داستان واقعی انگلیسی

فرمول خوشبختی
فرمول خوشبختی

فرمول خوشبختی در چیست؟ آیا داشتن پول زیاد کافیست ؟ در داستان امروز با فرمول خوشبختی واقعی آشنا خواهیم شد.

خواب نجات بخش انسان
خواب نجات بخش انسان

در مطلب کوتاه این هفته با معجزاتی که خواب برای انسان ها فراهم می کند آشنا می شویم. آیا خواب جان مردم را نجات می دهد؟

دوستی با نژاد پرستان
دوستی با نژاد پرستان

سیاه یا سفید؟ امروزه داستان های زیادی درباره گذشته ی تاریک نژاد پرستی می شنویم. امروز داستانی کوتاه از مردی سیاه پوست را می خوانیم که با نژاد پرست ها دوست شد تا عقایدشان رو تغییر دهد.

مسموم شده بنام عشق
مسموم شده بنام عشق

بلوط پیمان از اعضای سالخورده و ارزشمند جامعه آستین در تگزاس بود. این درخت که صدها سال عمر کرده است درختی شکوهمند است که طول شاخه هایش به بیش از 130 فوت می رسید. همه آن را دوست داشتند به جز یک نفر که سعی کرد آن را بکشد!

تبعیض مذهبی
تبعیض مذهبی

چیناد سیگدی سیاستمداری بود که از یهودیان نفرت داشت، او همواره بر علیه آنان فعالیت های مختلفی را انجام می داد. غافل از اینکه خود او ریشه ای یهودی داشت.

امیدت را از دست نده
امیدت را از دست نده

درست زمانی که دیگران در شرایط سختی قرار می گیرند، مردم برای کمک جمع می شوند و دست در دست هم می دهند تا به هم نوع خود یاری برسانند. در این داستان شاهد نجات گروهی نه نفره توسط مردم خواهیم بود.

فروش عروس ها
فروش عروس ها

امروزه قاچاق انسان مشکل بزرگی در سراسر جهان است. میلیون ها نفر به خصوص زنان و کودکان اغلب فریب می خورند یا وادار به تحمل برده داری مدرن دور از خانه می شوند.

اسرار ماه
اسرار ماه

ماه پر از اسرار و چیزهای عجیب و غریب است. ماه به روشهای مختلف بر زندگی روی زمین، از جزر و مد گرفته تا احساسات ما و حتی تقویمی که استفاده می کنیم، تاثیر می گذارد.ماه به چه شیوه های دیگری بر زندگی آینده ما تاثیر می گذارد؟

شامپازه ها هم انسان اند
شامپازه ها هم انسان اند

اگر تصمیم بگیرید یک بچه شامپانزه را درست مثل یک نوزاد دختر یا پسر بزرگ کنید، چه می شود؟ خوب، این دقیقا همان تصمیمی بود که یک دانشمند و همسرش در رابطه با شامپانزه ای کوچک به نام لوسی گرفتند.

رابطه عاشقانه با ربات چت
رابطه عاشقانه با ربات چت

تصور کنید که در اینترنت با کسی آشنا شده و یک دل نه صد دل عاشق او می شوید ولی در پایان متوجه می شوید که او یک ربات چت بوده است.

آرشیو صفحات: