معرفی و دانلود پادکست Business English Pod

در این مقاله به معرفی و دانلود پادکست Business English Pod خواهیم پرداخت.

معرفی و دانلود پادکست Business English Pod

برخی از افراد بنا به شرایط شغلی خود باید دانش زبانی مطلوبی در زمینه‌ی تجارت داشته باشند. پادکست Business English Pod پیشنهاد خوبی برای کسانی است که می‌خواهند یک‌راست به سراغ یادگیری زبان تجاری بروند. ما هم در این مطلب از زبانشناس مشخصات این پادکست را بررسی کرده‌ایم و لینک دانلود اپیزودها را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

دانلود پادکست Business English Pod

برای دانلود پادکست Business English Pod کافی است به لینک‌های معرفی‌شده در این بخش مراجعه کنید.

دانلود پادکست Business English Pod.jpg

دانلود پادکست Business English Pod از وب‌سایت اصلی

دانلود پادکست Business English Pod از اپ‌استور

دانلود پادکست Business English Pod

سطح پادکست Business English Pod

محتوای آموزشی Business English Pod توسط یک تیم متخصص از مربیان زبان تهیه می‌شود که سال‌ها در زمینه‌ی تدریس انگلیسی تجربه دارند. این پادکست برای زبان‌آموزان سطوح متوسط تا پیشرفته بسیار مناسب است.

پادکست Business English Pod برای تقویت چه مهارتی مناسب است؟

پادکست Business English Pod.jpg

علاوه بر بهبود مهارت شنیداری، تلفظ، یادگیری واژگان و اصطلاحات مرسوم شغلی، با استفاده از این پادکست می‌توانید در زمینه‌ی امور شغلی و مالی مکالمات بهتری انجام دهید. همین‌طور برای موفقیت بیشتر در مصاحبه‌های شغلی، می‌توانید از اپیزودهای مربوطه در این پادکست کمک بگیرید.

درس‌های انگلیسی تجاری در این پادکست شامل سه بخش است:

  • مکالمات واقعی

  • توضیح برای واژگان، اصطلاحات و زبان کاربردی

  • تمرین و مرور

علاوه بر این پادکست، با دانلود پادکست انگلیسی برای آموزش گرامر می‌توانید در طول جلسات مذاکره با شرکای خود از ساختارهای بهتری هنگام مکالمه استفاده کنید.

شنیدن اپیزودهای Business English Pod به صورت رایگان امکان‌پذیر است. اما برای دسترسی به رونوشت PDF و سایر امکانات وب‌سایت، باید اشتراک ویژه تهیه کنید.

موضوع پادکست Business English Pod

شاغلین به‌ ویژه در سطح بین‌المللی، باید به واژگان و اصطلاحات مربوط به مناسبات شغلی کاملاً مسلط باشند. در هر یک از اپیزودهای این برنامه علاوه بر گسترش دایره‌ی واژگان و بهبود مکالمه، اطلاعات خوبی در مورد هر موقعیت کاری یاد خواهید گرفت.

Business English Pod.jpg

برای اینکه بدانید چگونه باید در یک جلسه‌ی شغلی اهداف و شرایط خود را به درستی بیان کنید، با شنیدن این برنامه می‌توانید اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین مکالمات تلفنی، نحوه‌ی معاشرت با شرکا، متقاعد کردن افراد حاضر در جلسه، بیان نظر، ابراز مخالفت و موافقت نسبت به موضوعات مطرح‌شده در جلسه، همگی از موضوعات پرکاربردی هستند که در هر قسمت به آن پرداخته می‌شود.

در واقع شنیدن پادکست انگلیسی تجاری و پادکست‌های انگلیسی با موضوعات انگیزشی یکی از راه‌کارهایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباطاتی شفاف و موفقیت‌آمیز در زندگی حرفه‌ای خود برقرار کنید.

مدت‌زمان اپیزودهای Business English Pod

هر قسمت از این برنامه در فواصل زمانی نسبتا منظمی منتشر می‌شود و مدت هر اپیزود نزدیک به ۲۰ تا ۲۵ دقیقه است.

تقویت مهارت شنیداری با اپلیکیشن زبانشناس

یکی از ساده‌ترین راه‌های دسترسی به پرطرف‌دارترین پادکست‌های آموزش زبان انگلیسی مراجعه به اپلیکیشن زبانشناس است. در این نرم‌افزار آموزشی فهرستی از انواع منابع جذاب از جمله پادکست‌های آموزشی وجود دارد. هر یک از این پادکست‌های امریکن و پادکست‌های بریتیش بر اساس سطح و لهجه دسته‌بندی شده‌اند. شنیدن این پادکست‌ها برای علاقمندان به هر لهجه مناسب است و نکات تلفظی استاندارد را به آن‌ها می‌آموزد.

تقویت مهارت شنیداری با اپلیکیشن زبانشناس.jpg

زبان‌آموزان با هر سطحی می‌توانند پادکست مورد نظر خود را در اپلیکیشن زبانشناس جستجو کنند و دروس را بر اساس سطوح مبتدی تا پیشرفته بشنوند. رونوشت متن، ترجمه‌ی فارسی، دسترسی به دیکشنری آنلاین، امکان های‌لایت‌ کردن، یادداشت‌برداری و مرور با جعبه لایتنر هوشمند از دیگر امکانات ویژه‌‌‌ای هستند که اپلیکیشن زبانشناس در بخش پادکست‌ها فراهم کرده است.

منابع پیشنهادی برای یادگیری زبان انگلیسی می‌تواند شامل پادکست انگلیسی روان‌شناسی، پادکست انگلیسی در مورد عشق، پادکست انگلیسی جنایی و پادکست انگلیسی پزشکی باشد. هر یک از این پادکست‌ها ضمن آموزشِ زبان باعث افزایش اطلاعات فرد در زمینه‌های مختلف می‌شود.

سخن آخر

امیدواریم با مطالعه‌ی این مطلب و دانلود پادکست Business English Pod گام مهمی در مسیر شغلی خود بردارید. از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید، از شما متشکریم.