معرفی و دانلود 20 انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی

همراه ما باشید تا بهترین کارتون‌ها و انیمیشن‌های انگلیسی برای تقویت زبان را به شما معرفی کنیم.

زهرا بهنیا
زهرا بهنیا
۶ ماه پیش آپدیت شد 
تصویری از باب اسفنجی و پاتریک با دهانی باز

آموزش از طریق انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی، یکی از راه‌های مفرح و درعین‌حال موثر برای یادگرفتن زبان انگلیسی به شمار می‌رود. ازآنجایی‌که مخاطبانِ طیف وسیعی از انیمیشن‌ها کودکان هستند، اغلب در آن‌ها مکالمات ساده‌ای به کار می‌رود. در این مقاله از زبانشناس انواع انیمیشن‌های سریالی را در ژانرهای متنوع و برای گروه‌های سنی مختلف از خردسال تا بزرگسال معرفی کرده‌ایم.

بهترین انیمیشن سریالی برای تقویت زبانِ بزرگسالان و کودکان

در این بخش به بررسی مشخصات خاطره‌انگیزترین و محبوب‌ترین انیمیشن‌های سریالی برای تقویت زبان خواهیم پرداخت که میل به دیدنشان کوچک و بزرگ نمی‌شناسد:

1. سیمپسون‌ها (The Simpsons)

سیمپسون‌ها یک انیمیشن سریالی نسبتاً طولانی است که به دلیل پیش‌بینی‌های درستش، حسابی سروصدا به پا کرد. اینکه این پیش‌بینی‌ها تصادفی بودند یا از سر تیزهوشی عوامل سازنده به کنار، موضوع مهم این است که کارتون سیمپسون‌ها برای یادگرفتن واژگان و گرامر زبان انگلیسی از هر لحاظ توصیه می‌شود.

سطح این سریال بالاتر از متوسط است و با تماشای آن می‌توانید گرامر، لغات و اصطلاحات فراوانی را در تمامی زمینه‌های کاربردی و روزمره زندگی یاد بگیرید. صحبت کردن در مورد روابط خانوادگی، مسائل عاطفی، محیط کاری، مناسبت‌ها و اتفاقات روزانه در کنار آشنایی با تم فرهنگی آمریکا جذابیت یادگیری با این سریال را دوچندان می‌کند.

تصویری از کارتون سیمپسون‌ها

 • ژانر: کمدی موقعیت
 • تعداد قسمت‌ها: 701
 • خلاصه داستان:

سیمپسون‌ها در واقع خانواده‌ای هستند که در شهری خیالی زندگی می‌کنند. والدین و سه فرزند این خانواده که هریک روحیه متفاوتی دارند، ماجراهای جالبی را رقم می‌زنند.

دانلود انیمیشن سیمپسون‌ها

2. باب اسفنجی شلوارمکعبی (SpongeBob SquarePants )

اگر به دنبال یک انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی باشیم که هم زبان یاد بگیریم و هم گذر زمان را احساس نکنیم، خیلی زود به انیمیشن باب اسفنجی می‌رسیم. اتفاقات جاری در این انیمیشن بسیار روزمره، خنده‌دار و درعین‌حال پرکاربرد و مهم هستند. موقعیت‌های کمدی و خلاقانه‌ای که در این انیمیشن وجود دارند، یک راه مفرح برای یاد گرفتن انواع اصطلاحات و عبارت‌های رایج آمریکایی است.

جذابیت موضوعی و تنوعی که شخصیت‌ها از لحاظ سرعت تلفظ و لحن دارند، برای درک مطلب و بهبود مهارت شنیداری مفید است. از طرفی شخصیت‌های این انیمیشن بسیار شبیه به مردم در زندگی عادی صحبت می‌کنند. این سریال برای تقویت زبان انگلیسی تمامی گروه‌های سنی، به‌ویژه برای زبان‌آموزان سطح متوسط به بالا توصیه می‌شود.

کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی.jpg

 • ژانر: کمدی، ماجراجویی داستانی
 • تعداد قسمت‌ها: 546
 • خلاصه داستان:

باب اسفنجی شخصیت محبوبی است که به همراه دوستان آبزی خود در دنیای زیر آب ماجراهای جالبی را تجربه می‌کنند. به جز باب اسفنجی، موجودات بانمکی از جمله پاتریک (ستاره دریایی)، اختاپوس، پلانکتون و... هرکدام با ویژگی‌های شخصیتی متفاوت، بخش از جذابیت این انیمیشن را به دوش می‌کشند.

دانلود انیمیشن باب اسفنجی شلوارمکعبی

3. آواتار: آخرین بادافزار (Avatar: The Last Airbender )

دنیایی که در انیمیشن آواتار به تصویر کشیده‌شده، دنیای متنوعی است که شامل قلمروهای پادشاهی چهارگانه و تلفیقی از تاریخ، باورهای شرقی و مذهب است؛ بنابراین این انیمیشن ترکیب جذابی از موقعیت‌های عاشقانه، سیاسی، حماسی، طنز و... محسوب می‌شود. ازاین‌رو تماشای آن برای به‌کارگیری واژگان و اصطلاحات متنوع در انواع موقعیت‌ها توصیه می‌شود.

مکالمات و صحنه‌های اکشن فوق‌العاده‌ای در این کارتون وجود دارد که هم بچه‌ها و هم بزرگسالان را به وجد می‌آورد. صداپیشه‌های این انیمیشن هرکدام صدایی منحصربه‌فرد و واضحی دارند که یادگیریِ تلفظ و تقویت مهارت شنیداری را تسهیل می‌کنند.

کارتون آخرین بادافزار.jpg

 • ژانر: ماجراجویی، اکشن، فانتزی
 • تعداد قسمت‌ها: 61
 • خلاصه داستان:

آواتار داستانی حماسی در مورد یک ملت تقسیم شده (شامل حکومت خاک، عشایر باد، قبایل آب و کشور آتش) در جنگ را روایت می‌کند که پسر جوانی (آواتار) قدرت متوقف کردن جنگ و برقراری صلح در این سرزمین‌ها را دارد.

دانلود انیمیشن آواتار: آخرین بادافزار

4. کارآگاه گَجـت (Inspector Gadget )

کارآگاه گجت از آن دسته کارتون‌های قدیمی است که هنوز هم می‌تواند طرفداران خود را داشته باشد. موضوعات هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده این انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی بسیار مناسب بوده و می‌تواند برای هر دو گروه سنی بزرگسال و کودک جذابیت‌های خود را داشته باشد.

کارتون کارآگاه گجت.jpg

 • ژانر: ماجراجویی، تخیلی
 • تعداد قسمت‌ها: 86
 • خلاصه داستان:

کارآگاه گجت، فردی حواس‌پرت و فراموش‌کار است که به لطف ابزارک‌های عجیبی که در بدن او وجود دارد، به طرز شگفت‌آوری از پس موقعیت‌های سخت برمی‌آید.

دانلود انیمیشن کارآگاه گجت

5. افسون‌زدایی (Disenchantment )

کارتون افسون‌زدایی که در ایران با نام طلسم‌شدگان نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین انواع انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی است. ازآنجایی‌که این انیمیشن از معدود مواردی است که برای مخاطب بزرگسال ساخته شده، می‌تواند توجه بسیاری از زبان‌آموزان سنین بالاتر را به خود جلب کند. طبیعتاً در این انیمیشن اصطلاحات عامیانه، عبارت‌ها و ساختار گرامری پیچیده‌تری استفاده شده است که برای تمرین و یادگیری بسیار مفید است.

کارتون افسون‌زدایی.jpg

 • ژانر: کمدی، فانتزی
 • تعداد قسمت‌ها: 40
 • خلاصه داستان:

این انیمیشن چالش‌های زندگی یک پرنسس را به تصویر می‌کشد که مجبور است برای حفظ اتحاد تن به ازدواج اجباری دهد. او در خلال داستان با یک شیطان و موجود خیالی آشنا می‌شود که این موضوع ماجراهای جالبی را در طول داستان به وجود می‌آورد.

دانلود انیمیشن طلسم‌شدگان

6. اتوبوس مدرسه جادویی (The Magic School Bus )

اتوبوس مدرسه جادویی که با نام سفرهای علمی نیز شناخته می‌شود به دلیل اینکه مفاهیم آموزشی را با دنیای سرگرمی ترکیب کرده، بسیار جذاب و تماشایی محسوب می‌شود. این انیمیشن، عناصر هستی را در موقعیت‌های مختلف و به شیوه‌ای کاملا واقعی توصیف می‌کند؛ بنابراین امکان واژه آموزی در مورد وقایع گوناگون در سطح مبتدی و حتی پیشرفته در این کارتون وجود دارد.

کارتون اتوبوس مدرسه جادویی.jpg

 • ژانر: علمی تخیلی، فانتزی
 • تعداد قسمت‌ها: 52
 • خلاصه داستان:

خانم فریزل معلم خلاق و دوست‌داشتنی این انیمیشن، سعی دارد مطالب درسی را در محیط واقعی و با استفاده از اتوبوس جادویی خود به دانش‌آموزان آموزش دهد. در هر قسمت از این انیمیشن ماجراها و سفرهای شگفت‌انگیزی در پیش است که به بررسی بخشی از محیط پیرامون، از دنیای درون بدن انسان گرفته تا سفر به اعماق زمین و... می‌پردازد.

دانلود انیمیشن اتوبوس مدرسه جادویی

7. ماجراهای تن‌تن (The Adventures of Tintin )

ماجراهای تن‌تن، ماجرای آشنایی برای کودکان دهه‌های گذشته است، اما موضوعات و بخش‌های هیجان‌انگیز این انیمیشن می‌تواند برای نسل‌های جدید هم جذابیت داشته باشد. ازآنجایی‌که بسیاری از بزرگسالان با کمیک‌ها و داستان این انیمیشن آشنایی دارند، می‌توانند با تمرکز بیشتری این انیمیشن خاطره‌انگیز را برای تقویت زبان و یادگیری دنبال کنند.

کارتون ماجراهای تن‌تن.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 39
 • خلاصه داستان:

تن‌تن شخصیت اصلی این انیمیشن هر بار به نقطه جدیدی سفر می‌کند که برخی از این مکان‌ها واقعی (مثل هند، انگلستان، چین و...) و برخی خیالی هستند. در هریک از این مکان‌ها اتفاقات جدیدی رخ می‌دهد که تن‌تن را با خود همراه می‌کند.

دانلود انیمیشن ماجراهای تن‌تن

بهترین انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی برای کودکان

در این بخش بهترین انیمیشن‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی کودکان معرفی کرده‌ایم. طیف مطالب آموزشی هر یک از این انیمیشن‌ها برای سطوح بسیار پایه تا پیشرفته در نظر گرفته شده است. علاوه بر کودکان، بزرگسالانی که نیاز دارند تا زبان انگلیسی را از ابتدا و با روشی ساده بیاموزند، می‌توانند از تماشای انیمیشن‌های معرفی شده لذت ببرند.

1. پپا خوکه (Peppa Pig )

انیمیشن پپا خوکه با تصاویر گرافیکی بسیار ساده، برای مخاطبان خردسال ساخته شده است به همین دلیل داستان پیچیده‌ای ندارد. جملات بسیار ساده و ساختار گرامری بسیار روانی در این سریال مورداستفاده قرار می‌گیرد. تماشای این انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی کودکان و کسانی که در سطوح بسیار پایه قرار دارند، می‌تواند مفید باشد. عدم وجود صحنه‌های ناهنجار یا خشونت‌آمیز هم از دیگر نکات مثبت این کارتون برای کودکان محسوب می‌شود.

هر یک از قسمت‌های این مجموعه حدود 5 دقیقه‌ است به همین خاطر برای خردسالان خسته‌کننده نیست. تماشای این انیمیشن علاوه بر گسترش دایره واژگان به یادگرفتن ساختار جملات و نحوه استفاده از افعال، اسم‌ها و قیدها کمک می‌کند.

کارتون پپا خوکه.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 212
 • خلاصه داستان:

پپا نام خوک کوچکی است که به همراه والدین و برادرش زندگی می‌کند. در هر یک از قسمت‌های این مجموعه ماجراها و اتفاقاتی در محیط زندگی خانوادگی و دوستانه پپا رخ می‌دهد.

دانلود انیمیشن پپا خوکه

2. پت پستچی (Postman pat )

پت پستچی یک انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی کودکان و زبان‌آموزان مبتدی‌تر است و به کمک آن می‌توان جمله‌بندی، ساختارهای گرامری ابتدایی و واژگان ساده اما پرکاربرد را تمرین کرد.

کارتون پت پستچی.jpg

 • ژانر: ماجراجویی، داستانی
 • تعداد قسمت‌ها: 184
 • خلاصه داستان:

در هر یک از قسمت‌های این انیمیشن پستچی مهربانی به همراه گربه دوست‌داشتنی‌اش نامه‌ها را به صاحبان خود می‌رساند. در حین انتقال این نامه‌ها، او سعی می‌کند مشکلات و مسائل اهالی را برطرف کند.

دانلود انیمیشن پت پستچی

3. آرتور (Arthur )

با تماشای کارتون آرتور می‌توان لغات زیادی را در مورد مدرسه، خانواده، روابط دوستی و... آموخت.

کارتون آرتور.jpg

 • ژانر: ماجراجویانه، خانوادگی

 • تعداد قسمت‌ها: 239

 • خلاصه داستان:

آرتور یک موریانه‌خوار شبیه به انسان و از اهالی آفریقا است. او که دانش‌آموز کلاس سوم ابتدایی است به همراه والدین و خواهرانش اتفاقات جالبی را دنبال می‌کند.

دانلود انیمیشن آرتور

4. وقت ماجراجویی (Adventure Time ‎)

همان‌طور که از نام این انیمیشن پیداست، «وقت ماجراجویی» شرحی از ماجراهای هیجان‌انگیز و جذاب به شمار می‌رود. شخصیت‌های متفاوتی که در این کارتون وجود دارند باعث ایجاد تنوع در قصه و دیالوگ‌ها می‌شوند. این انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی سطح متوسط به بالا پیشنهاد می‌شود و برای یادگیری انگلیسی روزمره، موضوعات جالبی را مطرح می‌کند.

کارتون ماجراجویی.jpg

 • ژانر: فانتزی، ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 280
 • خلاصه داستان:

انیمیشن «وقت ماجراجویی» روایتی از پسری کنجکاو به نام فین است که به همراه برادر و سگ جادویی خود در یک کلبه درختی زندگی می‌کند.

دانلود انیمیشن وقت ماجراجویی

5. مارتا صحبت می‌کند (Martha Speaks )

«مارتا صحبت می‌کند» به‌عنوان یک کارتون مفرح برای کودکان شناخته می‌شود که محتوای آن کودکان را به تماشای فعال و تلفظ کلمات انگلیسی تشویق می‌کند. این کارتون را می‌توان یک انتخاب هوشمندانه برای کودکان پیش‌دبستانی دانست، به‌ویژه کسانی که نیاز دارند از آموخته‌های خود در زندگی روزمره استفاده کنند.

این کارتون به‌ویژه برای کودکان بسیار کوچک توصیه می‌شود، زیرا هر قسمت بر واژگان و عبارات جدیدی (معمولاً غیررسمی) تمرکز دارد که هریک در بخش‌های مختلف تکرار می‌شوند. با این روش ماندگاری عبارات در ذهن کودک راحت‌تر می‌شود و در پایان می‌تواند به‌درستی آن را تلفظ کند.

کارتون مارتا صحبت می‌کند.jpg

 • ژانر: فانتزی
 • تعداد قسمت‌ها: 96
 • خلاصه داستان:

این کارتون داستان سگی را روایت می‌کند که پس از خوردن سوپ الفبا صحبت کردن را یاد گرفته است.

دانلود انیمیشن مارتا صحبت می‌کند

6. کایلو (Caillou )

آموزش زبان با یک انیمیشن سریالی کودکانه مثل کایلو یکی از ساده‌ترین راه‌های ممکن است. ازآنجایی‌که این انیمیشن برای گروه سنی خردسال تهیه شده، دیالوگ‌های آن بسیار قابل‌فهم هستند. از سوی دیگر به‌کاربردن جملات کوتاه، واژگان و عبارت‌های نه‌چندان پیچیده درک آن را آسان می‌کند؛ بنابراین این سریال علاوه بر زبان‌آموز کودک می‌تواند برای افراد مبتدی و نیز کسانی که سال‌ها از فضای آموزش زبان دور بوده‌اند، مفید باشد.

کارتون کایلو.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 144
 • خلاصه داستان:

انیمیشن کایلو بر اساس کتاب مصوری با همین نام ساخته شده است. این انیمیشن در مورد پسر چهارساله و کنجکاوی است که به دنیای اطراف خود علاقمند است. او در هر قسمت به دنبال کشف ماجرای تازه‌ای می‌گردد که با کمک قوه تخیل خود مسائل را حل‌وفصل می‌کند.

دانلود انیمیشن کایلو

7. گروه نقاب شب (Night Hood )

دیالوگ‌های جاری بین کاراکترهای این انیمیشن بیشتر مربوط به امور روزمره، به‌ویژه مدرسه است. شمرده صحبت کردن و سرعت آهسته گفتار صداپیشگان، این انیمیشن را برای تقویت زبان انگلیسی از سطوح مبتدی تا متوسط مناسب می‌کند.

گروه نقاب شب.jpg

 • ژانر: ماجراجویی، ابرقهرمانی
 • تعداد قسمت‌ها: 26
 • خلاصه داستان:

این انیمیشن کانادایی الهامی از مجموعه رمان آرسن لوپن ساخته شده و داستان در مورد سه کودک است که یک‌شبه تبدیل به ابرقهرمان می‌شوند. آنها در هنگام شب ماسک‌هایی روی صورت خود دارند که به کمک آن می‌توانند دیگران را به تسخیر خود درآورند.

دانلود انیمیشن گروه نقاب شب

8. ماجراهای دوکی ( Doki Adventures)

تم اصلی این انیمیشن کودکانه بوده و مربوط به ماجراجویی و سفر به اقصی‌نقاط جهان است؛ به همین دلیل با دیدن آن امکان آشنایی با فرهنگ‌های گوناگون در کنار یادگیری ساختارهای گرامری و واژه آموزی وجود دارد.

کارتون ماجراهای دوکی.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 76
 • خلاصه داستان:

دوکی، سگ ماجراجوی این انیمیشن در هر قسمت به همراه دوستان خود به یکی از نقاط جهان سفر می‌کند.

دانلود انیمیشن ماجراهای دوکی

9. سوفیای یکم ( Sofia the First)

سوفیای یکم (سوفیای اول) عنوان انیمیشن دیگری است که دیالوگ‌ها و آوازهای به‌کاررفته در آن به‌صورت شمرده و واضح ادا می‌شوند؛ بنابراین حفظ کردن و تمرین تلفظ با هر یک از آوازها به نسبت ساده است. از طرفی لهجه این سریال به لهجه بریتیش یا امریکن وابستگی چندانی ندارد و خنثی محسوب می‌شود.

کارتون سوفیای یکم.jpg

 • ژانر: داستانی
 • تعداد قسمت‌ها: 109
 • خلاصه داستان:

این داستان در مورد چالش‌های دختری روستایی و سربه‌زیر به نام سوفیاست که به دلیل ازدواج مادرش با پادشاه یک‌شبه تبدیل به شاهزاده می‌شود.

دانلود انیمیشن سوفیای یکم

10. دکتر مک استافینز (Doc McStuffins )

دکتر مک استافینز یا دکتر مکی یک انیمیشنی پررنگ و لعاب است که در فضای سرگرم‌کننده آن از انواع اصطلاحات و واژگان پزشکی استفاده می‌شود. تنوع زیاد لهجه‌های به‌کاررفته در این کارتون امکان آشنایی و بهبود مهارت شنیداری را امکان‌پذیر می‌کند. سطح واژگان به‌کاررفته در انیمیشن دکتر مکی، گاهی فراتر از حد متوسط می‌رود؛ اما سرعت آهسته گفتار، دیالوگ‌ها را قابل‌فهم جلوه می‌دهد.

کارتون دکتر مک‌استافینز.jpg

 • ژانر: فانتزی، تخیلی
 • تعداد قسمت‌ها: 136
 • خلاصه داستان:

«دکتر مکی» دختربچه‌ای رنگین‌پوست است که آرزو دارد در آینده مانند مادرش پزشک شود. او یک گوشی پزشکی جادویی دارد که توسط آن کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. مکی برای تعمیر اسباب‌بازی‌ها اشتیاق زیادی دارد به همین دلیل به دکتر اسباب‌بازی ملقب شده است.

دانلود انیمیشن دکتر مک استافینز

11. دورا و دوستانش (Dora and Friends )

بنا به ماهیت داستانی انیمیشن دورا و دوستان، در این سریال بر مترادف‌ها و متضادهای لغات تمرکز زیادی می‌شود؛ بنابراین این انیمیشن برای یادگیری انواع واژگان مناسب است، ضمن اینکه تلفظ آهسته و شمرده عبارت‌ها و اصطلاحات نیز به یادگیری زبان‌آموزان مبتدی‌تر کمک می‌کند.

کارتون دورا و دوستانش.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 40
 • خلاصه داستان:

«دورا و دوستان» یک مجموعه کارتونی است که داستان آن حول ماجراهای یک کودک کاوشگر و دوستانش می‌چرخد. در هریک از ماجراجویی‌های این انیمیشن دورا شباهت‌ها و تفاوت‌های وقایع را نشان می‌دهد.

دانلود انیمیشن دورا و دوستانش

12. سرنخ‌های آبی (Blue's Clues )

شیوه تعاملی مجریِ این مجموعه نمایشی برای حل هر معما، کودک را دعوت به تفکر و یادگیری زبان انگلیسی می‌کند. با این روش کودک بسیار فعالانه به تماشای برنامه می‌نشیند و با برانگیخته شدن حس کنجکاوی، واژگان و اصطلاحات را بهتر به‌خاطر می‌سپارد.

کارتون سرنخ‌های آبی.jpg

 • ژانر: ماجراجویی
 • تعداد قسمت‌ها: 143
 • خلاصه داستان:

در هر قسمتِ این انیمیشن، معماهای بسیار ساده و کودکانه‌ای مطرح می‌شود. آبی، سگی است که با به‌جاگذاشتن ردپایی از خود به حل این معماها کمک می‌کند. مجری برنامه سعی می‌کند به همراه سایر شخصیت‌های کارتونی، کودکان را برای حل این معما با خود همراه کند.

دانلود انیمیشن سرنخ‌های آبی

13. سِسِمی استریت (Sesame Street )

این انیمیشن سریالیِ برای تقویت زبان کودکانی که به‌تازگی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده‌اند، فوق‌العاده موثر است. با دیدن این انیمیشن نسبتا طولانی کودک می‌تواند الفبا، اعداد و روش برقراری تعامل و مکالمات ساده را پیش از رفتن به مهدکودک بیاموزد.

کارتون سسمی استریت.jpg

ژانر: آموزشی، کمدی

تعداد قسمت‌ها: 4378

خلاصه داستان:

هر یک از شخصیت‌های این انیمیشن از جمله پرنده گنده، هیولای کلوچه، برت، ارنی و . ... در قالب نمایش محتوای آموزشی را با چاشنی طنز همراه می‌کنند.

دانلود انیمیشن سسمی استریت

تماشای انواع انیمیشن در اپلیکیشن زبانشناس

جستجوی تک‌تک قسمت‌های یک انیمیشن سریالی برای تقویت زبان انگلیسی، آن هم به همراه زیرنویس چسبیده و هماهنگ کاری خارج از حوصله است. اپلیکیشن زبانشناس، با اختصاص دادن بخشی برای تماشای انواع انیمیشن‌های خاطره‌انگیز و امروزی این کار را برایتان بسیار راحت می‌کند.

بخش کارتون اپلیکیشن زبان‌شناس.jpg

برای این کار کافی است از طریق دسته‌بندی‌های محبوب، به بخش انیمیشن‌ وارد شوید. در این بخش انواع و اقسام کارتون‌ها به همراه زیرنویس فارسی و انگلیسی قابل‌دسترسی هستند. همان‌طور که می‌دانید تاثیر زیرنویس بر یادگیری زبان انگلیسی غیرقابل چشم‌پوشی است. در فهرستی که برای شما باز می‌شود، تنها باید عنوانی را پیدا کنید که با علاقمندی و سطح زبان شما مطابقت داشته باشد.

سخن آخر

اگرچه تماشای بهترین فیلم‌های انگلیسی یکی از راه‌های سرگرم‌کننده آموزش زبان انگلیسی است؛ اما با خط زدن روی این جمله کلیشه‌ای «انیمیشن مخصوص کودکان است» می‌توان راه مفرح دیگری را برای یادگیری انتخاب کرد. امیدواریم با خواندن این مطلب، کودک درونتان برای یادگیری زبان انگلیسی حسابی به جنب‌وجوش افتاده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید