بهترین فیلم و کارتون انگلیسی برای کودکان + لینک دانلود

کودکان و نوجوانان می‌توانند زبان انگلیسی را با تماشای فیلم و انیمیشن یاد بگیرند.

نازنین علیزاده
نازنین علیزاده
۷ ماه پیش آپدیت شد 
بهترین فیلم و کارتون انگلیسی برای کودکان + لینک دانلود

یکی از بهترین روش‌های یادگیری زبان انگلیسی، تماشای فیلم و انیمیشن است. در عصر دیجیتال امروز نیز که صنعت سینما به بخش جدایی‌ناپذیری از سرگرمی کودکان تبدیل شده، می‌توانیم از این منابع ارزشمند، به نفع آن‌ها استفاده کنیم. از آنجا که گزینه‌های فراوانی در دست‌وبالمان داریم، انتخاب بهترین فیلم‌های انگلیسی برای کودکان، می‌تواند مشکل باشد.

در این مقاله، چند مورد از این فیلم و انیمیشن‌ها را با یکدیگر بررسی می‌کنیم که هم برای کودکان و نوجوانان سرگرم‌کننده باشند و هم به آن‌ها کمک کنند که زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرند.

فیلم و انیمیشن‌های انگلیسی برای یادگیری زبان

برای دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان، باید سطح زبان فرد را هم در کنار علایق او در نظر بگیرید. اگر فرزند شما به‌تازگی یادگیری زبان را شروع کرده است، پیداکردن بهترین فیلم و کارتون‌های انگلیسی، اهمیت زیادی دارد و می‌تواند به روند یادگیری او کمک کند.

توجه کنید که هرچه سطح زبان‌آموزان بالاتر باشد، ممکن است که فیلم‌های پیشنهادی بیشتر به درد نوجوانان بخورند تا کودکان کوچک‌تر؛ بنابراین اگر فقط دنبال دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان هستید، به رنج سنی فیلم‌ها دقت کنید.

۱) داستان اسباب‌بازی ۱ (Toy Story 1):

داستان اسباب‌بازی ۱

 • ژانر: خانوادگی (Family)
 • سطح: Basic

معمولاً انیمیشن‌هایی مانند داستان اسباب‌بازی، برای کودکان و نوجوانان نوشته می‌شوند (البته این سری انیمیشن، بین بزرگسالان هم طرفداران زیادی دارد)؛ بنابراین، سیر داستانی و واژگانی که در آن‌ها استفاده می‌شود، پیچیده نیستند.

خلاصه داستان: این کارتون، داستان پسربچه‌ای به نام اندی (Andy) و اسباب‌بازی‌هایش را روایت می‌کند. وقتی اندی از اتاق خارج می‌شود (یا کلاً کنار اسباب‌بازی‌ها نیست)، آن‌ها زنده می‌شوند و عروسک گاوچران، وودی (Woody) که رهبر آن‌ها است، بررسی می‌کند که حال همۀ اسباب‌بازی‌های دیگر، خوب باشد.

مادر اندی برای تولدش، به او یک اسباب‌بازی جدید هدیه می‌کند. باز لایتیر (Buzz Lightyear) یک ابرقهرمان فضایی است که جای وودی را به عنوان اسباب‌بازی موردعلاقۀ اندی می‌گیرد.

همانطور که حدس می‌زنید، این موضوع، حسادت وودی را تحریک می‌کند! وودی تصمیم می‌گیرد که از شر باز خلاص شود؛ اما این مبارزه، باعث می‌شود که هر دو آن‌ها گم شوند و یک ماجراجویی بزرگ برای برگشت به خانه داشته باشند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“That wasn’t flying. That was falling with style.”

WOODY-

دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی ۱

۲) در جستجوی نمو (Finding Nemo):

در جستجوی نمو

 • ژانر: خانوادگی (Family)
 • سطح: Basic

این انیمیشن، محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارد و زبان‌آموزان، به‌راحتی می‌توانند خط داستانی آن را دنبال کنند. همچنین، دایرۀ واژگان آن پیچیده نیست؛ بنابراین، یکی از بهترین فیلم و انیمیشن‌های انگلیسی برای کودکان است.

خلاصۀ داستان:

«در جستجوی نمو»، یک انیمیشن دربارۀ دلقک‌ماهی‌ای به نام مارلین (Marlin) است که پسرش نمو (Nemo) را در اقیانوس، گم می‌کند. مارلین در راه، با ماهی دیگری به نام دوری (Dory) آشنا می‌شود. این دو، با هم به یک ماجراجویی هیجان‌انگیز می‌روند تا نمو را در آن‌سوی اقیانوس، پیدا کنند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“When life gets you down, you know what you gotta do? Just keep swimming.”

-Dory.

دانلود انیمیشن در جستجوی نمو

۳) دورافتاده (Cast Away):

دورافتاده

 • ژانر: ماجراجویی (Adventure)
 • رنج سنی: ۱۳ سال به بالا
 • سطح: Basic

بیشتر این فیلم، مونولوگ است (یعنی فقط یک نفر صحبت می‌کند). این موضوع، باعث می‌شود که به‌راحتی بتوانیم سیر داستانی آن را دنبال کنیم. آقای تام هنکس (Tom Hanks) نیز شهرت زیادی به‌دلیل صدای آهسته و بیان واضح خود دارد؛ بنابراین این فیلم، برای اغلب زبان‌آموزان انگلیسی، قابل‌درک است.

خلاصۀ داستان:

چاک نولاند (Chuck Noland) که مجبور است برای رفع مشکلاتی که در مراکز فدرال اکسپرس (FedEx) دارد، به سراسر جهان سفر کند، اکنون باید برای کاری به مالزی برود. او در هواپیما است که طوفان وحشتناکی رخ می‌دهد و هواپیمای او، در اقیانوس آرام سقوط می‌کند.

چاک، در جزیره‌ای بیدار می‌شود؛ در حالی که چیزی به جز یک توپ والیبال، همراهش نیست. او، نام توپ را ویلسون (Wilson) می‌گذارد و هر روز با او صحبت می‌کند تا با تنهایی‌اش مبارزه کند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“We live and we die by time, and we must not commit the sin of turning our back on time.”

Chuck Nolan-

دانلود فیلم دورافتاده

۴) من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3):

من نفرت‌انگیز ۳

 • ژانر: خانوادگی/کمدی (Family/Comedy)
 • رنج سنی: از ۷ سال به بالا
 • سطح: Basic

اگرچه داستان اصلی انیمیشن دربارۀ گرو (Gru) است؛ ستاره‌های واقعی این فیلم، سه دختری هستند که او به فرزندی پذیرفته است. زبان‌آموزان مبتدی، با تمرکز روی مکالمۀ این سه خواهر، بهتر می‌توانند انگلیسی یاد بگیرند. اکثر شخصیت‌‌های دیگر، با لهجه‌های مختلف صحبت می‌کنند؛ به همین دلیل، ممکن است که خیلی برای یادگیری زبان، مناسب نباشد.

خلاصۀ داستان:

در فیلم‌های قبلی (که البته آن‌ها هم کم‌وبیش برای یادگیری زبان مناسب هستند)، گرو به عنوان بدجنس‌ترین ابرشرور جهان، شروع به کار کرد. با این حال، در ابتدای این فیلم، او در اوایل فعالیتش در یک تیم ضدشورش، اخراج می‌شود. یک روز، برادر دوقلوی مرموزش که اکنون می‌خواهد به یک مرد شرور تبدیل شود، به ملاقات گرو می‌رود و از او کمک می‌خواهد.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“Well, I just wanted to help since you don't have a job. I got 2 whole dollars for it!”

 • Agnes

دانلود انیمیشن من نفرت‌انگیز ۳

۵) بچه‌رئیس (The Boss Baby):

بچه‌رئیس

 • ژانر: کمدی (Comedy)
 • رنج سنی: از ۶ سال به بالا
 • سطح Basic

در این فیلم، از ترکیب منحصر‌به‌فردی از انگلیسی معمولی و تجاری استفاده شده است. از آنجاکه نوزاد قرار است در یک شرکت تجاری مدیر باشد، از کلماتی تخصصی مانند "Closers"، به معنای «افرادی که یک معاملۀ تجاری را نهایی می‌کنند» و "Power nap"، به معنای «چرت‌زدن برای انرژی‌گرفتن»، استفاده می‌کند. همچنین، تیم (Tim) و بقیۀ نوزادان، به زبان انگلیسی ساده حرف می‌زنند.

خلاصۀ داستان:

تیم تمپلتون (Tim Templeton)، یک کودک هفت‌ساله است که خانواده‌ش، خیلی به او توجه می‌کنند و او را بسیار دوست دارند؛ اما یک روز، تیم متوجه می‌شود که والدینش نوزاد دیگری را به خانۀ خود آورده‌اند.

با گذشت زمان، والدین تیم او را نادیده می‌گیرند و تمام محبتشان را خرج نوزاد عجیب‌وغریبِ کت‌وشلوارپوش می‌کنند؛ با این حال، هر دو برادر باید رقابت خود را کنار بگذارند و با یک تهدید مشترک، مبارزه کنند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“When I was a kid the days lasted forever, but the years, well they went by so fast. Before you know it you’re all grown up. It even happened to me.”

-Tim

دانلود انیمیشن بچه‌رئیس

۶) پسر پاگنده (The Son of Bigfoot):

پسر پاگنده

 • ژانر: فانتزی (Fantasy)
 • رنج سنی: از ۷ سال به بالا
 • سطح: Basic

خلاصۀ داستان:

آدام (Adam)، پسری است که پدرش را در کودکی از دست داده و به یک نوجوان تنها تبدیل شده است. او تقریباً هیچ دوستی در مدرسه هم ندارد. با وجود اینکه در مدرسه مورد آزارواذیت قرار می‌گیرد، وانمود می‌کند که خوشحال است تا مادرش نگران او نباشد.

یک روز، آدام انبوهی از نامه‌های مخفی پدرش را کشف می‌کند و متوجه می‌شود که که او زنده است و والدینش، این موضوع را از او مخفی نگه داشته‌اند. آدام، به ملاقات پدرش می‌رود و متوجه می‌شود که او، پاگنده است (موجودی میمون‌مانند و غول‌پیکر که مثل یک انسان، باهوش است)!

کودکان با دیدن این فیلم، می‌توانند ببینند که دانش‌آموزان انگلیسی‌زبان، چگونه با یکدیگر صحبت می‌کنند. همچنین، می‌توانند با کلماتی مانند "detention"، به معنای «توقیف» و "suspended"، به معنای «تعلیق»، آشنا شوند. در برخی صحنه‌های این فیلم، از اصطلاحاتی علمی استفاده می‌شود که آن را برای زبان‌آموزان سطح مبتدی تا متوسط، به گزینه‌ای عالی تبدیل می‌کند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“It's weird how life has a way of going great for a minute and then throws you a curveball.”

 • Emma

دانلود انیمیشن پسر پاگنده

۷) انیمیشن لگو بتمن (The LEGO Batman Movie):

انیمیشن لگو بتمن

 • ژانر: اکشن/کمدی (Action/Comedy)
 • رنج سنی: از ۷ سال به بالا
 • سطح: Basic

در این انیمیشن، بیشتر شخصیت‌ها، از زبان انگلیسی محاوره و روزمره استفاده می‌کنند که این موضوع، باعث می‌شود تا کودکان، بهتر انگلیسی یاد بگیرند. با این حال، شخصیتی مانند آلفرد (Alfred)، همیشه با لهجۀ رسمی حرف می‌زند. زبان‌آموزانی که کمیک‌خواندن را دوست دارند و طرفدار ابرقهرمان‌ها هستند، عاشق این فیلم خواهند شد!

خلاصۀ داستان:

در این فیلم، بتمن با چالشی از سوی جوکر، بدترین دشمن خود، روبه‌رو می‌شود. او متوجه می‌شود که نمی‌تواند به‌تنهایی جوکر را متوقف کند و باید با افراد دیگری در شهر گاتهام (Gotham)، متحد شود. بتمن در این فیلم، چیزهای زیادی دربارۀ مسئولیت‌پذیری و روابط یاد می‌گیرد.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“He's evil, he's magic, and it's about to get tragic. It's Voldemort!”

 • Joker

دانلود انیمیشن لگو بتمن

۸) دزدان دریایی کارائیب :(Pirates of the Caribbean):

دزدان دریایی کارائیب

 • ژانر: ماجراجویی (Adventure)
 • رنج سنی: از ۱۲ سال به بالا
 • سطح: Intermediate

زبان‌آموزان سطح متوسط (و حتی پیشرفته)، می‌توانند از این سری فیلم‌های جذاب، برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند. کاراکترهای این فیلم‌ها، با لهجه‌های مختلفی صحبت می‌کنند و علاوه بر آشناکردن زبان‌آموزان با انگلیسی محاوره‌ای و عامیانه، مهارت‌‌های شنیداری (Listening) آن‌ها را تقویت می‌کنند.

خلاصۀ داستان:

هر کدام از فیلم‌های این مجموعه، ماجراهای کاپیتان جک اسپارو (Jack sparrow)، ناخدای مروارید سیاه (نام کشتی او) را روایت می‌کنند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“I’m dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly, it’s the honest ones you want to watch out for, because you can never predict when they’re going to do something incredibly stupid.”

-Jack Sparrow

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب: صندوق مرد مرده

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌کنند

۹) هری پاتر (Harry Potter):

هری پاتر

 • ژانر: فانتزی (Fantasy)
 • رنج سنی: از ۱۲ سال به بالا
 • سطح: Intermediate

صدها هزار نفر در سراسر جهان، از مجموعۀ هری‌پاتر برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می‌کنند. اگر به فکر دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان و نوجوانان هستید، این مجموعه را هم در نظر داشته باشید. همچنین، اگر می‌خواهید که به شنیدن انگلیسی بریتانیایی عادت کنید، این مجموعه، یک گزینۀ عالی است.

خلاصه داستان:

هری پاتر، یک مجموعۀ هشت‌قسمتی (کتاب‌های آن ۷ جلد است) درمورد نبرد بین جادوگران خوب و بد است. اگر زبان‌آموز به جادو علاقه داشته باشد، سری هری‌پاتر را دوست خواهد داشت. این فیلم‌های انگلیسی، داستان‌های جادویی هاگوارتز (Hogwarts)، مدرسۀ جادوگری هری پاتر و دوستانش را روایت می‌کند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“It is our choices, Harry, that show what we truly are, far more than our abilities.”

-Albus Dumbledore

دانلود فیلم هری پاتر و سنگ جادو

دانلود فیلم هری پاتر و تالار اسرار

دانلود فیلم هری پاتر و زندانی آزکابان

دانلود فیلم هری پاتر و جام آتش

دانلود فیلم هری پاتر و محفل ققنوس

دانلود فیلم هری پاتر و شاهزادۀ دورگه

دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ ۱

دانلود فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ ۲

۱۰) دیو و دلبر (Beauty and the Beast):

دیو و دلبر

 • ژانر: خانواده/ فانتزی (Family/Fantasy)
 • رنج سنی: از ۸ سال به بالا
 • سطح: Intermediate

اگر فرزند شما لهجۀ بریتانیایی علاقه دارد، این انیمیشن نیز گزینه‌ای عالی برای یادگیری او خواهد بود. به علاوه، بازی اما واتسون (Emma Watson)، به‌تنهایی برای اینکه به هر فیلم و کارتونی علاقه‌مند شویم، کافی است!

خلاصۀ داستان:

این فیلم، از روی انیمیشن کلاسیک قدیمی دیزنی بازسازی شده است و دربارۀ دختر جوانی به نام بل (Belle) است که با پدرش، در یک روستای کوچک زندگی می‌کند. هنگامی که پدر بل توسط یک هیولا ربوده می‌شود، بل به قلعۀ او می‌رود و مجبور می‌شود که برای نجات پدرش، در آنجا بماند. این هیولا، در حقیقت شاهزاده‌ای است که به همراه خدمۀ قصرش، طلسم شده است. فقط عشق واقعی می‌تواند آن‌ها را به حالت اولشان برگرداند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“I want adventure in the great wide somewhere! I want it more than I can tell!” Belle-

دانلود انیمیشن دیو و دلبر

۱۱) اعجوبه (Wonder):

اعجوبه

 • ژانر: درام خانوادگی (Family Drama)
 • رنج سنی: از ۱۰ سال به بالا
 • سطح: Intermediate

گاهی اوقات، ما تفاوت‌های خود را از یکدیگر مخفی می‌کنیم؛ تا دیگران فکر نکنند که عجیب‌وغریب هستیم!

اما وقتی نتوانید این موضوع را به‌خوبی مخفی نگه دارید، چه اتفاقی می‌افتد؟ فیلم اعجوبه، قصد دارد که به این سؤال، به تأثیرگذارترین شکل ممکن، جواب بدهد.

کودکان و نوجوانان می‌توانند با تماشای این فیلم، نام‌های رایج اشیاء موجود در کلاس را یاد بگیرند و ببینند که افراد، چگونه در محیط مدرسه با یکدیگر صحبت می‌کنند. همچنین، با توجه‌کردن به تفاوت‌های لحن، واژگان و سرعت حرف‌زدن کاراکترها، تفاوت‌های حرف‌زدن بزرگسالان و کودکان را درک کنند.

خلاصۀ داستان:

داستان فیلم، دربارۀ آگی (Auggie)، پسری است که با چهره‌ای متفاوت، به دنیا آمده. او، معمولاً کلاه ایمنی می‌گذارد تا دیگران، متوجه چهره‌اش نشوند؛ اما وقتی برای اولین بار به مدرسه می‌رود، متوجه می‌شود که گاهی اوقات، تفاوت‌ها می‌توانند افراد را به هم نزدیک‌تر کنند!

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“We all have marks on our face. This is the map that shows where we’ve been and it’s never, ever ugly.”

-Isabel

دانلود فیلم اعجوبه

۱۲) فارست گامپ (Forrest Gump):

فارست گامپ

ژانر: درام (Drama)

رنج سنی: از ۱۳ سال به بالا

سطح: Intermediate

این فیلم، یک فیلم عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است؛ زیرا فارست گامپ (Forrest Gump) به دلیل مشکلات ذهنی خود، کند و آهسته صحبت می‌کند. زبان مورداستفاده در فیلم، ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد؛ بنابراین، زبان‌آموزان به‌راحتی می‌توانند آن را دنبال کنند. به علاوه، چیزهایی درمورد تاریخ و فرهنگ ایالات متحده، یاد می‌گیرند.

خلاصۀ داستان:

در حالی که فارست گامپ، با بازی تام هنکس (Tom Hanks)، در ایستگاه اتوبوس منتظر است، شروع به تعریف‌کردن داستان خود برای غریبه‌های اطراف می‌کند. داستان او، از کودکی شروع می‌شود و به ماجراجویی‌هایی مثل دویدن در اطراف دنیا، می‌رسد.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“Life is like a box of chocolates; you never know what you’re gonna get.”

-Forrest Gump

دانلود فیلم فارست گامپ

۱۳) وینسنت بامحبت (Loving Vincent):

وینسنت بامحبت

 • ژانر: درام
 • رنج سنی: از ۱۳ سال به بالا
 • سطح: Advanced

خلاصۀ داستان:

ونسان ون گوگ (Vincent van Gogh)، یکی از تأثیرگذارترین نقاشان قرن بیستم بود. او در زندگی‌اش، به‌شدت مشکل داشت؛ به‌طوری که بارها مجبور شد به آسایشگاه‌های روانی برود. این فیلم، سعی دارد که آخرین روزهای زندگی او را از نگاه آرماند (Armand)، پسر یک پستچی که به ونسان نزدیک بود، به تصویر بکشد. ونسان قبل از خودکشی، نامه‌ای به او داده بود که باید به برادرش تئو (Theo) می‌داد.

طراحی این انیمیشن، با هنر دست و به تقلید از سبک نقاشی‌های ون گوگ، انجام شده است. جدا از درخشش هنری «ونسان بامحبت»، این فیلم برای نشان‌دادن تفاوت بین برخی از لهجه‌های انگلیسی، عالی است؛ زیرا کاراکترهای آن، با لهجه‌های بریتانیایی، اسکاتلندی و ایرلندی، صحبت می‌کنند. همچنین، زبان‌آموزان با دیدن این فیلم، می‌توانند نام اشیائی را که معمولاً در مناطق روستایی پیدا می‌شوند، یاد بگیرند:

 • یونجه: Hay؛
 • مزرعه: Field؛
 • و...

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“And, then suddenly it was all silent, and he looked so happy that this dirty crow was coming close. He didn't seem to care that it ran off with his lunch. And, I thought to myself how lonely is this guy that even a thieving crow brightens up his day?”

The Boatman-

دانلود فیلم وینسنت بامحبت

۱۴) شکافته (Split):

شکافته

 • ژانر: ترسناک (Horror)
 • رنج سنی: از ۱۴ سال به بالا
 • سطح: Advanced

از آنجا که در این فیلم، یک بازیگر در ۲۳ نقش متفاوت بازی می‌کند، زبان‌آموزان می‌توانند لحن و گویش متفاوت جنسیت‌ها و گروه‌های سنی مختلف را درک کنند.

خلاصۀ داستان:

سه دختر جوان، توسط یک جنایتکار که ۲۳ شخصیت مختلف دارد، ربوده شده و به‌زور در سلول‌ها، نگهداری می‌شوند. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه شخصیت‌های مختلف در تعامل با یکدیگر تغییر می‌کنند و چطور می‌توانند از دیگران، تأثیر بپذیرند.

نقل‌قول موردعلاقه (Favorite Quote):

“You are different from the rest. Your heart is pure! Rejoice! The broken are the more evolved. Rejoice.”

-The Beast

دانلود فیلم شکافته

دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان چه فایده‌ای دارد؟

برخی از مهم‌ترین مزایای دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان و یادگیری زبان با استفاده از این روش، عبارتند از:

سرگرم‌کننده است:

هنگام انتخاب و دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان، اهمیت زیادی دارد که سلیقۀ آن‌ها را در نظر بگیرید و بدانید که چه چیزی آن‌ها را سرگرم می‌کنند. برخلاف ما، بچه‌ها هر کاری را که دوست دارند، انجام می‌دهند؛ بنابراین، خوب است که فرزندتان از همان اول مسیر یادگیری، از آن لذت ببرند.

زبان‌آموزان می‌توانند نحوۀ استفاده از زبان انگلیسی را یاد بگیرند:

بچه‌ها می‌توانند با تماشای فیلم و انیمیشن، یاد بگیرند که چگونه در موقعیت‌های واقعی و روزمره، انگلیسی حرف بزنند.

تماشای فیلم و انیمیشن‌های انگلیسی، مهارت‌های شنیداری و گفتاری آن‌ها را تقویت می‌کند:

کودکان، سریع‌تر از بزرگسالان یاد می‌گیرند. آن‌ها اطلاعات اطراف خود را به‌سرعت و راحتی جذب می‌کنند. تماشای فیلم‌های انگلیسی، به آن‌ها کمک می‌کند تا زبان را به‌صورت طبیعی یاد بگیرند و مانند یک بومی‌زبان حرف بزنند.

دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان با اپلیکیشن زبانشناس

در اپلیکیشن زبانشناس، آرشیو کاملی از انواع فیلم، کارتون و سریال‌های انگلیسی مناسب قرار گرفته است. پس از نصب برنامه، می‌توانید وارد قسمت زوم شوید و بر اساس سطح خود در زبان، فیلم و سریال موردنظرتان را انتخاب کنید.

در بخش توضیحات فیلم، می‌توانید ببینید که با دیدن آن برنامه، چه کلمات و عباراتی را یاد خواهید گرفت. همچنین، اطلاعاتی مانند رتبۀ IMDB، ژانر و خلاصۀ فیلم، در این قسمت قرار داده شده است.

کلام آخر

فیلم و کارتون‌های انگلیسی، یک منبع فوق‌العاده برای سرگرمی و آموزش کودکان هستند. شما می‌توانید با انتخاب دقیق و دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان، به آن‌ها کمک کنید که بهتر و مؤثرتر زبان یاد بگیرند.

سوالات متداول:

۱. آیا فیلم‌های انگلیسی برای همۀ گروه‌های سنی کودکان مناسب هستند؟

بله، فیلم‌های انگلیسی زیادی برای گروه‌های سنی مختلف، از کودکان گرفته تا نوجوانان، وجود دارد؛ بنابراین، مهم است که فیلم‌ و کارتون‌هایی را انتخاب کنید که برای سن کودک شما مناسب باشند.

۲. چگونه بفهمم که یک فیلم انگلیسی، آموزنده است یا نه؟

برای دانلود فیلم انگلیسی برای کودکان، دنبال گزینه‌هایی باشید که مواردی مثل رویدادهای تاریخی، مفاهیم علمی و درس‌های اخلاقی را هم به آن‌ها آموزش دهند. خواندن نظرات کاربران و بررسی رتبه‌بندی‌های آن‌ها نیز می‌تواند به شما کمک کند.

۳. آیا فیلم‌های انگلیسی می‌توانند به بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی فرزندم کمک کنند؟

بله. کودکان می‌توانند با تماشای فیلم‌‌های انگلیسی، دایرۀ لغات، درک شنیداری و مهارت‌های دیگر خود را تقویت کنند.

۴. از کجا فیلم و کارتون انگلیسی برای کودکان پیدا کنم؟

شما می‌توانید با دانلود اپلیکیشن زبانشناس، فیلم و انیمیشن‌های انگلیسی مناسبی برای فرزندان خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید