بهترین راه تقویت زبان انگلیسی (راهنمای جامع)

روش‌های زیادی برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارد، همانگونه که از تهران تا بندرعباس، مسیرهای زیادی برای رسیدن به بندر عباس موجود هستند. مهم نیست که کدام مسیر را طی می‌کنید، اگر از مسیر خود مطمئن باشید، بالاخره به مقصد خود خواهید رسید. اما مهم این است که چقدر زمان در راهی که انتخاب کرده‌اید صرف می‌کنید.

52f6ddb76ca7068dcd09f50e68cffe4e.jpeg
رضا زکی زاده
۱۴۰۱ شهریور آپدیت شد 
تقویت زبان

می‌دانم که یادگیری زبان انگلیسی اکثر اوقات برایتان خسته کننده می‌شود و مواقع زیادی از آن ناامید می‌شوید. شاید وقت زیادی را برای تقویت زبان انگلیسی خود می‌گذارید و با انگیزه‌ی زیادی به یادگیری آن می‌پردازید. اما بالاخره به نقطه‌ای می‌رسید که از یادگیری زبان انگلیسی خسته می‌شوید.

این اتفاقی معمول در مسیر یادگیری زبان است اما سوال اصلی اینجاست که آیا شما از یادگیری زبان انگلیسی خسته می‌شوید یا از روشی که برای یادگیری انتخاب کرده‌اید؟

روش‌های زیادی برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارد، همانگونه که از تهران تا بندرعباس، مسیرهای زیادی برای رسیدن به بندر عباس موجود هستند. مهم نیست که کدام مسیر را طی می‌کنید، اگر از مسیر خود مطمئن باشید، بالاخره به مقصد خود خواهید رسید. اما مهم این است که چقدر زمان در راهی که انتخاب کرده‌اید صرف می‌کنید.

تقویت زبان انگلیسی نیز همین گونه است. راه های زیادی برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارد مانند فیلم، انیمیشن، پادکست، آهنگ، رمان، داستان های کوتاه، مکالمه با افراد بومی زبان و…

هر کدام از این روش‌ها، مسیرهای مختلفی را برای رسیدن به هدفتان برای شما ارائه می‌دهند.

اما شما باید ابتدا مشخص کنید که چرا میخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. آیا می‌خواهید به تسلط در مکالمه زبان انگلیسی برسید؟ در این صورت باید راه هایی را انتخاب کنید که مهارت مکالمه شما را تقویت می‌کند. آیا می‌خواهید به راحتی آهنگ انگلیسی مورد علاقه خود را گوش دهید و بدون نیاز به متن آن را کامل متوجه بشوید؟ در این صورت باید مهارت شنیداری خود را تقویت کنید. یا شاید هم می‌خواهید به کشوری انگلیسی زبان سفر کنید. در این صورت باید تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی را مانند مهارت‌ شنیداری، مکالمه، نوشتاری و … را مورد هدف قرار دهید.

از طرفی دیگر علاقه داشتن به روشی که انتخاب می‌کنید نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که شما باید در انتخاب راه تقویت زبان انگلیسی خود در نظر بگیرید. ممکن است خواندن کتاب برای شما آزاردهنده باشد اما یادگیری زبان انگلیسی با فیلم روشی باشد که اگر 24 ساعت هم برای آن وقت بگذارید، لحظه‌ای از آن خسته نشوید.

ما در این مقاله به صورت کامل و جامع راه‌های تقویت زبان انگلیسی را برای شما شرح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید روشی را که متناسب با نیازها و علاقه‌ی شماست انتخاب نمایید. اما قبل از خواندن ادامه‌ی مقاله در نظر داشته باشید که صرفا انتخاب یک روش، نمی‌تواند شما را در زبان انگلیسی به تسلط برساند. بهترین گزینه ممکن استفاده از روش‌ها و منابع مختلف به صورت مداوم و شناور است.

 فیلم انگلیسی برای تقویت زبان

فیلم انگلیسی برای تقویت زبان

به جای این که یک معلم زبان انگلیسی داشته باشید، در دنیای فیلم‌‌ها، همه می‌توانند معلم زبان انگلیسی شما باشند. در دنیای فیلم‌هایی مثل هر یکشنبه کذایی و یا جری مگوایر، شما می‌توانید زبان انگلیسی را از زبان یک مربی فوتبال، وکیل، پلیس، دزد دریایی، تبهکار و حتی یک قاتل زنجیره‌ای یاد بگیرید.

برخلاف کتاب‌های آموزشی خسته‌کننده، مزیت فیلم‌ها این است که شما زبان انگلیسی را دقیقا به همان گونه که در یک کشور انگلیسی زبان استفاده می‌شود، یاد می‌گیرید، اما در کتاب‌های آموزشی اکثر مکالمات به صورت کتابی هستند و آن ادبیات، در نزد بومی زبانان چندان استفاده نمی‌شود.

مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام مشاهده فیلم تقویت می‌شود:

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنم مقالات زیر را مطالعه بفرمایید تا به صورت کامل با جزئیات یادگیری زبان انگلیسی با فیلم آشنا شوید.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با فیلم
بهترین روش آموزش زبان انگلیسی با فیلم
همان طور که در مقاله **[تاثیر زیرنویس بر روی یادگیری زبان انگیسی](https://zabanshenas.com/subtitles-in-learning-english/)** گفتیم، دیدن فیلم زبان انگلیسی می‌تواند یکی از بهترین روش‌ ها برای یادگیری زبان انگلیسی باشد. دست‌کم خیلی خیلی بهتر از خواندن کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی است. برای اینکه زبان انگلیسی که در کتاب‌های درسی بکار رفته است، ساختگی و الکی است و روش‌های آموزشی به‌کاررفته [کارایی](https://zabanshenas.com/کارآمدی-کتاب-آموزش-زبان-انگلیسی/) زیادی ندارد (البته در پرانتز بگویم که منظور فقط کتاب های آموزشی مرسوم است وگرنه…
 سریال انگلیسی برای تقویت زبان

سریال انگلیسی برای تقویت زبان

فرض کنید که برای درس‌های دانشگاهی‌تان روشی وجود داشت که بتوانید ساعت‌ها، روزها و حتی هفته‌ها برای درسی که در حال یادگیری آن هستید وقت بگذارید و در عین حال که از آن لذت می‌برید، هیچ گونه احساس خستگی نیز نداشته باشید.

متاسفانه چنین روشی برای درس‌های دانشگاهی وجود ندارد. شما هیچ منبعی را نمی‌توانید برای دروس رشته‌هایی مثل عمران، مکانیک، پزشکی و… پیدا کنید. اما خبر خوب این است که برای یادگیری زبان انگلیسی چنین راهی وجود دارد و آن یادگیری زبان انگلیسی به کمک سریال است.

اکثر سریال‌های انگلیسی به شدت اعتیادآور و سرگرم‌کننده هستند که این موضوع باعث می‌شود زمان زیادی خودتان را در معرض زبان انگلیسی قرار دهید که می‌تواند برایتان بسیار مفید باشد. البته به شرطی که از آن استفاده‌ی مفید کنید.

مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام مشاهده سریال تقویت می‌شود:

انیمیشن انگلیسی

انیمیشن انگلیسی برای تقویت زبان

مشاهده انیمیشن، یکی دیگر از راه‌های تقویت زبان انگلیسی است. دنیای انیمیشن‌ها هیچ گونه محدودیتی را نمی‌شناسد و بر خلاف باور عموم، انیمشن‌ها صرفا برای سرگرم کردن کودکان ساخته نمی‌شوند و بزرگسالان نیز می‌توانند از مشاهده‌ی آن‌ها لذت ببرند.

شاید با خودتان فکر کنید که یادگیری زبان انگلیسی با فیلم، خیلی راحت‌تر و بهتر از یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن باشد. اما باید بهتان بگویم که سخت در اشتباه هستید. در برخی از موارد انیمیشن‌ها گزینه‌ی بسیار مناسب‌تری نسبت به فیلم‌ها هستند.

از جمله دلایلی که انیمیشن‌ها گزینه مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

انیمیشن‌ها طوری ساخته شده‌اند که تمام اعضای خانواده می‌توانند آن را در کنار هم تماشا کنند. از لغات ساده‌ای داخل انیمیشن‌ها استفاده می‌شود که می‌تواند برای افراد سطح مبتدی مناسب باشد اما در کنار آن لغات چالش‌برانگیز نیز به کار برده می‌شود. گویندگان انیمیشن‌ها طوری کلمات را تلفظ می‌کنند که برای همه قابل فهم و واضح باشند. و…

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام مشاهده انیمیشن تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنم مقاله زیر را مطالعه بفرمایید تا به صورت کامل با جزئیات یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن آشنا شوید.

گوش دادن به آهنگ

آهنگ انگلیسی برای تقویت زبان

گوش دادن به آهنگ برای یادگیری هر زبانی می‌تواند کمک کند. در دنیای امروزی آهنگ گوش دادن به یکی از فعالیت‌های روزانه‌ی اکثر آدم‌ها تبدیل شده است. بعضی‌ها وقتی حمام میروند آهنگ گوش می‌دهند، بعضی‌ها هنگام رانندگی این کار را انجام میدهند و یا بعضی‌ها در زمان ورزش آهنگ باز میکنند.

تقریبا در کنار هر فعالیت روزانه‌ای می‌شود به آهنگ یا ترانه گوش داد و این یکی از مزیت‌های بزرگ گوش دادن به آهنگ برای تقویت زبان انگلیسی است.

یاد گرفتن زبان انگلیسی همراه با آهنگ می‌تواند روشی جذاب و سرگرم کننده باشد که اگر زمان محدودی برای یادگیری زبان انگلیسی دارید، می‌تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. اما باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که صرفا گوش دادن به آهنگ انگلیسی نمی‌تواند شما را به سلاست در زبان انگلیسی برساند.

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام گوش دادن به آهنگ تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

داستان

داستان های کوتاه انگلیسی برای تقویت زبان

داستان‌های کوتاه انگلیسی مثل تکه طلا و قلم‌موی سحرآمیز یکی از بهترین راه‌های تقویت زبان انگلیسی هستند. همان طور که از اسم این روش نیز مشخص است، داستان‌های کوتاه وقت گیر نیستند و می‌شود روزانه یک یا چند داستان کوتاه انگلیسی را مطالعه نمود. خواندن داستان کوتاه انگلیسی از جمله روش‌هایی است که می‌تواند برای تقویت چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت خواندن، مهارت مکالمه، مهارت شنیداری و مهارت نوشتاری کمک کند. داستان‌های کوتاه می‌توانند مزایای زیادی داشته باشند که از جمله می‌شود به موارد زیر اشاره کرد:

 • داستان‌های کوتاه ژانرهای مختلفی مثل طنز، ترسناک، درام و… را در بر می‌گیرند که می‌توانید با توجه به علاقه‌‌ای که دارید، داستان جذابی را برای خودتان انتخاب کنید.
 • اکثر داستان‌های کوتاه دارای تصاویری هستند که به درک موضوع کمک می‌کنند.
 • بیشتر داستان های کوتاه سطح بندی شده هستند که می‌توانید با توجه به سطحتان، داستانی را انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.
 • و…

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام خواندن داستان کوتاه انگلیسی تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنم مقالات زیر را مطالعه بفرمایید تا به صورت کامل با جزئیات یادگیری زبان انگلیسی با داستان کوتاه آشنا شوید.

خواندن رمان

رمان انگلیسی برای تقویت زبان

هیچ معلمی بهتر از یک کتاب خوب وجود ندارد! اگر اهل کتاب و کتاب‌خوانی باشید، خواندن رمان‌های انگلیسی می‌تواند برایتان بسیار سرگرم‌کننده و مفید باشد. خواندن رمان‌های انگلیسی مزیت زیادی دارند که از جمله از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رمان‌ها ژانرهای مختلفی مثل عاشقانه، جنایی، طنز، علمی-تخیلی، ترسناک و… دارند که می‌توانید با توجه به علاقه‌تان، رمانی را انتخاب کنید که خواندن آن برایتان لذت بخش باشد. از لغات گسترده‌ای داخل رمان‌ها استفاده می‌شود که می‌تواند دایره لغات شما را تقویت کند. نویسندگان رمان‌ها، خدای زبان انگلیسی هستند! شما با خواندن رمان می‌توانید به بی‌نهایت نکته دست پیدا کنید که برای تقویت مهارت‌های مختلف زبان انگلیسی‌تان کمک کند. و…

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام خواندن رمان انگلیسی تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه توصیه می‌کنم مقالات زیر را مطالعه بفرمایید تا به صورت کامل با جزئیات یادگیری زبان انگلیسی با رمان آشنا شوید.

پادکست

پادکست انگلیسی برای تقویت زبان

یادگیری زبان انگلیسی با پادکست، یک روشی فوق العاده و سریع است.

پادکست‌های زیادی صرفا برای یادگیری زبان انگلیسی تولید شده‌اند اما شما می‌توانید از هر پادکستی که به زبان انگلیسی باشد، برای یادگیری بهره ببرید.

یکی از مزیت‌های یادگیری زبان انگلیسی با پادکست این است که شما لازم نیست که برای پادکست‌ها وقت زیادی بگدارید. کافیست که آن‌ها را هنگام انجام دادن کارهای دیگر مثل رانندگی، آشپزی و… گوش دهید.

از دیگر مزیت‌های گوش دادن به پادکست، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای گوش دادن به پادکست، فقط نیاز به دو چیز دارید، یک گوشی موبایل و دو گوش شنوا. پادکست‌ها موضوعات مختلفی را در بر می‌گیرند که می‌توانید با گوش دادن به آن‌ها، در کنار یادگیری زبان، اطلاعات خود را نیز بالا ببرید. و…

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام گوش دادن به پادکست انگلیسی تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

چت

چت با افراد خارجی برای تقویت زبان

برای این که یک فردی مهارت رانندگی را یاد بگیرد، نیاز به آن دارد که به صورت مداوم تمرین کند. اما آیا بدون راندن ماشین، می‌شود رانندگی را یاد گرفت؟ مسلما نه!

اگر ساعت‌ها در کلاس تئوری رانندگی شرکت داشته باشید و نمره 20 آزمون کتبی را بگیرید، باز هم برای یاد گرفتن رانندگی کافی نیست.

از یک جایی به بعد باید پشت فرمان بنشینید و به دل جاده بزنید.

یادگیری زبان انگلیسی نیز دقیقا همین طور است. ممکن است شما ساعت‌ها در طول روز برای یادگیری زبان انگلیسی وقت بگذارید، اما نتوانید چند کلمه با یک فرد بومی زبان صحبت کنید.

برای این که چَم و خَم کار دستتان بیاید، باید به صورت مداوم خودتان را در شرایط واقعی قرار دهید. بهترین راه این است که به یک کشور انگلیسی زبان سفر و مدتی را در آن جا زندگی کنید. اما می‌دانم که به احتمال زیاد با توجه به شرایط اقتصادی، امکان این موضوع برای همه وجود ندارد.

باز هم جای نگرانی نیست چون روش‌های دیگری هم وجود دارد که بتوانید با افراد خارجی صحبت کنید.

امروزه با گسترده شدن فضای مجازی، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی ساخته شده‌اند که به کمک آن‌ها می‌توانید با افراد بومی زبان چت و یا مکالمه کنید.

از مهارت‌های زبان انگلیسی که هنگام چت با افراد خارجی تقویت می‌شود، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

برای این که اسم سایت‌ها را بدانید و اطلاعات بیشتری را در این زمینه پیدا کنید، توصیه می‌کنم مقالات زیر را از دست ندهید.

با یک تیر هشت نشان بزن!

اپلیکیشن زبانشناس (اندروید و آیفون) یکی از جامع‌ترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی است. شما با وجود این اپلیکیشن، دیگر نیاز ندارید که وقت خود را برای پیدا کردن منابعی که در این مقاله گفته شد تلف نمایید. تمامی 8 موردی که داخل این مقاله گفته شد، همه داخل یک اپلیکیشن جمع شده‌اند. البته این موارد تنها ویژگی‌های اپلیکیشن زبانشناس نیستند.

از دیگر ویژگی‌های اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی زبانشناس، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی آسان به دیکشنری‌های معتبر
 • دارای لایتنر تعاملی
 • دوره‌های اساتید برتر دنیا
 • نمایش آمار و نمودار پیشرفت
 • صوت و متن همزمان تمامی کتاب‌ها
 • زیرنویس همزمان انگلیسی و فارسی
 • و…

همین الان اپلیکیشن زبانشناس را از طریق لینک زیر دانلود کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

Ahmadi49

۹ مهر ۱۴۰۰

خب سلام و صد سلام بر شما خوبان ک خوندن مقاله هاتون منو بوجد میاره و بهم انگیزه برای تلاش بیشتر میده . میدونید در جریان خوندن هر مقاله ، شیمی مغزم واکنش نشون میده و همزمان تصمیمات مهمی برای ادامه مسیر زبان دوم برام میگیره . ضمن تشکر از ذهن زیبام 😄 برای شما هم از خدا انرژی مضاعفی خواستارم . 🌷در کنار هم مسیر سبز موفقیت را می پیماییم🌷

رضا زکی زاده

۱۰ مهر ۱۴۰۰

خیلی خیلی خوشحالیم که مقالاتمون رو پسندیدین

محمد

۲۰ آبان ۱۳۹۵

باسلام و عرض خسته نباشید جهت گردآوری این نرم افزار کاربردی.

اول پاسخ شما رو میدم بعد سؤالای خودم رو میپرسم.من سایت شما رو از سرچ های گوگل پیدا کردم.مشخصه که سئوی سایتتون قوی هست چون اکثر سرچای من توش وبسایت زبانشناس هست...

من الان درحال تموم کردن مجموعه ی American English file 2nd هستم و در حال حاضر جلد 3 هستم یعنی از سطح B1 به B2...که حتما خودتون میدونید چه سطحیه همچنین در حال تموم کردن مجموعه 4000 essential English words هستم و الان جلد دوم این مجموعرو مطالعه میکنم و همین الان هم که درحال تایپ کردن هستم درحال تموم کردن نرم افزار و آزمون های جلد 1 مجموعه فوق هستم.از نظر خودم من الان سطح متوسط هستم اما به طبع مشکلاتی دارم که در ادامه خدمتتون عرض میکنم...

مهمترین هدفم از یادگیری زبان بازارکار و ترجمه متون هست که هم به مهارت speaking و هم reading به شدت نیازمندم.

من مثل شما روش ها و متدهای مختلف رو پیش نگرفتم اما درحال تموم کردن کتب فوق هستم.امروز در سایتتون پست هایی خوندم مبنی بر اینکه این کتاب های درسی به نسبت داستان و رمان کاربردی نیستن و یک مقدار به روش خودم شک کردم مظورم خوندن مجموعه های فوق هست.تصمیم بر این بود که بعد از این دو مجموعه،مجموعه ی دیگر و به همین ترتیب بقیه مجموعه های مطرح بازار رو تموم کنم.

----------------------پیشنهادتون تا اینجای کار چیه؟-----------------------------

و اما مشکلم...

میدونم که میتونید حدس بزنید مشکل من چیه!

همون مشکل شایع بین بقیه زبان آموزان...

سؤالی که من دارم اینکه آیا با نرم افزار زبان آموز میتونم یک پرش داشته باشم؟؟میتونم فیلم ببینم؟میتونم دوست پیدا کنم؟میتونم کتاب بخونم و مهمتر از همه مثل زبون مادریم انگلیسی حرف بزنم؟؟؟؟

ازتون یک جواب واقعا جامع و کامل میخوام

ممنون از پشتیبانیتون

حسین

۲۱ آبان ۱۳۹۵

سلام. خیلی ممنونم از لطفتون نسبت به وبسایت بنده. اینکه وبسایت بنده در اکثر سرچ های اینترنتی بالا هست به خاطر الطاف زبان آموزانی مثل شما است.

حقیقتش بخوام جواب مفصلی به شما بدم بایستی یکدور کل مطالب وبسایت رو یکبار دیگه برای شما بنویسم. برای همین سعی میکنم که مختصر به سوال شما جواب بدم و نوشته هایی که شما میتونین جوابتون رو دریافت کنین رو به شما بدم که بخونین.

مهمترین دغدغه ی شما اینه که میتونین با نرم افزار زبانشناس جهش بزرگی داشته باشین. در جواب بایستی بگم که بنده و همکارانم در نرم افزار زبانشناس منابع و روشهای خیلی خوبی برای زبان آموز به کار بردیم که نه تنها ترغیب بشه زبان بخونه، بلکه با سرعت بیشتری هم یاد بگیره. بنابراین استفاده از این منابع و روشها به صورت اصولی و مستمر میتونه سکوی پرتاب خیلی خوبی برای شما باشه.

پیشنهاد میکنم که علی الخصوص برای تقویت اسپیکینگ، استراتژی های تقویت مکالمه رو مطالعه بفرمایین و روی دروس پکیج داستان واقعی نرم افزار زبانشناس پیاده سازی بکنین که نتایج اعمال این روشها رو در کمترین زمان ببینین.

حسین

۱۵ آبان ۱۳۹۵

با سلام و احترام و تشکر از زحمات شما برای گسترش دانش .

در صورت امکان آدرس سایت پادکست های مریوط به بخش ' به انگلیسی گوش بده ' را اعلام فرمایید .

با سپاس فراوان

مریم

۱۴ آبان ۱۳۹۵

سلام اقای ناصری

بنده چند روز پیش نرم افزار شما رو روی گوشیم دانلود کردم و متوجه شدم که خیلی میتونه به من در یادگیری زبان کمک کنه( داخل پرانتز عرض کنم که هدف من آزمون آیلتس و تحصیل دوره دکترا در یک کشور دیگه س).

مشکل من در استفاده از نرم افزار اینه که وقتی میخوام از قسمت 'سرویس' ها امکان نا محدود نرم افزار شما رو خرید بکنم با این پیغام مواجه میشم : 'متأسفانه بازار متوقف شده است' یا اینکه با روش پرداخت اینترنتی میگه : 'Do not start,try egain later'

خب من مجبور شدم هم اپلیکیشن شما و هم اپلیکیشن بازار رو از گوشیم حذف و مجدد نصب بکنم و در نرم افزار بازار اکانت هم با شماره موبایلم ساختم.ولی متأسفانه همچنان این مشکل وجود داره.

ممنون میشم به من بفرمایید که چیکار باید بکنم برای خرید نرم افزار شما

وحید

۱۳ آبان ۱۳۹۵

درود بر شما جناب ناصری

راستش عاشق مطالعه هستم و طی نیم ساعت تمامی مطالب و توضیحاتتون توی صفحه ی اصلی وبسایتتون رو خوندم.

از تکنیک ۵گانه ی یادگیریتون خیلی خوشم اومد و تصمیم گرفتم این نرم افزار رو نصب کنم تا با کارآیی اون آشنا بشم.

پس از نصب و کمی کار کردن خیلی خوشحال شدم و امروز تصمیم گرفتم بخاطر حمایت سازنده نرم افزار هم که شده طرح بینهایت رو خریداری کنم.

نکته ی جالب اینجاست که همسرم به کلاس زبان میره و پس از اینکه نرم افزار رو به معلم زبانشون نشون دادن و طرز کارش رو توضیح دادن ایشون که دارای ۳۰ سال سابقه تدریس هستن گفتن حتما با این نرم افزار نتیجه خواهید گرفت و روشش هم بسیار مدرن و عالیه.

من هم بسیار خوشحال شدم و بسیار جدی تر عزمم رو جزم کردم.

از شما نهایت تشکر رو دارم و خوشحالم که هموطنان فرهیخته ای همچون شما دارم.

برای شما و خانواده محترمتون موفقیت و سلامتی آرزو میکنم.

مهدی

۱۱ آبان ۱۳۹۵

سلام ، من برای بار دوم دارم کامنت میذارم ، لطفا جوابمو بدید ، توو کامنت قبلی دو تا سوال پرسیدم اول اینکه آیا این نرم افزار روی لپ تاپ و روی ویندوز قابل نصب میباشد اگر جوابتون مثبت هست لطفا مراحلش رو توضیح بدید چون من یه گوشی معمولی دارم میخوام این نرم افزار رو روی سیستم نصب کنم سوال دوم اینکه من میخوام از صفر شروع کنم به یادگیری زبان، از صفره صفر، از کجای باید شروع کنم؟ کدوم قسمت نرم افزار؟ لطفا مراحلی رو که باید طی کن رو بهم بگید تا سردرگم نمونم؟ منتظر جوابتون هستم خواهشا جواب بدید.

حسین

۱۲ آبان ۱۳۹۵

سلام . از این به بعد برای پرسیدن سوالات مشابه از بخش ارتباط با ما استفاده کنین.

در رابطه با سوالاتون ۱- برای نصب روی ویندوز بایستی نرم افزار شبیه ساز اندروید مثل blue stack نصب بفرمایید

۲- برای شروع از بخش داستان های بچه گانه با روشی که اینجا توضیح دادم شروع کنید.

مهدی

۱۰ آبان ۱۳۹۵

با سلام ، من 28 سالمه و در حال حاضر نیاز مبرم به یادگیری زبان دارم، درباره زبانشناس نمیدونم آیا این برنامه روی لپ تاپ و اونم روی ویندوز و قابل نصب هست یا نه؟ اگر هست لطفا مراحل دریافت و نصب و چگونگی استفاده از این نرم افزار رو توضبیح بدید ضمنا بند از صفر میخوام شروع کنم به یادگیری زبان سیری که برای بنده پیشنهاد میکنید چیه؟ از چه قسمت زبانشناس باید شروع کنم و چه مراحلی رو باید طی کنم. ممنون میشم به دوتا سوالم پاسخ بدید

علی مقدم

۱۰ آبان ۱۳۹۵

با سلام

خیلی خوب خواهد بود اگر امکان اضافه کردن تصویر و تلفظ را به جعبه لایتنر نرم افزار اضافه نمایید.

با تشکر

حسین مجیبی

۷ آبان ۱۳۹۵

با سلام دوباره

موارد ذیل به نظرم قابل ذکر اومد:

۱- در قسمت دیکشنری لغت، فونت انتخاب شده برای کادر دیکشنری بقدری کوچک میباشد که قابل خواندن نیست

۲- شما درصد لغات جدید رو تو ورژن جدید حذف کردین و به شکل گرافیکی اون رو نشون میدین ولی اگه میتونستین درصد لغات رو برگدونید و حتی از اون بهتر اگر بتونید درصد لغات آبی، زرد و سفید هر درسو رو به صورت جداگانه در توضیحات هر فایل و زیر بخش های اون بیارید به زبان آموز در انتخاب سطح مورد نظرش کمک شایانی میکنید.

۳- اضافه کردن دوره های جدید به برنامه خواسته چندین و چند ماهه همه کاربران خوب این برنامه است ولی متاسفانه از طرف مولفان هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته برای مثال برنامه اندرویدی .... که اسمش رو نمیبرم تمامی دور ه های خوب رو تو برنامش جا داده و هر کدوم رو جداگانه با قیمت های مناسب داره عرضه میکنه دوره هایی مثل english pod -esl podcast - کل دوره های effortless english - english cafe- 2 minutes english - english class 101 - learn english via listening و کلی دوره و کتاب و مجله و ....

امیدوارم به این خواسته کاربران توجهی در خور داشته باشین.

۴-آمار برنامه به درستی ورژن قبلی کارایی ندارد و در نمایش تعداد گوش دادن ها و مدت زمان دارای ایراد میباشد

با تشکر از زحمات بی دریغتون

مریم

۵ آبان ۱۳۹۵

سلام

خیلی اتفاقی و تو وبگردی با سایت شما آشنا شدم. راستش من زبانم بد نیس. اما دلم میخاد خودمو به سطح عالی برسونم که متاسفانه به دلیل مشغله زیاد، وقت چنندانی برام نمی مونه که صرف زبان کنم. سطح زبانمم فک میکنم در حد متوسط رو به بالا باشه. خیلی دوست دارم سطحمو ببرم بالا طوری که بتونم براحتی متوجه اخبار و فیلم ها بشم. البته خوشبختانه اعتماد به نفس خوبی دارم. بطوریکه چون یه مدت خبرنگار بودم چند تا مصاحبه ی انگلیسی هم انجام دادم. یعنی میخام بگم توانایی صحبت کردنو دارم. اما خب انتظارم از خودم خیلی بیشتره.

زیاد راستش استفاده از نرم افزار شما رو بلد نیستم. و اینکه برای تعیین دقیق سطح زبان روشی هست یا اینکه خودمون باید تخمین بزنیم. آخه دیدم که مطالب آموزشی بر اساس سطح طبقه بندی شده. نمیدونم سطح رو نرم افزار تعیین میکنه یا خودمون بر اساس شناختی که داریم انتخاب می کنیم.

من قبلا کلاسهای تافل و جی ار ای هم رفتم و اینکه زبان رو خیلی دوست دارم و واقعا دلم میخاد سطحم ارتقا پیدا کنه

ممنونم از شما

حسین

۶ آبان ۱۳۹۵

سلام. در نرم افزار بایستی خودتون سطحتون رو پیدا کنین. با توجه به توضیحاتی که دادین انگلیسی قدرت و مگاداستان ها رو پیشنهاد میکنم.

reza

۵ آبان ۱۳۹۵

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺭﺿﺎ ﻫﺴﺘﻢ ﺳﻴﺰﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ و ﻛﻼﺱ ﻫﺸﺘﻤﻢ ﻣﻦ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺑﻴﺴﺖ ﺑﺸﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ﻛﻼﺱ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﻴﺮﻡ و ﻛﺘﺎﺑﻢ اﺳﻤﺶ ﻓﺎﻣﻴﻠﻲ ﻓﺮﻧﺪ ﺩﻭ ﻫﺴﺖ

سجاد

۴ آبان ۱۳۹۵

سلام!

واقعا خسته‌ نباشید!

عالی هستید.

یه سوال: تلفظ‌ها و لهجهٔ نرم‌افزار شما بریتیش هست یا امریکن؟

عليرضا

۴ آبان ۱۳۹۵

سلام خدمت تيم زبان شناس

من حدود شش ماه هست كه از اپليكيشن شما استفاده ميكنم،يه جورايي معتادش شدم،به تازگي گوشي اندرويدم رو عوض كردم و ios خريدم،و واقعا پٓكٓر شدم

حيفه كه اپليكيشن شما نسخه ios نداره

من از تيم زبان شناس ميخوام كه دست به كار بشين و براي ios هم اپليكيشن رو تهيه كنيد

ممنون

رویا

۲۹ مهر ۱۳۹۵

سلام.من رویا هستم.لیسانس ادبیات زبان انگلیسی از دانشگاه ملی لرستان دارم.سال 92 فارغ التحصیل شدم.از دوره راهنمایی به طور مداوم کلاس زبان میرفتم تا کنکور.شاید ده میلیون کلمه حفظ بودم.صحبت میکردم خیلی روان نه ولی در حدی که بتونم با یک انگلیسی زبان صحبت کنم و منظورمو بفهمونم میتونستم.یادداشت های روزانه ام را به انگلیسی مینوشتم.حالا شاید کمی هم اشکال گرامری داشت.تو کنکور ازمایشی سنجش نفر اول شهرستان و نفر چهارم استان و نفر 129 کشور شدم.همیشه ترازم تو کانون قلم چی.بالای 7 هزار بود.ولی بعد از ورود به دانشگاه تصوری که داشتم از دانشگاه براورده نشد همش ادبیات و تاریخ انگلیس و مکتب های ادبی و چند واحد فرانسه و چیزایی که اصلا با روحیات من سازگاری نداشت.کم کم افت کردم.و فقط دنبال مدرک بودم.مدرک که گرفتم کلا از زبان اومدم بیرون.و شاغل شدم.کاری که اصلا به رشته ام ربطی نداره.ولی الان بعد از 3 سال دوباره علاقه ام به زبان برگشته.رفتم کلاس زبان ثبت نام کردم.الان دارم کتاب english file2 را میخونم.دیروز تو نرم افزار بازار بودم که اپلیکیشن شما را دیدم نصبش کردم.و دیشب درس ابتدایی را گوش کردم دیدم خیلی ساده است.رفتم انگلسی قدرت را گوش دادم.همزمان که گوش میدادم کامل متوجه میشدم چی میگید.و اصلا صدا را استپ نکردم.همونجور که گفتید برای یادگیری زبان علاقه احتیاجه هیجان احتیاجه.خواستن احتیاجه.من عاشق زبانم.عاشق اینم که بتونم روان صحبت کنم.از تمام کلماتی که قبلا حفظ بودم یک دهمشو شاید الان حفظ باشم.همه کلمه ها برام اشنا هستن ولی یادم نمیان معنیشون.ولی الان دارم همه تلاشمو میکنم.ببخشید زیاد حرف زدم.در اخر امیدوارم که در کارتون همیشه موفق باشید.و ممنونم از اپلیکیشن خیلی خوبتون.من به چندتا از دوستامم معرفیش کردم.در پناه حق.

عاطفه

۲۸ مهر ۱۳۹۵

سلام

واقعا خسته نباشید نرم افزار خوبی رو درست کردید

من 4 ساله که زبان تدریس میکنم و برای تقویت speaking شاگردام و اینکه اونارو مجبور به صحبت کنم راه های زیادی رو ازمایش کردم ولی اون جوری که باید نتیجه نگرفتم..ممنون میشم راهنماییم کنید

با تشکر

حسین

۲۹ مهر ۱۳۹۵

پکیج داستان واقعی رو مطالعه بفرمایین و درسنامه هاشو تا آخر پیش برین، درسنامه های جالبی برای یادگیری مکالمه و گرامر داره که عینا میتونه تو کلاس اجرا بشه.

مسعود

۲۴ مهر ۱۳۹۵

با سلام

قبل از هر چیز از کارهای زیباتون در جهت یادگیری زبان خارجی تشکر می کنم .

من و همسرم مشغول گذراندن دوره آیلتس هستیم ولی متاسفانه بعد از گذشت چند ماه احساس کردم که پیشرفت بسیار کندی دارم و بدلیل نداشتن فرصت زیادبرای امتحان واینکه با این شرایط نمره مورد دلخواه را بدست نخواهم آورد در اینترنت با وجود اینکه بارها جستجو کرده بودم و راهی را پیدا نکردم ولی باز به سرچ کردن ادامه دادم تا اینکه به سایت و نرم افزار شما برخورد کردم و صحبتهای شما برایم جالب و کاملا ملموس چون با تمام انها به نوعی مواجه شده ام . با اینحال با توجه به اینکه حدود 2 ماه بیشتر زمان به امتحان ندارم می خواهم روشهای شما را امتحان کنم.

معلمم به من پیشنهاد کرده که تمامی کارهایت را باید کنار بگذاری و تمام وقت زبان کار کنی تا موفق بشی .

من فکر می کنم حتما باید کسی در کنارم باشه که به زبان انگلیسی مسلط باشه تا وقتی صحبت می کنم ایرادهای منو بگیره تا من بتوانم صحیح صحبت کنم .

در نهایت ضمن تشکر مجدد خواهشمندم من را راهنمایی کنید.

حسین

۲۵ مهر ۱۳۹۵

سلام. شما میتونین پکیج داستان واقعی رو بخونین و درسهای پرسش و پاسخیشو به صورت دونفره با همسرتون اجرا کنین. یعنی یکبار شما سوال بپرسین همسرتون جواب بده و برعکس.

فکر میکنم اینجوری سریع بتونین خودتون رو تقویت کنین.

مریم

۲۴ مهر ۱۳۹۵

سلام و خسته نباشید

من راستش دانشجوی ترم 5 رشته ی عمران در دانشگاه صنعتی اراک هستم ولی اصفهان زندگی میکنم و واسه تحصیل ب اراک رفتم

قبل از سال کنکور ب صورت متوالی ب اموزشگاه زبان میرفتم و خیلی هم موفق بودم و تا حد زیادی زبان را یاد گرفتم

از سال کنکور کارشناسی دیگه کلاس رفتن و کنار گذاشتم و ب علت درگیر شدن با درس و دانشگاه اونم توی یه شهر دیگه وقت واسه کلاس زبان رفتن نداشتم و کم کم حس میکردم دارم خیلی چیزارو فراموش میکنم

من بسیار زیاد عاشق زبانم و خیلی در این زمینه موفق بودم

ولی از فکرش بیرون اومده بودم

به صورت کاملا تصادفی و توی برنامه های پیشنهادی نرم افزار بازار وقتی ک در حال دانلود نرم افزار اکسل بودم این نرم افزار دیدم و دانلود کردم

و طبق انتظارم باید حداکثر نیم ساعت بعد از نصب نرم افزار اونو پاک میکردم چون مث سایر نرم افزار های مشابه تصور میکردم

برنامه را باز کردم و یه مقدار باش اشنا شدم و حتی یه درسش رو بررسی کردم و حتی نفهمیدم که چقد زمان گذشت

حس خوبی بعد مدت ها بم دست داد و امیدوارم ک بتونم اونجوری ک میخوام از برنامه استفاده کنم و برنامه به سرعت پیشرفت کنه و موفق تر بشه

علی

۲۴ مهر ۱۳۹۵

سلام اقای ناصری

ممنون از سایت خوبتون .

حقیقت امر اینکه من حدود یک سال و نیم هست که کلاس های زبان رو میرم ولی هنوز نتونستم در حد خودم انگلیسی صحبت کنم .... نمیدونم چرا .... ولی زمانی که میخوام شروع کنم به صحبت کردن ، انگاری هیچ موضوعی تو سرم نیست یعنی هر چی سعی میکنم تا درباره مطلبی صحبت کنم چیزی به سرم نمیاد . به خاطر همین نمیدونم واقعا باید چیکار کنم ... سایت های زیادی رو گشتم تا با سایت شما برخورد کردم چند تا تکنیک برای تمرین اسپیکینگ گفته بودین من میخواستم امتحانشون کنم ولی نمیدونم رو چه جور تکس هایی باید امتحان کنم .... درباره یادگیری لغت یه مدتی خوب لغات رو یاد میگرفتم اما هر چی رو به جلو پیش رفتم نتیجه بدی رو دیدم یعنی خیلی زود از ذهنم بیرون میرفت.

خلاصه حسابی گیج شدم ... الان به یک برنامه ریزی نیاز دارم تا بدونم هر روز چه چیزی رو باید بخونم ... نمیدونم این نرم افزار میتونه کمکم کنه یا نه ...

ممنون از شما که وقت گرانبهاتون رو در اختیار من گذاشتی

رضا

۲۳ مهر ۱۳۹۵

با سلام و عرض ادب خدمت جناب ناصری . بابت نرم افزار ویژه ای که تهیه کردین بهتون تبریک میگم. من تا امروز راه های مختلفی رو امتحان کردم و متاسفانه بعد از مدت کوتاهی خسته کننده می شد و از یادگیری دست می کشیدم . از کتاب ۵۰۴ گرفته تا خواندن لغات مختلف و جعبه لایتنر و نرم افزار های مختلف و ....

البته جعبه لایتنر خیلی خوب بود ولی متاسفانه بعد از یه مدت یادگیری کسالت آور می شد . و نرم افزار هایی هم بودن که کارایی خوبی داشتن مثل «مِمرایس» و یا «چهار هزار کلمه» ولی این نرم افزارها با توجه به مفید بودنشون بعد از یه مدت خسته کننده می شد. تا این که امروز وقتی تو بازار دنبال یه برنامه می گشتم ٬ اتفاقی به برنامه زبانشناس برخوردم و با نا امیدی و شاید از سر بی کاری برنامه شما رو دانلود کردم ( با خودم گفتم اینم مثل بقیه..... ٬ فوقش یه نگاهی بهش میندازم) . ولی بعد از استفاده متوجه کیفیت کار شدم و بهش علاقه مند شدم. شما در این برنامه با چند بعدی کردن آموزش از خسته کننده بودن یادگیری زبان کاسته اید. دلیل ویژه بودن این برنامه هم همینه به نظرم . شما با ادغام لغات ٬ داستان ها ٬ صدا و فیلم در آموزش زبان در ایران گام بلندی برداشته اید.ولی همچنان جای کار زیادی دارید . به نظر حقیر اگر موسیقی و عکس را هم به بعد های آموزشی اضافه کنید کارایی این برنامه به مراتب بالا خواهد رفت . در مورد لغات جدید که انتخاب میشوند نیز اگر روانتر و سریع تر در خود اپ ترجمه شوند ٬ خیلی عالی خواهد شد . یعنی این که نیازی به ترجمه کننده های مختلف نباشد .در آخر باعث خوش حالیست که اینچنین نرم افزاری در کشور ما در دسترس علاقه مندان و دانشجویان می باشد . با آرزوی پیشرفت روز افزون زبانشناس در آموزش زبانهای دیگر و فراگیر شدن آن در سطح بین الملل.

حسین

۲۴ مهر ۱۳۹۵

خیلی ممنونم از نظر لطفتون. دقیقا این چیزهایی که فرمودین مد نظرمون هست که اضافه بشن تا کیفیت کار با نرم افزار در سطح بالاتری قرار بگیره

مهدی

۲۲ مهر ۱۳۹۵

سلام جناب ناصری.

از زحماتتون بسیار متشکرم.

من از حدود ۱۲ تا ۱۷ سالگی کلاس زبان میرفتم. اما هیچ چیز یاد نگرفتم.

شاید دایره لغاتم بیشتر شد و یه کم متنها رو میفهمم، اما واقعا نه به اندازه ۶ سال زبان خوندن.

بعد از ورود به دانشگاه میخواستم دوباره کلاس برم اما واقعا دیگه تنفر پیدا کرده بودم.

از طرفی اگر بخوام الآن برم کلاس چون سطحم بالا نیست یا خیلی فشرده باید بخونم که وقتش رو ندارم ، یا باید حدود ۳ سال کلاس برم که مطمئنم بعد از یه مدت بی انگیزه میشم.

از طرفی تاثیر فیلم دیدن خیلی زیاده اما متاسفانه خیلی از فیلمها خارجی برای یه پسر جوون مثل من مناسب نیست.

این ترم تو دانشگاه زبان عمومی دارم. وقتی دیدم چقدر وصعم داغونه دتبال یع برنامه مناسب بودم.

بین برنامهها بازار مال شما واقعا کامل بود.

چون هم لایتنر داشت، هم کارتون، و هم صوت.

فقط از مکالمه نگرانم که اون هم امیدوارم با استراتژی هایی که گفتید درست بشه.

اسماعیل

۲۱ مهر ۱۳۹۵

سلام حسین جان

اقا من نمیدونم چطور ازت تشکر کنم .... من چندین ساله که دوست دارم زبان یاد بگیرم اما وقتی میخاستم شروع کنم میدیدم که استراتژی خاصی برای این کار ندارم و واقعا حالم گرفته میشد و کلا فراموشش میکرددم برای چند ماه.

اما وقتی چند وقت پیش به طور اتفاقی در یکی از سابت ها با نوع اموزش شما اشنا شدم گفتم بزار اینم امتحان کنم شاید جواب داد .... این شد که اپلیکیشن شما رو دانلود کردم . اولش فکر میکردم که باید هزینه ای بدم بابتش ولی وقتی دیدم رایگانه بیشتر جذبش شدم 😁😊

خلاصه از اون روز من تمرینام منظم تر شده و همون روشی که همیشه دوست داشتم باهاش انگلیسی یاد بگیرم رو پیدا کردم یعنی با صوت و فیلم

در کل خیلی اقایی و دمت گرم

یه پیشنهاد هم بدم ممنون میشم بهش یه نگاه بندازی ....من فکر میکنم تو بخش گرامر زمان یکی از مهمترین ارکان هست و کاش بهش بیشتر بپردازید... جدای از اینکه ما سه زمان حال و گذشته و آینده داریم برای هر کدوم چهار حالت ساده . استمراری . کامل و کامل استمراری داریم خیلی خوب میشد اگه در اپلیکیشن به همه اینها به صورت جداگونه پرداخته میشد.

با تشکر

صبا

۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام خسته نباشین استاد.من نرم افزارو دانلود کردم .ولی اموزشش کجاس؟ اصلا نمیتونم پیدا کنم همش دارم دور خودم میچرخم.این گزینرو میرنم اون ۱کیو میزنم ولی اصلا نمیتونم وارد بخش اموزش و شرو درسا بشم.تورو خدا کمکم کنین.هر کی نظر میذاره فلان بخشش خوبه عالیه.اصلا نمیدونم از کجا وارد اون قسمتا بشم..منم زبانم ضعیفه نمیدونم از کجا شرو کنم.اگه همزمان هم انگلیسی بخونم هم المانی قاطی میکنم؟دوتاشو همزمان نمیشه خوند ؟چون به هردوتا زبان نیاز جدی دارم ببخشید ۱مورد دگه.من اولش ایمیلمو اشتباهی وارد کردم تو ثبت نام در حالی که اون میل وجود خارجی نداره .دوباره نرم افزارو پاک کردم و دوباره با میل اصلی خودم ثبت نام کردم الان دگه نمیتونم نظر بذارم میل اصلیمو مینویسم میگه ایمیل معتبر نیس چرا.؟نکنه دوتا میل ثبت شده تو ثبت نام؟الان میل اولی که اشتباه بود رو پایین مینویسم شاید سند بشه ولی اگه نظم سند شد.اون میل من نیس .نمیدونم چطور میل اصلیمو بشما بگم که اگه مطلبی قراره سند شه به میل خودم ارسال بشه

حسین

۲۰ مهر ۱۳۹۵

سلام

لطفا در پاسخ به همین پیغام ایمیلتون رو بنویسین یا از بخش ارتباط با ما داخل سایت یا از بخش ارتباط با ما داخل اپلیکیشن با ما ارتباط برقرار بفرمایین که مشکل شما رو حل بکنیم.

ممنونم.

سحر

۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام

سپاس بسیار بابت نرم افزار خوب و تلاش هاتون

من ی سوال دارم

من از داستان های واقعی شروع کردم بعد از اولین مرور نوشته 12درصد لغات جدید ایا این داستان های واقعی رو ادامه بدم؟ وبعد از این سری کدوم دوره رو شروع کنم؟؟

و ی سوال دیگه

من بااین نرم افزار چقدر میتونم تو ازمون تافل نمره کسب کنم؟

دانشجوی ارشدم و هنگام رفت و امد گوش میدم درس هارو

ممنون از پاسخ گوییتون :-)

هادی

۱۸ مهر ۱۳۹۵

یادگیری یک علم شبیه خوردن اولین طعم یه غذا برای آدم هست اگر بد طعم باشه دیگه تا آخر عمر نمیخوره درست مثل بچه ها که گوشت نمیخورن

7 سال از عمر ما با متد های غلط آموزشی زده کردن و به هر دری زدیم نشده صفحه تبلت من پره از نرم افزار های زبان ولی اغلبشون رو آدم رغبت نمیکنه دوبار بره ببینه

این آخرا واقعا بریده بودم و دنبال یه نرم افزار خوب میگشتم چند مدت وقت گذاشتم نرم افزار های زیادی رو دیدم و آخر نرم افزار شما رو دیدم و بی درنگ نصبش کردم نظرات کسایی که گرفته بودن همه عجیب مثبت بود

روش شما خیلی خوبه چون گرامر و متن و ترجمه کنار همن داستان هم واقعا مانند نمایشنامه خونده میشه آدم طبیعی باورش میشه و بیشتر تو ذهن میمونه

من قصد ادامه تحصیل در کشور ایتالیا رو تابستان داشتم و تمام نگرانیم بابت آیلتس زبان بود

امید وارم بتونم

واقعا کار پسندیده و ابتکار خوبی بود خیلی با نمایشنامه ها حال کردم دمتون گرم

فقط نگران اینم بادنرم افزار شما چقدر دایره لغاتم زیاد میشه

حسین

۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام. نرم افزار ما یکی از کلیدی ترین نکاتش افزایش سریع دایره ی لغات شما هست. و تعدادش هم به میزان درسی که میخونین بستگی داره. در کل میتونم بگم از بابت لغت با نرم افزار ما هیچ نگرانی نخواهین داشت.

سپیده

۱۸ مهر ۱۳۹۵

سلام

من امروز نرم افزار شما رو خریدم

در کنار همه ی مزایایی که داره و زحمتهایی که براش کشیدین ولی

یکم کار کردن باهاش گیج کننده ست (یا حداقل برای من )

چیزی که دنبالشم اینه که آیا قابلیتی وجود داره که لغاتی که وارد لایتنر کردیم رو لیست کنه؟! بعد از مرور حتی

سپاسگزارم

حسین

۱۹ مهر ۱۳۹۵

سلام

ما سعی کردیم هلپ برای نرم افزار بذاریم که رفته رفته جاهای بیشتری رو پوشش میدیم.

در رابطه با چیزی که فرمودین هنوز قابلیتش فراهم نیست و در آینده نزدیک لیست لغات انگلیسی اضافه شده به لایتنر رو هم میذاریم.

ممنونم

نرگس

۱۱ مهر ۱۳۹۵

سلام آقای ناصری؛

امیدوارم با استفاده از این نرم افزار و راهنمایی شما مشکل همیشگی من در مکالمه ولیسینیگ حل بشه.

من امسال در کنکور دکتری رتبه خوبی کسب کردم و برای مصاحبه به چند دانشگاه خوب رفتم ولی متاسفانه نتونستم از پس سوالای زبان ب خوبی بربیام و از طرفی مدرک زبان که در مصاحبه خ تاثیر داره رو هم نداشتم و متاسفانه قبول نشدم.

البته من در کنکور دکتری هم زبان نزدم و با بالا زدن درصد دروس تخصصی موفق شدم رتبه ی خوبی کسب کنم.انشالله ک با کمک شما بتونم ضعفم در لیسینیگ و اسپیکینگ برای همیشه جبران کنم.

من کتاب 504 رو خوندم و در همین حد لغت بلدم.حالا به نظر شما من از چ سطحی شروع کنم خوبه؟سطح متوسط برای من سطح خوبی هست؟

از راهنماییتون بسیار ممنونم

امید

۱۱ مهر ۱۳۹۵

سلام و عرض خسته نباشی خدمت شما.

سایت و محتویات رو نگاه کردم و بسیار فنی بود. میخواستم با توجه به مشکلاتم بنده رو کامل راهنمایی کنید و مدت زمانی که طول میکشه تا دستورالعمل های شمارو پیاده کنم رو تخمینی به بنده بفرمایید.

سطح زبان بنده در حد متوسط می باشدو دانشجوی دکتری عمران هستم. کلمات 504 و بعضا کلمات ضروری تافل رو بلدم ولی نه بطور کامل. میخواستم در سه مهارت شنیداری و مکالمه و نوشتاری بسیار عالی شوم تا در ازمون تافل با نمره بالای 100 موفق شوم و گویا ازمون تافل ibt بیشتر متکی بر شنیداری هست. ممنون میشم ابزار و نکات لازم رو برای بنده ایمیل کنید تا از خواندن مطالب متفرقه پرهیز کنم و متناسب با این نیازها پیشرفت خوبی داشته باشم.

با تشکر فراوان از جنابعالی

مهدی

۱۰ مهر ۱۳۹۵

سلام دوست عزیز

من هم به صورت اتفاقی با سایت شما آشنا شدم.

خیلی سال هست که درگیر یادگیری آموزش زبا ن هستم.

هر چند وقت یه مدت موسسه ثبت نام میکردم و کلاس میرفتم. ولی متاسفانه بابت جمله بندی و صحبت خیلی ضعیف هستم.

یک روز یکی از دوستانم که قرار بود با من زبان به صورت خصوصی کار کنه طوری با من زبان کار کرد و به من فهموند که هیچی بلد نیستم.

میتونم بگم که با خاک من رو یکسان کرد.

خیلی ناراحت بودم و به دلیل مشغله بالا فرصت مطالعه نداشتم و به صورت اتفاقی با سایت شما و سپس با اپلیکیشن شما آشنا شدم و پس از نصب نرم افزار از محیط برنامه خوشم اومد و تصمیم گرفتم این متد رو هم امتحان کنم.

و یک هفته هست که شروع کردم به یادگیری.

ممنون بابت اینکه یه هموطن تونسته یه متد قوی تو کشورم ایجاد کنه اونم با یه هزینه خیلی ناچیز

امیدوارم توراهتون موفق باشید

با سپاس

ایمان تبریزی

۸ مهر ۱۳۹۵

سلام

روی دیکشنری که تو برنامه دارید بیشتر کار کنید بطور مثال اگر تلفظ بهتر بشه یا وقتی که کلمه در زمان گذشته هست معانیشو بهمون بده خیلی خوب میشه.

اگر قسمت favorite به برنامه تون اضافه کنید خیلی خوب میشه بعضی از درسها میخواییم بطور مرتب مطالعه کنم اگر این بخشو اضافه کنید عالی میشه

محمد

۷ مهر ۱۳۹۵

سلام خدمت شما جناب ناصری سوالی داشتم از حضورتون اینکه توی وبسایت هم یک سری داستان و مطالب اموزشی هست ایا این داستانها در نرم لفزار هم هست؟یعنی وقتی با نرم افزار کار کنی نیاز هست به مطالب اموزشی وبسایت رجوع کنی یا نه اخه بخوای هر دوجا درگیر بشی یکم اذیت کنندس

علی

۷ مهر ۱۳۹۵

من جزئ اولین یوزر های این برنامه خوب بودم ویل واقعا بعد از این اپدیت انتظاراتم براورده نشد من ترجیهم کاربردی بودن برنامه هست تا زیبایی انتظار میرفت درس های جدید تری بزارید نه اینکه بعد از ۲ ماه چشم انتظاری اپدیت گرفیکش عوض و غیر کاربردی تر بشه شما اگر دنبال سهم بیشتری از بازار هستید کافی بود صبربیشتری کنید و هرچه بیشتر بر محتوا بیافزایید و کارهای خلاقانه دیگر از جمله به اجبار در اوردن خواندن روزانه درس چند باری برای شما ایمیل دادم که محتوا مثلا tedرا بگرارید ولی فکر میکنم شما محتوا رازیاد هم میدانید ولی اینطور نیست شما باید کاری کنید که هرکسی با هر مود و شرایط بتواند مطلبی در نرم افزار شما پیدا کند مجله کتاب سخنرانی و تنها جنبه اموزش زبان نداشته لاشد بعد ببینید چه میشود شما کار خود را فدای گرافیک نکنید کار خاص شما اجازه گرافیک بالا نمیدهد

پرنیا

۸ مهر ۱۳۹۵

منهم با شما موافقم اگه میشد مجلات و یک سری مطالب دلخواهمون اضافه بشه خیلی خوب میشد

ایمان تبریزی

۵ مهر ۱۳۹۵

سلام

این ورژن جدید کار باهاش خیلی سخت شده.

من اگر بخوام چند باری ی درس گوش بدم هر بار از قست اون درس خارج میشه من باید دوباره وارد بخش و درسو انتخاب کنم

خیلی کلافه کنند هست میخوام درسارو دونه دونه گوش بدم هر بار باید دوباره وارد قسمت بشم دوباره درس بعدی رو گوش کنم.

در ضمن دیدن زمان هر بخش غیر ممکن شده خیلی خوب بود و همین طور برای دیدن زمان یا تعداد دیدن تکرار هر درس باید دکمه اضافی کرد.

اگر چند مورد درست کنید خیلی ممنونتون میشم.

سهیلا

۳ مهر ۱۳۹۵

سلام

واقعیت اینه که یادگیری زبان انگلیسی همیشه جزء علاقه مندی های من محسوب میشده اما راستش رو بخواید این مسئله همیشه برام صرفا به عنوان یه علاقه باقی موند. من تو تمام سالهای تحصیلم هیچ وقت به صورت جدی سراغ این علاقه مندی نرفتم. نه کلاسی، نه آموزشگاهی، نه کتابی... زبان انگلیسی برای من، تو همون مقطع دبیرستان موند و بعدها هم، تنها به همون چندواحد درس زبان عمومی و تخصصی دانشگاه محدود شد.

سال پیش مجبور به ارائه ی مدرک زبان به دانشگاه برای گذراندن آزمون جامع تو مقطع دکتری بودم. این مدرک رو به لطف نداشتن نمره ی منفی آزمون و کمی خوندن، با یه نمره ی ناپلئونی، تونستم بگیرم و مشکلم رو حل کنم اما برخلاف ظاهر قضیه، مسئله و مشکل اصلی من، با شدت بیشتری به قوت خودش باقی موند، ضمن اینکه هیچ وقت به علاقه مندیم هم نرسیدم.

بخاطر همین قضایا که شرح دادم حضورتون، زمان زیادی هست که مترصد فرصتی بودم تا یادگیری زبان رو به صورت جدی شروع کنم که بصورت خیلی اتفاقی و غیر منتظره با نرم افزار شما آشنا شدم. وقتی بازخوردها از برنامه ی شمارو دیدم و کامنت های دوستان رو خوندم راغب به نصب برنامه و خرید بسته ی بی نهایت شدم و بعد، وقتی که با سایتتون هم آشنا شدم و منطق شما تو آموزش رو شناختم، کاملا قانع شدم و اعتماد فوق العاده ای به این رویه دارم. از طرفی امید و علاقه م به یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر شده، البته هنوز به صورت کاملا جدی و برنامه ریزی شده، استفاده از زبانشناس شروع نکردم.

امیدوارم تمام امید و علاقه و از همه مهم تر، نیازم به یادگیری زبان انگلیسی با کمک شما و زبانشناس و صدالبته پشتکار خودم، خیلی زود به بار بشینه...

بی نهایت تشکر میکنم از پشتیبانی صمیمانه ی شما و بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

محمدحسین

۳ مهر ۱۳۹۵

من هم همیشه ضرورت یادگیری زبان را برای خودم احساس می کردم برای همین کلاس های مختلفی رفتم از سفیر گرفته تا کالج ولی اصلا سیستم یادگیری و آموزششون را دوست نداشتن راحت تر بگم مدل و طبیعت من جوریه است که حوصله کلاس و شلوغی رو ندارم پس گفتم خودم مطالعه می کنم چند کتاب گرامر و لغت خریدم ولی اون قدر منابعم زیاد شد که اصلا حوصله نمی کردم برم سمتشون و یادگیری را رها کردم اما الآن من وارد شغل جدیدی شدم کار آموزش اون هم در حوزه رهبری در کسب و کار حالا بیشتر از گذشته به یادگیری زبان احنیاج دارم چون خیلی از منابع خوب این حوزه خارجی است و من باید حتما آنها را مطالعه کنم و ترجمه ای وجود ندارد و همچین برای پیشرفت و سبقت از رقبا باید انگلیسی رو یاد بگیرم حتی ممکن است چند سفر خارجی هم داشته باشم همه اینها باعث شده بیشتر از گذشته دنبال یادگیری زبان باشم اما با توجه به سابقه ای که اشاره کردم نمی دانم از کجا و چه جوری و با چه منبعی شروع کنم حالا هم به سایت شما رسیدم ممنون می شوم راهنماییم کنید.

علی

۳ مهر ۱۳۹۵

راستش من یه ساله که ميخوام زبان رو به طور جدی شروع کنم به خوندن و سعی داشتم کتاب vocabulary in use رو بخونم که هربار بازش میکردم حوصلم سر میرفت بعد یه مدت :)

در حال حاضر سطحم طوریه که میتونم یه کتاب متوسط رو بخونم یا یه فیلم رو با زیر نویس بفهمم و اگه یه خرده کار کنم و ووکبم قوی تر شه دیگه از این نظر مشکلی ندارم واقعا

در رابطه با ليسنينگ هم پارسال چند فصل سریال فمیلی گاي رو دیدم و حس میکنم در مجموع ليسنینگم بهتر شده ، بعضی وقتا هم وويس های کتاب های مختلف مثل اينترچينج رو گوش میدم

مشکل اصلی من که باعث شده خیلی به اعتماد به نفسم ضربه بزنه مکالمست ، مثلا سر کلاس دانشگاه وقتی استاد یه متن میده و میگه بخونین ، میفهمم که چی نوشته ولی وقتی ازمون میخواد که از خودمون یه خلاصه بگیم ، معمولا به سختی میتونم بگم

در زمینه رايتينگ هم تقریبا ضعيفم

در واقع مشکلم اینه که ذهنم هنگام نوشتن یا مکالمه ، نمیتونه از حداکثر لغات و قواعدی که بلده استفاده کنه و فقط میتونم جملات ساده بگم

حالا سوالم اینه که اگه روزی نیم تا یک ساعت به طور میانگین از نرم افزار شما استفاده کنم ، 4 مهارت اصلی رو میتونم تقویت کنم؟ از اون جاییکه رشته پزشکی ميخونم و محل دانشگاهم از خونه دوره، وقت نمی کنم کلاس زبان رو اون طوری که دلم میخواد برم.

به نظرتون اگه به جای رفتن به کلاس از نرم افزار و روش های شما استفاده کنم طی 6 ماه حداقل در زمینه ی ليسنينگ و ريدينگ به حد پیشرفته میرسم؟ یا باید کلاس زبان هم حتما برم؟

هدفم هم از یادگیری زبان اینه که به حدی برسم که بتونم توی جمع راحت ارائه بدم و حرف بقیه رو بفهمم یا بتونم کتاب هاي رشته خودم رو حداقل راحت بخونم و درنهایت اگه خواستم مثلا یه مقاله بنویسم ، مشکل زیادی نداشته باشم.

از راهنمایی هاتون هم کمال تشکر رو دارم و امیدوارم همیشه موفق باشید ;)

حسین

۴ مهر ۱۳۹۵

سلام. بله شما روزی یک ساعت روی نرم افزار زبانشناس وقت بذارین توی شش ماه به حد خوبی میرسین. در ضمن فرمودین که فاصله خانه تا محل تحصیل زیاده. شما میتونین در این مدت زمانی که در راه رسیدن به دانشگاه هستین هم به درسهای انگلیسی گوش بدین و برخی استراتژی ها رو پیاده سازی نمایین. بنابراین فکر کنم حتی بیشتر از روزی یک ساعت بشه که خیلی عالیه و زمانهای خالیتون هم به خوبی پر میشه.

وجیهه

۳ مهر ۱۳۹۵

سایتتون عالیههه,,,یعنی آدم هرچی که بخواد درباره زبان بدونه تو سایت هست,,برعکس سایت های دیگه که همیشه یه چیز کلی و قلمبه سلمبه منویسن,,,,بسیااااار از زحماتتون ممنونم,,و امیدوارم اجر این کار رو از پروردگار عالم هم دردنیاوهم در آخرت بگیرید

حسین مجیبی

۲ مهر ۱۳۹۵

با سلام و دست مریزاد از بابت تغییرات بسیار خوبتان در ورژن جدید.

موارد ذیل در ارتباط با ورژن جدید نرم افزار به نظرم قابل طرح و بررسی آمد؛

1- در ورژن قبلی لیست دوره های انتخاب شده آمار قابل ملاحظه ای از مشخصات هر دوره ارائه میداد که شامل سطح هر دوره، تعداد کل لغات، درصد لغات جدید، تعداد دفعات گوش دادن به هر درس و ...

اما در این ورژن این آمار یا حذف شده و یا در محل مناسب نمایش داده نمیشود.

2- تغییرات گرافیکی نرم افزار بسیار عالی و قابل تقدیره ولی به نظرم بعد از این همه مدت کاربران منتظر اضافه کردن دوره های جدید بودند. به گمانم دیگر نرم افزارهای آموزش زبان در کافه بازار در این زمینه عملکرد بسیار موفقی داشته اند که ذکر نام آنها در این پست لزومی ندارد.

3-بدون شک این نرم افزار بهترین نرم افزار ایرانی در زمینه آموزش زبان خارجی میباشد

همچنین یک تیم بسیار قوی و خوش فکر اون رو پشتیبانی میکنه بطوریکه با طراحی یک وب سایت بی نظیر و ترجمه مقالات و داستانهای آموزشی و پیگیری یک فلسفه نوین جهانی در زمینه آموزش زبان خارجی توانسته اند طرحی نو ارائه دهند به امید ادامه این راه توسط این عزیزان....

rean

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

من کتابهای داستان خیلی ساده زبان رو میخونم تو هر خط حتما یکی یا دوتا لغت که بلد نیستم وجود داره .

چکار کنم؟

از پایه شروع کنم زبان رو با چ روشی از روش های پیشنهادی در سایت زبانشناس شروع کنم .

پیشاپیش مچکر از پاسخ گوی

rean

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

من کتابهای داستان خیلی ساده زبان رو میخونم تو هر خط حتما یکی یا دوتا لغت که بلد نیستم وجود داره .

چکار کنم؟

از پایه شروع کنم زبان رو با چ روشی از روش های پیشنهادی در سایت زبانشناس شروع کنم .

پیشاپیش مچکر از پاسخ گویی

zahyaw

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

سلام

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

من کتابهای داستان خیلی ساده زبان رو میخونم تو هر خط حتما یکی یا دوتا لغت که بلد نیستم وجود داره .

چکار کنم؟

از پایه شروع کنم زبان رو با چ روشی از روش های پیشنهادی در سایت زبانشناس شروع کنم .

پیشاپیش مچکر از پاسخ گوی

بهار

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

با عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما...ببخشید من یه مشکلی داشتم متاسفانه من نمینونم وارد نرم افزار زبان شناس شم...نرم افزار از کافه بازار گرفتم با اینکه ایمیلم درست تایپ میکنم مدام پیغام میده نام کاربری وایمیل درست تایپ شود...لطفا راهنمایی بفرمایید...با تشکر

حسین مجیبی

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

با سلام خدمت تیم خوب زبانشناس؛

خیلی زمان بود، که انتظار تغییرات و اضافه کردن دوره های جدید!!! در برنامه تون رو داشتم.

ولی صادقانه عرض میکنم اتفاقی که در ویندوز ویستا افتاد ( کاربردی بودن ویندوز فدای تغییرات گرافیگی شد) برای برنامه شما هم رخ داده است....

بدون شک نسخه جدید از بابت زیبایی و جلوه های تصویری نسبت به نسخه های قبلی ارتقا پیدا کرده ولی تمام ویژگیهای خوب برنامه که از برنامه LingQ به طرز بسیار خوبی الهام گرفته شده بود زیر سایه ی این تغییرات از بین رفته است.

من لیستی از این موارد رو در صورت نیاز در همین بخش براتون ایمیل میکنم، باشد که در ارتقای این نرم افزار خوب موثر واقع شود.

مریم

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام جناب آقای ناصری

خیلی وقت بود که به فکر یادگیری زبان بودم که امروزه نیازش کاملا محسوسه. حوصله و تحمل کلاسهای زبان را ندارم و کلا فکر میکنم روش خیلی جالبی را دنبال نمیکنند. در اینترنت سرچ کردم و با نرم افزار روبی آشنا شدم اون نرم افزار را نصب کردم و مدتی استفاده کردم ولی باز هم برای من خسته کننده و ملال آور بود. مدتی بی خیال شدم باز دیدم نیاز دارم. باز سرچ کردم و دنبال روش متفاوتی بودم که با سایت شما و نرم افزار بسیار خوبتون آشنا شدم. امیدوارم بتونم استفاده کنم و زبان خوندن برام کسل کننده نباشه.

ممنونم از حسن توجه جنابعالی

علی

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

با سلام خدمت شما ادمین گرامی

بنده به دلیل قبولی در کنکور دکترا نیاز دارم زبانم رو تقویت کنم. به همین خاطر توی اینترنت سرچ میکردم که بهترین روش و سریعترین راه برای تقویت زبان چیه و چکار میتونم کنم!؟صفحات مختلفی دیدم و چشمم به زبانشناس خورد. گفتم اگر توی گوشی چیزی باشه که مدام در دسترسم باشه شاید بتونه مثل یادگیری زبان در کودکی، زبان رو یادم بده.خلاصه نرم افزار رو نصب کردم و امیدوارم که با استفاده از اون و پشتکار بتونم نتیجه سریع بگیرم.

هدفم قبولی در آزمون تافل یا آیلتسه. البته تنها به دنبال قبولی نیستم!!! میخوام بتونم صحبت کنم، بشنوم، زندگی کنم و واسه تحصیل برم خارج.

فرشته

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام و عرض ادب

ببخشید برنامه من اجرا نمیشه ، یه اطلاعیه میاد که نسخه جدیدتری برای این سطوح منتشر شده، اما برنامه من بروز رسانی نمیشه، از بازار هم میرم به روز رسانی نمیشه ، چکار کنم ؟

ترنم

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام استاد

امیدوارم که حالتون خوب باشه و روزگار وقف مرادتون باشه...

بازم ممنون بابت راهنمایی های مؤثرتون.وایی استاد نرم افزارتون فوق العاده است.باور نمیکنید وقتی دارم باهاش کار میکنم اصلا گذر زمان رو متوجه نمیشم.همه حواسمو به خودش جلب کرده.فقط توی صوتش یکم اوایلش مشکل داشتم که اونم رفع شد.خانم که متن رو تلفظ میکرد ابعضی جا اینق در تند بود که متوجه نمی شدم تا اینکه وقتی روی لغات کلیک میکردم و پنجره اش باز شد فهمیدم دوباره بصورت جداگانه فقط تلفظ اون کلمه رو میتونم بشنوم که خیلی بخاطر این موضوع خوشحال شدم.واقعا دستتون درد نکنه همه چی تمومه:-D

و اما راجع به تجربیاتم..

راستش سراغ هر اموزش خونگی و اینترنتی که رفتم خیلی نتونستن منو جذب کنن و انتظاراتمو براورده کنن.یجورایی زود خسته میشدم چون روششون روش جالبی نبود.منم دقیقا اشتباهات شمارو داشتم.حفظ تند تند لغات و گرامرو و تلفظشون

اصلا من فک میکردم اینارو باید جدا جدا یاد بگیرم,اول حفظ و املای لغات , بعد معناشون , و بعد تلفظو آخرشم گرامر که چطوری اینارو توی جمله کنار هم بچینم

واسه همین کلافه میشدمو چیزی نمی گذشت که از خودم نا امید میشدمو کنار میذاشتم.

اما خدارو شکر خوشحالم که با اشنا شدن با روش تدریس شما و نرم افزار خوبتون متوجه ی اشتباهم شدمو و فهمیدم روشم چقدر اشتباه بود.اما حالا روز به روز برام جالب ترو شیرین تر میشه.و از همه مهمتر به طور باور نکردنی لغات توی ذهنم میمونه و این شاهکاره..

استاد ممنون بخاطر اینکه همچنان کنار ما هستید.تشکر و سپاس فراوان دارم از شما

حسن

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

به نام خدا

با عرض سلام قبلا جواب ها رو به ایمیل خودمون هم ارسال میکردید که بنده جوابی تو ایمیلم دریافت نکردم وسوالم رو با اضافات بیشتر میپرسم امیدوارم دقیق بهم جواب بدید شما تو توضیحات پکیج 12 داستان واقعی تون اگه اشتباه نکنم روش یادگیری گرامر غیر مستقیم رو با استفاده از داستانهای کوتاه در سه زمان مختلف استفاده کردید ولی سوالم اینجاست این روش چقدر اثر گذار هستش صرف شنیدن یک داستان در سه زمان مختلف به هر حال چون ما ها اکثرا شکسته بسته مطالب زبان تو ذهن ما جا گرفته یا بهتر نیستش کمی گرامر مستقیم بخونیم وساختار زمانها رو کمی یادبگیریم این روش که به صرف چندین داستان کوتاه در زمانهای مختلف نمیدونم فک نکنم تاثیر زیادی داشته باشه مگر اینکه ما تو مکالمات زمانهای مختلف یادبگیریم تا زمانها برامون جا بی افته تا صرف شنیدن

دوم اینکه بنتده با داستان وفایل صوتی اون زبان کار میکنم ولی احساس میکنم هنوز ساختار های جمله رو بلد نیستم ودقیقا نمیتونم اونها رو خودمونی وروان ترجمه کنم ومتوجه بشم ضمنا سوالم اینه برای مکالمه ومتوجه شدن فیلم ها بخصوص ما تقریبا کدوم زمانها رو بیشتر احتیاج داریم یادبگیرم مثلا ما زمان حال ساده /گذشته ساده/اینده ساده / استمراری و تو حال کامل حال کامل ساده گذشته کامل ساده و آینده کامل ساده داریم وتقریبا حساب کردم ما دوازده تا زمان داریم بیشتر کاربرد دارن اما آیا لازم هستش ساختار هر دوازده زمان رو یادبگیریم یا بیشتر باید تمرکز مون رو رو زمانهتای خاصی بذاریم شما تو داستانهای کوتا هتون واسه گرامر عمدتا از چه زمانهایی استفاده کردید خواهشا دقیق راجب این دو سوالم راهنمایی ام کنید با تشکر

Ali

۲۹ شهریور ۱۳۹۵

سلام آقای ناصری. من دیشب نسخه بتا 5.0.0 نرم افزارتون رو دانلود کردم.از لحاظ گرافیکی فوق العاده شده.جدی میگم حتی از کاسکو هم بهتر شده.اصلا انتظارشو نداشتم.واقعا دستتون درد نکنه.فقط یه سوال قرار بود یه بخش فیلم هم قرار بدید تو نرم افزار اونو چرا تو این آپدیت نزاشتید؟

حسین

۳۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام. این آپدیت خیلی خیلی خیلی وقتمون رو گرفت. انشالا از این به بعد سرعت اضافه کردن ویژگی ها افزایش پیدا میکنه. البته شما فقط تغییرات ظاهری رو میبینین اما ما کارهایی کردیم که اضافه کردن فیلم و ویژگی هایی که در آینده با اون آشنا میشید با سرعت بیشتری انجام بشه.

Ali

۳۱ شهریور ۱۳۹۵

یعنی طی دو سه هفته آینده این تغییرات رو اضافه میکنید درسته؟

مریم

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

من دانشجوی دکتری هستم که متاسفانه زبان یکی از دغدغه های اساسی من بوده و هست و متاسفانه هیچ وقت وقت لازم رو براش نذاشتم که حالا دیگه مجبورم تا آزمون جامع حتما مدرک مورد تاییدی به دانشگاه تحویل بدم

وقتی به برنامه شما برخوردم احساس کردم دقیقا اون راهی هستش که میتونم حتما ازش نتیجه بگیرم

البته متاسفانه هنوز درست حسابی براش وقت نذاشتم

یعنی اگه میدونستم روزانه یا هفتگی باید چقد وقت بذارم حتما این کارو همیشه با برنامه ریزی انجام میدادم و اگه راهنمایی و کمک کنید از این بابت ممنون میشم

توضیحاتتون خییییلی دقیق و کاربردی بود و حتما تلاش میکنم رعایت کنم

در مورد گرامر هم متاسفانه هنوز تقریبا هیچی!

برای آزمون دکتری کتابهای گرامری تهیه کرده بودم و یه مطالبی رو میخوندم ولی متاسفانه انگار فقط به حافظه کوتاه مدت سپرده می شدند چون بعد از چند وقت برای پاسخگویی به تست ها با مشکل مواجه می شدم

به هر حال بازم از برنامه مفیدتون ممنونم

و اگه راهنمایی کنید با برنامه ریزی وقت مورد نیاز رو با کمال میل برای یادگیری و استفاده ازاین برنامه خواهم گذاشت

منتظر راهنمایی های شما هستم

متشکرم

پرهام

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

سلام اقای ناصری میخواستم ازتون بپرسم که بخش های که توضیح میدن رو مثل کتاب گویا که هم تند حرف میزنن و هم لغات جدید زیادی رو دارن چجوری بخونم؟باید مثل داستانا خونده بشن؟