داستان واقعی انگلیسی - صفحه‌ی 2

بردگی در سیرک
بردگی در سیرک

تصور اینکه در سن 6 سالگی به خاطر تفاوت شما با دیگران شما را بدزدند و از شما استفاده مالی کنند، بسیار وحشتناک است. دو برادر در سن شش سالگی توسط یک صاحب سیرک دزدیده شدند و...

عشق به دامداران
عشق به دامداران

می گویند انسانهای متضاد جذب هم می شوند. اما آیا یک گیاهخوار و یک دامدار می توانند رابطه ی عاشقانه ی سالم و موفقی داشته باشند؟

سندروم قلب شکسته
سندروم قلب شکسته

آیا قلبتان از دوری کسی شکسته است؟ همه ی ما در مقطعی از زندگی دچار اندوه شدید شده ایم. ولی آیا می دانید که یک قلب شکسته می تواند منجر به مرگ شما شود؟

شاهزاده جاسوس
شاهزاده جاسوس

نور عنایت خان شاهزاده ای متولد شده از مادری آمریکایی و پدری هندی اشراف زاده بود که در سال 1942 در جنگ جهانی دوم برای مقابله با نازی ها به نیروی کمکی زنان ملحق شد...

عشق، موسیقی و دیگر هیچ
عشق، موسیقی و دیگر هیچ

خود را در شرایطی تصور کنید که فقط 30 ثانیه، چیز ها را به خاطر بسپارید. نمی دانید چه کسی هستید یا چطور به اینجا آمده اید. حتی خودتان را هم نمی شناسید….

معلم ناجی مدرسه
معلم ناجی مدرسه

تیراندازی به جمع، در مدارس دولتی ایالات متحده، واقعیتی ترسناک است و گاه و بی گاه چند نفر از دانش آموزان، معلمان و والدین بخت برگشته باید با تیراندازی غم انگیز در مدرسه محلی خود مواجه شوند.

زندگی در بازی کامپیوتری
زندگی در بازی کامپیوتری

نئو در فیلم ماتریکس دو انتخاب داشت. زندگی واقعی (قرص قرمز) و یا زندگی خیالی (قرص آبی). با خوردن قرص قرمز شاهد دنیای جدید و واقعی در فیلم شد. آیا ممکن است روزی ما هم در دنیایی تحت کنترل ماشین ها قرار گیریم ؟

زندگی با خرس‌ها
زندگی با خرس‌ها

تصور کنید با یک خرس گریزلی بزرگ رودررو شوید. این فکر اکثر مردم را می ترساند. اما تیموتی ترِدوِل این تجربه را اعتیاد آور یافت. تردول 13 تابستان را در میان خرسهای گریزلی آلاسکا زندگی کرد.

نجات‌یافته‌ی تایتانیک که بزدل نامیده شد
نجات‌یافته‌ی تایتانیک که بزدل نامیده شد

غرق شدن تایتانیک در سال 1912 باعث مرگ بیش از 1500 مرد، زن و کودک شد. بعضی به هر طریق ممکن بقا را انتخاب کردند، در حالی که دیگران جان خود را فدای کمک به دیگران کردند.

فرار از دست تمساح جانی
فرار از دست تمساح جانی

اگر ناگهان تمساح غول پیکری به شما حمله کرده و سعی کند شما را بخورد چه می کنید؟ اخیرا این اتفاق برای دختری 10 ساله در فلوریدا رخ داد. دختر کوچولوی تیز هوش به جای ضربات دست و پا برای مبارزه با تمساح (کاری که اکثر ما انجام می دهیم) ترفند ساده ای را که در یک باغ وحش آموخته بود به کار بست تا تمساح را وادار کند او را رها نماید.

آرشیو صفحات: