قراره کنکور بدم.راستش خیلی دوست دارم دکتر بشم خیلی خیلی.ولی از تنبلیم برای کنکور هیچی نخوندم و قصد دارم ساله بعد هم کنکور بدم اینو اینجا داشته باشید✌

زبان و خیلی دوست دارم،بچه که بودم کلاس زیاد میرفتم ولی هیچ کدومش به دردم نخورد و نتونستم خوب یاد بگیرم.تو اینترنت که سرچ زدم برنامه ی شما بهم معرفی شد.✌📚

حالا ربطش به کنکورم»» کسی که بخواد پزشکی قبول بشه باید زبانش فوق العاده باشه از اونجاییم که عاشق مسافرت های مختلف هستم و دوست دارم یک روزی همه ی کشورها رو بگردم خیلی بهش نیاز دارم✌

ممنون که وقت گذاشتین و پیغامی که فرستادمو خوندید آقای حسین ناصری

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام نگار خانم
امیدوارم که در رسیدن به اهدافت موفق بشی
در رابطه با نرم افزار کمکی که بهت میکنه زبان انگلیسیت رو حتما قوی میکنه. ولی طبیعیه که این نرم افزار برای کنکور ساخته نشده. پس پیشنهاد میدم که مثلا از کل وقتی که میخواین برای زبان بذارین، نصفشو کنکوری بخونین، و نصفشو با این نرم افزار پیش برین. درس های داستان های واقعی هم خیلی میتونه کمکتون کنه.

آرشیو نظرات دیگر: