معرفی ۲۱ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در کرج (برای تمامی سنین)

با خواندن این مقاله فهرستی از برترین آموزشگاه‌های استان البرز را بشناسید.

زهرا بهنیا
زهرا بهنیا
۷ ماه پیش منتشر شد 
معرفی ۲۱ آموزشگاه برتر زبان انگلیسی در کرج

هر روز بر تعداد آموزشگاه‌های زبان افزوده می‌شود و مثل گذشته محدودیتی برای انتخاب یک محیط آموزشی استاندارد وجود ندارد. پیدا کردن آموزشگاهی که بیشترین تناسب را با نیازهای آموزشی هر فرد داشته باشد، یکی از مهم‌ترین مراحلی است که دقت و جست‌وجوی زیادی می‌طلبد. در این مطلب به‌سراغ آموزشگاه‌های معتبر استان البرز رفتیم و مشخصات و ویژگی‌های هر یک را بررسی کرده‌ایم. پس در هر کجای استان البرز که زندگی می‌کنید، با استفاده از فهرستی که در این مطلب مشاهده می‌کنید می‌توانید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج را انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج کجاست؟

در این بخش ضمن معرفی آموزشگاه‌های استان البرز، در مورد نوع دوره‌های آموزشی، گروه سنی مورد پذیرش، آدرس و راه‌های ارتباطی، اطلاعات جامعی را ارائه کرده‌ایم. پس از مطالعه‌ی این بخش نوبت شماست تا باتوجه‌به نیاز، سطح، سن، مسافت و سایر خصوصیات بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج را انتخاب کنید.

(لطفاً پیش از ثبت‌نام نهایی از طریق راه‌های ارتباطی ارائه‌شده، با مرکز موردنظر تماس بگیرید و اطلاعات به‌روز و دقیق‌تر را جویا شوید.)

۱. آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه سفیر یکی از خوشنام‌ترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی در سطح کشور است که در استان البرز هم شعبه‌های فعال دارد. شعبه‌های فعال در این استان همگی بر اساس یک استاندارد مشخص از سمت واحد مرکزی اداره می‌شود؛ به‌همین‌دلیل سطح آموزش و مدرسان از کیفیت بالایی برخوردار است.

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این آموزشگاه می‌توان مهارت زبان عمومی، دوره‌های مکالمه SPO و تخصصی آیلتس را هم به‌صورت ترمیک و هم به‌صورت فشرده دنبال کرد.
 • گروه‌های سنی: تفکیک کلاس‌های گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در این مجموعه، از نکاتی است که تمامی گروه‌های زبان‌آموزی را ترغیب به یادگیری و شرکت در کلاس‌ها می‌کند.
 • دسترسی و تردد: دسترسی راحت به وسایل حمل‌ونقل عمومی برای هر دو شعبه‌ی کرج (ایستگاه مترو محمد شهر و ایستگاه اتوبوس استانداری) و شعبه‌ی فردیس (ایستگاه متروپل فردیس و ایستگاه تاکسی سه‌راه حافظیه) از مزایای این آموزشگاه برای تردد زبان‌آموزان است.
 • ثبت‌نام آنلاین: واحد فردیس امکان ثبت‌نام آنلاین را فراهم کرده است؛ اما واحد کرج فعلا از چنین امکانی برخوردار نیست.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: آموزش زبان فرانسه، کارگاه تک‌مهارتی آیلتس، خدمات تصحیح آیلتس، آزمون ماک آیلتس، تور تهران‌گردی به‌زبان انگلیسی، وبینارهای تربیت‌مدرس، سینما، آموزش زبان و... از دیگر خدمات آموزشی این آموزشگاه است.

همچنین شعبه‌های این مجموعه دارای کتاب‌فروشی، بوفه و نیز مجهز به سیستم صوتی و ال‌سی‌دی است.

آموزشگاه سفیر واحد کرج

آدرس و راه‌های ارتباطی با آموزشگاه سفیر واحد کرج

در این بخش راه‌های ارتباطی با واحد کرج و آدرس آموزشگاه سفیر را مشاهده می‌کنید.

آدرس آموزشگاه سفیر (واحد کرج): کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، جنب اداره‌ی دارایی، پلاک ۱۰۵۳

شماره‌ی تماس با واحد: ۰۲۶۳۴۴۹۹۳۰۶

ایمیل: Safirgofteman.karaj@yahoo.com

وب‌سایت آموزشگاه سفیر استان البرز

تلگرام آموزشگاه سفیر (واحد کرج)

صفحه اینستاگرام آموزشگاه سفیر (واحد کرج)

آدرس و راه‌های ارتباطی با آموزشگاه سفیر واحد فردیس

در این بخش راه‌های ارتباطی با واحد فردیس و آدرس آموزشگاه سفیر را مشاهده می‌کنید.

آدرس آموزشگاه سفیر (واحد فردیس): فردیس، بین فلکه اول و دوم، نبش خیابان هشتم شرقی جدید، پلاک ۱۴۶۵

تماس با واحد: ۰۲۶۳۶۵۵۸۵۸۰ - ۰۲۶۳۶۵۵۸۵۹۹ - ۰۲۶۳۶۵۵۸۵۸۳

ایمیل: Safir.fardis@gmail.com

تلگرام آموزشگاه سفیر (واحد فردیس)

صفحه اینستاگرام آموزشگاه سفیر (واحد فردیس)

۲. آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه نصیر یکی از باسابقه‌ترین مراکز آموزش زبان‌های خارجی است که فعالیت خود را از دهه‌ی ۷۰ شروع کرده است و با وجود شعبه‌های بسیار یکی از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین مراکز آموزش زبان در استان البرز است.

 • انواع دوره‌های آموزشی: کلاس‌های عمومی زبان، دوره‌های آیلتس، تافل، دولینگو، دوره‌های مکالمه‌ی ۴ماهه، دوره‌ی تربیت‌مدرس، دوره‌های آموزش زبان‌های غیرانگلیسی
 • گروه‌های سنی: در این مرکز تمامی گروه‌های سنی بزرگسال، نوجوان و کودک می‌توانند خدمات آموزشی را متناسب با نیاز و گروه سنی خود دریافت کنند.
 • ثبت‌نام آنلاین: پس از شیوع کرونا، امکان ثبت‌نام آنلاین در این مرکز وجود دارد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: این مجموعه دارای مرکز IELTS CENTER، برگزارکننده‌ی آزمون ماک آیلتس، دارای گواهینامه‌ی کیفیت آموزش ISO، سیستم برق مجهز به UPS، اینترنت پرسرعت، سالن‌های کنفرانس و... است.
آموزشگاه نصیر (شعبه مرکزی، گوهردشت)

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه مرکزی، گوهردشت): البرز، کرج، رجایی شهر (داریوش)، خیابان آریا، خیابان قائم (داریوش)، پلاک ۴۴، طبقه‌ی ۲

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۴۱۳۷۲۳

ایمیل: nassirinst@yahoo.com

شماره‌ی تلگرام: ۰۹۰۱۷۳۲۷۱۹۷

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه درختی): ۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان، طبقه فوقانی بانک ایران زمین

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۳۵۳۲۵۰۳ - ۰۲۶۳۳۵۰۶۵۸۵

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه انوشیروان): ۴۵ متری گلشهر، خیابان انوشیروان، پلاک ۵۱

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۳۵۳۶۳۳۷

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه عظیمیه): عظیمیه، میدان بعثت، ساختمان نصیر

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۵۶۵۴۴۷

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه مهرشهر): بلور ارم، نبش خیابان ۲۲۲

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۳۴۲۱۰۹۴

آدرس آموزشگاه نصیر (شعبه فردیس): فردیس بین فلکه دوم و سوم، کوچه توحید

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۶۵۴۳۶۷۳ - ۰۲۶۳۶۵۴۳۰۹۳

وب‌سایت آموزشگاه نصیر

۳. آموزشگاه زبان سفیر و سفارت

آموزشگاه زبان سفیر و سفارت

آموزشگاه زبان سفیر و سفارت دیگر آموزشگاه قدیمی استان البرز است که بیش از دو دهه در زمینه‌ی خدمات آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کند و از استاندارد آموزشی مطلوبی برخوردار است. این مرکز دارای مجوز رسمی از آموزش‌وپرورش است و امکان صدور گواهینامه‌ی معتبر فارغ‌التحصیلی دارد.

 • انواع دوره‌های آموزشی: انواع دوره‌های آموزشی آیلتس، تافل، تربیت‌مدرس و زبان‌های غیرانگلیسی (چینی، آلمانی، فرانسوی، کره‌ای، استانبولی و...) در این مرکز برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: زبان‌آموزان تمامی گروه‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال در هر سطحی از مبتدی تا پیشرفته در این آموزشگاه پذیرفته می‌شوند.
 • ثبت‌نام آنلاین: امکان مشاوره، تعیین سطح، ثبت‌نام و پرداخت شهریه به‌صورت آنلاین در این مرکز وجود دارد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: دوره‌های آموزش با فیلم، دوره‌های ترجمه، برگزاری تورهای آموزشی زبان انگلیسی، تعیین سطح رایگان، کلاس‌های بحث آزاد در روز جمعه، برگزاری دوره‌های مختص آزمون‌های بین‌المللی زبان مثل IELTS ،iBT TOLIMO ،EPT ،GRE ،MSRT از دیگر خدمات این مرکز آموزشی است.
آموزشگاه زبان سفیر و سفارت کرج

حداکثر تعداد زبان‌آموزان هر کلاس بیش از ۱۴ نفر نیست و زبان‌آموزان ممتاز ضمن برخورداری از تخفیف شهریه، پس از فارغ‌التحصیلی امکان استخدام در این مرکز را دارند.

آدرس آموزشگاه زبان سفیر و سفارت: کرج، خیابان بهشتی، گلشهر، میان‌جاده، بلوار حدادی

شماره‌ی تماس (واحد پسران): ۰۲۶۳۴۴۶۴۵۵۵

شماره‌ی تماس (واحد دختران): ۰۲۶۳۴۲۴۰۰۱۰

ایمیل: Info@language-ac.com

وب‌سایت آموزشگاه سفیر و سفارت کرج

۴. مدرسه ملی زبان کرج

این مرکز آموزشی بیش از چند دهه است که در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی خدمت‌رسانی می‌کند. این مجموعه دارای مجوز آموزش‌وپرورش است و پس از اتمام دوره، به فارغ‌التحصیلان گواهی‌نامه‌ی معتبر اعطا می‌کند. استفاده از تجهیزات به‌روز، اساتید مجرب و برگزاری کلاس‌های کم‌جمعیت از مزایای شرکت در دوره‌های آموزشی این مرکز است.

مدرسه ملی زبان کرج

 • انواع دوره‌های آموزشی: در مدرسه ملی زبان کرج دوره‌های آموزشی زبان عمومی، دوره‌های تخصصی آیلتس، تافل و دوره‌های سازمانی برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: زبان‌آموزان سطوح مبتدی تا پیشرفته در گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال می‌توانند به مدرسه‌ی ملی زبان کرج مراجعه کنند.
 • ثبت‌نام آنلاین: این مرکز دارای کلاس‌های آموزشی آنلاین است و بدون حضور فیزیکی و مراجعه به آموزشگاه می‌توان از خدمات آن استفاده کرد.

آدرس مدرسه ملی زبان کرج: خیابان ادهم، پلاک ۱۰۰، ساختمان مدرسه ملی زبان

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۲۲۵۹۲۲

ایمیل: nsl.50.1971@gmail.com

وب‌سایت آموزشگاه مدرسه ملی زبان کرج

۵. آموزشگاه کانون زبان

یکی از قدیمی‌ترین و حرفه‌ای‌ترین آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی، مرکز کانون زبان است که در اغلب شهرها شعبه دارد؛ وجود ۳۰۰ شعبه در ۳۱ استان کشور گواهی بر این مدعاست. این مجموعه در سال ۱۳۰۴ زیر نظر انجمن ایران و آمریکا به فعالیت مشغول بود که پس از سال ۱۳۵۷ فعالیت خود را تحت نظارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ادامه داد.

آموزشگاه کانون زبان

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مجموعه دوره‌های آموزش زبان عمومی انگلیسی، عربی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، روسی، چینی و استانبولی برگزار می‌شود.
 • البته در شعبه‌ی دانشکده‌ی این آموزشگاه در کرج، علاوه‌بر آموزش انگلیسی، به زبان‌های آلمانی، فرانسه، اسپانیایی و روسی پرداخته می‌شود.
 • گروه‌های سنی: تمامی گروه‌های سنی کودک تا بزرگسال می‌توانند از دوره‌های آموزشی این مرکز استفاده کنند. این کلاس‌ها در روزهای شنبه تا پنجشنبه برگزار می‌شود.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: در شعب آموزشگاه کانون زبان آزمون‌های معتبر بین‌المللی مثل تافل، دلف، کمبریج، چلی و... برای زبان‌های مختلف برگزار می‌شود.

افراد غیرفارسی‌زبان که علاقه‌مند به یادگیری زبان فارسی هستند، می‌توانند از خدمات آموزشی آموزشگاه کانون استفاده کنند.

در شعبه‌ی کرج علاوه‌بر دوره‌های یادشده، آموزش زبان با اهداف ویژه، کلاس مکالمه‌ی فرانسوی، آمادگی آزمون A1 آلمانی، دوره‌های آیلتس و کلاس‌های بحث آزاد برگزار می‌شود.

آموزشگاه کانون زبان (شعبه کرج)

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه مرکزی): چهارراه دانشکده کشاورزی جنوبی، روبه‌روی کتابخانه امیرکبیر، کوچه کیهان

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه عظیمیه): عظیمیه، بالاتر از میدان اسبی، کوچه شهید مختاری (الهام)، پلاک ۱۵۶

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه دانشکده): چهارراه دانشکده کشاورزی جنوبی، روبروی کتابخانه امیرکبیر، کوچه کیهان

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه مرکزی): رجایی شهر (گوهردشت)، فلکه اول، ابتدای خیابان اول غربی، روبه‌روی داروخانه شبانه‌روزی، پلاک ۲۰

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه کرج): ۴۵ متری گلشهر، خیابان مینا (خیابان داروخانه)، پلاک ۳۸

آدرس آموزشگاه کانون زبان (شعبه فردیس): خیابان شهید نامجو، مجتمع آفرینش‌های فرهنگی و هنری شهید رضا پناهی

شماره‌ی تماس: ۳۲۲۵۵۴۲۰ - ۳۲۲۵۵۴۲۱ - ۳۲۲۵۵۴۲۲ - ۳۲۲۵۵۴۲۳ - ۳۲۲۳۳۹۹۶ (۰۲۶)

ایمیل: da.karaj@ili.ir

وب‌سایت آموزشگاه کانون زبان

۶. آموزشگاه زبان ارتباطات

آموزشگاه زبان ارتباطات از سال ۱۳۷۳ تأسیس شده و با بهره‌گیری از روش‌ها و تجهیزات به‌روز زبان‌آموزان زیادی را به اهداف خود رسانده است. از ویژگی‌های برجسته‌ی این مرکز این است که علاوه‌بر دوره‌های آموزشی عمومی، برای هر یک از مسیرهای نقشه‌ی یادگیری زبان انگلیسی برنامه‌ی ویژه‌ای دارد و دوره‌هایی برای اهداف خاص مثل اهداف تجاری، گردشگری، تحصیل، مهاجرت و... طراحی کرده است.

 • انواع دوره‌های آموزشی: در شعب مختلف آموزشگاه ارتباطات کرج علاوه‌بر زبان انگلیسی، زبان‌های آلمانی، اسپانیایی، آلمانی، کره‌ای، ژاپنی، گرجی، ترکی استانبولی و روسی تدریس می‌شود که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شعبه‌ی مرکز تماس بگیرید.
 • سایر خدمات و دوره‌ها: علاوه‌بر دوره‌های زبان عمومی، در این مرکز کلاس‌هایی مختص ترجمه، گرامر، نوشتار، تقویتی و مکالمه برگزار می‌شود. شاغلان و افراد پرمشغله می‌توانند از کلاس‌های پنج‌شنبه و جمعه در این مرکز استفاده کنند.

در این مرکز دوره‌های آموزشی به‌صورت خصوصی، فشرده (۲ یا ۴ نفره) و گروهی با حداقل ۸ زبان‌آموز برگزار می‌شود.

آموزشگاه زبان ارتباطات

آدرس آموزشگاه زبان ارتباطات (شعبه مرکزی): کرج – خیابان شهید بهشتی – بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا – روبه‌روی بانک پاسارگاد – ساختمان ۱۱۰/۳ – طبقه‌ی دوم واحد ۴

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۴۰۰۹۷۵ و ۰۹۱۲۸۵۷۸۵۷۱

آدرس آموزشگاه زبان ارتباطات (شعبه کرج): کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان ۱۱۰/۳، طبقه‌ی سوم واحد ۹

آدرس آموزشگاه زبان ارتباطات (شعبه گوهردشت): خیابان اصلی گوهردشت – جنب ششم غربی – پلاک ۱۵۹ – ساختمان ارتباطات

آدرس آموزشگاه زبان ارتباطات (شعبه عظیمیه): عظیمیه، میدان اسبی، بلوار استقلال، خیابان ارکیده، ساختمان ارتباطات

ایمیل: info@elg.ir

وب‌سایت آموزشگاه زبان ارتباطات کرج

تلگرام آموزشگاه زبان ارتباطات

صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان ارتباطات

۷. آموزشگاه زبان خزائلی

سابقه‌ی فعالیت آموزشگاه زبان خزائلی در کرج به اواخر دهه‌ی ۶۰ برمی‌گردد که در گذر زمان با بهره‌گیری از ایده‌ها و اساتید مطرح گسترش یافته است. این مرکز دارای مجوز آموزش‌وپرورش است و ازجمله پیشروترین مراکز آموزشی کودکان در استان البرز است که با طراحی خانه‌ی زبان و بازی، محیطی مفرح را برای یادگیری زبان این گروه سنی فراهم کرده است.

آموزشگاه زبان خزائلی

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مرکز می‌توان دوره‌هایی با هدف تقویت زبان عمومی، شرکت در آزمون‌های بین‌المللی، دوره‌های تربیت‌مدرس و... را دنبال کرد.
 • گروه‌های سنی: گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال مخاطبان اصلی دوره‌های آموزشگاه خزائلی هستند و در این مرکز توجه ویژه‌ای به گروه‌های سنی پایین‌تر می‌شود.
 • ثبت‌نام آنلاین: امکان ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آنلاین در این مرکز وجود دارد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: دوره‌های آموزشی مکالمه‌محور برای هر دو گروه کودک و بزرگسال و کلاس‌های کارگاهی با روش‌های نوین از دیگر مزایای این آموزشگاه است.

کلاس‌های این مجموعه با تعداد حداکثر ۱۲ زبان‌آموز برگزار می‌شود تا به‌دلیل شلوغی کلاس، کیفیت تدریس و اداره‌ی کلاس افت نکند. کلاس‌های آموزشگاه خزائلی بسته به زمان آزاد هر فرد به‌صورت ترمیک، فشرده، دو یا سه روز در هفته دنبال می‌شود. برخی از این کلاس‌ها تنها در روزهای پنجشنبه برگزار می‌شود که برای شاغلان و افراد پرمشغله مناسب است.

آدرس آموزشگاه زبان خزائلی کرج: رجایی شهر، بلوار رستاخیز، خیابان دوازدهم شرقی، پلاک ۱۱۹

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۴۰۱۰۶۰

ایمیل: Khazaelischool@gmail.com

تلگرام آموزشگاه زبان خزائلی کرج

۸. آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل با در نظر گرفتن نیاز آموزشی هر یک از زبان‌آموزان، دوره‌های آموزشی متنوع و مناسب برای برگزار می‌کند. به همین منظور این مرکز به زبان‌آموزان خدمات مشاوره برای تعیین سطح و انتخاب مناسب‌ترین دوره را ارائه می‌دهد.

آموزشگاه زبان ملل

 • انواع دوره‌های آموزشی: دوره‌های زبان عمومی، دوره‌های مکالمه‌محور، تربیت‌ مدرس و دوره‌های آموزش آیلتس از عمده بخش‌های آموزشی این مرکز است.
 • گروه‌های سنی: در این آموزشگاه سعی می‌شود تا با استفاده از کتاب‌های جذاب و روش‌های آموزشی پرکشش و به‌روز گروه‌های سنی کودک و نوجوان علاقه‌ی بیشتری به یادگیری زبان پیدا کنند. گروه‌های سنی بزرگسال هم بسته به نیاز آموزشی خود مثل مهاجرت، تحصیل، شغل و... به‌سمت دوره‌ی مناسب خود سوق داده می‌شوند.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: علاوه‌بر زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان ملل دوره‌های آموزشی برای زبان روسی، فرانسوی، آلمانی و ترکی استانبولی برگزار می‌شود. آزمون یوس و دوره‌های آموزش زبان به کودکان از دیگر خدمات این مرکز است.

آدرس آموزشگاه زبان ملل کرج: سه‌راه گوهردشت، نبش ده‌متری انقلاب

شماره‌ی تماس: ۳۴۴۰۵۰۲۱ ۰۲۶ - ۳۴۴۰۴۵۲۱ ۰۲۶ - ۳۴۴۰۳۹۹۳ ۰۲۶ - ۳۴۴۱۹۰۱۴ ۰۲۶

ایمیل: info.zabanemelal@yahoo.com

۹. آموزشگاه زبان صادقی حریر

این آموزشگاه به همت خانم نگین صادقی حریر، از اساتید زبان تخصصی دانشگاه علوم پزشکی ایران تأسیس شده است. باتوجه‌به سابقه‌ی مؤسس این مجموعه و بهره‌گیری از روش‌های به‌روز و تعاملی آموزش زبان در این مرکز، زبان‌آموزان از شرکت در دوره‌های این آموزشگاه راضی به نظر می‌رسند.

آموزشگاه زبان صادقی حریر

 • انواع دوره‌های آموزشی: دوره‌های ترمیک و فشرده برای مکالمه، زبان عمومی و آیلتس مهم‌ترین بخش‌های آموزشی این آموزشگاه است.
 • گروه‌های سنی: این مرکز برای گروه‌های سنی کودک تا بزرگسال خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.
 • ثبت‌نام آنلاین: آموزشگاه صادقی حریر دارای خدمات آموزش آنلاین زبان انگلیسی است.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: دوره‌های تربیت‌مدرس، دوره‌های ویژه‌ی کودکان، دوره‌های آموزشی فرانسوی و آلمانی از دیگر خدمات این مرکز است.

آدرس آموزشگاه زبان صادقی حریر کرج: کرج - جهانشهر - بلوار مولانا - ساختمان شاهین - واحد ۱

شماره‌ی تماس:۰۲۶۳۴۴۹۳۹۸۳ - ۰۲۶۳۴۲۱۷۴۰۲

ایمیل: Haririlanguage@gmail.com

تلگرام آموزشگاه صادقی حریر

صفحه اینستاگرام آموزشگاه صادقی حریر

۱۰. آموزشگاه زبان ایساتیس

آموزشگاه ایساتیس یکی از آموزشگاه‌های معتبر در استان البرز است که از سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت کرده است. این آموزشگاه ضمن ارائه‌ی گواهینامه، امکان اشتغال فارغ‌التحصیلان موفق را در مجموعه‌ی خود فراهم می‌کند.

آموزشگاه زبان ایساتیس

 • انواع دوره‌های آموزشی: در دوره‌های ترمیک این آموزشگاه به تدریس زبان عمومی، دوره‌های تخصصی برای آزمون تافل و آیلتس، دوره‌های مکالمه‌محور و دوره‌های تربیت‌ مدرس پرداخته می‌شود.
 • گروه‌های سنی: این آموزشگاه برای گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال دوره‌های آموزشی مجزا در نظر گرفته است.
 • ثبت‌نام آنلاین: امکان شرکت در کلاس‌های این آموزشگاه هم به‌صورت حضوری و هم به‌صورت آنلاین وجود دارد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: علاوه‌بر زبان انگلیسی در آموزشگاه ایساتیس زبان‌های آلمانی، فرانسوی، کره‌ای، اسپانیایی، ایتالیایی و ترکی استانبولی آموزش داده می‌شود. کارگاه نقد فیلم، دوره‌های آموزش زبان به کودکان، دوره‌های ترجمه‌ی فیلم و بحث آزاد از سایر خدمات آموزشی این مرکز است.

آدرس آموزشگاه زبان ایساتیس: کرج، هفت‌تیر، اول بلوار دانش‌آموز، روبه‌روی کارگزاری آگاه، ساختمان پارسا طبقه دوم، واحد ۴

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۷۱۳۴۱۹

ایمیل: Hayedehkhsoltan@gmail.com

وب‌سایت آموزشگاه زبان ایساتیس

تلگرام آموزشگاه زبان ایساتیس

صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان ایساتیس

۱۱. آموزشگاه زبان‌های خارجی نشر سخن

آموزشگاه نشر سخن نماینده‌ی رسمی دانشگاه علامه طباطبایی است و به فارغ‌التحصیلان خود مدرک این دانشگاه معتبر را اعطا می‌کند.

 • انواع دوره‌های آموزشی: دوره‌های آمادگی آیلتس، دوره‌های مکالمه‌محور، دوره‌های تربیت‌ مدرس و دوره‌های آموزشی برای یادگیری زبان از پایه در این مرکز برگزار می‌شود. این دوره‌ها دوره‌های فشرده، ترمیک و خصوصی بر اساس نیاز، سطح و زمان هر زبان‌آموز قابل ثبت‌نام است.
 • گروه‌های سنی: برای هر یک از گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال دوره‌ی آموزشی مجزا در این مرکز برگزار می‌شود.
 • ثبت‌نام آنلاین: علاوه‌بر کلاس‌های حضوری، می‌توان از خدمات آموزش آنلاین در این آموزشگاه استفاده کرد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: در آموزشگاه نشر سخن همچنین می‌توان یادگیری زبان‌های فرانسوی، ترکی استانبولی، کره‌ای و آلمانی را دنبال کرد.
آموزشگاه زبان‌های خارجی نشر سخن

آدرس آموزشگاه زبان‌های خارجی نشر سخن: کرج، ۴۵ متری گلشهر، بلوار پونه شرقی، مؤسسه‌ی نشر سخن

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۶۵۶۷۳۸

وب‌سایت آموزشگاه نشر سخن

تلگرام آموزشگاه نشر سخن

صفحه اینستاگرام آموزشگاه نشر سخن

۱۲. آموزشگاه زبان نیروانا

آموزشگاه زبان نیروانا، مرکزی نسبتا نوپاست که از سال ۱۳۹۴ در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کند. این مرکز برای شهروندانی که ساکن گلشهر کرج هستند دسترسی راحتی دارد.

 • انواع دوره‌های آموزشی: دوره‌های آموزشی گروه سنی بزرگسال با متدهای کارآمد، انگلیسی در سفر، کلاس‌های بحث آزاد برای گروه سنی بزرگسال انجام می‌شود. سایر گروه‌های سنی نیز متناسب با سطح و نیاز آموزشی خود از منابع و روش‌های به‌روز و جذاب در مسیر یادگیری بهره می‌برند.
 • گروه‌های سنی: کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با کمک این مرکز می‌توانند به تسلط کافی در زبان انگلیسی برسند.
 • ثبت‌نام آنلاین: در این مرکز کلاس‌های آنلاین نیز برگزار می‌شود.
آموزشگاه زبان نیروانا

آدرس آموزشگاه زبان نیروانا: گلشهر ویلا، خیابان حافظ

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۳۵۵۲۹۴۶

تلگرام آموزشگاه زبان نیروانا

صفحه اینستاگرام آموزشگاه زبان نیروانا

۱۳. آموزشگاه زبان ایرانی نو

آموزش زبان انگلیسی در این آموزشگاه با استفاده از دو استاد انجام می‌شود؛ استاد اول به تدریس مباحث درسی می‌پردازد و استاد دیگر به رفع اشکال، پرسش‌وپاسخ، تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف هر زبان‌آموز می‌پردازد. این آموزشگاه در نقاط مختلف استان البرز مثل مهرشهر، طالقانی و فردیس شعبه دارد.

آموزشگاه زبان ایرانی نو

 • انواع دوره‌های آموزشی: در آموزشگاه ایرانی نو دوره‌های ۱۰ ماهه‌ی آموزش مکالمه‌ی انگلیسی و آلمانی و نیز کلاس‌های خصوصی برای این دو زبان برگزار می‌شود. آموزش زبان ترکی از دیگر خدمات آموزشی این مرکز است. همچنین برای داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس هم دوره‌های تخصصی‌تری در این مجموعه برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: تقریبا اغلب دوره‌های آموزشی این مرکز مختص گروه سنی بالاتر است.
 • ثبت‌نام آنلاین: در این مرکز برای آموزش آیلتس و هر دو زبان انگلیسی و آلمانی دوره‌های آموزش آنلاین نیز برگزار می‌شود.

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۶۵۴۲۲۲۱ - ۰۲۶۳۳۳۰۳۳۵۱ - ۰۲۶۳۲۲۸۴۰۶۵

وب‌سایت آموزشگاه ایرانی نو

تلگرام آموزشگاه ایرانی نو

صفحه اینستاگرام آموزشگاه ایرانی نو

۱۴. آموزشگاه زبان گاما

در شعبه‌ی کرج آموزشگاه گاما خدمات متنوعی برای زبان‌های خارجی ارائه می‌شود؛ مثل آموزش زبان‌های مختلف و پرطرفدار، خدمات آمادگی برای کنکور، اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی و...

آموزشگاه زبان گاما

 • انواع دوره‌های آموزشی: در آموزشگاه زبان گاما می‌توان در دوره‌های زبان عمومی انگلیسی، چینی، آلمانی، ترکی، فرانسوی، روسی و ایتالیایی ثبت‌نام کرد. همچنین در این مرکز دوره‌های آموزشی مخصوص آمادگی برای آزمون آیلتس برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: اغلب دوره‌های برگزارشده در این مجموعه مختص گروه سنی بالاتر است.
 • ثبت‌نام آنلاین: در حال حاضر این مرکز تنها به برگزاری کلاس‌های آنلاین می‌پردازد و کلاس‌های حضوری آن در حال راه‌اندازی است.

شماره‌ی تماس: ۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

وب‌سایت آموزشگاه گاما

۱۵. آموزشگاه زبان عصر ارتباطات گوهردشت

یکی از آموزشگاه‌هایی که برای ساکنین منطقه‌ی گوهردشت کرج دسترسی ساده‌ای دارد و از کیفیت آموزشی مطلوبی برخوردار است، آموزشگاه عصر ارتباطات است که در ادامه به بررسی مشخصات و راه‌های ارتباطی با این مرکز می‌پردازیم.

آموزشگاه زبان عصر ارتباطات گوهردشت

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مجموعه دوره‌های آموزش زبان عمومی و مکالمه‌محور برای زبان‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی و... برگزار می‌شود. دوره‌های آموزش زبان تخصصی آزمون‌های بین‌المللی مثل تافل و آیلتس، دوره‌ی آموزش EPT و تربیت‌مدرس از دیگر خدمات آموزشی این مرکز است.
 • گروه‌های سنی: تمامی گروه‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال بسته به سطح و نیاز آموزشی قادر به شرکت در دوره‌های آموزشی این مرکز هستند.
 • ثبت‌نام آنلاین: کلاس‌های این آموزشگاه به‌صورت خصوصی، نیمه‌خصوصی و گروهی به دو شکل آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

آدرس آموزشگاه عصر ارتباطات گوهردشت: کرج، گوهردشت، جنب سینما ساویز، ابتدای خیابان دوم غربی

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۲۱۲۳۴۵

ایمیل: info@asreertebatat-ac.com

تلگرام آموزشگاه عصر ارتباطات

۱۶. آموزشگاه زبان راستان

آموزشگاه زبان راستان تنها شعبه‌ی مدرسه زبان روسی ایران تهران است که در استان البرز مشغول به فعالیت است. این آموزشگاه دارای مجوزهای لازم برای تدریس و اعطای مدرک و دیپلم معتبر به فارغ‌التحصیلان است.

 • انواع دوره‌های آموزشی: علاوه‌بر کلاس‌های ترمیک، در این آموزشگاه می‌توان در دوره‌های فشرده‌ی شش‌ماهه برای زبان‌های ایتالیایی، روسی، فرانسوی، انگلیسی، ایسلندی، عربی، اسپانیایی، ژاپنی، کره‌ای، روسی و آلمانی شرکت کرد. دوره‌های تخصصی برای آزمون‌های تافل، آیلتس، TTC ،TKT و... نیز در این مجموعه برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: برای هر یک از گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در این مرکز کلاس‌های خصوصی، ترمیک و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شود.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: این آموزشگاه امکان اعزام اساتید برای تدریس خصوصی و گروهی در منازل و ارگان‌ها را دارد. همچنین این مرکز خدمات مشاوره‌ برای امور مهاجرتی را ارائه می‌دهد.
آموزشگاه زبان راستان

آدرس آموزشگاه زبان راستان: ۴۵ متری گلشهر، خیابان درختی، بعد از دوربرگردان، سمت چپ، پلاک ۴۷، آموزشگاه زبان راستان

شماره‌ی تماس: ۰۹۰۱۱۷۷۸۰۷۱ - ۰۲۶۳۳۵۳۶۶۹۳ - ۰۲۶۳۳۵۲۹۳۵۷

وب‌سایت آموزشگاه زبان راستان

تلگرام آموزشگاه زبان راستان

صفحه‌ی اینستاگرام آموزشگاه زبان راستان

۱۷. مرکز تخصصی آیلتس آپادانا

اگر از دانش عمومی زبان قابل‌قبولی برخوردارید و می‌خواهید یک‌راست به‌سراغ مهارت‌های آزمون آیلتس بروید، این مرکز تخصصی یک انتخاب مناسب برای شما است. زیرا تمامی اساتید و دوره‌های این مرکز به مهارت آمادگی در این آزمون سرنوشت‌ساز می‌پردازد.

 • انواع دوره‌های آموزشی: علاوه‌بر دوره‌های آموزش آیلتس، در این مرکز تخصصی دوره‌های جداگانه‌ای برای تقویت مهارت مکالمه و رایتینگ برگزار می‌شود. دوره‌ی آمادگی آزمون، در ۱۵ جلسه‌ی ۱/۵ ساعته برگزار می‌شود.
 • این دوره‌ها به‌صورت عادی، فشرده، نیمه‌فشرده و یک روز در هفته قابل ثبت‌نام است.
 • گروه‌های سنی: دوره‌های آموزشی این مرکز مختص بزرگسالان و داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس است.
مرکز تخصصی آیلتس آپادانا

ازآنجاکه این مرکز داوطلبان شرکت در آیلتس را نشانه می‌گیرد. انتخاب منابع، اساتید، طراحی دوره‌ها و حتی تکالیف با دقت زیادی صورت می‌گیرد تا زبان‌آموز باتوجه‌به نقاط قوت و ضعف خود، نمره‌ی دلخواه را کسب کند.

آدرس مرکز تخصصی آیلتس آپادانا: کرج - گلشهر - خیابان مینا - پلاک ۳۷ - ساختمان آپادانا

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۳۵۵۳۷۵۲ - ۰۲۶۳۳۵۳۳۹۲۹

ایمیل: info@apadana-ielts.com

وب‌سایت مرکز تخصصی آیلتس آپادانا

اینستاگرام مرکز تخصصی آیلتس آپادانا

۱۸. آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه دیار دانش ضمن ارائه‌ی خدمات آموزش زبان‌های خارجی، در حوزه‌ی مهاجرت تحصیلی به ترکیه فعالیت می‌کند. در ادامه نگاهی داریم به مشخصات و راه‌های ارتباطی با این آموزشگاه:

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مرکز آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و دوره‌های تخصصی آیلتس برگزار می‌شود.
 • گروه‌های سنی: دوره‌های این آموزشگاه برای گروه‌های سنی مختلف طراحی شده است.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: دوره‌های آموزش آزمون‌های تومر، دولینگو، یوس و دوره‌های تربیت‌ مدرس از دیگر خدمات آموزشی این مرکز است.

آدرس آموزشگاه دیار دانش: کرج، سه‌راه گوهردشت، نبش ولیعصر ۵ آموزشگاه دیار دانش

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۷۲۸۱۹۷

وب‌سایت آموزشگاه دیار دانش

۱۹. آموزشگاه ایران‌مهر

شعبه‌ی طالقانی این آموزشگاه از سال ۱۳۹۱ مشغول به کار است و از لحاظ موقعیت مکانی، دسترسی خوبی برای زبان‌آموزان این منطقه دارد.

آموزشگاه ایران‌مهر

 • انواع دوره‌های آموزشی: در آموزشگاه ایران‌مهر علاوه‌بر زبان انگلیسی، به تدریس زبان‌های آلمانی، ترکی استانبولی، فرانسوی و... پرداخته می‌شود.
 • گروه‌های سنی: در این مجموعه برای هر سه گروه سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دوره‌های آموزشی مجزایی طراحی شده است.
 • ثبت‌نام آنلاین: امکان شرکت در کلاس‌های این مرکز به‌صورت آنلاین و حضوری وجود دارد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: داوطلبان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مثل آیلتس، تافل و آزمون‌های دپارتمان کمبریج مثل KET ،PET،CAE و FCE هم می‌توانند از آموزش‌های مربوطه بهره ببرند.

آدرس آموزشگاه ایران‌مهر: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبه‌روی پارک شرافت، جنب مؤسسه مالی اعتباری کوثر پلاک ۴۳۰

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۴۷۳۰۹۰ - ۰۲۶۳۴۴۲۵۳۷۰

وب‌سایت آموزشگاه ایران‌مهر کرج

تلگرام آموزشگاه ایران‌مهر

اینستاگرام آموزشگاه ایران‌مهر

۲۰. آموزشگاه زبان سیمین

مؤسسه‌ی زبان سیمین یکی از مراکزی است که بیش از چند دهه به آموزش زبان‌آموزان می‌پردازد و بیش از ۵۲ شعبه‌ی فعال در سراسر کشور دارد. این مرکز از معدود نمایندگان برگزاری آزمون‌های بین‌المللی تحت نظر کمبریج در استان البرز برای گروه‌های سنی بزرگسال، کودک و نوجوان است.

آموزشگاه زبان سیمین

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مرکز زبان‌آموزانِ بزرگسال می‌توانند در پکیج تخصصی مکالمه، دوره‌های آمادگی در آزمون آیلتس و دوره‌ی کوتاه‌مدت مکالمه در سفر شرکت کنند. سایر گروه‌های سنی هم متناسب با نیاز و سن خود به گروه‌های مربوطه ارجاع داده می‌شوند.
 • گروه‌های سنی: در آموزشگاه سیمین تمامی گروه‌های سنی خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال می‌توانند در دوره‌هایی متناسب با گروه سنی خود شرکت کنند.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: وجود مهد زبان و خانه‌ی بازی مخصوص گروه سنی خردسالان و دوره‌های تربیت‌ مدرس از دیگر خدمات این مجموعه است.

آدرس آموزشگاه سیمین (واحد پسران): میدان آزادگان، کوچه شهید حسینی، پلاک ۱۰

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۵۳۲۶۵۱

آدرس آموزشگاه سیمین (واحد دختران): عظیمیه بین میدان طالقانی و مهران بلوار شریعتی پلاک ۱۵۵ مجتمع سمین

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۵۵۰۵۸۵

آدرس آموزشگاه سیمین (واحد خردسالان): میدان طالقانی روبه‌روی مجتمع ورزشی کوثر ساختمان خردسالان

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۵۰۹۸۰۲

آدرس آموزشگاه سیمین (شعبه گوهردشت): فلکه‌ی اول گوهردشت خیابان فروردین پلاک

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۴۴۳۴۹۱۴

وب‌سایت آموزشگاه سیمین

تلگرام آموزشگاه سیمین

اینستاگرام آموزشگاه سیمین

۲۱. مؤسسه‌ی زبان‌های خارجی آکسون

مؤسسه‌ی زبان‌های خارجی آکسون ازجمله مراکزی در استان البرز است که علاوه‌بر آموزش به بزرگسالانی که قصد مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور دارند، نگاه ویژه‌ای به گروه سنی کودک و خردسال دارد. در ادامه خدمات آموزشی و راه‌های ارتباطی با این مجموعه را بررسی می‌کنیم.

مؤسسه‌ی زبان‌های خارجی آکسون

 • انواع دوره‌های آموزشی: در این مجموعه علاوه‌بر کلاس‌های عمومی، دوره‌های آموزشی برای آمادگی در آزمون‌های آیلتس، تافل و... برگزار می‌شود. همچنین در مهد زبان و دپارتمان تخصصی کودکان، فضایی شاد، پرهیجان برای یادگیری این گروه فراهم می‌شود.
 • گروه‌های سنی: این مجموعه برای گروه‌های سنی مختلف از کودک تا بزرگسالان خدمات آموزشی ارائه می‌دهد.
 • سایر دوره‌ها و خدمات: دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی دانشگاه کمبریج، آمادگی برای مصاحبه‌ی سفارت فرانسه و آلمان، آزمون‌های مربوط به این دو زبان بخش‌های دیگری از خدمات آموزشی این مجموعه است. برگزاری اردوهای تفریحی مهیج برای زبان‌آموزان کودک ازجمله دیگر نکات مثبت این آموزشگاه برای کودکان است.

آدرس مؤسسه زبان‌های خارجی آکسون: ضلع جنوبی میدان سپاه، بین میدان والفجر و قنادی مانی (بلوار سرداران شرقی)، روبه‌روی خیابان فرهنگیان، ساختمان بهاران، طبقه‌ی ۱، واحد ۲

شماره‌ی تماس: ۰۲۶۳۲۷۶۱۴۹۳

با زبانشناس بدون کلاس زبان، انگلیسی یاد بگیرید!

اگرچه شرکت در کلاس زبان مفید است؛ نیازمند صرف هزینه و زمان بسیاری است که ممکن است برای تمامی افراد امکان‌پذیر نباشد. اگر شما هم به هر دلیلی تمایلی به شرکت در کلاس‌های جورواجور ندارید، می‌توانید با در دست داشتن یک گوشی تلفن هوشمند و مراجعه به اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های آموزش رایگان زبان، انگلیسی را از منزل خود یاد بگیرید.

اپلیکیشن زبانشناس یکی از جالب‌ترین بسترهای آموزش زبان انگلیسی به فارسی‌زبانان است که امکانات و منابع کاملی را برای یادگیری خودخوان در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد.

منابع آموزشی زبانشناس چیست؟

فرقی ندارد چه سنی هستید یا حتی سطح فعلی زبان انگلیسی شما چیست! با مراجعه به نرم‌افزار زبانشناس و پس از شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان زبانشناس، می‌توانید از منابع سطح‌بندی شده‌ی این مجموعه استفاده کنید.

این منابع بر اساس گروه سنی، مهارت آموزشی، موضوع، لهجه و سایر خصوصیات طبقه‌بندی شده‌اند. منابع زبانشناس عبارت‌اند از انواع فیلم، سریال، پادکست، انیمیشن، مستند، نمایش، آهنگ، کتاب آموزشی، کتاب داستان، رمان و دوره‌های آموزشی (برای مهارت‌های خواندن، نوشتن، مکالمه، شنیدار، تلفظ، واژه، کالوکیشن، گرامر و...).

اپلیکیشن زبانشناس

ابزارها و امکانات زبانشناس چیست؟

وقتی می‌خواهید یادگیری خودخوان زبان انگلیسی را انتخاب کنید، نیاز به امکاناتی دارید که تا حد ممکن خلأهای ممکن را برطرف کنید. ابزارهای زبانشناس در این زمینه فوق‌العاده به کار می‌آیند:

 • دسترسی به انواع دیکشنری برای مشاهده‌ی ترجمه، مثال‌های انگلیسی بیشتر و شناخت نقش، کاربرد، تلفظ امریکن و بریتیش
 • یادآور مطالعاتی روزانه
 • جعبه لایتنر هوشمند برای یادگیری عمیق واژه‌های انگلیسی با مثال و تلفظ
 • امکان پخش صوت گوینده‌ی بومی و تنظیم سرعت پخش
 • امکان فعال کردن هم‌زمان ترجمه‌ی فارسی و متن انگلیسی
 • ابزارهای ارزیابی و سنجش میزان مطالعه‌ی روزانه مثل تقویم زبانشناس و آمارهای میزان مطالعه
 • ابزارهای انگیزشی مثل جوجه جغد زبانشناس و زنجیره‌ی یادگیری برای ایجاد استمرار در مسیر یادگیری زبان
 • تالار زبانشناس برای رفع اشکال، تبادل نظر، پرسش‌وپاسخ، شرکت در رقابت‌ها و چالش‌های زبان‌آموزی، پیدا کردن پارتنر هم سطح و...
ابزارها و امکانات زبانشناس

دانلود اپلیکیشن زبانشناس برای آیفون و اندروید

نسخه‌ی تحت وب زبانشناس

اگر نیاز به بستری رایگان دارید برای یادگیری زبان دارید، می‌توانید از بخش‌های رایگان اپلیکیشن زبانشناس یا منابع آموزش رایگان در وب‌سایت زبانشناس استفاده کنید.

سخن آخر

در این مطلب مهم‌ترین مشخصات آموزشگاه‌های زبان استان البرز را بررسی کرده‌ایم. شما کدام‌یک از این مراکز را بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج می‌دانید و چه تجربه‌ای از شرکت در کلاس‌های آموزشی این شهر دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید