داستان ما

زبان‌شناس در سال ۹۴ با هدف کمک به زبان‌آموزان جهت یادگیری سریع و کاربردی زبان انگلیسی ایجاد شد. یکی از شعارهای اصلی زبان‌شناس، یادگیری زبان همراه با سرگرمی است و سعی دارد از آموزش‌های خسته‌ کننده و منسوخ دوری کند. زبان‌شناس با تحقیقات فراوان کمبودهای یادگیری زبان در کشور را شناخته است و سعی کرده با ارائه‌ی روش‌های منطقی، علمی و در عین حال جذاب این جاهای خالی را پر کند.تا به حال هزاران نفر توانسته‌اند به کمک زبان‌شناس زبان انگلیسی را یاد بگیرند و این‌‌ موضوع گواه روش مفید و کاربردی زبان‌شناس است. اپلیکیشن زبان‌شناس بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال دارد و در حال حاضر جزو ۱۵ اپلیکیشن برتر کافه بازار قرار گرفته است که نشانه‌ی اعتماد حجم عظیمی از زبان‌آموزان کشور به زبان‌شناس است.

zbb office 2-01.jpg

معرفی تیم زبانشناس

3.jpg

متولد سال ۶۷ و دارای مدرک کارشناسی مکانیک از‌ دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است. تنظیم و اجرای برنامه‌ریزی راهبردی برای هدایت مدیران شرکت، رهبری، ارزیابی موفقیت شرکت در رسیدن به اهداف و مشارکت در رویدادها و برنامه‌های مرتبط از جمله وظایف او محسوب می‌شود.

حسین ناصری

هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل

متولد سال ۶۸ و دارای مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است. توسعه‌ی اپلیکیشن، مدیریت و توسعه‌ی تیم فنی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

علی گل‌میرزایی

هم‌بنیان‌گذار و مدیر فنی

1.jpg
4.jpg

متولد سال ۷۳ و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حسابداری است.‌ تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس، رفع مشکلات، مدیریت تیم تولید محتوا، ایجاد هماهنگی و توسعه‌ی تیم تولید محتوا از‌ جمله وظایف‌ اصلی او در تیم محسوب می‌شود.

کامبیز کشاورز

مدیر میانی و تولیدکننده محتوا

افسانه متولد سال ۶۷ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی‌ زبان است. مدیریت تیم پشتیبانی و تیم محتوای اپلیکیشن زبانشناس، R&D، تعیین استراتژی های محتوایی، برنامه‌ریزی و ایجاد هماهنگی بین بخش‌های‌ مختلف از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

افسانه برومند

مدیر میانی و سردبیر

2.jpg
.14.jpg
راضیه آقائی

مترجم تیم محتوا

متولد سال ۷۸ و دانشجوی مترجمی زبان است. تهیه و ترجمه‌ی زیرنویس فارسی و انگلیسی برای محتواهای ویدیویی شبکه‌های اجتماعی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

f.png
فاضل نجاریان

توسعه دهنده بک اند

متولد ۷۱ و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار است. توسعه بک اند زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

.11.jpg
محمد ادیب فرد

طراح تجربه کاربری

متولد‌ سال ۷۶ و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع است. تحقیقات، طراحی و بهبود تجربه کاربری اپلیکیشن از جمله وظایف او محسوب می‌شود.

.19.jpg
مهدی آسوده

توسعه دهنده اندروید

متولد‌ سال ۷۱ و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر (نرم افزار) است. توسعه ورژن اندروید اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود .

.9.jpg
عاطفه بروجردیان

مترجم منابع اپلیکیشن

متولد خرداد ۷۹ و دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی است. ویراستاری و ترجمه‌ی منابع اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

.16.jpg
فاطمه بیات

کارشناس تولید محتوا

متولد‌ سال ۷۷ و دانشجوی مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

.18.jpg
بهنام پورمقصودی

توسعه دهنده جاوا اسکریپت

متولد سال ۷۲ و فارغ‌التحصیل رشته نرم افزار است.توسعه ورژن وب اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

.13.jpg
سپیده ترکمنی

کارشناس پشتیبانی و ویراستار منابع اپلیکیشن

متولد سال ۷۲ و دارای مدرک کاردانی نرم‌افزار و دیپلم تصویرسازی است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

b.png
علیرضا توسلی

توسعه دهنده بک اند

متولد سال ۷۳ و دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر است. توسعه بک اند زبانشناس از جمله وظایف اوست.

m.jpg
بیتا جاودانه

طراح رابط کاربری

متولد سال ۷۳ و دارای‌ مدرک کارشناسی معماری داخلی است. طراحی رابط کاربری از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

p.png
پریا خلیلی

گرافیست و کارآموز موشن گرافیک

متولد سال ۷۸ و دانشجوی مهندسی صنایع است‌. تصویرسازی و طراحی کارکتر، تولید محتوای دیجیتالی و طراحی گرافیکی برای وبسایت و شبکه های اجتماعی زبانشناس از جمله وظایف او محسوب می‌شود.

m.png
محدثه رحیمی

کارشناس پشتیبانی و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

متولد سال ۷۷ و دارای مدرک کارشناسی روان‌شناسی است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

mr.png
متین روحانی زاد

مترجم منابع اپلیکیشن

متولد اردیبهشت ۷۶ و دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر است. ویراستاری و ترجمه‌ی منابع اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

r.png
رضا زکی زاده

مدیر سئو

متولد سال ۷۷ و دارای مدرک کارشناسی عمران است. مدیریت تیم نویسندگان و سئوی وبسایت از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

i.png
ایمان(شروین) صدریان

توسعه دهنده اندروید

متولد سال ۷۲ و فارغ التحصیل برق الکترونیک است. توسعه ورژن اندروید اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

agh.png
احمد غلام‌نیا

توسعه دهنده فرانت اند

متولد سال ۶۸ و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) است. توسعه ورژن وب اپلیکیشن زبانشناس از جمله وظایف اصلی او در تیم توسعه محسوب می‌شود.

fk.png
فاطمه کارگر

ویراستار و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

متولد سال ۶۶ و دارای مدرک کارشناسی مدیریت گردشگری است. ویراستاری متون، نوشتن متن دوره‌ها، ترجمه منابع اپلیکیشن‌ و رسیدگی به درخواست‌های مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

h.png
حنانه گل‌محمدی

کارشناس پشتیبانی و مسئول بررسی و بارگذاری منابع اپلیکیشن

متولد سال ۶۸ و دارای مدرک کارشناسی ارشد محیط زیست است. پاسخگویی به مخاطبان، ارائه‌ی بازخورد مخاطبان به بخش‌های اجرائی و ارائه‌ی گزارش نتایج بازخوردها به مخاطبان از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

sh.png
شبنم مهدی‌زاده

کارشناس پشتیبانی

متولد سال ۷۵ و دارای مدرک کارشناسی روان‌شناسی است. پاسخگویی به مخاطبان و انتقال درخواست‌های‌ مخاطبان به مدیران از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

mha.png
مهسا هادی‌حق

کارشناس تولید محتوا

متولد ۷۲ و دارای بیش از ۶ سال سابقه‌ی تدریس در زمینه‌ی زبان‌ انگلیسی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم تولید محتوا محسوب می‌شود.

mah.png
مریم هاشمی

کارشناس شبکه‌های اجتماعی

متولد سال ۷۲ و دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان است. پشتیبانی و تعامل با مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی، تدوین ویدیو و طراحی بخشی از کارهای گرافیکی از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

زهرا بهنیا

نویسنده وبسایت

متولد ۷۱ و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته بازاریابی گردشگری از دانشگاه تهران است. تحقیق و نوشتن مقالات آموزشی زبانشناس از وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

سارا درهمی

کارشناس تولید محتوا

متولد ۷۹ و دانشجوی ادبیات نمایشی است. تولید محتوای ویدیویی برای شبکه‌های اجتماعی و وبسایت زبانشناس از وظایف او در تیم تولید محتواست.

حمیده کریمی

نویسنده و ویراستار وبسایت

متولد سال ۷۰ و دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان فرانسه و کارشناسی ارشد مترجمی‌ زبان انگلیسی است. تولید و ویراستاری محتوای وبسایت زبانشناس، از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

سوسن کافی

نویسنده وبسایت

متولد سال ۶۷ و دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه فردوسی مشهد است. نگارش و بارگذاری مقالات در وبلاگ و تالار زبان‌شناس از جمله وظایف او در تیم زبان‌شناس محسوب می‌شود.

سحر صالحی

مترجم تیم منابع

متولد سال ۱۳۶۸ و فارغ‌التحصیل رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی است. ترجمه و ادیت منابع اپلیکیشن زبانشناس و همین طور پاسخ‌گویی به سوالات زبانی مخاطبان در تالار گفتگوی زبانشناس از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

نرگس میرفیضی

کپی رایتر

متولد سال 71 و دارای مدرک ادبیات انگلیسی است. نگارش محتواهای شبکه‌های اجتماعی مانند استوری و پست، از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

محمد نورزاده

توسعه دهنده

متولد سال ۸۰ و دانشجوی علوم کامپیوتر است. توسعه اپلیکیشن زبان‌آموز از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

مهدی قهرمانی

توسعه دهنده

متولد سال ۷۴ و دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار است. توسعه اپلیکیشن زبان‌آموز از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

بهزاد رحیمی

توسعه دهنده

متولد سال ۶۶ و دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار است. توسعه اپلیکیشن زبان‌آموز از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

فریار فرجو

توسعه دهنده

متولد سال ۷۶ است. تحقیق و توسعه بکند اپلیکیشن زبان‌آموز و فراهم‌آوری راهکارهای نوآور از جمله وظایف اصلی او محسوب می‌شود.

زبانشناس از نگاه کارمندان

  • کار من در زبانشناس‌ تبدیل به بخش بزرگی از زندگی‌ام شده است. طوری که نمی‌توانم زندگی‌ام را بدون زبانشناس تصور کنم. کار در کنار تیمی جوان، با انگیزه و پرتلاش، تعبیر رویای من است.

  • زبانشناس بهترین اتفاقی بود که می‌توانست در زندگی برای من بیوفتد. از وقتی که وارد تیم زبانشناس شده‌ام، پیشرفت کردن، به بخشی غیرقابل تغییر از زندگی من تبدیل شده است. ما به پیشرفت اعتیاد داریم!

  • زبانشناس از اونجایی برای من عزیزتر شد که با کار کردن توش، فرصت‌های زیادی برای یادگیری پیدا کردم و بخاطر اعتمادی که بهم شد، به خودم و دنیای اطرافم امیدوارتر شدم.

  • کار کردن در زبانشناس برای من تجربه خیلی جالب و جذابیه که باعث پیشرفت من در زمینه شغلیم شد.

  • همه چیز از زبانشناس برای من شروع شد. کسانی که به دنبال پیشرفت و یادگیری هستند، زبانشناس بهترین مکان برای آن‌هاست.