کره زمین

زبانشناس : بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

ما پی برده‌ایم که چه روشی برای آموزش زبان انگلیسی کاربردی است، و مهم‌تر از آن، چه روشی غیر کاربردی است.

نرم‌افزار اندروید
محصول آموزشی

ویژگی‌های روش آموزشی و نرم‌افزار اندرویدی زبانشناس:

بچه

به طور طبیعی، مانند یک بچه

بچه‌ها خوب می‌دانند که بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی چیست. هنگامی‌که یک خانواده به کشوری انگلیسی‌زبان می‌رود، بچه‌ها خیلی زودتر زبان را فرامی‌گیرند. آن‌ها سخن نمی‌گویند مگر پس‌ازآنکه برای زمان زیادی به دیگران گوش‌داده باشند. این روش شگفت‌انگیز است! به‌عنوان یک بزرگ‌سال شما نیز بایستی زبان انگلیسی را به روش طبیعی خود -همانند بچه‌ها- یاد بگیرید.

صوتی-تصویری

روشی دیداری-شنیداری

مطالعه‌ی آزاد کتاب، یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی است. ولی بهتر از آن، استفاده از کتاب‌های گویای زبان انگلیسی است. زیرا همزمان هم می‌توانید بخوانید و هم بشنوید. این یعنی تقویت دو مهارت بنیادین زبان انگلیسی به‌طور همزمان. این روش بهترین راه ممکن برای آموزش زبان انگلیسی است. نرم‌افزار زبانشناس بر پایه‌ی این روش ساخته شده است.

صوتی-تصویری

یادگیری ناخودآگاه گرامر

شاید باورکردنی نباشد ولی تمرین خودآگاه قواعد گرامری، اگر تأثیر منفی نداشته باشد، تأثیر مثبتی بر مکالمه زبان انگلیسی شما ندارد. بدون‌شک شما هم‌اکنون قواعد گرامری بسیاری بلدید ولی هنوز در یک گفتگوی ساده نمی‌توانید به‌درستی حتی زمان حال ساده را به کار ببرید. روش آموزشی زبانشناس طوری است که دستورات گرامری را حفظ نمی‌کنید. بلکه آن‌ها را ناخودآگاه یاد می‌گیرید.

'تصحیح اشتباه

بدون تصحیح اشتباه

تصحیح اشتباه، تنها در خودآگاه زبان‌آموز تأثیر بجای می‌گذارد درحالی‌که بیشتر مهارت‌های زبانی بایستی در ناخودآگاه زبان‌آموز شکل بگیرد.از سوی دیگر زبان‌آموزی که پیاپی ایرادهایش گوشزد می‌گردد ، به‌سرعت در جایگاه تدافعی قرار می‌گیرید و دستپاچه و عصبی می‌شود . بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که اشتباه زبان‌آموز به‌طور ناخودآگاه درست شود.

همه‌جا، همه‌وقت

همه‌جا، همه‌وقت

روش آموزشی زبانشناس طوری است که قابلیت پیاده‌سازی در هر زمان و مکانی را دارد. وقت شما بسیار ارزشمند است. زمان‌های خالی خود، به ویژه زمان‌هایی که در رفت‌و‌آمد هستید را با برنامه‌های ما سازنده‌تر کنید.

میخوای بیشتر با زبانشناس آشنا شی؟ از بین دسته‌های زیر یکیو انتخاب کن:

فیلم:


فیلم

نوشته‌ی شاخص: برنامه‌ی هفتگی آموزش زبان انگلیسی با فیلم

خلاصه‌ی نوشته: زبان انگلیسی با فیلم بسیار جذاب و کاربردی است. در این مقاله یک راهنمای کامل برای دیدن فیلم جهت یادگیری زبان انگلیسی به بهترین روش ممکن ارائه شده است.

لغات:


لغات

نوشته‌ی شاخص: چگونه لغات انگلیسی را یاد بگیریم

خلاصه‌ی نوشته: بهترین روش برای یادگیری لغات انگلیسی این است که آنها را حفظ نکنید. در این نوشته یاد می‌گیرید که چه روش‌هایی برای یادگیری لغات انگلیسی مناسب است.

روانشناسی آموزش:


ترس

نوشته‌ی شاخص: غلبه بر ترس از مکالمه زبان انگلیسی

خلاصه‌ی نوشته: یادگیری زبان انگلیسی با فیلم بسیار جذاب و کاربردی است. در این مقاله یک راهنمای کامل برای دیدن فیلم جهت یادگیری زبان انگلیسی به بهترین روش ممکن ارائه شده است.

مکالمه:


مکالمه

نوشته‌ی شاخص: پنج استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

خلاصه‌ی نوشته:در این نوشته در رابطه با ۵ استراتژی مختلف صحبت شده است که می‌توانید با آن خود را به سطوح نهایی مکالمه زبان انگلیسی برسانید.

کتاب:


کتاب

نوشته‌ی شاخص: بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

خلاصه‌ی نوشته: پژوهش‌های علمی نشان می‌دهد که بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی خواندن کتاب است. اما بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی چه ویژگی هایی دارد؟

شروع یادگیری:


شروع

نوشته‌ی شاخص: برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم

خلاصه‌ی نوشته: برای شروع یادگیری زبان انگلیسی چکار کنیم؟ در این مقاله به مشکلاتی که مانع شروع یادگیری زبان انگلیسی می‌شود پرداخته شده و راه حل آن ارائه گشته است.

چه کسانی زبانشناس را انتخاب می کنند؟

اگر مدتهاست به یادگیری زبان انگلیسی می پردازید اما هنوز برای برقراری ارتباط با افراد دیگر مشکل دارید.
اگر احساس می‌کنید که برخلاف مهارت‌های خواندن و نوشتن، مهارت‌های گفتاری و شنیداری شما هنوز در سطح بسیار ضعیفی قرار دارد.
اگر از برقراری ارتباط انگلیسی با دیگران احساس ترس و واهمه می‌کنید.
اگر از روش های خسته کننده‌ای که در کلاس‌های تدریس زبان انگلیسی استفاده می‌شود خسته شده‌اید.

اگر بدنبال روشی جذاب و شاد برای یادگیری زبان انگلیسی هستید.
اگر بدنبال ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر هستید و احتیاج دارید که نمره‌ی خوبی در آزمون تافل یا آیلتس کسب نمایید.
اگر به دنبال راه اندازی کسب و کاری جدید در کشوری دیگر هستید و نیازمند کسب مهارت‌های ارتباطی و رهبری هستید.
اگر می‌خواهید علاوه بر زبان انگلیسی، مهارت‌های کسب و کار و مدیریت خود را نیز ارتقا بخشید.

آیا یکی از شرایط فوق برای شما صدق می‌کند؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

اطلاعات بیشتر

زبانشناس روی چه مهارت‌هایی تاکید دارد؟

مهارت خواندن:

تمامی درس‌های زبانشناس دارای راهنمای متنی است که از آن میتوان برای ارتقای مهارت‌های خواندن استفاده نمود. همچنین در خلال درسها، کتاب‌های جذاب و آموزنده‌ای مورد بررسی قرار می‌گیرد که علاوه بر ارتقای درک مطلب، نکات آموزنده‌ی زیادی نیز درون خود دارند. خواندن این درس‌ها بهترین روش برای یادگیری لغات انگلیسی است.

نوشته‌ی مرتبط: چگونه لغات انگلیسی را یاد بگیریم

مهارت مکالمه:

قصه‌های خنده‌دار زبانشناس طوری طراحی شده اند که شما به طور ناخوداگاه مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید. درحالی که از این قصه‌های خنده‌دار لذت می‌برید، کافیست که به سوالات ساده‌ای که از شما پرسیده می‌شود پاسخ دهید. در این روش شما فعال و پر انرژی هستید و مانند این است که در یک مکالمه‌ی واقعی قرار دارید.

نوشته‌ی مرتبط: تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

مهارت شنیداری:

شنیدن مهمترین و موثرترین موضوع در یادگیری زبان انگلیسی است. تمامی درسها جذاب و پرانرژی هستند. بنابراین شما میتوانید بدون خستگی بارها به آنها گوش داده و در حالی که لذت می برید مهارت های زبان خود را ارتقا بخشید. حتی زمانی که در حال انجام کاری دیگر هستید که نیاز به فکر کردن ندارد (مثل ورزش) می‌توانید با شنیدن مطالب زبان انگلیسی، آن را یاد بگیرید.

نوشته‌ی مرتبط: گوش دادن منفعلانه و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

مهارت نوشتاری:

اگر می‌خواهید مهارت نوشتاری خود را تقویت کنید زبانشناس برای شما مناسب نیست. زیرا ما تمرکزی بر روی مهارت نوشتاری نداریم. البته در خلال درس‌ها ما به شما می‌گوییم که برای تقویت مهارت نوشتاری چه قدم‌هایی را بایستی بردارید.

نوشته‌های تازه:

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی
دانلود کتاب 31 گام تا یادگیری بهتر + کتاب صوتی

کتاب 31 گام برای یادگیری بهتر، کتابی کوتاه ولی مفید از آقای فیلیپ ونگ است. این کتاب توسط کاربران زبانشناس ترجمه شده و به صورت رایگان در اختیار دوست داران یادگیری زبان و هر چیز دیگر قرار گرفته است. برای دانلود می توانید بر روی لینک بالا کلیک کنید تا با استفاده از 31 گام بسیار ساده پتانسیل یادگیری خود را افزایش دهید.

اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی
اصطلاحات انگلیسی و افعال عبارتی با موضوع تکنولوژی

زندگی مدرن یعنی زندگی در عصری نوین و پر از تکنولوژی، از گوشی ها، کامپیوتر ها گرفته تا اتومبیل ها و... در این موضوع به اصطلاحات مرسوم درباره تکنولوژی خواهیم پرداخت.

آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Effortless English + راهنمای استفاده

یکی از معروف ترین و مفید ترین مجموعه های انگلیسی در جهان بدون شک مجموعه انگلیسی بدون تلاش است.آقای هوگ که معروف به بهترین معلم انگلیسی جهان است به شما در این دوره ها آموزش انگلیسی خواهد داد. شما در این مطلب با تمامی منابع آشنا خواهید شد و اگر سوالی دارید می توانید در این موضوع مطرح کنید.

آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده
آشنایی کامل با مجموعه Deep English + راهنمای استفاده

مجموعه انگلیسی عمیق یکی از پر طرفدار ترین مجموعه ها در زبانشناس محسوب می شود، در این پست به شکل کامل به بررسی این مجموعه پرداخته شده و راهنمای استفاده از این مجموعه قرار گرفته است. در صورت داشتن سوال می توانید در اینجا سوال خود را مطرح کنید.

217 دیدگاه:

حامد شاکری

ضمن سلام و تشکر به خاطر برنامه خوبتون چند تا مورد بود که لازم دیدم بهتون بگم .1 .اگه در این برنامه در قسمت دیکشنری آفلاین دیکشنری PICoDIC اضافه بشه خیلی خوبه 2.وقتی روی هر لغت میزنیم در پنجره باز شده بر روی تلفظ لغت که بزنی حتما باید به اینترنت وصل باشی تا تلفظ گفته بشه که ضعف بزرگی هست . با تشکر

نینا

سلام . من همیشه زبان انگلیسی رو بصورت مقطعی و جسته گریخته میخوندم و رهامیکردم. شاید بقول شما بعلت همون روشهای غلط یادگیری که باعث میشد هدف و انگیزه هیچکدوم مشخص و دقیق نباشه و بدرستی منو مجاب نکنه که تا سطح قابل قبولی زبان انگلیسی رو یادبگیرم.
الان تعدادی لغتِ پراکنده میدونم که خیلیهاش رو طی مطالعه تخصصی رشته خودم یادگرفتم که در مکالمه روزمره چندان بدردنمیخوره؛ گرامر درسطح خیلی ابتدایی میدونم و در جمله سازی و حرف زدن خیلی ضعیفم.
امیدوارم با این روش شما بتونم تا سطح مکالمه روزمره و درک شنیداری و توان نوشتن و فکرکردن به زبان انگلیسی برسم.
البته من زمانی این روش رو با نوار کاست داستانی بنام
Missing jewels
تجربه کردم که خیلی جالب بود.برای همین الان به روش شماخیلی امیدوارم .و از شما خیلی خیلی ممنونم.
بسیار تشکرمیکنم که با همتتون باعث ارتقاء سطح علمی هموطنهاتون میشید .پیروز و سرافراز وپایدار باشید.

Pegah

سلام
لطفا اپلیکیشن زبان شناس رو در گوگل پلی هم قرار بدین ممنون میشم

شهرام

سلام جناب ناصری
خیلی خوشحالم که باجنابعالی اشنا شدم
بنده تقریبا حدود 12سال است که درگیر یادگیری زبان انگلیسی هستم وحدود شش ماهی است که درگیر زبان المانی هستم
متاسفانه همچنان هیچ فرقی محسوسی باروزهای اول یادگیری زبان نکردم
کارهایی که بنده انجام دادم دراین مدت چندین سال رفتن به کلاسهای گروهی اموزشگاه سفیر وکیش وبا رفرنسهای اینترچنج کارکردن،رفتن به کلاسهای خصوصی ایلتس که گرفتن نمره اورج 4ونیم ایلتس درسال 92
درحال حاضرهم درحال اموزش زبان المانی هستم از طریق یوتیوب بنام اموزش زبان المانی اشکان
جناب ناصری متاسفانه نمیدونم من چرا نمیتونم به غیرزبان فارسی به زبان دیگه صحبت کنم
ضمنا بنده از طریق لینکدین با خانم براتی روانشناس زبانشناسی اشناشدم ایشون دعوت من را پذیرفت وبنده داخل پیچ ایشان شدم ویه لینکی بود که بنده را به شما وصل کرد
ضمنا باید خدمتتان عرض کنم که بنده در حدود 17سال مدیراجرایی یه موسسه اموزشی ریاضی مشغول بکاربوده ام ودرحال حاضرمدیرمسوول انتشارات کلیدواژه میباشم ودرحال حاضر برای درمان همسرم دراتریش میباشیم.
ممنون میشم بنده را در خصوص یادگیری زبان غیراز فارسی راهنمایی فرمایید
ارادتمند

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. مشکل شما نه به خاطر اینه که ذهن شما پذیرای یادگیری زبان دوم نیست، بلکه به خاطر این هست که از روش های مناسبی بهره نبردین. کلاسهای آموزش زبان انگلیسی از روشهای نوین و کاربردی بهره نمیبرن برای همین راندمان پایینی دارن و خیلی ها رو هم نا امید میکنن.
در رابطه با زبان انگلیسی پیشنهاد میکنم که با روشی که ما توی وبسایت گفتیم پیش برین حتما گشایشی توی مشکلتون صورت میگیره.

matin

سلام.من طریقه ی استفاده از نرم افزارتون رو بلد نیستم اگه میشه لطفا برام توضیح بدین.ممنون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. شما گزینه ی مشاوره ی نرم افزار رو انتخاب کردین؟ آیا ایمیلها به دستتون رسیده؟

پریسا

با سلام
من واقعا نمیدونم از اطلاعات فوق العاده ای که شما در سایتتون بیان کردین چطور باید تشکر کنم. من چندین سال تمام کتابهای زبان رو امتحان کردم، تمام روش های یادگیری لغت و گرامر و …..
واقعا هیچکدوم از روش ها (لایتنر، کدینگ، و..) جواب نمیدن. بازدهی همه این روش ها صفره.
به موسسه ها هم هیچ اعتقادی ندارم. چون شاید تعداد معدودی از اونها در دراز مدت نتیجه بخش باشه، اما زمانی که در موسسه ها برای هر سطح و هر بحثی در نظر گرفته میشه دقیقا و بلا استثنا، به دلیل سود و مسائل مالی، چندین برابر زمان واقعی هست که زبان آموز (با هر سطح و حتی کمترین استعداد) برای یادگیری هر مطلبی نیاز داره.
کامل ناامید شده بودم، از خودم و یادگیری زبان، تا اینکه در جستجوی ناامیدانه خودم به سایت شما برخوردم….
از اینکه صادقانه راه درست رو معرفی کردین بی نهایت ازتون ممنونم…
همیشه سلامت و پایدار باشید.

پریسا

خیلی خوبه که لینک سایتای دیگه و مثلا مرتبط با زبان انگلیسی به دلیل تبلیغ یا هر چیز دیگه، توی سایتتون قرار ندادین.
به جز همین لینک بال (آموزش سریع زبان انگلیسی) که متاسفانه من چند هفته ای رو با این روش از همین سایت و کانال تلگرامش تلف کردم، و خود شما هم در مقاله ای، این روش رو با لینک همین سایت به عنوان روش غلط معرف کردین.
وجود این لینک ها باعث سردرگمی مخاطبتون میشه. و ناامیدی حتی از سایت شما.
بازم ازینکه یک موضوعِ به شدت مورد نیاز رو، با حداقل ابزاری کردن اون، برای یک تبلیغ، ارائه کردین ممنونم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنون از نظر لطفتون. فقط در رابطه با لینک فوق خواستم توضیح بدم که به هر حال برای اینکه این سایت بتونه رشد بکنه نیاز به لینک هست . یعنی بنده با وبسایت فوق تبادل لینک کردم. چاره ای نیست. عوضش کسی که از سایت من به سایت ایشون میره با آگاهی میره، و کسی که از سایت ایشون به سایت من میاد آگاه میشه :) معامله ی خوبیه نه؟ ;)

رستگار

سلام آقای ناصری. خوب هستین ؟
من ۲۶ سالمه و توی این مدت به جز ۱ ترم ، که کتاب interchange قرمز بود ، اونم زمانی که دبیرستان بودم ، دیگه کلاس زبان نرفتم.
اما خودم خیلی به انگلیسی علاقه دارم. زیاد موزیک گوش میدم ، زیاد فیلم میبینم ، دنبال لغتای جدید و معنیاشون هستم.
بهمین دلیل ، توی کنکورم ، زبانم رو ۱۰۰ زدم. دوران دانشجویی هم جز فیلم و موزیک ، مطالعه دیگه ای نداشتم. بعدش رفتم سرکار. الان ۲ ساله سرکارم و توی این مدت کاملا از انگلیسی دور بودم ! حتی همون فیلم دیدن هم نداشتم دیگه !
الان به فکر مهاجرت افتادم. میخوام آیلتس بگیرم. اما خیلی روحیه خودمو از دست دادم. انگار نه انگار که من همون کسی بودم که زبانمو ۱۰۰ زدم و همه مقاله های خودمو دوستامو ترجمه میکردم.
خیلی استرس دارم. احساس میکنم هرچی لغت و اصطلاح و گرامر میخونم ، بازم نمیتونم انگلیسی صحبت کنم ، بجز جملات خیلی ساده.
الان ثبت نام کردم زبانکده . اما استرسم ولم نمیکنه ، همش میگم من هیچوقت نمیتونم انگلیسی صحبت کنم !
میشه بمن بگید که این احساس طبیعیه ؟
من موفق میشم ؟؟
ممنون میشم…

حسین ناصری
حسین ناصری

معلومه که موفق میشین. شما با توجه به پیشینه ای که داشتین کمتر از شیش ماه به اوج خودتون حتی بالاترش میتونین برسین. به کلاس هم نیازی نداشت. البته حالا که ثبت نام کردین اشکالی نداره ولی تمرکزتون رو روی خودآموزی، همونطور که قبلا خودتون همین روش رو اتخاذ کرده بودین بذارین.
با اپلیکیشن ما بسته ی داستان واقعی، انگلیسی قدرت و مگاداستان رو با هم پیش برین و استراتژی های گفته شده برای تقویت مکالمه رو پیاده سازی بفرمایین حتما طی ماههای آینده تاثیرات شگرفی که روتون میذاره رو مشاهده میفرمایین.

sahar

من در جواب دوست خوبمون برای حفظ لغات این پست رو میذارم شاید باعث دل گرمیشون بشه
من خودم کلا حافظه خوبی برای حفظ و یاداوری ندارم
ولی با اولین بسته ک شروع کردم طی یک هفته هرروز یک داستنو دنبال کردم
حتی یک کلمه هم نبود تا الان ک معنیش از یادم رفته باشه
بدون هیچ تلاشی تو بطن داستان لغات جدید رو یاد میگیرن دوستان
خدا به سازنده اش خیر بدهد :)

غزاله

چرا متنش کپی نمیشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!😡😡😡😡😡😡😡😡😡😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

حسین ناصری
حسین ناصری

بنا به دلایل امنیتی نمیشه بذاریم متن کپی بشه!

پرند

سلام جناب ناصری
من رشته ام مترجمی زبان بوده در دانشگاه اما به محض اینکه فارغ التحصیل شدم از دانشگاه به دلیل اینکه برام اصلا جذاب نبود این رشته دیگه زبان رو کنار گذاشتم متاسفانه، ولی الان دوباره میخوام زبان رو بخونم اما به روش دیگه طوری که بتونم ازش استفاده کنم. من چند ماهه کتاب لغات رو از اینترنت گرفتم و حتی پرینت هم گرفتم اما از درس دوم جلوتر نرفتم چون کشش نداشتم به کتاب و مدام خوندنش رو عقب می اندازم تا اینکه امروز توی اینترنت بهترین روش آموزش زبان رو سرچ کردم و اولین سایتی که توی سرچ آورد برام سایت شما بود و چندتا از مطلب هاتون رو خوندم و نرم افزار رو دانلود و نصب کردم . فکر میکنم اگر برنامه و مشاوره داشته باشم توی این زمینه خیلی بهتر میتونم پیشرفت کنم و ممنون میشم که مشاوره شمارو داشته باشم.

angle

سلام ممنون از سایت خوبتون
من از بچگی کلاس زبان میرفتم ولی بعد چند ترم ولش کردم
دوباره ترم های اول دانشگاه چند ترم کلاس زبان رفتم و دوباره ولش کردم
چند ماه پیش کلاس خصوصی اسم نوشتم چون در کلاس های دسته جمعی خیلی روم نمی شد حرف بزنم اوایل پیشرفتم خوب بود ولی الان دوباره مثل قبل شدم
انگیزه ای برای زبان خوندن ندارم
خیلی به زبان نیاز دارم ولی انقدر که به هر دری زدم و یادنگرفتم انگیزم رو از دست دادم
نمی دونم کلامات رو چه طوری حفظ کنم(مقاله ای که در این زمینه نوشته بودید رو خوندم)
کلا نمی دونم باید از چه راهی انگلیسیم رو قوی کنم راهی که ازش لذت ببرم و پیشرفتم رو ببینم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. به شما یادگیری زبان از طریق داستان های انگلیسی رو پیشنهاد میکنم که بسیار انگیزه بخش و کارامده.

امیر

سلام,
من امیر هستم, خیلی از آشنایی با شما خوشحال شدم.
حدود یکسال هست که ساکن آمریکا هستم, خوشبختانه چون اطرافیانم در محیط کار و زندگی ایرانیان عزیز هستن, متاسفانه سطح زبان من نسبت به زمانی که ایران بودم افت پیدا کرده, در زمانی که ایران بودم امتیاز تافل ۶۵ داشتم.اینجا کلاس زبان رایگان هست که ثبت نام کردم(تعیین سطح Advance انتخاب شدم, که ترجیح میدم از سطح پایین تر شروع کنم) و حدود یک ماه دیگه شروع خواهد شد.
با سایت شما از طریق سرچ در اینترنت آشنا شدم.
فکر میکنم نیاز به افزایش دایره لغات و اصطلاحات عامیانه در غالب مکالمه دارم.
سپاسگزار روز خوبی داشته باشید

سارا بهرامی

سلام،داستان های کوتاه انگلیسی رو چندبار در روز باید بخونیم؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. لطفا به پاسخ این کامنت مراجعه بفرمایین.

فاطمه

سلام
معذرت میخوام که طولانیه لطفا مطالعه بفرمایین
خیلی خوشحالم که با سایت اموزشی شما اشنا شدم.امیدوارم همانطور که فرمودین بتونم نتیجه مطلوب بگیرم.
من از دوران ابتدایی کلاس زبان میرفتم اما اصلا علاقه ای به یادگیری نداشتم.نمیدونم چرا شاید به خاطر محیط خشک کلاس و اینکه کلی تکلیف برای انجام دادن داشتیم و… اما به هر شکلی بود تا سوم دبیرستان کلاس رفتم البته وسطش وقفه هم افتاد و اموزشگاهم عوض شد و مجبور شدم دوباره شروع کنم…الان تقریبا 2-3 ساله اصلا زبان نخوندم و کاری باهش نداشتم بنظرم هرچی خوندم فراموش کردم.بخاطر تجربه بدی که از کلاس زبان دارم دیگه دوست ندارم کلاس برم درواقع وقتشم ندارم.اگر با نرم افزار شما بتونم زبانم رو تقویت کنم واقعا دعاتون میکنم!
میشه لطف کنین سوالایی ک برام پیش اومده رو پاسخ بدین؟
من قسمت نحوه استفاده ی نرم افزار زبانشناس رو خوندم ولی باز هم متوجه نشدم چطوری باید شروع کنم هر درس رو چطوری باید بخونم به صوت باید گوش بدم یا اینکه اول خودم بخونم هر درس رو چندبار باید مرور کنم؟
واینکه برای فیلم اموزشی، فکرمیکنم سطح من یکمی از متوسط پایینتره؛ بجز سریال فرندز دیگه چی پیشنهاد میکنین؟ سایتی رو میشناسین که فیلمای کوتاه برای تقویت مکالمه بزاره ومفید باشه؟ یه قسمت سریال فرندز رو دانلود کردم از همون اولش صحنه داشت…فکرمیکنم فیلمهای کوتاه اموزشی صحنه دار نباشن… و راستش حجم فیلمها و سریالاهم خیلی زیاده امکان دانلودش برای من نیست واقعا
ببخشید که طولانی شد. واقعا ممنون میشم اگر جواب سوالام رو بدین. خدانگهدار شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. با نرم افزار ما قطعا میتونین زبانتون رو تقویت کنین. فقط به یه تصمیم جدی احتیاج دارین و انگیزه برای ادامه ی کار. البته ما سعی کردیم که نهایت تلاشمون رو بکنیم که این دو پارامتر رو در طول استفاده از این نرم افزار بالا نگه داریم.
در رابطه با سوال اولتون، برای اینکه بتونم برنامه ای به شما بدم، لطفا یکی از دروس پکیج داستان واقعی رو مطالعه بفرمایین و به بنده بگین که آیا سطحش براتون مناسب هست یا خیر اما سوال دوم که در رابطه با فیلم و سریال فرمودین، متاسفانه اکثر فیلم ها و سریالهای انگلیسی با این مشکل مواجه هستم که بنده در این پست هم بهش اشاره داشتم. یعنی معمولا این فیلم ها با ارزشهای ایرانی-اسلامی مطابقت نداره. از طرف دیگه برای شما که سطحتون زیر متوسط هست هم پیشنهاد نمیکنم که فیلم رو جزو منابع اصلی یادگیری قرار بدین.
من خودم در آخر این پست، فیلمهایی که از نظر خودم مناسب بودن و صحنه های به مراتب کمتری هم داشتن رو اشاره کردم. میتونین با همون برنامه ی آموزشی که برای خوندن فیلم ها گفتم، به صورت تفننی از اینها استفاده بفرمایین. در ضمن در همین پست بخش ایمیلی هست که با ثبت نام اونجا میتونین از چنتا فیلم آموزشی که تا الان تهیه کردیم بهره مند بشین.

فاطمه

سلام
همانطور که فرمودین داستان اول پکیج داستان واقعی رو خوندم کاملا متوجه داستان شدم اما 12 کلمش برام جدید بود
ممنون میشم برنامه بهم بدین
خدانگهدار شما

حسین ناصری
حسین ناصری

بسیار عالی
پس همین پکیج رو برین جلو. اگه میخواید تعداد لغت بیشتری رو هم کار کنین، در کنار این پکیج، پکیج مگا داستان و داستان واقعی رو هم مطالعه بفرمایین که لغات بیشتری داره.

سمیه

سلام و عرض ادب خدمت شما
ممنون از صبر و حوصله و راهنمایی شما
بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری هستم و خیلی مایلم برای دکتری شرکت کنم اما قبلش حتما میخوام زبانم حتما قوی بشه، و از انجایی که هر بار خواستم زبان راشروع کنم در حد یک یا نهایتا سه ترم کلاس رفتم و دیگر هیچ..
بشدت نیاز خودم میدونم یادگیری زبان را، اما خیلی ناامیدم. حتی دوسال پیش یه دوره پری ایلتس رفتم و دیدم خیلی برام سنگینه کلاس.. در حد پنج جلسه ادامه ندادم.. حتی چند وقتی در تهران درباره آموزشگاه زبان که کجا برم بهتره و با انگیزه بهتری بتونم دنبال کنم از خیلی ها پرسیدم.. که هرکس یه چیزی میگفت. از رسپینا تالک گرفته تا سفیرو آریان مهر و ایرانمهر و کیش و …
خلاصه بعلت نزدیکی به منزل ایرانمهر را انتخاب کردم که از American English file 2 شروع کردم.. اما واقعا با ناامیدی میخونم و فکر میکنم حتما موسسه خوب نیس
چرا من نمیتونم حرف بزنم راحت، راحت گوش بدم … وخیلی موارد دیگه از این قبیل. یعنی میخوام زبان رو و جمله ساختن وساختارش رو درک کنم تا حفظ. چون حفظ کردن از یادم میره مثل دوران مدرسه که از زبان فقط گرامر طوطی وار یادگرفتیم..
ممنون از اینکه پرحرفی بنده رو تحمل کردین. بینهایت سپاسگزام . و خوشحال میشم کمک و راهنمایی بفرمایید بنده رو. با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام و خیلی ممنونم از پیغامی که دادین
متاسفانه کلاسهای زبان بعضی مواقع نتنها کمکی به یادگیری زبان انگلیسی نمیکنن، بلکه انگیزه ی زبان آموز رو هم ضعیف میکنن. که شما دجارش شدین. اما هیچوقت دیر نیست و با یک تغییر کوچک توی روش آموزشی و یک تصمیم جدی میتونین به راحتی زبان انگلیسی رو یاد بگیرین.
در رابطه با مشکلاتی که عنوان فرمودین، خوندن نوشته های زیر رو پیشنهاد میکنم

لغت : چگونه لغات انگلیسی را حفظ کنیم

**مکالمه: **پنج استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

با خوندن این دو مقاله اکثر مشکلاتتون حل میشه

مریم

سلام آقای ناصری
واقعا خسته نباشین.راستش میدونین چیه !!!!شما علاوه بر اینکه خیلی خوب روش یادگیری زبان رو بهمون آموزش میدین.خیلی هم عالی صحبت میکنین و اینقدر جذابه صحبتاتون که همه رو با یبار خوندن مطالبتون جذب میکنین.آخه کلی تبلیغ و راه و امکانات هست برای یادگیری زبان .من تقریبا شاید بیشتر از ۲۰ راه رو انتخاب کردم ولی نشد که نشد :|
من عاشق زبانم خیلیم واسش تلاش کردم اما نتیجه نداد تقریبا از ۱۲ سالگی پیگیرم که زبان رو یاد بگیرم و اما بعد از ۱۳ سال همچنان سر در گمم.
#:-S whew!همیشه هرجا تو اتوبوس .توی راه خونه. توی تاکسی.شب روز وقتو بی وقت یه نوشته از زبان دستمه و دارم میخونم .مکالمه لغت .اصطلاحات کابردی .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دایره لغاتم بد نیست .خیلی چیزا رو میتونم ترجمه کنم . اما مکالمه افتضاح *:( اینقد تو صحبت کردن زبان مشکل دارم که گاهی وقتا تو هلو هوآریوشم میمونم *:(( جمله سازیم که دیگه نپرسین *:((
میدونم باید تمرین کنم .باید پشتکار داشته باشم …ولی سردرگمم.من دانشجوی ارشد مدیریت بازرگانیم .عاشق درس و کتابم همه نمراتم این ترم ۱۹/۵ ۲۰ بود .چون خواستم حتی با وجود شب امتحانی بودن واقعا تلاش کردم .اما این زبان چون فقط علاقست و اجباری پشتش نیست مثلا امتحان داشته باشم که بخاطرش بخونم هیچوقت شاخش واسم شکسته نشده.آدم منفی ای نیستم من تو اوج نا امیدی یه روزنه امید پیدا میکنم .تا آخر عمرمم دست از تلاش برنمیدارم .اما یچی بگم میخوام دکترا امتحان بدم سال دیگه (الان لابد میگین انگیزه بهتر از این !!)اما کوتاهی از خودمم هست.
من بیشتر مطالب سایتتونو خوندم با سایتتون از طریق وب سایت آقای شبانعلی آشنا شدم که تجربه شخصیشونو در مورد یادگیری زبان نوشته بودن.
راستش میدونین خودم فکر میکنم عدم موفقیتم در یادگیری این بوده که چون تو مدرسه و کلاس زبان همیشه باید با اصول و قواعد زبان رو یاد بگیریم .من فکر میکردم که باید با آداب و اصول خاصی زبان رو شروع کرد باید با ترتیب خاصی جلو رفت باید بیشتر از هزا بار مکالمه ی احوالپرسی رو بعد ۱۳ سال پیاپی بارها و بارها همچنان بخونی و همچنان روی پله اول درجا بزنی و هیچوقت بیشتر از ۱۰ تا درس ساده ی اولیه زبان پیش نری .اینا منو خسته کرده.من دوست دارم پیشرفتمو ببینم *:( تا انگیزه پیدا کنم
وای شرمنده چقد حرف زدم ..میدونم که روزی صدتا از این آه و ناله ها و داستان ها واستون میگن .اما خب چیکار کنیم الان همه ماها با وجود شما انگیزه پیدا کردیم و بخاطر همینم هست که اینجوری با درد و دلامون سرتونو در آوردیم
خییییییییییییییییییییییییییییییییییییلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنونم آقای ناصری یدنیا ممنون بخاطر همچی

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنون از این پیغامی که دادین. اتفاقا من از پیغامهای دراز و مفصل خیلی خوشم میاد، چون در لابلای صحبت هایی که گفته میشه، بیشتر پی میبرم که مشکلات زبان آموز ها چی هست.
شما با وجود اینکه نتونستین بعد دوازده سال خوب صحبت کنین، اما به هرحال چه خوب چه بد، پیشینه ای قوی در رابطه با زبان انگلیسی دارین. بنابراین، با اندکی اصلاح در شیوه ی آموزشیتون میتونین به نقطه ی اوجتون برسین. و شیوه ی آموزشی هم همون چیزیه که بنده تجربه و تخصص زیادی توش دارم.
با توجه به این چیزهایی که فرمودین، اول پیشنهاد میکنم نوشته ی کاهش دلهره و اضطراب هنگام مکالمه رو مطالعه بفرمایین چون فکر میکنم یک خورده استرس داشته باشین. این نوشته توی کاهش استرس به شما کمک میکنه.
پیشنهادم برای شروع کار با نرم افزار زبانشناس هم پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت هست که برای تقویت مهارت مکالمه بسیار عالی هستن

مریم

سلام استاد روزتون بخیر
واقعا ممنونم بخاطر وقتی که بی منت در اختیارمون میذارین …..
وقتی اولای راه باشی و سر در گم زود خسته میشی اما باز کردن سایت و خوندن حرفای امیدوارکنندتون به آدم انگیزه میده ….من با اینکه خودم تازه شروع کردم اسنفاده از نرم افزارتون رو اما اونو به همه پیشنهاد میدم .
استاد من داستان ‘هملت’ رو خوندم شاید 4-5 بار و فقط یکی دوبار تکرار کردم با صدای بلند ….اونم از روی متن. و همچنین داستان’ زندگی یا مرگ’ رو 5 بار گوش دادم و تصور کردم داستان رو واسه خودم .خیلی دوست دارم معنیشو بخونم اما فکر میکنم الان زوده؟
یه مشکل دارم استاد اونم اینکه من دوشیفت سر کارم ینی 9 ساعت و تایم آزادم در واقع همین وقتایی هست که سر کار هستم. اما اینجا نمیتونم داستان ها رو بلند تکرار کنم و میدونم که اگه این کارو نکنم هیچ فایده ای نداره ……بنظرتون چیکار کنم؟
یچیز دیگه استاد .واسه هر داستانی باید کل تکنیک سایه و استراتژی ها و….پیاده کنیم و تا تموم نشده سراغ داستان دیگه نریم ؟یا میشه چندتا داستان رو باهم پیش برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استاد من یه دوست دارم که باهاش چت میکنم روسیه هست واسه تقویت زبانم .ولی چون بلد نیستم خیلی خسته میشم از جواب دادن بهش .الان نزدیکه 9ماهه اولا که از گوگل ترنسلیت کمک میگرفتم .با وجود اینکه اکثر جمله بندیاش غلطه .فقط برای اینکه منظورمو برسونم یا اینکه سوالای اونو جواب بدم این اواخر که فقط احوالپرسی ……………………….!!!!!!!!!!!!!
استاد من از زبان نصرت فایل صوتی …سی دی انگلیسی سریع….و سایت هایی که مکالمه انگلیسی رو با ترجمه فارسی داشتن هم کمک میگرفتم …..واسه صحبت کردنم!!!!بنظرتون کلا اینا رو بذارم کنار….با داستان ها پیش برم ؟؟؟؟؟و اینکه آیا داستان ها به مکالمه روزمره ی منم کمک میکنه؟؟؟
بازم ممنون استاد
خدا قوت

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. ارادتمند شما هستم. خیلی ممنون از نظر لطفتون
در رابطه با معنی، وقتی برای اولین بار داستان رو میخونین، برای بالا رفتن درک مطلب، اشکال نداره معنی داستان رو بخونین. ولی بعدش دیگه معانی رو حتی الامکان حدس بزنین و از توضیحاتی که خودتون توی نرم افزار برای لغت نوشتین کمک بگیرین.
در ضمن اگه جایی هستین که نمیتونین داستان رو بلند بخونین، سعی کنین توی ذهنتون بلند بخونین و به قولی تو حس داستان برین.
در رابطه با تکنیک ها، حتما لازم نیست پشت سر هم روی یک داستان انجام بشه بعد داستان بعدی. بلکه همونطور که فرمودین میتونین چنتا داستان رو با هم پیش ببرین. از طرف دیگه میتونین تکنیک های سخت تر رو بذارین مثلا چند هفته بعد که بهتر یاد گرفتین انجام بدین. خلاصه فاصله انداختن بین تکنیک ها اشکالی نداره حتی توصیه هم میکنم چون اگه فاصله بیفته، با یاداوری مطلب، بیشتر یاد میگیرین.
چت کردن با گوگل ترنسلیت به درد نمیخوره. بهتره مثلا یک ماه با اپلیکیشن کار کنین و رفته رفته با اطلاعات خودتون چت کنین. حتی شکسته پکسته هم باشه اشکالی نداره
در رابطه با دیگر منابع من نظری ندارم اگه به دردتون میخوره و مثلا همین استراتژی هایی که بنده گفتم روشون قابل پیاده سازی هست که اشکالی نداره. اما یه چیزی که هست، تعدد منابع باعث سردرگمی و عدم تمرکز میشه که شما به این موضوع احتیاج زیادی دارین.
و در رابطه با سوال آخر، اگه همه ی استراتژی ها پیاده سازی بشه، مخصوصا اینکه به حدی برسین که بازگویی داستان رو مثل آب خوردن انجام بدین، چرا که نه. خیلی هم کمکتون میکنه

بهرام

سلام من تازه برنامه ی زبان شناسو نصب کردم میخواستم بدونم چطوری هردرسو بخونم.یعنی چندبار درسو بخونم؟کی ترجمشو نگاه کنم؟کی به لغاتی که بلد نیستم بپردازم؟و…

حسین ناصری
حسین ناصری

اگر گزینه ی مشاوره رو انتخاب کردین، این موضوعات براتون ایمیل میشه. اگه ابهامی در ایمیل ها بود، لطفا به بنده ایمیل بزنین که جوابتون رو بدم

محسن

سلام جناب مهندس ناصری

بنده هم مثل همه ایرونی هایی که تو حیطه آموزش زبان وارد شدن دچار نوعی کلاف سردرگم شده ام مثل کسانی که خیلی از منابع،کتابها ،نرم افزارها و فیلمها رو انتخاب کردن ولی اون نتیجه دلخواه رو نگرفتند و مایوس تر از قبل آموزش رو کنار گذاشتن واقعیتش اینه که خیلی ها توی وادی آموزش زبان جسارتا روشهای خودشون رو بهترین میدونن و کلی هم براش دلیل و منطق میارن و این کار آموزش گیرنده رو سخت میکنه و رسیدن به یک نقطه اشتراک در استفاده از یک روش مشترک رو تقریبا محال میکنه بنده هم الان وضعیتم همینطوره هی منابع مختلف راههای گوناگون نرم افزار و خلاصه هر چی که فکرشو بکنین و الان هم با اینکه تازه این نرم افزار رو نصب کردم خیلی با نحوه آموزشش آشنا نیستم خلاصه سرتون رو درد آوردم این بود داستان آموزش زبان ما که بهتون گفتم دیگه همت شما و راهنمایی های ارزندتون میمونه که بنده حقیر رو از آن مستفیض نمایید

با تشکر و سپاس

موفق و سربلند باشید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
متاسفانه همینطور هست که میفرمایین. بنده بارها گفتم که یکی از مشکلات عمده ی زبان آموزها کمبود منابع نیست، بلکه تعدد منابعه. متاسفانه منابع بسیار بسیار زیادی در اینترنت برای دانلود وجود داره. و شاید هر شخصی ده ها و یا حتی صدها گیگ منبع برای زبان دانلود کرده باشه (سوای کتابها و دیگر منابع فیزیکی) اما هیچ برنامه ای برای خوندن این منابع وجود نداره.
کاری که ما بیشتر روی اون تمرکز کردیم، روش آموزشی هست. نه منابع. بنده سعی کردم که بهترین روش های آموزشی رو در اختیار شما قرار بدم. و اصلا اصراری هم ندارم که از نرم افزار بنده استفاده بشه. این روشها روی خیلی از منابع دیگه هم قابل پیاده سازی هست. با این وجود پیشنهاد میکنم که به شدت از تعداد منابعتون کاهش بدین (نهایتا سه منبع اصلی) و روی این منابع تمرکز داشته باشین که عملکرد یادگیریتون بالاتر بره.

سحر احمدی

سلام من قسمت داستان های کودکانه رو تموم کردم
وبیشتر کلمه ها یعنی نود درصدش رو بلد بود م
ولی اولین بار ک بدون متن فقط گوش دادم تقریبا میشه گفت نصفه نیمه متوجه داستان شدم
مشکل از کجاست؟ و پیشنهادتون بمن چیه؟
و اینکه بعد از این کدوم مجموعه رو شروع کنم؟؟
ممنون از برنامه خوبتوون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خوب شما که بخش اصلی کار رو انجام ندادین. بنده جاهای مختلف گفته بودم که بایستی بتونین تا تکنیک سایه بدون متن حتما پیش برین.

سحر

در ادامه با کدوم بسته شروع کنم؟
و ایا این نرم افزار کافی هست برای مکالمه کامل به عنوان زبان دوم

حسین ناصری
حسین ناصری

بله این نرم افزار اگه به صورت مستمر پیش برین تا حد تسلط میرسین. در ادامه پکیج داستان واقعی رو توصیه میکنم.

مهدی

جناب آقای حسین ناصری
با سلام
ضمن تشکر از ارسال ایمیل و راه اندازی سایت زبان شناس
بنده برای به دلیل شرایط کاری ناگزیر به یاد گیری زبان به صورت نوشتاری ، گفتاری و شنیداری هستم آن هم در سطح عالی متاسفانه وقت رفتن به کلاس هم ندارم بنا بر این دنبال راهی برای یاد گیری زبان در وقت های اضافی روزانه بودم که از طریق اینترنت با سایت شما آشنا شدم. امیدوارم بنده هم مانند شما بتوانم سطح زبان انگلیسی خود را به درجه عالی برسانم البته در طول دوره یاد گیری از تجربیات شما بهره مند خواهم شد . هر گونه مطلبی وراهنمایی که بتواند در این زمینه به من کمک کند را می توانید از طریق ایمیل برای بنده ارسال کنید
ارادتمند شما

مجید

با سلام
امیدوارم حالتون خوب باشد. من در یادگیری زبان یک ضعف خیلی اساسی دارم و ممنون می شوم اگر در این مورد کمکم کنید . راستش من نمی تونم هر چیزی رو که فکرش رو می کنم به انگلیسی بگم . در واقع این توانایی رو هنوز در خودم نمی بینم که اگر قرار باشد در مورد یک موضوعی به انگلیسی بحث داشته باشم بتونم به سادگی اظهار نظر کنم. نمیدانم متوجه منظورم شدید یا نه.این را هم بگم که دایره لغات من بالاست(البته به نظر خودم) و نمره ایلتسم ۶۰۵است . لطفا در این مورد کمکم کنید . راستی، من این سوال رو از افراد زیادی پرسیدم که بهم گفتن این مشکل همه ی ما ایرانی هاست و…. و اینکه سطح زبان شما خیلی خوب است….. اما من بدنبال راهی می گردم که اگر بعنوان مثال به عنوان یک نماینده از ایران بخواهم با یک نفر بحث انگلیسی داشته باشم کم نیارم و بتونم به راحتی خواسته هام رو بیان کنم.
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. شما بایستی 5 استراتژی گفته شده در نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه رو روی داستان های ارائه شده در نرم افزار زبانشناس، اعمال بفرمایین.

امیر

سلام..خسته نباشید…من میخوام از نرم افزار زبان شناس استفاده کنم و سوالی ک برام پیش اومده اینه ک ایا از اول شروع کنم و کل دوره ها رو بخونم با استفاده از تکنیکایی ک گفتین واقعا برام یادگیری کامل زبان انگلیسی کافیه؟یا نه؟
چون واقعا میخوام تو همه بخش های زبان کاملا قوی بشم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
اگه به طور مستمر از زبانشناس استفاده بفرمایین تا حد تسلط میتونین پیش برین.
نرم افزار ما منابع خیلی زیادی داره که از این بابت با کمبود مواجه نمیشین.
ممنون

fatemeh

سلام من بسته ي بی نهایت رو خریداری کردم و 30 هزار تومان رو پرداخت کردم توی اضافه کردن دوره تمامی اونها رو دانلود کردم بعد میخوام روی هر درس میروم همش دانلودي پس این چه نرم افزاری هزینه کردم ولی هیچ !!! خب من این نرم افزارتون رو روی گوشی دیگه نصب کردم بدون واریزی 30,000 تومان دانلود کردم هم دوره ها و هم درسها رو !!!! لطفا به من توضیح دهید 30,000 تومان که پرداختم چی شد!!???

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام دوست گرامی
استفاده از تمامی دروس نرم افزار رایگانه برای همه. ولی استفاده از امکانات نرم افزار یعنی هایلایت لغات، دیکشنری، جعبه لایتنر، آمار، بکاپ گیری و … فقط با پرداخت هزینه ای که پرداختین قابل انجامه.

fatemeh

سلام مرسی ، من با گوشی دیگه بدون واریزی امتحان کردم هم هيلايت شد و هم استفاده از دیکشنری منتهی آمار فقط هزینه خواست !!!!!! و سوالی که داشتم منظور از بکاپ گیری یعنی چی میشه توضیح دهید و دز آخر هم یه تشکری باید بکنم خیلی خوشم اومد از نرم افزارتون البته تازه شروع کردم از لول 1 داستانهای بچه گانه ، امیدوارم تا لول آخر که 6 هست همینطوری جذاب و سرگرم باشه و به هدفم برسم و نتیجه بگیرم.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
در رابطه با هایلایت، 50 تا هایلایت مجانی هم برای امتحان قرار دادیم. بقیش پرداخت هزینه لازمه. و این مورد در قسمت خرید هم ذکر شده.
بکاپگیری برای این هست که اطلاعات حساس (آمار، هایلایت لغت ها و …) از بین نره و شما میتونین هر چند هفته یک بار بکاپ بگیرین که اگه حتی خدای نکرده گوشیتون هم گم شد، در ادامه بتونین از اپلیکیشن استفاده بفرمایین.

Bahram

سلام
من برنامرو دانلود کردم , میخواستم بدونم ترجمه ی متن نداره ؟

حسین ناصری
حسین ناصری

بله. فعلا برای پکیج های داستان کودکانه، داستان واقعی، داستان کوتاه، و مگاداستان، ترجمه قرار داده شده.
برای دیدن ترجمه در نوار ابزار بالای هر درس، گزینه ‘فا’ رو انتخاب کنین.

مهری

سلام اقای ناصری خسته نباشید
من در طول زندگیم هیچ وقت از کلاس زبان خوشم نمیومد و هیچ وقت نرفتم سر همین موضوع همیشه زبانم ضعیف بوده و هس اما الان 1 سالی هس که لیسانس گرفتم و از چند وقته دیگه انشالا دانشجوی فوق میشم تصمیم گرفتم ی فکری به حال اوضاع و احوال خراب زبانم بکنم نه میتونم خوب حرف بزنم و نه مهمتر اینکه از چند وقت که دانشجو بشم نمیتونم مقاله های خودمو ترجمه کنم و همش باید دردسر بکشم به اطرافیانم نگاه میکنم میبینم ی سریا دیپلم زبان دارن ولی نه خوب حرف میزنن نه خوب ترجمه میکنن این باعث میشد بیشتر سرد بشم از کلاس زبان رفتن
فقط یکی از دوستام رو دیدم که تو پیج اینستاش کامنت انگلیسی میذاره و خیلی خوشم اومد که دیدم حداقل ی نفر زبانش خوبه خلاصه بدجوری ترغیب شدم و به پیشنهاد ی دوست خواستم با فیلم دیدن شروع کنم که متاسفانه هیچ فیلمی ندارم و فیلمی هم که دوستم داره میگه طنزه و پر از استعاره در نتیجه اونم خیلی به کارم نمیاد تو نت گشتم و با سایت شما آشنا شدم قسمت یادگیری با فیلم رو هم کامل خوندم ولی انقد دیگر قسمتای سایتتون زیاد و متنوع بود که راستشو بخواید ی کم گیج شدم و الان میخوام منو راهنمایی کنید که اون فیلمایی که پیشنهاد کردید رو من از کجا دانلود کنم و نکته ای که ذهنمو درگیر کرده اینه که اون فیلم چجوری میتونه هم زیرنویس فارسی داشته باشه هم انگلیسی و شما گفته بودید که تو تکنیک سایه زیرنویس انگلیسی رو خاموش کنید خب زیرنویس مگه همراه با فیلم نیس چجوری میشه این کارو کرد؟ و اینکه من با این وضعیت زبان از داستان هایی که سطح بندی کردید شروع کنم یا با همون فیلم؟ ببخشید شاید سوالام ابتدایی به نظر برسه ولی خب لطفا راهنمایی کنید.
ممنون از لطفتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. ارادتمند شما هستم.
در رابطه با سوالاتی که فرمودین اول به سوال آخر جواب میدم. به نظرم شما فعلا از داستان های سطح بندی شده شروع کنید بهتره. چون فیلم سطحش برای افراد پیشرفته بیشتر مناسبه. و افرادی که متوسط و زیر متوسط هستن زیاد به درد کارشون نمیخوره. مخصوصا فیلم هایی که طنز هستن که اصلا به درد شما نمیخوره. بنابراین شما فعلا فیلم رو از منابع اصلیتون خط بزنید و فقط مواقعی که میخواید تفننی یه چیزی کار کنین فیلم ببینین. در رابطه با داستان ها هم بهترین پیشنهاد به شما فکر میکنم داستان های واقعی باشه که سرعت یادگیریتون بالاتر بره.
اما در مورد دانلود فیلم و زیرنویس، خوشبختانه در این زمینه تا دلتون بخواد سایت های دانلود فیلم هست. کافیه که فقط توی سرچ گوگل بنویسین دانلود + اسم فیلم. یعنی مثلا ‘دانلود فیلم هوگو’ معمولا اولین سایتی که تو سرچ گوگل ظاهر میشه به راحتی میتونین واردش بشین و لینک دانلود فیلم رو دریافت کنین. برای زیرنویس هم همینطوره. مثلا بنویسین ‘زیرنویس انگلیسی فیلم هوگو’. در ضمن زیر نویس ها به همراه فیلم نیستن بلکه یه چیز جدا هستن و وقتی شما در یک پخش کننده، زیر نویس رو انتخاب میکنین که نشون بده، حتما دکمه ای داره که اون زیرنویس رو نشون بده یا مخفی کنه. این دیگه بستگی به پخش کننده ای داره که استفاده میکنین.

آرشیو نظرات دیگر: