آموزش مکالمه زبان انگلیسی با 500 درس رایگان (مبتدی تا پیشرفته) + فایل صوتی

با 15 فصل رایگان آموزش مکالمه زبان انگلیسی که برایتان قرار دادیم، مکالمه انگلیسی را بدون شرکت در کلاس یاد بگیرید!

52f6ddb76ca7068dcd09f50e68cffe4e.jpeg
رضا زکی زاده
۷ روز پیش آپدیت شد 
مکالمه زبان انگلیسی

یادگیری مکالمه زبان، می‌توان گفت بزرگ‌ترین آرزوی هر زبان آموزی است. هر کسی که وارد روند یادگیری زبان انگلیسی می‌شود، دوست دارد که یک روز بتواند با دوست خود بدون مشکل مکالمه کند یا حتی در خارج از کشور با افراد بومی زبان به بحث و گفتگو بپردازد. اما یادگیری مکالمه زبان انگلیسی ساده نیست و اکثر افراد در همان ابتدا تسلیم این غول زبان انگلیسی می‌شوند. دلیل اصلی این موضوع این است که بیشتر زبان آموزان از همان روز اول یادگیری زبان انگلیسی به دنبال مکالمه زبان انگلیسی هستند که انتظار نابه‌جایی است.

زبان آموزان بدون این که حتی مکالمه زبان انگلیسی ساده را بلد باشند، از همان روز اول دنبال این هستند که بتوانند به قول معروف مثل بلبل زبان انگلیسی را صحبت کنند و با این کار قدم مهمی را در راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی فراموش می‌کنند که آن هم لیسنینگ یا شنیدن است.

چرا باید به مکالمات زبان انگلیسی ساده گوش دهیم؟

یک کودک تازه متولد شده را تصور کنید. آیا این کودک از همان روز اولی که متولد می‌شود، می‌تواند به مکالمه بپردازد؟ مطمئنا خیر. پس چگونه یک کودک بدون این که هیچگونه کتاب گرامر و لغاتی را بخواند یا در کلاس زبانی شرکت کند، می‌تواند زبان را یاد بگیرد؟ واقعیت این است کودکی که تازه متولد می‌شود، تا دو سال فقط و فقط گوش می‌دهد. سپس شروع به انجام مکالمات ساده و پراشتباه می‌کند و هیچ موقع از به زبان آوردن یک جمله اشتباه نمی‌ترسد. همین فرایند در نهایت باعث می‌شود که یک کودک زبان را یاد بگیرید و بتواند به راحتی به مکالمه بپردازد. اگر می‌خواهید بیشتر درباره نحوه یادگیری زبان کودکان بدانید، توصیه می‌کنم مقاله یادگیری زبان مثل یک کودک را از دست ندهید.

مکالمه

شما نیز مانند یک کودکی هستید که می‌خواهید مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید. از همان روز اول نیازی نیست که مکالمه انجام دهید و خودتان را مایوس کنید. کافیست فقط و فقط گوش دهید. شما اگر اطلاعات ورودی خوبی را وارد مغز خود کنید، باید انتظار داشته باشید که بتوانید به مکالمه بپردازید اما در غیر این صورت نباید انتظار معجزه را داشته باشید!

گوش دادن به مکالمات زبان انگلیسی ساده یکی از راه‌های افزایش اطلاعات ورودی هستند.

مکالمات زبان انگلیسی ساده فایده‌های زیادی دارند که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساختار پیچیده‌ای داخلشان استفاده نشده و واقعا ساده و قابل فهم هستند.
  • سرعت مکالمه پایین دارند.
  • تلفظ‌ها با دقت فراوان ادا شده است.
  • مکالماتی هستند که در زندگی روزمره اتفاق می‌افتند.
  • کوتاه هستند و حوصله سر بر نیستند.
  • و…

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی ساده زبانشناس

تیم زبانشناس دوره جامع و رایگانی را برای شما آماده کرده است که اگر تکنیک‌های تقویت مکالمه را بر روی این دروس پیاده کنید، خواهید توانست مکالمه انگلیسی ساده را فرا بگیرید و از آن در زندگی واقعی استفاده نمایید. دوره مکالمه زبان انگلیسی ساده زبانشناس شامل 15 فصل است که هر کدام از فصل‌ها دارای دروس جداگانه هستند که بر روی یک موضوع خاصی برای مکالمه انگلیسی ساده تمرکز کرده‌اند.

قبل از این که به سراغ دوره مکالمه زبان انگلیسی ساده برویم، به شما توصیه می‌کنم که دیگر دوره‌های رایگان زبانشناس را از دست ندهید:

عبارات رایج زبان انگلیسی

اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی

مکالمات روزمره انگلیسی

جملات پرکاربرد انگلیسی

دروس دوره آموزش مکالمه انگلیسی ساده زبانشناس

دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی پیشرفته زبانشناس

در ادامه برای‌تان دوره‌ی پیشرفته‌ای را آماده کرده‌ایم که می‌تواند زبان انگلیسی شما را در حد یک بومی‌زبان تقویت کند. قبل از مطالعه دروس این بخش، توصیه می‌کنیم ابتدا دروس قبلی را به طور کامل مطالعه کرده و سپس دروس مکالمه انگلیسی پیشرفته را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید