زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

ویژگی‌های یک نرم افزار مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:


آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

برنامه آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

شاخص لغات

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن
استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

روند پیشرفت

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

افزایش سریع دایره‌ی لغات

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

برخی از منابع نرم افزار زبانشناس


بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

مشاهده‌ی آنلاین بسته داستان‌های واقعی

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

مشاهده‌ی آنلاین بسته انگلیسی قدرت

کتاب گویای انگلیسی بدون تلاش

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی بدون تلاش یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

مشاهده‌ی آنلاین کتاب انگلیسی بدون تلاش

داستان‌های مصور صوتی

این سری از داستان‌ها معمولا به همراه فایل تصویری انیمیشنی بوده که آن را برای کودکان و نوجوانان مناسب می‌سازد. البته به دلیل زبان ساده‌ای که دارند، برای افراد مبتدی و آن‌هایی که برای مدتی زبان انگلیسی را کنار گذاشته اند، نیز بسیار مناسب می باشد.

مشاهده‌ی آنلاین داستان‌های مصور صوتی

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

حسین ناصری
علی گلمیرزایی

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته های اخیر

آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با 5 روش ساده

آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با 5 روش ساده

دوران کودکی خود را به یاد دارید؟ زمانی که به زحمت به کلاس‌های زبان می‌رفتید تا بلکه زبان انگلیسی یاد بگیرید و پدر و مادرتان را خوشحال کنید. دیگر آن…

مهم ترین اصطلاحات فوتبال به انگلیسی که باید بدانید

مهم ترین اصطلاحات فوتبال به انگلیسی که باید بدانید

تصور کنید که هم‌زمان منچستریونایتد با بارسلونا بازی دارد و از آن‌طرف هم پاریسن ژرمن با چلسی! کدام بازی را می‌خواهید تماشا کنید؟ اصلاً از مدل گزارش فارسی بازی خوشتان…

دوره رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی ساده + فایل صوتی

دوره رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی ساده + فایل صوتی

یادگیری مکالمه زبان، می‌توان گفت بزرگ‌ترین آرزوی هر زبان آموزی است. هر کسی که وارد روند یادگیری زبان انگلیسی می‌شود، دوست دارد که یک روز بتواند با دوست خود بدون…

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی با 6 روش تضمینی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی با 6 روش تضمینی

«اگر از بچگی این کار رو شروع می‌کردم، الان…» این جمله‌ای است که خیلی از ما با حسرت در نوجوانی و جوانی می‌گوییم. تفاوتی هم ندارد با دیدن یک دوره‌ی…

دوره رایگان 100 الگوی رایج در مکالمه زبان انگلیسی

دوره رایگان 100 الگوی رایج در مکالمه زبان انگلیسی

ممکن است شما هم مثل خیلی از افراد دیگر، دایره لغات خوبی را در زبان انگلیسی داشته باشید اما نتوانید به مکالمه زبان انگلیسی بپردازید. این موضوع دقیقا مثل این…

همه چیز درباره تقویت لیسنینگ + راز موفقیت در آزمون لیسنینگ

همه چیز درباره تقویت لیسنینگ + راز موفقیت در آزمون لیسنینگ

فرض کنید در حال ساختن یک چهار دیواری هستید. دیوارها را از محکم‌ترین مصالح می‌سازید و با گچ و رنگ نمای زیبایی بهشان می‌دهید. همه چیز به‌نظرتان دقیق و درست…