بازی با کودکان

صفر تا صد آموزش زبان انگلیسی به کودکان 2 ساله

باید واقعا به آموزش زبان انگلیسی به کودکان 2 ساله فکر کنیم؟ اگر جواب مثبت است از چه راه‌هایی می‌توان به سراغ آموزش زبان به کودکان رفت؟ برای پیدا کردن پاسخ با این مطلب زبانشناس همراه باشید.

ریدینگ آیلتس

راهنمای گرفتن نمره کامل در ریدینگ آیلتس (2021)

در آزمون آیلتس هر چهار مهارت اصلی زبان سنجیده می‌شود. سوالات مربوط به هر کدام از این مهارت‌ها، ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. در این مطلب می‌خواهیم به‌طور کامل به ریدینگ آیلتس بپردازیم، درمورد این‌که روزی چند ساعت زبان بخوانیم توضیح دهیم و به سوال‌ها و ابهام‌هایتان پاسخ دهیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

مکالمه تلفنی

آموزش صفر تا صد مکالمه تلفنی انگلیسی 📞 (با ترجمه فارسی)

تصور کنید در یک شرکت چندملیتی مشغول به کار هستید و پای یک قرارداد بزرگ هم وسط است. این وسط شما باید با مسئول شرکت مقابل تماس بگیرید و مقدمات جلسه را فراهم کنید و…

نوشتن

آموزش نوشتن داستان به زبان انگلیسی به روش حرفه‌ای

واقعیت این است که نوشتن یکی از راه‌های خوب یادگیری زبان انگلیسی است. اما متاسفانه در بسیاری از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی ما به نوشتن تمرینات صرف کتاب‌های آموزشی محدود می‌شویم و…

رایتینگ

همه چیز درباره رایتینگ تافل | نکات طلائی موفقیت در رایتینگ تافل

اگر به فکر مهاجرت یا تحصیل در کشورهای دیگر افتاده باشید حتما اسم تافل، یکی از مشهورترین و معتبرترین امتحان‌های زبان را شنیده‌اید. برای تحصیل، کار و یا زندگی در کشورهای دیگر به خصوص کشورهای انگلیسی زبان شما نیاز به مدرک زبان دارید. مدرکی که سطح زبان انگلیسی شما را نشان دهد. تصحیح رایتینگ تافل روش خاصی دارد که باید درباره آن بدانید.

شرلوک هولمز

معرفی 14 سریال شاهکار انگلیسی برای تقویت زبان (مبتدی، متوسط و پیشرفته)

دنیای سریال‌ها هزار و یک ویژگی جذاب دیگر هم دارد که مثل آهن‌ربا می‌توانند شما را به خودشان جذب کنند و اگر این وسط انتخاب‌های خوبی داشته‌باشید، حسابی به یادگیری زبان انگلیسی‌تان هم کمک می‌کنند. خب به نظرتان بهترین سریال برای یادگیری زبان انگلیسی چه ویژگی‌هایی باید داشته‌ باشد؟ اصلا بین این همه سرگرمی و روش …

معرفی 14 سریال شاهکار انگلیسی برای تقویت زبان (مبتدی، متوسط و پیشرفته) ادامه »

نمره دهی

نمره دهی آیلتس – جدول نمره دهی آیلتس با توضیحات کامل

راز نمره دهی آیلتس چیست؟ نمره آیلتس شما چطور محاسبه می‌شود؟ آزمون شما چگونه تحلیل می‌شود؟ هر نمره چه چیزی را به شما می‌گوید؟ نگران نباشید، زبانشناس می‌خواهد در این مطلب به تمام این سوال‌ها مفصلی جواب بدهد.

چگونه انگلیسی را روان صحبت کنیم

چگونه انگلیسی را روان صحبت کنیم؟ (راهنمای جامع)

 بسیاری از زبان‌ آموزان دیگر هستند که تکالیفشان را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند، از پس پروژه‌های سخت رایتینگ و گرامر و لیسنینگ برمی‌آیند، ولی تا صحبت از اسپیکینگ می‌شود، غرق در خجالت و نگرانی می‌شوند. در این مقاله آموزشی، به بررسی نکات اصلی این موضوع می‌پردازیم و به شما یاد می‌دهیم که چگونه انگلیسی را روان صحبت کنید. 

آموزش الفبای انگلیسی برای کودکان

آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با 5 روش ساده

در این مطلب از زبانشناس روش‌های متفاوت و کاربردی آموزش حروف انگلیسی برای کودکان را گفته‌ایم. با استفاده از این روش‌ها می‌توانید حروف الفبا را به خوبی به کودکان آموزش دهید.