دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

270 دیدگاه:

راشکی

با سلام
بنده از دو هفته پیش کار با نرم افزار شما رو از قسمت داستان واقعی شروع کردم، طبق آنچه که گفته بودید و بسیار هم راضی هستم. منتها بر اساس درس اول ، کلمات دروس بسیار برام راحت هستند و هر درس چهار یا پنج کلمه جدید برای بنده ندارد. ایا باید به سراغ بخش انگلیسی قدرت بروم و این قسمت را رها کنم یا توصیه و راهنمایی دیگری برای من دارید؟ از بزرگواری و کمک شما بسیار سپاسگزارم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. انگلیسی قدرت هم خوبه اما اگه تعداد لغت های این درسها براتون کم هست پیشنهاد میکنم پکیج مگاداستان، و داستان های کوتاه رو مطالعه بفرمایین

علی

جناب آقای ناصری با سلام
منم از آشنایی با شما. مکالمه زبان برای من یک آرزو هست. چند باری کلاس رفتم ولی زود خسته شدم و کنار گذاشتم. تبلیغ سایت شما رو توی سایت علم فردا دیدم. یکم مطالب رو خوندم دیدم اولین قدم رو خوب برداشتین. دادن اطلاعات درباره روش یادگیری زبان. بحث روانشناسی اون. با این روش که در واقع بر گرفته از قانون جذبه آشنایی داشتم اونم از طریق پسرداییم که همیشه تاکید داشت واسه یادگیری زبان کتاب بخونم. البته ساده و خوب بیان کردین و برد شما بعد ایده، نرم افزار خوب و کاربردیتونه. امیدوارم که مرتب پیگیر باشم و بتونم به خواسته ام برسم. تشکر

Ali

سلام.برنامتون خیلی عالیه ولی یه مشکلی داره:اصطلاحات عامیانه انگلیسی یا همونslangهای خیابونی رو آموزش نمیده.لطفا در آپدیت بعد یه بسته مخصوص یادگیری اصطلاحات اضافه کنید.ممنون.

شایان

سلام
آقای ناصری
من شایان هستم
تو اینترنت دنبال راهی سریع برای یاد گیری زبان بودم که با سایت شما روبرو شدم و وقتی راهاتونو خوندم خیلی خوشم اومد و مشتاق شدم نرم افزارتونو دانلود کنم..

البته من کلاس زبان(کانون زبان) میرم ولی خواستم دنبال راه سریع تری بگردم که زبان رو یاد بگیرم وگرنه مشکل دیگه ای نداشتم
میخوام نظرتونو راجب کلاس های کانون زبان بدونم ؟!
تشکر از نرم افزار خوبتون
منتظر جوابتون هستم ♡

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
بنده در رابطه با خدمات دیگران نظری نمیدم چون ممکنه یکسویه به قاضی برم. هر خدمتی از طرف هر فردی صورت میگیره یسری مزایا و طبیعتا یسری مشکلات داره. در کل اگه کلاس زبان نرفته بودین و وضعیتتون طوری بود که خودتون میتونستین گلیمتونو از آب در بیارین، به شما توصیه میکردم که به صورت خودآموز برین جلو.

حسین

سلام
میخواستم از کمیت و تعداد دوره های نرم افزار زبانشناس مطلع بشم گزینه اضافه کردن دوره رو که میزنم چندتا دوره ی محدود میاد ، این چندتا دوره که خیلی کمه ، دوره های دیگه هم دارین چند تاست در مورد چی هستند ؟ در مورد فیلم چگونه است ؟
مرسی

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
کمیتش فکر کنم فعلا در حد 10 15 تا پکیج متنوع قرار دادیم که برای سطوح مختلف پکیج های متفائتی قرار داده شده. در آینده هم به این تعداد قطعا اضافه میشه
گزینه ی فیلم هم انشالا در آپدیت بعدی قرار میدیم

فاطمه

سلام آقای ناصری

من به طور اتفاقی با سرچ در اینترنت با نرم افزار شما آشنا شدم. خیلی خوشحالم و ممنونم از شما به خاطر حس نو دوستی و اینکه تجربیاتتونو در اختیار همه قرار دادید.
من کارشناس مامایی هستم و هر دو خواهرم مقیم آلمان هستند و قصد مهاجرت دارم به استرالیا یا کانادا و نیاز به آیلتس 7 دارم و سطح زبانم فکر میکنم A1 هست.امیدوارم بتوانم سریع پیشرفت کنم در ضمن من انگیزم زیاد به خاطر پسر 2 سالم
دوست دارم زودتر مهاجرت کنم.
باز هم از شما ممنونم و دید کاملا مثبتی درباره این روش و نرم افزار شما دارم.

ایمان تبریزی

سلام
من اکانت شمارو خریدم ولی هنوز برام بعضی از امکانات فعال نشده.
چیکار باید بکنم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
از این راهنما استفاده بفرمایین:
راهنمای مشکل ارتقا

امین

من در رابطه با استفاده از نرم افزارتون کمی گیج شدم چون نمیدونم الان باید از فیلم و رمان و … هر کدام باید به چه مقدار استفاده کنم؟ آیا استفاده از نصرت هم برام مفیده یا همه رو بذارم کنار فقط بچسبم به مطالب شما. بیشتر نیاز به یک برنامه ریزی دارم. داستانای شورت استوری که در کتابفروشیها با فایل صوتیش میفروشن هم لازمه کار کنم یا فقط و فقط مطالب شما؟ بازم ممنون.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
نرم افزار ما تقریبا همه ی نیازهایی که گفتید رو براورده میکنه.
1- داریم یه قسمت خیلی عالی فیلم به نرم افزار اضافه میکنیم.
2- داستان شورت استوری هم که در نرم افزار فراوون هست.
به نظرم نیازی نیست نصرت بخونین. شما با همین نرم افزار برین جلو کافیه.

امین

سلام مجدد و خسته نباشید. آقا دو مشکل در مورد یادگیری زبان هست که اگه لطف کنید به من بگید چجوری باید رفع بشن:
1- لغاتی که جدید هستن و با تکرار یادشون میگیریم فرار هستن و بعد از یک مدت که دایره لغات زیاد میشه خیلیا رو فراموش میکنیم.
2- دایره لغات که زیاد شد معانی لغات قاطی میشن مثلا یادمون میره jam و jar کدومش مربا و کدومش شیشه میشه.
ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
در مورد سوالاتون 1- دقیقا به خاطر همین موضوعه که ما در جای جای وبسایتمون گفتیم که لغات نباید حفظ بشه بلکه در متن بایستی یاد گرفته بشه. چون با این کار لغات رو در ارتباط با لغتهای دیگه یاد میگیرین و یجوری مفهوم لغات در ذهنتون ریشه میزنه و احتمال فراموشی کم میشه. از طرف دیگه سیستم هایلایت لغات نرم افزار زبانشناس طوری هست که لغتها به طور خود به خود و درون متن مرور میشن. بنابراین فرضا یک لغت رو امروز هایلایت کردین، چند روز بعد یه جای دیگه میبینین و بهتر یادش میگیرین.
2- روش فوق رو که اجرا کنین مشکل دوم هم کمتر به وجود میاد. یعنی شما یاد میگیرین که چطور معنی لغات رو حدس بزنین. یعنی حتی اگه عنی هم از یادتون رفته باشه، با توجه به تجربه های قبلی در خوندن و شنیدن مطالب، معنی رو راحت حدس میزنین و مشکلی براتون ایجاد نمیشه.

ایمان تبریزی

سلام
اگر من برنامه شمارو خریداری کنم و روی گوشیم نصب کنم در صورتی که گوشیمو عوض کنم یا ریست فکتوری کنم میتونم دوباره نصب کنم و به صورت نامحدود ازش استفاده کنم.

حسین ناصری
حسین ناصری

بله هر کاری بکنین خریدتون محفوظه و مشکلی نداره. فقط کافیه وارد اکانت کافه بازارتون بشین.

محمد

سلام ممنون از این کار ارزشمندتون.من خیلی دوسدارم درزمینه ی تجارت و در زمینه ی مکالمه ی محلی امریکا زبان رو یاد بگیرم چون میخوام در آینده روابط تجاری داشته باشم.به زودی نرم افزار رو درسطح نامحدود خریداری میکنم .برام خیلی مهمه تا آخر سال زبان انگلیسیم فووووول بشه.راهنماییتون چیه؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. شما میتونین دروس بسته ی داستان واقعی رو بخونین، در کنارش دروس بسته ی تخصصی مکالمات تجاری رو هم بخونین. البته مکالمات تجاری سطحش بالا هست. نمیدونم شاید اولش براتون سخت باشه.

داریوش

سلام مرد بزرگوار و پرتلاش جناب اقای ناصری
نرم افزار شما بسیار دقیق و کامل است وقتی نگاه میکنم و به من میگه که شما الان اینقدر واژه آموخته ام انرژی میگیرم که هی جلوتر برم و واژه های بیشتری یاد بگیرم یک سوال هم دارم در قسمت مرور سریع واژه ها بعضی اوقات دیر میرسم با این که کاملا معنی اون مطلب می دونم تا میرسم که انتخاب کنم اشتباهم رو میگیره میخواستم بدونم مشکل به دلیل خطای چشمی من هست یا سرعت نرم افزار است البته که چشمم ضعیف هم نیست
یا شاید برای تمرکزم باید کاری کنم.

علی

با سلام
خیلی ممنون از سایت بسیار خوبتون دوست عزیز و همچنین ار ایمیلی که از طرف شما به دست بنده رسید و این نشان دهنده ارزش قائل شدن شما به استفاده کنندگان از اپلیکیشن هست. من دنبال مطالبی درباره هدف ما از آموزش زبان در اینترنت بودم که با سایت شما آشنا شدم. چون واقعا نمی دونستم برای چی زبان می خونم فقط دوست داشتم یاد بگیرم. ۳ ماه برای آمادگی آیلتس هر روز ۵ الی ۶ ساعت زبان خوندم. ولی نمی دونستم برای چی می خوام آیلتس بگیرم. فکر مهاجرت و کار در کشور دیگر را دارم ولی قطعی تصمیم نگرفتم. یعنی با خودم مشکل دارم که اصلا برای چی زبان می خونم. هدف خیلی مهمه که برای چی زبان یاد میگیریم و می خواهیم زبانمان تا چه حد باشد. و در چه زمینه هایی قوی باشد. باید دوباره یه فکر اساسی درباره آموزش زبانم داشته باشم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
به نظر بنده زبان رو نباید صرفا به خاطر مهاجرت یا قبول شدن در کنکور و … خوند. بایستی به زبان علاقه داشت و به این نتیجه برسیم که دونستن زبان، در وجوه مختلف زندگی مثل امنیت شغلی، جایگاه اجتماعی، آشنا بودن با فرهنگهای دیگر کشور ها و ارتباط بیشتر با اونها، آینده ی فرزندان و … میتونه به انسان کمک کنه. به نظرم این موارد مهمتر از صرفا مهاجرت به خارج هست.

پری

با سلام من پری هستم، فوق لیسانس رشته حسابداری
من یادگیری زبان انگلیسی رو از سالها قبل با کلاسهای مختلف شروع کردم مثل: کلاسهای کانون زبان ایران و … ، با اینکه خیلی علاقمند بودم به سطح خوبی برسم ولی هیچکدوم از این کلاسها مسمر ثمر نبودن ولی باز از علامندیه کم نکرد تا اینکه دوران دانشگاه از طریق استادم با چند تا کتاب که رو گرامر کار میکنن آشنا شدم و همیشه سعی میکردم که مقالات دانشگاهیمو خودم ترجمه کنم و استادهام هم تشویق میکردن که ادامه بدم ولی با این همه از سطح خودم راضی نبودم تا اینکه بعد فارغ التحصیلی فوق لیسانس با تشویق استادم با کلاسهای msrt آشنا شدم و کتابهای words 504, essential words for the toefl va longman prepartion course for the toefl خوندم کتابهای خوبی هستن لغات رو کامل حفظ کردم و کتاب لانگمن رو فقط قسمت گرامر رو کامل با تستهاش خوندم ولی قسمت لسینیگش و کتاب Barron’s toefl iBT رو وقت نرسید چون استاد msrt ایم رفتن خارج کشور نشد کامل بخونم و هنوز برای امتحان msrt ثبتنام نردم چون احساس میکنم در اون سطحی که باید نیستم و باید از لحاظ گفتاری و شنیداری تقویت کنم ولی باز خیلی علاقمند هستم که در سطح خوبی بتونم در آینده صحبت کنم که میتونه در تدریس در دانشگاه و موقعیت های کاری دیگه ای برام مفید باشه. با نرم افزار شما هم از طریق استاد تقی زاده استاد زبان در کانال ایشون که یه داستان کوتاه برای تقویت لیسینیگ پیشنهاد کرده بودن آشنا شدم و مطالب وبسایتتون رو خوندم، به نظرم جالب اومد برای همین نرم افزار رو دانلود کردم.

سعید

سلام آقای ناصری.امیدوارم که حالتون خوب باشه.ازشمامتشکرم که این برنامه عالی رودراختیار علاقمندان قراردادید.برای من که خیلی مفیدبوده ونه تنهابه یادگیریم کمک کرده بلکه داستانهای الهامبخش وآموزندش روی فکرم هم تأثیرزیادی گذاشته.من حدود۱ماه پیش به توصیه خودتون پکیج داستانهای واقعی روشروع کردم والان تقریبا داره تموم میشه.میشه بگیدقدم بعدی چی رو بخونم بهتره؟تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ارادتمندیم
قدم بعدی انگلیسی قدرت و مگا داستان
برای یادگیری لغت هم میتونین داستان های کوتاه رو بخونین.

سیاوش

سلام.من دانشجو هستم..قبلا زبانم در سطح مناسبی بود و تقریبا هفتاد درصد مکالمات یک فیلم و متوجه میشدم
..اما مکالمه با کسی نداشتم…و بعد از مدتی از زبان فاصله گرفتم..الان دوباره میخوام شروع کنم..اپ شما و زبان نصرت در نود روز و گرفتم…از سطح ابتدایی دارم شروع میکنم..مکالمه ضعیف دارم..گرامرم به شدت افت کرده.و دایره لغاتم پایین اومده..حتی در درس اول شما ده تا کلمه و نمیدونستم..اما متن و کاملا متوجه شدم..حالا نمیدونم باید چیکار کنم

…و چجوری پیشرفت کنم.از اپ خوبتون و کمکتون کاملا متشکرم.

ابراهیم

سلام بر جناب ناصری!!
ممنون بابت نرافزار خوبتون. من ارشد رو تموم کردم و الان میخام زبانم رو خیلی تقویت کنم .تا حدودی مکالمه بلدم و نه خیلی راحت و روان .خواندنم خوبه چون بالاخره تو ارشد مقاله آدم زیاد میخونه تا حدودی قوی میشه ولی نوشتن ام ضعیفه.الان میخام چند وقته مقاله بنویسم هنوز موندم. درسته اولویتم مکالمه و گوش دادن و فهمیدن هستش ولی بازم خوب دوست دارم تو نوشتن ام قوی بشم.!!!میخاستم یه راهنمایی کنید. من نرافزارتون رو از امشب مو به مو اجرا میکنم!فقط دوست دارم بدونم هر شب چقد گوش کنم؟و چقد وقت بذارم. حقیقتا میخام فشرده و با تلاش بیشتر نتیجه خوب بگیرم. ممنون راهنمایی کنید!!
روز بخیر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اینکه هر شب چقدر به مطالب نرم افزار گوش بدین بستگی به خودتون داره. اما توصیه ما اینه حداقل یک ساعت بشه که تمرکزتون به حدی باشه که خوب یاد بگیرین.
در رابطه با مهارت نوشتاری، ما هنوز تمرکز مستقیم روی این مهارت نداریم. ولی با توجه به اینکه شما دایره ی لغات و درک مطلبتون با این نرم افزار تقویت میشه، به طور غیر مستقیم مهارت نوشتاریتون هم تاثیر میپذیره. اما در رابطه با خود مهارت نوشتاری در آینده برنامه هایی داریم که مستقیما روی این موضوع نارت کنیم.
در رابطه با مکالمه هم که نرم افزار ما عالی هست. پیشنهاد میکنم که با اعمال استراتژی های تقویت مکالمه روی پکیج داستان واقعی شروع کنین.

مریم

سلام استاد گرامی….
من واقعا خوشحالمـکه تونستم نرم افزار شما رو پیدا کنم…اگرچه هنو راه نیفتادم و کار نکردم باهاش اما خیلی بهش نیاز دارم.درواقع زبان من اصلا خوب نیس و ازونجایی که قصد مهاجرت دارم. خیلی به دنبال یادگیری زبانم. وقت رفتن به کلاسارو هم ندارم…ممنونم که انقد صمیمی و مهربان برخورد میکنید…سایت شما لطف بزرگی به من و خیلی های شبیه منه

فرناز

سلام وقتتون بخیر.من کارشناس رادیولوژی هستم.معمولا وقتی برای رفتن به کلاس زبان ندارم ودوستانم که رفتن راضی نیستند.چندوقت پیش سوار تاکسی شدم وبه یه توریست برخورد کردم.بسیار دست وپا شکسته تونستم با او چند کلمه صحبت کنم ومتوجه شدم اونیز کارشناس رادیولوژی هست.از اینکه ضعف داشتم برای صحبت با او خیلی ناراحت بودم.امروز به طور اتفاقی با نرم افزارتون اشنا شدم
امیدوارم همونی باشه که من نیاز دارم
ممنون

سمیه

سلام
من خیلی خیلی مشکل دارم دریادگیری زبان. دوران کارشناسی زبان عمومی رو هر هشت ترم بر میداشتم بعد دو جلسه حذف میکردم چون واقعا میترسیدم و ترم اخرزبان عمومی رو با نامه ای ته برگم که منو ننداز پاس کردم ازونجا که همه درسام عالی بودن تمرکز کردم و همونسال فوق لیسانس قبول شدم توکلاس فقط سه نفر بودیم و دیگه فراری از زبان نبود و کاملا تخصصی در ازمون فوق زبان تخصصی مو قوی کردم و فوق لیسانس مشکل زیادی نداشتم
چون ازدواج کرده بودم و همسرم استاد دانشگاه بود راحت ترجمه هامو انجام میداد وبقیه شم سرکلاس از پسش برمی اومدم وسال هشتاد و هشت فارغ التحصیل شدم ازون موقع هر وقت شروع میکنم زبان و نمیتونم حتی کتابای کنکور لیسانس گرفتم ازپایه شروع کنم ولی بازم نشد
کلاس اصلا نرفتم چون توزندگیم اعتقادی به هیچ کلاسی ندارم وهمیشه روپای خودم واستادم و این که زبان و نتونستم یاد بگیرم دغدغه همیشگی من بوده و یکی ازکارایی که نتونستنم و ناراحتم .
نرم افزارشمارو توگوگل سرچ کردم ودیدم امیدوارم بتونم باهاش کارکنم و زبان این غول بزرگ که ازدوران مدرسه رومیز واسه تقلب مینوشتم برام اسون بشه و یادبگیرم .
ممنون ازشما استاد عزیز

حسین ناصری
حسین ناصری

لطف میکنید به بنده بفرمایید سطح پکیج داستان واقعی چطوره براتون؟

سمیه

داستانهای واقعی رو گفته بودید مطالعه کنم و سطحشو بگم دوتا از داستان های واقعی رو خوندم اولین بار فقط متوجه میشم کلیات داستان چیه ودرباره چه موضوعی
سری دوم ترجمه میکنم ازمتن تقزیبا ده تاکلمه بلد نبودم و از جملات شاید دو تا جمله رو ترجمه ش سخت بود برام ولی قسمتی که در زمانهای مختلف داستان گفته شده رو نخوندم و درواقع یکی از مشکلات من زمان و درواقع استفاده گرامر در زبان هستش
نمیدونم اگه فک میکنید سطح زبانم خیلی پایینه از پایه شروع کنم
واینکه اازداستان در زمانهای مختلف گفته شده چه جوری استفاده کنم
لغاتی که بلدنیستم رو ترجمه مبکنم ولی یادم نمی مونه یعنی نمیدونم باید حفظ کنم یا نه همین که اشنا بشم کافیه
بازم ممنون از راهنماییاتون

حسین ناصری
حسین ناصری

بسیار عالی. شما به روشی که در نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه اومده، بایستی این درس ها رو بخونین.
درسهای مکالمه فعالانه و گرامر هم وجودشون دو خاصیت داره:
1- درس اصلی رو بهتر و عمیقتر متوجه بشین
2- با جواب دادن به سوالا مکالمه و گرامرتون تقویت بشه.
روش خوندنشون هم اینه که تکنیک سایه گفته شده در نوشته ای که لینکشو دادم رو روی این درسها اجرا کنین و هر جا سوالی پرسیده شد، به سرعت و قبل از پاسخ گوینده شما جواب بدین. نگران زمانها هم نباشین با این تکنیک خود به خود گرامر تو ذهنتون حک میشه.
لغاتی که بلد نیستین رو هم هایلایت بفرمایین و به جعبه لایتنر اضافه کنین و هر شب مختصر مرور کنین.

مصطفی

با سلام و سپاس از محصول ارزشمندتان
من به تازگی با وب‌سایت و اپ اندروید زبان‌شناس آشنا شده‌ و تمامی دوستان، شاگردان و مخاطبانم را به استفاده از آنها تشویق کرده‌ام.
یک پیشنهاد هم ارائه می‌نمایم که می‌تواند در جلب نظر علاقمندان تافل بسیار موثر واقع شود.

پیشنهاد: متن‌ها و فایل‌های صوتی لیسنینگ TPO را به مجموعه‌تان اضافه کنید. این فایل‌ها به رایگان و به سهولت در دسترسند. من اطمینان دارم که با این کار، مشترکان‌تان را به آسانی افزایش خواهید داد.

اگر هر بخش از پیشنهادم نیاز به توضیح بیشتر داشت، می‌توانید با جیمیل اینجانب در تماس باشید.

منتظر بازخورد پیشنهادم هستم.

شاد و پیروز باشید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
پیشنهاد خیلی خوبی دادین.
حتی شاید بعدا هم بتونیم سوالاتشو هم بپرسیم
فقط این متنها و صوتها به صورت شسته و رفته کجا هست که دانلود کنیم؟

مصطفی

سلام و وقت به خیر

نرم افزار TPO در دو ورژن قدیم و جدید، در دسترس تقریبا تمام زبان‌آموزان تافل هست. کافیست به نزدیک‌ترین مرکز آموزش زبان مراجعه کنید. من لینکی خوب و بی‌دردسری برای دانلود نمی‌شناسم. چون سایت اصلی چینی است و کار با آن کمی مشکل است.
این نرم افزار پرتابل است و نیازی هم به نصب ندارد.
در پوشه‌ی Resources، تمام فایل‌های صوتی به تفکیک موجود است.
متن‌ها را نمی‌توان به آسانی از نرم‌افزار استخراج کرد. اما شرکت سازنده‌ی این نرم‌افزار، متن‌ها را به صورت یک جا با فرمت PDF‌ در اختیار عموم قرار داده است. با یک سرچ به نتیجه خواهید رسید. یا این که از آموزشگاه‌ها یا از دانشجویان تافل می‌توانید بگیرید.

یک اپ بسیار ارزشمند هم یک شرکت دیگر زده است، که همان TPO است در اندروید. بهترین قسمتش هم همان لیسنسنگش است که همان کاری را انجام می‌دهد که شما در اپ‌تان انجام می‌دهید. با این تفاوت که حتی پرسش‌ها هم به زیبایی به صورت جداگانه تفکیک شده اند. یعنی جواب نوشتاری و صوتی هر پرسشی که می‌پرسد را می‌توان همانجا دید.

پیشنهاد می‌کنم که این اپ را نصب کرده و کارایی بخش لیسنینگ آن را ببینید.

سپس در گام اول متن‌ها و فایل‌های صوتی را خیلی سریع به مجموعه‌ی خودتان بیافزایید و در گام بعدی به فکر کپی کردن کل بخش لیسنینگ باشید.

نکته مهم این است که این اپ هنوز کاملا شناخته نشده و منوهایش چینی است. بنابراین اگر خوب بجنبید، می‌توانید بازار تافل در ایران را در دست بگیرید.

من در حال حاضر کمی مشغله دارم ولی سعی می‌کنم خودم این مجموعه‌ها را نیز برای‌تان تهیه کرده و ارسال کنم.

منیره

سلام اقای حسین ناصری عزیز
میدونید مشکل من این بود که به خاطر مشغله هایی که داشتم و به خاطر قیمت بالای صنوف زبان مجبور بودم تا خوداموز استفاده کنم.اما متاسفانه که هیچ کدوم نتونستند زره ای روی زبان انگلیسی من تاثیر داشته باشند.منم مثل شما میخوام زبان رو خیلی زود یاد بگیرم.راستش اینجا (افغانستان) زبان انگلیسی دومین زبان کاری محسوب میشه یعنی اگه کسی بخواهد توی اداره کار کنه حتما باید انگلیسی بلد باشه.
به همین خاطر من باید انگلیسی ام رو که در سطح متوسط است به عالی برسونم و هم اینکه بتونم ازمون تافل بدم و برای ماستری اقدام کنم.
ازنرم افزار خوب و کاربردی تون تشکر میکنم
خداکنه برای ماهم نتیجه بده.
علی مدد

عشق

سلام. روزبخیر
من خیلی دوست دارم یه روزی برسه که بتونم هم انگلیسی صحبت کنم هم متوجه بشم.
اول از همه اینکه میترسم. توی دوران تحصیل اصلا روش مناسبی برای یادگیری زبان نداشتیم و بیشتر
برای گذراندن اون واحد ودرس انجام میشد. واسه همین میترسم نتونم موفق بشم.
گاهی فکر میکنم دیگه دیر به فکر یادگیری زبان افتادم والان که 30 سالم شده نمیتونم خوب یادبگیرم
زمان زیادی برای کلاس رفتن ندارم . ولی دلم خیلی میخواد یاد بگیرم.
امیدوارم نرم افزار شما بتونه کمکم کنه.
سپاس

محمد رضا

سلام دوست عزیز
خیلی اتفاقی با نرم افزار و وبسایت شما آشنا شدم. دانشجوی دکتری هستم و باید مدرک زبان رو بگیرم. و وقتی برای کلاس رفتن نداشتم و به سایت ها و کانال های تلگرامی مراجعه کردم.
البته خیلی وقت نزاشتم ولی تصورم این بود که می تونم نمره حد نصاب قبولی رو کسب کنم. اما متاسفانه نشد.
راستش من از همون دوره دبیرستان درگیری های زیادی با روش های مختلف آموزش زبان داشتم و از هیچ کدوم نتیجه نگرفتم آدم کند ذهن و کم هوشی نیستم و همیشه احساس می کردم که روشهایی که در دبیرستان و دانشگاه و کلاس های حضوری تدریس می شه نا کارآمده. در عین حال دیدم افرادی که بدون استفاده از روش های کلیشه‌ای و کلاسهای دلسرد کننده، صرفا با درگیر کردن خودشون با زبان، خیلی راحت تر از امثال من انگلیسی صحبت می کنند.
سایت شما رو دیدم، روش کارتون رو پسندیدم و اتفاقا بلافاصله نسخه کاملش رو هم خریدم. نکات جالب و قابل تحسینی در شیوه آموزش تون دیدم. امید وارم با کمک جنابعالی بتونم به زودی انگلیسی صحبت کنم. تافل رو بگیرم و از همه مهمتر اعتماد به نفس پیدا کنم.
قطعا به مشاوره ها وکمک جنابعالی نیازمندم و دستتون رو به دوستی و گرمی می فشارم.
ممنون و سپاسگزارم

سپیده

سلام وقتتون بخیر ممنون بابت وقتی که میذارید و برای کاربراتون ارزش قایل هستین
من مهندسی شیمی هستم و به دنبال کسب مهارتم همین امروز میخواستم برم آموزشگاه نصیر کرج دوره های ۸ ماهه آیلتس شرکت کنم ولی هزینش خیلی بالاست من قبلا هم کلاس زبان کتابهای تاپ ناچ رو گذروندم ولی متاسفانه مداوم نبوده و فراموش شده ولی این بار باید توی مدت کوتاهی به تسلط برسم به نظر شما با این متد و اپلیکیشن میتونم موفق شم؟من به غیر از مکالمه دنبال فن ترجمه ام خصوصا ترجمه تخصصی
ممنون میشم راهنماییم کنین

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. بله قطعا اگه جدیت داشته باشین با این روش خیلی پیشرفت میکنین. مخصوصا برای هر دو موردی که فرمودین.
سیستم یادگیری لغات ما داخل متن، و هایلایت لغات باعث میشه لغتهای انگلیسی رو به سرعت و با کیفیت خوبی یاد بگیرین.
برای مکالمه هم استراتژی هایی که برای مکالمه گفتیم (مثلا این نوشته) و اعمال اونها رو درسها باعث میشه مکالمتون قوی بشه.
از طرف دیگه برخی پکیج ها مثل پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت که به شما توصیه میکنم بخونین، درسنامه هایی اختصاصی برای مکالمه و گرامر داره که خوندن اونها باعث میشه تسلططتون به مکالمه بیشتر بشه.

مائده

سلام اقای ناصری، خدا قوت و تشکر ب خاطر سایت آموزنده و نرم افزار عالی تون.
راستش من الان 18سالمه و ان شاالله امسال پیش دانشگاهی هستم.من ب خاطر ی سری مشکلاتی ک داشتم نتونستم کلاس زبان برم و فقط دو دوره کوتاه اقدام کردم ولی نصفه ول کردم. اما همیشه یاد گرفتن زبان رو دوست داشتم و دنبال ی راهی بودم تا بتونم خودم یادبگیرم.
خب راستش اوایل مادر از روی کتاب هایی مثل let’s go تو خونه بهم یاد میداد ، ولی من خودم نتونستم کتاب های سطح بالاتر رو ادامه بدم.یک کتاب گرامر خیلی قدیمی رو ک مال پدرم بود خوندم ، نصفه، اما ول کردم، چون فهمیده بودم ک بعضی از توضیحات ب روز نیستن. این شد ک English grammar in use رو گرفتم.کتاب خیلی جالبی بود، ولی ی ذره خسته کننده بود و هم این ک من لغت زیادی بلد نبودم و ن میتونستم خوب بخونمش. بعد پدرم برام نرم افزار Rosetta stone رو گرفت.خیلی خوب بود، جذاب بود و من باهاش ادامه دادم، اما چون مدرسه میرفتم دیگه نتونستم باهاش کار کنم و اونم نصفه موند. برای لغت هم ی سری رفتم سراغ 504 ک باز اونم خیلی بد بود، من باز هم نتونستم باهاش کنار بیام. اما همیشه انگلیسی یاد گرفتن و حرف زدن آرزوی من بود و من فکر میکردم هیچ وقت با کتاب لغت و گرامر ب جایی نمیرسم. برادر هم یک بار بهم گفته بود هرچی زبان یاد گرفته، همه رو ب خاطر فیلم هایی ک دیده و آهنگ هایی ک شنیده بوده.
خلاصه منم خیلی دوست داشتم با این روش یاد بگیرم اما نتونستم یک منبع خوب رو پیدا کنم ک ب سطح من بخوره و کم کم اونو افزایش بده. تا اینکه دیشب خیلی اتفاقی توی گوگل سرچ کردم بهترین کتاب اموزش زبان و سایت شما رو برام آورد . منم مطلب تون رو خوندم و وقتی توضیحات درباره نرم افزار رو خوندم فهمیدم این همون چیزی ک میخوام و فوری نصبش کردم.
راستش هنوز ارتقا ندادمش اما امیدوارم خیلی زود بتونم این کار رو بکنم. من خیلی از نرم افزار شما خوشم اومد و امیدوارم باهاش بتونم پیشرفت کنم.امیدوارم دیگه این رو نصفه ول نکنم و تا آخر باهاش ادامه بدم.فقط یک پیشنهاد داشتم و اونم این ک یک مقدار اگه محیط کاربری رو جذاب تر کنید خیلی عالی میشه.
بازم ازتون ممنونم و براتون آرزوی موفقیت میکنم.مائده آرانی

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اتفاقا آپدیت بعدی یه آپدیت خیلی مهم در زمینه تغییر و بهتر شدن محیط کاربریه نرم افزاره
امیدوارم خوشتون بیاد

فاطمه

با سلام خدمت شما من سه ساله در کشور استرالیا زندگی میکنم و نسبتا زبانم بد نیست اما دوست دارم به سطح عالی و پیشرفته برسم و همینطور که دارم درس میخونم زبان ام هم پیشرفت کنه تازه گی ها حس میکنم لغات دیگه به ذهنم نمیرن
دیشب برنامه شمارو نصب کردم و هنوز روش استفاده اش رو هم نخواندم اما به نظر خوب میاد اما فکر میکنم نقصهایی داشته باشه چون در قسمت جعبه لایتر یا دیکشنری دکمه پخش صدا کار نمیکرد و این خیلی مهمه وقتی داری زبان یاد میگیری لهجه و تلفظ اون زبان رو هم یاد بگیری امیدوارم در آینده شاهد پیشرفتهای شما باشم و در آخر تقاضا دارم باز هم اگه مقدور هست روش پله به پله این برنامه رو بفرمایید موفق باشید .

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. احتمالا شما در سطح پیشرفته هستین و فقط مکالمه و لغتتون یخورده ضعیفه بنابراین پیشنهاد های زیر رو براتون دارم.
1- برای مکالمه: استراتژی بازگویی داستان رو روی تمامی داستان های پکیج داستان واقعی و داستان کوتاه پیاده سازی بفرمایین.
2- برای لغت هم پکیج داستان کوتاه لغت های زیادی داره که میتونین با استفاده از نرم افزار ما یاد بگیرین.
این که میفرمایین روش قدم به قدم، تقریبا یه روش قدم به قدم توی نوشته ای که لینکشو بالا گذاشتم هست. اما شاید استراتژی های اولش براتون خیلی ساده باشه. مثلا میتونین از تکنیک سایه بدون متن شروع کنین.

فاطمه

با سلام جناب ناصری ممنون که وقت میگذارید و مشکلات کاربرانتان را با صبر وشکیبایی پاسخ میدهید و راهنمایی میکنید بله من دیشب نحوه آموزش رو خوندم و مرحله سایه ها برام جالب بود حقیقتا که ما هر چقدر هم فیلم و اخبار ببینیم تا تکرار نکنیم کاری بیهوده انجام دادیم من از امروز تکنیک سایه ها را با فیلمهای شما انجام میدم امیدوارم پیشرفتهای کاربران شما قوت قلبی برای ادامه موفقیت شما باشد.

شارپی

با سلام
بنده چند سالی میشه مقیم کانادا هستم اما همچنان درگیر مشکلات یادگیری زبان هستم ، البته واقعیتش اینه که خودم هم به دلیل درگیری کاری و البته تنبلی خیلی پیگیری نداشتم ، البته چون در میانسال هستم مسلما توان یادگیری گذشته رو هم ندارم
به هر جهت اتفاقی با وب سایت شما آشنا شدم و تصمیم گرفتم نرم افزارتون رو امتحان کنم.
اگر شرایطی برای ارتقا نرم افزار برای افراد مقیم خارج از کشور هم فراهم بشود بسیار بهتر خواهد بوداشت.
با امید بهترینها

علی

سلام وعرض خدا قوت
من از اولین یوزر های برنامه خوب شما هستم شاید یکسالی هست دارم با برنامه کار میکنم خیلی هم خوب نتیجه گرفتم گاه گاهی هم پیشنهدهایی دادم یک نقطه قوت بسیار عالی برنامه شماه زنجیره هستش با اینکه من الان برای تنوع از مطالب دیگر استفاده میکنم ولی باید ۲۵ دقیقه رو بو برنامه شما هرطور شده اختصاص بدم تا زنجیره ام قطع نشه نقطه قوت شما باید تنوع باشه قبلا پیشنهاد دادم از برنامه های TED استفاده کنید امروز هم یه لینک میفرستم اینم هم متنش اماده هستش هم صوتش در دسترس هست و جالب هم هست برای من خیلی مهم هستش بهترین باقی بمانید ومن هیچ نیازی به سایت های دیگه نداشته باشم در هر مودی بودم بتونم مطلبی در نرم افزار شما پیدا کنم تا زنجیره قطع نشه مرسی از برنامه عالی تون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اتفاقا پیشنهاد شما یادمون هست. الان داریم روی یه آپدیت خیلی خفن کار میکنیم که تموم بشه میترکونه :) اما شما هم لینکتون رو بفرستین بررسی کنیم مناسب بود قرار میدیم. قول نمیدم سریع این کارو بکنیم چون سرمون واقعا روی این آپدیت شلوغه

پیمان

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای حسین ناصری عزیز
من پیمان هستم تمامی مطالبتونو به خوبی مطالعه کردم ولی از این که چجوری از صفر ب اینجا رسیدیدو نفهمیدم خلاصه
من در دانشگاه یکی از بد ترین دانشجوی زبان خارجه هستم
اینو استادم میگه چون استاد کاملا انگلیسی سر کلاس حرف میزنه ومن چون از دبیرستان علاقه ای نداشتم دنبالش نرفتم والان فهمیدم ک زبان لازم دارم وبرای همین که زبانم خوب شه ب زبان سرا رفتم ولی هیچی نفهمیدم پیش یکی رفقا رفتم برای آموزش ک الان ی چیزهایی تازه یاد گرفتم حروفو اعدادوخواندن ونوشتن.
الان مشکل من فقط حفظ کردن و گفتگو نمیتونم رفیقمم خیلی سخت داره روم در این مورد کار میکنه ولی نمیشه اگر که شما کمک کنید ممنون میشم

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. با نرم افزار زبانشناس بخش داستان های بچه گانه رو شروع کنید و روشی که اینجا توضیح دادم رو پیاده سازی بفرمایین.

بیتا

سلام ممنون از برنامه خوبتون
لطفاً حتما برای سیستم های ios هم برنامه ریزی کنید تا همه بتوانند استفاده کنند.
سپاس

آرشیو نظرات دیگر: