بهترین فیلم های انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان

در این مقاله به شما ۱۵ فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان معرفی خواهیم کرد. این فیلم‌ها بر اساس سطح دانش زبان پیش‌متوسط، متوسط و پیشرفته تقسیم‌بندی شده‌اند.

سامان شریفیان
سامان شریفیان
۶ ماه پیش آپدیت شد 
فیلم های انگلیسی زبان برای تقویت زبان

همه زبان‌آموزان دنبال راهی هستند تا زبان خواندن را برای خود لذت‌بخش کنند؛ و برای این کار چه چیزی بهتر از مشاهده فیلم‌های سینمایی به زبان انگلیسی؟ مطمئنا هیچ‌چیز. در این مقاله با ما همراه باشید تا ۱۵ فیلم فوق‌العاده را برای یادگیری انگلیسی به شما معرفی کنیم.

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان مبتدی

بسیاری از افراد می‌پرسند آیا فیلم انگلیسی برای تقویت زبان مبتدی وجود دارد؟ اگر زبان شما در سطح مبتدی است و به دنبال فیلمی در رده‌ی سنی بزرگ‌سالان هستید متاسفانه باید گفت که در این مرحله نمی‌توانید مستقیما به سراغ مشاهده فیلم‌های سینمایی با زبان اصلی بروید. این کار باعث می‌شود از زبان خواندن ناامید شوید و احساس کنید هرگز قرار نیست زبان یاد بگیرید.

اما یک پیشنهاد عالی فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان در رده مبتدی برای شما داریم! برنامه زبان‌شناس یک بخش خاص به نام «زوم» تدارک دیده است که در این بخش فیلم‌های بسیار متنوعی، از فیلم‌های کودکان تا بزرگ‌سالان در آن وجود دارد. در این قسمت شما می‌توانید فیلم‌های مناسبی برای سطح خود پیدا کنید و به تقویت زبان انگلیسی‌تان بپردازید؛ تا زمانی که برای مشاهده فیلم سینمایی آماده شوید.

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان در سطح پیش‌متوسط

اگر سطح مبتدی را رد کرده‌ و به رده پیش‌متوسط رسیده‌اید، می‌توانید از ۵ فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد استفاده کنید. زبان‌شناس یک مقاله دیگر نیز در این زمینه تدارک دیده است: ۹ فیلم انگلیسی برای تقویت زبان. در آن مقاله علاوه بر یافتن فیلم‌های جدید، می‌توانید روش‌ها و استراتژی‌های یادگیری زبان با کمک فیلم را نیز بیاموزید.

فیلم Despicable Me

فیلم سینمایی «من نفرت‌انگیز» در اصل چهار فیلم مختلف است که در قالب من نفرت‌انگیز یک تا سه منتشر شده و قسمت چهارم آن نیز در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد. این فیلم‌ها همچنین دو فیلم پیش‌درآمد نیز دارند: «مینیون‌ها» و «مینیون‌ها: ظهور گرو». فیلم Despicable Me و دنباله‌ها و پیش‌درآمدهای آن همگی در فهرست پرفروش‌ترین پویانمایی‌های تمام دوران‌ها قرار دارند و قسمت اول این مجموعه پرفروش‌ترین فیلم پویانمایی تاریخ است.

فیلم انگلیسی من نفرت‌انگیز

بنابراین با یک فیلم شاهکار مواجهید که با جذابیت بی‌نظیر خود می‌تواند روزهای اول و سخت تمرین کردن زبان با کمک فیلم‌ را راحت‌تر کند. بسیار مهم است که شما در ابتدای کار فیلم‌های سرگرم‌کننده و البته با زبان نه‌چندان سخت را انتخاب کنید؛ چراکه ممکن است مجبور شوید بعضی سکانس‌ها را چندین بار ببینید. من نفرت‌انگیز می‌تواند انتخابی عالی برای این کار باشد.

اگر پیش‌تر این فیلم‌ها را دیده‌اید و قصه‌ی آن را می‌دانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا من نفرت‌انگیز ۳ را به زبان انگلیسی نگاه کنید؛ زیرا درمجموع زبان ساده‌تری به نسبت سایر قسمت‌ها دارد و می‌تواند آغازی عالی برای شما باشد. این فیلم در ژانرهای علمی تخیلی و کمدی ساخته شده است و می‌تواند به خوبی شما را جذب زبان انگلیسی و تمرین زبان با کمک فیلم کند.

لینک دانلود

فیلم The Boss Baby

فیلم سینمایی The Boss Baby یا همان «بچه‌رئیس»، یکی از جنجالی‌ترین فیلم‌های سال‌های اخیر است. اقبال نسبتا زیاد فیلم‌بازها در تمامی سنین به این فیلم، مخصوصاً قسمت دوم آن یعنی The Boss Baby: Family Business در تقابل با نفرت فراگیر منتقدین از هر دو قسمت این فیلم، باعث شده تا در نهایت نتوان نظر قطعی درباره آن داد که آیا بچه رئیس فیلم خوبی هست یا نیست.

به هر صورت ما با زبان این فیلم‌ها کار داریم که زبان ساده و قابل‌فهمی است و از طرفی می‌تواند نکات خوبی را به شما یاد دهد. اما یک هشدار باید بدهیم و آن اینکه اگر از فیلم‌هایی که کودکانه به نظر می‌رسند خوشتان نمی‌آید، سراغ این فیلم و مخصوصا قسمت اول آن نروید؛ چراکه ممکن است در ذوق شما بزند. قسمت دوم آن اما به احتمال زیاد می‌تواند شما را راضی کند. اگر از فیلم‌های با تم کودکان و نوجوان خوشتان می‌آید‌، حتما هر دو قسمت را نگاه کنید!

فیلم انگلیسی بچه رئیس

این فیلم در ژانر کمدی، خانوادگی و ماجراجویانه تولید شده است و در آن رگه‌هایی از ژانر فانتزی هم می‌توان پیدا کرد. اگر به چنین ژانرهایی علاقه‌مندید، بچه‌‌رئیس را از دست ندهید! لینک دانلود این فیلم در ادامه آمده است.

لینک دانلود

فیلم The Son of Bigfoot 2017

فیلم The Son of Bigfoot یا پسر پاگنده یک فیلم سینمایی کمتر معرفی‌شده در بین فهرست‌های معرفی فیلم برای یادگیری زبان است؛ اما می‌تواند انتخابی عالی برای زبان‌آموزان سطح پیش‌متوسط باشد. این فیلم که در سال ۲۰۱۷ تولید شده است، ژانر فانتزی و کمدی دارد و گاهی اوقات رازآلود هم می‌شود. برخلاف فیلم بچه‌رئیس، پسر پاگنده امتیازهای خوبی از منتقدان دریافت کرده و بدون شک می‌تواند به خوبی شما را درگیر کند.

فیلم انگلیسی پسر پاگنده

قصه این فیلم قصه پسربچه‌ای است که به دنبال پدر گمشده خود می‌رود و پس از پیدا شدن او، متوجه می‌شود که پدرش یک پاگنده است. یک کمپانی خطرناک در این قصه وجود دارد که به دنبال پدر است و می‌خواهد او را شکار کند؛‌ اما با سر رسیدن این پسر، او و دوستانش به کمک پدر می‌روند و از او در برابر خطرهایی که کمپانی درست کرده است، دفاع می‌کنند.

فیلم The Son of Bigfoot 2017 تصویرسازی جذابی دارد و زبان آن نیز بسیار روان است؛ در عین حال داستانی درگیرکننده برای تمامی سنین دارد. از همین رو می‌توان آن را به بزرگ‌سالان نیز پیشنهاد داد و اطمینان داشت که این فیلم به خوبی می‌تواند نظر آن‌ها را جلب کند.

لینک دانلود

فیلم The Perfect Date 2019

اگر از انیمیشن خوشتان نمی‌آید، خبر خوب آنکه برای شما دو پیشنهاد خوب از بین فیلم‌های غیرانیمیشنی داریم! یکی از این فیلم‌ها فیلم The Perfect Date 2019 است که در فارسی با عنوان «یک قرار عالی» شناخته می‌شود. کارگردان این فیلم اسپانیایی است و جالب است بدانید این فیلم اولین اثر انگلیسی‌زبان این کارگردان است! اما کیفیت زبان این فیلم تا اندازه‌ای است که می‌توان نام آن را در بسیاری از فهرست‌ها پیدا کرد.

فیلم انگلیسی قرار کامل

شخصیت اول این فیلم یک پسر دانشجو به نام بروکس رتیگان است. بروکس اوضاع مالی چندان خوبی ندارد و برای همین تصمیم می‌گیرد یک اپلیکیشن طراحی کند تا با کمک آن درآمد داشته باشد. او پس از ساخت اپلیکیشن، آن را در بین سایر دانشجویان پخش می‌کند و همین موضوع باعث قصه‌ها و دردسرهای مختلفی برای او می‌شود.

این فیلم در ژانر کمدی تولید شده و هرچند نمی‌توان داستان آن را عمیق و قدرتمند نامید، می‌توان گفت توانایی آن را دارد که به خوبی شما را سرگرم کند و در آن بین، زبان نیز به شما بیاموزد. در هر صورت در بین فیلم‌های غیرانیمیشن و مناسب بزرگ‌سالان، نمی‌توان شاهکارهای زیادی پیدا کرد که برای زبان‌آموزان پیش‌متوسط مناسب باشد و شما باید کمی صبر کنید تا سطح زبان‌تان بهتر شود. البته! یک شاهکار تمام‌عیار وجود دارد که زبان آن نیز چندان پیچیده نیست. با ما همراه باشید!

لینک دانلود

فیلم 1997 Titanic

فیلم تایتانیک یکی از بزرگ‌ترین شاهکارهای تاریخ سینماست و شما می‌توانید در سطح پیش‌متوسط نیز آن را تماشا کنید! شاید کمی سخت باشد، اما به سختی‌اش می‌ارزد: فیلم تایتانیک دیالوگ‌هایی نسبتا ساده دارد و زبان‌آموزان در این سطح می‌توانند بخش‌های زیادی از فیلم را متوجه شوند. فیلم تایتانیک به کارگردانی جیمز کامرون، جوایز زیادی گرفته، در گیشه فروش فوق‌العاده‌ای داشته و در رده شاهکارهای تاریخ سینما قرار دارد.

فیلم انگلیسی تایتانیک برای تقویت زبان

داستان اصلی این فیلم از قصه واقعی غرق شدن تایتانیک، بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین کشتی زمان خود، گرفته شده است. اما یک داستان عاشقانه در این میان وجود دارد که جذابیت فوق‌العاده‌ای به فیلم می‌بخشد:‌ یک عشق نامعمول میان دو فرد از دو طبقه اجتماعی کاملا متفاوت: یکی از طبقه اشراف‌زاده و دیگری از طبقه کارگر. فراز و فرودهای این فیلم بی‌نظیر است و می‌تواند شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

این فیلم در ژانر عاشقانه، حماسی و فاجعه قرار دارد؛‌ اما اگر به هیچ‌یک از این ژانرها علاقه ندارید، تایتانیک باز هم می‌تواند توجه‌تان را جلب کند! پس زیرنویس انگلیسی تایتانیک را فعال کنید و از این شاهکار برای یادگیری زبان انگلیسی کمک بگیرید.

لینک دانلود

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان در سطح متوسط

بیشتر موارد در لیست فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان سطح پیش‌متوسط، شامل فیلم‌های کودکان می‌شود؛ دلیل آن این است که فیلم‌های بزرگ‌سالان در بسیاری اوقات زبان سختی دارند و برای سطوح پیش‌متوسط و حتی سطح متوسط نیز سخت هستند. بنابراین اگر در این رده‌ها قرار دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از انیمیشن‌ها و فیلم‌های کودکان بهره بگیرید.

اما فیلم‌های دیگری هم هستند که به کار شما می‌آیند؛ آن‌ها را در ادامه معرفی می‌کنیم. در ضمن می‌توانید نگاهی به مقاله فوق‌العاده انیمیشن‌ و فیلم انگلیسی برای تقویت لیسنینگ زبان داشته باشید و با فیلم‌های بیشتری آشنا شوید.

فیلم The Theory Of Everything 2014

اگر به فیلم‌های زندگی‌نامه‌ای علاقه دارید، فیلم «نظریه همه‌چیز» می‌تواند شما را مسحور خود کند! این فیلم بر اساس زندگی‌نامه یکی از بزرگ‌ترین دانشمندان قرن بیستم و حتی بیست‌ویکم، یعنی استیون هاوکینگ ساخته شده است. استیون هاوکینگ یک شخصیت بسیار الهام‌بخش است؛ چراکه علی‌رغم مبتلا شدن به یک بیماری عجیب و نادر که در نهایت به فلج شدن کامل بدن او و حتی ایجاد ناتوانی در صحبت کردن منجر شد، توانست به یکی از بزرگ‌ترین دانشمندان زمان خود تبدیل شود.

فیلم انگلیسی تئوری همه چیز

فیلم The Theory Of Everything 2014 نیز به همین موضوع می‌پردازد و نشان می‌دهد استیون هاوکینگ چطور در زمانی که دارد تز دکتری‌اش را ارائه می‌دهد، با یکی از ترسناک‌ترین بیماری‌های ممکن مواجه می‌شود، تمام توانایی‌های حرکتی‌اش را از دست می‌دهد اما کم نمی‌آورد و به علم‌آموزی ادامه می‌دهد. در این فیلم تلاش شده تا ماجرا با آنچه در واقعیت اتفاق افتاده، بیشترین نزدیکی را داشته باشد. از همین جهت می‌توانید در کنار لذت از فیلم و البته یادگیری زبان، تصوری نزدیک به واقعیت از زندگی استیون هاوکینگ به دست آورید.

لینک دانلود

فیلم 2017 Beauty and the Beast

افسانه دیو و دلبر یکی از قصه‌های قدیمی اروپاست؛‌ رمان دیو و دلبر در سال ۱۷۴۰ و در فرانسه به چاپ رسید. دیو و دلبر یکی از شاهکارهای ادبیات اروپا است و تا امروز اقتباس‌های زیادی در انواع رشته‌های هنر از آن تولید شده است: از نقاشی و هنرهای بصری گرفته تا تلویزیون و سینما و حتی موسیقی. بنابراین به احتمال زیاد درباره این داستان مشهور چیزهایی شنیده‌اید.

فیلم انگلیسی دیو و دلبر

فیلم 2017 Beauty and the Beast یک بازسازی مدرن از انیمیشنی به همین نام است که در سال ۱۹۹۱ ساخته شد. فیلم جدید از تصویرسازی بی‌نظیری بهره برده و به خوبی توانسته است صحنه‌هایی خیره‌کننده برای مخاطب خود به وجود آورد. تا جایی که منتقدان، تعریف‌های زیادی از آن کرده‌اند و مخاطبان نیز آن را در لیست بهترین‌های سال ۲۰۱۷ قرار داده‌اند.

این فیلم برای زبان‌آموزان گزینه مناسبی است؛ چراکه اول از هرچیز زبان سخت و پیچیده‌ای ندارد و یک زبان‌آموز سطح متوسط می‌تواند قسمت‌های زیادی از آن را متوجه شود. در عین حال جذابیت بصری آن شما را با فیلم درگیر می‌کند. در صورت نیاز، آن را چند بار مشاهده کنید تا بتوانید به خوبی به نکات زبانی آن مسلط شوید.

لینک دانلود

فیلم Inside Out 2015

فیلم Inside Out 2015 هرچند در ظاهر، انیمیشنی مناسب کودکان است، قصه‌ای چنان عمیق و قدرتمند دارد که بدون شک برای بزرگ‌سالان هم درگیرکننده و لذت‌بخش خواهد بود. این فیلم که توسط استودیو پیکسار تولید شده است، هم‌رده بزرگ‌ترین شاهکارهای این استودیو، یعنی کارخانه‌ هیولاها و بالا (Up) قرار می‌گیرد؛ بنابراین در دیدن آن شک نکنید و اطمینان داشته باشید که با یک شاهکار سینمایی مواجه هستید.

انیمینش انگلیسی Inside Out

فیلم Inside Out 2015 نه‌تنها از داستان‌پردازی درجه یک، که از تصویرسازی فوق‌العاده‌ای بهره برده است. زبان فیلم برای سطح متوسط مناسب است. به طور کلی فیلم‌هایی در این رده که هم برای کودکان و هم برای بزرگ‌سالان مناسب‌اند، برای زبان‌آموزان سطح متوسط گزینه‌های خوبی به حساب می‌آیند.

این فیلم بر احساسات تمرکز دارد؛ احساسات دختربچه کوچکی که مجبور شده است همراه با پدر و مادر خود به یک شهر دیگر سفر کند و اکنون باید دوستان جدیدی بیابد و خود را با شرایط جدید تطبیق دهد. او موفق به این کار می‌شود! اما احساسات اصلی او یعنی خوشی، ناراحتی، خشم، ترس و انزجار دچار کشمکش با یکدیگر شده‌اند و او مجبور است با این چالش درونی مواجه شود.

لینک دانلود

فیلم Joker 2019

جوکر بدون شک یکی از پرسروصداترین و جنجالی‌ترین فیلم‌های سال‌های اخیر است و نظرات متناقض زیادی درباره آن وجود دارد. این فیلم که در ژانرهای جنایی، روان‌شناختی و هیجا‌ن‌انگیز ساخته شده، لحظات نفس‌گیر بسیاری دارد و داستان و البته کارگردانی آن نیز به گونه‌ای است که می‌توان چندین بار آن را دید. بنابراین گزینه‌ای عالی برای تمرین کردن زبان است!

فیلم جوکر برای تقویت زبان

فیلم جوکر ساخت ۲۰۱۹، از لحاظ زبانی ساختار چندان پیچیده‌ای ندارد و زبان‌آموزان سطح متوسط می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. ممکن است برخی قسمت‌های آن برای شما پیچیده باشد؛ اما ساخت فوق‌العاده جذاب این فیلم کمک می‌کند تا خسته نشوید و در کنار فیلم دیدن، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

جوکر داستان یک دلقک را روایت می‌کند که دچار بیماری روانی هیستریا شده‌ و همین موضوع او را به انزوای عمیقی می‌کشاند؛ در عین حال رفتارهای نامعمولش، بیش از پیش باعث تنهایی او می‌شوند. ادامه فیلم به فرایند طغیان کردن این شخصیت می‌پردازد؛ اینکه چگونه یک شخص بی‌آزار و مهربان می‌تواند با بی‌مهری جامعه، به فردی خطرناک و قاتل تبدیل شود.

لینک دانلود

فیلم Memento 2010

اگر به داستان‌های پیچیده و روان‌شناختی علاقه‌مندید و همزمان سطح زبانی شما در حدی نیست که بتوانید به سراغ فیلم‌های شاخص این ژانر بروید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با فیلم Memento 2010 شروع کنید. فیلم یادگاری، بدون شک یکی از شاهکارهای این ژانر است که توسط کریستوفر نولان ساخته شده و ایده اصلی آن نیز متعلق به برادر وی، یعنی جاناتان نولان است.

فیلم انگلیسی یادگاری

اگر فیلم‌باز باشید به خوبی می‌دانید که این دو برادر از جمله نوابغ سینمای معاصر هستند و آثاری بی‌نظیر خلق کرده‌اند. این فیلم از جمله شاخص‌ترین آثار این دو برادر بوده و خوشبختانه زبان ساده‌تری به نسبت سایر آثار آن‌ها دارد؛ بنابراین می‌تواند برای زبان‌آموزان رده متوسط گزینه‌ای مناسب باشد.

شخصیت اول این داستان فردی به نام لئونارد شلبی است. لئونارد حافظه کوتاه‌مدت خود را از دست داده و تنها با کمک یادداشت‌ها، خالکوبی‌ها و عکس‌ها، برای خود نشانه‌گذاری می‌کند تا بتواند روند وقایع را به خاطر بیاید. همسر لئونارد به قتل رسیده و هدف اصلی وی در این فیلم پیدا کردن قاتل همسرش و کشتن اوست. فیلم Memento 2010 با داستان هوشمندانه و پایان‌بندی تکان‌دهنده خود، گزینه‌ای عالی برای تماشا است.

لینک دانلود

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان در سطح پیشرفته

زمانی که زبان شما به سطح پیشرفته برسد، احتمالا به راهنمایی برای یافتن فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان نیاز نخواهید داشت؛ چراکه زبان شما در حدی است که بسیاری از فیلم‌ها را متوجه شوید. اما اگر تازه به سطح پیشرفته رسیده‌اید و برای مثال در ابتدای راه سطح C1 هستید، با ما همراه باشید تا چند فیلم عالی برای تقویت زبان به شما معرفی کنیم.

در ضمن، می‌توانید برای تقویت زبان خود از یوتیوب هم کمک بگیرید! برای این کار به مقاله کانال معروف یوتیوب برای یادگیری زبان انگلیسی نگاه کنید.

فیلم Thor: Ragnarok 2017

فیلم Thor: Ragnarok برای آن دسته از زبان‌آموزان که اهل فیلم‌های ابرقهرمانی هستند فوق‌العاده خواهد بود. این فیلم در اصل در ژانرهای ابرقهرمانی و علمی تخیلی ساخته شده و نگاهی هم به گذشته دارد؛‌ بنابراین حتی نظر طرفداران فیلم‌های تاریخی را نیز می‌تواند جلب کند! این فیلم دنباله فیلم‌های ثور (۲۰۱۱) و ثور: دنیای تاریک (۲۰۱۳) است و به شما پیشنهاد می‌دهیم هر سه قسمت آن را مشاهده کنید.

فیلم انگلیسی ثور

زبان این فیلم سخت و پیچیده‌ است؛ اما نه در اندازه‌ای که تنها متخصصان زبان انگلیسی بتوانند به خوبی آن را متوجه شوند. در واقع سطح آن به گونه‌ای است که برای زبان‌آموزان نیز مناسب باشد؛ البته که سطح زبانی شما باید لااقل C1 باشد تا بتوانید بدون مشکل این فیلم را به انتها برسانید. درباره دو قسمت دیگر آن نیز می‌توان همین را گفت و در کل این فیلم‌ها برای زبان‌آموزان متوسط و پیش‌متوسط مناسب نخواهند بود.

لینک دانلود

فیلم It 2017

وقت آن رسیده تا برای طرفداران پروپاقرص فیلم‌های ژانر ترسناک نیز یک گزینه مناسب ارائه کنیم! در این فیلم مثل فیلم جوکر با یک دلقک مواجه هستیم که کمی با دلقک‌های معمولی تفاوت دارد. برای آنکه به کیفیت ساخت بالای این فیلم و همچنین جذابیت آن آگاه شوید باید بگوییم که فیلم It 2017 پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینماست! بنابراین حتی اگر طرفدار این ژانر نیستید هم می‌توانید از آن لذت ببرید.

فیلم انگلیسی ترسناک IT

داستان این فیلم از یکی از آثار نویسنده فوق‌مشهور معاصر، استیون کینگ،‌ برگرفته شده است. از دیگر فیلم‌هایی که از آثار کینگ برگرفته شده‌اند می‌توان به درخشش (Shining) به کارگردانی استنلی کوبریک و رستگاری در شاوشنک به کارگردانی فرانک دارابونت اشاره کرد. فیلم «آن» نیز از جمله شاهکارهایی است که با قصه این نویسنده ساخته شده است.

داستان این قصه به ۷ کودک آمریکایی اختصاص دارد که در شهر خود با یک دلقک عجیب برخورد کرده‌ و از سمت او دچار آسیب‌های جدی می‌شوند؛ برای مثال در همان ابتدای فیلم، این دلقک که «پنی وایز» نام دارد، دست یکی از کودکان را قطع می‌کند. فضای کودکانه این فیلم در ترکیب با ترسناک بودن آن، یک اثر بدون نقص را پدید آورده است و به شما پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان آن را از دست ندهید!

لینک دانلود

فیلم Marriage Story 2019

اگر به دنبال یک فیلم انگلیسی عاشقانه برای تقویت زبان هستید، فیلم Marriage Story 2019 هرچیز که انتظار دارید را برآورده خواهد کرد! این فیلم از سویی از یک داستان بی‌نقص بهره برده و از سوی دیگر ستارگان زیادی در آن بازی کرده‌اند؛‌ از جمله اسکارلت جوهانسون، آدام درایور، لورا درن، آلن آلدا و ری لیوتا که همگی نام‌های بزرگی در صنعت فیلم‌سازی جهان هستند. این فیلم در ژانرهای درام و عاشقانه تولید شده و جوایز زیادی را نیز از آن خود کرده است.

فیلم انگلیسی داستان ازدواج

زبان این فیلم در دیالوگ‌ها و به طور کلی فضای قصه به طوری است که می‌تواند یک انتخاب چالشی برای زبان‌آموزان رده پیشرفته باشد؛ می‌توانید اطمینان داشته باشید که فیلم Marriage Story 2019 چیزهای زیادی برای آموختن به شما خواهد داشت. در عین حال ساخت بی‌نظیر این فیلم به شما اجازه خواهد داد آن را چندین بار نگاه کنید و بدون خستگی، با کمک آن به تمرین زبان بپردازید.

بهترین آهنگ‌ های انگلیسی برای تقویت زبان

این فیلم داستان ازدواج و طلاق دو هنرمند است؛‌ یک مرد کارگردان بسیار موفق و مشهور نیویورکی و یک خانم بازیگر رده متوسط و نه چندان مشهور، که در ابتدای فیلم باهم ازدواج می‌کنند. اما زندگی آن‌ها پس از چند سال به طلاق می‌رسد؛ در حالی که یک فرزند ۸ ساله دارند. فیلم در اصل به داستان طلاق این دو اختصاص دارد.

لینک دانلود

فیلم Red 2010

طرفدار فیلم‌های جنایی و اکشن هستید؟ فیلم Red 2010 را ببینید و با کمک آن زبان بیاموزید! جالب است بدانید که نام این فیلم معنای «قرمز» نمی‌دهد، بلکه یک اسم اختصاری است برای شخصیت اول داستان است: «retired, extremely dangerous» یعنی «بازنشسته و بسیار خطرناک». وجود سوپراستارهایی مثل بروس ویلیس، مورگان فریمن و هلن میرن در این فیلم باعث شده تا با یک اکشن درجه یک سینمایی مواجه باشید.

فیلم انگلیسی Red

این فیلم جذاب در ژانرهای اکشن، کمدی و جنایی دسته‌بندی می‌شود و بسیار مفرح و سرگرم‌کننده‌ است؛‌ در ضمن زبان انگلیسی آن نیز بسیار جالب و آموزنده بوده و می‌تواند برای دانشجویان سطح پیشرفته بسیار عالی باشد. از آنجاکه این فیلم به موضوعاتی همچون سیاست، جنگ و مناقشات بین‌المللی می‌پردازد، می‌تواند اصطلاحات متعددی را در این زمینه به شما بیاموزد.

شخصیت اول فیلم یک مأمور سابق CIA است که به تازگی بازنشسته شده و قصد دارد یک زندگی معمولی و بدون دردسر برای خود بسازد. تا اینکه متوجه می‌شود جانش در خطر است و متواری می‌شود. در ادامه داستان او به سراغ دوستان قدیمی خود می‌رود تا از جانش محافظت کند و کم‌کم پایش دوباره به عملیات‌های خطرناک کشیده می‌شود.

لینک دانلود

فیلم The Adjustment Bureau 2011

فیلم The Adjustment Bureau 2011 یک اثر خوب در ژانر رمانتیک، اکشن، مهیج و علمی–تخیلی است. این فیلم را نمی‌توان در رده فیلم‌های فوق‌العاده یا شاهکار قرار داد؛ اما اثری خوش‌ساخت است که نظرتان را جلب می‌کند و در عین حال زبان انگلیسی‌تان را نیز تقویت نماید. این فیلم همانند فیلم قبلی با سیاست سروکار دارد و برای یادگیری واژگان و اصطلاحات مرتبط با آن مفید است.

فیلم انگلیسی adjustment bureau

این فیلم بیش از آنکه یک فیلم سیاسی باشد، عاشقانه‌ای پرفرازونشیب و پر از صحنه‌های اکشن است که ترکیب این‌ها با یکدیگر، سرگرم‌کننده و لذت‌بخش خواهد بود. شخصیت اصلی این فیلم یک سیاستمدار نیویورکی است. او کاندیدای مجلس سنا و در حال سخنرانی‌های انتخاباتی است تا در رقابت سخت انتخابات نیویورک به مجلس راه یابد.

او پس از یکی از سخنرانی‌های خود، زنی بالرین و فوق‌العاده زیبا را ملاقات می‌کند؛ این زن شخصیت جسوری دارد. آقای کاندیدا پس از ملاقات این زن عاشق او می‌شود و آن‌ها تصمیم به شروع رابطه می‌گیرند؛‌ اما افرادی با این رابطه مخالفت جدی دارند و شروع به آسیب زدن به آن‌ها می‌کنند تا آن دو جدا شوند.

لینک دانلود

سخن آخر

از همراهی شما با بلاگ زبان‌شناس متشکریم! در این مقاله با ۱۵ فیلم انگلیسی آشنا شدید که مشاهده آن‌ها می‌تواند تاثیرگذاری چشمگیری در بهبود سطح زبان شما داشته باشد. برای آشنایی با روش‌های یادگیری زبان انگلیسی با کمک فیلم، می‌توانید به مقاله‌هایی که در طول متن معرفی کردیم سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید