دانلود مجموعه کتاب inside reading + پاسخ نامه

این مقاله به توضیح در مورد کتاب‌ها و لینک دانلود کتاب Inside reading اختصاص دارد. پس اگر علاقمند به مطالعه این کتاب هستید؛ مقاله زیر فرصت مغتنمی برای شما خواهد بود.

سوسن کافی
۵ ماه پیش آپدیت شد 
تصویر پنج جلد کتاب inside reading

یادگیری مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی (Listening، reading، speaking و Writing) به صورت تخصصی می‌تواند ما را از یک زبان‌آموز مبتدی به یک حرفه‌ای در حوزه زبان انگلیسی تبدیل کند. حال اگر علاقمند به یادگیری زبان به صورت خودآموزی باشید؛ با استفاده از اپلکیشن‌های مختلف آموزش زبان نظیر زبان‌شناس می‌توانید به خواسته دیرینه خود برسید. درک مطلب یا reading یکی از مهارت‌های مهم زبان انگلیسی به خصوص برای افرادیست که قصد شرکت در آزمون‌های بین‌المللی را دارند. به همین دلیل، در این مقاله قصد داریم یکی از مهم‌ترین منابع آموزش ریدینگ را به شما معرفی کنیم و با در اختیار قرار دادن لینک دانلود کتاب inside reading به شما در امر یادگیری این مهارت، کمک کنیم.

گرچه خودآموزی کتاب‌هایی نظیر family and friends، کتاب‌های interchange، کتاب‌های American English file و کتاب‌های top notch می‌تواند برای تقویت شما در هر چهار مهارت زبان موثر و مفید باشد؛ اما اگر دوست دارید به صورت تخصصی روی حوزه خواندن و درک مطلب کار کنید، پیشنهاد ما به شما این است که مطالعه کتاب inside reading را در اولویت خود قرار دهید. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با معرفی و دانلود کتاب inside reading بتوانید پیشرفت چشم‌گیری در این حوزه حاصل کنید.

کتاب inside reading

کتاب رمان انگلیسی در دست کسی

یکی از بهترین منابع برای تقویت مهارت خواندن زبان انگلیسی، کتاب inside reading است. مجموعه کتاب‌های inside reading در پنج جلد منتشر شده و در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌گیرد و هم‌چون دیگر کتاب‌ها از ساده‌ترین بخش شروع شده و هرچه پیش بروید دروس سخت‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد شد. این کتاب متعلق به انتشارات آکسفورد بوده و تمرکز اصلی آن روی بحث خواندن و درک مطلب است. لازم به ذکر است که این کتاب مطابق با لهجه British طراحی شده است. به همراه کتاب inside reading می‌توانید سی‌دی فایل صوتی متون را نیز تهیه کنید تا علاوه بر بالا بردن سطح reading خود، با تلفظ صحیح واژگان و نحوه ادای عبارات و جملات نیز آشنا شوید و سطح listening خود را نیز ارتقا دهید. علاوه بر این، در نرم‌افزار آموزشی inside reading پس از پایان هر درس، آزمونی ترتیب داده شده است که شما با شرکت در این آزمون می‌توانید میزان مهارت خود را بسنجید و متوجه شوید که آیا تمامی موارد مربوط به درس را به خوبی آموزش دیده‌اید با خیر.

با دانلود inside reading متوجه خواهید شد که متون به‌کار رفته در آن بسیار متنوع و به روز است. وجود مطالبی از مباحث علمی، آکادمیک، فلسفی، روانشناسی، هنر، مهندسی و غیره می‌تواند هر سبک سیلقه‌ای را پوشش دهد. برای مطالب ارائه شده در هر درس، از منابع معتبری هم‌چون The New York Times، Oxford English Corpus، Wall Street Journal، Popular Science و غیره استفاده شده است. نویسندگان مطرحی هم‌چون Malcolm Gladwell، James Surowiecki، و Jared Diamond در تالیف و نگارش این کتاب‌ها نقش داشته‌اند.

همان‌طور که متوجه شدید این کتاب برای متون خود از منابع معتبری استفاده می‌کند و مباحث آن مطابق با سطوح دانشگاهی است. اساس کار کتاب inside reading بر تکرار و تمرین است. در این کتاب تکنیک‌هایی برای درک بهتر متون انگلیسی به شما ارائه می‌شود و با تکرار و تمرین به شما کمک می‌کند تا مطالب آموخته شده را ملکه ذهن خود کنید.

علاوه بر مهارت reading، با مطالعه کتاب inside reading سطح واژگان شما نیز به‌طور چشمگیری گسترش پیدا می‌کند. با یادگیری واژگان جدید، کاربرد و محل قرار گرفتن آن‌ها در جمله و تکرار این لغات در متون و کتب بعدی می‌توانید به راحتی معنا و کاربرد هر واژه جدید را فرا گرفته و به حافظه بلندمدت خود بسپارید. با این تفاسیر، می‌توانید در حین صحبت کردن، از واژه‌ها و یا جملات تخصصی و حرفه‌ای‌تر استفاده کنید و مهارت speaking شما نیز به طرز چشم‌گیری ارتقا پیدا خواهد کرد.

علاوه بر کتاب اصلی، فایل صوتی و نرم‌افزار آموزشی، اگر دوست دارید جواب تمرین‌های ارائه شده در هر درس را در اختیار داشته باشید می‌توانید کتاب instructor’s pack را نیز تهیه نمایید. این کتاب جواب‌های مربوط به هر تمرین را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر دوست دارید در حوزه خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی به تخصص لازم برسید؛ پیشنهاد می‌کنیم دانلود کتاب inside reading را از اولین جلد آن یعنی intro آغاز کنید و بعد از تسلط کامل به مباحث آموزش داده شده در هر کتاب، به سراغ کتاب بعدی بروید. برای سهولت دسترسی شما به به این کتاب‌ها، در ادامه ما توضیح کامل هر کتاب را به همراه لینک دانلود inside reading در اختیار شما قرار می‌دهیم.

دانلود inside reading

همان‌طور که گفتیم کتاب inside reading در پنج جلد مختلف روانه بازار شده است که از ساده‌ترین سطح شروع شده و به تدریج با دشوارتر شدن متون و تکنیک‌ها به بالاترین و حرفه‌ای‌ترین سطح می‌رسد. در ادامه ما لینک دانلود کتاب inside reading در سطوح مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهیم و توضیح مختصری درخصوص هر کتاب ارائه خواهیم داد.

دانلود inside reading intro

عکس جلد کتاب inside reading intro

اولین سطح از کتاب inside reading که پایه‌ترین و در عین حل ساده‌ترین مباحث را در بر دارد inside reading intro است. این کتاب نه تنها برای افراد مبتدی یا lower intermediate در حوزه یادگیری خواندن و درک مطلب مناسب است؛ بلکه برای افرادی که می‌خواهند در این امر حرفه‌ای شوند نیز اولین و اساسی‌ترین کتاب محسوب می‌شود. با دانلود inside reading intro متوجه می‌شوید که کتاب شامل 10 درس مجزاست. هر درس به موضوعی خاص اختصاص دارد. جدای از آن در هر درس، دو متن مهم آکادمیک و دانشگاهی نیز گنجانده شده است.

قبل از آغاز هر درس، بخشی به نام pre-reading یا پیش از خواندن وجود دارد که با طرح سوالاتی برای شما چالش ذهنی ایجاد می‌کند. با این کار می‌توانید در خصوص سوالات مطرح شده فکر کرده و صحبت کنید. از این طریق مهارت speaking شما نیز تقویت شده و به تفکر انتقادی نیز دست می‌یابید.. پس از به پایان رسیدن هر درس، تمرین‌های متنوعی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با انجام دادن آن‌ها و مداومت و تکرار، می‌توانید به خوبی تمامی مباحث ارائه شده در هر درس را به خوبی به یاد بسپارید و از آن‌ها استفاده کنید.

گرچه این کتاب، ابتدایی‌ترین سطح از کتاب inside reading محسوب می‌شود؛ اما این بدان معنا نیست که شما تمام واژگان و عبارات به‌کار رفته در آن را از قبل می‌دانید. کتاب inside reading intro سرشار از واژگانی است که ممکن است برای شما ناآشنا باشد. با مراجعه به انتهای کتاب، می‌توانید لیست واژگان جدید و دشوار هر درس را مشاهده کرده و آن‌ها را به خاطر بسپارید تا در دروس، تمرین‌ها و یا کتاب‌های بعدی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

علاوه بر تمرین‌های reading، در پایان هر درس، بخش فعالیت‌های واژگانی نیز وجود دارد که با انجام آن می‌توانید مهارت و میزان یادگیری واژگان خود را نیز بسنجید. به جز تمرین‌های reading و واژگانی، تمرین‌هایی برای نگارش و یا writing نیز به شما ارائه می‌شود. یعنی باید در خصوص مباحثی که در درس ارائه شده، مطلب بنویسید. با این کار هم‌زمان که به درک مطلب می‌رسید؛ می‌توانید سطح writing خود را نیز ارتقا دهید.

دانلود کتاب inside reading intro

Inside Reading Intro Student Book 2nd Edition.pdf

۷۸ MB

دانلود pdf پاسخ‌نامه کتاب inside reading intro

Inside_Reading_Intro_Answer_Key_Second_Edition.pdf

۵ MB

دانلود inside reading 1

 inside reading 1جلد کتاب

پس از به اتمام رساندن کتاب inside reading intro که اولین و ساده‌ترین کتاب از مجموعه inside reading بود، نوبت به دانلود کتاب inside reading 1 می‌رسد که از نظر سطح و سختی متون ارائه شده یک لِوِل بالاتر از کتاب قبلی است. در واقع این کتاب شما را از سطح lower intermediate در حوزه یادگیری درک مطلب، به سطح Pre intermediate می‌رساند. نحوه ارائه دروس و تمرین‌های این کتاب دقیقا مشابه کتاب قبلی است. با این تفاوت که سطح دشواری متون و درک مطلب آن‌ها سخت‌تر خواهد شد.

این کتاب نیز شامل 10 درس است که در هر درس مباحث مختلف علمی، آکادمیک و تخصصی به همراه دو متن ارزشمند دانشگاهی ارائه می‌شود. پیش از آغاز هر درس سوالاتی برای ایجاد چالش فکری و تفکر انتقادی ارائه می‌شود که باید در خصوص پاسخ به این سوالات صحبت کنید. پس از اتمام درس، تمرین‌هایی برای درک مطلب یا reading، تسلط بر واژگان و نگارش متون یا writing به شما ارائه داده می‌شود. هم‌زمان که با تمرکز بر بخش reading، دو مهارت writing و speaking خود را تقویت می‌کنید؛ با گوش دادن به فایل صوتی دروس نیز می‌توانید مهارت شنیداری یا listening خود را ارتقا دهید. با استفاده از نرم‌افزار آموزشی نیز می‌توانید در آزمون‌های مربوط به هر درس شرکت کرده و میزان مهارت و تسلط خود را بر متون آموزش دیده شده بسنجید.

دانلود کتاب inside reading 1

Inside Reading 1 - Second Edition.pdf

۱۶۳ MB

دانلود پاسخ‌نامه کتاب inside reading1

Inside Reading 1 Answer Key.pdf

۲۷۸ KB

دانلود inside reading 2

inside reading 2 جلد کتاب

سومین کتاب از مجموعه inside reading با نام کتاب inside reading 2 در اختیار شما قرار می‌گیرد. سطح دشواری متون و درک مطلب آن‌ها بالاتر از کتاب قبلی و در سطح intermediate در حوزه درک مطلب است. پیشنهاد می‌کنیم که اگر هنوز تسلط کافی به دو کتاب قبل ندارید؛ به سراغ این کتاب نروید. از طرف دیگر اگر احساس می‌کنید که سطح درک مطلب شما تقریبا بالاتر از مهارت‌های اولیه و قبل از متوسطه است؛ می‌توانید آغاز راه یادگیری مهارت reading خود را با این کتاب آغاز کنید. گرچه ما چنین توصیه به شما نمی‌کنیم. پیشنهاد ما هم‌چنان این است که این مسیر را از اولین کتاب آغاز کرده و تا انتها ادامه دهید. کتاب inside reading نیز مشابه دو کتاب پیش از خود شامل 10 درس با تمرین‌های مربوط به speaking، واژگان، Reading و writing است؛ با این تفاوت که متون ارائه شده در هر درس نسبت به دو کتاب قبلی دشوارتر و سطح بالاتر خواهد بود. همانند گذشته می‌توانید برای تقویت listening خود به سی‌دی فایل صوتی دروس که با لهجه British است نیز گوش فرا دهید.

دانلود pdf کتاب inside reading 2

Inside Reading 2 - Second Edition.zip.pdf

۷۷ MB

دانلود پاسخ‌نامه کتاب inside reading2

Inside_Reading_2_Answer_Key-2nd-Edition.pdf

۶ MB

دانلود inside reading 3

inside reading 3جلد کتاب

بعد از گذراندن سه سطح پایین‌تر از متوسطه (lower intermediate)، قبل از متوسطه (pre intermediate) و متوسطه (intermediate)، حال وقت آن فرا رسیده که در حوزه یادگیری مهارت خواندن و درک مطلب، پای خود را یک گام فراتر بگذارید و به سطح بالاتر از متوسطه یا upper intermediate بروید. در کتاب inside reading 3 شما با متون تخصصی، علمی و آکادمیکی آشنا می‌شوید که سطح دشواری خواندن و درک مطلب آن‌ها، از سه کتاب پیشین بالاتر است.

این کتاب نیز شامل 10 درس بوده که در هر درس علاوه بر دو متن دانشگاهی و مهم، متون دیگری در سایر حوزه‌ها نیز وجود دارد. مشابه روند کتاب‌های قبلی، پیش از آغاز درس سوالاتی برای ارتقاء تفکر انتقادی و سطح speaking شما ارائه می‌شود. پس از پایان هر درس نیز با تمرین و حل کردن سوالات مربوط به بخش واژگان، reading و writing می‌توانید در این حوزه‌ها تسلط کافی به دست آورید. اگر دوست دارید سطح listening لهجه British خود را تقویت کرده و با تلفظ درست واژگان هر درس نیز آشنا شوید، بهتر است به فایل‌های صوتی هر درس به دقت گوش فرا دهید. در نهایت با شرکت در آزمون‌های فایل آموزشی، می‌توانید میزان مهارت و تسلط خود را در هر درس محک بزنید. اگر دوست دارید پاسخ سوالات و تمرین‌ها را نیز در اختیار داشته باشید می‌توانید با تهیه کتاب instructor’s pack به آن‌ها نیز دسترسی داشته باشید.

دانلود pdf کتاب inside reading 3

Inside-Reading-3-Second-Edition.pdf

۱۴۵ MB

دانلود پاسخ‌نامه کتاب inside reading 3

Inside_Reading_3_Answer_Key-2nd-Edition.pdf

۲ MB

دانلود inside reading 4

inside reading 4جلد کتاب

پنجمین و در واقع آخرین کتاب از مجموعه inside reading با شماره 4 مشخص شده است. این کتاب پیشرفته‌ترین و در عین حال دشوارترین نسخه یادگیری و تقویت مهارت درک مطلب با کتاب‌های inside reading است. سطح کتاب، advanced یا پیشرفته است. برای این‌که بتوانید با این کتاب ارتباط برقرار کرده و متوجه مطالب ارائه شده در آن بشوید؛ لازم است که یا سطح ریدینگ پیشرفته‌ای داشته باشید و یا چهار کتاب قبلی را به دقت مطالعه کرده و بر آن‌ها تسلط داشته باشید.

این کتاب نیز هم‌چون کتب پیش از خود شامل 10 درس با موضوعات مختلف بوده که در هر درس دو متن دانشگاهی نیز ارائه می‌شود. وجود بخش سوالات چالش‌برانگیز در ابتدای هر درس شما را وادار به داشتن تفکر انتقادی و صحبت در خصوص دیدگاه خود می‌کند. بخش مربوط به تمرین واژگان، reading و writing نیز پس از پایان هر درس؛ راه تمرین و تکرار را برای شما هموار کرده تا بتوانید هرچه بهتر بر متون آموزش دیده تمرکز داشته باشید. فایل صوتی و سی‌دی نرم‌افزاری کتاب به شما کمک می‌کند تا هم مهارت listening خود را تقویت کنید و هم در آزمون‌های مربوط به هر درس شرکت نمایید.

در نهایت با به اتمام رساندن کتاب inside reading 4 شما به یک فرد حرفه‌ای در امر خواندن و درک مطلب متون انگلیسی تبدیل خواهید شد.

دانلود pdf کتاب inside reading 4

Inside_Reading_4_A-2nd-Edition.pdf

۱۴۰ MB

دانلود پاسخ‌نامه کتاب inside reading 4

Inside_Reading_4_Answer_Key-2nd-Edition.pdf

۱ MB

کلام آخر

در این مقاله ما شما را با نحوه کار با کتاب inside reading آشنا کرده و لینک دانلود کتاب inside reading را نیز در اختیارتان قرار دادیم. همان‌طور که مطالعه کردید این مجموعه شامل 5 کتاب است که از intro شروع شده و تا شماره 4 ادامه می‌یابد. سطوح آموزشی این کتاب از lower intermediate تا advanced را در برمی‌گیرد. علاوه بر تمرکز بر خواندن و درک مطلب انگلیسی، با آموزش این کتاب‌ها می‌توانید سطح واژگان، listening، writing و Speaking خود را نیز ارتقا دهید.

برای این‌که بتوانید هرچه بهتر و سریع‌تر مطالب ارائه شده در کتاب‌های inside reading را بیاموزید بهتر است ابتدا اپلیکیشن زبان‌شناس را دانلود و نصب کنید تا با شرکت در دوره‌های مربوط به آموزش کتاب inside reading بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با صرف کم‌ترین هزینه به یک استاد در حوزه درک مطلب انگلیسی تبدیل شوید. علاوه بر این می‌توانید با حضور در تالار زبان‌شناس، سوالات و مشکلات خود را مطرح کرده و با دیگر زبان‌آموزان و مربیان به بحث و تبادل نظر بپردازید و جدای از آن بتوانید با پیدا کردن یک پارتنر با انگیزه در راه خودآموزی reading خود ثابت قدم بمانید.

· دانلود نسخه آیفون اپلیکیشن زبان‌شناس

· دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن زبان‌شناس

· دانلود نسخه تحت وب اپلیکیشن زبان‌شناس

دیدگاهتان را بنویسید