آوای متین زبانشناس

چرا باید زبان‌ انگلیسی را یاد بگیریم؟

یادگیری زبان انگلیسی همیشه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دانش‌آموزان، دانشجویان، مهاجران، مدیران و… بوده است. در دنیای نوین امروزی‌ نیز تسلط بر زبان‌ انگلیسی اگر برای شغلی الزام نباشد مطمئنا یک مزیت بزرگ برای به دست آوردن آن شغل محسوب می‌شود. دنیا به سمت ارتباط بیشتر با یکدیگر پیش می‌رود و پیشنیاز این ارتباط در هر نقطه از جهان، زبان انگلیسی است. امروزه به هر کجا که نگاه کنید رد پایی از زبان انگلیسی را خواهید یافت. شما با یادگیری زبان انگلیسی نه تنها زبان ارتباطی دو میلیارد نفر از مردم جهان را یاد می‌گیرید، بلکه دریچه‌ای از فرصت‌های شغلی جدید را به روی خود باز می‌کنید که می‌تواند برای شما یک شغل مادام العمر باشد.

راه حلی نوین برای یک مشکل قدیمی

جهان مدرن همیشه به سمت راحت‌تر کردن کارهای انسان و صرفه جویی‌ در وقت می‌رود. پس چرا نباید به جای آزمون و خطا کردن روش‌های مختلف برای‌ یادگیری زبان، از روشی استفاده کرد که هزینه‌ی بسیار ناچیزی در مقایسه با روش‌های دیگر دارد و تا به حال هزاران نفر از آن جواب مثبت گرفته‌اند؟

زبان‌شناس زبان را می‌شناسد

زبان‌شناس در سال ۹۴ با هدف کمک به زبان‌آموزان جهت یادگیری سریع و کاربردی زبان انگلیسی ایجاد شد. یکی از شعارهای اصلی زبان‌شناس، یادگیری زبان همراه با سرگرمی است و سعی دارد از آموزش‌های خسته‌ کننده و منسوخ دوری کند. زبان‌شناس با تحقیقات فراوان کمبودهای یادگیری زبان در کشور را شناخته است و سعی کرده با ارائه‌ی روش‌های منطقی، علمی و در عین حال جذاب این جاهای خالی را پر کند.

چرا باید به زبان‌شناس اعتماد کنیم؟

تا به حال هزاران نفر توانسته‌اند به کمک زبان‌شناس زبان انگلیسی را یاد بگیرند و این‌‌ موضوع گواه روش مفید و کاربردی زبان‌شناس است. اپلیکیشن زبان‌شناس بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال دارد و در حال حاضر جزو ۱۵ اپلیکیشن برتر کافه بازار قرار گرفته است که نشانه‌ی اعتماد حجم عظیمی از زبان‌آموزان کشور به زبان‌شناس است.

پیشرفت شما، مهم‌ترین هدف زبان‌شناس است

زبان‌شناس همیشه قدردان این اعتماد بوده و سعی دارد تا جایی که می‌تواند به زبان‌آموزان کشور در راه یادگیری زبان کمک کرده و از آن‌ها حمایت کند. کیفیت خدمات ارائه شده و عملی کردن نظرات مخاطبان همیشه از مهم‌ترین اصول زبان‌شناس بوده و همه‌ی کارکنان آن در تلاش هستند که بهترین تجربه‌ی یادگیری زبان را برای شما رقم بزنند.

معرفی تیم زبانشناس

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل

حسین ناصری

متولد سال ۶۷ و دارای مدرک کارشناسی مکانیک از‌ دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است. تنظیم و اجرای برنامه‌ریزی راهبردی برای هدایت مدیران شرکت، رهبری، ارزیابی موفقیت شرکت در رسیدن به اهداف و مشارکت در رویدادها و برنامه‌های مرتبط از جمله وظایف او محسوب می‌شود.

هم‌بنیان‌گذار و مدیر فنی

علی گل‌میرزایی

متولد سال ۶۸ و دارای مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است. توسعه‌ی اپلیکیشن، مدیریت و توسعه‌ی تیم فنی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

مدیر میانی و تولیدکننده محتوا

کامبیز کشاورز

متولد سال ۷۳ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری است.‌ تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس، رفع مشکلات، ایجاد هماهنگی و توسعه‌ی تیم تولید محتوا از‌ جمله وظایف‌ اصلی او در تیم محسوب می‌شود.

مدیر میانی و سردبیر

افسانه برومند

افسانه متولد سال ۶۷ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی‌ زبان است. ایجاد هماهنگی بین بخش‌های‌ مختلف، برنامه‌ریزی و تایید محتوا از لحاظ کیفیت و جهت دهی به تولیدکنندگان محتوا، بررسی منابع اپلیکیشن، R&D، تعیین استراتژی محتوا و تقویم محتوایی و ارائه بازخورد از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

مترجم تیم محتوا

راضیه آقائی

متولد سال ۷۸ و دانشجوی مترجمی زبان است. تهیه و ترجمه‌ی زیرنویس فارسی و انگلیسی برای محتواهای ویدیویی شبکه‌های اجتماعی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

وب‌مستر و طراح تجربه کاربری

محمد ادیب فرد

 متولد‌ سال ۷۶ و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع است. به‌روزرسانی وب‌سایت، تحقیقات، طراحی و بهبود تجربه کاربری اپلیکیشن از جمله وظایف او محسوب می‌شود.

توسعه دهنده اندروید

مهدی آسوده

 متولد‌ سال ۷۱ و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر (نرم افزار) است. توسعه ورژن اندروید اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود .

مترجم منابع اپلیکیشن

عاطفه بروجردیان

متولد خرداد ۷۹ و دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان است. ویراستاری و ترجمه‌ی منابع اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

کارشناس تولید محتوا

فاطمه بیات

 متولد‌ سال ۷۷ و دانشجوی مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

توسعه دهنده iOS

امیر بی‌طرف

 متولد‌ سال ۷۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد هوش مصنوعی است. توسعه نسخه iOSاپلیکیشن زبانشناس از وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

فرزاد پودینه

متولد سال ۷۱ و دارای مدرک کارشناسی مدیریت MBA است. بررسی و اضافه کردن منابع به اپلیکیشن، رفع اشکالات‌ منابع بخش زبان‌شناسِ اپلیکیشن، اجرای درخواست‌های مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

توسعه دهنده جاوا اسکریپت

بهنام پورمقصودی

متولد سال ۷۲ و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار است. از سال ۹۵ مشغول به برنامه نویسی‌ست و توسعه نسخه وب زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

کارشناس پشتیبانی و ویراستار منابع اپلیکیشن

سپیده ترکمنی

متولد سال ۷۲ و دارای مدرک کاردانی نرم‌افزار و دیپلم تصویرسازی است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

توسعه دهنده بک اند

علیرضا توسلی

متولد سال ۷۳ و دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر است. توسعه بک اند زبانشناس از جمله وظایف اوست.

طراحی رابط کاربری

بیتا جاودانه

متولد سال ۷۳ و دارای‌ مدرک کارشناسی معماری داخلی است. طراحی رابط کاربری از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

کارشناس تولید محتوا

الهام حاجوی

متولد سال ۷۴ و دارای مدرک تحصیلی‌ کارشناسی آموزش زبان انگلیسی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف اصلی او در تیم محتوا محسوب می‌شود.

کارشناس تولید محتوا

مجتبی حیاتی

متولد سال ۶۴ و دارای مدرک کارشناسی حرفه‌ای سینما و کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

گرافیست

پریا خلیلی

متولد سال ۷۸ و دانشجوی مهندسی صنایع است‌. طراحی گرافیکی و طراحی کاراکتر از جمله وظایف او محسوب می‌شود

کارشناس پشتیبانی و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

محدثه رحیمی

متولد سال ۷۷ و دارای مدرک کارشناسی روان‌شناسی است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

مترجم منابع اپلیکیشن

متین روحانی زاد

متولد اردیبهشت ۷۶ و دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر است. ویراستاری و ترجمه‌ی منابع اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

تولیدکننده محتوای متنی و وبمستر

رضا زکی‌زاده

متولد سال ۷۷ و دانشجوی کارشناسی عمران است. سناریونویسی تبلیغاتی، فیلم‌نامه نویسی و تولید محتوای متنی از جمله وظایف اصلی او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

توسعه دهنده اندروید

ایمان(شروین) صدریان

متولد سال ۷۲ و فارغ التحصیل برق الکترونیک است. توسعه ورژن اندروید اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

کارشناس تولید محتوا

فائزه طیبی

متولد سال ۷۳ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مترجمی زبان و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

ویراستار تیم تولید محتوا و تولیدکننده محتوا

شقایق علوی

متولد سال ۶۴ و دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است. ویراستاری صفر تا صد محتوای شبکه‌های اجتماعی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود‌.

توسعه دهنده فرانت اند

احمد غلام‌نیا

متولد سال ۶۸ و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) است. توسعه ورژن وب اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

ویراستار و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

فاطمه کارگر

متولد سال ۶۶ و دارای مدرک کارشناسی مدیریت گردشگری است. ویراستاری متون، نوشتن متن دوره‌ها، ترجمه منابع اپلیکیشن‌ و رسیدگی به درخواست‌های مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

کارشناس منابع و محتوا

فاطمه زهرا کشاورزیان

متولد سال ۷۸ و دانشجوی مترجمی زبان است. تهیه متن و زیر نویس دوره‌ها ، ترجمه متون ، ویراستاری منابع و بارگزاری دوره ها از اصلی ترین وظایف اوست.

کارشناس پشتیبانی و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

حنانه گل‌محمدی

متولد سال ۶۸ و دارای مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

کارشناس پشتیبانی

شبنم مهدی‌زاده

متولد سال ۷۵ و دارای مدرک کارشناسی روان‌شناسی است. پاسخگویی به مخاطبان و انتقال درخواست‌های‌ مخاطبان به مدیران از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

توسعه دهنده بک اند

فاضل نجاریان

متولد ۷۱ و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است. توسعه بک اند زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

کارشناس تولید محتوا

مهسا هادی‌حق

متولد ۷۲ و دارای بیش از ۶ سال سابقه‌ی تدریس در زمینه‌ی زبان‌ انگلیسی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

مریم هاشمی

متولد سال ۷۲ و دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان است. پشتیبانی و تعامل با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی، تدوین ویدیو و طراحی بخشی از کارهای گرافیکی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.