مقالات

مقالات مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی - صفحه‌ی 2

دریافت جدیدترین مطالب سایت

به خبرنامه «زبانشناس» بپیوندید و از آخرین تخفیف ها، مقالات و آموزش های تخصصی با خبر شوید:

دانلود مجموعه Effortless English
چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم
چگونه در مهارت مکالمه انگلیسی پیشرفت کنیم

ده نقل قول الهام بخش برای یادگیری زبان جدید

نقل قول ها همواره نقش بزرگی در رسیدن ما به موفقیت ایفا می کنند. اینکه شخصی روشنفکر با دیدی متفاوت برای ما درباره مسیرمان صحبت کند می تواند موجب دلگرمی ما شود. در این مطلب با ده نقل قول از بزرگان آشنا می شوید که دید شما را به نسبت یادگیری زبان تغییر خواهند داد.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع پول

همواره پول یکی از مهم ترین ابزار ها برای داد و ستد به شمار می رود. در این مطلب شما با مرسوم ترین اصلاحات زبان انگلیسی مربوط به پول آشنا می شوید.

۷ گام برای کاهش استرس در هنگام مکالمه زبان انگلیسی

یکی از بزرگترین چالش های پیش رو زبان آموزان مکالمه با بومی زبان هاست. این چالش معمولا نشأت گرفته شده از استرس و ترس است. در این مطلب شما با 7 گام آشنا خواهید شد که میزان استرس شما را در هنگام مکالمه کاهش می دهد.

چگونه و چه زمانی باید گرامر زبان انگلیسی خواند؟

همواره سوالات بسیاری در زمینه یادگیری گرامر وجود داشته. آیا باید گرامر خواند یا خیر؟ سوالی که بسیار بحث برانگیز است. در این مقاله به این موضوع به طور کامل پرداخته شده است.

تفاوت اصطلاحات انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی

در پست امروز با اصطلاحات خیابانی مرسوم آمریکایی آشنا می شوید و تفاوت اصطلاحات آمریکایی و بریتانیایی را خواهید آموخت.

اصطلاحات و افعال عبارتی با موضوع مسافرت

مسافرت یکی از مهم ترین ابعاد زندگی ما را شکل می دهد، در این مطلب با کاربردی ترین اصطلاحات در زمینه مسافرت و گردش آشنا می شوید.

روحیه بالا گامیست بلند برای موفقیت در زبان انگلیسی

عامل اصلی نرسیدن به موفقیت چیست؟ معمولا اشخاصی که تسلیم بشوند به موفقیت نمی رسند. یکی از دلایل عمده نرسیدن به موفقیت نداشتن روحیه کافی برای ادامه راه است. در این مطلب به راه هایی برای افزایش روحیه پرداخته شده است.

چگونه در یک ساعت زبان یاد بگیریم؟

با بهبود تکنولوژی سرعت یادگیری زبان افزایش قابل توجهی داشته است. آیا این افزایش این را ممکن ساخته که در یک ساعت زبان یاد بگیریم؟ در مطلب امروز چهار نفر از بهترین زبان آموزان دنیا با چالشی یک ساعته رو به رو خواهند شد تا جواب این سوال را برای ما روشن سازند

۱۸ ترفند کوتاه از اولی ریچادرز درباره یادگیری زبان انگلیسی

اولی ریچاردز زبانشناسی ۹ زبانه از بریتانیا هستند. در این تاپیک به توضیحات مفید ایشان درباره‌ی سوالات مرسوم اکثر زبان‌آموزان خواهیم پرداخت.

جادوی انضباط شخصی با ۹ گام کلیدی برایان تریسی

اگر آدم پر مشغله‌ای هستید و میخواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، یا اگر فکر می‌کنید که وقت زیادی دارید ولی نمی‌توانید آن را مدیریت کنید، حتما این نوشته را بخوانید.