دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

معصومه

با سلام
من حدودچهار سال هست که زبان انگلیسی مطالعه میکنم در کلاس های زبان زیادی شرکت کردم تا دوره های پیشرفته مثل تافل رو گذراندم ولی الان واقعا در اینسطح های پیشرفته که نیستم هیچ،در حد متوسط یا ضعیف فقط میتونم حرف بزنم.در واقع مشکلم بیش از هرچیز مکالمه هست. میخواستم بدونم این نرم افزار هر چها مهارت رو بالا میبره یا فقط روی ریدینگ کار میکنه؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سه مهارت شما یعنی ریدینگ، لیسنینگ، و اسپیکینک، به طور مستقیم با این نرم افزار و استفاده از استراتژی هایی که توی وبسایت گفتیم تقویت میشه. مهارت رایتینگ فعلا به طور غیر مستقیم تقویت میشه اما بعدا برای رایتینگ هم برنامه داریم.

الا

سلام
ممنون از نرم افزارتون
نامزد من برای تحصیل به خارج از کشور رفته و قراره بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد من هم برای زندگی به اونجا برم
یکی از نگرانی های نامزدم اینه که اونجا خیلی سریع حرف میزنن و ممکنه من بخاطر اینکه زبون اونا رو نمیفهمم و نمیتونم خوب به زبان انگلیسی صحبت کنم برای زندگی در اونجا مشکل داشته باشم
برای همین میخوام این چند ماهی که ایرانم زبانم رو تقویت کنم
منظورم مکالمه ست
فک میکنم اعتماد بنفس پایینی در صحبت کردن به زبان انگلیسی دارم

میلاد

سلام استاد. من نرم افزار شما رو خریدم و به نظر من واقعا سبک جالب و جدیدی نسبت به آموزش های دیگست. فقط سوالم اینجاست که مثلا وقتی درس اول رو شروع کردم و مشخص شد که چند درصد از درسهای دیگه رو بلدم، برای انتخاب درس بعدی آیا باید درسی رو انتخاب کنم که بیشترین درصدش رو بلدم؟
یه سوال دیگه اینکه در ترجمه بعضی قسمت ها is به معنای ‘بود’ ترجمه شده مثلا:he is so mean
یا جمله:it is ghost of hamlet’s father
من واقعا در حدی نیستم که بخوام اشکال بگیرم ولی برام سوال پیش اومده بود. ممنون میشم پاسخ بدین

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اون درصد برای دفعات اول به دلیل اینکه هر درسی تعداد زیادی لغت داره که شما بلدین، نمیتونه دقیق باشه. شما بایستی چند درس اول رو همینطوری پیش برین و لغت هایی که بلدین رو هایلایت آبیشو به سفید تبدیل کنین تا رفته رفته تعداد لغت هایی که واقعا بلدین، با تعداد لغتهایی که داخل نرم افزار اعلام کردین که بلدین یکی بشه. از اینجا به بعد دیگه اون درصد تقریبا میشه گفت دقیق هست و میتونین به همین روشی که خودتون گفتین پیش برین.
در رابطه با ترجمه هم ما درسها رو به مترجم های حرفه ای میدیم اما به این مترجم ها عنوان کردیم که روان بودن متن، مهمتر از ترجمه ی دقیق هستش. بنابراین یکمقدار کمی ممکنه ناهماهنگی بین متن انگلیسی و ترجمه ببینین که قابل چشمپوشیه. هدف ما هم بیشتر درک مطلب بوده تا ترجمه دقیق.

رضا

سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی.امیدوارم همیشه سالم و سلامت و موفق و تندرست باشید.

اول از همه باید یه تشکر ویژه کنم ازتون بابت برنامه خوبتون.و باید شما رو تحسین کرد.
دوم اینکه باید ممنونت باشم بابت اینکه مارو رهنمایی میکنید که چگونه زبان رو به خوبی یاد بگیریم.
اقا حسین من 19 سالمه و دیپلم مکانیک خودرو دارم. زمانی که کلاس اول دبیرستان و دوم دبیرستان بودم، معلم زبان انگلیسی مون معلم خوبی بود و در کانون زبان هم درس میداد. اما من چیزی رو که دلم میخواست یاد نمیگرفتم و درست نمیتونستم زبان رو در امتحانات و…خوب باشم. چند بار هم منو خیلی از دوستام، حداکثر همکلاسیهام نمرات خوبی نداشتیم و معمولا توسط معلم تحقیر میشدیم. و خیلی هم اصرار میکرد که بچه ها زبان انگلیسی رو برید یاد بگیرید برید کلاسهای زبان و ….خلاصه

زمانی که اومدم کلاس سوم خیلی دوست داشتم در شرکتهای خودرو سازی بزرگ مثل بنز و کادیلاک و…کار کنم.تا اینکه روزی رفتم داخل یک کانال تلگرام که درباره مهاجرت و ….بود. دفتر مهاجرتی مشهور و کاملا قانونی و …برای دفتر مهاجرت هم که زنگ زدم بهم گفتن باید مدرک زبان داشته باشی و وقتی که مدرکش داشته باشی خیلی راحتی برای رفتن به اونجا و درس خوندن و کار کردن. تا اینکه یه فکری به سرم زد که بیام برنامه های آموزشی زبان انگلیسی رو دانلود کنم و تا جایی که میتونم زبانم رو باد بگیرم. خیلی برنامه ها هم بود که دانلود کردم ولی بدرد نمیخورد.تا اینکه این برنامه رو دانلود کردم و واقعا خوب بوده تا الان.
اما من یه خورده در گرامر مشکل دارم. گوش کردن به مکالمات و مکالمه کردن برام راحته.حفظ معنی همینجور. و همچنین زبان رو هم خوب یاد میگرم.اگه راه حلی برای بهتر یاد گرفتن برای من دارید بهم بگید.
ببخشید زیاد هم شد و وقتتون رو گرفتم.و خواهشمندم برای برنامه اپدیت های جدید رو هم بذارید تا بتونیم بیشتر از برنامه استفاده کنیم.

ممنونم همیشه سالم و موفق باشید.به امید دیدار

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی ممنونم که با بنده تماس گرفتین. در رابطه با مهاجرت و دفتر های مهاجرتی توصیه میکنم که خیلی دقیق باشین. هرچقدر هم که شرکت ها معتبر باشن، باز هم لازمه که در کارشون دقت کرد. که خدای نکرده این تصمیم بزرگ صدمه جدی به ادامه زندگی شما نزنه.
زبان انگلیسی الان خوشبختانه یا متاسفانه زبان ارتباطی کل دنیا هست و چه مهاجرت بکنین چه نکنین، یادگیری زبان انگلیسی تاثیرات مثبت خیلی زیادی در شما و آینده شما میذاره. که نرم افزار ما همونطور که خودتون هم به طور عملی مشاهده فرمودین، روش بسیار خوبی در یادگیری این زبان هست.
اما برای گرامر که سوال پرسیده بودین، یادگیری گرامر از طریق درسنامه های گرامری پکیج داستان واقعی امکانپذیره. در حقیقت در این درسنامه ها با تعداد کثیری سوال هدفمند گرامری مواجه میشین که جواب دادن به این سوالات، گرامر رو توی ذهن شما به طور ناخودآگاه تثبیت میکنه.
امیدوارم که از خوندن این درسنامه ها خوشتون بیاد.

بهار

سلام.من الان ۳ ساله که میخوام زبان یاد بگیر و کلی کار انجام دادم اما نشده….
مشکل اصلیم اینکه نمیتونم خودمو درگیرش کنم…همسرم در عرض ۶ ماه زبان رو یاد گرفته چون دایما ذهنش درگیر بود ولی من انگار علاقه ی ندارم…ولی به هر صورت میدونم که فوق العاده بهش نیاز دازم هم تو ادامه تحصیلم هم تو زندگیم…
کتابای لغت زیادی خوندم که چون مرور نکردم ۸۰% یادم رفته,,,,گرامرم خوبه اما تو استفاده کم میارم…
واقعا نمیدونم چیکار کنم….
اگر کمکم کنید واقعا محبت بزرگی کردید…
در ضمن من باید در کوتاه ترین زمان بیشترین بازده رو داشته باشتم چون شروع دانشگاهم نزدیکه و ازطرفی هم به همسرم قول دادم….
فعلا مشکلی با نرم افزارتون ندارم…

حدیث

سلام.من تازه برنامه شما رو نصب کردم.و هنوز باهاش کاری نکردم.
فقط یک بار به فایل های صوتی برنامه گوش دادم و اینطور که متوجه شدم زبانش British بود.
اما من American کار میکنم،یعنی کلاس زبان که میرم باهامون American کار میکنن.
حالا من چیکار کنم به نظرتون؟!!
بازم میتونم از برنامه شما استفاده کنم؟
میترسم اگه استفاده کنم لهجه ها رو قاطی کنم و نصف American حرف بزنم و نصف British
ممنون میشم راهنماییم کنین🌹

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. بعضی داستان ها لهجه بریتیش هست اما اکثر پکیج ها، مثل پکیج داستان واقعی، لهجشون آمریکن هست.
در ضمن زیاد نگران لهجه نباشین، لهجه زیاد تاثیری روی سیستم یادگیری شما نمیذاره. و درضمن اتفاقا بهتره با لهجه های متفاوت هم آشنا باشین چون همه ی دنیا که با لهجه ی آمریکایی صحبت نمیکنن.

سعید

سلام حسین آقا این نرم افزارتون رو داخل سایت Getandroid دیدم که توضیحاتی درباره اش داده بود بعد رفتم داخل مارکت بازار قسمت نظرات رو هم مطالعه کردم که دیدم همه نظر مثبت دادن و ازش تعریف کردن.
ولی به شخصه خودم دوست دارم در بخش مکالمه و یا همون صحبت کردن زبانم خوب باشه که بنظرم خیلی بیشتر کاربرد داره تا در بخش گرامر و…
حالا اگر تو این بخش نرم افزارتون به کار اومد و خوب بود که فَبِها و نِعمة اگر هم نه که دیگه باید برم دنبال راه دیگه بگردم. :)

ach

سلام..
من مطالبتون رو خوندم..
یه سوال ازتون دارم
به نظر شما بدون رفتن به موسسات آموزشی هم میشه زبان رو فقط از طریق اپلیکیشن شما یاد بگیرم؟
در حال حاضر سفیر سطح pi1 هستم
از توجهتون سپاسگزارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
بله اگه جدیت و علاقه داشته باشین کافی هست. اما با توجه به اینکه الان سر کلاس هستین، پیشنهاد نمیکنم که سریع کلاس رو بیخیال بشین بلکه ابتدا نرم افزار ما رو بخونین و با روش آموزشی ما بیشتر آشنا بشین و اگه خوشتون اومد، فرایند جدا شدن از کلاس رو رفته رفته انجام بدین.

Azin

سلام
ميخواستم بدونم كه ميشه ورژن ايو اس اين نرم افزار رو هم درست كنين؟

حسین ناصری
حسین ناصری

بله سعی میکنیم زودتر این کار انجام بشه.

مصطفی

سلام دوست عزیز
وقت شما بخیر
از آشنایی با شما خیلی خوشحالم
من از طریق برادرم که اونم از طریق دوستش با شما آشنا شدم
منم دلم میخواد زبانم خوب بشه….ایشالا در آینده بیشتر از شما و سایت تون استفاده میکنیم
از اینکه اینطور برای یادگیری زبان هموطنان تون مایه+
میذارید متشکرم….یاحق

حسین

سلام و خسته نباشین.. خیلی ممنون بابت سایت و نرم افزار خوبتون..راستش من از خیلی وق پیش عاشق زبان بودم..تو مدرسه و دانشگام زبانم خوب بود..اکثرا هم چون موسیقی راک خارجی و اینا گوش میدم و هم اینکه رشتم نرم افزاره و با نرم افزار و کامپویتر بیشتر سر و کار دارم برا همین انگلیسیو زیاد دوس دارم..اما همیشه این ضعفو تو خودم احساس میکردم که باید بهتر یاد بگیرم..برا همین شرو کردم پرس و جو و اینا تا اینکه تو اینترنت مطالب شما رو دیدم کامل خوندم گفتم بذار ببینم نرم افزار چطوره..دانلود کردم و بعد از باز کردن دیدم نه واقعا خیلی خوبه..خوشم اومد..امیدوارم با کمک شما بتونم روز به روز پیشرفت کنم..واقعا ممنونم

hadis

سلام.فایل های صوتی و انیمیشن های این برنامه American هستن یا British؟ ؟؟

حسین ناصری
حسین ناصری

بعضی ها بریتیش هستن اما اکثر پکیج ها آمریکن ارائه شده. زیاد نگران لهجه نباشین :)

نازنین

با سلام
ممنون از برنامه خوب و هوشمندانه شما
من حدودا از 10سالگی با بی علاقگی تمام ولی به علت ضرورت نیاز شروع به خوندن زبان انگلیسی کردم و به دلایل مختلف از جمله شلوغ شدن تایم درسی و غیره دایم مجبور به تاخیر انداختن ترم ها میشدم. همزمان با زبان انگلیسی با علاقه بسیار زیادم زبان فرانسه رو شروع کردم ولی از اینکه زبان انگلیسیم ناتموم مونده بود بسیار حس ناخوشایندی داشتم.
تا زمان کنکور هر دو زبان رو جلو بردم اما از کنکور به بعد هر جفت آن ها معلق ماند و دوباره بعد از یک سال تصمیم گرفتم انگلیسی رو به سرانجام برسونم اما باز هم معلق ماند!
الان که 24 ساله هستم از ناتموم موندن هدف زندگیم خیلی ناراضی هستم از طرفی زبان انگلیسی رو به شدت مورد نیاز خودم میدونم و تا حد متوسط به اون مسلط هستم چون در دوران دانشگاه بسیار از اون استفاده کردم در خواندن روان هستم اما مشکل اصلی صحبت کردن و گوش دادن هست.فکر میکنم در مورد speaking فقط کلاس جواب میدهد اما واقعا از کلاس رفتن خسته شدم و میخواهم هرچه سریعتر آن را به جایی برسانم. گاهی فکر میکنم در حد ضرورت کافی باشد و بروم سراغ زبان فرانسه که ب آن علاقه دارم. اما از طرفی فکر میکنم داشتن مدرک در زبان انگلیسی کاربردی باشد حالا دقیقا نمیدانم چه مدرکی را داشته باشم. من نرم افزار برنامه شما را فقط با سرچ اینکه چگونه انگلیسی را شروع کنم پیدا کردم و از خواندن و شنیدن کتاب های داستان آن حتی در حالت ابتدایی لذت بردم.
ممنون میشم در مورد مدرک داشتن در زبان و تکمیل کردن آن راهنماییم کنید.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ابتدا بایستی بگم که مکالمه رو خارج از کلاس هم میتونیم یاد بگیریم، حتی بهتر هم میتونیم، چون از وقت خودمون میتونیم استفاده بهینه تری بکنیم. بنده سعی کردم که در نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه به تکنیک هایی خیلی خوبی برای تقویت مکالمه اشاره کنم که همه ی اونها خارج از کلاس و به تنهایی میتونه انجام بشه.
در رابطه با مدرک هم به نظرم بهترین مدرک تافل هست. اما شما قبلش بایستی خوب تمرین بکنین (حداقل در حد شش ماه) که بتونین نمره ی بالایی در حد نود به بالا بیارین.
برای آمادگی بیشتر هم خوندن دروس بسته ی داستان واقعی ، و انگلیسی قدرت نرم افزار زبانشناس رو به شما پیشنهاد میکنم.
ممنون

هستی

سلام. هستی هستم، ۲۹ ساله و ارشد عمران. دو روزه که با سایت شما و نرم افزار زبان شناس آشنا شدم و نصبش کردم. اولا اینکه خیلی خیلی ممنونم از اینکه به مشکل فراگیر یادگیری زبان توجه کردید و برای اون زمان گذاشتید و زحمت کشیدید. دوم، من با توجه به شرایط خودم در مورد استفاده از این نرم افزار یه سری سوال داشتم که ممنون میشم پاسخ بدید.
۱- من چند سال پیش کلاسهای ترمیک زبان میرفتم که بنابه دلایلی رها کردم. الان احساس میکنم که سطح زبان من Pre-intermediate هست( شایدم پایینتر :(). دایره لغاتم بد نیست ( به نظر خودم البته) اما مکالمه، گرامر و لیسنینگم افتضاحه. اولین درس نرم افزار زبان شناس رو (هملت) خوندم و گوش دادم و معنی ۳ تا لغتشو نمیدونستم. حالا به نظر شما من باید از کدوم سطح شروع کنم؟
۲- برای تقویت مکالمه و گرامر (چون در جمله اصلا بلد نیستم که چطور جملات را با گرامر صحیح به کار ببرم) چه کاری باید انجام بدم؟
۳- هر روز چه تعداد درس و هر درس چند بار باید خونده و یا گوش داده بشه؟
۴- من تا حالا از جعبه لایتنر استفاده نکردم. اینطور که فهمیدم زمانی که لغتی به این جعبه اضافه میشه، با زدن تیک سبز (به معنای بلد بودن معنی کلمه) اون کلمه از جعبه لایتنر پاک میشه و دیگه واژه ای برای مطالعه در جعبه وجود نداره. اگه من بخوام چند روز بعد دوباره به جعبه لایتنر برگردم و ببینم معنی اون کلمه یادم مونده یا نه باید چه کار کنم؟ چون اون کلمه دیگه در جعبه نیست. (اگر در مورد نحوه استفاده از این جعبه برداشت اشتباه کردم لطفا نحوه صحیح استفاده رو بفرمایید.)
۵- با توجه به روش اموزشی شما (استفاده از داستان و فیلم و ..) ایا لغات ۵۰۴ و ۱۱۰۰ و لغات SAT و یا لغات تافل در این بسته های آموزشی وجود دارند؟به این معنی که ایا در داستانها و فیلمها این لغات گنجانده شده اند؟
۶- ایا زمان به روزرسانی نرم افزار اطلاع رسانی میشود؟ مثلا زمانی که نسخه جدید نرم افزار آماده شد ایا کاربران از این موضوع توسط خود نرم افزار مطلع میشوند؟
۷- آیا با استفاده از این نرم افزار میتوان برای آزمون IELTS آماده شد؟
۸- با توجه به خواسته من ( یادگیری اصولی همه مهارتهای زبان از پایه شامل لغات، تلفظ، مکالمه، لیسنینگ، گرامر و در نهایت اماده شدن برای ازمون IELTS) ایا استفاده از این نرم افزار رو پیشنهاد میکنید؟
ممنون از وقتی که میزارید و دیدگاه ها رو مطالعه و سوالات رو جواب میدید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی ممنونم از پیغامتون سوالای مهمی پرسیدید که ممکنه به درد بقیه هم بخوره. به ترتیب جواب میدم.
1- با توجه به فیدبکی که دادین، دروس داستان واقعی و انگلیسی قدرت برای شما مناسبه
2- برای مکالمه و گرامر، اولا تکنیک هایی که ما برای خوندن درسها پیشنهاد کردیم باعث میشه خود به خود گرامر در ذهنتون هک بشه (مثلا استراتژی های تقویت مکالمه رو بخونین)؛ ثانیا دو پکیجی که بهشون اشاره کردم، درسنامه هایی مختص مکالمه و گرامر دارن که با خوندن اونها، گرامر و مکالمتون ناخودآگاه تقویت میشه.
3- مدت زمانی که شما برای دروس قرار میدین بستگی به خودتون داره (ما برای مشاهده تاثیرگذاری کوتاه مدت روزی یک ساعت رو پیشنهاد میدیم) و نحوه ی خوندن درسها هم خیلی انعطاف پذیر هست فقط بایستی بتونین در نهایت استراتژی هایی که توی لینکی که گذاشتم رو بتونین روی درسها پیاده سازی بفرمایین. این استراتژی ها به طور معمول برای هر درس یک هفته طول میکشه. ولی لازم نیست که حتما همه ی اونها روی یک درس اعمال بشه بعد برین درس بعدی. یعنی مثلا میتونین استراتژی اول رو به مدت چند روز روی چند درس دلخواه پیاده سازی کنین، بعد دوباره برگردین استراتژی دوم و به همین ترتیب.
4- تیک سبز جعبه لایتنر اون رو از جعبه پاک نمیکنه، بلکه طبق زمانبندی خاصی که براش تعیین کردیم بعد چند روز دوباره برای مرور براتون میاره. شما کافیه که هر شب یکبار کامل لغتها رو مرور بفرمایین. خود نرم افزار بقیه مسائل رو مدیریت میکنه.
5- نمیتونم بگم همه ی این لغات وجود داره، اما به طور میانگین هر پکیج خالص 4 هزار لغت رو در بر میگیره که رقم بسیار خوبی هست و در میان لغتها، این لغتهایی که فرمودین هم وجود داره. کل نرم افزار چیزی نزدیک به 40 هزار لغت خالص داره که چیزی نزدیک به نصف لغات یک دیکشنری معمولی هست که رقم بسیار بالایی محسوب میشه. از طرف دیگه شما چند تا درس رو که بخونید، کم کم نرم افزار به طور دقیق به شما میگه هر درس چند لغت جدید برای شما داره، میتونین با درسهایی جلو برین که تعداد لغت جدید مناسب رو داشته باشن که سرعت افزایش دایره ی لغاتتون بالا باشه.
از طرف دیگه پیشنهاد میکنم که برای لغت، در کنار دو پکیجی که بالا به شما پیشنهاد دادم، پکیج داستان های کوتاه رو بخونین که هر درس شامل چند لغت پیشرفته هست.
6- بله اگه بروزرسانی مهمی باشه اطلاع داده میشه. بعضی به روز رسانی ها هست که در حد رفع مشکل برخی از کاربرانه که اگه شما آپدیت رو هم از دست بدین، تفاوت چندانی براتون نمیکنه.
7- بله کاملا میتونین با این نرم افزار برای آزمون های مختلف آماده بشین.
8- این نرم افزار فعلا تنها چیزی که به طور مستقیم پوشش نداده بحث رایتینگ هست که انشالا در آپدیت های بعدی پوشش میدیم.
ممنون

صادق

با سلام و عرض خسته نباشید
میخواستم بدونم راهی وجود داره تا من بتونم جمله سازی بهتری داشته باشم, از لحاظ دایره لغات متوسط هستم اما جمله سازی بسیار ضعیفی دارم.
در حال حاضر مشغول تمرین در قسمت داستانهای واقعی هستم
ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

مطلب بعدی در رابطه با محیط نرم افزار هست, میخواستم ببینم امکانش هست یه تجدبد نظری صورت بگیره? بعضی از نرم افزارهای آموزش زبان هستن که محیط برنامه خوبه اما محتوای خوبی نداره
مثل نرم افزار english pack که از رنگ و طرح بندی خوبی برخورداره و قسمتهای خوبی هم در نرم افزارشون گنجانده.

اما از حق نگذریم نرم افزار شما درراستای آموزشی جز بهترین ها محسوب میشه
امیدوارم روز به روز شما و همکارانتون در این زمینه پیشرفتهای بیشتری داشته باشین
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما همینطو که بخونین و پیش برین جمله سازیتون هم قوی میشه. اما در آینده نزدیک یه بخش مختص همین موضوع میذاریم و به طور هدفمند رایتینگ کاربرانمون رو نظارت میکنیم.
در مورد محیط نرم افزار، آپدیت بعدی انشالا تغییرات وسیعی در این مورد صورت میگیره.
ممنونم

علی

با سلام و خدا قوت
من خیلی علاقه دارم بتونم به زبان انگلیسی صحبت کنم و مدرک تحصیلیم هم کارشناسی IT هست و با توجه به مدرکم هم یادگیری زبان برام واجبه.
ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم.
و برای یادگیری تا حالا روشی رو امتحان نکردم, فقط دارم تحقیق میکنم و پرس و جو میکنم که یک روش رو انتخاب کنم و همونو ادامه بدم.

در مورد نرم افزار شما هم باید بگم که:
یه نگاه اجمالی بهش انداختم و چند تا از انیمیشن هاشم دانلود کردم و دیدم ولی باز برای شروع نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.

وایمیل شما رو که گرفتم با خودم گفتم یه مشورت هم با شما کنم تا برای شروع چه کاری بهتره؟
ممنون بابت وقت گذاشتنتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شاید سطحی که انتخاب کردین مناسب شما نبوده. و در ضمن نرم افزار ما مهمترین خصوصیتش این هست که در متن داستان، میتونین لغاتی که بلد نیستین رو انتخاب بفرمایین و اعلام کنین که بلد نیستین. این لغات همه جا به صورت هایلایت نشون داده میشه و بدینصورت تمرکزتون رو این لغات بیشتر میشه و بهتر یادشون میگیرین.
در کل نرم افزار ما به صورت خام کاربرد نداره. بلکه بایستی حتما قبلش تکنیک هایی که در وبسایت برای تقویت مهارت های مختلف گفتیم رو بخونین و روی مطالب آموزشی قرار داده شده در نرم افزار، اعمال کنین. به عنوان مثال:
یادگیری لغات: چگونه لغات انگلیسی را حفظ کنیم
لیسنینگ: تقویت لیسنینگ با تکنیک سایه
مکالمه: 5 استراتژی برای تقویت مکالمه

موسوی

با سلام.
بابت طراحی برنامه نرم افزاری خوبتون بهتون تبریک میگم و از اینکه این اجازه رو بهم دادید که بتونم ازش استفاده کنم از شما ممنونم.به لحاظ کاری بسیار لازمه برام که انگلیسی یاد بگیرم و در حال حاضر نزدیک به دو تا سه ماهه که در کلاسهای آموزشی شرکت می کنم و روزانه بصورت میانگین یک ساعت تمرین دارم.احساس می کنم منبع مناسبی برای تمرین و آموزش در اختیار ندارم و استفاده از منابع و رفرنس های مختلف اثر مناسبی بر یادگیری من نداره.
باورم اینه که اگه منبع مناسب و یه برنامه منسجم داشته باشم با پشتکاری که تو خودم سراغ دارم میتونم دریکسال پیشرفت خوبی داشته باشم.

سما

با سلام و خسته نباشید
تشکر بابت توضیحاتتون
من خیلی وقته دنبال یک روشی میگردم که بتونم زبان را اصولی یاد بگیرم . نیاز به مدرک زبان مثل تافل و برای خواندن یکسری متون به زبان اصلی دارم ، کلا زبانم خیلی وقته که ضعیف شده ،با متد نصرت اول کار کردم ولی وسطاش خسته شدم وکنارگذاشتم ،با 504 جلو رفتم بازم کنار گذاشتم چون سریع کلمات از ذهنم خارج میشد و این باعث میشد که کند تر پیش برم و بازم کنارش بگذارم،با فیلم خواستم تقویت کنم بازم خیلی از کلماتشون رو بلد نبودم و خسته کننده شده بود برام ، امروز داشتم با ناامیدی سرچ می کردم ببینم می تونم زبانو اصولی یاد بگیرم که کنار نذارمش،برام کسل کننده نباشه چون در مقطع ارشد و دکترا نیاز مبرمی به این زبان دارم که با سایت شما اشنا شدم نرم افزارتون را دیدم دانلود کردم ، امیدوارم بتونم اون طوری که خودتون گفتید زبانمو تقویت کنم …
ممنونم از شما

فاطیما

سلام خسته نباشید،میخواستم بدونم برنامه تلفظش امریکایی هست؟من دانشجوی زبان هستم دوره اول از به انگلیسی گوش بده شروع کردم لغت ها مشکل زیادی ندارم فقط تلفظا متفاوته به نظرتون من ۵تا درسو هر درس وچنبار گوش کنم و بعد باهاش همخوانی کنم کافیه؟بعد از این دوره چه دوره ای شروع کنم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه این پکیج لغطاش براتون مناسبه پیشنهاد میکنم پکیج داستان واقعی رو مطالعه بفرمایین که تخصصی تر و بهتره.
ببینین آخرین هدف اینه که بازگویی داستان رو از زبان خودتون داشته باشین. حالا اینکه چطور به این مرحله برسین بیشتر به خودتون بستگی داره. به طور کلی مثلا بسته ی داستان واقعی، هر درس که شامل بیش از 10 درسنامه میشه به طور متوسط بایستی دو هفته زمان گذاشته بشه.

رستگار

سلام آقای ناصری . خوب هستین ؟ خسته نباشین
میدونم که کلی توضیح کامل و جامع دادین راجع به استفاده از نرم افزار ، ولی من سوال دارم.
شما قبلا به من گفتین بسته های انگلیسی قدرت ، مگا داستان و داستان های واقعی رو با هم پیش ببرم.
خب یعنی روزانه باید از هر بسته یه ست رو کامل بخونم ؟
تا چند روز تکرار کنم ؟
موقع خوندن ، فقط گوش بدم و به سوالا جواب بدم ، یا باید تکنیک سایه رو انجام بدم ؟
آخه خیلی زمان میبره ! مثلا من مقدمه انگلیسی قدرت رو خوندم ، اینجوری که یه جمله پلی میشد ، بعد پاوز میکردم و خودم تکرار میکردم . فک کنم ۱ ساعتو خورده ای طول کشید !
بعد مثلا هر قسمت از داستان های واقعی ، ۱۰،۱۱ تا قسمت داره ! یعنی باید هر روز همه اینا رو خوند و تکنیک سایه و بازگویی و اینا رو انجام داد ؟
میشه یکم روشن کنید منو
ممنون میشم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ببینین این چیزهایی که گفتین یک مقداری به این موضوع بر میگرده که روزانه چقدر میخواید زمان بذارین. سعی میکنم سوالاتو به ترتیب جواب بدم:
1- لازم نیست هر روز یه ست کامل بخونین (گرچند اگه وقتتون خیلی زیاد باشه هیچ اشکالی هم نداره که اینکارو بکنین)
2- تکرار داستان ها بهتره تا زمانی که هر پنج استراتژی رو پیاده سازی کردین طول بکشه. اما لازم نیست حتما همه ی استراتژی ها روی یک داستان پیاده سازی بشه بعد برین داستان بعدی. بلکه این رو هم میتونین یه برنامه انعطافپذیر براش تعیین کنین. تکرار مطالب غیر داستانی تا اعمال تکنیک سایه توصیه میشه
3- موقع خوندن متناسب با سطحتون تمامی کارهایی که فرمودین رو میتونین انجام بدین. البته فرض بفرمایین تکرار برای شما خیلی ساده است، در این حالت شما میتونین اول یکی دو بار گوش بدین و متن رو حلاجی کنین، بعد مستقیما برید برای اعمال تکنیک سایه که وقت کمتری میگیره.
4- خیر هر روز لازم نیست همه درسنامه ها خونده بشه. ما توصیه میکنیم حداقل روزی یکساعت وقت بذارین، حالا متناسب با این وقتی که میذارین برنامه بریزین که با یه روش مستمر پیش برین.
5- هر روز هم لازم نیست همه استراتژی ها انجام بشه. بعضی استراتژی ها هم مثل بازگوبی، یکی دو بار انجام بشه کافیه.
خلاصه اینکه ما 5 استراتژی برای تقویت مکالمه عنوان کردیم. اینکه دقیقا چطور استفاده بشه بیشتر به شرایط شما برمیگرده و کاملا متناسب با هر شخص میتونه انعطافپذیر باشه.

سمیه

با سلام
از دیروز از نرم افزار زبان شناس استفاده می کنم و یک داستان کوتاه (شاهزاده هملت) رو تموم کردم.
قبلا زبانم بهتر بود اما چند سال به دلیل مشکلات زندگی از آموختن زبان دور افتادم
جدیدا که شروع کردم یادگیری لغات خیلی برام سخت بود. اصلا لغات در حافظه ام باقی نمی موند .روز بعد که می خواستم مرور کنم تعداد اندکی از لغات رو بلد بودم .
و هر کتابی که شروع می کردم بعد از چند روز خسته می شدم
تا اینکه از اوایل هفته در نت به دنبال روشی مداوم برای یادگیری زبان بودم که با نرم افزار شما آشنا شدم
امیدوارم که استفاده از این نرم افزار مستدام باشه و تا پایان راه ادامه بدم
با تشکر از شما

علیرضا

با سلام خدمت آقای ناصری عزیز

ممنون از سایت و نرم افزار خوبتون.حقیقتش من به توصیه خواهرم که دکتر هستن با سایت شما آشنا شدم و یکی دوماهی هست که برنامه هم نصب کردم اما تا به امروز که این ایمیلو میزنم انگیزه و حوصله پیدا نکردم که مطالبتون رو به دقت بخونم.با خواندن مطالب و صحبت های شما و روش کارتون به شدت ترغیب شدم که شروع به یادگیری زبان به شکل پیوسته داشته باشم.
بنده دانشجوی ارشد هستم و از دوران راهنمایی و دبیرستان به شکل کم و بیش از طریق کلاس های زبان و … در حد متوسطی زبان میدونم اما متاسفانه به دلیل عدم پیوستگی و در سطح مکالمه و گوش دادن بسیار ضعیف شدم. در حال حاضر در خواندن مقالات تخصصی رشته خودم مشکلی ندارم اما در کل زبانم در سطح متوسطی هست و دوست دارم با روش های جذابی که شما گفتید و به کمک شما شروع بکنم به خواندن و فراگیری زبان،چرا که هدفم تحصیل در مقطع دکترا در خارج کشور هست و شدیدا به زبان احساس نیاز می کنم.
ممنون میشم بنده رو از راهنمایی هاتون بی بهره نذارید.

باسپاس

سمانه

سلام،وقتتون بخیر
اشنایی من با سایت شما از طریق فیس بوک بود،من به زبان علاقه ای ندارم وهمین موضوع باعث شده بود که بهش حتی فکر هم نکنم اما الان با مهاجرت کردن نیاز شدید به یادگیری در سطح جنرال دارم بنابراین اقدام به یادگیری کردم و الان ۳ ترم کلاس میرم ولی خب همونطور که میدونید کلاس کافی نیست.
مشکل من زیاده :) ،تلفظ،دیکته، من حتی لغات جدید رو سخت به خاطر میسپارم ،اما با جملات ساده نیازهامو دارم برطرف میکنم،من استانبول هستم و بعد از گرفتن مدرک زبان اپلای میکنم واسه کشور دیگه،الان پذیرش گرفتم اما خب زبان مهمترین واصلی ترین،این دلیل من بود برای نصب اپلیکیشن شما.
امیدوارم همیشه موفق و درخشان باشید.

فاطمه

سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم
لازمه ی موفقیتم در این رشته بلد بودن زبان خارجی هست ، در این مدت بدلیل شرایط مالی نتونستم به کلاس زبان برم دنبال یه راه بودم که با هزینه ی کم بتونم زبانم قوی کنم
که خوشبختانه به طور اتفاقی با نرم افزار شما آشنا شدم
امیدوارم که بتونم بهترین نتیجه را از این نرم افزار بگیرم .
با تشکر

الهام

سلام.من دانشجوی دکتری هستم و نیاز به نمره زبان برای دانشگاهم دارم.به غیر از اون دوست دارم زبان رو یاد بگیرم چون با تمام وجود حس کردم نیاز به اون رو.اما از بس به در بسته خوردم کلا اعتماد به نفس صفرم.تو تنهایی خودم خیلی سعی می کنم انگلیسی صحبت کنم اما کافیه یه نفر وارد بشه حتی می ترسم اسمم رو به انگلیسی بگم.
راستش خیلی اطمینان به این سایت و اون سایت هم ندارم.داشتم تو اینترنت می گشتم که فیلم انگلیسی زبان پیدا کنم به سایت شما برخوردم.بنظرم حرفاتون منطقی اومد اما هنوز یکم تردید دارم.برای همین می خوام فعلا از قسمت رایگان شایدم یک ماهه نرم افزارتون استفاده کنم.
تو این مدت وعده های زیادی رو توی سایتهای متفاوت دیدم.و بزرگترین دروغ همون طور که شما عنوان کردین جعبه لایبنتز بود.خداییش از من خیلی وقت گرفت من با یه بچه کوچک و درسهای دکتری کلی وقت گذاشتم برای زبان و هیچ و هیچ و هیچ گیرم نیومد.

حسین ناصری
حسین ناصری

درود بر شما بانوی ایرانی

امیدوارم که همیشه موفق باشید

دقیقا هدف بنده از این سایت، همونطور که توی ایمیل گفتم، همین بود که مشکلات زبان آموزان رو حل کنم چون خودم هم همین مشکل رو داشتم. شما میتونید سایت بنده رو با دیگر سایتها مقایسه کنید. این حجم از اطلاعات رایگان، و مشاوره های رایگان (اما حرفه ای) در هیچ سایتی مشاهده نمیشه و این خودش نشون دهنده اعتقادی هست که به هدفمون داریم.

بنده اینقدر به اپلیکیشن خودم اطمینان دارم که افراد خانواده از جمله همسر خود بنده، برادرم و دیگران، به جای اینکه کلاس آموزشی برن از همین اپلیکیشن استفاده میکنن و خوشبختانه نتایج خوبی هم گرفتن. در نظرات کافه بازار و نظرات کاربران زیر پستها هم میتونین مشاهده بفرمایین که رضایت از این کار بنده خیلی بالا هست. انشالا آپدیتهای بینظیر دیگری هم در راه هست که واقعا کاربرد اپلیکیشن رو چند برابر میکنه.

و اما در رابطه با مشکل اعتماد به نفستون پیشنهاد میکنم این پست رو مطالعه بفرمایین.

الهام

ممنون که سریع جواب میدید.این مزیت بسیار عالی کار شماست.انسان احساس می کنه حامی داره و با انگیزه تر میشه.من شخصا خیلی علاقه ای به نرم افزارتون در ابتدا نداشتم بعد از ایمیل اولتون سعی در کار با اون کردم بعد ایمیل دومتون تصمیم گرفتم اشتراک ماهانه رو خریداری کنم و تا حدودی انگیزه ام از استفاده از نرم افزار شما بالا رفته.جسارت نباشه .توی دنیای امروز به دلیل دورغ هایی که رایج شده انساس به سختی می تونه اعتماد کنه.
من اولین داستان واقعی(مرگ یا زندگی) رو از روی متن مطالعه کردم بعد از هایلایت کردن لغات نرم افزار گفت لغات جدید برای بنده 3% است.نمی دونم این یعنی مناسب بنده هست یا نه.
یه سوالی برای من پیش اومد.اینکه من اشتراک ماهانه و یا بی نهایت رو تهیه کنم به جز مدت زمان چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند.
سپاس از وقت ارزشمندی که میگذارید.بدونید که حداقل بنده ارزش ثانیه ثانیه وقتتون رو می دونم و سپاسگزارم

حسین ناصری
حسین ناصری

خواهش میکنم. وظیفه ی ما هست که در رابطه با کارمون شفاف باشیم و فکر میکنم که تا حد ممکن این کار رو انجام دادم.
در رابطه با سوال اولبتون: به نظر میاد که این پکیج با توجه به چیزی که فرمودین برای مکالمه و گرامر مناسب شما باشه. اما برای اینکه لغت بیشتری یاد بگیرین، پیشنهاد میکنم در کنار این پکیج، پکیج داستان کوتاه هم بخونین که لغت بیشتری داره.
پکیج ماهیانه و بینهایت هم فعلا فرقی در محتوا ندارن و فقط بحث زمانی توش مطرحه
ممنون

سمیرا

سلام اقای ناصری
خوب هستید
راستش من از وقتی که راهنمایی بودم و با زبان اشنا شدم عاشقش شدم ولی به دلیل بی سواد بود پدرومادر و مشکلات مالی واینکه هیچ کدوم از کسایی که دوروبرم بودن با اموزشکاه و کامپیوترو… اشنا نبودن فقط ارزوی اینکه بتونم انگلیسی صحبت کنم به دلم موندالان من 27سالمه
ولی به گذشته که برمیگردم میبینم خودم هم همتم کم بوده من هم خیلی کارا کردم زبان یاد بگیرم ولی چون کسی نبود روش درست یادم بده همیشه از وسط ولش میکردم مثلا یه کتاب گرفتم اموزش زبان با تصویر یا یه کتاب گرفتم داستان کوتاه انگلیسی داشت و…
الان خیلی دوست دارم انگلیسی یاد بگیرم نرم افزار شما رو که دیدم تقریبا دو ماه پیش تو اینترنت ازش خوشم اومد یعنی خیلی خوشم اومد ولی چون گوشی نداشتم مجبور شدم تو گوشی داداشم نصب کنم ولی اونم صبح میرفت سرکار شب میومد نمیشد بالاخره الان یه گوشی دست دوم سونی اکسپریا گرفتم که نرم افزارتون رو روش نصب کردم ولی الان نمیدونم چطور ی خریداریش کنم راستش رو بخواهید یه کاری هست که باید زبانم فول باشه خیلی وقت زیادی هم ندارم و این تنها کاری که خانوادم اجازه میده برم اگه زبان بلد باشم تقریبا زندگیم از این رو به اون رو میشه.من الان تنها ارزوم اینه که زبان بلد بشم و با کمکش به بقیه ارزوهای ریزو درشتم برسم.مرسی از وقتی که گذاشتید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
به جرات میتونم بگم که نرم افزار ما پربازده ترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ایران هست، در عین حال قیمت بسیار پایینی انتخاب شده که هم ما بتونیم با این قیمت پایین به این پروژه که آرزوهای بزرگی براش داریم ادامه بدیم، هم افراد کم بضاعت بتونن استفاده بکنن. بحث خرید این نرم افزار هم خیلی راحت هست. کافیه کارت بانکی داشته باشین که رمز دوم داشته باشه. بنده روش پرداخت اینترنتی رو توی این لینک توضیح دادم.
اتفاقا شما دارین زمان خیلی خوبی نرم افزار رو خریداری میکنین چون تا کمتر از یک ماه دیگه انشالا یه سورپرایز خیلی خوب توی برنامه داریم :)
امیدوارم که به همه ی اهدافتون هم برسین

سمیرا

سلام اقای ناصری
من نرم افزار زبان شناس رو خیلی دوست دارم ولی راستش گیج شدم مطالب خیلی زیاده می خوام همشو بخونم
ولی از طرفی اقای هوگ میگه هر درس مثلا قدرت رو یهنا هفته مدام شبانه روزی گوش بدید اینطوری خیلی خیلی طول می کشه ای خدا من می خوام زبان یاد بگیرم ولی چرا نمیشه باورتون میشه تا حالا تو هیچ کاری مثل این زبان کم نیاوردم
همه اطرافیانم می گن من استعداد ندارم زبان یا د بگیرم یعنی من بی عرضم می ترسم این علاقه به زبان به نفرت تبدیل بشه میشه به من کمک کنید یه راهنمایی که گام به گام و پیوسته باشه نه کلی مرسی

نوید

سلام حسین خان
من زیاد دنبال یادگیری زبان بوده و هستم تا اینکه به سایت شما رسیدم. الان سال 3 مهندسی برق میخونم. از 7 -8 سالگی کلاس زبان میرفتم حدود 9 ترم ولی خب بعدش به حدنصاب نرسید و …
خیلی هم به زبان علاقه دارم ولی بعدش دیگه درس و کنکور و … و البته کم حوصله واسه کلاس رفتن. تقریبن view سایت و صحبتا شبیه بقیه سایتا بود ولی به یه مکان ریزی و البته راحتی اشاره کردین و جالب بود و گفتم به سر به نرم افزارتون بزنم. تقریبا با روال کارش آشنا شدم ولی ….
1- میخواستم بدونم برنامه چقد وقت میگیره در روز و سیستم چطوریه؟ پیوسته باید با برنامه باشم (تو یه روز و یه درس) یا اینکه قسمتاش تو روز میشه پخش کرد
2-سیستم مکالمش چه شکلیه؟ یه متن میخونه خب بعدش… من مکالمه خیلی برام مهمه
3- به نظر کارش وقت گیر میاد تو جلسات اول کلی متن باید خوند و همش آبی شده و ….
4-سطح بندیش کمک کنید خب تو سطح مقدماتی هم کلمه جدید داریم ولی نمیدونم کدومش انتخاب کنم
5-بین سطح تخصصی و سطح عمومیش تفاوت چیه؟
6-جعبه لایتنرش چجور هس؟ روال مرورش چطوره؟مث اینکه یه باره فقط
7- این متد جواب میده اینکه یه کلی کلمه رو بخونی و علامت گذاری کنی و… آدم حوصلش نمیشه و بعد یادش نره ….
8- درپایان اگه کتابی، فیلمی به نظرتون میاد ممنون پیشم بگید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. دونه به دونه به سوالاتون جواب مبدم
1- ما حداقل روزی یک ساعت پیشنهاد میکنیم اما انعطافپذیر هست. لازم نیست پیوسته باشه و میتونین متناسب با برنامه خودتون کار کنین.
2- برای مکالمه نوشته استراتژی های تقویت مکالمه رو بخونین. در ضمن درسهای مثل داستان واقعی، درسنامه هایی مختص مکالمه داره که به صورت سوال جواب هست. شما سوال گوینده رو با سرعت هر چه تمام تر جواب میدین مکالمتون خود به خود تقویت میشه.
3- این کار یک ایده ی جدید هست که استفاده کنین رفته رفته به تاثیراتش پی میبرین.
4- شما که به دنبال مکالمه هستید دپکیج داستان واقعی رو پیشنهاد میکنم.
5- درسهای تخصصی، مختص آموزش زبان ساخته شده.
6- جعبه لایتنر در تعامل با متن هست که لغات سختر بیشتر تو چشمتون باشه. و روال مرورش تقریبا مثل جعبه لایتنر معمولیه.
7- خیلی ها خوندن جواب داده. میتونین به نظرات کاربران در کافه بازار مراجعه بفرمایین.
8- تعدادی فیلم اینجا نام بردم که خیلی مناسب هستن.

علی

سلام
ممنون از سایت شما …. سایت شما را در حین جستوجو در اینترنت پیدا کردم
راستش رو بخواهید بنده تا حداکثر 3 ماه دیگه قراره برم یک کشور انگلیسی زبان … زبان اکادمیکی من خوبه(کنکور داشتم چند هفته پیش و زبانو 100 زدم) ولی لیسینینگ و اسپیکینگ (وبه تبع اونا رایتینگم) افتضاحه … تعریف از خود نباشه ولی اراده قوی دارم ، الان سردرگم هستم که از کجا شروع کنم … نرم افزار شمارو دانلود و نصب کردم ولی نمیدونم که میتونه تو این 3 ماه بازده داشته باشه یا زمان زیادی میطلبه … یکی از دوستان پیشنهاد کرده که یک سریال انتخاب کنم و هر قسمتشو با زیرنویس انگلیسی ببینم و تمام دیالوگ هاشونو حفظ کنم
این روش فکر کنم کارامد هست ولی کمی کم بازده هست(هر قسمت حدود 16 صفحه دیالوگ داره)

ممنون میشم راهنماییم کنید
سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
وبسایت ما از سریعترین تکنیکها جهت آماده سازی زبان انگلیسی شما بهره میبره. بنابراین اگر سه ماه با این روش ها زمان بذارین، از هر روش دیگه ای بازدهی بیشتری داره. پیشنهاد میکنم برای شروع، پکیج داستان های کودکانه و انگلیسی قدرت رو بخونین.
در رابطه با فیلم و سریال هم توضیحات مفصلی در این قسمت از پست بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی با فیلم دادیم.

مصطفی

سلام دوست من
ممنون از نرم افزار خوبتون
من خودم یک مهندس نرم افزارم و طراح نرم افزار
من امیدوارم بتونم ضعفای زیادی که دارم رو با نرم افزار شما برطرف کنم. فک کنم مشکل شنیداریم و همچنین دایره لغاتم با نرم افزار شما حل بشه اما برای speaking هنوز راهی پیدا نکردم
بازم ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. تکنیک هایی که در مقاله استراتژی های تقویت مکالمه گفتیم رو روی داستان های واقعی پیاده سازی بفرمایین، مکالمتون هم در کنار لیسنینگ قوی میشه.

فریبا

سلام
ممنون از نرم افزار بسیار مفید شما،من دانشجوی دکتری هستم که در حال حاضر روی مقاله و پایان نامه کار می کنم.قبل از امتحان جامع امتحان تافل دادم وموفق بودم اما با گذشت بیش از یکسال ازامتحان تافل احساس می کنم چیزی از زبان نمیدونم.من مدرک زبان نیاز ندارم .با توجه به هدفی که برای ادامه تحصیل دارم دوست دارم بتوانم بخوبی انگلیسی صحبت کنم اما متاسفانه در این مورد بسیار ضعیفم.
امروز از ساده ترین داستانها شروع کردم به نظرم مفید بود.با فرض اینکه من پایین ترین سطح را از نظر صحبت کردن و تلفظ داشته باشم ممنون میشم اگر بتوانم از تجربیات شما استفاده کنم.امیدوارم زمانی برسد که بتوانم بخوبی وحتی بصورت تخصصی صحبت کنم.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
در رابطه با خواندن داستانها، لطفا به این راهنما مراجعه بفرمایید.

آرشیو نظرات دیگر: