دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

فریبا

سلام
وقتتون بخیر
من به دلیل اینکه ایران نیستم و به تازگی در یک محیط بازبان انگلیسی قرار گرفتم نیاز دارم هر چه سریعتر بتونم با محیط ارتباط برقرار کنم و چون بچه یکساله دارم نمیتونم از کلاسهای اینجا استفاده کنم به همین دلیل دنبال یک روش با استفاده از موبایل هستم که کمکم کنه
هدف اصلی من اینه که بتونم انگلیسی رو راحت حرف بزنم و در سطح بعد ادبیات انگلیسیم خوب بشه
برای هدف اولم نرم افزارتون رو پیدا کردم اما نمیدونم آیا فقط گوش دادن به تکستها میتونه مکالمه من رو قوی کنه؟( تقریبا 80 درصد کلمات متنها رو بلدم)
ممنون میشم اگه توضیح بدید چجوری از نرم افزارتون تو این زمینه میشه استفاده کرد؟
ممنون از لطفتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیر فقط خوندن و گوش دادن به درسها کافی نیست. بلکه بایستی حتما استراتژی های تقویت مکالمه رو روی درسها پیاده سازی کنین.

یونس

با سلام خدمت استاد ارجمند جناب حسین ناصری .
بنده در سطح مبتدی زبان انگلیسی هستم . چند وقتی هست که با نرم افزار شما آشنا شدم و با همان داستان های کودکانه شروع کردم .
خواستم بدونم منظور از خرید بینهایت چیه
آیا با خرید بینهایت تمام دوره ها و تمام فیلم ها قابل استفاده هستند یانه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با خرید بینهایت از تمامی امکانات برنامه از جمله هایلایت لغات، دیکشنری آفلاین، ترجمه فارسی داستان ها و … بهره مند میشین.
در ادامه هم یه بخش بزرگ فیلم قراره به اپلیکین اضافه بشه که اون رو هم میتونین استفاده بفرمایین.

عاطفه

سلام اقای ناصری ، ازینکه با شما و نرم افزارتون اشنا شدم خوشحالم . من علاقه ی زیادی ب یادگیری زبان دارم ، ۴ سال کلاس زبان رفتم ولی متاسفانه ب علت مشکلات درسی و دانشگاه نتونستم ادامش بدم و ب مرور فراموشش کردم ، الانم ب شدت مشتاقم ک یادگیریو از سر بگیرم و ب انتها برسونمش . منتهی بیش از حد سردرگمم . کتاب و منابع اموزشی زیادی دارم ولی نمی دونم از کدوم شروع کنم و روزی چند ساعت بخونم ، اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. پیشنهاد ما این هست که حداقل روزی یک ساعت با نرم افزار کار کنین. و برای شروع هم با توجه به پیشینه تون، پکیج داستان واقعی برای شروع خیلی خوبه.

محمد

سلام اقای ناصری
این نرم افزارتون واقعاً عالیه،من خودم داوطلب کنکور دکترا هستم،دنبال یه کتاب رایگان تو سایت میگشتم که دانلود کنم که نرم افزار شما رو دیدم،من خودم از یه چند هفته پیش یه کتاب از سایت دانلود کردم و دارم با لب تاب میخونم،حقیقتش دیروز وقتی این نرم افزار رو دیدم خیلی خوشحال شدم و امروز دلم میخواست زود اون قسمت های گرامری رو توی کتابی که قبلا دانلود کرده بودم رو تموم کنم و داستان کودکانه رو شروع کنم به خوندن،منتها وسط داستان بودم که پیغام اومد باید نرم افزار رو خریداری کنم تا بتونم ازش استفاده کنم،واقعا ناراحت شدم،اقای ناصری من اگه پول خرید کتاب داشتم که کتاب رایگان از سایت نمیگرفتم،مشکل من نداشتن هزینه برا خرید کتاباس همین،موفق باشین در پناه حق،خدانگهدار.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام دوست گرامی
ببخشید شما که میخواید انشالا دکتر بشید، آیا در نهایت میخواید رایگان برای دیگران کار کنید؟ یا هر کاری که بکنید هزینه از دیگران دریافت میکنین؟ تازه اپلیکیشنی که ما طراحی کردیم تمام منابع به صورت رایگان در اختیار شما هست و ما حتی در حالت رایگان تبلیغی هم به شما نشون نمیدیم که موجبات آزار و اذیت شما بشه. بنابراین این ناراحتی شما به نظر میاد که کم لطفی در حق ما باشه. هر کاری برای ادامه ی حیاط نیازمند تامین منابع مالی هست و هزینه ای که ما دریافت میکنیم، در قبال خدماتی که شما دریافت میکنید واقعا در حد صفره.
به هر حال امیدوارم که در این دیدگاهتون تجدید نظر بفرمایین و یک مقداری هم هوای توسعه دهنده های نرم افزار های بومی رو داشته باشین که چرخ این صنعت در مملکت بچرخه که در نهایت فوایدش به صورت همه جانبه به خودتون هم برمیگرده.

محمد

سلام آقای ناصری عزیز استاد گرامی..
استاد من تازه امشب شروع کردم از نرم افزار زبان شناس داستان واقعی …
ولی یکم توضیح بیشتری در رابطه با همین روش میخواستم… مثلا من اول کل داستان را خوب گوش بدم یااینکه ازشروع شنیدن داستان لغاتی راکه نمیدونمومعنیشو ببینم و به جعبه لایتنر انتقال بدم؟؟ ….
کدوم روشو انتخاب کنم؟؟؟؟..

..
ازمشاوره و راهنماییتون بی نهایت سپاسگذارم… من تازه شروع کارمه و تازه یک خط از داستان رو گوش کردم … یعنی نرم افزار و سبکتون فوق العاده هست… وقت وزمان هم که برای کمک و مشاوره بهمون میزاری و توجه میکنی به شاگردانتون من خیلی امیدوار شدم که باهاتون و سبک کاریتون زبانموقوی کنم در عرض کوتاه ترین زمان ممکن…

من فقط مشکل اصلیم این است که زمان کمی میزارم برای یادگیری… اونم احساس میکنم آروم آروم با ایجاد انگیزه از مشاوره و راهنماییهای فوق العادتون و صبوری و توجهتون بما میتونم زمان بیشتری باعشق وعلاقه بزارم …..
یعنی فوق العاده هس این سبک…
فقط امشب بخاطر خستگیم نتونستم بیشتر زبان کار کنم… ولی فردا صبح زود دوباره شروع میکنم…
خیلی امیدوار شدم به یادگیری زبان اونم با استادی خوب وبی نظیر با سبکی فوق العاده و متفاوت…
مچکرم..

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
اگر پکیج داستان واقعی نرم افزار زبانشناس رو شروع کردین، تمام اطلاعاتی که برای نحوه ی خوندن درسها لازم دارین توی نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه نوشته شده.
به طور کلی شما بایستی دفعات اولی که یه درسی رو شروع میکنین اون رو بخوبی حلاجی کنین. یعنی همینطور که به درس گوش میدین و متن درس رو نگاه میکنین، بایستی لغات جدید رو انتخاب کنین، توضیحات لازم رو بنویسین، و در صورت لزوم، به جعبه لایتنر تعاملی زبانشناس اضافش کنین. بعدش دیگه میشه به ترتیب اعمال اون استراتژی ها.
البته اولش ممکنه مثلا فقط بتونین تا استراتژی 3 برین جلو. اشکالی نداره چند درس رو همینجوری برین جلو، بعد که قوی شدین برگردین و بقیه ی استراتژی ها رو هم روی درسهای قبلی اعمال کنین.
درضمن ما پیشنهاد میکنیم روزی حداقل یک ساعت روی درسها وقت بذارین تا به سرعت تاثیر استفاده از این متد رو ببینین

حمید

سلام و عرض ادب
بنده نرم افزارو ارتقا دادم و خیلی لذت میبرم ازش
فقط یه سوال؟ آیا فقط با شنیدن و خوندن داستانها گرامر هم یاد میگیرم مثلا ساختارهای زبان به عنوان مثال :گذشته ساده استمراری یا حال کامل استمراری…اسمیه،فعلیه،…
و یا اینکه من بخوام متنی که تو ذهنمه به فارسی و به انگلیسی تبدیلش کنم
چجوری میشه بدون اشتباه ساختاری و گرامری ترجمش کنم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
علاوه بر شنیدن و خوندن داستان ها و اعمال تکنیک هایی مثل تکنیک سایه، بعضی درسها مثل پکیج داستان واقعی دقیقا درسنامه هایی برای یادگیری گرامر دارن که این مشکلتون رو رفته رفته حل میکنه.

هادی

سلام حسین آقا
خسته نباشید عرض میکنم خدمت شما و همه ی اعضای تیمتون.
من برا یادگیری زبان خیلی تحقیق کردم چه تو اینترنت ،چه صحبت با دیگران،حقیقتش اینه که کلاس های آموزشی واقعا وقت گیرن ومن اصلا به اون سیستم اعتقاد ندارم.دیگه کم کم همه دارن میفهمن که اون سیستم جواب نمیده و باید رویکردشونو عوض کنن و کار شما دقیقا همونیه که منم بعد تحقیقاتم بهش رسیدم.
فقط من یه سوال داشتم ازتون حقیقتش من یه دانشجوی ترم 6هستم و تا حالا سراغ زبان نرفتم،ولی واقعا میخوام شروع کنم به یادگیری زبان اما چندتا نکته اولا من اصلا نمیخوام صرفا برا تست کنکور زدن زبان یاد بگیرم و هدفم اینه که چون زبان زنده دنیاست و جدیدترین مقالات و مطالب علمی مرتبط با رشتم به این زبانه واقعا انگلیسی رو یاد بگیرم البته خوب اینکه گوش بدی به حرفای یه نفر که داره انگلیسی حرف میزنه و بفهمی و یا اینکه خودن بتونی انگلیسی حرف بزنی خیلی عالیه اما من هردوتاشو میخوام که تاکید بیشترم تو گام اول روی فهم متن هاست،حالا خواستم بدونم با این شرایط این نرم افزار شما مناسب من هست یا نه چون فک کنم تو یه قسمت توضیحاتتون فرموده بودید که این نرم افزار برا کسایی که میخوان تو زمینه مهارت نوشتاری کارکنن مناسب نیست،منظورتون از مهارت نوشتاری چیه،اینی که من بیشتر میخوام رو فهم متن کار کنم همون مهارت نوشتاریه یا ربطی نداره؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیر این چیزی که شما میفرمایین به مهارت نوشتاری ربطی نداره بلکه به تقویت درک مطلب ربط داره که نرم افزار ما توی این زمینه عالیه.

مجید

بنده دانش اموز اموزشگاه سفیر هستم و به شدت نیازمند یادگیری زبان به ویژه مکالمه هستم
از نظر تئوری نمره های بسیار بالای را اخذ نموده ام شاید بتوان بیان نمود تا الان جز بهترین ها کلاس خود در آزمون های کتبی بوده ام ولی از نظر مکالمه بسیار پایین هستم .
اگر امکانش هست میخواستم با کاربران نرم افزار شما ارتباط برقرار کنم که ایا رضایت خاطر از نرم افزار دارند یا نه . ایا این نرم افزار جواب میدهد یا نه ؟
دلیل این کارم اینست که بعد از شش ماه نخواهم روشم را عوض کنم . و متوجه شوم که جواب نه می دهد .

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. نظرات کاربران در قسمت نظرات کافه بازار کاملا دلبخواهی بوده و میتونه گواهی بر کارایی اپلیکیشن باشه. در ضمن روشهایی که ما استفاده میکنیم ۱۰۰ درصد در وبسایت توضیح داده شده و شما میتونید خودتون روی این روشها فکر کنین و واقعا به نتیجه برسین که آیا روشهای گفته شده میتونه درست باشه یا خیر.

فتانه

سلام روز بخیر
من رشته ی دانشگاهیم مهندسی شیمی هست و ارتباط زیادی با زبان انگلیسی داره و باید از منابع انگلیسی استفاده کنیم
و البته از شروط ورودمون به بازار کار هم تسلط به زبان هست
اما خب به دلیل زیاد بودن هزینه کلاس دنبال روشی بودم ک هم کارامد باشه و هم فشار مالی زیادی رو بهم تحمیل نکنه
تو اینترنت چند روزی گشتم تا این ک وبسایت شما رو دیدم و بعدم نظرات مثبت کاربرها به ویژه در مورد پشتیبانی خوب
این شد ک برنامه رو نصب کردم و امیدوارم اینبار بتونم نتیجه بگیرم
با تشکر

رضا

سلام
من رضا هستم یه جورایی فارغ تحصلی شدم و خوب می خوام برای ارشد بخونم. منم خیلی دنبال یه راه مناسب برای یادگیری زبان رفتم از اول دانشگاه کلاس زبان هم زیاد رفتم ولی خوب یه جورایی کلاس زبان کسل کننده بود . به نظر من ما تو کشورمون در شرایط هستیم که می تونیم با ارتباط با دنیا بیشتر در رشته های مورد علاقمون پیشرفت کنیم مهم نیست چه رشته ای . من هم برای هدف های شخصیم و هم برای کنکور ارشد لازم دارم که زبانم رو تقویت کنم. و خوب وقت زیادی هم ندارم 6 ماه تا 9 ماه وقت دارم
من چندتا مشکل دارم در زبان
1- نمی دونم الان جقدر زبان بلدم و چقدر کلمه یاد دارم
2- کلمات رو وقتی نوشته شدن معنیش رو میفهمم نه وقتی میشنوم و خیلی از کلمات رو تلفظش رو بلد نیستم فقط
3- میخوام یک جوری زبان یاد یگیرم که هم به درد کنکور ارشدم بخوره هم به واقعا زبان یادبگیرم و میشه گفت اولویت اولم خود زبان یاد گیرفته
4- بعضی وقتا در خوندن متن ها برای یادگیری زبان معنی کلمات ر بلدم ولی مفهموم جمله رو نمی تونم دقیق بفهم یا میشه گفت این ربط به مشکل5 داره که اعتماد به نفسم در زبان بسیار پایینه شاید بعضی وقتا معنی رو میفهمم ولی شک دارم که درست باشه
5- از نظر وقتی مشکل ندارم فقط باید یه راه خوب رو پیدا کنم و بشینم پاش ولی به شرطی که جذاب باشه
ممنون میشم از کمکتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی ممنون از نظری که دادین. با اپلیکیشن زبانشناس قطعا به اهدافتون میرسین. اما در رابطه با سوالاتون:
1- اولا ما سیستم سطح بندی شده برای پکیج ها داریم بنابراین اگه میخواین بفهمین سطحتون چی هست، از یه سطح خاص شروع کنین اگه سختتون بود سطح پایینتری انتخاب کنین و اگه آسون بود سطح بالاتر. از طرف دیگه ما داخل نرم افزار ابزاری رو گذاشتیم که رفته رفته تعداد لغاتی که بلدین رو حساب میکنه. فقط کافیه چند روز با نرم افزار کار کنین متوجه میشین که چقدر لغت بلدین.
2- این مشکل احتمالا به خاطر اینه که کلمات رو دونه دونه حفظ کردین؛ در حالی که ما تاکیدمون این هست که اونها رو تو جمله و در قالب فایل صوتی یا فیلم یاد گرفته باشین. حالا نه تنها همین موضوع بلکه اعمال استراتژی هایی مثل تکنیک سایه باعث میشه که این مشکلتون مرتفع بشه.
3- نرم افزار زبانشناس اختصاصی برای کنکور ساخته نشده اما زبان رو واقعی یاد میگیرین. مخصوصا لغات و گرامر. که این موضوع غیر مستقیم روی نتیجه ی شما تو کنکور تاثیر بسزایی داره
4- این مشکلتون هم مشابه مشکل دو هست و با یادگیر لغت در قالب موضوع و داستان این مشکل حل میشه
5- نرم افزار ما پر از داستان های جذاب هست. و در ادامه نیز با اضافه کردن یه بخش یادگیری از طریق فیلم میتونم بگم کاملا سرگرم میمونین

نیلوفر

سلام
من تازه زبان رو شروع کردم و قاعدتا نمیتونم به سرعت نرم افزار بخونم.برای همین یا ازش جا میمونم هم دیکشنریش که 50 تا لغت داشته تموم شده ومن مجبورم کلمات رو یادداشت کنم و دوباره توی دیکشنری جدا ترجمش کنم و هم اینکه ترجمه بیشتر جملات هم واسم سخته.با اینکه از داستان های بچگانه شروع کردم….
من دارم تلاشمو میکنم ولی نمیدونم چرا تلاشم هیچ کاری نمیکنه
روش سایه هم اصن میونه خوبی بامن نداره و کارم باهاش راه نمیفته.فک کنم زبانو ببوسم بزارم کنار بهتره

حسین ناصری
حسین ناصری

نکته ی اصلی نرم افزار همینه که امکاناتشو تهیه بفرمایین تا بتونین به خوبی ازش استفاده کنین. روش هایلایت لغات خیلی توی یادگیری زبان انگلیسی و افزایش دایره ی لغات موثره.
برای اعمال روش سایه هم اگه سطحتون فعلا کمه عجله نکنین، فعلا همون استراتژی اول، یعنی تکرار فعالانه رو پیش بگیرین.

نادیا

سلام..قیمت نرم افزار چقدره؟؟؟؟

حسین ناصری
حسین ناصری

منابع رایگانه ولی امکانات 30 هزار تومن

افسانه

سلام اول بذارین از شما تشکر کنم بابت اینکه وقت میزارین، من چند جلسه از فایل ها را دانلود کردم،منتهی خ از لغات را معنی بلد نیستم بعد هم تو جعبه لاینتر دنباله معنی گشتم اونم میخاد که سرویس را ارتقا بدم.،این چجوریه من اگر بخام کامل برام فعال شه چیکار باید بکنم؟؟، من در آستانه ورود به مقطع ارشد منتهی زبانم خ قوی نیست میخام تا جایی که امکانش هست کمکم کنید که خ قوی شه،من بخاطر مشغله کاری که دارم فرصت رفتن به کلاس ندارم، شما کانال تلگرام ندارین؟؟ اگر دارین ممنون میشم معرفی کنید. خیلی دوست دارم زبانم قوی شه طوری که وقتی یه داستان گوش میدم بفهمم دقیقا چی میگه.
ممنون از اینکه وقت گذاشتین. منتظر کمک شما هستم.
دیگه زیاد نوشتم سرتون را درد نیارم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام

خواهش میکنم. مارو همیشه در کنار خودتون بدونین هر کمکی از دستمون بر بیاد انجام میدیم
از طریق راهنمای زیر میتونین برنامه رو ارتقا بدین:
راهنمای خرید از برنامه
لینک کانال تلگرام:
https://telegram.me/zabanshenas
اگه مشکلی در فرایند خرید داشتین به من بگین که راهنماییتون کنم.
بعد از خرید هم یادم بندازین که یه برنامه به شما بدم
ممنون

علیرضا

سلام وقتتون بخیر…
علیرضا هستم دانشجوی مهندسی عمران
به شدت علاقه مند به یادگیری زبان هستم ولی از اونجا که یکم سرم شلوغه وقت کلاس رو ندارم چن روزی بود که تو سایت ها می چرخیدم برای ی نرم افزار خوب مث رزتا استون، learn to speak English و… ک ب طور اتفاقی نرم افزار شما رو دیدم ک امیدوارم مفید باشه.
ب طور کلی اگ برنامه درستی داشته باشم امیدوارم که بتونم زبان رو کاملن فرا بگیرم
تنها مشکلم نداشتن برنامه مشخصی برای مطالعه زبان هستش
ممنون میشم ازتون اگ ی برنامه ریزی مفیدی ب من داده بشه
با تشکر از حسن نظر جناب عالی
ممنون از لطفتون

سهند

با سلام وتشکر وخسته نباشید
بنده یک معلم ابتدایی هستم با توجه به اوقات فراغتی که داشتم ودارم ودوست دارم اون رو با فعالیت های مفید پر کنم وسعی بر خواندن کتاب وبه روز بودن خودم می کنم وبا توجه به نیاز ضروری که در یادگیری زبان می دیدم کتاب ها و دی وی دی نصرت و برنامه های اندرویدی غیره رو تهیه کردم ولی مشکلی با نحوه ی استفاده اونا داشتم این بود که نمیدونستم تو چه سطحی هستم و اونا مطالب ووسایل پراکنده ونه پله پله و لول بندی شده بود وهیچ کدوم به تنهایی کامل وجامع نبوددنبال چیزی می گشتم که من رو اصولی وپله پله واز سطح مورد نیاز من رو جلو ببره که امروز با سایت شما آشنا شدم وبه نظرم جامع وپله پله وبرنامه دار اومد آموزش ها والبته اپلیکیشن رو دانلود کردم ونمیدونم از کجا وچی شروع کنم واز چه قسمتی برم.
با تشکر فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اینکه با چه برنامه ای شروع کنین بستگی به سطحتون داره. اگر مبتدی هستین فعلا با داستان کودکانه. اما اگه متوسط هستین با داستان واقعی شروع کنین.

اردوان

با سلام خدمت شما.امیدوارم که حالتون خوب باشه.ممنون بابت application تون. و ممنون بابت پاسخگوییتون.
من دانشجوی پزشکی ترم 10 هستم.خیلی علاقه به زبان اگلیسی دارم. از سوم ابتدایی رفتم کلاس تا اول دیرستان که به خاطر کنکور قطع کردم خوندن زبان رو. 2 باری هم در طی تحصیل دانشگام کلاس رفتم در کل زبانم بد نیست فکر کنم در حد advance یا حداقل upper intermediate باشم. ولی با توجه به وقت محدودم به خاطر بیمارستان و غیره خیلی وقت تکمیل کردن زبانمو ندارم. از شما دوست عزیز کمک میخوام چون بعد تموم شدن درسم قصد مهاجرت و دارم میخوام ببینم چه کتابی بگیرم و یا الان چه کنم برای زبانم.
با خودم خیلی سعی میکنم انگلیسی صحبت کنم ولی وقتی میخوام با کسی حرف بزنم خیلی از چیزا یادم میره و در کل هول میشم. ممنون میشم بهم بگید چه کار کنم. با تشکر فراوان.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
به شما پیشنهاد میکنم که با همین اپلیکیشن، دروس داستان واقعی و مگا داستان رو پیش برین و استراتژی بازگویی داستان رو روی این داستان ها پیاده سازی کنین تا مکالمتون قوی بشه.
البته کل همین نوشته ی لینک فوق رو در کل بخونین چون استراتژی های تقویت مکالمه رو به ترتیب از آسون تا سخت قرار دادیم. با توجه به اینکه فرمودین نزدیک advance هستین، استراتژی هایی که براتون آسون هست رو انجام ندین (مثلا تکرار)

فرشاد

سلام جناب ناصری.
راستش من 29 سال دارم و به واسطه شغلم و البته علاقه ام میخوام زبان انگلیسی رو یاد بگیرم. هر چند فکر میکنم تا الان شاید دیر اقدام کردم و هیچوقت سعی نکردم یاد بگیرم. من داخل برنامه هم براتون پیام فرستادم. من نسخه کامل نرم افزار رو خریداری کردم اما واقعا نمیدونم برای یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی از کجا شروع کنم.
یکی به من گفت برو کتاب اکسفورد پیکچر دیکشنری رو بخر و لغات رو یاد بگیر. منم رفتم خریدم و دارم میخونم. اما میترسم کاری که میکنم درست نباشه و وقتم رو هدر بدم.
مهم ترین سوال من اینه باید از کجا شروع کنم. چطور ادامه بدم و چطور تداوم داشته باشه. با چی شروع کنم و سوالاتی از این دست. ایا باید واسه یادگیری کلاس هم برم؟ البته شاغل هستم و وقتم واسه کلاس رفتن زیاد نیست.
خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.ممنون میشم کامل و جامع یه الگوریتم مشخص و قابل فهم برای منی که سطح زبانم خیلی معمولی هست ترسیم کنید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه خودتون بتونین گلیمتونو از آب بکشین بیرون بنده رفتن به کلاس رو توصیه نمیکنم. پیشنهادم به شما اینه با پکیج داستان کودکانه شروع کنین.

فرشاد

سلام. ممنون از پاسخ شما.
ایا باید بشینم از روی دیکشنری تصویری لغات کل لغات رو یاد بگیرم یا فقط خواندن دروس شما و یادگرفتنشون کفایت میکنه؟
در مورد پیشنهاد شما باید بگم سطح درس اول کودکانه(هملت) برام خوبه.اما با این حال باز هم کلمات زیادی در این سطح هست که معنیشون رو نمیدونم.
منتظر راهنماییتون هستم

حسین ناصری
حسین ناصری

نه دیکشنری لازم نیست همین برنامه های اپلیکیشن رو پیش برین کفایت میکنه.

فرشاد

واقعا ممنون از راهنمایی شما.
من سعی میکنم قدم به قدم با توصیه شما پیش برم. فقط برام یک سوال پیش میاد چطور میشه در قالب این داستان های نرم افزار, آدم تمام زبان انگلیسی رو همراه با تمام جملات و تمام کلمات انگلیسی با این دایره وسیع رو یاد بگیره. ممنون میشم پاسخ این سوالم رو هم بدید.منتظر پاسخ تون هستم جناب ناصری.

حسین ناصری
حسین ناصری

طبیعیه که تمام کلمات انگلیسی رو با این نرم افزار یاد نمیگیرین. زبان انگلیسی صدها هزار لغت مختلف داره. ولی اگه مثلا بتونین چند هزار لغت پرکاربرد رو خوب یاد بگیرین، میتونین به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنین. که نرم افزار ما خوبیش این هست که لغتهایی که باهاش یاد میگیرین، به خوبی خاطرتون میمونه و اگه استراتژی ها رو پیاده سازی بفرمایین، به راحتی میتونین از این لغات در مکالمه استفاده بفرمایین.

فاطیما

سلام و مرسی بابت سایت و اپلیکیشن خوبتون
من دو روزه با سایتتون آشنا شدم. و اپلیکشنتونم نصب کردم وبسته بی نهایت رو هم انتخاب کردم. حالا نمیدونم چجوری باید باهاش کار کنم. از سطح 1 هم میخوام شروع کنم. ولی نمیدونم چجوری بخونم؟چقدر باید روی داستان ها و انیمیشن ها وقت صرف کنم و چجوری؟میشه یکم راهنمایی کنید؟

حسین ناصری
حسین ناصری

اگه سطحتون مبتدی هست، اهداف این کامنت رو در پیش بگیرین فعلا

محمد

با سلام
سوالى داشتم كه ميتواند يك پيشنهاد خوب نيز براى اپليكيشن زبانشناس محسوب شود.
آيا ميتوانيم متن دلخواه خودمان را به اين اپليكيشن اضافه كنيم و از امكاناتى مثل جعبه لايتنر كه در آن موجود است براى متون خودمان هم استفاده كنيم؟
ايده زبانشناس بسيار عالى است و اپليكيشن بسيار خوبى است و من فكر ميكنم اين گزينه بسيار خوبى باشد براى اضافه كردن به اپليكيشنى مانند زبانشناس و شخصا به آن احتياج دارم و از ديد من اين گزينه باعث ارزشمندتر شدن اپليكيشن خواهد شد و دليلى براى آنكه بدون فكر و معطلى خريد خود را از زبانشناس انجام دهم.
منتظر پاسخ گرم و صميمى شما هستم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
فعلا این امکان وجود نداره. البته اگه پکیج مناسبی سراغ دارین که فکر میکنین برای دیگران هم مناسبه، با کمال میل این پکیج رو خودمون براتون اضافه میکنیم. ولی این قابلیت که خودتون برای خودتون این کار رو انجام بدین هنوز وجود نداره. اما در آینده به فکرش هستیم و حتما میذاریم.
ممنون

خدیجه

سلام
برنامه شما خیلی خوبه فقط یک مشکل داره
اونم اینه که نظمی توش نیست
اگه بتونین یه برنامه برای هر سطح تعیین کنین که هر روز با اون برنامه کار کنیم خیلی بهتر میشه
این برنامه رو اگه بصورت هوشمند تو برنامه جا بدین بهتره
مثلا واسه سطح مبتدی تعیین کنین که از چه دوره هایی استفاده کنه و بهش یه برنامه مثلا چند ماهه بدین که هدف دار باشه
یعنی تعیین کنه هر هفته باید چقد خونده باشه و چیارو یاد گرفته باشه
اینطوری انگیزه آدم بیشتر میشه
ممنون

فائزه

سلام.
من هنوز یه مقدار گیجم تو این نرم افزار .داستاتهای واقعی رو گوش دادم .یه کم برام سخت بود.داستان بلند بود و کمی نا امید شدم.
یه مشکل دیگه هم دارم میخوام نرم افزار رو به سه ماهه ارتقا بدم و نمیدونم آیا باید اول در کافه بازار اکانت داشته باشم تا بتونم خرید رو انجام بدم یا جور دیگه ایه؟؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه سخت بود یعنی اذیت کننده بود، که پیشنهاد میکنم از بسته ی ساده ی داستان کودکانه شروع کنین که درک مطلبتون بالاتر بره.
اما اگه سخت بود اما فکر میکنین بتونین با یکی دو دور خوندن به مطالب پی ببرین، اصلا مهمترین ویژگی یادگیری زبان انگلیسی تکراره که نباید از این موضوع راحت بشین.
در رابطه با خرید نرم افزار، ما دو نوع بسته داریم
یک ماهه و بینهایت.
اگر به فکر استفاده سه ماه و بیشتر هستین، بسته ی بینهایت از همه به صرفه تره
و برای خرید این بسته بایستی اکانت کافه بازار داشته باشین که خیلی ساختنش راحته
میتونین از راهنمای زیر کمک بگیرین:
https://cafebazaar.ir/help/?l=fa

رضا

سلام اقای ناصری

رضا هستم , دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک . ی 2-3 روز پیش با سایت شما اشنا شدم و نرم افزار شمارو نصب کردم . من حدود 9 ماه دیگه میخواهم برم انگلیس واسه یک مسابقه بین المللی و احتمالا بتونم ی مصاحبه کاری رو اونجا انجام بدم بنابراین نیاز دارم که سطح زبان بالایی رو داشته باشم . من زبانو تا سطح قبل از FCE ادامه دادم و ازونجاییکه وقتم اجازه نداد کلاس زبانو رها کردم . البته اینو بگم که من قبل از رسیدن به سطح FCE کلا 5 ترم کلاس زبان رفتم و اکثر چیزایی که یاد گرفتم از طریق دیدن فیلم زبان اصلی بوده . من پکیج داستانهای واقعیو دانلود کردم و داستان in the zone رو با سرعت بالا گوش دادم . میتونم بگم حدود 90 درصد داستانو فقط با گوش دادن و بدون اینکه به متنش نگاه کنم متوجه شدم ولی ی مشکلی دارم و اونم اینکه وقتی به داستان گوش میدم ناخود اگاه ذهنم میره سمت گرامر و تجزیه و تحلیل اینکه الان داره از چه زمانی استفاده میکنه و….. که فک کنم این مشکل اکثر کساییه که زبانو از روش قدیمی گرامر بیس یاد گرفتن هستش . همونطور که قبلا گفتم من نهایتا 9 ماه وقت دارم و روزی 1.5 ساعت بیشتر برای زبان نمیتونم وقت بزارم . لطفا راهنماییم کنین که از کجا شروع کنم ؟ دایره لغاتیم که یاد دارم بدک نیست چون خیلی وقته کتابای تخصصی رشته خودمو زبان اصلی میخونم .
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به فیدبکی که دادین شما وضعتون عالیه. فقط کافیه یک مقداری به صورت عملی پیش برین تا به حد مطلوب برسین. علی الخصوص در مکالمه. مشکلی که فرمودین به راحتی میتونین حلش کنین. اولین قدم، پیاده سازی تکنیک سایه، روی این داستان ها است. ثانیا شما بایستی با سرعت هرچه تمامتر و بدون فکر کردن، به سوالات درسنامه های بعدی یعنی مکالمه فعالانه، زمانها و شتابدهنده ی تسلط، جواب بدین.
با توجه به اینکه ظاهرا این داستان ها براتون راحته، پکیج انگلیسی قدرت و مگا داستان هم خیلی میتونه براتون عالی باشه.
امیدوارم که در سفر پیش روتون موفق و پیروز باشین :)

سحر

سلام
من تازه نرم افزارتون رو دانلود کردم و تصمیم گرفتم که بخرمش. ولی کاش پیشنهاد بدین بعد از داستان کودکانه از کدوم بسته استفاده کنم. یا بطور خودکار بسته پیشنهاد بده با توجه به سطح خودم.
من فیلم به زبان انگلیسی خیلی دیدم شاید دویست گیگ فیلم دارم. از خوندن ترجمه خسته شدم یجاهایی واقعا غلط ترجمه شده و اینکه حس کردم بالاخره تا کی با زیرنویس پیش برم
و ی شرایط کاری قراره پیش بیاد که سفرهایی به کشورهای دیگه داشته باشم
کلاس های زبان واقعا نتیجه نداده برای اطرافیانم و بسیار وقت گیر هست
اگر بتونید فیلم های پیشنهادی یا موزیک هم در نرم افزارتون قرار بدین خیلی عالی میشه
سپاسگذارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. با توجه به اینکه شما شدیدا احتیاج دارین که مکالمه تون قوی میشه پیشنهاد میکنم بعد داستان کودکانه، پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت رو پیش برین.
اعمال استراتژی های تقویت مکالمه که توی یکی از پستهای سایت همه رو عنوان کردیم، روی این بسته ها باعث میشه که سریع مکالمتون قوی بشه.
در رابطه با پیشنهادتون هم دقیقا داریم همین کار رو میکنیم و بزودی بسته های جذابتری به نرم افزار اضافه میشه.

بزرگمهر

ﺳﻼﻡ ﺁﻗﺎﻱ ﻧﺎﺻﺮﻱ ﻭﻗﺘﺘﻮﻥ ﺑﺨﻴﺮ
ﺑﻨﺪﻩ ﺩاﻧﺸﺠﻮﻱ ﺩﻛﺘﺮاي ﺷﻴﻤﻲ ﻫﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺿﻌﻴﻒ ﻫﺴﺘﺶ (ﺩﺭ ﺣﺪ ﻛﺘﺎﺑﻬﺎﻱ ﺩﺑﻴﺮﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻗﺒﻼ ﺧﻮﻧﺪﻡ) و ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﻫﻴﭻ ﻛﻼﺳﻲ ﻭاﺳﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﻧﻜﺮﺩﻡ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻫﻤﻴﻦ ﻣﺸﻜﻞ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﻧﺘﻮﻧﺴﺘﻢ اﭘﻼﻱ ﻛﻨﻢ
ﻗﺼﺪ ﺩاﺭﻡ ﺗﺎ اﺳﻔﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻋﺎﻟﻲ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﻨﻢ . ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻗﻴﻤﺖ ﺑﺎﻻﻱ ﺁﻣوﺰﺷﮕﺎﻫﻬﺎﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺧﻮﺩاﻣوﺰ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻢ و ﺯﻣﺎﻥ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﺭﻭ ﺑﻬﺶ اﺧﺘﺼﺎﺹ ﺑﺪﻡ ﺗﺎﺑﺘﻮﻧﻢ ﻣﺪﺭﻙ ﺁﻳﻠﺘﺲ ﻳﺎ ﺗﺎﻓﻞ ﺑﮕﻴﺮﻡ
ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎﺱ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ اﺳﺖ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﻭﻡ ﺑﻪ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻥ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺑﺮاي ﺁﺯﻣﻮﻥ msrt
و ﻫﻢ ﺗﺎﻓﻞ ﻛﻪ اﺯ,ﻛﺘﺎﺏ ﺗﺎﻓﻞ ﺭﻫﻨﻤﺎ اﺯ,ﻗﺴﻤﺖ ﮔﺮاﻣﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻡ اﻣﺎ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﻳﻚ ﻫﻔﺘﻪ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﮔﺮاﻣﺮ ﻫﻴﭻ ﻧﺘﻴﺠﻪ اﻳﻲ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ و ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺳﺮﺩﺭﮔﻤﻲ ﻫﻤﺮاﻡ ﺑﻮﺩ ﺗﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﺗﻮﻱ ﻧﺖ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺭﻭﺵ ﻳﺎﺩﮔﻴﺮﻱ ﺯﺑﺎﻥ ﺭﻭ ﺳﺮﭺ ﻛﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺷﻤﺎ ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻡ و ﺑﺎ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻣﻘﺎﻻﺗﺘﻮﻥ و ﻧﻂﺮاﺕ ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﺸﺘﺎﻕ و ﻋﻼﻗﻤﻨﺪ ﺑﻪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺷﺪﻡ و ﻧﺼﺒﺶ ﻛﺮﺩﻡ
اﻣﺎ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﺴﻠﻄ ﺷﻢ و اﻭﻝ ﻣﺪﺭﻙ اﻡ اﺱ اﺭ تي و ﺑﻌﺪ ﺗﺎﻓﻞ ﺑﮕﻴﺮﻡ و ﻭاﻗﻌﺎ ﻋﻼﻗﻤﻨﺪﻡ ﺯبان ﺭﻭ ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻱ ﻧﻪ ﺣﻔﻆﻲ ﻳﺎﺩ ﺑﮕﻴﺮﻡ
اﮔﻪ ﺗﻮﻱ اﻳﻦ ﺭاﻩ ﻛﻤﻜﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﻂﺢ ﺑﺎﻻﻳﻲ ﺑﺮﺳﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ اﺯﺗﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ
و ﺑﺮاﻱ ﺷﺮﻭﻉ ﻭاﺳﻪ ﻣﻦ ﻛﻪ ﻣﺒﺘﺪﻱ ﻫﺴﺘﻢ اﺯ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎﻱ ﻣﺒﺘﺪﻱ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻢ ﻳﺎ اﺯ اﻧﺸﺎﻫﺎ?
ﻳﻌﻨﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﻳﺎ اﻧﺸﺎﻫﻬﺎ ﺑﺎ ﮔﻮﺵ ﺩاﺩﻥ ﻣﻜﺮﺭ ﻣﻠﻜﻪ ﺫﻫﻨﻢ ﺑﺸﻪ ﻳﺎ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻓﻬﻤﻴﺪﻥ ﺑﺨﻮﻧﻢ?
ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ ﻓﺮاﻭاﻥ

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. برای یادگیری زبان انگلیسی تا جایی که بتونم در خدمت شما هستم. همونطور که خودتون هم تجربه کردین، خوندن گرامر به شکل مرسوم تاثیری نداره. و بنده یادگیری گرامر رو تنها با استفاده از تکنیک هایی مثل تکنیک سایه، و خوندن درسنامه های سوال و جوابی که اختصاصی برای گرامر ساخته شده، موثر میدونم که در این زمینه نرم افزار ما منبع خوبی هست.
در رابطه با زمان، بنده کاملا معتقدم که روشی که ما ارائه کردیم، جزو سریعترین روش ها برای یادگیری زبانه؛ البته در روش ما انگیزه و مصمم بودن زبان آموز یکی از نکات مهم هست که حتما در شما این نکته برقراره. با وجود اینکه نمیشه زمان خیلی دقیقی داد اما شش ماه که به طور مستمر با این روش کار بکنین، تغییرات چشمگیری توی مهارت هاتون میبینین. طبیعتا هر چه بیشتر کار کنین نتیجه ی بهتری کسب میکنین اما بنده حداقل روزی یک ساعت رو به شما پیشنهاد میدم.
برای اول کار هم داستان های کودکانه برای تقویت درک مطلبتون مناسبه که بنده برنامه ی مناسب رو به شما ایمیل میکنم. اما بایستی خودتون رو به سرعت بالا بکشین که به پکیج داستان واقعی برسین تا با خوندن درسنامه های اختصاصی این پکیج، سرعت یادگیریتون چند برابر بشه.

بزرگمهر

ﺳﻼﻡ و ﻭﻗﺘﺘﻮﻥ ﺑﺨﻴﺮاﺳﺘﺎﺩ ﻧﺎﺻﺮﻱ
ﻃﻲ اﻳﻦ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ اﺧﻴﺮ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﺯ ﻧﺮﻡ اﻓﺰاﺭﺗﻮﻥ ﻭاﺳﻢ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻔﻴﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﻛﻪ ﻭﻗﺘﻲ ﻣﻴﺨﻮاﺳﺘﻢ ي ﻣﺘﻨﻲ اﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﺭﻭ ﺑﺨﻮﻧﻢ و ﺩﺭﻛﺶ ﻛﻨﻢ اﺯ ﻫﻤﻮﻥ اﻭﻝ ﺫﻫﻨﻢ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﺘﻦ اﺣﺴﺎﺱ ﺧﺴﺘﮕﻲ و اﺭﻭﺭ ﻣﻴﺪاﺩ اﻣﺎ اﻻﻥ ﺧﺪاﺭﻭﺷﻜﺮ ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ اﺯ ﺩاﺳﺘﺎﻧﻬﺎﻱ ﻛﻮﺩﻛﺎﻧﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻡ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﻣﺸﺘﺎﻗﺘﺮ ﻣﻴﺸﻢ اﺯﺗﻮﻥ ﺑﻲ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﺳﭙﺎﺱ ﮔﺰاﺭﻡ اﻣﺎ ﺩﺭ اﺩاﻣﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ ﺳﻮاﻝ اﺯﺗﻮﻥ ﺩاﺭﻡ:
1- ﺑﺮا ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻳﻚ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﻛﻮﺩﻛﺎﻧﻪ اﻭﻥ ﻣﺘﻦ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﭼﻨﺪﻳﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺗﻘﺴﻴﻢ مي ﻛﻨﻢ اﺑﺘﺪا اﻭﻥ ﻗﺴﻤﺖ ﺭﻭ ﺧﻮﺏ ﻣﻴﺨﻮﻧﻢ ﻣﺘﻨﺶ ﺭﻭ ﺣﻔﻆ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻌﺪﺵ اﺳﺘﺮاﺗﮋﻱ ﻫﺎﻱ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻴﺪﻡ ﺑﻌﺪ اﻳﻨﻜﻪ ﻣﺴﻠﻄ ﺷﺪﻡ ﻣﻴﺮﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻌﺪﻱ ﻫﻤﻮﻥ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺗﺎ اﻳﻨﻜﻪ اﻭﻥ ﺩاﺳﺘﺎﻥ ﺭﻭ ﺗﻤﻮﻡ ﻛﻨﻢ ﺑﻪ ﻧﻇﺮتﻭﻥ اﻳﻦ ﺭﻭﺵ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﻳﺎ ﻧﻪ?
2- ﺑﻌﺪ اﺯ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺩاﺳﺘﺎﻧﻬﺎ ﺩﻭﻳﺎﺭﻩ ﺑﺎﻳﺪ بﺭﮔﺮﺩﻡ و ﺩاﺳﺘﺎﻧﻬﺎﻱ ﻗﺒﻠﻲ ﺭﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﻛﻨﻢ?(اﮔﻪ ﺟﻮاﺑﺘﻮﻥ ﻣﺜﺒﺘﻪ ﺗﺎ چ ﻣﺪﺕ ﺗﻜﺮاﺭﺵ ﻛﻨﻢ)

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی خوشحال شدم که از کار ما خوشتون اومده. در رابطه با سوالاتتون:
1- روش درستیه. البته من توصیه نمیکنم که حفظ کنین. بلکه مفهوم رو درک کنین.
2- بله بایستی بعد یه مدت برگردین و یه تعداد استراتژی حرفه ای تر که اینجا نوشته شده رو هم انجام بدین. البته اون چیزی که به شما دادم تقریبا تا استراتژی 2 همین نوشته هست. یعنی میتونین از استراتژی 3 به بعد رو پیاده سازی کنین عالی میشه.

بزرگمهر

سلام استاد ناصری
وققتون بخیر. بابت ارایه اپلیکشن فوقالعادتون ممنونم. بنده چندتا سوال در مورد داستانهای واقعی واسم پیش اومده:
!- در بخش داستانهای واقعی قسمت سوم که داستان اصلی -سرعت سریع هستش نمیتونم پنج استراتژی مکالمه رو براش انجام بدم هر چقدرم سرعتم رو زیاد میکنم یاز نمیشه متاسفانه راهکار شما برا بهبود این قسمت چی هستش؟
2- در بخش داستانهای واقعی قسمت انواع زمانها رو چطوری باید بخونم و بتونم زمان ها رو خوب یاد بگیرم؟
3- کاربرد قسمت شتاب دهندهها را متوجه نمیشم و نمیدونم این قسمت رو چطوری بخونم؟
پیشاپیش از پاسخگویتون سپاسگزارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
شما تکنیک سایه رو روی قسمت های آهسته و نرمال که پیاده سازی بکنین، بعد چند مدت عادت میکنین و اون رو هم میتونین انجام بدین. عجله نداشته باشین.
قسمت زمانها با قسمت شتابدهنده ها فرق خاصی از لحاظ نحوه خوندن نداره. در هر دو مورد بایستی سوالی که پرسیده میشه رو با سرعت هر چه تمامتر و قبل از خود گوینده جواب بدین. به متن هم نگاه نکنین. در ضمن خوندن بقیه متن به همراه گوینده با تکنیک سایه هم خوبه در این قسمت

حمید

سلام و عرض ادب
خوشحالم که از این نرم افزار مفید شما استفاده میکنم
هرجند هنوز یک درس اولشو خوندم ولی احساس میکنم یادگیری زبان در قالب داستان و متون علمی و ادبی تاثیر گذارتره تا حفظ کردن لغت
بنده متاسفانه از همون بچگی به دلیل مشکلات مالی بابا هیچگونه کلاس زبانی نمیرفتم و این باعث شد از همکلاسیام که همشون چندین ترم کلاس زبان رفته بودن ضعیف باشم و همین امر از زبان زدم کرد به نحوی که حتی در دوران دانشجویی کارشناسی تنها درسی که می افتادم زبان بود
الان بعد سالها به شدت به زبان علاقمند شدم و حتی به امید خدا میخوام تافل و جی ار ای شرکت کنم امیدوارم تا بعد پایانامه ارشدم به کمک شما موازی پایانامم اگه کمبود وقت و کار اجازه بده زبانم پیشرفت چشمگیری داشته باشه و ایشالا در امتحانات تافل و جی ار ای موفق بشم سپاسگزارم از زحماتتون

همایون

با سلام و ارادت
من سرویس کامل نرم افزار رو تهیه و دانلود کردم و طبق توصیه شما از داستانهای واقعی شروع کردم ولی پس از باز کردن درس چندین قسمت در اون وجود داره مثلا سرعت آهسته و نرمال و سریع و زمان حال استمراری و ….
برنامه چیه چه جوری باید از اون استفاده کنیم میشه واسه بنده یه مورد رو مرحله به مرحله توضیح بدید تا روش کار دستم بیاد
اگه به خاطر دات باشین من برای حفظIELTS 7خودم پس از دو سال و نیم نرم افزار شما رو شروع کردم و به صورت روزانه برنامه دارم تا خودم رو freshنگه دارم

مرسی از راهنمایی شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
قسمت توضیحات یکی از این داستانها، مثلا داستان زندگی یا مرگ که تو سایت ارائه شده رو بخونین؛ اونجا تقریبا توضیح دادیم که چطور پیش برین.
ممنون

امین

سلام خدمت شما و خسته نباشید و درود بر شما با نرم افزار عالیتون
من از طریق بازار با برنامتون اشنا شدم و سایتتون رو پیدا کردم و تقریبا تمام پست هاتون و نظراتی که شما بقیه رو راهنمایی کرده بودید خوندم
مشکل من اینه که کلماتی که بلدم رو نمیتونم جملش کنم این از مشکلم
من 15 سالمه و کتاب های پراسپکت 1 و 2 و 3 رو تموم کردم و کلاس نهم رو تموم کردم ولی میخام از صفر صفر تو این برنامه شروع کنم
ازتون میخام یک برنامه 3 ماهه برای من بریزین که بتونم این برنامه رو تموم کنم یا هم تو این 3 ماه به حداکثر یادگیریم برسم هر جور که صلاح میدونین
در ضمن من وقتم کاملا خالی هست و اگه بگین 12 ساعت کار کن هم میتونم کار کنم! چون بیکار بیکار هستم و میخام تابستونمو خرج زبانم کنم و زبانم عالی شه حالا تا هرجایی که تو این سه ماه شما تشخیص میدین بتونم کار کنم و وقتمم کاملا خالی هست
و یه روش سایه هست اونم میخام کنارش باشه تو برنامه ریزی که شما میکنین برا من
ممنون منتظر پاسخ و برنامه ریزیتون هستم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
برنامه ای که میتونم به شما بدم اینه که اهداف گفته شده در این کامنت رو روی دروس داستان کودکانه و داستان واقعی پیاده سازی بفرمایین. بعد از مدتی که سطحتون در حد مناسبی بالا رفت، تکنیک های 4 و پنج نوشته ی 5 استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی رو هم روی این داستان ها اعمال کنین.

مولود اصفهانی

کاش نرم افزارتون روی ویندوز نصب می شد من شخصا با گوشیم خیلی معضل حافظه رو دارم :(

حسین ناصری
حسین ناصری

امیدوارم نرم افزار ویندوزمون هم سریعتر آماده بشه

مینا

با سلام
من دانشجوم و از وضعیت زبانم راضی نیستم.
تو اینترنت ک سرچ میکردم این نرم افزارو دیدم ک خیلی بهتر از بقیه ب نظرم اومد.
من هنوز شروع ب کار نکردم البته یه نگاهی ک کردم دیدم خیلی خوبه یعنی روش خوبیه ک بتونم ب صورت جدی بهش عمل کنم . اما در کنار این نرم افزار میخوام لغات 504 رو هم بخونم.
ایا ب نظر شما کارم درست؟
یا اینکه شما این داستانارو گذاشتید ما بگونه ای باید حفظ کنیم ک جمله سازیو یاد بگیریم؟
خیلی خوش حال میشم ک راهنماییم کنید
ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. در رابطه با کاری که میخواین انجام بدین، یعنی خوندن لغات 504، اصلا توصیه نمیکنم. چون خوندن و حفظ کردن لغات با کتابهای لغت اصلا جواب نمیده و راندمان خوبی نداره. شما اگه پکیج داستان واقعی رو شروع بفرمایین، لغات کم کاربرد خوبی رو هم یاد میگیرین چه بسا لغات 504 هم توشون هست و شما این لغت ها رو توی داستان و قالب خودشون یاد میگیرین که یادگیری بسیار بهتر میشه.

مهدی

سلام آقای ناصری
من تازه با سایتتون آشنا شدم و نرم افزار رو جدیدا رو گوشی نصب کردم
من در زمینه ‘خواندن متون’ متوسط هستم . ولی مکالمه ضعیف هستم. مدتی (تقریبا شش ماه ) با جعبه لایتنر کلمه حفظ می کردم. خیلی وقت میزاشتم تا حدی که هرجمله انگلیسی میدیدم 90 درصد کلماتشو باهاش آشنایی داشتم. ولی کاربرد کلمات معمولا تو جملات مشخص میشه و تو این زمینه ضعیف هستم. حالا نمیدونم اون همه کلماتی که تو این جعبه لایتنر دارمو رها کنم و صرفا با نرم افزار شما کار کنم یا به طور موازی هر دو رو کار کنم.
یه کتاب گرامر خیلی خوب هم دارم که اونم مطالعه می کردم ولی تو سایت شما خوندم که گرامر رو بیخیال بشیم. یه راهنمایی خوب تو این زمینه ها بهم بکنید که دقیقا روشم رو مطابق پیشنهاد شما اصلاح کنم.
با تشکر از زحماتی که برای ارتقا زبان هموطنانتون می کشید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
با توجه به مشکلاتی که دارین اپلیکیشن ما خیلی میتونه کمک کنه. در رابطه با سوالایی که پرسیدین، استفاده از جعبه لایتنر رو اصلا توصیه نمیکنم. هر چی لغت حفظ کنین بعدا از یادتون میره. برای خوندن گرامر هم پیشنهادم اینه از درسنامه های گرامر پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت استفاده بفرمایین.

مهدی

سلام ممنون از توضیحات مفیدتون

من خودم برنامه نویس وب و اندروید هستم همیشه نگاهم به برنامه ها از این دید هستش و به کمتر نرم افزار ایرانی رغبت نشون میدم ولی نرم افزار شما ایده جالبی درش هست. من از دیروز این نرم افزار رو نصب کردم و شاید هنوز با خیلی از قسمتاش کار نکرده باشم. ولی یکی از مشکلاتش اینه که مثلا نمیشه یک عبارت دوکلمه ای رو هایلایت کرد. مثلا:Go away!
ولی این باعث نمیشه با نرم تفزار شما کار نکنم. و تا الان درس هملت رو سه باری خوندم. توی مطالب سایت خوندم که 30 بار خوندن درس ایده آل هست. منم نصمیم دارم تا تسلط کافی روی یک درس سراغ درس بعدی نرم.
بازم اگه پیشنهاد یا انتقادی به ذهنم رسید حتما میگم.
موفق باشید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
بله این مشکلی که فرمودین بهش واقف هستیم اما فعلا فرصتی نکردیم که مشکل کلمات دو تایی رو حل کنیم. امیدوارم در آینده ی نزدیک بتونیم این کار رو هم انجام بدیم.

آرشیو نظرات دیگر: