30 سایت و اپلیکیشن پیداکردن پارتنر زبان انگلیسی + ویدئو

آیا به دنبال یک پارتنر برای مکالمه زبان انگلیسی هستید؟ در این مقاله به شما روش‌هایی را خواهم گفت که به راحتی برای خود پارتنر مکالمه پیدا کنید.

52f6ddb76ca7068dcd09f50e68cffe4e.jpeg
رضا زکی زاده
۱۴۰۲ خرداد آپدیت شد 
پارتنر مکالمه

در این مقاله می‌آموزید:

چرا پیدا کردن پارتنر زبان انگلیسی مفید است

چگونه پارتنر مکالمه زبان انگلیسی پیدا کنید

چگونه می‌توانید از مکالمه با پارتنر نهایت بهره را ببرید

موضوعات پیشنهادی برای مکالمه با پارتنر

نکات احتیاطی هنگام مکالمه با پارتنر

آیا به دنبال پارتنر زبان انگلیسی هستید؟

در این مقاله برای شما شرح خواهیم داد که کجا و چگونه به دنبال پارتنر زبان انگلیسی برای یادگیری مکالمه انگلیسی باشید و چطور از تجربه‌ی خود نهایت استفاده را ببرید.

احتمالا شما هم به منظور دستیابی به توانایی مکالمه در حال یادگیری زبان انگلیسی هستید. مثلا شاید در رویاهای خود به این فکر می‌کنید که به یک کافه در یک محله‌ی کوچک انگلیسی بروید و شروع به خوش و بش کردن و مکالمه‌ای دوستانه با افراد محلی کنید.

تقریبا هدف اکثر کسانی که به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند این است که بتوانند به راحتی و همراه با سلاست به مکالمه زبان انگلیسی بپردازند.

در مقاله پنج استراتژی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی، استراتژی‌های متعددی را برای بهبود توانایی مکالمه به شما پیشنهاد دادم که در آن استراتژی‌ها نیازی به پارتنر زبان انگلیسی نداشتید. اگر واقعا نمی‌توانید همراهی برای خودتان پیدا کنید، ‌آن روش‌ها برایتان بسیار مفید واقع خواهد شد.

اما به لطف اینترنت، پیدا کردن اشخاصی برای گفت‌وگو کردن کاری بسیار ساده‌ است. ما در این مقاله قصد داریم بهترین ترفندهای پیدا کردن یک پارتنر زبان انگلیسی برای گفت‌وگو و داشتن یک معاشرت موفقیت‌آمیز به منظور بهبود توانایی مکالمه‌تان را به شما ارائه دهیم.

چرا مکالمه به زبان انگلیسی مفید است؟

شما برای بهتر شدن در هر چیزی، نیاز به تمرین کردن آن دارید. این امر برای مکالمه انگلیسی نیز صادق است. پس هر چه بیشتر به انجام دادن آن بپردازید، متعاقبا در آن بهتر خواهید شد.

هیچ راه میانبری به جز تمرین کردن، برای مکالمه در حد و اندازه‌های یک بومی زبان وجود ندارد.

مطمئنا خودتان نیز این را می‌دانید. اما صرفا برای یادآوری، در زیر چند دلیل برایتان آورده‌ام تا بدانید مکالمه به زبان انگلیسی چگونه یادگیری شما را سریع‌تر خواهد کرد:

 • گفت‌وگو کردن، از انواع یادگیری فعال به شمار می‌آید. یادگیری غیرفعال راه مؤثری برای یاد گرفتن زبان انگلیسی نیست. زیبایی گفت‌وگو کردن این است که شما را مستلزم به مشارکت فعال در آن می‌کند.

 • افراد خودشان را با سطح شما تطبیق می‌دهند. گفت‌وگو کردن، بازخورد لحظه‌ای را در پی دارد: اگر شما چیزی را متوجه نشوید، نمی‌توانید به آن پاسخ دهید. در این صورت پارتنر زبان انگلیسی شما می‌تواند با تکرار کردن حرفش یا شفاف‌سازی و استفاده از کلماتی دیگر به شما کمک کند.

 • گفت‌وگو کردن، جذاب و سرگرم‌کننده ا‌ست. همان طور که در مقاله انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی” گفتیم، بهترین روش برای یادگیری یک زبان، انجام دادن فعالیت‌هایی ا‌ست که به آن‌ها علاقه دارید. اغلب، صحبت کردن با دیگران تجربه‌ای جالب و لذت‌بخش است. با وجود این که این تمرین، فعالیتی به منظور یادگیری محسوب می‌شود اما معمولا احساس کسل کننده‌ی درس خواندن را القا نمی‌کند. گفت‌وگو کردن روش فوق‌العاده‌ای برای تمرین کردن بوده و واقعا موجب بهبود مکالمه زبان انگلیسی شما می‌شود.

آیا پارتنر زبان انگلیسی من لزوما باید یک بومی زبان باشد؟

مطمئنا شما مطالبی که تا الان گفته شد را خودتان می‌دانستید! شما اینجایید چون به دنبال یافتن پارتنر زبان انگلیسی برای مکالمه هستید اما نمی‌دانید که کجا پیدایشان کنید.

قبل از هر چیزی، آیا برای تمرین لزوما نیاز به پیدا کردن یک بومی‌زبان هست؟

گرچه تمرین مکالمه با یک فرد بومی می‌تواند ایده‌آل باشد، اما لزومی به انجام آن نیست! بومی زبانان به این منظور فوق‌العاده‌اند که می‌توانند مدل زبان را به همان شکلی که در عمل استفاده می‌شود ارائه دهند. آن‌ها در زندگی واقعی خود به آن زبان مکالمه می‌کنند، بنابراین آن را درست می‌شناسند. آن‌ها می‌توانند وقتی چیزی غیرمعمول و غریب به نظر می‌رسد به شما بگویند و یا روش‌های مناسب‌تر استفاده از زبان را به شما اعلام کنند. در نتیجه یک بومی زبان می‌تواند پارتنر انگلیسی ایده‌آل برای تمرین مکالمه باشد.

اما شما می‌توانید بسیاری از مزایای تمرین مکالمه را از طریق مکالمه با غیربومی‌ها نیز به دست بیاورید. تمرین مکالمه با زبان‌آموزان دیگر، به شما اعتماد به نفس صحبت کردن می‌دهد و همچنین به مغزتان کمک می‌کند تا به تمرین کردن تنظیم جملات با استفاده از کلمات، قوائد و دستور زبان بپردازد و حتی موجب تمرین دادن عضلات فکتان برای تلفظ بهتر کلمات انگیسی نیز می‌شود.

ناگفته نماند که احتمالا مکالمه با زبان‌آموزان دیگر برایتان کمتر استرس‌آور باشد. اگر معمولا برای انگلیسی حرف زدن خجالت می‌کشید، انتخاب زبان‌آموزان دیگر به عنوان پارتنر زبان انگلیسی می‌تواند گزینه‌ی بهتری برای شما باشد.

مسلما شما هم ترجیح می‌دهید که یک پارتنر انگلیسی‌زبان بومی پیدا کنید و این موضوع فوق‌العاده ا‌ست. اما اگر نمی‌توانید کسی را پیدا کنید، نگران نباشید، افراد بی‌شماری هستند که به زبان انگلیسی تسلط دارند اما بومی زبان انگلیسی نیستند. با این حال درست به اندازه‌ی یک بومی انگلیسی‌ زبان مؤثر خواهند بود. حتی افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند نیز می‌توانند پارتنر مکالمه فوق‌العاده‌ای باشند.

از کجا می‌توانم پارتنر زبان انگلیسی خودم را پیدا کنم؟

افراد زیادی وجود دارند که حاضرند با شما به انگلیسی صحبت کنند و پیدا کردنشان آن‌قدرها هم سخت نیست!

شبکه‌ی ارتباطی خودتان

در محیط خودتان دنبال افرادی باشید که انگلیسی صحبت می‌کنند و یا در حال یادگیری آن هستند. به دوستانتان، همکارانتان و خانواده اعلام کنید که می‌خواهید به تمرین انگلیسی بپردازید و ببینید که آیا کسی برای کمک به شما آماده است یا خیر.

اپلیکیشن‌های تبادل زبان

این اپلیکیشن‌ها دو فرد که در حال یادگیری زبان یکدیگر هستند را با هم جفت می‌کنند. پس به عنوان مثال ممکن است شما به زبان فارسی صحبت کنید و قصد یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشید. پارتنر زبان انگلیسی شما هم ممکن است کسی باشد که به زبان انگلیسی صحبت می‌کند و قصد یادگیری زبان فارسی را داشته باشد. تبادل زبان روش فوق‌العاده‌ای برای به اشتراک گذاشتن زبان خودتان و در عین حال یادگیری زبانی جدید است.

امروزه اپلیکیشن‌ها و تالارهای گفتمان آنلاین بی‌شماری برای تبادل زبانی وجود دارد. ما در اینجا به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و ببینید که آیا برای شما جواب می‌دهد یا خیر. اگر نه، یکی دیگر را امتحان کنید!

تالار زبانشناس

تالار زبانشناس مکانی است برای بحث، اشتراک اندیشه‌ها و تجربیات، کمک به زبان‌آموزان دیگر و یاری گرفتن از دیگران و… در این تالار به صورت مداوم چالش‌های مکالمه ایجاد می‌شود و شما می‌توانید با شرکت در این چالش‌ها مهارت مکالمه خود را به چالش بکشید. مربیان زبانشناس نیز شما را در این راه همراهی می‌کنند و به سوالات و اشکالات شما پاسخگو هستند. در کنار این موارد، تعداد زیادی زبان‌آموز در این تالار فعالیت دارد که شما می‌توانید به راحتی به دنبال یک پارتنر برای تمرین و تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود باشید.

شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی به منظور متصل کردن شما به افراد دیگر طراحی شده‌اند. بنابراین منطقی‌ است که بتوان از آن‌ها به عنوان روشی عالی برای یافتن پارتنر زبان انگلیسی استفاده کرد.

در اینجا به برخی از روش‌هایی که می‌توانید از طریق شبکه‌های مجازی برای یافتن پارتنر زبان انگلیسی اقدام کنید، اشاره می‌کنیم:

 • گروه‌های موجود در فیس‌بوک. به دنبال گروه‌های یادگیری زبان و یا تبادل زبان باشید. در گروهی که برایتان جالب‌تر به نظر می‌آید، درخواستی برای یافتن پارتنر انگلیسی منتشر کنید و به یاد داشته باشید که چه کسی را انتخاب می‌کنید.

 • گروه‌های موجود در واتسپ. گروه‌های واتسپ بی‌شماری برای یادگیری آسان زبان وجود دارند (در اینجا می‌توانید بیش از صد گروه را مشاهده کنید). در یک گروه عضو شوید و به دنبال افراد دیگری که قصد معاشرت به زبان انگلیسی دارند باشید و با آن‌ها مستقیما صحبت کنید.

 • سرورهای دیسکورد. در دسیکورد چندین سرور به منظور یادگیری انگلیسی فعال هستند. به یکی از آن‌ها ملحق شده و در بحث‌ها شرکت کنید. اگر نمی‌دانید دیسکورد چیست و چطور باید از آن برای یادگیری انگلیسی استفاده کنید، می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

 • کامنت‌های یوتیوب. ویدیوهای آموزش انگلیسی در یوتیوب را پیدا کرده و در بخش کامنت‌ها جست‌وجو کنید. اغلب در آنجا افراد زیادی هستند که به دنبال پارتنر زبان انگلیسی می‌گردند. می‌توانید به عنوان مثال یکی از این ویدیوها را امتحان کنید. راستی یوتیوب زبانشناس نیز مکان مناسبی برای پیدا کردن پارتنر زبان انگلیسی است.

انجمن زبان Reddit رِدیت یک تالار گفت‌وگوی وسیع برای حرف زدن راجع به همه‌چیز است! افراد زیادی در انجمن‌های یادگیری زبان رِدیت به دنبال پارتنر زبان انگلیسی برای مکالمه هستند. هم می‌توانید به پست افراد دیگر پاسخ بدهید و هم می‌توانید خودتان پستی ایجاد کنید و در آن از افراد برای مکالمه دعوت کنید.

چت آنلاین با غریبه‌ها یک گزینه‌ی دیگر، پیدا کردن یک وب‌سایت چت انگلیسی معمولی است. مواظب باشید! ممکن است برخی از این سایت‌ها تجارب ناخوشایندی را برایتان رقم بزنند.

یکی از دوستان من از چت‌روم Interpals برای تمرین زبان با بومی زبانان استفاده می‌کند. بیشتر تجاربی که او در این وب‌سایت داشته مثبت بوده‌اند. هم‌چنین می‌توانید وب‌سایت‌هایی مانند ChatRoulette را هم امتحان کنید، اما همیشه این امکان را هم در نظر بگیرید که ممکن است تجارب ناخوشایندی داشته باشید. پس با احتیاط عمل کنید.

 • مدرسین آنلاین اگر می‌خواهید بدون دردسر پیدا کردن افراد ناشناس، صرفا انگلیسی صحبت کنید، می‌توانید از مدرسین آنلاین بهره ببرید.

البته در عین حال که تدریس خصوصیِ یک ‌نفره می‌تواند از مؤثرترین روش‌های تدریس باشد، اما برای ما ایرانی‌ها (حتی خارجی‌ها!) ممکن است بسیار هزینه‌بر باشد. شاید اگر بخواهید یک آموزشگاه زبان کوچک تاسیس کنید، برایتان به صرفه‌تر از گرفتن یک معلم خصوصی بومی زبان باشد! اما اگر باز هم به این نتیجه رسیدید که معلم خصوصی بهترین انتخاب شماست، برخی از محبوب‌ترین گزینه‌ها عبارت‌اند از:

به یاد داشته باشید که در صورت استخدام مدرس خصوصی، این موضوع به جای تبادل زبانی، بیشتر شکل درس خواندن به خود خواهد گرفت.

چطور ارتباط با پارتنر زبان انگلیسی را به بیشترین بازدهی برسانم؟

حال فرض کنیم که شما یک پارتنر زبان انگلیسی پیدا کردید. ناگفته نماند که این تازه بخش آسان ماجراست!

همانطور که دیدید، صدها و یا حتی هزاران روش برای پیدا کردن یک پارتنر انگلیسی وجود دارد. زبان انگلیسی بیش‌ از هر زبان دیگری در دنیا متقاضی دارد. بنابراین پیدا کردن یک پارتنر مکالمه نمی‌تواند آن‌قدرها هم سخت باشد!

بخش سخت ماجرا تنظیم کردن ارتباط میان شما و پارتنرتان به منظور دستیابی به بیشترین بازدهی است. در اینجا من به برخی از مهم‌ترین ترفندها برای رسیدن به بیشترین بازدهی اشاره خواهم کرد:

از قبل آماده شوید:

 • زمانی را که برای هر دو نفرتان مناسب‌تر است، انتخاب کنید. اختلاف زمانی میان کشورها را از یاد نبرید و اگر قرار است به شکل منظمی پیش بروید، باید یک زمانی در هفته را انتخاب کنید که هر دو بتوانید در دسترس باشید.

 • اپلیکیشنی که قرار است از آن استفاده کنید را انتخاب کنید. اگر قرار است مکالمه آنلاین باشد، می‌توانید از Skype یا Zoom استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید از Whereby استفاده کنید، که نیاز به دانلود نداشته و آسان و رایگان نیز است.

 • تصمیم بگیرید که بر روی هر زبان قرار است چقدر وقت بگذارید. در صورت تبادل زبانی، قائده به این شکل بوده که نیمی از وقت را برای هر زبان در نظر بگیرید.

 • به این فکر کنید که از این تبادل چه انتظاری دارید؟ آیا می‌خواهید بر روی تلفظ کار کنید؟ دایره لغات؟ زمان گذشته کامل؟ هر هدفی که دارید، با پارتنر خود در میان بگذارید تا او نیز بتواند به شما کمک کند.

 • سعی کنید از قبل برای مکالمات تمرین نکنید. مکالمه باید فی‌البداهه باشد. نکته همین است که شما باید گوش داده و متناسب با آن پاسخ دهید. اگر مضطرب باشید، ممکن است ترغیب شوید که نکاتی که قصد گفتنش را دارید از پیش حفظ کنید. اما پیشنهاد من این است که دلتان را به دریا بزنید! اگر واقعا می‌خواهید از قبل برای چیزی آماده شوید می‌توانید صرف افعال را تمرین کنید.

در هنگام مکالمه:

راجع به اینکه قصد گرفتن بازخورد و یا دادن آن را دارید صحبت کنید. برخی افراد مایل هستند از تمام اشتباهاتی که مرتکب می‌شوند باخبر شوند. اما بعضی‌ها صرفا می‌خواهند مکالمه کنند. در دوره‌ی آموزشی من برای تدریس انگلیسی، به من یاد داده شد تا اشتباهاتی که مربوط به کارهایی مانند تمرینات، گزارش‌کارها و غیره را تصحیح کنم؛ زیرا که هدف از این کارها تمرین کردن استفاده‌ی صحیح از زبان است. اما این هم به من آموزش داده شد که کارهای مربوط به میزان سلاست، مانند وقتی که با زبان‌آموز صرفا در حال مکالمه‌ایم، خیلی متناسب تصحیح ریز و دقیق نیستند زیرا که می‌تواند موجب قطع شدن جریان و معذب شدن افراد بشود. بنابراین توصیه من این است که صرفا زمانی افراد را تصحیح کنید که از شما خواسته باشند یا اینکه نتوانید متوجه منظورشان بشوید. پس با هم‌کلامتان راجع به اینکه چه چیزی بیشتر برای شما جواب می‌دهد صحبت کنید.

راحت باشید! از فرايند لذت ببرید. این موضوع قرار است یک روش لذت‌بخش برای به کار بردن مهارت‌های زبانیتان باشد. بله، قطعا ممکن است نسبت به ملاقات و معاشرت با یک فرد جدید احساس اضطراب داشته و یا ممکن است نگران میزان مهارتتان در زبان باشید. اما یک نفس عمیق بکشید و فقط سعی کنید از این کار لذت ببرید.

از اشتباه کردن نترسید. اشتباهات در هر صورت رخ می‌دهند و بخش مهمی از یادگیری زبان هستند. خیلی سخت نگیرید. حتی سعی کنید از آن‌ها لذت ببرید!

حواستان به زمان باشد. در صورتی که در حال تبادل زبانی هستید، سعی کنید به زمان تعیین‌شده پایبند باشید و سر ساعت مقرر زبان را تغییر دهید.

**حواستان به کلمات جدید باشد. **برای به خاطر سپردن کلمات جدید از اپلیکیشن یادگیری لغت محبوبتان یا دفتر یادداشت به منظور ثبت کردنشان استفاده کنید.

موضوعات پیشنهادی برای مکالمه با پارتنر زبان انگلیسی

اگر برای شروع مکالمه با پارتنر زبان انگلیسی خود گیر کردید، می‌توانید از این موضوعات استفاده کنید:

 • راجع به کشور محل زندگی پارتنر مکالمه خود و نحوه‌ی زندگیشان در آن‌جا پرس‌وجو کنید.

 • از برنامه‌هایشان برای آخر هفته‌ی بعدی و یا هفته‌ای که گذشت بپرسید.

 • از آن‌ها راجع به بزرگترین دغدغه‌ای که در حال حاضر در سر دارند بپرسید.

 • راجع به وقایع حال حاضر و یا اخبار اخیر صحبت کنید.

 • از اصطلاحات عامیانه‌ی موجود در ناحیه‌ی زندگی ‌‌آن‌ها بپرسید.

 • بپرسید که بابت چه چیزهایی در زندگیشان قدردان هستند.

 • راجع به بزرگ‌ترین دستاوردهای اخیرشان بپرسید.

 • راجع به تغذیه و طرز تهیه‌ی غذای مورد علاقه صحبت کنید.

 • راجع به یک موضوع جالب که اخیرا یاد گرفتید صحبت کنید

یک گزینه‌ی دیگر، استفاده از روش دوستی فوری است. این روش توسط روانشناسان به منظور کمک به دوست شدن افراد با یکدیگر طراحی شده است. سوال‌ها در شروع تقریبا سطحی‌اند و به تدریج شخصی‌تر خواهند شد. می‌توانید به سوالات مطرح ‌شده نگاهی بیاندازید و تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید این فعالیت را انجام دهید یا خیر.

پایان دادن به مکالمه

در پایان گفت‌وگو به پارتنر خود اعلام کنید که آیا تمایل دارید دوباره ملاقات کنید یا خیر. مقداری از وقت را برای تصمیم‌گیری درباره‌ی مکالمه‌ی بعدیتان تخصیص دهید. هر چه برنامه‌ی مکالماتتان منظم‌تر باشد، نتیجه‌ی بهتری خواهد داشت. هم‌چنین می‌توانید راجع به مسائلی که ترجیح می‌دهید برای مکالمه‌ی بعدیتان تغییر کند صحبت کنید.

مسائلی که باید مراقب ‌آن باشید!

در یادداشت آخر، می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا حتی‌الامکان از هر نوع تجربه‌ی ناخوشایندی، به خصوص برای مکالمات آنلاین، اجتناب کنید. درست است که تالار زبانشناس ما فوق‌العاده است، اما متاسفانه همه‌ی انجمن‌های آنلاین اینطور نیستند!

ما می‌دانیم که خودتان عقل سلیم تشخیص این موارد را دارید، اما ما در اینجا چند نکته که به صورت خاص باید مراقبشان باشید را مطرح می‌کنیم:

 • افرادی که درخواست اطلاعات تماس اضافی دارند. تا زمانی که کاملا به افراد اعتماد ندارید، ترجیحا از اعلام کردن شماره‌ی تلفن، آدرس و یا حتی نام خانوادگیتان هم خودداری کنید. صرفا حساب کاربری Skype و یا Zoom شما کافیست.

 • افرادی که درخواست پول و یا اطلاعات مالی دارند. گرچه این یکی به خودی خود واضح است، اما بد نیست یادآوری کنیم که اطلاعات مرتبط با پرداختتان را کاملا امن نگه دارید. این روزها در اینترنت شاهد انواع مختلفی از کلاهبرداری‌ها هستیم و گروهی هم در تلاشند با دوست شدن با افراد دیگر، از آن‌ها تقاضای پول کنند.

 • افرادی که تقاضای ملاقات حضوری دارند. مسلما پس از مدتی ممکن است دوستی قوی‌ای بین شما شکل بگیرد و تصمیم به ملاقات آن‌ها داشته باشید. اما زمانی که در ابتدای مکالماتتان هستید، احتمالا ملاقات حضوری گزینه‌ی عاقلانه‌ای نباشد. سعی کنید رابطه‌ی خودتان را تا زمانی که کاملا به اعتماد و راحتی متقابل نرسیده، مجازی نگه دارید.

به احساساتتان نیز اعتماد کنید. در نظر داشته باشید در صورتی که از گفت‌وگو احساس راحتی یا رضایت نداشتید، می‌توانید به آن پایان دهید.

پارتنر زبان انگلیسی خود را پیدا و انگلیسی‌تان را تقویت کنید

به کار بردن زبان انگلیسی، بهترین روش برای یادگیری آن است. وقتی شما پارتنری که واقعا بتوانید با او ارتباط برقرار کنید را پیدا کنید، علاوه بر تمرین و تقویت زبان خود، در واقع دوست‌یابی نیز کرده‌اید.

من شدیدا شما را تشویق به قرار دادن مکالمه در برنامه‌ی زبانیتان می‌کنم زیرا هر چه بیشتر صحبت کنید، بیشتر از حرف زدن احساس راحتی خواهید داشت و در نتیجه بهتر هم خواهید شد.

ممکن است در شروع، ملاقات با افراد غریبه معذب‌کننده باشد. به خصوص وقتی که هنوز نسبت به انگلیسی احساس مبتدی بودن دارید. اما به محض آنکه از این سختی عبور کنید، شروع به لذت بردن از آن خواهید کرد.

پس دیگر به تعویق نندازید! همین حالا به جست‌وجو برای یک پارتنر زبان انگلیسی و شروع مکالمه بپردازید.

شما چه پیشنهادهایی برای پیدا کردن پارتنر زبان انگلیسی دارید؟ تجربه‌ی شما از مکالمه با پارتنرتان چیست؟ در قسمت کامنت‌ها منتظر نظرات شما هستیم.

سوالات متداول

بهترین مکان برای یافتن یک پارتنر مکالمه نیتیو، شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب، ردیت و... است.

تالار زبانشناس مکانی مناسب برای گشتن به دنبال پارتنر مکالمه است. کافیست در لینک زیر مشخصات خود را بگذارید تا به زودی پارتنر مورد نظر خود را پیدا کنید: https://talk.zabanshenas.com/t/topic/13484

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

سلنا

۱۹ مرداد ۱۴۰۱

توی برنامه slowly شما میتونید کشور مورد نظر خودتونو انتخاب کنید بعد اول باید به عنوان دوست مکاتبه ای به اون فرد نامه بفرستید میتونید تو اون نامه درخواست کنید که تو اینستاگرام با هم ارتباط داشته باشید من این کارو کردم و حالا با چند تا نیتیو در ارتباطم

A-bbas

۲۶ فروردین ۱۴۰۱

پیدا کردن افراد دیگه ای که بخوان انگلیسی تمرین کنن از طریق اپ هایی مثل هلو تاک و های لوکال راحته ولی اگه بخوای نیتیو پیدا کنی خیلی خیلی سخته.چون چرا یه نیتیو باید بیاد با یه غریبه که به سختی هم انگلیسی صحبت می کنه گفت و گو کنه.

Ahmadi49

۱۲ مهر ۱۴۰۰

واقعا عالی بود . چقدر واضح و شفاف و پر از اطلاعات بدرد بخور . آفرین . 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌

رضا زکی زاده

۱۴ مهر ۱۴۰۰

خواهش میکنیم