دور دنیا

نرم افزار اندروید آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود یاد بگیرید. آموزش زبان انگلیسی می‌تواند سریع، ساده، ولی در عین حال کارآمد باشد.

کاربران فعال: ۳۵۰۰۰+

نصب روزانه: ۲۵۰+

با رتبه‌بندی ۴.۸ از پنج ستاره ★ ★ ★ ★ ★

دانلود جدیدترین نسخه زبانشناس

زبانشناس سختی‌هایی که باعث می‌شود نتوانید زبان انگلیسی را به‌خوبی یاد بگیرید، را از میان برمی‌دارد. زبانشناس شما را با دنیایی از مطالب جذاب و معتبر، به زبان انگلیسی، مرتبط می‌سازد. زبانشناس، زبان انگلیسی را به شما با ویژگی‌های منحصربه‌فردش یاد می‌دهد. زبانشناس شما را محدود به کلاس‌های درسی، کتاب‌های آموزشی و قواعد گرامری نمی‌کند. زبانشناس بسیار ساده است زیرا سادگی جزئی از معتبرترین روش‌های آموزش زبان است.

ویژگی‌های یک روش مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی:

جذاب

آموزش زبان انگلیسی باید جذاب باشد

یکی از مشکلات اساسی آموزش زبان انگلیسی به روش مرسوم، کسل‌کننده بودن محتوای آموزشی است. کتاب‌های درسی، کتاب‌های قطور گرامر و حفظ کردن لغت، همه‌ی این‌ها واقعاً کسل‌کننده است. از سوی دیگر تمرین‌های زیاد درسی و امتحان، استرس فراوانی را برای زبان‌آموز ایجاد می‌کند. در این شرایط، بسیار طبیعی است که خیلی‌ها زبان انگلیسی را یاد نگیرند. اکنون تصور کنید که محتوای آموزشی جذاب و روش آموزشی بدون هیچ فشاری باشد، یادگیری شما در این شرایط چندین برابر کارسازتر از پیش می‌شود.

راز

آموزش زبان انگلیسی تنها یک راز دارد

یادگیری و کسب مهارت در زبان انگلیسی مانند ریاضی و دیگر دانش‌ها نیست. بلکه بیشتر مانند مهارت یافتن در یک ورزش است. فرض کنید می‌خواهید فوتبالیست شوید. آیا برای اینکه یاد بگیرید با چه زاویه‌ای به توپ ضربه بزنید، به کلاس فوتبال می‌روید؟ معلوم است که خیر. زبان انگلیسی را نیز به همین روش، یعنی با درگیری بسیار با محتوای انگلیسی یاد می‌گیرید. سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی، خواندن و شنیدن مطالب جذاب و پرمعنی است. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بهتر یاد می‌گیرید.

موفقیت

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در زبان انگلیسی

انگیزه و کارآمدی، کلید موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی است. انگیزه‌ی شما با دیدن روزانه‌ی پیشرفت خود در زبان انگلیسی بالا می‌ماند. بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که دربرگیرنده محتوایی جذاب و پر معنی باشد. ترکیب این دو در یک سیستم نرم‌افزاری ، که همه‌جا در دسترس شماست، و دارای منابعی است که یادگیری شمارا در بالاترین سطح قرار می‌دهد، باعث می‌شود که مهارت‌های زبان انگلیسی شما به‌صورت تصاعدی تقویت شود. این یعنی سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی.

روش آموزشی مبتنی بر گیمیفیکیشن

زنجیره یادگیری

زنجیره یادگیری

زبانشناس با محاسبه‌ی زنجیره‌ی یادگیری (تعداد روزهایی که پشت سر هم زبان انگلیسی خواندی) تو را ترغیب می‌کند که در مسیر باقی بمانی.

زنجیره یادگیری

شاخص لغات

یادگیری لغات جدید، تاثیر مستقیمی بر سرعت تسلط شما به زبان انگلیسی دارد. با نشانه‌گذاری لغات جدید و مرور منظم آن‌ها، این شاخص را بالا نگه‌دار.

راز
زنجیره یادگیری

استراتژی‌های یادگیری

استراتژی‌های یادگیری زبانشناس کاملا کاربردی طراحی شده است. آنها را روی درس‌هایی پیاده‌سازی کن که نه خیلی ساده و نه خیلی سخت باشند.

استراتژی

روند پیشرفت

زبانشناس عملکرد شما را در یادگیری زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در نمودارهای مختلف نشان می‌دهد. سعی کن که روند پیشرفت ثابتی داشته باشی.

محتوای جذاب

محتوای جذاب

از جمله نخستین موضوعاتی که ما آگاه شدیم این بود که دانشجویان زبان انگلیسی بایستی باانگیزه باشند. برای همین شما در نرم‌افزار زبانشناس، زبان انگلیسی را با مطالب اصیل و جذاب یاد می‌گیرید. ما بسته‌های فراوانی را برای شما آماده کرده‌ایم و شما می‌توانید مطابق با علاقه‌ی خود آن‌ها را انتخاب کنید. اگر شما به چیزی علاقه داشته باشید انگیزه بیشتری برای یادگیری آن پیدا می‌کنید هنگامی‌که انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید، گیرایی شما چندین برابر بیشتر می‌شود.

زبانشناس، متدهای کارآمد زیر را به شما پیشنهاد می‌کند:

تکنیک سایه

تقویت مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک سایه

تکنیک سایه

گسترده خوانی و نقش آن در یادگیری زبان انگلیسی

دلهره

کاهش دلهره و اضطراب در هنگام مکالمه

تغییر عادت

تغییر عادت‌های روزانه ی غیرمفید به مفید

اهداف هوشمند

انتخاب اهداف هوشمندانه (SMART)

محتوای جذاب

افزایش سریع دایره‌ی لغات

برای یادگیری زبان، بایستی خود را تا جایی که می‌توانید درگیر آن بکنید. چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ آن را بسیار زیاد و در جایگاه‌های گوناگون گوش دادید. همین کار را برای زبان انگلیسی نیز انجام دهید. تا آنجایی که می‌توانید مطالب انگلیسی بخوانید و بشنوید. در نرم‌افزار زبانشناس یک سیستم نوآورانه یادگیری لغت بکار گرفته‌شده است که به طرز چشمگیری دایره‌ی لغت شما را افزایش می‌دهد. برای همین است که زبانشناس سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی است.

آیا بدنبال یادگیری زبان انگلیسی هستی؟

نرم‌افزار زبانشناس می‌تواند که تجربه‌ی جدید و موفقی را در آموزش زبان انگلیسی برای شما رقم بزند. امتحان آن رایگان است.

دانلود زبانشناس

برخی از منابع زبانشناس

بسته آموزشی داستان‌های واقعی

داستان‌های واقعی داستان‌هایی هستند که به‌طور ویژه‌ای برای یادگیری ناخودآگاه زبان انگلیسی ساخته‌شده‌اند. این داستان‌ها، به همراه خودشان مطالب تکمیلی و آموزشی زیادی دارند که می‌توانید آن‌ها را چندین روز داشته باشید و تمرین کنید. ازجمله مطالبی که به‌خوبی در این داستان‌ها یاد می‌گیرید، لغت‌های مهم کم‌کاربرد، گرامر زمان‌های حال استمراری، گذشته‌ی استمراری، حال کامل، و آینده است.

بسته آموزشی انگلیسی قدرت

اگر احساس میکنید مهمترین دغدغه شما مکالمه زبان انگلیسی است، این پکیج آموزشی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. اگر طبق برنامه‌ای که در این پکیج آموزشی ارائه شده است پیش بروید، ما تضمین میکنیم که ظرف مدت شش ماه قادر خواهید بود که با زبان انگلیسی به‌راحتی صحبت کنید.

کتاب گویای انگلیسی شیوا

در کتاب گویای آموزش زبان انگلیسی شیوا یاد می‌گیرید که چگونه همانند یک انگلیسی‌زبان، مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید. این این کتاب برای کسانی مناسب است که در سطح متوسط زبان انگلیسی قرار دارند. این کتاب پرفروش‌ترین ‌کتاب در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی است و روش ارائه شده در آن تاکنون در هیچ کتاب دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.

بسته آموزشی انگلیسی مهارت

اگر می خواهید علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی و مدیریتی را نیز یاد بگیرید این پکیج اختصاصی را انتخاب کنید. این پکیج برای کسانی مناسب است که از سطح بالایی در زبان انگلیسی برخوردار هستند. این بهترین پکیجی است که ما به افراد با سطحی بالاتر از معمول پیشنهاد می کنیم.

دیدگاه سازندگان نرم‌افزار زبانشناس


محتوای جذاب

حسین ناصری

خیلی‌ها برای آموزش زبان انگلیسی بهای فراوانی می‌دهند. از هزینه‌های مالی برای رفتن به آموزشگاه‌ها و خرید کتاب گرفته تا تلف شدن زمان برای رسیدن به کلاس‌های آموزش زبان در ترافیک آشفته‌ی شهرها. ولی اکثر زبان‌آموزان پس از سال‌ها دست‌وپنجه نرم کردن با زبان انگلیسی دست آورد دلخواه را تجربه نمی‌کنند. باور ما بر این است که این موضوع به خاطر پافشاری بیش‌ازحد بر روش‌های قدیمی آموزش زبان انگلیسی است.

محتوای جذاب

علی گلمیرزایی

منابع کسل کننده، روش های آموزشی غیر موثر، و کمبود وقت برای شرکت در کلاس های آموزشی، از جمله مسائلی هستند که علاقه مندان به زبان انگلیسی با آن مواجه اند. زبانشناس یک روش جدید و پر معنی برای کسانی است که عاشق یاد گرفتن، عاشق خندیدن، و علاقه مند به داشتن نگاهی متفاوت به دنیای پیرامون خود هستند.ما محتوایی آماده کرده‌ایم که زبان‌آموز را به رشد و تعالی، داشتن زندگی بهتر و کاملتر، و داشتن نگاهی متفاوت و جدید به دنیا تشویق کند.

نوشته‌های تازه:

سرها بالا... شانه ها به عقب... اعتماد بنفس برای مکالمه انگلیسی، حرکت!
سرها بالا... شانه ها به عقب... اعتماد بنفس برای مکالمه انگلیسی، حرکت!

مکالمه با اعتماد بنفس هم آرزوست. چه کسی دوست ندارد که سینه سپر کند و با هر کسی که دوست داشته باشد، با لبخند و اعتماد بنفس مکالمه زبان انگلیسی کند؟ در مقاله امروز به بحث این موضوع خواهیم پرداخت.

برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی
برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی

برنامه ریزی گامی بسیار بلند برای پیشرفت با سرعت نور است. با برنامه ریزی میتوانید پیشرفت خود را ارزیابی کنید، به خود انگیزه داده و از روند یادگیری خود لذت ببرید. در این مقاله شما با شیوه ی درست برنامه ریزی آشنا خواهید شد.

خاطره‌ای در رابطه با آخرین سفرتان بنویسید
خاطره‌ای در رابطه با آخرین سفرتان بنویسید

در این تاپیک ده تا 15 خط درباره یک خاطره از آخرین مسافرتتان بنویسید و مهارت رایتینگ خود را به چالش بکشید.

۱۰،۰۰ ساعت برای یادگیری چرا؟ وقتی ۲۰ ساعت کافیست!!!
۱۰،۰۰ ساعت برای یادگیری چرا؟ وقتی ۲۰ ساعت کافیست!!!

چه کسی از یادگیری سریع یک مهارت بدش می آید؟ همه ما دوست داریم در سریعترین حالت ممکن یک مهارت را آموزش ببینیم. در این پست به معرفی اصولی خواهیم پرداخت که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان، سریعترین بازده ممکن را دریافت کنید.

۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها
۱۰ اشتباه رایج در یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم ها

آیا از آن دسته زبان آموزانی هستید که عاشق یادگیری زبان با تماشا فیلم است؟ در مطلب امروز، با اشتباهات رایج در استفاده از فیلم ها آشنا خواهید شد، تا بتوانید حداکثر استفاده از این ابزار قدرتمند را ببرید.

270 دیدگاه:

مریم

سلام اقای ناصری
بنده چند روز پیش نرم افزار شما رو روی گوشیم دانلود کردم و متوجه شدم که خیلی میتونه به من در یادگیری زبان کمک کنه( داخل پرانتز عرض کنم که هدف من آزمون آیلتس و تحصیل دوره دکترا در یک کشور دیگه س).
مشکل من در استفاده از نرم افزار اینه که وقتی میخوام از قسمت ‘سرویس’ ها امکان نا محدود نرم افزار شما رو خرید بکنم با این پیغام مواجه میشم : ‘متأسفانه بازار متوقف شده است’ یا اینکه با روش پرداخت اینترنتی میگه : ‘Do not start,try egain later’
خب من مجبور شدم هم اپلیکیشن شما و هم اپلیکیشن بازار رو از گوشیم حذف و مجدد نصب بکنم و در نرم افزار بازار اکانت هم با شماره موبایلم ساختم.ولی متأسفانه همچنان این مشکل وجود داره.
ممنون میشم به من بفرمایید که چیکار باید بکنم برای خرید نرم افزار شما

وحید

درود بر شما جناب ناصری
راستش عاشق مطالعه هستم و طی نیم ساعت تمامی مطالب و توضیحاتتون توی صفحه ی اصلی وبسایتتون رو خوندم.
از تکنیک ۵گانه ی یادگیریتون خیلی خوشم اومد و تصمیم گرفتم این نرم افزار رو نصب کنم تا با کارآیی اون آشنا بشم.
پس از نصب و کمی کار کردن خیلی خوشحال شدم و امروز تصمیم گرفتم بخاطر حمایت سازنده نرم افزار هم که شده طرح بینهایت رو خریداری کنم.
نکته ی جالب اینجاست که همسرم به کلاس زبان میره و پس از اینکه نرم افزار رو به معلم زبانشون نشون دادن و طرز کارش رو توضیح دادن ایشون که دارای ۳۰ سال سابقه تدریس هستن گفتن حتما با این نرم افزار نتیجه خواهید گرفت و روشش هم بسیار مدرن و عالیه.
من هم بسیار خوشحال شدم و بسیار جدی تر عزمم رو جزم کردم.
از شما نهایت تشکر رو دارم و خوشحالم که هموطنان فرهیخته ای همچون شما دارم.
برای شما و خانواده محترمتون موفقیت و سلامتی آرزو میکنم.

رویا

سلام.من رویا هستم.لیسانس ادبیات زبان انگلیسی از دانشگاه ملی لرستان دارم.سال 92 فارغ التحصیل شدم.از دوره راهنمایی به طور مداوم کلاس زبان میرفتم تا کنکور.شاید ده میلیون کلمه حفظ بودم.صحبت میکردم خیلی روان نه ولی در حدی که بتونم با یک انگلیسی زبان صحبت کنم و منظورمو بفهمونم میتونستم.یادداشت های روزانه ام را به انگلیسی مینوشتم.حالا شاید کمی هم اشکال گرامری داشت.تو کنکور ازمایشی سنجش نفر اول شهرستان و نفر چهارم استان و نفر 129 کشور شدم.همیشه ترازم تو کانون قلم چی.بالای 7 هزار بود.ولی بعد از ورود به دانشگاه تصوری که داشتم از دانشگاه براورده نشد همش ادبیات و تاریخ انگلیس و مکتب های ادبی و چند واحد فرانسه و چیزایی که اصلا با روحیات من سازگاری نداشت.کم کم افت کردم.و فقط دنبال مدرک بودم.مدرک که گرفتم کلا از زبان اومدم بیرون.و شاغل شدم.کاری که اصلا به رشته ام ربطی نداره.ولی الان بعد از 3 سال دوباره علاقه ام به زبان برگشته.رفتم کلاس زبان ثبت نام کردم.الان دارم کتاب english file2 را میخونم.دیروز تو نرم افزار بازار بودم که اپلیکیشن شما را دیدم نصبش کردم.و دیشب درس ابتدایی را گوش کردم دیدم خیلی ساده است.رفتم انگلسی قدرت را گوش دادم.همزمان که گوش میدادم کامل متوجه میشدم چی میگید.و اصلا صدا را استپ نکردم.همونجور که گفتید برای یادگیری زبان علاقه احتیاجه هیجان احتیاجه.خواستن احتیاجه.من عاشق زبانم.عاشق اینم که بتونم روان صحبت کنم.از تمام کلماتی که قبلا حفظ بودم یک دهمشو شاید الان حفظ باشم.همه کلمه ها برام اشنا هستن ولی یادم نمیان معنیشون.ولی الان دارم همه تلاشمو میکنم.ببخشید زیاد حرف زدم.در اخر امیدوارم که در کارتون همیشه موفق باشید.و ممنونم از اپلیکیشن خیلی خوبتون.من به چندتا از دوستامم معرفیش کردم.در پناه حق.

عاطفه

سلام
واقعا خسته نباشید نرم افزار خوبی رو درست کردید
من 4 ساله که زبان تدریس میکنم و برای تقویت speaking شاگردام و اینکه اونارو مجبور به صحبت کنم راه های زیادی رو ازمایش کردم ولی اون جوری که باید نتیجه نگرفتم..ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

پکیج داستان واقعی رو مطالعه بفرمایین و درسنامه هاشو تا آخر پیش برین، درسنامه های جالبی برای یادگیری مکالمه و گرامر داره که عینا میتونه تو کلاس اجرا بشه.

مسعود

با سلام
قبل از هر چیز از کارهای زیباتون در جهت یادگیری زبان خارجی تشکر می کنم .
من و همسرم مشغول گذراندن دوره آیلتس هستیم ولی متاسفانه بعد از گذشت چند ماه احساس کردم که پیشرفت بسیار کندی دارم و بدلیل نداشتن فرصت زیادبرای امتحان واینکه با این شرایط نمره مورد دلخواه را بدست نخواهم آورد در اینترنت با وجود اینکه بارها جستجو کرده بودم و راهی را پیدا نکردم ولی باز به سرچ کردن ادامه دادم تا اینکه به سایت و نرم افزار شما برخورد کردم و صحبتهای شما برایم جالب و کاملا ملموس چون با تمام انها به نوعی مواجه شده ام . با اینحال با توجه به اینکه حدود 2 ماه بیشتر زمان به امتحان ندارم می خواهم روشهای شما را امتحان کنم.
معلمم به من پیشنهاد کرده که تمامی کارهایت را باید کنار بگذاری و تمام وقت زبان کار کنی تا موفق بشی .
من فکر می کنم حتما باید کسی در کنارم باشه که به زبان انگلیسی مسلط باشه تا وقتی صحبت می کنم ایرادهای منو بگیره تا من بتوانم صحیح صحبت کنم .
در نهایت ضمن تشکر مجدد خواهشمندم من را راهنمایی کنید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. شما میتونین پکیج داستان واقعی رو بخونین و درسهای پرسش و پاسخیشو به صورت دونفره با همسرتون اجرا کنین. یعنی یکبار شما سوال بپرسین همسرتون جواب بده و برعکس.
فکر میکنم اینجوری سریع بتونین خودتون رو تقویت کنین.

مریم

سلام و خسته نباشید
من راستش دانشجوی ترم 5 رشته ی عمران در دانشگاه صنعتی اراک هستم ولی اصفهان زندگی میکنم و واسه تحصیل ب اراک رفتم
قبل از سال کنکور ب صورت متوالی ب اموزشگاه زبان میرفتم و خیلی هم موفق بودم و تا حد زیادی زبان را یاد گرفتم
از سال کنکور کارشناسی دیگه کلاس رفتن و کنار گذاشتم و ب علت درگیر شدن با درس و دانشگاه اونم توی یه شهر دیگه وقت واسه کلاس زبان رفتن نداشتم و کم کم حس میکردم دارم خیلی چیزارو فراموش میکنم
من بسیار زیاد عاشق زبانم و خیلی در این زمینه موفق بودم
ولی از فکرش بیرون اومده بودم
به صورت کاملا تصادفی و توی برنامه های پیشنهادی نرم افزار بازار وقتی ک در حال دانلود نرم افزار اکسل بودم این نرم افزار دیدم و دانلود کردم
و طبق انتظارم باید حداکثر نیم ساعت بعد از نصب نرم افزار اونو پاک میکردم چون مث سایر نرم افزار های مشابه تصور میکردم
برنامه را باز کردم و یه مقدار باش اشنا شدم و حتی یه درسش رو بررسی کردم و حتی نفهمیدم که چقد زمان گذشت
حس خوبی بعد مدت ها بم دست داد و امیدوارم ک بتونم اونجوری ک میخوام از برنامه استفاده کنم و برنامه به سرعت پیشرفت کنه و موفق تر بشه

رضا

با سلام و عرض ادب خدمت جناب ناصری . بابت نرم افزار ویژه ای که تهیه کردین بهتون تبریک میگم. من تا امروز راه های مختلفی رو امتحان کردم و متاسفانه بعد از مدت کوتاهی خسته کننده می شد و از یادگیری دست می کشیدم . از کتاب ۵۰۴ گرفته تا خواندن لغات مختلف و جعبه لایتنر و نرم افزار های مختلف و ….
البته جعبه لایتنر خیلی خوب بود ولی متاسفانه بعد از یه مدت یادگیری کسالت آور می شد . و نرم افزار هایی هم بودن که کارایی خوبی داشتن مثل «مِمرایس» و یا «چهار هزار کلمه» ولی این نرم افزارها با توجه به مفید بودنشون بعد از یه مدت خسته کننده می شد. تا این که امروز وقتی تو بازار دنبال یه برنامه می گشتم ٬ اتفاقی به برنامه زبانشناس برخوردم و با نا امیدی و شاید از سر بی کاری برنامه شما رو دانلود کردم ( با خودم گفتم اینم مثل بقیه….. ٬ فوقش یه نگاهی بهش میندازم) . ولی بعد از استفاده متوجه کیفیت کار شدم و بهش علاقه مند شدم. شما در این برنامه با چند بعدی کردن آموزش از خسته کننده بودن یادگیری زبان کاسته اید. دلیل ویژه بودن این برنامه هم همینه به نظرم . شما با ادغام لغات ٬ داستان ها ٬ صدا و فیلم در آموزش زبان در ایران گام بلندی برداشته اید.ولی همچنان جای کار زیادی دارید . به نظر حقیر اگر موسیقی و عکس را هم به بعد های آموزشی اضافه کنید کارایی این برنامه به مراتب بالا خواهد رفت . در مورد لغات جدید که انتخاب میشوند نیز اگر روانتر و سریع تر در خود اپ ترجمه شوند ٬ خیلی عالی خواهد شد . یعنی این که نیازی به ترجمه کننده های مختلف نباشد .در آخر باعث خوش حالیست که اینچنین نرم افزاری در کشور ما در دسترس علاقه مندان و دانشجویان می باشد . با آرزوی پیشرفت روز افزون زبانشناس در آموزش زبانهای دیگر و فراگیر شدن آن در سطح بین الملل.

حسین ناصری
حسین ناصری

خیلی ممنونم از نظر لطفتون. دقیقا این چیزهایی که فرمودین مد نظرمون هست که اضافه بشن تا کیفیت کار با نرم افزار در سطح بالاتری قرار بگیره

مهدی

سلام جناب ناصری.
از زحماتتون بسیار متشکرم.
من از حدود ۱۲ تا ۱۷ سالگی کلاس زبان میرفتم. اما هیچ چیز یاد نگرفتم.
شاید دایره لغاتم بیشتر شد و یه کم متنها رو میفهمم، اما واقعا نه به اندازه ۶ سال زبان خوندن.
بعد از ورود به دانشگاه میخواستم دوباره کلاس برم اما واقعا دیگه تنفر پیدا کرده بودم.
از طرفی اگر بخوام الآن برم کلاس چون سطحم بالا نیست یا خیلی فشرده باید بخونم که وقتش رو ندارم ، یا باید حدود ۳ سال کلاس برم که مطمئنم بعد از یه مدت بی انگیزه میشم.
از طرفی تاثیر فیلم دیدن خیلی زیاده اما متاسفانه خیلی از فیلمها خارجی برای یه پسر جوون مثل من مناسب نیست.
این ترم تو دانشگاه زبان عمومی دارم. وقتی دیدم چقدر وصعم داغونه دتبال یع برنامه مناسب بودم.
بین برنامهها بازار مال شما واقعا کامل بود.
چون هم لایتنر داشت، هم کارتون، و هم صوت.
فقط از مکالمه نگرانم که اون هم امیدوارم با استراتژی هایی که گفتید درست بشه.

اسماعیل

سلام حسین جان
اقا من نمیدونم چطور ازت تشکر کنم …. من چندین ساله که دوست دارم زبان یاد بگیرم اما وقتی میخاستم شروع کنم میدیدم که استراتژی خاصی برای این کار ندارم و واقعا حالم گرفته میشد و کلا فراموشش میکرددم برای چند ماه.
اما وقتی چند وقت پیش به طور اتفاقی در یکی از سابت ها با نوع اموزش شما اشنا شدم گفتم بزار اینم امتحان کنم شاید جواب داد …. این شد که اپلیکیشن شما رو دانلود کردم . اولش فکر میکردم که باید هزینه ای بدم بابتش ولی وقتی دیدم رایگانه بیشتر جذبش شدم 😁😊
خلاصه از اون روز من تمرینام منظم تر شده و همون روشی که همیشه دوست داشتم باهاش انگلیسی یاد بگیرم رو پیدا کردم یعنی با صوت و فیلم
در کل خیلی اقایی و دمت گرم
یه پیشنهاد هم بدم ممنون میشم بهش یه نگاه بندازی ….من فکر میکنم تو بخش گرامر زمان یکی از مهمترین ارکان هست و کاش بهش بیشتر بپردازید… جدای از اینکه ما سه زمان حال و گذشته و آینده داریم برای هر کدوم چهار حالت ساده . استمراری . کامل و کامل استمراری داریم خیلی خوب میشد اگه در اپلیکیشن به همه اینها به صورت جداگونه پرداخته میشد.
با تشکر

صبا

سلام خسته نباشین استاد.من نرم افزارو دانلود کردم .ولی اموزشش کجاس؟ اصلا نمیتونم پیدا کنم همش دارم دور خودم میچرخم.این گزینرو میرنم اون ۱کیو میزنم ولی اصلا نمیتونم وارد بخش اموزش و شرو درسا بشم.تورو خدا کمکم کنین.هر کی نظر میذاره فلان بخشش خوبه عالیه.اصلا نمیدونم از کجا وارد اون قسمتا بشم..منم زبانم ضعیفه نمیدونم از کجا شرو کنم.اگه همزمان هم انگلیسی بخونم هم المانی قاطی میکنم؟دوتاشو همزمان نمیشه خوند ؟چون به هردوتا زبان نیاز جدی دارم ببخشید ۱مورد دگه.من اولش ایمیلمو اشتباهی وارد کردم تو ثبت نام در حالی که اون میل وجود خارجی نداره .دوباره نرم افزارو پاک کردم و دوباره با میل اصلی خودم ثبت نام کردم الان دگه نمیتونم نظر بذارم میل اصلیمو مینویسم میگه ایمیل معتبر نیس چرا.؟نکنه دوتا میل ثبت شده تو ثبت نام؟الان میل اولی که اشتباه بود رو پایین مینویسم شاید سند بشه ولی اگه نظم سند شد.اون میل من نیس .نمیدونم چطور میل اصلیمو بشما بگم که اگه مطلبی قراره سند شه به میل خودم ارسال بشه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
لطفا در پاسخ به همین پیغام ایمیلتون رو بنویسین یا از بخش ارتباط با ما داخل سایت یا از بخش ارتباط با ما داخل اپلیکیشن با ما ارتباط برقرار بفرمایین که مشکل شما رو حل بکنیم.
ممنونم.

هادی

یادگیری یک علم شبیه خوردن اولین طعم یه غذا برای آدم هست اگر بد طعم باشه دیگه تا آخر عمر نمیخوره درست مثل بچه ها که گوشت نمیخورن
7 سال از عمر ما با متد های غلط آموزشی زده کردن و به هر دری زدیم نشده صفحه تبلت من پره از نرم افزار های زبان ولی اغلبشون رو آدم رغبت نمیکنه دوبار بره ببینه
این آخرا واقعا بریده بودم و دنبال یه نرم افزار خوب میگشتم چند مدت وقت گذاشتم نرم افزار های زیادی رو دیدم و آخر نرم افزار شما رو دیدم و بی درنگ نصبش کردم نظرات کسایی که گرفته بودن همه عجیب مثبت بود
روش شما خیلی خوبه چون گرامر و متن و ترجمه کنار همن داستان هم واقعا مانند نمایشنامه خونده میشه آدم طبیعی باورش میشه و بیشتر تو ذهن میمونه
من قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا رو تابستان داشتم و تمام نگرانیم بابت آیلتس زبان بود
امید وارم بتونم
واقعا کار پسندیده و ابتکار خوبی بود خیلی با نمایشنامه ها حال کردم دمتون گرم

فقط نگران اینم بادنرم افزار شما چقدر دایره لغاتم زیاد میشه

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. نرم افزار ما یکی از کلیدی ترین نکاتش افزایش سریع دایره ی لغات شما هست. و تعدادش هم به میزان درسی که میخونین بستگی داره. در کل میتونم بگم از بابت لغت با نرم افزار ما هیچ نگرانی نخواهین داشت.

امید

سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما.
سایت و محتویات رو نگاه کردم و بسیار فنی بود. میخواستم با توجه به مشکلاتم بنده رو کامل راهنمایی کنید و مدت زمانی که طول میکشه تا دستورالعمل های شمارو پیاده کنم رو تخمینی به بنده بفرمایید.
سطح زبان بنده در حد متوسط می باشدو دانشجوی دکتری عمران هستم. کلمات 504 و بعضا کلمات ضروری تافل رو بلدم ولی نه بطور کامل. میخواستم در سه مهارت شنیداری و مکالمه و نوشتاری بسیار عالی شوم تا در ازمون تافل با نمره بالای 100 موفق شوم و گویا ازمون تافل ibt بیشتر متکی بر شنیداری هست. ممنون میشم ابزار و نکات لازم رو برای بنده ایمیل کنید تا از خواندن مطالب متفرقه پرهیز کنم و متناسب با این نیازها پیشرفت خوبی داشته باشم.
با تشکر فراوان از جنابعالی

نرگس

سلام آقای ناصری؛
امیدوارم با استفاده از این نرم افزار و راهنمایی شما مشکل همیشگی من در مکالمه ولیسینیگ حل بشه.
من امسال در کنکور دکتری رتبه خوبی کسب کردم و برای مصاحبه به چند دانشگاه خوب رفتم ولی متاسفانه نتونستم از پس سوالای زبان ب خوبی بربیام و از طرفی مدرک زبان که در مصاحبه خ تاثیر داره رو هم نداشتم و متاسفانه قبول نشدم.
البته من در کنکور دکتری هم زبان نزدم و با بالا زدن درصد دروس تخصصی موفق شدم رتبه ی خوبی کسب کنم.انشالله ک با کمک شما بتونم ضعفم در لیسینیگ و اسپیکینگ برای همیشه جبران کنم.
من کتاب 504 رو خوندم و در همین حد لغت بلدم.حالا به نظر شما من از چ سطحی شروع کنم خوبه؟سطح متوسط برای من سطح خوبی هست؟
از راهنماییتون بسیار ممنونم

سهیلا

سلام
واقعیت اینه که یادگیری زبان انگلیسی همیشه جزء علاقه مندی های من محسوب میشده اما راستش رو بخواید این مسئله همیشه برام صرفا به عنوان یه علاقه باقی موند. من تو تمام سالهای تحصیلم هیچ وقت به صورت جدی سراغ این علاقه مندی نرفتم. نه کلاسی، نه آموزشگاهی، نه کتابی… زبان انگلیسی برای من، تو همون مقطع دبیرستان موند و بعدها هم، تنها به همون چندواحد درس زبان عمومی و تخصصی دانشگاه محدود شد.
سال پیش مجبور به ارائه ی مدرک زبان به دانشگاه برای گذراندن آزمون جامع تو مقطع دکتری بودم. این مدرک رو به لطف نداشتن نمره ی منفی آزمون و کمی خوندن، با یه نمره ی ناپلئونی، تونستم بگیرم و مشکلم رو حل کنم اما برخلاف ظاهر قضیه، مسئله و مشکل اصلی من، با شدت بیشتری به قوت خودش باقی موند، ضمن اینکه هیچ وقت به علاقه مندیم هم نرسیدم.

بخاطر همین قضایا که شرح دادم حضورتون، زمان زیادی هست که مترصد فرصتی بودم تا یادگیری زبان رو به صورت جدی شروع کنم که بصورت خیلی اتفاقی و غیر منتظره با نرم افزار شما آشنا شدم. وقتی بازخوردها از برنامه ی شمارو دیدم و کامنت های دوستان رو خوندم راغب به نصب برنامه و خرید بسته ی بی نهایت شدم و بعد، وقتی که با سایتتون هم آشنا شدم و منطق شما تو آموزش رو شناختم، کاملا قانع شدم و اعتماد فوق العاده ای به این رویه دارم. از طرفی امید و علاقه م به یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر شده، البته هنوز به صورت کاملا جدی و برنامه ریزی شده، استفاده از زبانشناس شروع نکردم.
امیدوارم تمام امید و علاقه و از همه مهم تر، نیازم به یادگیری زبان انگلیسی با کمک شما و زبانشناس و صدالبته پشتکار خودم، خیلی زود به بار بشینه…
بی نهایت تشکر میکنم از پشتیبانی صمیمانه ی شما و بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

ترنم

سلام استاد

امیدوارم که حالتون خوب باشه و روزگار وقف مرادتون باشه…

بازم ممنون بابت راهنمایی های مؤثرتون.وایی استاد نرم افزارتون فوق العاده است.باور نمیکنید وقتی دارم باهاش کار میکنم اصلا گذر زمان رو متوجه نمیشم.همه حواسمو به خودش جلب کرده.فقط توی صوتش یکم اوایلش مشکل داشتم که اونم رفع شد.خانم که متن رو تلفظ میکرد ابعضی جا اینق در تند بود که متوجه نمی شدم تا اینکه وقتی روی لغات کلیک میکردم و پنجره اش باز شد فهمیدم دوباره بصورت جداگانه فقط تلفظ اون کلمه رو میتونم بشنوم که خیلی بخاطر این موضوع خوشحال شدم.واقعا دستتون درد نکنه همه چی تمومه:-D
و اما راجع به تجربیاتم..
راستش سراغ هر اموزش خونگی و اینترنتی که رفتم خیلی نتونستن منو جذب کنن و انتظاراتمو براورده کنن.یجورایی زود خسته میشدم چون روششون روش جالبی نبود.منم دقیقا اشتباهات شمارو داشتم.حفظ تند تند لغات و گرامرو و تلفظشون
اصلا من فک میکردم اینارو باید جدا جدا یاد بگیرم,اول حفظ و املای لغات , بعد معناشون , و بعد تلفظو آخرشم گرامر که چطوری اینارو توی جمله کنار هم بچینم
واسه همین کلافه میشدمو چیزی نمی گذشت که از خودم نا امید میشدمو کنار میذاشتم.
اما خدارو شکر خوشحالم که با اشنا شدن با روش تدریس شما و نرم افزار خوبتون متوجه ی اشتباهم شدمو و فهمیدم روشم چقدر اشتباه بود.اما حالا روز به روز برام جالب ترو شیرین تر میشه.و از همه مهمتر به طور باور نکردنی لغات توی ذهنم میمونه و این شاهکاره..
استاد ممنون بخاطر اینکه همچنان کنار ما هستید.تشکر و سپاس فراوان دارم از شما

مریم

سلام جناب آقای ناصری
خیلی وقت بود که به فکر یادگیری زبان بودم که امروزه نیازش کاملا محسوسه. حوصله و تحمل کلاسهای زبان را ندارم و کلا فکر میکنم روش خیلی جالبی را دنبال نمیکنند. در اینترنت سرچ کردم و با نرم افزار روبی آشنا شدم اون نرم افزار را نصب کردم و مدتی استفاده کردم ولی باز هم برای من خسته کننده و ملال آور بود. مدتی بی خیال شدم باز دیدم نیاز دارم. باز سرچ کردم و دنبال روش متفاوتی بودم که با سایت شما و نرم افزار بسیار خوبتون آشنا شدم. امیدوارم بتونم استفاده کنم و زبان خوندن برام کسل کننده نباشه.
ممنونم از حسن توجه جنابعالی

Ali

سلام آقای ناصری. من دیشب نسخه بتا 5.0.0 نرم افزارتون رو دانلود کردم.از لحاظ گرافیکی فوق العاده شده.جدی میگم حتی از کاسکو هم بهتر شده.اصلا انتظارشو نداشتم.واقعا دستتون درد نکنه.فقط یه سوال قرار بود یه بخش فیلم هم قرار بدید تو نرم افزار اونو چرا تو این آپدیت نزاشتید؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. این آپدیت خیلی خیلی خیلی وقتمون رو گرفت. انشالا از این به بعد سرعت اضافه کردن ویژگی ها افزایش پیدا میکنه. البته شما فقط تغییرات ظاهری رو میبینین اما ما کارهایی کردیم که اضافه کردن فیلم و ویژگی هایی که در آینده با اون آشنا میشید با سرعت بیشتری انجام بشه.

Ali

یعنی طی دو سه هفته آینده این تغییرات رو اضافه میکنید درسته؟

پرهام

سلام اقای ناصری میخواستم ازتون بپرسم که بخش های که توضیح میدن رو مثل کتاب گویا که هم تند حرف میزنن و هم لغات جدید زیادی رو دارن چجوری بخونم؟باید مثل داستانا خونده بشن؟

مریم

من دانشجوی دکتری هستم که متاسفانه زبان یکی از دغدغه های اساسی من بوده و هست و متاسفانه هیچ وقت وقت لازم رو براش نذاشتم که حالا دیگه مجبورم تا آزمون جامع حتما مدرک مورد تاییدی به دانشگاه تحویل بدم
وقتی به برنامه شما برخوردم احساس کردم دقیقا اون راهی هستش که میتونم حتما ازش نتیجه بگیرم
البته متاسفانه هنوز درست حسابی براش وقت نذاشتم
یعنی اگه میدونستم روزانه یا هفتگی باید چقد وقت بذارم حتما این کارو همیشه با برنامه ریزی انجام میدادم و اگه راهنمایی و کمک کنید از این بابت ممنون میشم
توضیحاتتون خییییلی دقیق و کاربردی بود و حتما تلاش میکنم رعایت کنم
در مورد گرامر هم متاسفانه هنوز تقریبا هیچی!
برای آزمون دکتری کتابهای گرامری تهیه کرده بودم و یه مطالبی رو میخوندم ولی متاسفانه انگار فقط به حافظه کوتاه مدت سپرده می شدند چون بعد از چند وقت برای پاسخگویی به تست ها با مشکل مواجه می شدم
به هر حال بازم از برنامه مفیدتون ممنونم
و اگه راهنمایی کنید با برنامه ریزی وقت مورد نیاز رو با کمال میل برای یادگیری و استفاده ازاین برنامه خواهم گذاشت
منتظر راهنمایی های شما هستم
متشکرم

a

با سلام و خسته نباشید.
آقای ناصری میخاستم خواهش کنم سوال من و هم جواب بدین .آخه نرم افزار رو دانلود کردم ولی نمیتونم با سرور برقرار کنم و نرم افزار رو اجرا کنم. میشه لطفا کمک کنید. با تشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام دوست گرامی
من به ایمیل شما ایمیل زدم لطفا اونجا جواب بدین.

وحید

سلام
ممنون از طراحی این نرم افزار و اینکه مشکل زبان وامتحان آیلتس که مشکله خیلی از افراده جامعه است براتون مهم بوده.
من یک بار امتحان آیلتس دادم ۴ ماهه پیش و۶ اورال گرفتم که باید همه اسکیل هارو ۶ میشدم ولی متاسفانه لیسنینگ ۵/۵ شدم و باید یه بار دیگه امتحان بدم، من زبانو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه وقتی میخوام واسه امتحان بخونم خیلی واسم سخت میشه،میخوام از نرم افزارتون استفاده کنم امیدوارم تو نمره من وهمه دوستانی که استفاده میکنن تاثیر مثبت داشته باشه،مجددا بابت این نرم افزار ازتون تشکر میکنم.

حسین ناصری
حسین ناصری

اپلیکیشن ما برای لیسنینگ خیلی خوبه. پیشنهاد میکنم تکنیک سایه رو روی درسهای داستان واقعی و انگلیسی قدرت اعمال کنین

ترنم

سلام آقای ناصری
خیلی خوشبختم از آشنایی با شما.راستش منم بی نهایت خوشحالم که با وب سایت شما و در نهایت با نرم افزار تون آشنا شدم…
نرم افزارتون و تکنیک های یادگیرتون فوق االعاده است عالیه.من راستش خیلی توی یادگیری پیش نرفتم تازه یه روزه که نصبش کردم اما توی همین مدت کوتاه حسابی از کار کردن باهاش لذت بردم.
من علاقه ی زیادی به یادگیری زبان انگلیسی دارم ولی متأسفانه همین مشکل شمارو داشتم.یکی از علت هایی که منو جذب و مصمم کرد در یادگیریش اینکه دنیای امروز ما دنیای تکنولوژی و پیشرفت و زبان انگلیسی هم یه زبان مشترک برای رابطه برقرار کردن با این هاست.یعنی یجورایی نقش سیم اتصال رو داره.و هم اینکه صادقانه بگم الآن دیگه اکثر مردم ما این زبان رو بلد هستن و من وقتی توی جمع دوستان و آشنایان خودم هستم و اونا اصطلاحات و جملات انگیسی بکار میبرن و من وقتی چیزی از حرفاشون متوجه نمیشمو بلد نیستم منزوی میشم و اعتماد به نفسم پایین میاد.بخاطر مشغله هاییم که دارم وقتی برای رفتن به کلاس زبان ندارم.برای همین وقتی با وب سایت شما و نرم افزار شما آشنا شدم انگار دنیا رو بهم دادن.کلی ذوق کردم و خوشحال شدم.و ممنونم از شما که تجربیات خودتون رو در اختیار ما گذاشتید واقعا تشکر میکنم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشید…
در ضمن من لغات خیلی دیر توی ذهنم میشینه و زودم فراموش میکنم.یعنی همون لحظه یاد میگیرمااااا ولی دو سه روز بعد یا بعد یه مدت یادم میره.و همچنین تلفظ اونها…میشه خواهش کنم کمکم کنید و بهم راهکار نشون بدید ممنون میشم از لطفتون.

پاینده باشید

آرزو

سلام به شما آقای ناصری
تبریک میگم بهتون بابت همچین نرم افزاری
من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی رو به زودی با برگزاری جلسه دفاعم به اتمام میرسونم.
۲۸ سالمه و با نهایت تأسف سطح زبانم بسیار پایین و در حد دبیرستان متوقف شده،
هموتطور که اطلاع دارید بازار کار حرفه ای الان به سمت و سویی رفته که تسلط به زبان یک مهارت واجب به حساب میاد و برای پیدا کردنه یه شغل مناسب تو رشته تحصیلی من قطعأ تسلط به زبان لازمه.
حقیقتأ از بی استعدادیم نیست که زبان بلد نیستم،از بی علاقگیم به یادگیری زبانه و این ریشه در دوران دبیرستانم داره که معلم های خوبی نداشتم و سعیشون بر این بود که زبانو به خوردمون بدن،نه اینکه آموزش بدن.
الان به مرحله ای رسیدم که میخوام وارد بازار کار حرفه ای بشم و نیاز دارم زبانمو به سرعت قوی کنم،چند روزه مدام پیگیر اینم که از یه راه راحت و در دسترس شروع کنم،اپلیکیشن های زیادی رو سرچ کردم اما نظرات در مورد نرم افزارشما خیلی مثبت بود.دیشب نصب کردم و از امشب شروع میکنم . امیدوارم بهم کمک زیادی بکنه چون مصاحبه های کاریه زیادی پیش رو دارم که همشون وابسته به تسلط به زبان هستن.
ممنون از پشتیبانیتون.براتون موفقیت و سربلندی ارزو میکنم

A

با سلام، جناب حسین خان من برنامه زبان شناسی را دانلود کردم ولی وقتی می خام نصب کنم، آدرس پست الکترونیکی رو که وارد میکنم به من خطای عدم ارتباط با سرور میده .نمیتونم از برنامه اتون استفاده کنم.میشه کمک کنید.

فرزانه

سلام اقاي ناصري
ممنون از نرم افزار خوبتون
من زبان ياد كرفتن دوست دارم ولي نميدونم جرا واسه ياد كرفتنش هم تا حالا تلاشي نكردم جز يه ترم كه رفتم كلاس interchang
اينطوري كه شما فرموديد خيلي هم فرقي نميكرده اكه كلاسهايي رو هم ميرفتم شايد اكه انرزي ميذاشتم و به هدف نميرسيدم عطاي يادكيريش به لقاش ميبخشيدم
من خيلي تو نت به خواسته هاي اطلاعاتيم ميرسم، و وقتي خواستم شروع كنم به سايت شما رسيدم و ديكه به سايت ديكه اي هم سر نزدم
جون كاملا منطقي به نظر ميرسه روشتون
و اينكه با توجه به درسهايي هم كه ميفرستيد ادم احساس ميكنه يه معلم خصوصي خوب و كاردان داره كه به ادم انكيزه ادامه مسير ميده
بازم ممنون

مجید

سلام جناب ناصری من لیسانس هوش مصنوعی دارم ولی متاسفانه توی زبان انگلیسی مشکل زیاد دارم
متاسفانه نمیدونم زبان و چطور باید بخونم؟اصلا چی باید بخونم؟
خیلی خیلی مشتاقم بتونم زبان انگلیسی و متوجه بشم و speaking رو در سطح عالی داشته باشم ولی واقعا برام قابل هضم نیست.
طریقه اشنایی با نرم افزار فوق العادتون هم از طریقه یکی از دوستام بود که خیلی خیلی ازش تعریف کرد که واقعا الان میبینم جای هیچ اغراقی هم نبوده.
منت بزرگی سرم میزارین اگه روش خوندن زبان رو بهم یاد بدین.
بابت این نرم افزار که واقعا جای تبلیغ بی حدواندازه هم داره ممنونم.فک کنم توی همین سه روز گذشته سه نفرو میشناسم که معرفی کردم و راضی بودن از نرم افزارتون.برای اینکه بتونم تشکر خشک و خالی کرده باشم ازتون حداقلش میتونم قول بدم تبلیغ خوبی داشته باشم از این کار بی نظیرتون که لیاقتش هم دارین.
براتون ارزوی موفقیت بیشتر و بیشتر دارم.

سارا

درود بر شما استاد بزرگوار
پیشاپیش از زمانی که اختصاص میدهید و اطلاعاتی که بی چشم داشت در اختیار سایرین قرار می دهید سپاسگزارم.
با کمال شرمندگی نرم افزار را برای کسی نصب کردم و آدرس میل خود را دادم .که ایشان بعدا حذف کردند. اما بنده قبلا مشغول جستجو در وب بودم که با سایت شما اشنا شدم و به خاطر مشابهت با روشی خارجی که به نظرم استاندارد میامد ولی پیاده نکردم وبرای بررسی بیشتر و به امید پیدا کردن راه حلی برای حل مشکلم به عضویت سایت شما درآمدم و فعلا سالی - هری را دید، را دیدم.
مشکل بنده دادن امتحان تافل و جی آر ای است. 3 بار امتحان دادم و به جز دفعه اول که حقیقتا شرایط خاصی داشتم . در دو دفعه بعدی با انجام تمام اصول گفته شده توسط استاد این امر که همه شاگردانش 90 تا 110 میگرند واقعا نمیدانم چه اتفاقی افتاد.

T=50 : R 11-L 11- S 17 - W 11
T=68: R 15-L 15- S 20- W 18
T=76 : R 22- L 18- S 17- W 19

سطح بنده اپر اینترمدیت می باشد . دفعه دوم همزمان با کلاس به مدت 40 روز روزی سه ساعت مطالعه کردم که نمره را میبینید. دفعه سوم از کار استعفا دادم و به مدت 73 روز روزی چهار ساعت و نیم مطالعه کردم که مجددا نتیجه را میبینید. نمیدانم اشکال کارم چیست البته به جز استرس که هر دو دفعه با بلند صحبت کردن نفر بغل دستی ام بسیار بدتر نیز شد.. البته این دفعه محدودیت زمانی نیز دارم زیرا کل مدارک را ترجمه کردم و به همراه cv به موسسه ای تحویل دادم که به عنوان وکیل برایم کارهایم را انجام دهند. البته در حال حاضر احساس میکنم از اینجا مانده و از انجا رانده ام و به خودم و تصمیماتم مشکوک (بیکار و بدون نمره و….). تمام سایت های مرتبط رازیر و کردم و هر آنچه را دوستانی که در این زمینه موفق بوده اند و طبق نظر استاد دودفعه آخر TPO و کتابی برای تقویت گرامر را به عنوان منبع انتخاب کردم و مطالعه کردم هر چند نه تمام TPO را آنهایی را که طبق رنک سایت سه ستاره بود.برای دفعه اول هم بخشهایی از آفیشال و بخشهایی از بارونز را مطالعه کردم.واقعا دفعه اخر انتظار نمره بیشتری را داشتم چون خیلی با جزییات کار کردم.
اما واقعا نمیدانم اشکال در چیست چگونه پیدا و مرتفعش کنم. در حالی که به نمره 110 برای تافل و 320 برای جی ار ای احتیاج دارم و تنها تا اول آذر زمان دارم.

البته چند سال پیش در یک سایت خارجی با متد EFFORTLESS EN اشنا و سی دی ها را خریداری کردم اما از انجا که خجالت میکشیدم در تاکسی و مترو به سوالات پاسخ دهم فقط داستان و لغاتش را گوش میدادم. از طرفی هم سطوح اولیه برایم کاملا ساده بود و واقعا متوجه میشدم اما طبق روش استفاده حتما باید از اول شروع میکردم و هرکدام را به مدت یک هفته که برای خسته کننده بود.میدانم تقصیر خودم بود.و اینکه کلا من خجالت میکشم در زمینه صحبت کردن (ممکنه شرم اور به نظر بیاد اما نهایت هنرم صحبت کردن با خودم بود)

اما حقیقتا الان دراین محدودیت زمانی برایم مهم است اول این دو نمره را بگیرم. در غیر این صورت خیلی چیزها در زندگیم دگرگون خواهد شد.
با تمام وجود به کمک شما نیاز دارم . ممنون میشم اگر پاسخ را بدهید.

به امید روزی که بتوانم به صورت اتوماتیک وار به زبان انگلیسی صحبت کنم.

حسین ناصری
حسین ناصری

تنها راهی که در این فرصت کم به دهن من میرسه اینکه یکبار برای همیشه درس های effortless رو بخونین و با اون سیستم پیش برین تا انشالا جواب بگیرین. روش هایی هم که ما در وبسایت گفتیم کاملا با این متد همخوانی داره. پیشنهادم اینه مجموعه انگلیسی قدرت که از effortless هست و مجموعه داستان واقعی رو از اپلیکیشن ما بخونین.

مریم

جناب اقای حسین ناصری
با سلام و قت به خیر
من نرم افزار شما رو دیروز نصب کردم و هنوز از اون استفاده نکردم ولی راستش در همون وهله اول که دنبال یه راه خوب برای یادگیری زبان بودم از میان همه سرچ ها از این برنامه بیشتر خوشم اومد و فکر کردم مفیدتر باید باشه.
همسر من مدیر تحقیق و توسعه یکی از شرکت های گلرنگه علیرغم توانایی کار و تجربه خوبی که داره در زمینه زبان خیلی ضعیفه و شرکت اجبار کرده که باید زبان رو بلد باشند کلاس های متفاوت رفته چند ساله اموزشگاه های مختلف حتی کلاس خصوصی اما هنوز اون نتیجه مطلوب رو نگرفته البته الان باهم یه کلاس میریم به نسبته همه اینهایی که رفته راضی تره اما هنوز مکالمه راه نیافتاده.
من خودم دانشجو دکتری شیمی هستم زبانم در حد فهمیدن مطالب و مقاله خوانی و دایره لغت خوبه اما برای مکالمه خیلی نه در واقع چون خودم زبان رو یاد گرفتم و خوندم لغات رو اونجور که تو ذهنم میمونده املاشون یادگرفته ام و الان خیلی سخته چون همه تلفظ هام باید درست بشه وگرنه دایره لغاتم خیلی خوبه.ولی به خاطر تلفظهای غلطم خیلی راضی نیستم
حالا از شما راهنمایی میخوام همسر من تا عید بهش فرصت دادند به نظرتون چه کار کنه تا کامل راه بیافته حداقل در حدی که رضایت مدیرشو جلب کنه و من چه کار کنم که تلفظهام بهتر بشه و راحت صحبت کنم؟
در مورد برنامه تون هم که واقعا ممنون که امسال شماهای هستید که ما رو راهنمایی کنید در بحث داستان واقعی زمان های مختلف اوردید یعنی متن داستان ر و به زمان های مختلف بیان کردیدو منظور از این شتابدهنده الف و… چیه؟
در بخش انگلیسی قدرت درس واژگان یعنی چی؟
باتشکر فراوان

صبا

سلام دوست عزیز
نیاز به یادگیری زبان انگلیسی برای هر کسی الان روشنه من هم قبلا مثل همه کلاس زبان میرفتم ولی بعد یه مدت حس کردم اونقدری که باید این کلاس ها برام مفید و کاربردی نیستش و همه اش آدم پی یادگیری فلان فرمول گرامری یا چیزهای حاشیه ای هستش و آموزش خیلی خودآگاه انجام میگیره که درواقع مثل درس های دیگه قسمت عمده ای از اون در ذهن نمیمونه و یا اگ میمونه واقعا کاربردی نیستش.این برنامه رو من از دیروز شروع کردم به نظرم خیلی جالب هستش.ممنون از شما بابت یک همچین برنامه ای.احساس میکنم خیلی برام تازگی و جذابیت داره این روش.امیدوارم بهترین استفاده رو ازش بکنم.فقط اینکه من تو این روش بیشتر روی لغات تمرکز میکنم اگ یه قسمتی هم باشه که به نحوی ساختارهای گرامری مختلف رو همینجوری توی متن بشه به ذهن سپرد خیلی خوب میشه یا اگ شما پیشنهادی دارین که من گرامر رو هم خوب بتونم یادبگیرم خوشحال میشم….یه مورد دیگه هم هستش اونم اینکه توی بعضی از متن ها از یه سری لغات مرکب استفاده شده ولی توی هایلایت ها اونا جداگانه ارائه شدن مثلا واژه ی look after یک کلمه است که به معنی مراقبت کردنه ولی توی نرم افزار look و after جداگانه هایلایت دارن که این گاهی آدم رو به اشتباه میندازه.فکر میکنم اگ این مورد هم رفع بشه این نرم افزار از خیلی از جهات بی نظیره و اگ سری کتاب های هری پاتر هم به دوره ها اضافه بشه دیگه محشر میشه..
خیلی ممنونم ازتون که این فرصت رو دادین که نظرات و سوالاتم رو بگم…

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی ممنونم از نظری که دادین. برای یادگیری گرامر بخش های تخصصی تو اپلیکیشن قرار داده شده. پکیج داستان واقعی درسنامه های مکالمه و گرامر داره که خیلی عالیه. پکیج انگلیسی قدرت هم درسنامه داستان کوتاهش برای یادگیری گرامره که میتونین استفاده کنین.
در رابطه با کلمات دوتایی و چنتایی هم حق با شما است و در آینده حتما این مشکل رو حل میکنیم.

سپهر

سلام و عرض ادب خدمت آقای ناصری و همه دست اندرکاران برنامه ‘زبانشناس’
در ابتدای امر خدمتتون عرض کنم که خیلی خوشحال هستم که با برنامه شما آشنا شدم و ضمن عرض یه خداقوت اساسی ازتون بابت زحماتتون کمال تشکر رو دارم
در باب خودم میخواستم براتون بگم و ازتون مشورت بگیرم
یادم میاد از موقعی که حروف الفبای انگلیسی رو یاد گرفتم و آموزش زبان رو استارت زدم حدود ده سالی میگذره ، الان دانشجو هستم و تو این مدتی که با انگلیسی بودم پیشرفتم خوب بوده اما خیلی کند ، یعنی در واقع وضع ما همون هستش که شما در ایمیلتون فرمودین ، کلاس انگلیسی و کتاب و نرم افزار و در نهایت عدم نتیجه گیری
به هرحال بعد از کنکاش های بسیار با نرم افزار شما آشنا شدم ؛ به نحوه و ایده ای که برای آموزش زبان به کار بردید معتقد هستم و میدونم که این شیوه جواب میده چون خودم هم قبلا این روش رو امتحان کردم
راستش بعد از آشنایی با برنامتون با سطح بندی و دوره هایی که داشت برخورد کردم و -همونطور که پیش بینی می شد- نتونستم تشخیص بدم که کدوم دوره مناسب من هست! گرچه توضیحات مختصری راجبشون دادین ولی فکر میکنم بازم باید از شما مشورت گرفت
در رابطه با این که زبانم در چه سطحی قرار داره میتونم این شکلی براتون بگم که اگر به سخنرانی های باراک اوباما گوش بدم 50% از جملاتش رو متوجه میشم
فکر میکنم تونسته باشم مختصری از وضعیتم رو خدمتتون عرض کنم و بپرسم که با این اوصاف به نظرتون کدوم یک از دوره هایی که تدارک دیدین مناسب من هست؟
امیدوارم که بتونم از مشاوره و راهنمایی شما بهره مند شم.
براتون آرزوی موفقیت و پیروزی دارم
شاد باشید
با تشکر

ایوب

سلام،
من نرم افزار شما رو به صورت اتفاقی توی اینترنت پیدا کردم و دانلود کردم. البته هنوز تستش نکردم که چه قابلیتهایی داره. من رشتم نرم افزاره. وقت زیادی رو کدنویسی میکنم. لذا زمان زیادی برای وقت گذاشتن روی زبان ندارم. یعنی نمیتونم مثلا روزی 5 ساعت برای زبان وقت بزارم. خوشبختانه بدون کلاس رفتن و حتی یک داستان انگلیسی خوندن درک مطلب و reading خودم رو با خوندن کتابهای تخصصی رشته ام به حد خوبی رسوندم که ثمره اش. افزایش دایره لغت و تقویت نسبی شنیدار بوده ولی مشکل اصلی من اینه که مکالمه، writing و شنیدارم هنوز خوب نیست. من اول از همه برام مهمه بتونم جملاتی که توی ذهن دارم رو به انگلیسی بنویسم، در درجه بعدی میخوام فیلمها و مستندهای انگلیسی رو بدون تاخیر و راحت بفهمم و در نهایت بتونم مکالمه کنم. چه پیشنهادی دارید؟

متاسفاته یکی از مشکلات اصلی بنده اینه که نمیتونم صرفا برای یادگیری زبان وقت بزارم یعنی اصلا دوام نمی آرم که مثلا برم سریال بیگ بنگ، فرند، یا طنزهای انگلیسی که البته بسیاری از اونها بر اساس اصول آموزشی زبان تهیه شدن نگاه کنم. نه از فرهنگ این فیلمها خوشم می آد و نه از محتواش. من دوست دارم ضمن یادگیری انگلیسی محتوای مناسبی هم داشته باشه که به درد زندگی و حرفه ام بخوره. الان کلی مجموعه های آموزشی گرفتم English today، English for you ، پادکستهای ESL، رزتا استون، tel me more و … ولی هر کدوم رو یه ناخنک زدم ولی تاب نیاوردم تا آخر ادامه بدم. راحت بگم این فیلمهای آموزش زبان مخصوصا طنزها اکثرا یه چیزایی لوسی هستن که نمیتونم باهاشون کنار بیام.

خیال

با سلام و عرض ادب خدمت شما
اینجانب برای تقویت زبان و امادگی برای ازمون ایلتس،اقدام به گرفتن استاد خصوصی نمودم اما بعد از مدتی به دلیل نگرفتن نتیجه مطلوب و عدم پیشرفت مناسب به این نتیجه رسیدم که هرچقدر خودم با استفاده از خواندن و گوش دادن به داستانهای مختلف و فیلمها بر روی فراگیری زبان متمرکز شوم نتیجه بهتری خواهم گرفت.دستورالعمل مشخصی برای اینکار نداشتم تا اینکه پس از جستجو و پیگیری با سایت شما آشنا شده و اقدام به دانلود نرم افزار زبان شناس و خرید اکانت بینهایت آن کردم.از انجا که قصد رفتن از ایران برای ادامه تحصیلات تکمیلی دارم و فرصت محدودی، حدودا شش تا هشت ماهه، برای گرفتن مدرک ایلتس دارم،از شما تقاضا دارم بنده را راهنمایی بفرمایید که برنامه ریزی بنده در طول روز چگونه باید باشد، هر متن صوتی را چندبار باید گوش بدهم و هر مورد دیگری که خودتان برای رسیدن به نتیجه مطلوب صلاح میدانید،بفرمایید تا انجام بدهم.
لازم به ذکر است میزان آشنایی بنده با زبان خوب به بالاست و تمام وقت خود را برای موفقیت در ازمون ایلتس کاملا خالی کرده ام و در طول روز کاری به جز رسیدن به این هدفم ندارم.

ممنونم از وقتی که برای بنده میگذارید و بی صبرانه منتظر راهنمایی شما هستم.

باتشکر

حسین ناصری
حسین ناصری

با توجه به فیدبکی که دادین بهترین پکیج برای شما پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت هست. روش خوندن این دو پکیج رو به طور خلاصه توضیح میدم.
برای هر درسی که شروع میکنین بایستی ابتدا یکدور درس رو برای تعیین لغاتی که میدونین و هایلایت لغاتی که نمیدونین قرار داده بشه و بعد
داستان واقعی:
استراتژی های تقویت مکالمه بایستی برای درسنامه های اصلی این پکیج پیاده سازی بشه. علی الخصوص تکنیک سایه بایستی روی هر سه سرعت درسنامه های اصلی پیاده سازی بشه.
بعد از درسنامه های اصلی، دیگر درسنامه ها به صورت سوال جوابی هست که مکالمه و درک مطلب و گرامرتون قوی بشه. خوندن این درسنامه ها به این صورته که هر سوالی پرسیده میشه شما بایستی به سرعت قبل از گوینده جواب بدین. البته میتونین کل درسنامه رو هم با تکنیک سایه دنبال کنین و باز در هنگام سوالها شما سریعتر جواب بدین.
انگلیسی قدرت:
درسنامه اصلی رو تا تکنیک سایه پیش ببرین
درسنامه لغات رو چند بار با خیال راحت گوش بدین فقط
درسنامه داستان کوتاه و دیدگاه رو میتونین هر پنج استراتژی تقویت مکالمه رو پیاده سازی بفرمایین.

صادق

سلام آقای ناصری
خیلی ممنون و تشکر از راهنمایی هایی های مفیدتون..
خواستم ببینم برای قسمت مکامه داستان های واقعی اگر برای چند بار اول نتونستیم از روی خودمون جواب بدیم مشکلی هست؟؟
یعنی مشکل نداره برای چند بار اول از روی متن نگاه کنیم و یا سوال و جواب رو با هم گوش بدیم تا راه بیفتیم؟؟!
یا باید از همون بار اول بتونیم از رو خودمون جواب بدیم..؟؟!
ممنون ار راهنمایی هاتون..

حسین ناصری
حسین ناصری

مشکلی نیست. فقط زیاد روش فکر نکنین و بذارین ناخودآگاه یاد بگیرین بیشتر

a

جناب اقای ناصری
با سلام و عرض ارادت
خیلی خیلی ممنونم که راهنمایی فرمودید قبلا گفتم که الان با همسرم کلاس هم میریم استادمون هم خیلی گفتند که لغت حفظ نکنید ولی من خودم به شخصه با وجود اینکه درس رو خوب فهمیدم چون لغات رو حفظ نکردم احساس میکنم درس رو تسلط ندارم و کلا در جنگ با خودم هستم که حفظ کنم یا نه.
ولی با صحبت شما کاملا موافقم چون من خودم هم دایره لغات خوبی دارم به خاطر اینکه مقالات متفاوتی خوندم و توی متن ها لغات رو یاد گرفتم. با این همه دلم اروم نمیگیره.
ما انشالله از 5 شنبه شروع میکنیم که وقتمون ازاد هست فقط به نظر شما روی هر درس چه مدت توقف کنیم تا زمانیکه خوب مسلط نشدیم درس بعدی نریم ؟ این تسلط با استفاده از تکنیک سایه یعنی اینکه در نهایت باید بتونیم داستان رو از حفظ بخونیم؟ منظورم حفظ کردن نیست بلکه تثبیت مطلب با تکراره
با ارزوی موفقیت برای شما

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. تسلط کامل زمانی هست که یکبار برای خودتون و همسرتون داستان رو بازگویی کنین و شما چون به همراه همسرتون هستین موقعیت بسیار خوبی دارین که تو این کار به همدیگه کمک کنین. بازگویی داستان هم به معنی از حفظ گفتن نیست بلکه یعنی از زبان خودتون بگین و جملاتو تغییر بدین.
البته اینکه بتونین با سرعت بالا و خیلی راحت تکنیک سایه بدون متن رو هم اجرا کنین جزئی از تسلط محسوب میشه.
برای اینکه کسل کننده نباشه کار میتونین مثلا دوتا درس رو همزمان پیش برین

نوشین

سلام خدمت شما استاد گرامی

ممنون بابت راهنمایی شما در خصوص آزمون تافل و کلیه ی پیام های مشاوره ای شما.

استاد شما به من استفاده از داستان های واقعی و انگلیسی قدرت نرم افزار زبان شناس رو پیشنهادکردید و فرمودید اگر ساعت مطالعه ای بیش از 5_6 ساعت داشته باشم می تونم به هدفم برسم.

دراینجا از شماخواهش می کنم بنده را بیشتر راهنمایی کنید، در خصوص اینکه من توان 10ساعت مطالعه در روز را دارم آیا فقط از داستان های واقعی و انگلیسی قدرت استفاده کنم یا کتابهایی مثل لانگمن و ریدینگ و رایتینگ ها و … لغات ضروری تافل و … و کتابهای لیستنینگ و کتابهایی که برای آمادگی دراین آزمون وجود دارند هم استفاده کنم.

با تشکر فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام پیشنهاد میکنم در حال حاضر ۲۵ درصد وقت خودتون رو به این کتابهایی که مختص آمادگی تافل هستن اختصاص بدین و باقی ۷۵ درصد وقتتون رو با روشهایی که بنده گفتم پیش برین. در دو سه ماه منتهی به امتحان درصد استفاده از کتابهای آمادگی تافل رو بالاتر ببرین.
درضمن اگر وقت زیادی دارین میتونین دروس داستان کوتاه رو هم به برنامتون اضافه بفرمایین.

بهاره

سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای حسین ناصری
من بهاره ابراهیمی هستم،به تازگی تصمیم گرفتم که برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاههای خارج از کشور اقدام کنم،به همین دلیل فرصت زیادی برای مطالعه زبان ندارم و باید هرچه سریعتر در آزمون آیلتس شرکت کنم،البته من در حدود ۱۰ سال پیش در کلاس های زبان کانون زبان شکوه شرکت میکردم و تا ترم fce1پیش رفته بودم،مدرک زبان ket و pte را نیز دارم،قبلا تسلط بسیار زیادی در تمامی بخش های فراگیری زبان(speaking,writing,…)داشتم ولی اکنون بعد گذشت چندین سال احساس میکنم در همه سطوح به خصوص گرامر و مکالمه انگلیسی مشکل دارم
ضمن تشکر از نرم افزار جامع و تلاش های دلسوزانه شما خواهشمندم اگر امکان دارد برای شرکت در آزمون آیلتس چند کتاب مناسب به بنده معرفی فرمایید
با تشکر

محسن

حقیقتش من اول که نرم افزار رو باز کردم زیاد علاقه ای نداشتم ببینم مطالبشو.
بعد پاک کردم . ولی بعد که رفتم تحقیق کردم گفته عه چه روشایی خوبی واسه یادگیری زبان داره.
اینو بگم که هیچ نرم افزاری به خوبی شما نیست.
فقط اینکه رابط کاربری نرم افزار قوی تر کنید همچنین برای تلبت هم حالت افقی بزارید.
بعد گرامر هم بزارید خیلی خوب میشه.
البته من در جایگاهی نیستم که نظر بدما ولی خوب دوست داشتم کمک کنم نقاط ضعف رو به نقاط قوت تبدیل کنید..
یه دنیا تشکر

Ali

سلام آقای ناصری.میگم اگه امکانش هست براتون پکیج Real English Conversation که در سایت learnrealenglish.com موجود هست رو به نرم افزارتون اضافه کنید.ممنون.

زهره

با سلام.من یکی از دوستانم از چین اومد ک از لحاظ شخصیتی خ متفاوت از اطرافیانم بود و بمن میگفت ارشد شرکت نکن و وقت و هزینت را الکی هدر نده ب جاش با یادگیری زبان دریچه ای جدید باز کن ب روی خودت.
من زبانم در سطح همون دبیرستان و درسای دانشگاه بوده و خیلی علاقه مندم ک یاد بگیرم
همیشه علاقه داشتم اما روشی را ک دوستان پیگیری کرده بودن رو دوست نداشتم تا اینکه انگیزه ای ک این دوستم بهم داد باعث شد پیگیر بشم و روشی را انتخاب کنم ک با نرم افزار شما و تعاریف کاربراتون مواجه شدم.
نصب کردم برنامتون را اما نمیدونم چطور و کجا ازش استفاده کنم

مژگان

سلام به شما آقای حسین ناصری عزیز..برنامتون رو خیلی وقت پیش نصب کردم اما بدلیل مشغله ی کاری حتی نتونستم بطور کامل بررسیش کنم..من دانشجوی سال دوم رشته ی شیمی هستم
و زبانم خیلی ضعیفه!
البته ازحق نگذریم تا حالا هیچوقت روی زبانم کار نکردم و فک کنم خیلی باهوش باشم که همین یه سر سوزن رو بلدم 😀
قراره بزودی مدیریت یه مرکز فرهنگی رو بعهده بگیرم که زبان قسمت مهمی از کلاساشه..برای همین باید زبانو یاد بگیرم.از طرفی وقتم خیلی پره و مشغولم..نمیدونم باید چیکار کنم و چجوری خودم توی خونه زبانو یاد بگیرم..
اگر روش مفید وسریعی درین زمینه میشناسید ممنون میشم منو راهنمایی کنید

سعید

سلام حسین جان
دقیقا من هم همین مشکل رو دارم.
دیوانه وار دوست دارم زبان یاد بگیرم ولی هرجقدر تلاش میکنم نمیشه
504 رو 100 بار خوندم.تافل وردز رو 100 بار خوندم
دوترم رفتم کلاس ولی هیچی هیجی هیچی.
باید کاملا یاد بگیرم و بتونم راحت حرف بزنم و بفهمم
به تافل یا آیلتز بانمره بالا هم نیاز مبرم دارم
از نرم افزارت خیلی خوشم اومد و برای اولین بار که وارد محیطش شدم دل کندن ازش برام خیلی سخت بود.
فعلا دارم فیلمهای انگلیسی زبان میبینم.ولی واقعا بدون زیر نویس از درک بسیاری از جملات ناتوانم
کمکم کن لطفا
خیلی خیلی خیلی ممنونم ازت
نرم افزارت بی نظیره حسین

پویا

سلام
من دانشجوی رشته کامپیوترم، وهمیشه برای کسب اطلاعات خوب در مورد رشته و درس های خودم مجبورم به سایت های خوب در این رابطه مراجعه کنم ولی متاسفانه به خاطر ضعف سایت ههای داخلی در این موضوعات ودر اطلاع رسانی وبروز رسانی مطالب ، مجبور میشم سایت های خارجی رو سر بزنم.
ولی از اون جایی که متاسفانه زبان انگلیسیم خیلی ضعیفه، مطالب اونم برام خیلی وقتا قابل فهم نیست و با استفاده از یه سری دیکشنری های زبان منظور ناقصی رو از اونها متوجه میشم.
این چند روز باقی مونده تا شروع کلاس هام به فکر افتادم تا ببینم چطور میشه این نقص رو جبران یا لااقل کم رنگش کنم ،که با سایت شما روبرو شدم و نرم افزار شما رو برای آموزش انتخاب و دانلود کردم وحالا هم امیدوارم که این نرم افزار با کمک شما بتونه به من کمک کنه..
ممنون از سایت خوب و پیگیری خوب شما
یاعلی

هوشیار

سلام جناب ناصری

ممنونم از ایمیل خوبتون

حقیقتش من هم روش های زیادی برای آموزش زبان امتحان کردم خیلی هم مبتدی نیستم ولی همان طور که خودتون میدونید اگر 6 ماه زبان را کنار بذاری

خیلی از مطالب فراموش میشه و چون همیشه بصورت منسجم زبان کار نکردم و روش های مختلف را امتحان کردم در یک سطحی باقی موندم

و متاسفانه الان به دلیل مشغله کاری وقت کلاس رفتن ندارم لذا تصمیم گرفتم از وقت های مرده مثل مترو یا تاکسی استفاده کنم و یا زمان بیکاری سر کار

زبان را بخونم بنابراین گشتی توی اینترنت زدم و نرم افزار شما را پیدا کردم . احساس کردم روش خوبی هست ولی هنوز وقت زیادی روش نذاشتم

حقیقتش میخواستم داستان های کودکانه را نخونم و از سطح 2 شروع کنم ولی حالا شما گفتید از اون شروع میکنم حتما مطالبی داره که جدید باشه .
ممنونم از اینکه تجربیات خود را در اختیار من قرار دادید .
من بیشتر تلاشم این هست که از زبان در بیزینس استفاده کنم و چون سر کاری زیاد میرم باید بتونم روان صحبت کنم و قدرت شنیداری را نیز تقویت کنم چون خیلی وقت ها سوال را درست پرسیدم الان جوابی را که به من میدن متوجه نمیشم حالا یا دامنه لغتم کم هست یا از نظر نشیداری ضعیف هستم .
در هر حال ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .
ارادتمند

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
با توجه به فیدبکی که دادین فکر کنم پکیج داستان واقعی براتون مناسب باشه. پکیج داستان کودکانه هم برای شروع خوبه داستان های جذابی داره اما پکیج داستان واقعی تخصصی تر هست.
پیشنهادم اینه پست استراتژی های تقویت مکالمه رو بخونین و این استراتژی ها رو روی درسها پیاده سازی بفرمایین.

هوشیار

سلام آقای ناصری خسته نباشید
من الان دارم طبق گفته خودتون پکیج داستان های واقعی
میخونم و سطحشم برام مناسبه تقریبا اما برای تکراری و خسته کننده نشدن رفتم سراغ پکیج به (انگلیسی گوش بده) ولی کلمات جدید این پکیج خیلی بیش تر از پکیج داستان های واقعی با توجه به اینکه این پکیج سطح 2 هست و داستان های واقعی سطح 3
حالا برای حل این موضوع داستان های باید برم سراغ پکیج دیگه؟؟!
خواهشا اگه میشه کامل توضیح بدین که به دلیل خسته و تکراری بودن یادگیری زبان کنار نزاریم…

حسین ناصری
حسین ناصری

اگه تقریبا این سطح مناسبه فکر کنم پکیج انگلیسی قدرت هم مناسب باشه براتون درسهای خیلی جذابی هم داره.

دانیال

جناب ناصری درود بر شما، خدا قوت.

امیدوارم حالتون خوب و دلتون شاد باشه ، انشالله.
موارد زیر جهت اطلاع و کنترل مسیر حین یادگیری خدمتتان ارسال می شود:

  • نرم افزار کامل زبانشناس را از بازار خریداری کردم
  • کار بر روی داستان واقعی life or death ادامه دارد.
  • برای تمرکز در تکرار و تسلط بر داستان، بخش به بخش همزمان با بازگویی و یاداوری متن و لکچر اقدام به تایپ آن در Word می کنم و در پایان رفع اشکال کلمات و نکات جامانده می نمایم.
  • لکچر و تکنیک سایه بدون استفاده از متن با سرعت نرمال انجام شد.
  • پیاده سازی lecture به همراه زبان بدن در جلوی آینه و در پارک حین ورزش جهت بالا بردن سرعت و تلفظ روان تر و صحیح تر و تسلط بیشتر در دست اقدام می باشد
  • انجام تمرینها ، مکالمه فعالانه و مراحل بعدی آن از امروز آغاز شد.
  • گوش دادن داستانهای کودکانه ( شنیداری) نیز در برنامه روزانه قرار داده شده است.

  • با توجه به جذابیت کار با نرم افزار زبانشناس هنوز کسالت و خستگی بوجود نیامده است.

جناب ناصری ضمن تشکر مجدد و پاسخگویی مسولانه شما به نامه و نظرات کاربران موارد زیر مورد سوال است:
البته به صورت نرمال با علم به اینکه سطح فراگیری افراد متفاوت است برای هر داستان ( ۰ تا ۱۰۰) حدودا چند روز برآورد شده است؟
البته خودم گمان می کنم با توجه به اینکه مدتی در فضای اموزش انگلیسی قرار نداشتم ۱۰ روز طی شده زیاد بوده و خیلی از خودم راضی نیستم ولی امیدوارم در دروس و مراحل بعدی کیفیت و کمیت کار را بهبود دهم.

آیا موارد اجرا شده طبق برنامه و صحیح می باشد و تایپ مشکلی ندارد؟
با توجه به اینکه من در کتابهای تخصصی نیز با لغاتی بر خورد می کنم که نیاز به ثبت، تکرار و به خاطر سپاری ان دارم، آیا نرم افزار جداگانه ای که توانایی آن مانند لایتنر داخل نرم افزار شما باشد بتواند کلمات را در بازه های زمانی مدیریت و پرسش نماید، وجود دارد؟

لطفا پس از اتمام نسخه جدید نرم افزار و تعیین لوگو نهایی ( ۱) یک پست معرفی همراه با لینک در کانال زبانشناس قرار دهید تا بتوانم در کانال و گروه هایی که هستم باز نشر دهم تا به سهم خود بتوانم از فعالیت شما حمایت هر چند کوچکی را به عمل آورم.

با تشکر و آرزوی بیش از پیش برای شما،

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
بسیار ممنونم از گزارشی که دادین. روشی که دارین طی میکنین عالی هست و مطابق همون چیزهایی هست که گفتیم. فقط در بخش تایپ به نظرم داستان رو هر چه بیشتر از زبان خودتون بنویسین، تاثیر بیشتری روی یادگیری قرار میده تا اینکه فقط مطالب رو از حفظ بنویسین. و برای این کار هم سعی کنین مثلا کلمات دیگه ای به کار ببرین یا از یه زاویه ی دیگه ای قصه رو تعریف کنین.
در رابطه با زمان، هر داستان از پکیج داستان واقعی با توجه به اینکه تعداد درسنامه های خیلی زیادی داره ۱۰ روز مناسب هست. حتی ۲ هفته هم هیچ مشکلی نداره و به یادگیری عمیق کمک میکنه. برای جلوگیری از خسته شدن از داستان میتونین به صورت موازی چند داستان رو هم پیش ببرین.
در رابطه با نرم افزاری هم که خواستین فکر کنم نرم افزار مناسب شما anki باشه اما دقیق نمیدونم چطور باهاش میشه لغت اضافه کرد اما این قابلیت رو ظاهرا داره.

مهدی

با سلام
مهدی هستم به دلیل علاقه شدیدی که به زبان داشتم ( مگا علاقه ) وارد یادگیری زبان شدم و الان یکسال و نیمه دارم کلاس زبان میرم . تنها مشکل من اینه که با وجود مطالعه زیاد و طولانی به پیشرفت زیادی دست پیدا نمیکنم و همچنین پارتنر و شریکی برای مکالمه انگلیسی روزانه ندارم به تمامی سایتها هم رفتم تا تو سایت نفری برای مکالمه زبان پیدا کنم که باهاش مکالمه کنم ولی پیدا نکردم این دو مشکل رو دارم .

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ما انشالا در آینده قسمت برقراری ارتباط با زبان آموزان رو در اپلیکیشن زبانشناس راه اندازی میکنیم تا به راحتی از داخل اپلیکیشن این اقدام بتونه صورت بگیره. در رابطه با مشکلی هم که فرمودین، این مشکل در اکثر زبان آموزهایی که کلاس آموزشی میرن رایجه و راه حل اون هم استفاده از روش هایی هست که در این وبسایت به اونها اشاره کردیم.

مریم

سلام استاد گرامی خسته نباشید.
بنده مدت زیادی است ک یادگیری زبان انگلیسی را کنار گذاشته ام ولی الان متوجه شدم ک باید انگلیسی را خیلی خوب بلد باشم چون فک میکنم باید زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرم بعد ب سراغ زبان تخصصی درس خودم بروم ولی هیچ چیز و هیچ منبع درستی ب ذهنم نمیرسه من دارم از ابتدا ینی نقطه صفر شرو ب یادگیری زبان انگلیسی میکنم چون تقریبا چیز زیادی یادم نمانده و صادقانه بخواهم بگویم آنقدر هم پول ندارم ک ب کلاس زبان بروم ی نگاهی هم ک ب نرم افزار شما انداختم همش انگلیسی بود ولی خب من فک میکنم اینجوری یاد نمیگیرم چون جلوی هر کلمه انگلیسی معادل فارسی آن باشد یاد میگیرم،وحالا سردرگمم ک باید چ کنم …. ،متشکرم

قاصدک

سلام اقای ناصری,عرض ادب
اپلیکیشن شما واقعا جالب,اما بنظر برای کسی که خیلی مقدماتی یکم سخت حتی شروع از داستان هملت, و اینکه اگه کسی قصد گرفتن مدرک ایلتس یا تافل رو داشته باشه حجم مطالب خیلی کمه,اگه شما قصدتون اینه که کسی با این اپ و روش شما از مقدماتی تا ایلتس اکادمیک برسه مسلما باید طوری طراحی بشه که تا جایی که ممکن از منابع دیگه بی نیاز بشن زبان اموزان,اگرم که باید از منابع دیگه استفاده بشه لطفا اونارو بگید,اما در مورد خودم من ۳۳ سالمه با لیسانس حسابداری که ارشد مدیریت بازرگانی قبول شدم,زبانمم در حد خیلی مقدماتی,هدفم گرفتن مدرک ایلتس ۷ اکادمیک بعد دو سال همراه با تمام شدن کارشناسی ارشدم,که بتونم برای گرفتن فاند اقدام کنم,درواقع خود کارشناسی ارشد بدون مدرک زبان برام بی معنی,اینقدر مهمه,حقیقتش پول رفتن به کلاسهای مختلف هم ندارم,میخوام نزدیک یکسال خودم خودخوان بخونم بعد شش تا یکسالم برم کلاس پیشرفته برای گرفتن ایلتس,ازتون میخوام کتابها,فیلمها,سی دی و. . .که به من کمک میکنه رو بهم معرفی کنید,چون ظاهرا صرف داشتن اپلیکیشن کافی نیست,در ضمن ترتیب خواندن کتابهارو هم بگید,امیدوارم زبانشناس کاملتر بشه هروز
سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
منابع اپلیکیشن ما معتقدیم که به اندازه کافی زیاد هست. البته نه اینکه بیشترش نکنیم بلکه همین الانشم کم نیست و شما اگه برسین دو پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت رو با نرم افزار ما تموم کنین، قطعا نمره دلخواه آیلتس یا تافل رو میارین.
علاوه بر این اپلیکیشن، یه اپلیکیشن هم برای فیلم داره آماده میشه که کار رو تکمیل تر میکنه.

آمنه

سلام
باز هم تشکر به خاطر برنامه خوبتون.
این اپلیکیشن نسخه ios نداره؟ من گوشیمو عوض کردم و متاسفانه دیگه دسترسی به این برنامه ندارم. چیکار کنم؟ از طرفی هم با اینکه کم استفاده می کنم ولی همیشه استفاده ازش برام لذت بخشه. خیلی ناراحتم که دیگه ندارمش :(

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
متاسفانه هنوز وقت نشده نسخه ی ios رو کار کنیم. اگه درست شد به همه ایمیل میدیم.

صادق

سلام آقای ناصری
قبل از هرچیز باید بابت تمام زحماتی که متحمل شدید تشکر کنم
بنده هم مثل شما عاشق زبان هستم متاسفانه شرایط شغلی بهم این اجازه رو نمیده که بخواهم سرکلاس زبان بشینم, از این رو من هم رو اوردم به اینترنت, کل دغدغه زندگیم شده که چرا من نمی تونم زبان را یاد بگیرم, همیشه کانالهای خبری انگلیسی زبان را دنبال میکنم, نرم افزارهای متعددی رو گوشیم نصب کردم ولی هر کدوم به نحوی بعد یک مدت کوتاه حوصله من را سر میبرند و یادگیری برایم خیلی خسته کننده میشه, امشب من تصادفا نرم افزار شما را دیدم و نصب کردم, خیلی خوشم اومد بی تعارف, امیدوارم من هم روزی مثل شما بتونم موفق شوم, خدارو چه دیدی شاید از تو نیویورک یه کارت پوستال بابت تشکر برایتون فرستادم. مرسی دوست گرامی, پاینده و پیروز باشی.

علی

سلام خسته نباشید
راستش برنامتون ابتکار قشنگیه ولی یه سوال من می خوام این برنامه رو نصب کنم و بعدش نسخع کاملش رو بخرم
اما شاید تا سه چهار ماه دیگه بخوام گوشیمو عوض کنم اونوقت وضعیت چطوری میشه بازم باید نسخه کامل رو دوباره بگیرم یا راهکار دیگه ای داره؟
ممنون میشم جواب بدین

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
شما وقتی برنامه رو از کافه بازار بخرین، اطلاعاتتون در کافه بازار ذخیره و محفوظ میمونه. بنابراین حتی با تعویض گوشی هم مشکلی پیش نمیاد.

Ali

سلام.من نمیدونم چرا این زبون دست از سر من ور نمیداره؟؟؟هی هر وقت داستان انگلیسی میخونم یا فیلم انگلیسی نگاه میکنم ذهنم هی میخواد ترجمه کنه‌.اه خسته شدم دیگه تکنیک سایه هم به طور مرتب استفاده میکنم به مدت دو ماه ولی هنوز این ترجمه دست از سر من ور نداشته.به نظرتون چیکار کنم آقای ناصری؟؟؟؟

حسین ناصری
حسین ناصری

به هر حال قطعا الان راحت تر از قبل شدین. ولی مثلا چیزی که 10 سال باهاتون همراه بوده نباید توقع داشت توی دو ماه حل بشه. یکمقداری صبر و حوصله هم لازم هست.

فرزین

جناب ناصری
با سلام و احترام بنده قراره 7 یا 8 ماه دیگر به کشور کانادا مهاجرت کنم. بنده از اسفندماه پارسال شروع به پیگیری یادگیری زبان نبودم و از Level مقدماتی شروع کردم. و در کلاس های زبان شرکت کردم. اما متاسفانه به دلیل اینکه کار بنده جنوب هستش و دوه هفته در تهران و دو هفته جنوبم لذا حضور گسسته در کلاس زبان برای بنده مقدور نبود. بنابراین تصمیم گرفتم خودم ادامه بدم که این دفعه با چند مشکل دیگری مواجه شدم:
1) گسنردگی منابع؛
2) عدم امکان تمرین speaking و Listening
3) خسته کننده بودن کتاب هایی مانند TOP NOTCH
4) عدم پیگیری از طرف شخص دیگر برای امتحان کردن یادگیری بنده؛
5) خسته کننده بودن روند یادگیری

اخیرا با نرم افزار شما مواجه شدم. به گمانم شاید حرف جدیدی برای یادگیری داشته باشید. خوشحال میشم که در مورد روش های آموزشتون و متدهایی که متفاوت با دیگرات است رو در موردش اطلاعاتی داشته باشم. خوشبختانه بنده ایمیل های شما رو با دقت هرچه تمام می خونم و فکر میکنم روشتون جذاب باشد.
الان سطح بنده Preintermediate است داستان های Stage 2 رو براحتی میتونم بخونم.

متشکر از راهنماییتون

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ما سعی کردیم روشهای آموزشی رو به دقت در وبسایت توضیح بدیم. بنابراین برای جلوگیری از طولانی شدن متن سعی میکنم مهمترین نوشته های وبسایت رو برای شما لیست کنم.
لغات:چگونه لغات انگلیسی را حفظ کنیم
لیسنینگ: تکنیک سایه
مکالمه: 5 استراتژی برای تقویت مکالمه زبان
درک مطلب: گسترده خوانی
تمامی روش های ما کاربردی و طبق متد های روز دنیا هست و کمتر در وبسایت های مشابه اشاره شده.

فرزین

با سلام و احترام
ممنون از پاسختون و وقتی که گذاشتید
روش هایی که در متن پاسخ شما بود متد آموزشی بودند. برای شروع از چه قسمتی از نرم افزار باید شروع کرد؟ بطور مثال بنده که در سطح Pre intermediate هستم از چه قسمتی و چه درسی باید شروع کنم؟
و آیا در درس های موجود در نرم افزار شما این متدهایی که در ایمیلیتون ذکر کردید قابل اجرا هستند؟ یعنی این متدهای شما رو روی درسای شما میتونم اجرا کنم؟
بنده با متد TOPNOTCH کار کردم ولی متاسفانه بعد از چند ماه بطور کل مطالعه زبان را به دلیل عدم جذابیت منابع کنار گذاشتم و 7 و 8 ماه دیگر عازم کانادا هستم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

حسین ناصری
حسین ناصری

فکر میکنم برای شما پکیج داستان واقعی و انگلیسی قدرت مناسب باشه. جذاب هم هستن که باعث میشه تمرکزتون روی این موضوعات باقی بمونه. این روش ها با پکیج هایی که گفتم سازگاری داره.

علی

سلام
از برنامه زیبای شما متشکریم و ایده جالبی است، اگر چه کمی گران است و برای زبان اموزهای دانش آموز سنگین است،که میشه در اعیاد و مناسبات به این عزیزان تخفیف جزیی داد.

اما پیشنهاد هایی برای غنی شدن برنامه :
۱- ارایه دیکشنری قوی ‘بلو دیک’ است که معمولا در گوشی های اکثر کاربران است و چون دیتای غنی از جمله ‘آریانپور’ را دارد می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.
۲- در راستای طرح تان برای داستان و کتاب خوانی جهت ردینگ با متد پیشنهادی شما، درخواست امکان اضافه کردن کتاب ها و داستان ها و متن های حداقل epup از سوی کاربران برنامه است.

برنامه زیبای hermes با داشتن کتاب ها و داستان های سطح بندی شده فراوان منبع خوبی برای کتاب و داستان است - در آن برنامه امکان اضافه کردن کتاب نیز از سوی کاربران است - برنامه شما با تلفیق خصوصیات ان بسیار کارآمد خواهد شد.
با سپاس

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظری که دادین.
دیکشنری انگلیسی بلودیک قبلا بررسی شده بود اما اضافه کردن اون کنسل شد. من دوباره سعی میکنم که این موضوع رو مطرح کنم ببینم قابلیت اضافه کردن این دیکشری وجود داره یا خیر.
اما در رابطه با اضافه کردن کتب دلخواه به برنامه، این امکان فعلا مقدور نیست چون قبل از اینکه کتابی به برنامه اضافه بشه بایستی پروسه های خاصی طی بشه. برای اینکار به این فکر افتادیم که افزونه ای بنویسیم که کاربرا رو قادر کنه بتونن این فرایند رو انجام بدن اما نمیتونم قول بدم که این افزونه به این زودی ها اضافه بشه. چون علاوه بر مشکلات برنامه نویسی، مشکلات گرفتن مجوز نیز از وزارت ارشاد وجود داره برای این کار. یعنی حساسیت بیشتری روی نرم افزارهایی که به محتواش توسط کاربر ها قابل اضافه کردن باشه وجود داره.

علی

سلام
ممنون از پاسخ ولی ظاهرا بازم پروسه کار را شما سخت کردید و گفتید که اضافه شدن کتاب نیازمند طی پروسه فراوان و اخذ مجوز از وزارت ارشاد است ؛ اما پیشنهاد بنده شامل چنین مواردی نمی شد.

چرا که ***در پیشنهاد بنده لازم نیست کتاب و متن اضافه شده در سیستم هر فردی، در سیستم های دیگر نیز به شکل عمومی دیده بشود!! بلکه چون نرم افزار شما متد و روش خاصی برای یادگیری انگلیسی دارد بهتر است با توجه به هدف برنامه جهت درگیر کردن هر فردی به خواندن متن و آموزش از طریق متن خودش، امکانی باشد شخصی و خصوصی که هر فرد بتواند کتاب و متن مورد نظرش را در سیستم خودش، اما در برنامه نصبی شما و بر روی سیستم خودش داشته باشد.

روشی که در ‘کتابخوان گوگل’ مثلا بکار می رود و یا در ‘موون ریدر’ و برنامه های دیگری مانند ‘هرمس’ که می توان متن اضافه کرد و از امکانات آن نرم افزارها به صورت شخصی بهره مند شد.

*بنابراین فکر نمی کنم نیاز باشد عموم مخاطبان متن اضافه شده را ببینند و *ثانیا نیازمند اخذ مجوز از ارشاد برای اضافه متن باشد چرا که متن اضافه شده در سیستم هر شخص است و امکان ارایه به دیگران نیست تا اخذ مجوز ضروری باشد، آنچنانکه برنامه های دیگر چنین امری را دارند.

امیدوارم این پیشنهاد مورد نظرتان باشد و به نظرم این طرح موجب ارتقا نرم افزار شما و اقبال زبان آموزان و متخصصان بیشتری از کاربران باشد.

بنده از این امکان در برنامه ‘هرمس’ hermes’ فعلا بهره مند هستم که حتی امکان اضافه کردن فایل pdf را نیز فراهم کرده است، *****منتها چون روش نرم افزار شما برای آموزش بهتر و کاربردی تر است و بهتر می توان از نقاط ضعف و قوت آموزش آگاه شد. برای همین اگر این امکان فراهم شود خیلی کاربردی خواهد بود.

بسیار سپاس و ممنون از لطف تان، امیدوارم هر چه زودتر شاهد این رشد و پیشرفت نیز در برنامه شما باشیم.

دروووووود برنامه نویس ایرانی.

حسین ناصری
حسین ناصری

بله برای این موردی که شما میفرمایین مجوز نیاز نیست ولی باز بحث برنامه نویسیش مدتی طول میکشه.

سروش

سلام
ممنون از شما بابت ارائه نرم افزار
من داستانهای بچه گانه شروع کردم به خواندن
ابتدا خودم متن میخونم و کلمه های که معنیشان را نمیدونم رو زرد میکنم و معنی صحیح پیدا میکنم با توجه به متن ترجمه فارسی که لطف کردین قرار دادین در نرم افزار. سپس که ترجمه متن متوجه شدم شروع به گوش کردن متن میکنم تا تلفظ صحیحی کلمات یاد بگیرم.
میخواستم بدونم روش من صحیح می باشد یا نه ؟؟
اگر میشد معنی کلماتی که در کنار هم قرار میگیرن و معنی به خصوصی میدن رو هم با هم تو یه کارکتر ابی میزد بهتر بود. شاید من اشتباه میکنم.
مثلا کلمه what a mess میشه چه افتضاحی. ولی وقتی تک تک ترجمش میکردم یه معنی دیگه بدست می اوردم و برام نا مفهوم بود.
باز م ممنون از شما
تشکر فراوان

حسین ناصری
حسین ناصری

روشی که دارین اجرا میکنین تقریبا درسته اما روش کامل خوندن داستان های بچه گانه در این لینک نوشته شده.
در رابطه با پیشنهادی هم که دادین فکر میکنیم ببینیم چطور میشه پیاده سازیش کرد.

مریم

سلام اقای ناصری
من خیلی به زبان علاقه دارم ولی اعتماد بنفس ندارم خیلی زود خسته میشم و خیلی راها رو امتحان کردم حتی وقتی تبلیغ جی پنج خوندم سریع سفارش دادم و باز اویل میخوندم بعد گذاشتمش کنار و بعد رفتم کلاس زبان به ترم پنجم رسیدم دوباره دلسرد شدم اخه استاد ازم میپرسید منم نمیتونستم جواب بدم و به همین دلیل دیگه نرفتم ویه دلیل دیگه این بود که هزینه کلاس هم واسم سخت بود چند وقت پیش داشتم سرچ میکردم که چه جوری میشه زبان بهتر خوند و یاد گرفت که تکنیک سایه رو تو یکی از سایتها دیدم خوشم بود که با نرم فزار زبانشناس اشنا شدم و خیلی زود رو گوشیم نصب کردم این روشی که شما گفتین خیلی خوبه یعنی اینکه کتاب داستا ن بخونیم و فیلم زیاد گوش بدیم با این روش موافقم چون اگه خیلی خیلی فیلم ببینیم و خوب تمرکز کنیم خیلی سریع زبان یاد میگیریم و مثل اینکه موسیقی گوش میدیم اخه من وقتی یک اهنگ گوش میدم وقتی به اون اهنگ علاقه داشته باشم خیلی گوشش میدم تا جایی که حفظ میشم و با همون ریتم اهنگ هم میخونم زبان هم همینجوریه وقتی زیاد کتاب بخونیم یا زیاد فیلم تماشا کنیم گرامر هم خوب یاد میگیریم .
راستی من تا ین موقع که دارم به شما ایمیل میفرستم هنوز زبانو با زبانشناس شروع نکردم اخه وقتی وارد زبانشناس شدم ورفتم سراغ دوره ها که داسناهای کودکانه هست شروع کنم دستم خورد به پایین صفحه که نوشته بود همه معانی رو بلدم و سریع همه مطالب سفید شدن و متاسفانه من هنوز داستانو شروع نکردم همه مطالب سفید شدن الان نمیدونم چکار کنم ، ببخشید که خستتون کردم ممنون میشم که راهنمایی کنید

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما و داستان شما شبیه داستان خیلی های دیگه هست. امیدوارم نرم افزار زبانشناس نقطه ی عطفی در یادگیری شما باشه و این انگیزه رو تا پایان براتون حفظ کنه.
در رابطه با سوالی که فرمودین و مشکلی که بوجود اومده، در اصل وقتی که درسی رو میخونین، تمامی لغتها به جز لغاتی که بلد نیستین بایستی سفید بشن و لغاتی که بلد نیستین هایلایت بشن. بهترین راه حل این بود که اول لغاتی که بلد بودین رو هایلایت میکردین بعد بقیه رو سفید میکردین. اما الان هم مشکلی به وجود نیومده. فقط کافیه لغاتی که در اصل بلد نبودین و به اشتباه سفید کردین رو پیدا کنین و هایلایت کنین و توضیحاتشو بنویسین.

دانیال

سلام و درود جناب مهندس ناصری،

خدا قوت بابت تهیه و تولید این نرم افزار کارآمد، خیلی وقت پیش قرار بود توضیحاتی بدهم از وقفه بوجود آمده عذرخواهی می کنم. امتحانات تخصصی mcse (داخلی) با موفقیت نسبی (کندی در ترجمه جمله و کمبود زمان) به اتمام رسید.
البته در این مدت از نرم افزار زبانشناس هم استفاده نمودم . طبق پیشنهاد شما از داستان واقعی شروع کردم. life or death را با سرعت آهسته انتخاب کردم.
جهت اطلاع شما از وضعیت حدودی سطح اینجانب ، اطلاعات زیر با این سرعت داستان را متوجه شدم البته در ابتدای داستان متوجه شدم فیلم این داستان را دیده بودم لذا مفاهیم بعدی برام آشنا تر بود. فقط معنی دو لغت را بلد نبودم. بعد از چند بار گوش دادن و خواندن همراه با گوش دادن با سرعت نرمال نیز متوجه شدم البته برای تفکیک و شنیدن کلمات باید تمرکز بیشتری می کردم و همچنین در سرعت سریع.
از امروز تمرین سایه و سخنرانی را هم در جملات کوتاه شروع کردم که به نظرم جالب است.
تلفیقی از نرم افزارهای متعدد با چیدمان درست و بومی شده. English fun easy to learn, Effortless, … . خدا قوت و سپاس.

از امروز با زمان حدود ۷ الی ۸ ساعت در روز در خدمت شما و مسیر پیشنهادی شما هستم. خواهشمندم با توجه به زمان و اطلاعات( کافی؟ ) فوق بنده را راهنمایی نمایید تا به نحو مطلوب بتوانم از زبانشناس استفاده نمایم. در ضمن چگونگی خرید و نحوه پرداخت نسخه کامل زبانشناس را نیز ذکر نمایید.
امیدوارم با راهنمایی شما و کمک زبانشناس بتوانم بر این تراژدی ۲۵ ساله پایانی خوش اضافه نمایم.

پیشاپیش از زحمات و راهنمایی های شما. سپاسگزارم.
دانیال نامور

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام.
وضعیت شما بسیار عالی هست و با روشی که ما در وبسایت نوشتیم (همان پنج استراتژی از جمله تکنیک سایه و سخنرانی و …) میتونین به حد مطلوب برسین.
با توجه به اینکه درس اول پکیج داستان واقعی یعنی زندگی یا مرگ براتون آشنا بوده، احتمالا برای همین لغتهای خیلی کمی برای شما جدید بوده. بنابراین پیشنهادم این هست که ادامه ی درسها رو به همون شیوه ی پنج استراتژی بخونین.
از طرف دیگه با توجه به وقت زیادتون و نیاز شما به تعداد لغتهای بیشتر، خوندن پکیج داستان کوتاه و مگا داستان رو هم به شما پیشنهاد میکنم.
پکیج انگلیسی قدرت هم از جمله بهترین درسهای effortless هست که حتما خوشتون میاد.
هر لغتی که بلد نبودین بایستی هایلایت بشه و اگر لازم دیدین به جعبه ی لایتنر تعاملی زبانشناس اضافه بشه. این کار باعث میشه که این لغات، در همه ی درسها براتون به صورت هایلایت نشون بده تا با یک نگاه گذری فورا معنی اون در ذهنتون یاداوری بشه. این کار بسیار در یادگیری لغات موثره.
البته برای استفاده از این امکانات نیاز به خرید کامل نرم افزار هست که توضیحات خرید رو در این لینک نوشتم.
در ضمن اگر سوالی در رابطه با نحوه ی استفاده نرم افزار هم دارید در خدمت شما هستیم.

پریا

سلام جناب ناصری.
خیلی خوشحالم که با شما و نرم افزار فوق العادتون آشنا شدم.
من دانشجوی سال آخر رشته حقوق هستم، و با اینکه رشتم رابطه ای با زبان انگلیسی نداره اما به شدت به یادگیری زبان دوم علاقه مندم، سال ها پیش چند ترمی کلاس زبان رفتم اما چون پیشرفتی نمیکردم و از روند یادگیریم راضی نبودم، رهاش کردم و تصمیم گرفتم خودم شروع به یادگیری کنم، با وجود اینکه دارم برای آزمون وکالت آماده میشم و وقت آنچنانی ندارم اما هرروز دو ساعتی برای زبان کنار گذاشتم.
خیلی گیجم و نمیدونم باید چجوری پیش برم…هرروز داستان میخونم، فیلم میبینم و کمی با خودم صحبت میکنم :) اما خب باز هم نگران این هستم که روشم اشتباه باشه !
طبق معمول در اینترت دنبال روش های یادگیری بهتر بودم که با نرم افزار شما اشنا شدم (و خب خیلی خوشحالم از این موضوع). اولین درس رو گوش دادم و طبق دستورالعمل های شما پیش رفتم :) امیدوارم روزی مثل شما در این زمینه موفق شم
با تشکر از شما به خاطر وقتی که میذارید

هانیه

سلام آقای ناصری
با تشکر از برنامه ی خوب و موثرتون.
برادرم این برنامه رو به من پیشنهاد داد خیلی خوشم اومد.
الان دوساله که کلاس زبان میرم ولی هنوز یه راه خوب برا یادگرفتن زبان پیدا نکردم،همه مشکلاتی که شما گفتی منم دارم،هی لغت و گرامر حفظ میکنم ولی وقت صحبت کردم کم میارم.
ولی این چند روز شروع کردم به گوش دادن داستانهای این پکیچ و به نظرم خیلی موثره، چون دیگه استرس لغت حفظ کردن ندارم.
بازم ممنون از راهنمایی و مشاورتون.

امین

سلام آقای ناصری خسته نباشید…
چند روز پیش ازتون پرسیدم که من هدفم بیشتر تقویت توانایی خواندن و متوجه شدن متون انگلیسی و هم چنین بالابردن دایره لغات باشه میشه فقط مرحله اول از فرایند یادگیری که خودتون برام ارسال کردین رو کار کنم…
گفتین ن نمیشه و هم چنین گفتین درک مطلبی که شما تو ذهنتونه با اون چیزی که من میگم متفاوته…
میشه بیشتر توضیح و این ابهامات رو برطرف کنید تا بتونیم با دید بازتری برنامه رو خریداری و استفاده کنیم…
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید…

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
ببینین اگه فقط روی یک مهارت تمرکز کنین انگلیسیتون کاریکاتوری میشه. درک مطلب، حتی اگر درک مطلب متون نوشتاری باشه فقط با انجام یک مرحله نمیشه انجامش داد. بعدشم اون مرحله ای که بنده به شما گفتم فقط بحث یادگیری لغات بود. و مراحل بعدی علاوه بر اینکه مثلا لیسنینگتون رو قوی میکنه، یادگیری لغات رو ریشه ای تر هم میکنه. بنابراین با انجام اون چند مرحله، لغات رو خیلی بهتر یاد میگیرین تا اینکه فقط مرحله ی اول رو انجام بدین.
نکته برای دیگر افراد، مراحل مربوطه که توضیح دادم اینجا نوشته شده.

حمید

سلام اقای ناصری
خسته نباشید
ممنون بابت نرم افزار خوبتون.
من بازیکن فوتبالم و برای خودم نیاز میدونم که زبان رو خوب و مسلط یاد بگیرم چون در آینده خیلی به دردم میخوره.
علاقه شدیدی دارم اما هر دفعه که اقدام میکنم برا یادگیری نیم کار رها میکنم اما استعداد خوبی دارم تو یادگیری زبان. متاسفانه من پسر خوبی برا پدرم نبودم!!! چون پدرم خودشون استاد زبان فرانسه و انگلیسی هستن و ترجمه کتاب هم انجام دادند اما متاسفانه با وجود دغدغه ی فراوان پدر برای یاد دادن زبان به من، زیاد بنده تمایل نشون ندادم در کودکی و الان میفهمم که اشتباه کردم. الان هم شرایط به گونه ای نیست که پدر بتونن بهم یاد بدن.
من خیلی دنبال نرم افزار خوب میکشتم. نرم افزار های زیادی رو هم دنبال کردم. نرم افزار شما خوبه ولی میترسم ادامه دار نباشه یادگیریم.
من به مکالمه هم خیلی احتیاج دارم. لطفا اگر توصیه ای میتونید بهم بکنید تا بتونم موفق باشم.
یاعلی

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام. ادامه دار بودن کار شما با نرم افزار زبانشناس یکی به جذابیت برنامه ما بستگی داره و دیگری به همت شما که دومی اهمیتش خیلی بالاتر هست. ما سعی کردیم با قرار دادن داستان های جذاب توی نرم افزار تا جایی که میتونیم این کار رو برای شما بکنیم.
در رابطه با مکالمه، ما استراتژی هایی گفتیم که با اعمال اونها روی داستان ها و دیگر مطالب نرم افزار زبانشناس، هم مکالمه و هم لیسنینگتون تقویت میشه. این استراتژی ها رو از اینجا مطالعه بفرمایین.
تا چند هفته دیگه هم فیلم رو به نرم افزار اضافه میکنیم که جذابیت نرم افزار رو دو چندان کنه.

اندیشه

با سلام خدمت شما.
خوشحالم كه با سايت و برنامتون اشنا شدم. مشكل من اين هست كه ٣ سال كلاس زبان رفتم و در پيشرفت زبانم موثر بود اما نه در حدي كه دلم ميخواد. در مكالمه مشكل دارم و بيشتر خجالت ميكشم از صحبت كردن
به كشورهاي خارجي سفر ميكنم و بيشتر دلم ميخواد كه بتونم راحت صحبت كنم و حداقل گليم خودمو از اب بكشم. بخاطر اينكه الان به همسرم متكي هستم و وقتي اون هست خودش به جاي من حرف ميزنه.
برنامه شما رو ديدم اما نميدونم از كجاش بايد شروع كنم و چطور؟
راستش يكمي گيج شدم. لطفا راهنمايي كنيد استارت كارم چطور باشه؟

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام شما بهتره از داستان های کودکانه و داستان های واقعی شروع بفرمایین و این روش رو اعمال کنین.

حمید

با سلام
با تشکر از نرم افزار خوبتون و توضیحات و راهکار های بسیار عالیتون در این زمینه
داستان منم والا اینه که علاقه زیادی به زبان انگلیسی حتی زبانای دیگه دارم و دوس دارم بیشترو بیشتر یاد بگیرم ولی همیشه تو نیمه راه یا خودم کم می آوردم یا مشکلات و مسایل حاشیه ای باعث این میشد که نتونم خوب ادامه بدم و برخی مواقع اسیر این افکار میشدم که نکنه روشم اشتباهه؟اول باید چیو قوی کنم؟لغت؟شنیداری؟گفتاری؟اصا این همه لغتو چجوری به حافظه سپرد؟چجوری اصا موقع مکالمه استفاده کرد منی که گرامرم خوب نیس؟و این قبیل افکار!
هر روز تو سایتای مختلف بودم،نرم افزارای مختلف،متدای مختلف رو امتحان کردم ولی اکثرا نیمه راه جا میموندم (شاید دلیل اصلیش شرایط محیطی و روحی وروانی خودم بود)!تا اینکه یه مدت تو دوره دانشگاه عالی بود برام با چنتا از دوستام تو یه اتاق دایم حرف میزدیم دسو پا شکسته تا اینکه یکم راه افتادم و حتی تو آزمون سطح موسسه هم که شرکت کردم لول بالایی رو بدست آوردم ولی بازم دانشگاه تموم و دوباره روز از نو روزی از نو…
به همون منوال و بدون انگیزه و هدف گذشت تا اینکه مجدد و با تلنگری که بخودم زدم و بخاطر رشتم(مدیریت توریسم)و بخاطر اهدافم گفتم باید یادبگیرم و عالی بشم و یه جستجو تو اینترنت با نرم افزار شما و توضیحاتتون و متداتون آشنا شدم ودیدم معقول تر و منطقی ترن و نصب کردم امیدوارم که بتونم پیشرفت کنم…
باتشکر از صبرو حوصلتون

مریم

با سلام و وقت بخیر خدمت شما فرهیخته عزیز
خیلی خوشحالم که با نرم افزار شما اشنا شدم حداقل از دیروز تا به الان از متفاوت بودن روش اموزش شما بسیار لذت بردم و مطمئن هستم بسیار به افرادی که مانند من علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارند کمک خواهد کرد و از این بابت از شما کمال تشکر را دارم.
منتها مشکلی که من با این نرم افزار دارم اینه که توضیحات کاملی در باره استفاده از اون پیدا نکردم یا حداقل توضیحات کافی نبود مثلا ارزیابی اینکه من از چه سطحی شروع به کار کنم یا در هر درس برای یادگیری لغاتی که بلد نیستم و انها را به رنگ زرد دراوردم چه کاری باید انجام دهم،هردرس را باید چند بار گوش کنم،ایا در یک روز ایرادی ندارد چند درس را گوش کنم ،ایا وقتی درسی را گوش میکنم باید تمرکز کامل روی متن داشته باشم یا نه،از جعبه لایتنر چگونه استفاده کنم و..
درضمن بدون اینترنت و بصورت افلاین نتوانستم از نرم افزار استفاده کنم، ایا میتوان تمام متن موجود در این نرم افزار را بصورت یکجا دانلود کرد؟
در انتها کمال تشکر را دارم بابت وقتی که برای علاقه مندان یادگیری زبان صرف میکنید.

حسین ناصری
حسین ناصری

سلام
خیلی ممنونم از نظر لطفتون. دقیقا ما داریم روی آپدیتی کار میکنیم که یکی از ویژگیهاش توضیحات مرتبط با سوالات شماس که در داخل برنامه قرار میدیم.
اما به صورت مختصر به سوالات شما پاسخ بدم که منتظر نمونین
با سطحی شروع کنین که اولا از مطالب اون سطح خوشتون میاد، ثانیا هر درس نه اونقدر سخت باشه که در نگاه اول فهمیدنش سخت باشه؛ نه اونقدر راحت باشه که لغات خیلی کمی توش یاد بگیرین. توصیه میکنم با پکیج داستان واقعی شروع کنین و اگه مناسب بود با همین ادامه بدین.
لغاتی که زرد کردین رو به طور خود به خود در درسهای دیگه میبینین و مرور میشه. میتونین این لغت ها رو به جعبه لایتنر هم اضافه کنین تا به طور مرتب مرور بشه.
در نوشته ی استراتژی های تقویت مکالمه، مطالبی گفتم که بایستی روی درسها انجام بشه. البته لازم نیست همه ی این استراتژی ها ابتدا روی یک درس اجرا بشه بعد برین درس بعدی، بلکه میشه چنتا درس رو موازی پیش برد.
در رابطه با تمرکز روی متن درس، استراتژی های فوق بعضی هاشون مبتنی بر متن، و بعضی دیگه تنها مبتنی بر صوت هست.
شما میتونین درسها رو وقتی به اینترنت وصل هستین دانلود بفرمایین و بعد از دانلود به صورت آفلاین استفاده کنین.

امیرهادی

با عرض سلام
حدود 2 ماه است بخاطر برنامه ی جی 5 زبانشناس از برنامه زبانشناس اسپانیایی و انگلیسی استفاده میکنم اما بدلیل نگرانی از حذف شدن اطلاعات فلش کارت ها و درس هایی ک خوانده ام اعتماد ب این نرم افزار ندارم هرچند یک قسمت بک اپ انلاین در این نرم افزار هست اما سایت های ایرانی بدلایل مختلف از جمله فیلتر.انقضا و… قابل اعتماد برای بک اپ گیری نیستند و نرم افزار هم پک اپ گیری افلاین ندارد …بهمین دلیل تمایلی ب درس خواندن با این نرم افزار را ندارم.
بسیار متشکر میشدم ک برنامه بک اپ گیری افلاین داشته باشد
ممنون

آرشیو نظرات دیگر: