دوره آموزش رایگان عبارت رایج زبان انگلیسی

با کمک عبارات رایج زبان انگلیسی که در این دوره کاملا رایگان یاد می گیرید، میتوانید مکالمه زبان انگلیسی خود را موشکی تقویت کنید!

52f6ddb76ca7068dcd09f50e68cffe4e.jpeg
رضا زکی زاده
شهریور ۱۴۰۰ 
۳۹۰ 
مکالمه انگلیسی

اگر در شرایط‌ مختلف مکالمات انگلیسی قرار گرفته باشید، مطمئنا می‌دانید که صرفا دانستن لغات و گرامر برای شما آب و نان نمی‌شود و ممکن است با وجود این که به این مباحث مسلط هستید، نتوانید به مکالمه زبان انگلیسی بپردازید.

دقیقا مثل این است که شما تمام تکه‌های یک پازل هزار تیکه را در اختیار دارید اما بلد نیستید که آن‌ها را کنار هم قرار بدهید. آیا فایده‌ای دارد؟ مطمئنا خیر. تا زمانی که شما تکه‌های پازل را در کنار هم قرار ندهید و تصاویر شکل نگیرد، آن تکه‌های پازل فرقی با کاغذپاره ندارند!

اگر شما می‌خواهید که به مکالمه زبان انگلیسی بپردازید و بیشتر شبیه یک بومی زبان باشید، باید جملات پرکاربرد انگلیسی را یاد بگیرید و بلد باشید تکه‌های پازل زبان انگلیسی را در کنار هم قرار دهید.

ما به همین منظور برایتان دوره‌ی جامع و رایگانی را قرار دادیم که شامل 49 درس برای آموزش جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف است که شما با یادگیری آن‌ها می‌توانید مکالمه زبان انگلیسی خود را متحول کنید.

مکالمات انگلیسی

چرا باید جملات پرکاربرد انگلیسی را یاد بگیرید؟

یادگیری لغات زبان انگلیسی هیچ اشکالی ندارد و می‌تواند به تقویت زبان انگلیسی شما کمک کند. اما یادگیری جملات پرکاربرد انگلیسی می‌تواند مکالمه شما را متحول کند چون ما هنگام مکالمه از لغات به تنهایی استفاده نمی‌کنیم؛ بلکه آن‌ها را در قالب جمله می‌آوریم.

معانی را بهتر خواهید فهمید

قارچ، خمیر، کالباس و پنیر هر کدام دارای طعم‌های مختلفی هستند و تنها زمانی که در کنار هم قرار می‌گیرند، غذایی را که ما آن را با نام پیتزا می‌شناسیم تشکیل می‌دهند. مکالمه زبان انگلیسی نیز دقیقا به همین شکل است. کلمات هر کدام دارای معانی مختلفی هستند اما وقتی که در کنار هم به عنوان جمله قرار می‌گیرند معنی واحدی را تشکیل می‌دهند.

شما با یادگیری جملات پرکاربرد انگلیسی خواهید توانست به راحتی آب خوردن، منظور گوینده را متوجه شوید.

بیشترشبیه بومی‌زبان‌ها حرف خواهید زد

اینکه شما می‌توانید به انگلیسی مکالمه کنید به این معنا نیست که شما شبیه یک بومی زبان هستید. برای این که بتوانید منظورم را متوجه شوید، فردی را تصور کنید که به تازگی زبان فارسی را یاد گرفته و با شما در حال مکالمه است. با وجود این که ممکن است او تمام اصول و قواعد مکالمه فارسی را رعایت کند و شما منظورش را متوجه شوید اما باز هم مکالمه‌اش غیر طبیعی به نظر برسد.

شما هم اگر جملات پرکاربرد انگلیسی را ندانید، از دیدگاه یک بومی زبان به عنوان فردی کاملا مبتدی به نظر خواهید رسید.

مهارت خواندن شما تقویت می‌شود

زمانی که شما جملات انگلیسی را به عنوان یک واحد مجزا ببینید و بتوانید معنی آن‌ها را تشخیص دهید، مهارت خواندن شما نیز تقویت خواهد شد. شما دیگر نیازی نخواهید داشت که جملات انگلیسی را به صورت کلمه کلمه معنی کنید و در عوض آن‌ها را به صورت جمله معنی خواهید کرد. در نتیجه سرعت خواندن شما نیز بالاتر خواهد رفت.

مهارت نوشتاری‌تان تقویت خواهد شد

دانستن جملات پرکاربرد انگلیسی باعث می‌شود که ساختارهای متعددی را درون ذهن خود داشته باشید و بتوانید از آن‌ها موقع نگارش نیز استفاده نمایید. این کار باعث می‌شود که نوشته شما بیش از پیش طبیعی به نظر برسد.

دوره عبارات رایج زبان انگلیسی

ما با مشکلات زبان آموزان ایرانی برای یادگیری زبان انگلیسی آشنا هستیم و به همین خاطر این دوره را به صورت کاملا رایگان برای شما آماده کردیم تا بتوانید مکالمه زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

برای این که بتوانید از این دوره نهایت بهره را ببرید، فراموش نکنید که باید به صورت مستمر به تمرین و تکرار این دروس بپردازید.

قبل از این که سراغ دوره عبارات رایج زبان انگلیسی برویم، بهتان توصیه می‌کنم که دیگر آموزش‌های رایگان زبانشناس برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی را از دست ندهید:

دوره مکالمات روزمره انگلیسی

دوره اصطلاحات رایج انگلیسی

دوره الگوهای رایج انگلیسی

حال کاغذ و قلم خود را بردارید و از درس یک، یادگیری جملات پرکاربرد انگلیسی را آغاز کنید. توصیه تیم زبانشناس به شما این است که هر روز حداکثر 3 درس از این دوره را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

Ahmadi49

۱۷ مهر ۱۴۰۰

بسیار عالی . واقعا زبانشناس دنیای بزرگیه ها . چقدر وسیع و خوب از هر دری سخن گفته . و چ بی نظیر ک فکر همه جا رو کرده . من این قبیل برنامه ها رو دوست دارم . سادگی، راحتی،بهینه سازی،تعامل پیگیر و پیوسته با کاربر، پشتیبانی، توجه و اهمیت دادن، و ... _ واقعا احساس میشه نیرویی فرامادی پشت این قضیه خوابیده و قصد والایی داره . امید ک برخلاف برخی واقعیات تلخی ک در ... باهاش مواجهیم زبانشناس و همراهان ،، دلگرم و مهربان در سلامت فکر و اندیشه باقی بمانند و بمانیم ‌ . آمیییین