یادگیری موثر زبان با سرگرمی، رفاقت و رقابت

زبان رو جوری یاد بگیر که تا به حال یاد نگرفتی! (محصولی جدید از تیم زبانشناس)

undefined

ویژگی‌های زبان آموز

یادگیری موثر و کاربردی!

ما تو زبان آموز بهترین دوره‌ها رو با دقت زیاد براتون گلچین کردیم تا از مفید و موثر بودن دوره‌ها مطمئن بشیم. به کمک دوره‌های زبان آموز زبان انگلیسی رو به صورت کاربردی یاد می‌گیرین و می‌تونین تو موقعیت‌های واقعی ازش استفاده کنین.

رفاقت با چاشنی یادگیری!

تو زبان آموز می‌تونی دوستات رو دنبال کنی و خودت رو با اون‌ها به چالش و رقابت بکشی. تازه می‌تونی کلی دوستِ جدید پایه‌ی یادگیری زبان انگلیسی هم پیدا کنی که باهات هم‌مسیر هستن و به یادگیریت کمک می‌کنن.

هیجان در لیگ‌های رقابتی

توی لیگ زبان آموز تنور رقابت داغه! با جمع کردن امتیاز‌های بیشتر وارد لیگ‌های بهتری میشی که با زبان‌آموزان حرفه‌ای رقابت می‌کنی!

جذاب، سرگرم‌کننده و مثل یک بازی!

درس‌های زبان‌ آموز حجم بسیار کوچیکی دارن و به همین خاطر یادگیری زبان براتون خیلی آسون‌تر می‌شه. در کنارش، اپلیکیشن زبان آموز یک اپلیکیشن تعاملیه. این یعنی شما با استفاده از سوالات جذاب و متنوع، با یادگیری زبان ارتباط برقرار می‌کنین. با استفاده از امتیازهایی که داخل دروس می‌گیرین، می‌تونین در کنار این‌که با دوستان‌تون رقابت‌ می‌کنین، برای یادگیری بیشتر هم ترغیب بشین.

مناسب برای همه!

همه می‌تونن به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنن. مهم نیست‌ که سطحت صفر باشه یا فوق پیشرفته، سنت ۱۲ باشه یا ۸۱، زبان آموز مناسب برای همه‌ست!

۱۰۰٪ بر اساس تحقیقات علمی!

زبان‌ آموز حاصل بیش از ۷ سال تجربه و بررسی نیازهای بیش از ۵۰۰ هزار علاقه‌مند به یادگیری زبان هست. توی این اپلیکیشن سعی کردیم با استفاده از تجربیاتی که به دست آوردیم، تمامی نیازهای علاقه‌مندان به یادگیری زبان رو رفع کنیم.

چرا باید زبان آموز را نصب کنید؟

چالش‌ها:

چالش‌های روزانه و ماهانه متعددی برای بالا بردن انگیزه شما داخل اپلیکیشن قرار گرفته‌اند که با انجام آن‌ها جایزه دریافت می‌کنید!

پشتیبانی قوی:

ما فقط هنگام مشکلات‌ کنار شما نیستیم! هر موقع به هر کمکی نیاز داشته‌ باشین، کارشناسان زبان آموز کنار شما هستند.

دوره‌های متنوع:

بهترین‌ دوره برای‌ شما اون دوره‌ای هست که باهاش راحت هستین و یادگیری براتون لذت‌بخشه. به همین خاطر دوره‌های متنوعی برای سلیقه‌های مختلف توی زبان آموز موجوده‌.

زنجیره‌ی یادگیری:

به کمک این ویژگی می‌تونین تا درصد بالایی مطمئن باشین که توی مسیر یادگیری زبان انگلیسی می‌مونین.

مدیران زبان آموز چه می‌گویند؟

  • از نظر من زبان‌آموز مسیر متفاوتی در یادگیری زبان رو پیش گرفته، ما تقریبا تجربه هفت هشت سالمون در آموزش زبان با اپلیکیشن زبانشناس رو آوردیم داخل این اپ تا بهینه‌ و با تنوع بسیار به زبان‌آموزانی که در سطح پایه هستند، با بازی زبان یاد بدیم. حالا همه می‌تونن با سرگرمی و بدون دردسر زبان‌شونو بهتر کنن.

  • با تجربه اولی که از اپ زبانشناس داشتیم و شناخت بیشتر نیازهای مخاطب تصمیم گرفتیم اپلیکیشنی رو این بار برای همه سطوح تهیه کنیم تا تجربه یادگیری راحت با ابزار مدرن و به همراه بازی رو به مخاطب نشون بدیم و یکبار برای همیشه نیاز هر مخاطبی رو برای رسیدن به اهدافش با زبان انگلیسی از جمله تحصیل و کار، سفر، ارتباط با فرهنگ‌های دیگر، مهاجرت و ارتقای سطح زندگی برطرف کنیم.

  • ما مفتخریم که یک اپلیکیشن هوشمند یادگیری زبان انگلیسی رو برای شما طراحی کردیم که برای کمک به شما در دستیابی به اهداف زبانی‌تون طراحی شده. شما با زبان آموز سفر یادگیری خودتون رو از ابتدا شروع می‌کنید و به تدریج در هر سطح پیشرفت می‌کنید. با برنامه ما، دیدگاه جدیدی تو یادگیری زبان انگلیسی کشف کنید. بیایید با هم به سمت تسلط به یک زبان جدید سفر کنیم!

سوالات متداول درباره زبان آموز

زبان‌آموز و زبانشناس، هر دو محصول یک تیم هستند و شاید براتون گیج‌کننده باشه که کدومش براتون‌ بهتره. زبان آموز برای تمام سطوح مناسبه اما زبانشناس بیشتر برای افرادی کاربرد داره که سطح فوق مبتدی دارن. در حالت کلی کسی که سطحش پایینه یک "زبان‌‌آموز" محسوب میشه و وقتی سطحش بالاتر رفت یک "زبانشناس".

زبان آموز و زبانشناس به نوعی مکمل یکدیگر هستند. شما داخل اپلیکیشن زبان آموز مو به مو زبان انگلیسی رو یاد می‌گیرید و داخل اپلیکیشن زبانشناس می‌تونین با مشاهده یا خوندن محتوای مورد علاقه‌تون، با سرعت چند برابری به یادگیری زبان انگلیسی نزدیک بشین.

زبان آموز برای همه‌ی سطح‌ها دوره داره. از صفر مطلق گرفته تا فوق‌ پیشرفته. به همین خاطر برای تموم سطح‌ها مناسبه.

تفاوت اصلی این دو اپلیکیشن اینه که اپلیکیشن زبان آموز سوال محوره اما اپلیکیشن زبانشناس محتوا محوره. آموزش توی اپلیکیشن زبان آموز تعاملی‌تر از اپلیکیشن زبانشناس هست. توی اپلیکیشن زبانشناس هم محتواهای زیادی مثل کتاب، فیلم و... قرار گرفته که می‌تونه هم یک روش مجزا برای یادگیری انگلیسی باشه و هم مکمل اپلیکیشن زبان آموز.

در حال حاظر 6 لیگ تو اپلیکیشن زبان آموز فعاله. اسامی لیگ‌ها به ترتیب تازه‌کاران، جنگجویان، ماهران، متخصصان، استادان و استادبزرگان هست.