4 دوره رایگان و تضمینی مکالمه زبان انگلیسی

با دوره های رایگان زبانشناس، مکالمه زبان انگلیسی خود را بدون پرداخت یک ریال تقویت کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید!

52f6ddb76ca7068dcd09f50e68cffe4e.jpeg
رضا زکی زاده
۱۳ روز پیش آپدیت شد 
مکالمه

همیشه حرف از مکالمه زبان انگلیسی که می‌شود، به یاد خاطرات بد خود از مکالمات زبان انگلیسی می‌افتیم. مطمئنا شما هم اگر با جستجوی آموزش زبان انگلیسی مکالمه وارد این صفحه شده‌اید، با مکالمه زبان انگلیسی دست و پنجه نرم کرده‌اید و می‌دانید رام کردن این غول چغر و بد بدن زبان انگلیسی چقدر سخت است.

بگذارید همین اول کار با شما رک و پوست کنده حرف بزنم! ما در این صفحه به شما قول‌هایی مانند یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در پنجاه روز نمی‌دهیم اما شما را دعوت به نوشیدن معجون تلخ اما واقعیِ حقیقت یادگیری مکالمه زبان انگلیسی می‌کنیم! پس اگر به دنبال آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع هستید، همین الان این صفحه را ترک کنید اما اگر واقعا می‌خواهید مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید، با ما همراه باشید.

هیچ فرمول جادویی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمان کم به جز فرمول “تلاش، تلاش و تلاش” وجود ندارد.

تیم زبانشناس در این صفحه برای شما دوره‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی رایگان را فراهم کرده است که پس از گذراندن دوره‌های این صفحه و تمرین و تلاش، مکالمه زبان انگلیسی شما به طرز چشم‌گیری می‌تواند پیشرفت کند.

مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه زبان انگلیسی را طوری یاد بگیر که یک روز بتوانی پشت این میکروفون به انگلیسی سخنرانی کنی!

آیا آماده آموزش مکالمه زبان انگلیسی هستید؟

قبل از این که شما به جنگ و جدل با مکالمه زبان انگلیسی بپردازید، نیاز است که خودتان را مانند یک سرباز تجهیز کنید و تکنیک‌های مشخص و هدفمندی را برای رسیدن به موفقیت در جنگ با مکالمه زبان انگلیسی داشته باشید.

اگر بدون تکنیک وارد جنگ با این حریف قلدر و قدر شوید، چیزی جز شکست انتظار شما را نمی‌کشد.

به همین خاطر ما برای شما مقالاتی را آماده کرده‌ایم که با خواندن آن‌ها به تکنیک‌های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مسلط خواهید شد و خواهید دانست که چه چیزی برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی مفید است و چه چیزی غیر مفید. در واقع شما به کمک این اطلاعات جامعی که می‌گیرید، برای یادگیری مکالمات زبان انگلیسی آماده خواهید شد و دیگر مانند یک گمشده‌ در میان منابع زبان انگلیسی پرسه نخواهید زد. پس از خواندن این مقالات، مسیری روشن‌تر از صراط مستقیم برای یادگیری اسپیکینگ یا همان مکالمه انگلیسی انتظار شما را می‌کشد و می‌توانید با خیال راحت به یادگیری مکالمات روزمره انگلیسی، جملات پرکاربرد انگلیسی، افعال عبارتی پرکاربرد، پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی و بقیه‌ی دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی رایگان در زبانشناس بپردازید.

مکالمه

به نکات خیلی مهمی در این مقالات درباره آموزش مکالمات زبان انگلیسی اشاره شده است که از جمله‌ی آن‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چگونه با استفاده از ۵ تکنیک کاربردی سطح مکالمه‌تان را به سطح یک بومی‌زبان برسانید
  • چگونه سرعت مکالمه‌تان را بالا ببرید
  • چگونه اعتماد به نفس خود را هنگام مکالمه انگلیسی افزایش دهید
  • چگونه تلفظ‌تان را شبیه بومی‌زبانان کنید
  • چه استراتژی‌هایی برای شروع، حفظ و اتمام گفتگو در انگلیسی وجود دارد
  • چگونه با استفاده از تکنیک سایه مکالمه‌ی خود را روان‌تر کنید
  • و…

به همین خاطر قبل از این که به سراغ آموزش زبان انگلیسی رایگان زبانشناس بروید، توصیه می‌کنم نگاهی به مقالات مهم زیر بندازید:

حال که مقالات بالا را خواندید، کمربندهای ایمنی‌تان را ببندید و آماده‌ی پرتاب به سیاره آموزش مکالمه زبان انگلیسی رایگان در زبانشناس شوید.

مکالمات روزمره زبان انگلیسی

قبل از هر چیزی، برایتان مکالمه روزمره زبان انگلیسی در موضوعات و شرایط مختلف را آماده کرده‌ایم که با گوش دادن و تمرین این موارد به راحتی می‌توانید کلمات و جملات پرکاربرد زبان انگلیسی را که در انگلیسی واقعی به کار برده می‌شوند و رایج هستند را یاد بگیرید و از آن ها به نحو احسن در مکالمات روزمره زبان انگلیسی استفاده کنید.

فراموش نکنید که شما با یکبار گوش دادن این مکالمات زبان انگلیسی نمی‌توانید آن‌ها را به صورت کامل وارد ناخودآگاه خودتان کنید و نیاز دارید تکنیک‌هایی را بر روی این مکالمات روزمره زبان انگلیسی پیاده سازی کنید. به همین خاطر قبل از اینکه به سراغ مکالمه روزمره انگلیسی در شرایط مختلف بروید، توصیه می‌کنم که که مقالاتی را که در بالا آورده شده‌اند را بخوانید.

حال با فرض این که مقالات بالا را خواندید، شما می‌توانید به مکالمات روزمره زبان انگلیسی در موضوعات و شرایط مختلف گوش دهید که برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی طراحی شده‌اند.

ما مکالمات روزمره زبان انگلیسی همراه با ترجمه را در دو بخش برایتان آماده کرده‌ایم. بخش اول شامل جملات رایج در 49 شرایط‌ مختلف مثل احوال پرسی، قول دادن، جواب دادن به مکالمات تلفنی، معرفی خود به دیگران و… است که یادگیری این مکالمات، شما را در شرایط مختلف مثل یک بومی زبان انگلیسی جلوه خواهد داد.

اما بخش دوم از مکالمات روزمره انگلیسی تشکیل شده که بیشتر بر روی پرسش و پاسخ‌ها در زبان انگلیسی تمرکز دارد و در 74 موقغیت مختلف، هر پرسش و پاسخی را که در یک مکالمه روزمره می‌توانید با آن مواجه شوید را بررسی می‌کند.

100 جمله پرکاربرد انگلیسی

آیا شده تا به حال در ذهنتان یک موقعیت فرضی ایجاد کنید که در آن به مکالمه زبان انگلیسی می‌پردازید و در آن موقعیت قهرمان قصه خودتان هستید؟ ولی زمانی که در زندگی واقعی در آن موقعیت برای مکالمه زبان انگلیسی قرار می‌گیرید، ناگهان تمامی کلمات زبان انگلیسی از ذهنتان می‌رود و حتی نمی‌دانید که چگونه جمله‌سازی کنید.

نگران نباشید. شما تنها نیستید و تقریبا اکثر زبان آموزان با همین مشکل مواجه هستند. یکی از مهم ترین دلایلی که در چنین شرایط‌هایی مکالمه زبان انگلیسی برایتان سخت می‌شود این است که شما جملات پرکاربرد زبان انگلیسی را نمی‌دانید. یادگیری و تمرین جملات پرکاربرد زبان انگلیسی می‌تواند شما را از مخمصه‌های بزرگی هنگام مکالمات زبان انگلیسی در بیاورد. به همین خاطر ما در این قسمت برایتان 100 جمله از جملات پرکاربرد زبان انگلیسی را آورده‌ایم تا شما بتوانید با استفاده از این جملات در موقعیت‌های مختلف، مثل یک بلبل حرف بزنید و دیگر هیچ موقع نخ مکالمه زبان انگلیسی از دستتان در نرود.

برای یادگیری جملات پرکاربرد انگلیسی عجله نداشته باشید و به صورت مستمر و لاک‌پشت‌وار پیش بروید. سعی کنید قبل از این که درس بعدی را شروع کنید، به درسی که در حال مطالعه‌ی آن هستید کاملا مسلط شده باشید. یادتان نرود که رمز موفقیت در زبان انگلیسی حفظ کردن کلمات و جملات نیست بلکه یادگیری عمیق است. پیشنهاد تیم زبانشناس برای شما، مطالعه حداکثر پنج درس در روز است.

پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی (Idioms)

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگامی که در حال خواندن کتاب انگلیسی، تماشای فیلم انگلیسی و یا گوش دادن به موسیقی انگلیسی هستید، علی رغم این که تمام کلمات به کار برده شده در یک جمله را بلد هستید و معنی‌شان را می‌دانید، اما جمله‌ی به کار برده شده با عقل جور در نمی‌آید. در این لحظه به معلومات خود شک می‌کنید و سراغ گوگل ترنسلیت می‌روید. اما باز هم نتیجه همان آش است و همان کاسه!

در نهایت بیخیال مفهوم آن قسمت می‌شوید و به سراغ ادامه فیلم، موسیقی یا کتاب می‌روید. دلیل اصلی این پدیده این است که شما به احتمال زیاد با یک اصطلاح انگلیسی روبه‌رو شده‌اید!

انگلیسی زبان‌ها نیز مانند ما ایرانی‌ها از اصطلاحات خاصی در مکالمه خود استفاده می‌کنند و ندانستن این اصطلاحات باعث می‌شود که ما نتوانیم مفهوم کلی را در هنگام مکالمه به زبان انگلیسی متوجه شویم.

اصطلاحات زبان انگلیسی از مجموعه کلماتی تشکیل شده‌اند که وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند، مفهوم و معنای متفاوتی را انتقال می‌دهند. مثلا اگر عبارت “Over the moon” را بخواهیم به صورت تحت‌الفظی معنی کنیم، معنای “بالای ماه” را می‌دهد؛ در حالی که این عبارت یک اصطلاح انگلیسی برای نشان دادن شادی و خوشحالی است.

اصطلاحات انگلیسی

اگر شما حتی بیش از 10 هزار کلمه انگلیسی را هم بدانید، به این معنی نیست که اصطلاحات زبان انگلیسی را بلد هستید و باید برای یادگیری اصطلاحات انگلیسی تلاش مضاعفی را انجام دهید.

شاید با خودتان بگویید که “من نیازی به یادگیری اصطلاحات انگلیسی ندارم و منظورم را با همین کلماتی که بلد هستم نیز می‌توانم به مخاطبم برسانم” اما باید بدانید که شما با یادگیری اصطلاحات انگلیسی و استفاده از آن‌ها هنگام مکالمات زبان انگلیسی، بیشتر شبیه بومی‌زبان‌ها خواهید بود.

به همین خاطر ما برایتان پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی را آماده کرده‌ایم. درس پرکاربردترین اصطلاحات انگلیسی شامل 102 اصطلاح پرکاربرد در زبان انگلیسی هست که در طبقه‌بندی‌های مختلفی مثل اصطلاحات انگلیسی درباره پول، اصطلاحات انگلیسی درباره عشق، اصطلاحات انگلیسی درباره سلامتی و… قرار گرفته‌اند و هر کدام از اصطلاحات انگلیسی شامل معنی و ترجمه انگلیسی و فارسی، سه مثال برای درک بهتر مفهوم و فایل صوتی تلفظ هستند.

اپلیکیشن آموزش مکالمه زبان انگلیسی

امروزه کلاس های زبان انگلیسی تنها را یادگیری زبان انگلیسی نیستند و اپلیکیشن های رایگان مختلفی وجود دارند که این کار را برای شما آسانتر کرده‌اند. هر کدام از این نرم افزارها مزایا و معایب مختلفی دارند اما همه آن‌ها یک نقطه اشتراک بسیار مهم دارند: صرفه جویی در وقت!

تصور کنید که در کلاس آموزش مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام کرده‌اید. هر هفته حداقل دو بار باید در زمان مشخص شده در کلاس حضور پیدا کنید و اگر مشکلی برایتان پیش آید و نتوانید چند جلسه حضور داشته باشید، نخ یادگیری مکالمه زبان انگلیسی از دستتان در خواهد رفت و دیگر از شکست دادن غول چموش مکالمه زبان انگلیسی ناامید خواهید شد.

یا شاید بعد از گذشت چندین ترم تازه متوجه خواهید شد که شما برای یادگیری مکالمه انگلیسی در کلاس ساخته نشده‌اید!

به این مواردی که گفته شد هزینه سرسام‌آور آموزشگاه ها، ترافیک، هزینه رفت و آمد و… را اضافه کنید. اصلا چه کاریه برادر یا خواهر من! بنشینید و کلاس زبان انگلیسی را وارد خانه‌های خودتان کنید.

در مقالات زیر لیستی از بهترین اپلیکیشن ها و وبسایت ها برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی آورده شده‌اند که می‌توانند کمک شایانی به شما در راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید