دانلود مجموعه کتاب MINDSET for IELTS + فایل صوتی و کتاب معلم

با مجموعه کتاب MINDSET for IELTS، در آزمون آیلتس نمره ایده‌آل بگیرید!

زهرا بهنیا
زهرا بهنیا
۱۴۰۲ فروردین آپدیت شد 
دانلود مجموعه کتاب MINDSET for IELTS + فایل صوتی و کتاب معلم.jpg

مجموعه کتاب MINDSET for IELTS، از عناوین به‌روزِ انتشارات دانشگاه کمبریج، جزو بهترین منابعِ موجود برای آمادگی در آزمون آیلتس محسوب می‌شود. انواع کتاب‌های مایندست با هدف بهبود دانش عمومی و بالا بردن نمره آیلتس، برای زبان‌آموزان سطوح مبتدی تا پیشرفته تهیه شده است. در این مقاله مشخصات و لینک دانلود هر یک از جلدهای کتاب mindset را به همراه فایل صوتی در اختیار شما قرار دادیم.

انواع کتاب MINDSET for IELTS

مجموعه کتاب مایندست، شامل 4 جلد کتاب دانش‌آموز به همراه فایل صوتی و 4 جلد کتاب معلم به انتشار رسیده است. در بخش‌های بعدی این مقاله به بررسی کلی ویژگی‌های این مجموعه‌کتاب، مشخصات و محتوای آموزشی هر کتاب خواهیم پرداخت.

 • Cambridge English Mindset For Ielts Foundation Student Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts Foundation Teacher's Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 1 Student Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 1 Teacher's Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 2 Student Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 2 Teacher's Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 3 Student Book

 • Cambridge English Mindset For Ielts 3 Teacher's Book

ویژگی‌های مجموعه کتاب MINDSET for IELTS

در سال‌های اخیر کتاب‌های مایندست موردتوجه طیف وسیعی از مدرسان و زبان‌آموزان سراسر دنیا قرار گرفته است. دلیل این موضوع ویژگی‌های متمایزی است که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

اعتبار انتشارات دانشگاه کمبریج

مجموعه کتاب مایندست ازجمله کتاب‌های معتبر و به‌روز انتشارات معتبر کمبریج محسوب می‌شود. برای طراحی و تهیه کتاب‌های مایندست از تخصص و دانش طراحان سوال آزمون آیلتس استفاده شده است. این موضوع باعث شده تا یکی از قابل‌اعتمادترین منابع آموزشی برای داوطلبان آیلتس شکل بگیرد.

قابلیت خودخوان

در انتهای هر کتاب پاسخ‌نامه سوالات، تمرینات و متن کامل مربوط به بخش‌های صوتی آورده شده است؛ بنابراین زبان‌آموزان بزرگسال می‌توانند به‌صورت خودخوان هم از این کتاب استفاده کنند.

تخمین نمره هدف

از بهترین ویژگی‌های کتاب مایندست این است که می‌توان تخمین زد پس از مطالعه هر جلد، زبان‌آموز به چه نمره‌ای دست پیدا می‌کند.

انعطاف در یادگیری دروس

انعطاف‌پذیری محتوای این کتاب به‌گونه‌ای است که نیازی نیست حتماً درس به درس و به‌صورت خطی پیش برویم. چراکه هر درس مستقل از سایر دروس بوده و زبان‌آموز می‌تواند به فراخور نیاز و علاقمندی خود به آموزش بپردازد.

مناسب برای تمام نیازهای زبان‌آموز

یکی از ویژگی‌های برجسته مجموعه کتاب مایندست این است که به تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان‌آموزان می‌پردازد و حجم وسیعی از نکات گرامری، واژگان کاربردی و مهم را به‌خوبی پوشش می‌دهد. علاوه بر این تمرینات طبقه‌بندی‌شده و چالش‌های زبان‌آموزی در نظر گرفته شده در هر جلد به بهبود نقاط ضعف زبان‌آموزان کمک می‌کند؛ بنابراین این کتاب به نیازهای یک داوطلب آزمون آیلتس به‌درستی پاسخ می‌دهد.

دارای نمونه سوالات پرتکرار

در هر سطح از این کتاب‌ها، بخش‌های شامل نمونه سوالات شبیه‌سازی‌شده آنلاین هستند. با تمرین این نمونه سوالات، داوطلبان در روز آزمون اصلی، چندان غافلگیر نخواهند شد.

مناسب برای اغلب سطوح

برای شروع به یادگیری با این کتاب نیاز به دانش زبانی فوق‌العاده بالایی ندارید، تنها کافی است خود را به سطح مبتدی A2 برسانید. مطابق با استاندارد تعیین سطح CEFR این مجموعه برای زبان‌آموزان در مبتدی (A2) تا پیشرفته (C1) مناسب است.

برای آشنایی با سطح‌های زبان انگلیسی، می‌توانید به مقاله سطح‌های زبان انگلیسی به ترتیب استاندارد جهانی مراجعه کنید.

مشخص‌بودن زمان مورد نیاز

همان‌طور که در ادامه خواهیم گفت برای با موفقیت پشت سر گذاشتن هر سطح از کتاب، باید 90 ساعت تمرین و آموزش صورت بگیرد. با این تفاسیر مسیر یادگیری واضح‌تر و امکان برنامه‌ریزی برای آزمون اصلی با شفافیت بیشتری قابل انجام است.

دارای ابزارهای مکمل آموزشی

تمامی جلدهای این مجموعه دارای فایل صوتی بوده که برای تقویت مهارت شنیداری بسیار مفید هستند. همچنین بخش‌هایی از محتوای هر کتاب مثل ماژول مهارتی آزمون آیلتس باید به‌صورت آنلاین استفاده شوند. ماژول‌های مهارت‌های آنلاین Corpus هم برای جلوگیری از خطاهای رایج در امتحان در نظر گرفته شده اند.

کتاب معلم

هر یک از جلدهای کتاب مایندست، دارای یک کتاب مجزا برای مدرسان کتاب است که روش‌ها و استراتژی‌های لازم برای اجرای بهتر و آموزش خلاقانه هر مبحث توضیح داده شده است.

آموزش مهارت‌های چهارگانه در کتاب مایندست

داوطلبان هر یک از سطوح با خواندن کتاب‌های مایندست می‌توانند دایره واژگان و دانش گرامری خود را به سطح مشخصی برسانند. چراکه در تمامی جلدهای این کتاب تمریناتی برای تقویت مهارت شنیداری، نوشتن، خواندن و مکالمه وجود دارد؛ بنابراین زبان‌آموزان پس از پایان مطالعه هر جلد می‌توانند انتظار کسب نمره هدف متناسب با سطح کتاب داشته باشند و از تمامی مهارت‌های لازم در آنِ‌ واحد استفاده کنند.

تقویت Speaking

پس از مطالعه هر درس، دانش عمومی زبان‌آموز در مورد موضوع خاصی بهبود میابد. این موضوع به افزایش اعتمادبه‌نفس و انجام یک مکالمه روان، به کمک مطالب آموزش‌دیده شده می‌انجامد و زبان‌آموز قادر است لغات و اصطلاحات را در جای درست خود به کار ببرد. به‌طورکلی می‌توان گفت با مطالعه مجموعه کتاب مایندست، زبان‌آموز روش‌ها و ایده‌های مربوط به رایتینگ و مکالمه را به‌خوبی فرامی‌گیرد.

تقویت Listening

تنوع موضوعی مطالبِ کتاب و نیز به کارگیری استراتژی‌های مفید برای تقویت مهارت شنیداری، باعث بهبود مهارت زبان‌آموزان برای پاسخگویی به آزمون نهایی می‌شود.

تقویت Reading

تنوع مطالب در این مجموعه کتاب باعث تقویت دایره لغات و نیز یادگیری فوت‌وفن‌های موضوعات گرامری می‌شود که این مجموعه به افزایش درک مطلب و مهارت خواندن کمک شایانی می‌کند.

تقویت Writing

در این کتاب تمرینات مربوط به نوشتن، غالباً با موضوعات روزمره دنبال می‌شود. زبان‌آموزان با تقویت این مهارت ضمن کسب موفقیت در آزمون، می‌توانند ارتباطات خود را از طریق نوشتن متون صحیح ارتقا دهند.

مشخصات و دانلود کتاب Mindset for IELTS Foundation

مشخصات و دانلود کتاب Mindset for IELTS Foundation.jpg

 • نام کامل کتاب

Cambridge English Mindset For Ielts Foundation Student Book

 • نویسندگان:

Peter Crosthwaite, Claire Wijayatilake, Natasha De Souza, Susan Hutchison, Grej Archer, Jishan Uddin, Lucy Passmore, Marc Loewenthal

 • مناسب برای سطح: مبتدی (A2)

 • زمان موردنیاز برای یادگیری: 90 ساعت

 • نمره هدف: 4-5

 • تعداد صفحه: 138

کسانی که در سطوح پایه زبان انگلیسی قرار دارند و تصمیم جدی برای شرکت در آزمون آیلتس دارند، می‌توانند از همان ابتدا با کتاب MINDSET for IELTS 1 پیش بروند. اولین جلد از این مجموعه، به طور اختصاصی برای زبان‌آموزان سطوح پایه تهیه شده و به آن‌ها کمک می‌کند تا علاوه بر بهبود زبان عمومی خود، از همان ابتدا، راهِ موفقیت در آزمون را هموارتر ببینند.

همچنین با گوش داد فایل صوتی کتاب Mindset for IELTS Foundation مهارت شنیداری زبان‌آموزان و ایده‌پردازی آن‌ها در مورد موضوعات یادشده تقویت می‌شود.

موضوعات کتاب Mindset for IELTS Foundation

در 10 درس اصلی کتاب Mindset for IELTS Foundation، موضوعات کاربردی و روزمره‌ای مثل خانه، سفر، سرگرمی، غذا، شغل، سلامتی، علم و تکنولوژی پوشش داده شده است. محتوا و چالش‌های زبان‌آموزی در هریک از موضوعات 10 گانه این کتاب باعث تقویت یکپارچه مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی در زبان‌آموزان این سطح می‌شود.

 • Lesson 1: Daily life

 • Lesson 2: House and home

 • Lesson 3: Hobbies, leisure and entertainment

 • Lesson 4: Travel and holidays

 • Lesson 5: Food

 • Lesson 6: Transport and places in town

 • Lesson 7: Jobs, work and study

 • Lesson 8: Health and medicine

 • Lesson 9: Language

 • Lesson 10: Science and technology

کتاب Mindset for IELTS Foundation.jpg

مباحث آموزشی کتاب Mindset Foundation

مباحث گرامری کتاب مایندست 1 شامل آموزش حال ساده، کاربرد قیدها، نحوه به‌کاربردن فعل Be، جملات سوالی و منفی، گذشته ساده، حال استمراری، آینده، اسامی قابل‌شمارش و غیرقابل‌شمارش، صفات تفضیلی و مقایسه‌ای و افعال مدال است.

با انجام تمرینات این کتاب زبان‌آموز قادر خواهد بود متن‌هایی را در مورد توصیف روزانه امور، نوشته‌های طولانی، ارسال پیام به دوست، ایمیل، توصیف دستور پخت غذا و توصیف تغییرات بنویسد.

در بخش تمرینات مربوط به Speaking، هم زبان‌آموزان با نحوه مکالمه صحیح در مورد موضوعات روزمره، توصیف عکس، نحوه استفاده درست از فعل‌ها، علایق، حمل‌ونقل، توانایی‌ها و اضافه کردن جزئیات حین مکالمه آشنا می‌شوند.

دانلود کتاب مایندست فاندیشن (Mindset Foundation)

Cambridge-English-Mindset-For-Ielts-Foundation_2.pdf

۲۰ MB

دانلود فایل صوتی کتاب مایندست فاندیشن (Mindset Foundation)

MINDSET-For-IELTS-Foundation-Audio

۲۸ MB

دانلود کتاب معلم مایندست فاندیشن (Mindset Foundation)

MINDSET For IELTS-Foundation-Teacher_s book.pdf

۵۹ MB

مشخصات کتاب Mindset for IELTS 1

مشخصات کتاب Mindset for IELTS 1.jpg

 • نام کامل کتاب:

Cambridge English Mindset For Ielts 1 Student Book

 • نویسندگان:

Peter Crosthwaite, Susan Hutchison, Claire Wijayatilake, Natasha De Souza, Grej Archer, Jishan Uddin, Lucy Passmore, Marc Loewenthal

 • مناسب برای: سطح متوسط (B1)

 • زمان موردنیاز برای یادگیری: 90 ساعت

 • نمره هدف: 5-5/5

 • تعداد صفحه: 194

محتوای این کتاب با پرداختن به موضوعات مهم و رایج در آزمون آیلتس مثل روابط، تحصیلات، اماکن، اوقات فراغت، رسانه‌ها، دنیای طبیعی و.... منجر به توسعه دانش زبانی داوطلبان در دو بخش گرامر و واژگان می‌شود. از دیگر ویژگی‌های مثبت این کتاب این است که به اشتباهات رایج زبان‌آموزان آزمون آیلتس می‌پردازد؛ بنابراین زبان‌آموزان با دانستن آن‌ها کمتر مرتکب این خطاها خواهند شد.

همچنین استفاده از فایل صوتی، تمرین با آزمون‌های شبیه‌ساز آیلتس و یادگرفتن ریز نکات مطرح شده در بخش Tips که در هر درس آورده شده‌اند باعث بالاتر رفتن نمره داوطلبان خواهند شد.

کتاب Mindset for IELTS 1.jpg

موضوعات کتاب Mindset for IELTS 1

در 8 درس اصلی کتاب Mindset for IELTS 1، انواع واژگان و اصطلاحات مناسب برای مکالمات روزمره و آزمون آیلتس مطرح شده‌اند؛ بنابراین زبان‌آموزان با یادگیری آن‌ها مشکلی برای پیدا کردن واژگان مناسب برای مکالمه و نوشتن نخواهند داشت.

 • Lesson 1: Relationships

 • Lesson 2: Places and building

 • Lesson 3: Education and employment

 • Lesson 4: Food and drink

 • Lesson 5: Consumerism

 • Lesson 6: Leisure time

 • Lesson 7: Fame and the media

 • Lesson 8: Natural world

مباحث آموزشی کتاب Mindset for IELTS 1

نحوه کاربرد زمان حال ساده، حال کامل، آینده، صفات مقایسه‌ای، ضمایر، جملات شرطی، افعال مدال و صفات قابل‌شمارش و غیرقابل‌شمارش در هر یک از درس‌های این جلد از کتاب مایندست آموزش داده شده است.

در تمرینات مربوط به مهارت نوشتن هم روش به‌کاربردن و مرور انواع فعل در زمان‌های مختلف، حالت‌های معلوم و مجهول، نحوه پاسخگویی به سوالات مختلف رایتینگ در آزمون آیلتس، ایده‌پردازی و عدم تکرار کلمات در هنگام نوشتن یک متن پرداخته می‌شود.

در تمرینات اسپیکینگ این کتاب تکنیک‌ها و سوالات مورد انتظار در آزمون آیلتس و نیز نحوه ایده‌پردازی و طولانی صحبت کردن، برنامه‌ریزی زمانی در مکالمه، تلفظ صحیح، استفاده از لغات و کالوکیشن‌ها موردبحث قرار می‌گیرد.

دانلود کتاب مایندست 1 (Mindset for IELTS 1)

Cambridge-English-Mindset-For-Ielts-Level-1.pdf

۳۴ MB

دانلود فایل صوتی کتاب مایندست 1 (Mindset for IELTS 1)

Audio files-Mindset For IELTS-Level 1

۵۰ MB

دانلود کتاب معلم Mindset for IELTS 1

Mindset For IELTS-Level-1-Teacher_s book.pdf

۳۴ MB

مشخصات و دانلود کتاب Mindset for IELTS 2

مشخصات و دانلود کتاب Mindset for IELTS 2.jpg

 • نام کامل کتاب

Cambridge English Mindset For Ielts 2 Student Book

 • نویسنده

Peter Crosthwaite, Susan Hutchison, Claire Wijayatilake, Natasha De Souza, Grej Archer, Jishan Uddin, Lucy Passmore, Marc Loewenthal

 • مناسب برای: سطح فوق متوسط B2

 • زمان لازم برای یادگیری: 90 ساعت

 • نمره هدف: 6-6/5

 • تعدا صفحه: 208

با مطالعه و تمرین کتاب مایندست 2، شانس خود را برای گرفتن نمرات بالاتر از 6 در آزمون آیلتس افزایش می‌دهید. در این کتاب هم علاوه بر پرداختن به اشکالات رایج داوطلبان، موضوعات متنوعی مثل رسانه و اخبار، محیط‌زیست، سیستم آموزشی، وسایل نقلیه، سفر، تجارت و... که از موضوعات رایج و مورد پرسش در آموزش آیلتس محسوب می‌شوند، پوشش داده شده است.

کتاب Mindset for IELTS 2.jpg

موضوعات کتاب Mindset for IELTS 2

در ادامه آموزش و تمرین مباحث گرامری کتاب مایندست 2، رفته‌رفته موضوعات رنگ پیچیده‌تری می‌گیرد. در کتاب Mindset for IELTS 2، زبان‌آموز ملزم است از عناوین گرامری آموزش‌داده‌شده به‌درستی استفاده کند. این جلد از مجموعه کتاب Mindset نیز دارای 8 درس اصلی با موضوعات زیر است:

 • Lesson 1: The man-made environment

 • Lesson 2: Leisure and education

 • Lesson 3: The news and media

 • Lesson 4: Travel and transport

 • Lesson 5: Business and work

 • Lesson 6: The natural environment

 • Lesson 7: Education systems

 • Lesson 8: Festivals and traditions

مباحث آموزشی کتاب Mindset for IELTS 2

عمده دروس گرامری این کتاب شامل حال ساده و استمراری، گذشته ساده و استمراری، افعال معلوم و مجهول، گذشته کامل و گذشته کامل استمراری، افعال مدال و نحوه استفاده از ساختارهای پیچیده‌تر در هنگام نوشتن و صحبت کردن است.

در این کتاب زبان‌آموز به نحوه پاسخگویی به انواع سوالات انگلیسی، تلفظ صحیح، کلمات ربطی هنگام صحبت کردن، توصیف اخبار، توصیف احساسات و طبیعی صحبت کردن تمرکز شده است. همچنین زبان‌آموز در پایان مطالعه این جلد قادر خواهد بود متن‌های طولانی با ساختارهای به نسبت پیچیده در مورد موضوعات مختلف بنویسد و استراتژی و تکنیک‌های اساسی را هنگام پاسخگویی به سوالات رایتینگ آیلتس بیاموزد.

دانلود کتاب Mindset for IELTS 2

Cambridge-English-Mindset-For-Ielts-Level-2.pdf

۳۰ MB

دانلود فایل صوتی کتاب Mindset for IELTS 2

Audio files-Mindset For IELTSLevel 2

۸۴ MB

دانلود کتاب معلم Mindset for IELTS 2

Mindset for IELTS 2. Teacher_s Book.pdf

۶ MB

مشخصات کتاب Mindset for IELTS 3

مشخصات کتاب Mindset for IELTS 3.jpg

 • نام کامل کتاب:

Cambridge English Mindset For Ielts 3 Student Book

 • نویسندگان:

Peter Crosthwaite, Claire Wijayatilake, Natasha De Souza, Susan Hutchison, Grej Archer, Jishan Uddin, Lucy Passmore, Marc Loewenthal

 • مناسب برای: سطح B2-C1

 • مدت‌زمان لازم برای یادگیری: 90 ساعت

 • نمره هدف: 6/5-7

 • تعداد صفحه: 226

آخرین کتاب از این مجموعه برای زبان‌آموزان سطوح فوق متوسط و پیشرفته مناسب است؛ کسانی که می‌خواهند با بهبود مهارت خود، به نمرات ایده‌آل‌تری در آزمون آیلتس دست یابند. روند آموزشی این کتاب هم مانند سایر عناوین این مجموعه، به طور یکپارچه به ارتقای مهارت‌های چهارگانه زبان‌آموزان می‌پردازد.

تمرین و تکرار نکات آموخته شده در آزمون‌های شبیه‌ساز موجود در این جلد، منجر به کسب حداکثر نمره در آزمون آیلتس شده و زبان ‌آموز را به طور کامل با آنچه در آزمون نهایی در انتظار اوست، آماده می‌کند.

کتاب Mindset for IELTS 3.jpg

موضوعات کتاب Mindset for IELTS 3

عمده موضوعات کتاب مایندست 3، شامل مباحث زیر است و تمرین و تکرار واژگان و اصطلاحات به‌کاررفته در هر درس، تسلط زبان‌آموز را برای مکالمه و سایر مهارت‌ها افزایش می‌دهد.

 • Lesson 1: Urban and rural life

 • Lesson 2: Health

 • Lesson 3: Art and architecture

 • Lesson 4: Finance and business

 • Lesson 5: History

 • Lesson 6: Science and technology

 • Lesson 7: Television, news and current affairs

 • Lesson 8: Culture

مباحث آموزشی کتاب Mindset for IELTS 3

زبان‌آموز با مطالعه کتاب Mindset for IELTS 3، نکات اساسی و نهاییِ پاسخگویی به سوالات آزمون آیلتس را تمرین می‌کند. همچنین تکنیک‌های مربوط به روان‌تر صحبت کردن، نحوه برنامه‌ریزی و نقشه راه در هنگام مکالمه، استفاده متناسب و صحیح از واژگان و گرامر را می‌آموزد.

پیچیده‌ترین مباحث گرامر زبان انگلیسی تحت عنوان‌های زیر در این کتاب آموزش داده شده که زبان آموز را از جهات مختلف برای به کار بردن صحیح ساختارهای گرامری پیچیده آماده میکند.

 • Prefixes

 • Quantifiers

 • Past tenses and perfect tenses

 • Modals of obligation Past and Present Future tenses

 • استفاده از حالت مجهول افعال در تمام زمان‌ها

 • Relative clause

دانلود کتاب Mindset for IELTS 3

Cambridge-English-Mindset-For-Ielts-Level-3.pdf

۳۲ MB

دانلود فایل صوتی کتاب Mindset for IELTS 3

Audio files-Mindset For IELTSLevel 3

۷۹ MB

دانلود کتاب معلم Mindset for IELTS 3

Mindset-for-IELTS-Level-3-Teacher_s-book.pdf

۱۳۵ MB

یادگیری کتاب مایندست در اپلیکیشن زبانشناس

یادگیری کتاب مایندست در اپلیکیشن زبانشناس.jpg

یکی از موثرترین راه‌ها برای یادگیری کتاب مایندست، استفاده از دوره آموزشی این کتاب ارزشمند در اپلیکیشن زبانشناس است. دوره مربوطه هر چهار سطح این کتاب را دربرمی‌گیرد و به کمک آن می‌توان به‌صورت بهینه‌تری به یادگیری پرداخت؛ چراکه علاوه بر دسترسی به محتوای کامل هر کتاب به صدای گوینده متن، جعبه لایتنر و انواع دیکشنری آنلاین دسترسی دارید.

استفاده و جستجو در دیکشنری زبانشناس یکی از راحت‌ترین راه ها برای پیدا کردن معنای لغات است. اگر در حین یادگیری دروس این کتاب، با کلمه دشوار یا ناآشنایی مواجه شدید، روی لغت کلیک کنید تا علاوه بر دیکشنری انگلیسی‌به‌فارسی، فهرستی از مترجم‌های آنلاین، دیکشنری‌های معتبر انگلیسی‌به‌انگلیسی شامل عناوین زیر برای شما باز شود:

 • Google translate

 • Longman

 • Collins

 • Cambridge

در این دیکشنری‌ها، علاوه بر دیدن معنای لغات، می‌توانید با تلفظ (امریکن، بریتیش)، نقش و کاربرد هر واژه آشنا شده و نیز انواع مثال‌ها و عبارت‌های مرتبط را یاد بگیرید. در بخش یادداشت‌ها هم می‌توانید نکات مهم را بنویسید و در هنگام مرور از آن‌ها استفاده کنید.

اگر هم نیاز به‌مرور و تکرار بیشتر لغت داشتید، کافی است با یک کلیک ساده آن را به جعبه لایتنر زبانشناس بفرستید. جعبه لایتنر از امکانات منحصربه‌فرد زبانشناس است که با پیروی از سیستم SRS، به ماندگاری و انتقال اطلاعات به حافظه بلندمدت کمک می‌کند. روش کار این ابزار آموزشی به‌این‌ترتیب است که با تکنیک فاصله‌گذاری استاندارد، مطالب را در دسته‌های زیر قرار می‌دهد:

 • نیازمند یادآوری

 • حافظه کوتاه‌مدت

 • حافظه بلندمدت

 • آموخته شده

پس با استفاده از اپلیکیشن زبانشناس دو چالش مهم زبان‌آموزان برای جستجو در انواع دیکشنری‌های معتبر آنلاین و فراموشی مطالب برطرف می‌شود.

سخن آخر

امیدواریم با مطالعه این مطلب، اطلاعات موردنیاز خود را در مورد مجموعه کتاب مایندست به دست آورده باشید. شما چه کتاب‌هایی را برای کسب نتایج درخشان در آزمون آیلتس پیشنهاد می‌کنید؟

در انتها برای تمامی داوطلبان آزمون آیلتس آرزوی موفقیت داریم و از اینکه تا انتها با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید