سخنرانی درباره‌ی حذف افراد منفی از زندگی

اهمیت و فواید یادگیری زبان انگلیسی از طریق فیلم بر هیچ‌کسی پوشیده نیست. در وب‌سایت زبانشناس نیز در دو نوشته‌ی جداگانه به این موضوع پرداخته شده است. در نوشته‌ی اول به این موضوع پرداختیم که روش غلط و روش صحیح یادگیری از راه فیلم چیست. در نوشته‌ی دوم نیز به‌طورکلی به شما نشان دادیم که چه فیلم‌هایی را انتخاب کنید.

آقای لس برون در حال سخنرانی

در این درس به یک سخنرانی الهام‌بخش و احساسی از جناب آقای لس برون می‌پردازیم. ایشان یک سخنران بسیار قهار، الهام‌بخش و انرژی بخش است که در این قطعه در رابطه با افراد منفی، کسانی که انرژی شما را در رسیدن به هدفتان می‌گیرند، صحبت می‌کند و به شما می‌گوید که چطور از شر آنها خلاص شوید.

توجه شما را به دیدن این قطعه جلب می‌کنم:

بعد از دیدن ویدئوی فوق لطفا برای یادگیری هرچه بهتر این درس، ویدئوی آموزشی زیر را ببینید:

برای اینکه گفتگوهای ردوبدل شده داخل این فیلم را بهتر متوجه شوید، فایل پی‌دی‌اف تمامی مکالمات این فیلم برای شما قرار داده می‌شود. توجه بفرمایید که در ابتدای کار ممکن است که برای یادگیری بهتر به این فایل نیاز داشته باشید و از آن کمک بگیرید. اما سعی کنید رفته‌رفته بتوانید بدون استفاده از این فایل، متوجه تمامی صحبت‌های داخل فیلم بشوید.

در ادامه یک فایل صوتی مشاهده می‌فرمایید که شنیدن آن، برای فهمیدن هرچه بهتر عبارات و جملات به‌کاررفته در فیلم، بسیار مناسب است. درواقع حتماً بایستی که چندین بار این فایل را گوش بدهید تا مطالب داخل فیلم، برای شما جا بیفتد. برای این کار پیشنهاد می‌شود که پنج استراتژی گفته‌شده برای تقویت مکالمه را بخوانید و روی این فایل صوتی پیاده‌سازی نمایید.

فایل پی‌دی‌اف حاوی متن فایل صوتی بالا:

امیدوارم که از مطلب فوق لذت برده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *